Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2016. március 11. 08:2874051.

    Jó reggelt!


    Ma nem voltam gyalogolni. Pedig szép az idő!Sok minden teendő felszaporodott itthon és fél tízkor ma is el kell mennem. Így gyaloglás helyett ebédet főztem( lebbencs leves , meggy szósz és sült csirkecombok) vasaltam , felmostam. Most szusszanok egyet és egy óra múlva neki lendülök Teréz anyával Újpestet meghódítani.


    Tegnap egy klassz és tevékeny napot bonyolítottunk a klubban nagyon jó volt a hangulat , sokat nevettünk, közben pedig patyolat tisztaság lett a munkánk eredményeként! 


    Ágóék tegnap egy sikeres üzletet bonyolítottak le, eladtak a jófogáson egy kanapét és megrendeltek a helyére egy sarok étkező garnitúrát. örülök, hogy alakítgatják az otthonukat önerőből!


    Rózsa! Én nem is szólnék semmit a Hugival kapcsolatban! Illetve annyit egy idézettel: " Mindenki annyit enged meg magának amennyit mások megengednek neki"! 


    Tegnap szóltam mindenkihez , most sietek!


    Legyen szép a napotok!

  2. 2016. március 10. 23:0674050.

    mazsolaIldi! Nagyon jó hírt hoztál. Örülök, hogy Marimama gyógyulni "akar'. Az akarat sokat segít.


    Gitta!


    Sajnálom az Uncsid, hogy ennyit szenved. Mielőbbi jobbulást kívánok! Neked jó egészséget az új mosógéphez.


    Szanálgatok, nem szanálok. Mindig meggondolom magam és a felét sem dobom ki, mint amit elhatározok.


    Marcsi! A legnagyobb ellenségemnek sem kívánom, amit a Bimbóm művel. Állítom, hogy Katalin hercegnő nem készült így az esküvőjére, mint ahogy Ő a "villámesküvőre". Ma éppen az én ruházatomon vesztünk össze. Szerinte a fekete földig érő bársonyszoknya nem való esküvőre, főleg nem az örömanyának. Nagyon csinos felső is van hozzá.


    Tényleg - szó szerint - égnek áll a hajam. Holnap délután a Zsolti viszi itthonról haza. Lesz pár nap pihenőm.


    Reggel megyek - a szokásos - vérvételre. Onnan az unokatesóm feleségét - Ildit - megyek köszönteni. Nem tudom mikor érek haza.


    Hiányzóknak is, jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat!

    előzmény:
    totyogoka (74049)
    2016-03-10  19:48
  3. 2016. március 10. 19:4874049.

    Sziasztok!


     


    Gitta! Lestem már a bejelentkezésed! Nem megnyugtató ez az állapot! Talán az , hogy már otthon van az jobb lesz ( legalábbis lelkileg) a Jó az lenne ha nem lenne fájdalma. Hihetetlen, hogy ennyit  vacakolnak a vizsgálatokkal! Bezzeg a csodás magán kórházakban minden azonnal rendelkezésre állna. Hogy a fene vigye el ezt a fura világot! A moszkvai szereplésről való lemaradás lehet hogy Őt aggasztja egy kicsit, de a szülők nagyszülők talán nem is bánják annyira most hogy ez kimarad. csak ne ilyen áron kellett volna itthon maradnia , hogy még szenved is szegény.


    Mielőbbi javulást kívánok!


    Rózsa! Nem sok idő van már a hónap végéig, aztán túl lesztek az esküvőn is. Azért a Hugin nem tud akkorát változtatni a kismamaság, hogy ne okozzon  még pár ősz hajszálat nektek az eddigiek mellé is!


    Mazsola! Köszi, hogy írtál Marikáról. Hátha a jó idővel vissza tér az Ő jókedve is! Akkor még a fájdalmat is könnyebb elviselni!


    Mindenkinek szép jó éjszakát kívánok!

    előzmény:
    dundori (74046)
    2016-03-10  16:20
  4. 2016. március 10. 16:4774048.

    Hétfőn megkaptam a szanatóriumi beutalót, tegnap hívott Gyöngyös, mert ő is megkapta. Az ő számára kicsit izgalmas lesz, mivel ápr. 12-re szól, apukájának pedig 13-án lesz a kiállítása (festmény), amire már 2 éve vártak. Még nem tudjuk, de lehet, hogy én viszem haza erre az eseményre és aztán azonnal fordulunk is vissza...., majd kiderül. De a férjének sajnos 21-én szívkatéterezése lesz, mert a szív UH-on találtak valami rendellenességet. Már eleve nem kezdődik jól ez a három hetes időszak.


    Kedves Mazsola! Én is köszöntelek névnapodon, kívánok nagyon jó egészséget, sok-sok boldog névnapot! Örülök, hogy jobb híreket hoztál Marikáról.


    Totyi! Itt is gyönyörű idő van, jelenleg kitárt ablak mellett írok, most pont ide süt a nap (a régi iroda). Csak egy kicsit sajnálom, hogy ma nem odakint töltöttem a napot, de az az igazság, amiket vetni tudtam volna, úgysem megy semmire, mert nagyon hideg a föld. Nálunk tegnap is, ma is mínuszra ébredtünk. Közben meg a szomszédok még csak most végzik azokat a munkálatokat, amikkel én már régen elkészültem. 


    Katikám! Persze mindig találok munkát, bár az elmúlt napok varrásait már a télen megcsinálhattam volna, de nem szeretek sötétben a varrógépnél ülni. Most meg aztán kezdhetem újból a nagytakarítást a rengeteg szösz miatt. Na meg arra gondoltam, mivel a házhoz vagyok kötve, szinte mindegy is, hogy mit csinálok, a lényeg, hogy ne legyenek unalmasak a napjaim.


    Ja! Adélnak tegnap estére több, mint 40 fokos láza volt! A tegnapi napot az osztály egy olyan mocsaras-lápos helyen töltötte (kötelező volt gumicsizmába menni), ahol egész nap a vízben tapickoltak. Képzelhetitek, hogy milyen meleg egy gumicsizma ott, ahol csak 5 fok volt a hőmérséklet!!! Nem egyedül lett beteg mára.


     

  5. 2016. március 10. 16:3474047.

    Van a saját szobai ágyaimon 2 db matracvédő huzat, aminek ugyan semmi baja (mosható), de a fenékrészen már elég vásott. Még mielőtt kilyukadt volna, vettem hozzá anyagot (nem volt olcsó, lehet, ezen az áron már újat is vehettem volna, ha utána járok, ezeket még a sógoroknál vettük anno, oda meg már nem járok). Mivel pamut alapú, be kellett avatni, mostanra száradt meg, és a mai napon meg is varrtam mindkettőt, szépre sikeredett. Igaz, már elpakoltam a varrógépet, de egy esős napon a hintaágyba való textíliákat fogom rendbe tenni.


