Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

És a szüzekkel mi lesz?

MOSÓMEDVE
Létrehozva: 2003. október 9. 14:55
Én speciel bak vagyok, de tekintve, hogy már majd minden jegynek vagy topicja, gondoltam lehetne a szüzeknek is:-)) Kedves tőle, nem?:-)))
  1. 2008. október 25. 09:49459.
    Szióka!!! Én szűz jegyű vagyok ,szűz aszcendessel. Kivánom igy legyen őtősőd a lottón.
    előzmény:
    indira (449)
    2005-02-04  20:12
  2. Torolt_felhasznalo_321283
    Torolt_felhasznalo_321283
    2008. október 7. 19:33458.
    Nem hiszem már el, h bármit megnézek, ott te floodolsz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_172848 (457)
    2008-10-07  19:31
  3. Torolt_felhasznalo_172848
    Torolt_felhasznalo_172848
    2008. október 7. 19:31457.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_172848 (456)
    2008-10-07  19:30
  4. Torolt_felhasznalo_172848
    Torolt_felhasznalo_172848
    2008. október 7. 19:30456.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_172848 (455)
    2008-10-07  19:30
  5. Torolt_felhasznalo_172848
    Torolt_felhasznalo_172848
    2008. október 7. 19:30455.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_172848 (454)
    2008-10-07  19:30
  6. Torolt_felhasznalo_172848
    Torolt_felhasznalo_172848
    2008. október 7. 19:30454.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_172848 (453)
    2008-10-07  19:29
  7. Torolt_felhasznalo_172848
    Torolt_felhasznalo_172848
    2008. október 7. 19:29453.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_172848 (452)
    2008-10-07  19:29
  8. Torolt_felhasznalo_172848
    Torolt_felhasznalo_172848
    2008. október 7. 19:29452.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_172848 (451)
    2008-10-07  19:29
  9. Torolt_felhasznalo_172848
    Torolt_felhasznalo_172848
    2008. október 7. 19:29451.
    h
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_872520 (1)
    2003-10-09  14:55
  10. Torolt_felhasznalo_319116
    Torolt_felhasznalo_319116
    2005. február 4. 20:28450.
    Igen, ilyen vagyok :-)))))) mármint amit a szűz nőről írtál :-) köszi
    előzmény:
    indira (447)
     
  11. 2005. február 4. 20:12449.
    (folyt. )
    Értelmi-szellemi beállítottságú, így az anyag mélyebb természete érdekli. Érzi, hogy a materiális világ rejtelmeket,
    titkokat hordoz, amelyeket értelmével szeretne megfejteni. Nem felületesen, hanem szisztematikusan gyujt információkat;
    tudja, hogy az adatokat rendszerbe kell foglalnia ahhoz, hogy olyan dönto eredményekre tegyen szert, amelyek újabb
    összefüggések kutatására adnak lehetoséget. Így nem csoda, hogy a részleteket szereto Szuz gyakorta vesz részt a tudományos
    és a rendszerezo munkákban. Nemcsak az anyagot, hanem az ember viszonyát is kutatja az anyaghoz. A Szuz a "Gondolkodom,
    tehát vagyok!" szemléletet vallja, és mindenek keresi az értelmét és a célját. Egy nagyobb egységben akarja megtalálni a
    helyét, a gépezet, a társadalom, a munka, a munkafolyamat fogalmával azonosulni képes, így tisztában van azzal, hogy a
    társadalomban mindenkinek megvan a helye.

