Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Skorpiók

[Floria]
Létrehozva: 2003. augusztus 18. 14:59
Skorpió vagyok (ráadásul az aszcendensem is), büszke is vagyok rá, és ti, "skorpió-társak" ?
  1. Torolt_felhasznalo_113917
    Torolt_felhasznalo_113917
    2006. június 29. 07:591371.
    Hello én is SKORPIÓ vagyok és örülök neki!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_719690
    Torolt_felhasznalo_719690
    2004. december 25. 11:271370.
    Szia Viso,

    köszi a válaszodat. Egyébként nem akartam általánosítani! Viszont az utolsó amit írtál, az talán választ ad nekem: ha vmi nem úgy van , ahogy akarod, akkor kimutatod és küzdesz érte, hogy teljesüljön! Ez lehet a válasz a viselkedésre (az hogy ő sajnos nem úgy éri ezt el ami fair. . arról már a neveltetetése tehet! Köszi! :))) Viszont szeretném, ha már nem erről szólna a topicotok, úgyhogy kiszálltam és elnézést, hogy így "felbolygattam" beszélgetéseiteket! Távol állt tőlem :) Csupán segítséget kértem és kaptam is . Sziasztok!
    előzmény:
    viso (1369)
     
  3. 2004. december 24. 15:561369.
    Szia!Láttam azt az írásod, h a skorpió nők jópofiznak és hátbatámadnak. Hát nálam ez nem így van, mert én egyszerűen nem tudok olyannal jópofizni, akit nem kedvelek, hanem megmondom az őszintét általában, de persze néha nem lehet. Ilyenkor nagyon erőltetett tudok lenni, ha muszáj, (pontos j-vel, igaz kedves Almahaj?:-))és nem akarok nagyon sértegetni, bár ez nem mindig jön össze, több embert megsértettem már:-((
    A mérgemet ki tudom engedni, az tuti, rendesen, de olyannak is, akit szeretek, ha éppen olyan kedvem van és nem bírok jópofizni. De ugye az ember főleg ne jópofizzon azzal, akit szeret!Rendkívül őszinte és igazságszerető ember vagyok, ebből is adódik a "mérgem", mert ha avalmi nem úgy van, ahogy én akarom, akkor azt ki is mutatom rendesen és általában addig küzdök, míg nem teljesül:-)
    előzmény:
    Kitti75 (1339)
     
  4. 2004. december 24. 12:431368.
    Eddig kettőt ismerek, mert a párom apukája is bak, ugyanis egy napon születtek. Kezdem felfedezni a hasonlóságokat. . . .
    Mért, neked annyi kapcsolatod volt már skorpiókkal?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992648 (1363)
     
  5. 2004. december 24. 12:421367.
    Hogy mi a véleményem a skorpió nőcikről?
    Olvasd vissza jokanfiuk írásait és az egy az egyben jellemző rám. Persze nem mindenki egyforma. De mintha jokanfiuk ismerne engem, úgy írt a skorpiókról. Nem is tudom mit írhatnék még hozzá. . . .
    JA, mellesleg kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486762 (1364)
     
  6. Torolt_felhasznalo_719690
    Torolt_felhasznalo_719690
    2004. december 23. 18:221366.
    Nem érdekelnek, csupán összeakadtam eggyel, aki elég érdekes. . . És kíváncsi voltam, mert a férjem skorpió és őt nem olyannak ismertem, mint ezt a hölgyet. Csupán ezért. De nem vitafórumot kívánok/tam indítani, hanem segítséget kérni.

    Kellemes Ünnepeket kívánok Mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486762 (1364)
     
  7. Torolt_felhasznalo_486762
    Torolt_felhasznalo_486762
    2004. december 23. 17:491365.
    Ja, ez Visonak szólt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486762 (1364)
     
  8. Torolt_felhasznalo_486762
    Torolt_felhasznalo_486762
    2004. december 23. 17:481364.
    én is szeretném tudni, ah nem haragszol, hohy mi a véleményed a skórpió nőcikről:)
    előzmény:
    Kitti75 (1356)
     
  9. Torolt_felhasznalo_992648
    Torolt_felhasznalo_992648
    2004. december 23. 17:081363.
    Meg egy kicsit varjal vele, majd az elso tiz utan kezd el!
    előzmény:
    viso (1362)
     
  10. 2004. december 23. 15:471362.
    Aha. Akkor már jól kiismerted!Mióta is vagytok együtt?
    Asszem lassan én is elkezdhetem a könyvem a bakokról. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992648 (1361)
     