    Közben olyan lett a házam, mint ahová bomba csapódott. Elől a vasalódeszka, mert varrás közben szükséges vasalni, de amúgy is van pár dolog. Közben megy az új mosógépem, mert ugyan nem írtam róla, de az elmúlt héten szerzett egyet a fiam (Miele), ugyanis ebbe vannak beleszerelmesedve, és rábeszéltek. A réginek nincs baja, de eltettük a garázsba. Ennél fogva a szereléssel elég sok koszt csinált, a régi gép görgője befeketítette a fehér járólapot, de amikor kivette a helyéről, sikerült a fali csempét mindkét oldalról lemosni, szóval ott is volt tenni valóm. Most meg tanulom az új szerzemény kezelését. Igaz, mostanra már 4-5-ször mostam vele, de mindig felfedezek egy-egy olyan programot, amit eddig nem tudtam. Most másodszor megy a mai napon, az első mosásom a kandallóra akasztva szárad, amit kell, egyúttal ki is vasalom (lepedők, konyharuhák).

  6. 2016. március 10. 16:2074046.

    Szervusztok Barátok!


    Kedves Rózsa! Kívánok mielőbbi jobbulást, igen kimerítő lehet, ha ilyen gyakran küszködsz a fejfájással, valamint a kiütésekkel. Szerintem hagyd abba azt a hülye szanálást, úgyis mindig azt csinálod, jól emlékszem rá, hogy már többször írtál erről, különböző időszakokban. Mi a fene lehet még nálad, amit eddig nem dobtál ki???


    Mindenkinek köszönöm az együttérzést az unokámmal kapcsolatban. Itthon van, tegnap kibírta a 6 órás vonatozást. Panaszmentesen bocsájtották el a pécsi kórházból. Ma hajnali 4-től már szenvedett ismét, de reggel 9-kor már rendelt az orvosa, anyja azonnal vitte, majd folytatták a kórházban. Ismét röntgen, hasi UH. A Pécsett végzett UH-n látható egyik vese megnagyobbodásnak mára már nyoma sincs. A hasi UH nem sikerült tökéletesre, mert kénytelen volt kiüríteni a hólyagot, oly sokáig váratták. Egyelőre itt sem látnak semmit, ami okot adna erre az őrült fájdalomra, jelenlegi álláspont: beleire ment az influenza. (Egyébként most kellene Moszkvában lennie.) A Pécsett elkezdett tenyésztés eredményét majd postán küldik el - micsoda hülyeség! Miért nem lehet emailban, vagy faxon (talán még létezik) átküldeni a helyi kórháznak??? De nyilván csak én bosszankodom laikusként ezen.


    Szóval nem vagyok megnyugodva. Épp ezért a mai napomat is varrással töltöttem, és igen elégedett vagyok magammal.  Folyt.köv....

  7. 2016. március 10. 12:4474045.

    Sziasztok! Szép napot kívánok!


    Köszönöm  a névnapi köszöntéseket, aranyosak vagytok!


    Minden szépet, jót kívánok a ma ünneplőknek!


    Ma reggel voltam Marika néninél.Javulás van.Azt mondta, hogy meg fog gyógyulni.Vittem neki kakaót, finom puha kiflit.Jó ízűen ette , én meg 'irigy" voltam.Imádtam a kiflit a kakaóba mártogatni :)

    előzmény:
    rozsaanyu (74044)
    2016-03-10  11:29
  8. 2016. március 10. 11:2974044.

    Szép napot!


    Manyuska! Régen felébredtem, de úgy fáj a fejem, hogy elfogyasztottam - tőled - egy kávét. Ez már a második, de legalább nem árt.


    Marcsi! Már olyan vagyok, mint aki nem is ezen a földön él. Borzalom, amit ez a Lány művel.


    franciIldi! mazsolaIldi! Egészség teljes, boldogságos névnapot kívánok, sok szeretettel!


    Gitta! Várom a híreket, Unokád állapotával kapcsolatban.


    Valcsi! Az ablakpucolás nálam még odébb van. Előbb a szanálást kell befejeznem.


    Mindenkinek kellemes napot kívánok.


    Vajh', elmennek a köszöntő képek?

    előzmény:
    manyuska7 (74041)
    2016-03-10  07:15
  9. 2016. március 10. 08:2374043.

    Szép napot!


     


    Süt a nap, kellemes tavaszias az idő. Jó volt legyalogolni a távot. Most készülök a Föld napját "ünnepelni" kis takarítással szemét szedéssel.


    Délután a KÖKI.-n van találkozóm a vecsési unoka tesómmal. Viszem neki az átmásolt videókat lemezen.


    Szeretném ha így maradna az idő!


    Rózsa! A lányod túl izgulja ezt az esküvőt. Nagy dolog az ember életében ez a nap, de ha már villám akkor nem kell agyon variálni.


    Manyuska! Örülök Neked! Bár én nem kávézom, de a jelenléted hiányzik mindig! Kívánom, hogy használjon a fürdő. Én is azért teszem meg naponta ezt a 4-5 km-t , hogy talán a lábaim addig nem hagynak el amíg tudok gyalogolni.


    Gitta! Remélem az uncsikád dolga rendeződött és már jobban van. És ami a lényeg hogy megtalálják mi okozta a fájdalmat! Jobbulást neki!


    Valika! Neked is jó eredményeket kívánok a vizsgálatokhoz. Sajnos ezek az időpontos várakozások kikészítik az embereket.


    Katika! Nekem már szinte akadály nélkül megengedi az nlc a képfelrakást és a belépést is.


    Julika! legyen jó időd a villámlátogatáshoz! Aztán székkutason gondolj ám Rám is!!!!!!!!!


    Kincsike! Biztosan lesz jó hatása is a kezeléseknek a fiadnál.


    Mazsola Ildi! Franci Ildi! Névnapotokon sok szeretettel köszöntelek Titeket!


     


    Legyen nagyon szép napsütétes napotok!


     


     

  10. 2016. március 10. 08:1574042.

    Sziasztok jó reggelt.


     


    Gittám remélem mielőbb megtalálják az unokád baját nagyon gyenge a jó orvos felhozatal


    Tegnap én is ablakot pucoltam úgy mit totyi


    Örülök hogy Marimama javulgat 


     


    Kincsike reméljük a fiadnál is most már minden rendben lesz

  11. 2016. március 10. 07:1574041.

    szervusztok


    Rózsa


    itt küldöm a kávé t,ha felébredtél.


