Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tombolt Liptai Claudia

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. február 18. 08:32
Liptai Claudia alig bír magával, Tilla csak nehezen jut szóhoz mellette.

Nők Lapja Café: Tombolt Liptai Claudia
  1. 2014. február 18. 18:138.
    "Nagyon jól érzi magát"A vér és a vizelet vizsgálat kimutatná az okát!
  2. 2014. február 18. 12:307.

    Olyan szép a magyar nyelv, olyan árnyaltan ki lehet fejezni mindent vele. Persze, ehhez ismerni kellene, ami egy "újságírótól" nem is olyan nagy elvárás.  Én néztem a műsort, de a "tombolás" nem tűnt fel sehol. 

    Ez a cím nagyon félrevezető! (Vagy csak én nem értettem meg?)

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-02-18  08:32
  3. 2014. február 18. 11:306.
    Ismét egy idióta cím. Teljesen másra gondoltam. Mintha direkt hergelni akarnák az olvasókat a böszme címmel. Hogy mindenki öklendezzen, fujjogjon szokás szerint. Szerencsére, most nem jött be nekik.
  4. 2014. február 18. 11:045.
    Csinos, dögös, laza, feltalálja magát, van öniróniája, humoros és látszik, hogy tényleg nagyon jól érzi magát. Igazi egyéniség a jó tulajdonságaival és a hülyeségeivel együtt is. Remélem még sokáig a pályán lesz. A legjobb.
  5. 2014. február 18. 09:564.

    Szeretem Liptai Claudiaban,hogy nem elore betanult szoveget mond,hanem improvizal,hulyeskedik. Ha ront vagy belebonyolodik a mondanivaloba,akkor meg szivbol nevet magan. Teljesen laza,egy szorakoztato musorhoz ilyen musorvezeto kell.

    Tillaval nagyon jo parost alkotnak.

     

    Nem ugy,mint a Lilu-Bence paros,akiknek meg a poenok is elore meg vannak irva,a papirjaik es a sugogep nelkul elveszettek lennenek. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-02-18  08:32
  6. 2014. február 18. 09:123.

    Ő egy őszinte,nyitott,ösztönlény.

    Én szeretem benne  a kiszámíthatatlanságát,botlásait,van aki nem.

    Izlés dolga.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-02-18  08:32
  7. 2014. február 18. 08:322.
    Reméljük így is marad a dolog. Vele kapcsolatban szomorú tapasztalat, hogy hol a csúcson van, hol a padlón, nem ismeri az arany középútat.

Címlap

top