  11. Torolt_felhasznalo_992648
    Torolt_felhasznalo_992648
    2004. december 23. 02:591361.
    Szia Viso, nem en merleg vagyok nyilas aszcendenssel, a ferjem a skorpio. De o a skorpiok mintapeldanya. Altalaban amit a skorpiokrol konyvekben le szoktak irni, jot-rosszat az igaz ra.
    De ezt mar lejjebb ecseteltem. Sokszor ha az ember egyutt el valakivel aki egy jegy tipikus szulotte akkor objektivabban meg tudja fogalmazni hogy mirol van szo mintha az ember sajat magarol ir. Igy aztan o is tudna konyvet irni a merlegekrol azt hiszem, he-he.
    előzmény:
    viso (1360)
     
  12. 2004. december 23. 00:381360.
    Tökéletesen igazad van, ennél jobban már én sem írhattam volna le!
    Bár nekem a bika nagyanyám is ilyen, lehet, h ebben van némi genetika is?:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992648 (1357)
     
  13. 2004. december 23. 00:361359.
    Miért, amúgy te mi vagy?És miért is érdekelnek a skorpió nőcik?:-)
    előzmény:
    Kitti75 (1356)
     
  14. 2004. december 23. 00:331358.
    Szia!

    Jokanfiuk a számból vette ki a szót, ez hihetetlen!Csak nem te is skorpió aszcendensű vagy?Én pontosan ilyen vagyok és ez tudom, néha idegesítő lehet.
    Minden kis szarba bele tudok kötni. Legalábbis ami másoknak apróság, az nekem égbekiáltó bűn!
    Ez nem mindenkienk tetszik sajnos. . .
    De rend a lelke mindennek, vagy Ordnung muss sein!:-)
    előzmény:
    Kitti75 (1356)
     
  15. Torolt_felhasznalo_992648
    Torolt_felhasznalo_992648
    2004. december 22. 22:041357.
    A skorpioknak a legidegesitobb tulajdonsaga, hogy ok mindig a tokeleteset varjak el maguktol is es mastol is. Es miutan ok maximalizmusra torekszenek a munkaban, senki nem eleg jo szerintuk hogy megcsinalja azt az adott dolgot, mert ok jobban, szebben precizebben tudjak megalkotni. Ezert kepesek arra hogy kivegyek a kezedbol amit csinalsz es akkor is inkabb megcsinaljak ok ha duplan vagy ketszer annyit kell dolgozniuk vele.
    Fonoknek? Soha!
    Igazam van Viso?
    előzmény:
    Kitti75 (1356)
     
  16. Torolt_felhasznalo_719690
    Torolt_felhasznalo_719690
    2004. december 22. 20:181356.
    Szia Viso,

    mesélsz esetleg egy picit, hogy miért vagy elviselhetetlen? :)) Végre esetleg vki érintettől kaphatok segítséget, hogy milyenek is a skorpió nőcik :))) Köszi

    előzmény:
    viso (1355)
     
  17. 2004. december 22. 20:021355.
    Sziasztok!
    Én egy 22 éves nőstény skorpió vagyok.
    Régebben jártam már a fórumon, de most újból visszatértem, és ledöbbenve olvastam jokanfiuk sorait, melyben teljesen magamra ismertem és a bak párom is egyetért vele.
    Apropó, van itt valaki, akinek szintén bak párja van?
    Én duplán skorpió vagyok, hisz az aszcendensem is az, így elég elviselhetetlen vagyok sokszor, szóval nem könnyű velem.
    A párom már 2 éve bírja:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992648 (1349)
     
  18. Torolt_felhasznalo_186213
    Torolt_felhasznalo_186213
    2004. december 22. 14:201354.
    "Három" a magyar igazság:-))))

    De statisztikailag?:-)

    A két lábon járó mikroszkóp. . . .
    előzmény:
    Boldy- (1353)
     
  19. Torolt_felhasznalo_194123
    Torolt_felhasznalo_194123
    2004. december 21. 18:381353.
    Igen, a sértődékenységet aláírom. Szűz vagyok és sokkal érzékenyebb mint bárki más. De a vádaskodást nem. Három hozzám igen közelálló skorpió támasztja alá nap mint nap a véleményt. És nem egy eset és nem egy perc vagy nap alapján írom amit írok, hanem három év történése szerint merészeltem minősíteni a skorpiókat. Ha kíváncsi vagy a bemoldalra kérd csak el nyugodtana jelszót. Én nyitott vagyok és oda fogom adni, de valami kis szelektálást azért engedj meg kérlek!Vagy a kérés nem a Te világod?Mert esetleg skorpió vagy?És természetes a másoktól kérés nélkűl alapból, alázatból oda adott dolog?Kérd csak nyugodtan!Oda fogom adni ne félj!Vagy a kérés az nem a Te tulajdonságod?
    előzmény:
    Almahaj (1351)
     
  20. 2004. december 21. 15:011352.
    Jaaa és egy jelszavas bem. oldal is olyan, mintha nem is lenne.
    Ez viszont tök természetes, hogy az ember nem mond el rögtön mindent magáról teljesen idegen embereknek. De ha te ennyire nyitott vagy, miért nem a rendes neveden jelentkezel be és miért jelszavazod a bem. oldaladat?
    előzmény:
    Boldy- (1346)
     
  21. 2004. december 21. 14:201351.
    Szia Boldy!