    Nagyon rossz lehet,ha nem tudsz aludni,én sosem vettem altatót életemben,remélem ezután sem kell,bár voltak álmatlan éjszakáim,de aztán ismét helyrebillent a helyzet,de megszoktattam a szervezetemet,hogy minden este a B.Közt film után,ha vagyok álmos,ha nem ,lekapcsolom a tv-t és azt mondom magamnak,hogy most alszom és nemsokára el is alszom.


    totyi


    jó,hogy mentek kicsit fürdözni,én is járok ide a közelbe egy sósvizű fürdöre,minden héten 2x.


    dundori


    sajnálom,hogy az unokád beteg,hiszem,hogy hamarosan megtalálják a baj forrását és meggyogyul .


    Legyen szép napotok

  12. 2016. március 10. 00:1274040.

    Aludjatok jól, ha már én nem tudok!


    Távolmaradásomnak több oka van. A kiütéseim kikészítenek. Nem tudok éjszaka aludni. Olyan vagyok, mint a mosogatórongy. Ebből következően nem haladok a szanálással. Csinálgatom. Majdcsak elkészülök. Senki nem csinálja meg helyettem. Csak nehogy jöjjön valaki, mert nem tudom a nagyszobába beengedni.


    A Bimbóm itthon van. Akkora ügyet csinál a villámesküvőből.................................... Hiába mondok bármit, csak a saját feje után megy.


    Most egy nagy meglepetésre készülök. Nem részletezem, hátha beolvas. Lehet, hogy nagyon jól fog sikerülni a durranás, de félő, hogy elromlik még az a kis hangulata is, ami van. Nem kíméli magát.


    Alig látok, de mindenkit elolvastam. Örülök, hogy - végre - ismét van élet a topicon.


    Megpróbálok elaludni. Két át nem aludt éjszaka után, talán most sikerül. Az altató már 7 óra óta bennem van.


    Ágit a hétvégén elhozzuk. Már nagyon-nagyon hiányzik.


    Jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat!


     

    előzmény:
    totyogoka (74038)
    2016-03-09  17:07
  13. 2016. március 9. 23:5774039.

    Kitöltöttem! Sok sikert a szakdolgozathoz!

    előzmény:
    FB#1025156127529930 (74035)
    2016-03-09  16:31
  14. 2016. március 9. 17:0774038.

    Sziasztok!


     


    Jajj de jó is lenne ha ilyen maradna az időjárás mint ma! legalább a hosszú hétvégére, hogy azok akik egész hévben dolgoznak legalább mostanra tudnának szabadtéri programokat tervezni.


    Én délelőtt ablakokat pucoltam, na nem olyan nagyon nagyot  , pl a kereteket csak letöröltem nem mostam bő vízzel. Most én szépnek találom, de ha ide süt a nap akkor biztosan vannak homályos foltok is. A délutáni szülinap jól sikerült! 80 éves volt az ünnepelt! Sütiztünk , pezsgőt ittunk, nótázgattunk, jól éreztük magunkat! kb 20.-an voltunk.


    Gitta! Ez őrület ami itt folyik az eü.-ben!Mielőbbi jobbulást az unokádnak. A régi nagy tudású orvosok kiöregedtek, a fiatalok akik lelkiismeretesek már régen külföldön vannak. akkor kik gyógyítanak itthon????????


    Julika! Ügyes vagy! Látod Molly meg is jutalmazott!


    Mollyka! Így van ez. Nem mindig a vizsgálattól reszketünk, hanem azért is hogy mi lesz az eredmény!


    Valika! Ma sokat szikkadt a föld! Legalábbis itt a kiskertben úgy láttam.


    Kincsike! Pihenj egy kicsit! Rád is rád fér!


    Rózsa! Hol tartassz a szanálással?


    További szép napot Mindenkinek!


     


    Az én kis büszkeségem a tanulók szavazata alapján, februárban a hónap tanulója lett!( ha engedi a méltóságos nagyságos nlc akkor hoztam képet is)

  15. 2016. március 9. 16:5974037.

    Kitöltöttem.

    előzmény:
    FB#1025156127529930 (74035)
    2016-03-09  16:31
  16. 2016. március 9. 16:3774036.

    Molly!!!!


    Ezért már megérte....köszönöm...mit nekem egy Oszkár..nekem ez kell

    előzmény:
    molly49 (74031)
    2016-03-09  15:53
  17. 2016. március 9. 16:3174035.

    Kedves Mindenki ! 
    Szakdolgozatom megíráshoz néhány kitöltésre lenne szüksége. Megkérnék mindnekit akinek van néhány szabad perce segítsen nekem! Körülbelül 5 percet vesz igénybe a teszt kitöltése óriási segítséget jelentene nekem ha kitöltenétek ! smile hangulatjel
    Előre is köszönöm, szép napot !


     


    https://docs.google.com/forms/d/14QESAntc-phMtXaHiGhzaG fDzMEDEY6Nthar4yu0Gso/viewform

  18. 2016. március 9. 16:2374034.

    Gittám!


    Téged meg véletlenül elfelejtettelek,pedig éreztem ,hogy irnom kell,mert ez is a magyar egészségügy,amit az unokáddal csinálnak.Szegény gyerek,Vigyétek el Sopronba orvoshoz,remélem haza engedték. Szurkolok nektek.

  19. 2016. március 9. 16:2074033.

    Sziasztok!


    Ma csodásan süt a nap,igy miután a lányom korán ment be a szalonba,telefonáltam neki,hogy majd én elviszem a Lizát sétálni,ugyis itt volt a takaritó Erzsike,igy jó nagyot sétáltam és fél 12-re bementem a szalonba,egy kezelés után mentünk a Lehelre vettünk megint mindketten 3-3 kg almát,,aztán haza jöttem csináltam egy kis zöldséges kaját,most tzele a pocakom,majd 5 órakkor megszem 2 almát.


    Marcsikám! Én ha csak tehetem a Lehelre megyek,nagyon szeretem,már sok ismerős eladó van,most is az almás fiu megkérdezte a lányomtól,hogy hogy érezte magát Spanyolországba,jól elbeszélgettek,mondta neki irigy vagyok.


    Az tényleg nagyon jó,hogy a kittyt bevonod a főzésbe igy biztos ő is nagyon szeret majd főzicskézni. Majd ő főz az anyukája helyett.


    Mollykám! Nagyon jön a jó idő reméljük,aztán kezdődik nektek is atelkezés nemcsak a cicák miatt kell kijárni.Szurkolok neked is ,jó eredményeid legyenek.A párodnak jobbulást kivánok.


    Julikám! Én nekem sajnos a hövejk ujjam,amit viszont ,ha fogni kell nem tudok nélkülözni. Hős vagy, és gartulálok az aranydiplomádhoz,majd tegyél fel képeket a szép bluzodról.


    Valikám! Itt ,de gondolom ma nálatok is ragyogóan süt a nap és még hozzá jó idő is van,nincs hideg.Igen látom én is a kisketemen,hogy ültetnem kellene még és már szép zöld minden.


    Mazsola! Köszönjük a hireket és az külön jó,hogy javul az állapota,én is és gondolom minden topoktársam kivánja neki ,hogy minél előbb láthassuk.


