Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Párkapcsolatok

csijjag
Létrehozva: 2003. március 5. 09:41
Azt szeretném megkérdezni Tőletek, hogy általában milyennek tartjátok a kapcsolatotokat a párotokkal?
  1. 2003. március 5. 15:33101.
    Mostanában nagyon nehéz időket éltünk. Jan. végén elment a babánk, azt hiszem depressziós lettem. A párom próbált segíteni, de azt se tudta, mit csináljon velem, mert semmi és sehogy se volt jó. Sok-sok feszültség volt bennünk, és egyszer csak azt vettük észre, hogy "elbeszélünk " egymás mellett, és egyre rosszabb lett a helyzet. De szerencsére időben rájöttünk, hogy baj van, és azóta nagyon odafigyelünk egymásra, és vigyázunk egymásra! :-)
    előzmény:
    Magika100 (97)
     
  2. 2003. március 5. 15:33100.
    :o))))
    előzmény:
    picivica (94)
     
  3. 2003. március 5. 15:3299.
    Nalunk is ket csalad van. 8 orat dolgozom, jarok angolra, heti 2*4 ora. Matekra egy este. Tavasszal nyelvvizsga es felveteli! Csak eljem tul! :o)))
    előzmény:
    bunnny (92)
     
  4. 2003. március 5. 15:3198.
    En is igy voltam a mostani parom elott. Megtettem en mindent, csak hat nem tudtak ertekelni es egy ido utan le is leceltek. Utolag jol is tettek. :o) Mert akkor most nem lehetnek egyutt a mostani parommal! :o)
    előzmény:
    Okisztike (91)
     
  5. 2003. március 5. 15:2897.
    Miert rezgett a lec?
    előzmény:
    évi* (90)
     
  6. 2003. március 5. 15:2596.
    Az mindegy, hogy mit dícsér meg, az benne a nagy szó, hogy "jobban, mint anyu", mert egy anyunál jobban csinálni valamit nem könnyű! :-)
    előzmény:
    picivica (94)
     
  7. 2003. március 5. 15:2495.
    Neked is bújós párod van?
    Az enyémet sajnos nem szeretgette az anyukája eleget, de lehet, hogy ez a szerencsém, mert nagyon vágyik a szeretre, abból nálam pedig egy jó adag van!
    előzmény:
    Magika100 (93)
     
  8. 2003. március 5. 15:2194.
    Nekm az első pozitív dícsérete az anyjával való összehasonlításban az volt, hogy én sokkal szebben vasalom az ingeit.
    A főzés terén még nem versenyezhetek anyóssal (kevés félét tud főzni, de azt tényleg jól) de hősiesen megeszik mindent, akárhogy is sikerül, bár azért ehetőek a kajáim.
    előzmény:
    évi* (83)
     
  9. 2003. március 5. 15:2193.
    Egyet ertunk es hasonlitunk. En is mindenkit megetetek, megitatok, osszepakolom a kajat masnapra, elokeszitem a reggelit. Osszepakolaszom a cuccokat es a masnapit is. :o) Persze ha van erom meg este. Ha nincs akkor jon a parom. Es ilyenkor nagyon tudok neki orulni, hogy segit es mig csinalja addig szoban dicserem majd este a film vagy a tv alatt simogatom erte. :o)))
    előzmény:
    évi* (86)
     
  10. 2003. március 5. 15:2092.
    Az otthon melegeben nagyon igazad van! Csupan meg mellette arra kell figyelni, hogy azert erdekes is maradjal.
    Nekem sajnos nem volt erre sok eshetosegem (2 csalad (enyem, ove), szakdoga, nyelvvizsga, orak meg meg 3 oraban dolgoztam)

    Hal istennek azonban mar en is sokat javultam, es a kapcsolatunk is:)))) Lassan, de biztosan erunk egymashoz
    előzmény:
    évi* (86)
     
  11. 2003. március 5. 15:2091.
    Hát köszi mindenkinek, aranyosak vagytok.
    Hozzá kell még tennem, hogy éltem már együtt férfival (olyannal is akit szerettem, és olyannal ia akit nem annyira), és akkor tényleg nem okozott problémát a házimunka. De ez sok évvel ezelőtt volt, akkor még szinte kislány voltam, és azóta már átéltem egyet-mást. És miután az említett "élettársak" jól otthagytak, bizony kétszer is meggondolom, hogy nekiálljak-e főzni valami macerás kaját, 8 óra munka után!!!
    előzmény:
    Magika100 (77)
     
  12. 2003. március 5. 15:2090.
    Igen, jó hallani. Nekünk sajnos eléggé "rezgett a léc", de most még boldogabb vagyok vele, mert rájöttünk, hogy mennyire fontos ez a kapcsolat!
    előzmény:
    Magika100 (89)
     
  13. 2003. március 5. 15:1889.
    Tok jo ennyi boldog ember van. Mindig csak a sirankozast szoktam hallani. azt nem szeretem. Viszont tok jo, hogy sok boldog ember van parban! :o)
    előzmény:
    picivica (85)
     
