Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Angyalfia vásár-Biatorbágy

Lianna
Létrehozva: 2009. december 13. 15:04

Sziasztok!

 

A biatorbágyi Angyalfia vásárról és Luca napi rendezvényről érdeklődnék. Az egyik barátnőm szeretne elmenni rá és megkért kérdezzek utána.

 

Volt ott valaki? Vannak kirakodók, kürtöskalácsos esetleg programok is? 

 

Ha van infótok róla akkor írjatok!

 

Köszönöm!

 

Én csak gondolatban vagyok akárhol is mert betegek a gyerkőceim!:( 

  1. 2009. december 13. 15:292.

    Szia Lianna!

     

    Mi tegnap voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. Pici a vásár, a Real mellett lehet kürtőskalácsot venni. A vásár maga a Faluház udvarán meg aulájában van. Gyerekeknek igazi békebeli - kézzel hajtott - körhinta, forralt bor, gesztenye, mézeskalács, kézművesek. Voltak népviseletbe öltözött kislányok, de annak vége lett már 5-re.

     

    De szerintem szaladjanak, mert biztosan hamar véget ér! Nézzék meg a főtéren a jászolt is!

    előzmény:
    Lianna (1)
    2009-12-13  15:04

Címlap

top