    Margitunk! Én Igalon csak akkor voltam,amikor még felfedezték és igazán nem is volt kiépitve semmi,akkor is kiváncsiságból mentünk el, Nagykanizsához közel van.


    Rózsa! Csak azt hittem csak elkerülte a figyelmemet,de látom még nem voltál itt,hiányzol.


    Kincsikém!Örüljünk a szép napsütésnek és annak,hogy holnap már csütörtök és nemsokára otthon lesz a fiad és minden rendben lesz,meggyógyultan üdvözölhetitek.


    További szép,kellemes napsütést kivánok mindenkinek !!!!!

  20. 2016. március 9. 15:5674032.

    Dundori, jobbulást kívánok az unokádnak!


    Nyugtalanító, hogy nem találták eddig meg a fájdalom okát!!!


    Kellene másik orvos, hátha segít a diagnózist felállítani...

    előzmény:
    dundori (74024)
    2016-03-09  13:10
  21. 2016. március 9. 15:5374031.

    Picivirág nagyon szépek!!!


    Hoztam is neked egy díjat érte, remélem engedi az NLC a képet feltenni 

    előzmény:
    Picivirág1 (74018)
    2016-03-08  18:43
  22. 2016. március 9. 15:4874030.

    Picivirág, nagyon szépen kézimunkázol! Micsoda nagy türelmed van hozzá


    A tűpárnáid tündériek lettek!!! biztosan lesz mindegyiknek gazdája!!!

    előzmény:
    Picivirág1 (74006)
    2016-03-07  10:50
  23. 2016. március 9. 15:4674029.

    Totyika, Kittike, nagyon ügyes kislány , mindig van kedve a konyhában is segédkezni mire nagy lesz sok mindent fog tudni a sütésről főzésről!


    Drukkolok a szív CT miatt, reméljük nem lesz nagyobb baj, a kicsik miatt már edzettek vagyunk


    Jááájjjj már túl lehetnénk rajta...


    Köszönöm a jókívánságokat

    előzmény:
    totyogoka (74004)
    2016-03-06  17:06
  24. 2016. március 9. 15:4274028.

    Rózsa, nem könnyű a szanálás én is örökké ezzel bíbelődök


    Most is egy nagy zsák ruhanemű került különböző helyekre...


    Ezen kívül Orsika is mindig hozza a cuccait és én kereshetek neki új gazdát


    Orsika nem nagyon hasonlít rám, inkább apukája fajtája


     


    Nem könnyű a helyzet amelyben vagytok, de majd ki fog alakulni minden szépen meglátod mire itt lesz az esküvő


     

    előzmény:
    rozsaanyu (74003)
    2016-03-06  17:05
  25. 2016. március 9. 15:4174027.

    szép  délutánt 


    Kicsit  leültem Pisti elvitte a  családot  a fiamhoz  én maradtam pihizni.


    Ez  már  a  4-ik  hét  a fiamnak  pénteken  jön  haza  véglegesen remélem  eredményes  lesz  a kezelések  utóhatása.


    Gitta felháborító   szegény  unokád  hol  az  orvos  tudomány csak tapogatoznak .


    Nagyon jó érzés  végre  ide  süt  a napocska ,viszont  jaj nekem  ablakokat  kéne  pucolni .


    Villog  hogy  üzenetem  van   de  üzenet az  nincs .


    Na  kihasználom  a csöndet .


     


     

  26. 2016. március 9. 15:3674026.

    Katika, nagyon tevékeny vagy! Én is sokat mérgelődök az NLC-n!


    Talán ott van a hibájuk, hogy a facét is belevonták a bejelentkezési lehetőségbe és ez biztosan nem egyszerű nekik.


     


    Köszönöm a jókívánságokat most ránk fér...

    előzmény:
    katalin.berger.9 (74002)
    2016-03-06  12:40
  27. 2016. március 9. 15:3274025.

    Szép napot kívánok mindenkinek!


    Nálunk hétágra süt a nap!


    Erzsike , de tündériek a "fiúk" Danika mindig mosolyog nagyon édes!

    előzmény:
    er54 (74001)
    2016-03-06  11:49
  28. 2016. március 9. 13:1074024.

    Szervusztok Barátnők!


    Még most sem tudjuk, mi baja a gyereknek!!! Eddigi diagnózis: nincs veseköve, majd van veseköve. Jön és vizsgálja a nefrológus, de nem jött, nem vizsgálta! Holnap kiengedik, mondja az egyik orvos, de szó sem lehet róla, mondja a másik. Később vissza kell majd járnia ellenőrzésekre, de még nem tudjuk, mitől fáj a hasa...


    Ha elmúlnak a fájdalmai (algopirin mellett), akkor kiengedik. Lányom hívja az orvost, az közli, hogy tegnap nem voltak fájdalmai, ma kiengedik. Minden telefonbeszélgetésnél panaszkodott a gyerek, hogy vannak fájdalmai, mondja az anyja. Közli az orvos, hogy átviszik az orr-fül-gégészetre, mert "orrhangon" beszél a gyerek. Itt szakadt el a cérna a lányomnál. Kijelentette, hogy semmiféle beavatkozást nem engedélyez, csupán a vizsgálatot, de ha kiengedik, azt a mostani 13.00 óráig tegyék meg, mert 14-kor indul a vonat, amivel ma este 8-ra haza tud érni. Az orvos csak kisérővel engedi ki...., gyors telefon, lesz kisérő, aki felteszi a vonatra, ha mégis kiengedték. 


    Most várom a hívást, vajon kint van-e már, vagy muszáj ott maradnia. Ha ez utóbbi, akkor az ünnep miatt nagy szarban vagyunk, semmi vizsgálat, semmi eredmény, s mehetnek le a szülők Pécsre (tiszta ruha, ellátmány, stb.).


    A kocsimat ma reggel leadtam, remélem a legjobbakat.


    Legyen szép napotok, jövök, amint tudok.

  29. 2016. március 9. 10:4974023.

    Szervusztok!


    Köszönöm Marikáról a jó hírt. nagyon drukkolok, hogy javuljon tovább az állapota.


    reggel hatalmas ködben mentünk Békésre vissza viszont ragyogó napsütésben. A földek csak úgy gőzöltek, száradtak a sok víztől. Én is megyek egy kicsit a kertbe.

  30. 2016. március 9. 08:1374022.

    Sziasztok jó reggelt.


    Remélem ma már nem esik nálunk tegnap is eset az eső.Már nagyon unom tényleg lehetetlen kint lenni.


    Nagyon kellene metszeni mert kipattannak a rügyek.


    Ma ha igaz teljes napfogyatkozás lesz mától mindenkinek jóra fordulhat az élete csak pozitívnak kell lenni

    előzmény:
    totyogoka (74021)
    2016-03-09  06:01
  31. 2016. március 9. 06:0174021.