  14. 2003. március 5. 15:1788.
    Hát igen. Én is azért tanultam meg, mert láttam, hogy mennyire nagyon értékelte a kezdeti (gyengécske) próbálkozásaimat is.
    előzmény:
    Magika100 (87)
     
  15. 2003. március 5. 15:1587.
    Az tok jo! Gratula! Nekem is van meg mit tanulnom. De bizti menni fog. A sok kis bok es figyelmeseg csodakra kepes! :o)))
    előzmény:
    évi* (83)
     
  16. 2003. március 5. 15:1586.
    Azt hiszem, mi hasonlítunk egymásra egy kicsit! Én is anyáskodó vagyok. Hazamegyek, akit ott találok, azt megetetem (páromat, barátait, cicát). Szerintem női feladat az othhon melegének megteremtése. Ti hogy gondoljátok?
    előzmény:
    bunnny (82)
     
  17. 2003. március 5. 15:1485.
    Én jól érzem magam a párommal. Ami néha zavar az a pesszimizmusa, pedig nincs rá oka, nincsenek nagy problémáink. Én optimista vagyok és a legnehezebb helyzeteknél is próbálok valami kis fényt találni az alagút végén. Illetve én még kicsit pörgősebb vagyok, ő lassabb élettempójú. De ezzel együtt szeretek vele lenni, mert van egy csomó olyan tulajdonsága, amit mindig is szerettem volna hogy legyen a leendő páromban.
    Alapvetően kotlós típus vagyok, ezért a házimunka sem zavar, de nem vagyok hajlandó rabszolgává válni és ezt meg is mondtam neki, amit el is fogadott. Olyan mint az úttörő - ahol tud segít. Ráadásul még a szex is vele a legjobb az eddigiek közül. Szóval remélem, hogy együtt maradunk (még nem vagyunk házasok, 1, 5 éve élünk együtt) és már csak egy gyerkőc hiányzik, hogy még tökéletesebb legyen a dolog.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. március 5. 15:1384.
    De gondolom nem az altalad felsorolt dolgokat fozted neki. . .
    :))))
    Hiába szerelem sok mindenben segit. . Még a fozésben is!

    előzmény:
    évi* (83)
     
  19. 2003. március 5. 15:1283.
    Tegnap kaptam egy óriási díccséretet: Azt mondta, hogy el ne áruljam, hogy ilyet mondott, de sokkal jobban ízlik neki, amit én főzök, mint amit az anyukája!!! :-)
    Mikor megismerkedtünk, csak zacskóslevest, gyorsrízs és rántottát tudtam főzni, és nem is akartam mást megtanulni. :-)
    előzmény:
    Magika100 (81)
     
  20. 2003. március 5. 15:1182.
    A gáz az, hogy a huséves az Ő volt, és én a 21:)))))

    Én inkább anyáskodó szellem vagyok, és így, amikor anyósom betegekedett (egyébként mi szeretjuk egmást az anyosommal), én vettem át a szerepet.
    most pillanatnyilag én Bp-n dolgozom a srác szegeden tanul, majd szeptemberre jon fel ide, megintcsak tanulni.

    en viszont addigra a baratnommel koltozom ossze. O meg mehet koliba:)))
    előzmény:
    évi* (80)
     
  21. 2003. március 5. 15:0881.
    Nem is tudom. Gonoszan hangzik, de mond meg neki, hogy te meg a kajat csinalod figyelmessegbol. Nem is tudom. Ilyen meg nem volt velem. Tanacstalan vagyok. :o((((
    előzmény:
    bunnny (75)
     
  22. 2003. március 5. 15:0880.
    Lehet, hogy túl fiatalok voltatok. Én 20 évesen biztos nem mostam volna senkire. Mi majdnem 24 évesen találkoztunk.
    előzmény:
    bunnny (75)
     
  23. 2003. március 5. 15:0679.
    Szerintem minden érző nőszemély házas lesz abban a pillanatban, amikor összeköltöznek, avagy látogatóba jön az úriember, mert ezzel is tetszeni akarunk:)))
    előzmény:
    Okisztike (73)
     
  24. 2003. március 5. 15:0578.
    Ez tok jo!!! :o))))
    előzmény:
    évi* (74)
     
  25. 2003. március 5. 15:0477.
    En eleg hazias vagyok. Hetkoznap nemnagyon fozok csak gyors kajakat. De mindig olyat amilyet szeret valami miatt es akkor kihangsulyozom, hogy ezt neked csinaltam, mert te ezt szereted benne. Hihetetlenul buszke ilyenkor. Te akkor csinald ezt mikor gaz van. Ha ossze kaptok valamin, akkor csinalj valami kajat, amit szeret es hangsulyzod ki, hogy miatta csinaltad. :o))) Tuti bejon! :o))))
    előzmény:
    Okisztike (72)
     

Címlap

top