    Eros becsvágya ellenére ritkán akar vezeto lenni, fontosabb számára a nyugalom, nem szereti mások felelosségét is a
    vállára venni. Átérzi a környezetéhez tartozó emberekben játszódó lelki folyamatokat, amelyeket a sajátjával összevet és
    elemez, ugyanakkor szüksége van arra, hogy a személyes határait ésszeruen meghúzza. Jellemzo rá a tolerancia és az
    együttérzés, ám tudja, ahhoz, hogy ne használják ki, csak bizonyos korlátok között nyújthat segítséget. Emberi
    kapcsolataiban eloször zárkózottnak tunik, csak késobb derül ki róla, hogy mély érzékenység lakozik benne. Igényes, sokáig
    keresi az igazit, akinek okosnak, intelligensnek, muveltnek és jó megjelenésunek kell lennie. Egy életen át huséges tud
    lenni, amennyiben társa betartja a morális és egyéb szabályokat. A törvényeket, a renket mindig szem elott tartja,
    soha nem hágja át azokat. Fél a megbélyegzéstol, a külvilág ítéleteitol és eloítéleteitol. Irtózik a radikális
    változtatásoktól, jobban szereti a kitaposott ösvényt, amelyen haladva mindig keresi az új utat. Pedáns, szereti, ha minden
    a helyén van, rendkívül fontos számára a belso és külso tisztaság.

    Az éles eszu Szuz, aki kiváló megfigyelo is egyben, különleges tehetségét úgy is fogalmazhatnánk, hogy a mindennapokban is
    megtalálja az élet örömeit és szépségeit, és céljait a valódi korlátok figyelembe vétele mellett cselekvo módon igyekszik
    elérni. Mindent kritikusan és józanul vizsgál, olyan módszereket is képes kidolgozni, amelyek segítségével anyagot, pénzt
    és munkát takarít meg. Gyengéje, hogy másokkal szemben kritikus, ugyanakkor nem szereti, ha személyét bírálják.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. február 4. 20:11448.
    Milyen a Szuz?

    Reális, józan, gyakorlatias - ennek eredményeként általában észreveszi élete kis és nagy esélyeit. A lehetoségeket elobb
    rangsorolja, majd terveket szo belolük, végül az optimálisnál megállapodik. A jelenbol indul ki, és mivel fontos számára a
    biztonság, a jövojét elore megtervezi, illetve bebiztosítja. Különleges tehetsége van arra, hogy egyszerre vegye észre
    valaminek a belso és külso adottságait, ugyanakkor tisztában van azzal, hogy a valóság törvényszeru akadályok térsége is.
    Ennek jegyében pedig úgy járja saját önmegvalósításának az útját, hogy közben mindig felülbírálja személyes céljait és
    akaratát. Az adott feltételekhez rugalmasan alkalmazkodik, miközben szem elott tartja a kézzelfogható tényeket.

    Önzoségét és önösségét ösztönösen leplezi, ugyanakkor sokszor kész önmagát mások "szolgálatába" állítani, azaz mintha
    magával ragadná a világ, az emberek mélyebb és szerteágazóbb megismerésének az a vágya, amelyet csak úgy valósíthat meg, ha
    önösségének falait a gyakorlati helyzetekben tégláról téglára lebontja. Az egészséges önértékeléssel rendelkezo Szuz nem
    szolga, nem szolgai, hanem hasznos, mert teljesen tisztában van azzal, hogy a társadalomnak nagy szüksége van az o
    képességeire és segítokezére. A jegy szülöttje éppen ezért mindent megtesz azért, hogy bebizonyítsa: személye és páratlan
    tudása nélkülözhetetlen. Ha megbízzák egy feladattal, eros önuralommal, precízen és hibátlanul fogja elvégezni.

    A kötelességtudó Szuz tudja, hogy az életben semmi sem állandó, azaz semmi sem biztos, így a realitás talaján megvetve a
    lábát, elobb szembenéz a gondokkal, analizálja azokat, majd megbirkózik velük. Elsosorban az anyag, a természet, a földies
    dolgok érdeklik, és ami racionálisan nem megmagyarázható, azzal nem foglalkozik. Az okosan gondolkodó Szuz számára fontos,
    hogy gazdaságosan takarékoskodjon az érzéseivel, eszközeivel, erejével. Folyamatosan ügyel anyagi javainak és belso
    energiáinak megorzésére, ám aggodalmas természete miatt ezt túlzásba viheti. Innen adódik a jövojével és az egészségével
    kapcsolatos összes szorongása: Jaj mi lesz, ha megszunik az állásom, és nem lesz mibol kifizetnem a rezsit, és jön a
    végrehajtó? És, ha megbetegszem, netalán súlyosan, akkor a kutyának sem fogok kelleni, és akkor végem, megszunt az összes
    lehetoségem! Hogy elkerülje a betegséget, kénytelen lesben állni, kerüli az alkoholt, a nikotint, ugyanakkor éberen figyeli
    testének minden egyes jelzését, ezt oly annyira túlzásba viheti, hogy képzelt beteggé válhat.