    Szép jó reggelt!


    Nem tudom mi francért ébredtem fel ilyen korán. Már egy ideje csak vergődtem. Sok minden pörög az agyamban , lehet azért nem tudtam már tovább aludni.


    Ma kora délután szülinapra megyek, régi klubtagom kerek évfordulót ünnepel. Meghívtak , hát megyek.


    Mazsola! Köszi, hogy pár szóban tájékoztattál Marika állapotáról.


    Megvagyok! Thermál Hotel Igal. Állítólag a fürdő szomszédságában van, Valiék már jártak ott.


    Katika! Én nem járok gyakran a Lehelre, különben már akár össze is futhattunk volna ott.


    Julika! Nagyon ügyes vagy! Ilyen kalapokat mi is csináltunk, csak mi lapmágnest ragasztottunk az aljára és hűtőmágnesként árultuk.


    Mollyka! nagyon helyesek vagytok Orsikáddal a képen. A mosolyotok nagyon hasonló.


    Gitta! bízom benne , hogy az unokádnál minden rendben van és a kocsid is elkészül.


    Rózsa! Milyen kitartóan pakolgatsz a szekrényekben. na én már ennyi idő után feladom.Nincs hozzá türelmem. igaz most eléggé "szellős" a szekrény karácsony előtt szanáltam.


    Kincsike! Remélem a fiadnak is jók a kezelések és ha majd letelik a 3 hét az eredmény igazán akkor mutatkozik majd meg.


    Valika! Még mindig sok esőt mondanak így a kerti munkákra nem nagyon lehet még gondolni sem.


    Manyuska! Készülsz a Húsvétra? Magatok lesztek , vagy mennek a gyerekek hozzátok?


     


    Megyek , összekapom magam aztán megteszem a szokásos körömet.


     


    Legyen szép a napotok!

  32. 2016. március 8. 20:2574020.

    Sziasztok.Jó estét.


    Marika néni állapota javult.Hatásosnak bizonyul a doki által felírt gyógyszer.Nem reumatikus.sokat segítünk neki, étkezéseknél, gyógyszerszedésnél mindig van valaki nála.Keveset iszik, szólni kell neki, hogy tessék inni.Ma volt nála egy masszírozó hölgy.Biztos jót tesz a közérzetének.

    előzmény:
    Picivirág1 (74017)
    2016-03-08  18:35
  33. 2016. március 8. 19:0474019.

    Megcsináltam a gyerekeknek a tűpárnákat a zsibvásárra.

    előzmény:
    Picivirág1 (74018)
    2016-03-08  18:43
  34. 2016. március 8. 18:4374018.

    Katikám!


    Sajnos a jobb kezemen a mutató ujjam nekem is fáj, nem tudom ökölbe szorítani a kezembe van dagadva az ízület.De annyira szeretem a varrást, hogy úgy tartom a kezem, hogy valahogy kíméljem. Ezt a terítőt Melindának csináltam. A szék támláján ott van az a terítő amit Krisztinek ott varrtam, azt látta Marcsi a tv-ben. Most egy blúzt fogok hímezni magamnak.Olyan szépnek kell lenni, hogy abban át tudjam venni az arany diplomámat. 50 éve végeztem Szarvason.

    előzmény:
    Picivirág1 (74017)
    2016-03-08  18:35
  35. 2016. március 8. 18:3574017.

    Szervusztok!


    Ma szabad napom volt, nem voltunk a fürdőben. valahogy úgy eltötyörögtem, nem sok hasznosat csináltam. na, de kétszer voltam sétálni a kutyával. Az ebédet már tegnap megfőztem, marhapörkölt volt. Vettem a névnapomra 3 kilót, én akartam főzni, de aztán változott a program, étteremben voltunk. Így most majd ünneppé varázsoljuk a hétköznapokat és megesszük. Két darabban volt...Timi azt mondta, hogy a másik darabot az ünnepekre főzzük meg. Istenien sikerült. Igaz, én két napig nem leszek itthon.vasárnap kastély túrára megyek.Autóbusszal, csoportos kirándulás.. a gyulai Almásy kastélyt nézzük meg, most lett felújítva, még kedvezményesen be tudunk menni, aztán Csorváson egy Wencheim kastélyt, Kondoroson a Geist majort és a Geist-Battyhány kúriát, majd a kondorosi csárdában vacsora. Hétfőn meg Deszkre megyek a gyerekhez, reggel megyek, este jövök, villám látogatás lesz.


    Mi van Marikával? Aggódom miatta.

  36. 2016. március 8. 18:1074016.

    Lányok Igalrol még egy szót .A fürdő szép volt csak az volt a baj vele hogy zsúfolásig megtelt esett az eső kintit nem lehetett használni .Így sajnos nem tudtuk élvezni. Nem emlékszem hogy láttam volna közelbe szállodát vagy valamit .na majd Marcsika elmondja.A Balcsirol mentünk oda.

  37. 2016. március 8. 15:5574015.

    Sziasztok!


    Tegnap megint ugy eltelt a napom,ha számot kellene adnom,hogy mit csináltam,nem tudnám megmondani- az ebédelésen kivül.-,de az biztos,hogy este 6-kor jöttem haza a lányommal.


    Ma szépen indult a nap,de most nagyon borus és szomoru idő van mifelénk.


    Gitta! Mindig szorgoskodsz valami,most irod,hogy varrogattál,ezek szerint még csak most viszed a kocsidat a szervizbe, talán az ünnepek alatt nem kell.


    Sajnálom az uncsidat,azért ird meg,hogy mi okozta a hasfájását,szegénykém,biztos nincs ilyenhez szokva,ha a hétvégén haza tud már jönni,az nagyon jó lesz,legalább nem idegeskedtek.


    Marcsikám! Most már itthon van ugyan a gazdi,ő sétáltat,de miután holnap is reggel 7-re megy be a szalonba ,igy majd én viszem a Lizust,aztán elmegyünk megint bevásárolni a Lehelre,mert már 3 db almám van, a 3 kg-ből,amit csütörtökön vettem.


    Látom finomakat  főztél,én majd csak 22-én sütöm meg a kedvenc almáspitéjét a Balázsnak és viszik ki a Bori szülök,mert husvétra kimennek hozzájuk meglátogatni őket.


    Valikám!Akkor te otthon vagy,vagy a dokikat járod,csak a párod tartja a frontot a boltban. Én is nagyon unom már ezt az esős ronda időt,igazi tavaszi napsütést szeretnék.


    Rózsa! Én nem azt mondtam,hogy valami rosszat mondtál,de ugy gondolom ahogy a Marcsi,én sem vagyok hive annak,hogy együtt maradjon valaki azzal a társával,akiből teljesen kiábrándult és az együttélés is lehetetlenné válik.


