Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szakmai gyakrol level tart

szornyike
Létrehozva: 2006. június 13. 12:46

Sziasztok! A cégünkhöz jön 4 hétre egy elsőéves hallgató lány és azt kérte, hogy erről írjunk egy levelet a főiskolának. Tudtok segíteni, hogy mit kell tartalmaznia egy ilyen levélnek?

 

SOS! Köszi előre is:

 

Szornyike

  1. 2006. június 13. 17:085.

    Sziasztok!

    Köszi, kínomban felhívtam a főiskolát és megkérdeztem tőlük, hogy  mit írjak.

    Mindenkinek további szép napot!

    Szornyike

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_917831
    Torolt_felhasznalo_917831
    2006. június 13. 13:264.
    KÉne vinnie egy befogadónyilatkozatot és egy igazolást.
    előzmény:
    szornyike (1)
    2006-06-13  12:46
  3. 2006. június 13. 13:253.

    Szia! Remélem, segít valamit:

         Az első részben le kell írni, hogy igazolod hogy ki, melyik iskolából, mennyi ideig, melyik vállalat melyik osztályán töltötte a gyakorlatot.

         Az eltöltött idő alatt mivel ismerkedett meg. PL: az osztály felépítésével, a nyilvántartási rendszerrel, a humánstratégiával, a társaság szervezeti felépítésével, vagy a munkafolyamat mely részével stb.

         Ha önálló feladatot látott el, mi volt az. Hol vett részt megfigyelőként, milyen feladatott végzett el segítséggel stb.

        Egyéni jellemzés a gyakorlatot töltő hallgatóról.Pl: A gyakorlat során egy érdeklődő, a szakmája iránt fogékony hallgatót ismertem meg stb.

    Aláírás, bélyegző

    előzmény:
    szornyike (1)
    2006-06-13  12:46
  4. 2006. június 13. 13:182.

    Szia!

    Ha nem tévedek, neki erről kellene lennie egy nyomtatványnak, hogy nektek mire kell figyelni a munkájával kapcsolatban, illetve, hogy mit kell értékelni.

    Legalábbis, ha jól értettem fenti soraidat.

    Üdv

    Edó*

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top