    Én most járok ezen a fórumon először és muszály hozzászólnom :)), lévén hogy én is skorpió vagyok.
    Szerintem is nagyon megbánthatott téged egy skorpió és ezért általánosítasz ennyire. Szerineted 1-1 jegy szülöttei legyen az skorpió, ikrek, nyilas. . stb. mind egy kaptafára készültek? Ráhúzunk pár tulajdonságot és ennyi? Ezektől el sem térhetnek?
    Mi is külömbözőek vagyunk. Talán erősebb érzelmi kitöréseink vannak, mint más jegynek de ennyi. Én pl. borzasztó barátkozó és nyitott ember vagyok. Ha valaki aki fontos nekem megbánt, arra nagyon tudon haragudni, de meg is tudok bocsájtani.

    Nem tudom, hogy mi a Te jegyed, de akkor arra meg a sértődöttség és vádaskodás jellemző??
    előzmény:
    Boldy- (1346)
     
  22. Torolt_felhasznalo_992648
    Torolt_felhasznalo_992648
    2004. december 20. 17:371350.
    Meg Boldy-nak akartam mondani hogy igaza van, a skorpiok rendkivul zarkozottak. Persze ezt csak azok ismerik fel akik sok skorpiot ismernek. Latszolag nyitottak es kozvetlenek, jo beszelgetopartnerek, de valojaban elegge zartak. De ez miert baj? A skorpio kivalasztja azt az egy-ket embert (sokszor csak egyetlen egyet ) akivel nyitott tud lenni, es neki onti ki a szivet. Nem pazarolja a mely erzelmeket ertektelen emberekre. En ebben nem latok semmi rosszat.
    előzmény:
    Boldy- (1345)
     
  23. Torolt_felhasznalo_992648
    Torolt_felhasznalo_992648
    2004. december 20. 17:291349.
    Egypar szo a skorpiok vedelmeben. En merleg vagyok es 15 eve elek egy skorpio pasassal, sot mar kettovel mert a kisebbik fiam is az. Ezen kivul a legjobb baratnom es a ferjem legjobb baratja is skorpiok, tehat mondhatom hogy eleg sok skorpiohoz fug kozeli kapcsolat.
    En azt tudom mondani hogy a skorpiok nagyszeru emberek. Rendkivul sok olyan tulajdonsaguk van persze ami idegesito es bosszanto (kinek nincs?) de alapjaban veve a skorpiok nagyon tudnak szeretni, hatalmas az igazsagerzetuk, iszonyatosan szorgalmasak, es nagyon melyen erzo emberek.
    Nekem a skorpioban ezek az alaptulajdonsagok tetszenek, az hogy ha kituznek egy celt akkor azt keresztul viszik es eltantorithatatlanok. Hogy kozben nehez oket elviselni? Hat igen, nyomasztjak oket a kicsinyes, pitianer dolgok amik a nagy generalis tervnek az utjaban allnak. Zavarja oket az askalodas, a harmonia hianya. A skorpio masik jellemzo tulajdonsaga hogy oket nagyon kell szeretni mert ez az elteto ero szamukra. Es nagyon erzekenyek az erzelmek valodisagara, nehez oket megteveszteni.
    Osszessegeben elmondhato hogy nem konnyu jegy, de akiket en ismerek skorpiokat azoknak nagyszeru tulajdonsagaik vannak, olyanok amikre en fel tudok nezni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. december 20. 16:471348.
    Meggondoltam magam mert elolvastam az előző hozzászólásodat is . Szerintem téged egy skorpió nagyon megbánthatott és ezért vagy ilyen keserű. Bem oldalam valóban nincs, mert előbb voltam itt először és még nem foglalkoztam vele, lehet, hogy csinálni fogok. Amúgy én nem mondtam, hogy aki engem gyűlöl, az törvényszerűen gerinctelen, de bizonyos emberekkel van tapasztalatom. Azt meg, hogy mennyire vagyok nyitott, nem hiszem, hogy sík ismeretlenül kb, 5 mondatból kiszűröd.
    előzmény:
    Boldy- (1346)
     

Címlap

top