    Jó nagy munkába kezdtél,én is szoktam szanálni,odaadom a takaritó Erzsikénknek,és valakinek biztos jó.De most,hogy már jók a szoknyáim,kevesebb szanálni valóm lenne,meg egyébként is visszajön lassan megint minden a divatba. Ami elfér,azt megtartom.


    Margitom!Ezek szerint azért te is utazgatsz szépen,még mindig ,mint aktiv klubszervező. Jó dolog is,ha lehet menjél mindenhová,ahová csak lehet.


    Julikám! De irigyellek,nem csodálom,hogy örülsz a kezeléseknek és ha még hatnak is az pedig isteni lesz.


    Szép dolgokat csinálsz,jó,hogy szereted csinálni és van is türelmed hozzá,igaz nekem nagyon fáj a jobb kezemen a hüvelykujjam minden forgója,azért is hagytam abba a kötést,mert azt nagyon sokat csináltam.


    Remélem minden nap közelebb kerülünk a tavaszhoz és nem lesz már ennyi eső,mert még a kertecskémben szeretnék ültetgetni szép kis virágokat,az egynyári magokat már elültettem.


    Kivánok mindenkinek,aki van ,aki nincs kellemes napot és szép napsütést.

  38. 2016. március 8. 14:0674014.

    Kellemes délutánt  kívánok!


    Egész éjjel, összesen nem aludtam 1 órát. Ismét gyötörnek a kiütések. Olyan vagyok, mint a mosogatórongy.


    Tegnap leolvasztottuk a nagy fagyasztószekrényt. Majdnem éjfél lett, amikorra végeztünk. Elég hideg volt az erkélyen. Letakarva nem olvadt ki semmi. Gyorsak voltunk. Délután fügelekváros és levendulás-sárgabarck lekváros maffint is sütöttem, öntettel tálalva. Gulyás leves mellé.


    Ma a nagyszoba rendezése folytatódik. Alig haladok, mert alig látok ki a fejemből. Nem vagyok jól.


    Minden kedves ZOLI családtagnak boldogságos, egészség teljes névnapot kívánok!!


    Gitta!


    Várom a híreket, Bálint állapotáról!!!! Nagyobb legyen az ijedtség, mint a baj!!!!! Végre az autód javítása is sínen, illetve négy keréken van.


    Valcsi!


    Nagyon sár van még. Nem lehet a kertben dolgozni. Végre már az eső nem esik. Legalábbis itt.


    Manyuska! Hiába keresem a délutáni kávét, reggelit sem hoztál!!!


    Marcsi! Már én sem tudok létrázni. Ezért is halad lassan a szekrény átrendezése. Nagyon magasan van a felső rész.


    Megpróbálom megmutatni az elmúlt napok sütijét, ha az NLC átengedi.


    Hiányzók hiányoznak! sorbetE? stb............ Mindenki, aki nem jelentkezik!!


    1.-2. fügés, baracklekváros maffin


    3.-4. csörögefánk


    Ma meggylevest főztem a maffin mellé. Még nem tudom, mi lesz a vacsora.


    Molly! Alma2! Mi van veletek?


    Julika! Gyakrabban gyere ide is!!!!


    Kincsike!


    Mi van a Fiaddal? Még kórházban van? Javul már az állapota? Puszi az Uncsikáidnak is. A Nászasszonyod már hazament?

    előzmény:
    totyogoka (74013)
    2016-03-08  10:58
  39. 2016. március 8. 10:5874013.

    Sziasztok!


     


    Süt a nap és annyira hideg sincs!Igazi szép tavaszi nap van. Már reggel korán is ilyen idő volt!


    Főznöm ma még nem kell , helyette hajat körmöt rendeztem itthon .


    hamarosan ( ebéd után) megyek egy nőnapi rendezvényre , bár nem igazán szeretem ezeket a kijelölt napokat. Úgy gondolom, ha minden nő és minden férfi , minden anya és minden apa és minden gyermek minden nap megkapja a megbecsülést a tiszteletet akkor nem kell ezt külön ünnepelni.


    Gitta! Jobbulást az unokádnak! Remélem, hogy csak valami vírus okozta ezeket a tüneteket és nem komolyabb a baj. Az meg természetes , hogy Ti a hozzátartozók izgultok érte. ne legyen semmi baj! ( elbizonytalanodtam! nem tudom, hogy a fiad Zoltán-e??? valahogy úgy rémlik! Ha igen akkor az Isten éltesse, ha nem Zoli akkor is Isten éltesse egészségben)


    Valika! Hátha lesz még rá alkalom! Sokat megyek a Pennybe a Keletihez mert átszállás nélkül tudok menni a trolival. Igalra már készülök  és várom.


    Megvagyok! Lehet hogy nekem Kalocsa is azért tetszett mert régi kedves emlékek is fűznek a városhoz. Igalon még nem voltam, a luxus szállókat nem birom, ezért ha egyszerűbb az nem zavar! A tömeget én sem szeretem ezért megyek mindig elő vagy utó szezonban.


    Julika! Én csak sejtettem, hogy olyan az a terítő, de nem tudtam, hogy a te kezed által készített munka az. Szép munka nagyon!


    Rózsa!én már gyerekkoromba se tudtam a létrára felmenni csak addig amíg a térdem is meg tudtam támasztani. Azóta meg a 3. foknál már be vagyok rezelve. Szerencsére olyan sokat nem is kell létráznom.


    Kincsike! Tündéri a két kis manó!


    Mazsola! Marimama! Zolitoknak Boldog Névnapot kívánok!!!!!!!!!!


    Katika! Kellemes sétára alkalmas az idő ma!


     


    Legyen szép a napotok!

  40. 2016. március 8. 07:5374012.

    Szervusztok Barátok!


    Nem vesztem el, csak pár napig varrtam, sőt még ma is fogok, de előtte el kell mennem vásárolni egyfajta anyagot.


    Most nem részletezem, kevés ehhez a türelmem, nagyon izgat Bálintunk állapota. A hét végén be kellett vinni a kórházba hasfájással (Pécsett), azóta sem tudjuk, hogy mi a baja. Néhány vizsgálatot már megcsináltak, de az eredmények jók, nem indokolják, hogy még mindig fáj a hasa.


    Anyja ma szeretett volna útra kelni, de a gyerek azt mondta, hogy nem fontos, mert a hét végén mindenképp haza jön. Ez szerintem egyáltalán nem biztos, ugyanis kb. csütörtök-péntekre derül ki egy vizsgálat eredménye, s ha nem lesz jó, nyilván nem engedik ki a kórházból. Most a lányommal együtt itthon idegeskedünk.