    (folyt. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. február 4. 20:10447.
    Milyen a Szuz-no?

    A tip-top no! Középmagas, illetve magas termetu, teste arányos, a nyaka hosszú, arca ovális, tekintete feltunoen szép, az
    orra egyenes, szája általában keskeny és kicsi. Rendkívül csinosan öltözködik, jó ízléssel állítja össze ruhadarabjait, a
    színek harmóniájára is figyel. Minden ragyogóan tiszta rajta, nem akar feltuno lenni, az egyszeruségre törekszik, mégis
    magára hívja a figyelmet. Partnerének nincs könnyu dolga vele, igencsak bizonyítania kell ahhoz, hogy meghódíthassa ot.
    Nála nem lehet félrebeszélni, ígérgetni fut-fát. Fegyelmezett és kritikus személyisége elvárja a tetteket. Ha szeretsz, a
    cselekedeteiddel igazold, a szép szavak nálam egy fabatkát sem érnek!

    Kedvesének okosnak, normálisnak, kötelességtudónak, finomnak, jóképunek és jó ízlésunek kell lennie ahhoz, hogy szerelmet
    érezzen iránta. Nehezen lehet bekötni a fejét, ezerszer átrágja, míg igent mond a házasságkötésre, az is elofordulhat, hogy
    túl korán megy férjhez, mert attól fél, hogy pártában marad. Házasságában mindig topon akar lenni. Magánéletében sokkal
    érzékenyebb, szentimentális is, egészen más, mint például a munkahelyén. Huséges a szerelemben, jó szereto, a férjét
    kiszolgálja, még akkor is, ha nagyon fáradt. Otthon öntudatosan és határozottan végzi a dolgát, "rend a lelke mindennek!"
    szokta mondani, és eszerint is él, gyerekeivel szemben, ha kell, kemény, a szorgalomra és a rendre neveli oket.

    Milyen a Szuz-férfi?

    A pedáns férfi! Általában középmagas, illetve magas, testalkata arányos felépítésu. Az arca szabályos és hosszúkás,
    tekintete feltunoen okos, az orra keskeny ívu, és kissé vékony a szája. Ízlésesen és pedánsan öltözködik. Nehezen lobban
    lángra, általában nem kedveli a kalandokat, és nincsenek ínyére igazán a felszínes kapcsolatok. Az értelemre és az
    érzelmekre teszi a hangsúlyt. Az ismerkedés elso óráiban, huvösen és távolságtartóan viselkedik, partnerét "megfigyelés
    alatt" tartja, analizálja mondatait, gesztusait, megvizsgálja ruháját, a cipojét. Amennyiben úgy dönt, hogy megfelel
    igényeinek, megnyílik elotte, és szó szerint beavatja a múltjába. Ha megtalálta az igazit, egy életre szólóan huséges
    hozzá. Igényli az együttmuködést, miközben minden segítséget megad a társának, néha szinte a végletekig. Roppant ügyesen
    kezeli a pénzt, és soha nem feledkezik meg arról, hogy számon tartsa a bevételeket és kiadásokat, az anyagi forrásokat
    inkább növeli.

    Néha szorszálhasogató, és amikor szükségesnek tartja, szukmarkú. A vitában éles a nyelve, de soha nem faragatlan.
    Lakásában csodálatos rend uralkodik, nem érdekli a pompa, ám az apró tárgyak igen, az egyszeruségre és a kényelemre
    törekszik, amelyben kétségtelenül nemes harmónia uralkodik. Gyermekeit okosan, a gyakorlati életre neveli, tudatosan ad
    nekik feladatokat, amelyeket mindig határidohöz köt. Utódait általában ideje korán felkészíti az életre, akik zsebükben az
    apai hagyatékkal, azaz a tanulópénzzel biztonságban érezhetik maguk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. december 28. 09:52446.
    www. harmonet. hu
    konkrétan olyan hogy szűz anya-bak fiú nem volt, hogyismondjam én nem tudok segíteni, nem volt rá idönk, de azt tudom hogy az szűz anya nagyon szereti a napirendet, amit a bak vaalhol igényel, és tapasztalat szerint nagyon csendes, magával eljátszó a bak, azt meg minden mama szereti:)
    előzmény:
    pepszon (445)
     
