Az Ázsia Expresszből talán a Cseke Katinka–Pallavicini Zita páros küzdelmein nevethettünk a legtöbbet – többször felvetődött, hogy feladják a játékot, hiszen a környezeti tényezők mellett a nézeteltéréseik is nehezítették a játékukat. Végül sokáig jutottak, becsületesen, szorgalommal versenyeztek.

Pallavicini Zita 2008-ban. (Fotó: Ványi Ákos/smagpix)

Az Ázsia Expressz legszórakoztatóbb párosa voltak. (Fotó: Sajtószoba)
Eltelt azóta több, mint három év, és Pallavicini Zita a Mokka vendégeként mesélt új projektjéről, miszerint visszatér a filmszakmába, és hogy első rendezésére készül.

(Fotó: Mokka)
„A következő projektünk pedig egy mesefilm, mert Magyarországon mesefilmeket nem igazán forgattak. Most beszélek ilyen Narnia Krónikái típusú mesefilmről” – mondta Pallavicini Zita.
A teljes interjút itt megnézhetitek:
Még több sztárhír:
- Totem: Völgyesi Gabival nem szimpatizálnak a társai, ezt nyíltan kimondták
- Elhunyt Sharon Stone 11 hónapos unokaöccse, Rivel William Stone – megható videóval búcsúzik a színésznő
- Survivor: a Love Island-győztes Zsófi érkezett a sérült játékos helyére és máris kiutálták a csapattársai
(Nyitókép: Birton Szabolcs/smagpix)