    Tekintettel a hosszú hétvégére, ma sok intézni való dolgom lesz a városban, mivel holnap reggel 8-kor kell leadnom a kocsimat (most jött meg a gyárból az új elem), s a héten már csak gyalogos vásárlásokat tudok majd intézni. Az ünnep miatt majd csak egy hét múlva lesz újra autóm, ugyan 3 napot vesz igénybe a javítás (a festés miatt), de gondolom náluk is ünnep lesz, hacsak a festék nem szárad meg szombatig. De mindegy is, ennél nagyobb baj ne legyen.

  41. 2016. március 8. 06:4974011.

    Marcsi legközelebb ha arra van dolgod szóljál bemegyek apussal és talizunk egyet

    előzmény:
    totyogoka (74008)
    2016-03-07  11:34
  42. 2016. március 8. 06:4774010.

    Jó reggelt!


    Remélem mindenkinek szépen indult a hete nekem vérvétellel nagyon ügyesen vették,aztán üdülés a reumán a szokásos időpontos foglalás mégis órákig vársz


    Egyébként jól vagyunk csak az esőt unom már.Jó lenne többet a kertben lenni és kevesebbet a lakásban.


    Margókám nekem tetszett Igal igaz nagyon kevesen voltak a fürdőben ,ezért szeretek szezon előtt járni 


    Látod most Marcsi is egyedül volt a medencében Kalocsán.


    Mazsola néha jelentkezz be mi van marimamával?


    Gitta téged sem láttalak.


    Julika nagyon ügyes és szép elfoglaltságot találtál


    Rózsa fő a békességlehet szépen élni így is.


    Kincsike nagyon huncut szemű két kis unokád van


    Sorbet Erzsike a fiad egész családdal van kint?most ők vannak távol tőletek eddig ti voltatok messze a családtól.


    Katikám még apus bejár én keveset vagyok Pesten de hazahozza a munkát.


     


     

  43. 2016. március 7. 11:3974009.

    Julika! Tudat alattim megsúgta, hogy a Marcsi a Te kézimunkádat látta!!!


    Margó! Nagyon örülök, hogy ideértél, "megvagy", s ez nagyon fontos.


    A rámolást folytatom. Mennem kell még az ékszerészhez is.


    Délután jövök, hogy többet tudjak olvasni. Hiányzók?!?!


    Szép, kellemes délutánt kívánok!

  44. 2016. március 7. 11:3474008.

    Sziasztok!


     


    Reggel óta esik az eső. Bőrig áztam ( na csak majdnem) mert ernyőt azt nem vittem. Már nem sok helyen lehet helyi közlekedési bérletet vásárolni, most meg le is jár a bérlet igazolványom így azt is érvényesíteni kellett. legközelebb a keletinél volt ilyen ügyintézés. Ha már ott voltam akkor a Pennybe is bementem. 


    Most értem haza.


    Még jó hogy főzni nem kell van maradék még holnapra és lehet hogy szerdára is.


    Julika! Jól emlékeztem!és ez egy kicsit megnyugtatott , hogy talán még nem hülyülök nagyon! Szép az a terítő.  Igazad van nem lehet mindig a gép előtt ülni. Sokat vitatkozom ezen Apussal is mert Ő ha tehetné egész nap ott ülne.


    Rózsa! Én mindig könyörtelenül szanálok, mégis sok a lom. Még egy picit bízom abban, hogy talán sikerül fogyni pár kilót akkor pedig van egy pár olyan kosztümöm amik rám jönnének.Az Ágota esküvőjére vett kosztümöm bezzeg rám jönne azzal meg a színe miatt vagyok úgy hogy már késő elmúlt az az idő. Én sajnos nem emlékszem az Andris régi barátnőjére. nem tudom ki Ő , de okosan döntött , hogy nem vállalta be a tanú szerepét.


    Mindenkire gondolok, de most nem írok többet!


     


    Legyen szép a napotok ebben az esős nem szeretem időben is.

  45. 2016. március 7. 11:2174007.

    Szép Napot ! Nálam hol esik hol nem.


    Igen Marcsikám felém még a vonat sem jár.


    Kalocsa valóban szépül . Igaz én csak megyek ügyet intézek és irány haza.


    Igalon a nyáron jártam nem voltam oda érte, igaz nagyon, de nagyon tele volt a fürdő.  Lehet egy "sima" napon más hatás lett volna. Van ott közel szálloda a fürdőnél ?


    Pünkösdkor mi Cserkére megyünk csak 3 n lányok 3 generáció!


    áprilisban pedig Ásotthalom a "Bűbáj birtokra" a megyével (20 fő) Fő úti cél a Szeged, Ásotthalom (ez valamikor a boszik és a betyárok helye volt ezt építették ki )nagyon kíváncsi vagyok .Természetesen a Mórahalom Szent Erzsébet fürdőt sem hagyjuk ki


    Ezt a kirándulást "trénindnek" veszem mivel elég sok új van elnökségben egy kis ismerkedésnek jó lesz..... talán


     

  46. 2016. március 7. 10:5074006.

    Szervusztok!


    Mostanában nagyon elfoglalt vagyok. Hétfő-szerda-péntek Békésen. Isteniannyira jól érzem magam a vizi tornán, a caracalla kádban, a kezelések is nagyon jót tesznek. Eleinte olyan voltam, mint akit össze törtek, de mára már "fitt" vagyok. és ugye a kézimunkázás is leköt. Volt egy kiállítás a Csaba gyöngyében, Marcsi, azt az én terítőm volt.Nézzétek meg esetleg, akit érdekel a FB-on, az oldalamon ott van a megnyitó, a kiállítás. Most egy blúzt varrnak nekem, azt fogom békési megyei mintával kihímezni. A helyi kultúrházban májusban lesz kiállítás, arra készülök. És már elkezdtem a kerti munkát ami abból áll, hogy Zsuzsi kertjéből fuvarozom haza a megmetszett fák bokrok nyesedékét már a jövő fűtésre gondolva-. Most a gyerekeknek csinálok tűpárnákat, ai iskolai zsibvásárra, azt is árulni fogják. Mindjárt megyek és veszek csipkét rá. majd lefényképezem. 

  47. 2016. március 7. 00:3574005.

    Jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat!


    Szokás szerint, nem tudok elaludni. Most annyi előnyöm van, hogy tudom az okát


    Igaz a mondás. Nem minden arany, ami fénylik. Válás nálam sem történt, papíron. Elvagyunk egymás mellett, mint a jó társbérlők.


     

    előzmény:
    totyogoka (74004)
    2016-03-06  17:06
  48. 2016. március 6. 17:0674004.

    Szép napot!


     


    Tényleg szép nap volt ma és itt nem csak az időjárásra gondoltam.  A fiamék itt aludtak, délelőtt meg jöttek a lányomék. Kitty ma délelőtt segített sütni - főzni. igaz sütni nem kellett a keksz tekercset de szívesen csinálta.Padlizsánt sajtot és csirke mellett panírozott. A krumplipürét közösen csináltuk hozzá. Ja és nagy fazék húsleves készült pulyka aprólékból sok zöldséggel.