  15. 2004. december 27. 21:36445.
    a neten találtad?
    elérhetőség?
    (ha esetleg nem net, bemásolnád nekem a szűz anya-bak fiú kapcsolatot? vagy vázolnád a tiéteket? :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_160860 (444)
     
  16. 2004. december 27. 21:14444.
    találtam egy Anyukák és babáik-horoszkopót
    érdekes. . . .
    de van egy rész ami nekem nagyon. . . :))) szűz anya-Az Oroszlán a kiborulásig fogja „piszkálni” anyukáját, a Vízöntő, pedig még „görbe tükröt” is fog neki mutatni, amelyben nem lesz kellemes megnéznie magát. :DD ( egy vizöntöm van, és két oroszlánom lesz)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. december 25. 21:07443.
    Az én aszcendensem nyilas. . . no comment. Az övét nem tudom, de biztos vmi szelídebb fajta, ha ilyen jól kijövünk! :-)
    Mindjárt megkeresem azt a topicot, amit említettél!
    előzmény:
    pepszon (435)
     
  18. 2004. december 25. 20:56442.
    jé és télleg, néha szóról szora ugyan azt irták:)))

    na megyek fektetni
    előzmény:
    pepszon (441)
     
  19. 2004. december 25. 19:38441.
    Szűz nő-milyen vagy?

    ez a topik címe. rágd át magad rajta, tanulságos :D :D :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_160860 (439)
     
  20. 2004. december 25. 19:36440.
    hú, van egy másik topik, most az istennek sem jut eszembe a címe, ahol fél képernyőnyit írtam. megpróbálom megkeresni a topikot, érdemes lenne neked is végigolvasni!! :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_160860 (439)
     
  21. 2004. december 25. 17:53439.
    godolkodok, vajon milyen vagyok. . . :o)
    kritizálok keményen. . . de önkritikám persze rendben van legalábbis szerintem :D
    gyorsan felkapom a vizet, akkor is ha nem engem ér a sérelem, képes vagyok más ügyét is szívre venni, ennek túlságosan is nagy szerepe van az életemben. az érzelmeim néha szélsőségesek, előfordul, h. hirtelen felindulásban olyat mondok, teszek amit később megbánok, ha valami fontos számomra, harcolok a túlerővel szemben is. és anyatigris vagyok 100%-ig :))
    ja meg hogy nehezen mutatom ki az érzéseimet, de ez tényleg nagyon. . . gondolom ezek már 100X elhangzottak itt, de mindegy:)
    előzmény:
    pepszon (437)
     
  22. Torolt_felhasznalo_981529
    Torolt_felhasznalo_981529
    2004. december 25. 13:35438.
    buszke
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. december 25. 13:32437.
    hehe, én sem sűrűn veszem rá magam a nagytakarításra, de a megszokások rabja vagyok. mindennek megvan a helye, és valóban, ha nem oda kerül vissza, hiszti van.

    és én is rengetegszer elkésem. anno a suliban az intőim a sorozatos késések miatt gyűltek az ellenőrzőmben. az első munkahelyemről ki akartak rakni, mert sose értem be nyitásra :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_160860 (436)
     
  24. 2004. december 25. 12:36436.
    de az első fiú stimmel:)

    ti nem vagytok redmániások? bár ezt inkább ugymondom, szeretem ha mindennek megvan a saját helye, nem porszivozok, mosok állandóan, de ha pl az olló a megszokott helyétől két centire lesz vissza rakva már visitók:D
    meg a pontosság amivel hadilábon állok. . .
    előzmény:
    pepszon (435)
     

Címlap

top