    Ebéd után fényképeket nézegettünk , beszélgettünk, programokat egyeztettünk.


    Katika! Én is azon a véleményen vagyok, hogyha együtt nem megy akkor inkább váljanak el a szülők mint hogy egy életen át boldogtalanok legyenek a " látszat " kedvéért. Mindenki úgy indul a házasságba , hogy holtomiglan  - holtodiglan , aztán vagy bejön vagy nem. Én is házasság párti vagyok, de ha nem megy nem kell erőltetni.


    Valika! Megvagyok! Mind kettőtökre gondoltam, mert Solton át haladtunk, Varsány meg szintén majdnem útba esett.


    Julika! Téged ma délelőtt emlegettelek mert a TV.-ben a Békéscsabai tavaszi fesztiválról mutattak képeket és egy ugyan olyan terítő volt az egyik teremben kiállítva mint amit Te hímeztél Melindának.


    Rózsa! Kalocsán már régen megszüntették a vasúti közlekedést! Azóta el van nagyon hanyagolva az a környék.


    Mollyka! Pont így vagyok én is a vizsgálatoktól nem félek, de az eredménytől igen. ( Április 1.-én szív ct.-re megyek) Férjednek drukkolok, hogy enyhüljenek a fájdalmai.


    Kincsike! Nagyon tündéri ez a két kis manócska! Főleg Danika huncut tekintete tetszik nekem. Bízzunk benne , hogy a fiadnak is jót tesznek a kezelések.


    Manyuska! Aranyos vagy hogy te is benéztél. Jön a Húsvét most még talán több az avonos megrendelés!


    Mazsola Ildi! Néha benézhetnél, hogy milyen megoldást találtatok Marikával kapcsolatban?


    Gitta! Merre vagy??????


    Mindenkinek további kellemes napot kívánok!!!!!!!!!!!!!

  49. 2016. március 6. 17:0574003.

    Kellemes vasárnap délutánt, -estét kívánok!


    Azért nem jöttem eddig, mert a ruhásszekrényemet rendezem. Szanálni álltam neki, de eddig még nem sok mindent dobtam félre. Tudom, hogy hülyeség, de megmagyarázom, hogy mit miért őrizgetek. Többszöri megszakítással haladok, mert a szobalétra foka töri a térdem. Tériszonyom van, ezért a térdemmel "kapaszkodom". Közben azon gondolkodom, hogy anno, amikor a Marcival jártam festeni, a 6-7 fokos létra tetején sem volt tériszonyom. Be kell látnom, hogy felettem is mennek az évek és jöttek a kg-k is.


    Nagyon örülök a Kincses "kincs" unokák fényképének. Már nagyon vágytam látni Őket.


    Köszönöm a kérdést! Utolsó értesülésem, tegnap este 9-kor, skype-n, mama és baba jól vannak. Végre beszerelték a kamerát. Így legalább láttam, hogy laknak. Akkora a szobájuk, mint a mi nagyszobánk. Szépen berendezett.


    Keddtől itthon lesz a Bimbóm.


    Molly! Jól látom, hogy nagyon hasonlít rád a Lánykád? Helyesek vagytok. örültek, hogy vittél nekik enni?


    sKati! Nem írtam olyasmit, hogy szégyen a válás, csak azt szándékoztam tudatni, hogy sem a Marci, sem az én családomban nem volt még válás. Szeretném, ha ezt a szokást folytatná a Bimbóm is. No, meg az Andris sem volt még nős, csak élettársa volt/van. Talán, ha egyszer megnősül, Ő sem fog elválni.


    Nem tudom, írtam-e már? A Bimbóm az Andrisom első élettársát (Marcsi! Noémi, akivel itt lakott a kisszobában, a Keresztmama lakásába költöztek, majd onnan már nem ment az Andrissal a Lónyai utcába) kérte fel tanúnak. Mert, hogy Noémi a legjobb barátnője, a mai napig is. Ezzel olyan kellemetlen helyzetet teremtett a Bimbóm. Szerencsémre, pénteken lemondta, egészségi állapotára hivatkozva, a felkérést. Így nem csalódtam benne. Azon törtem a fejem, hogy az Ő eszével, hogy vállalta egyáltalán.


    Pihentem egy kicsit. Folytatom a ruhák szortírozását, mielőtt besötétedik.


    Hiányzókat várom!


     

    előzmény:
    katalin.berger.9 (74002)
    2016-03-06  12:40
  50. 2016. március 6. 12:4074002.

    Sziasztok!


    Nekem megint nem sikerült többször sem bejelentkezni,remélem ez elmegy.


    Ugy elteltek a napjaim és a mindennapi hosszu sétákkal,mossással,vasalással,ültetéssel,metszéssel,ugy hogy most ma van az utolsó sétám délután és és 0 óra 30-kor érkezik a repülő,igy nem sokat fogok aludni,ma már a Liza sem alszik itt,hanem otthon.


    Marcsika! Tényleg szép helyen voltatok és még festegethettetek is,biztos érdekes volt. Gondolom most igyekszel minden bepótolni mog nem voltatok itthon.


    Rózsa!Az én lányom elvált a Balázs 9 éves korában,de öszintén nem is csodálkozom,mert egyszerüen nem lehetett együtt élni a vejemmel,nem hiába nem nősült meg még mindig,mert csak saját maga érdekli senki más.Még a fia sem,talán most ,hogy büszkélkedhet és látta az eredményeit talán most egy kicsit megváltotzik remélem,Jól keres,egyedül él,nem öltözik,nem eszik,nem utazik.ennyi !Ül a pénzén.Nem hiszem,hogy bün lenne a válás.


    Valikám! Szörnyü ez a mai egészségügy ,tényleg,mi van ,ha az ember tényleg komolyan megbetegszik?Unokák remélem jól vannak. Még megy az üzlet,nyitva vagytok ?


    Manyuska! Hogy érzed magad,hatottak a fürdőbeli kezelések ? Vagy te is ugy vagy,mint a Marcsi,hogy most pótolod az elmaradt munkákat ?


    Kincsike! Aranyosan az uncsik. Remélem az apukájuk egy hét mulva már jobb állapotban játszhat a fiaival.


    Mollykám!Nagyon aranyosak vagytok ketten a leánykáddal,Szép azt akartam irni -kislány- de ő egy felnőtt,csak az anyukáknak kislány.


    Szurkolok,hogy ne legyen semmi probléma a CT. Szegény pároddal pedig együtt érzek a fájásaiban.


    Megyek megebédelek,nem kell főznőm,tegnap mindent megcsináltam.Szerencsére elállt az eső ,igy amikor sétáltunk már nem esett és hideg sincs. Kellemes párórát még a hétvégéből.


     


     


     

Címlap

top