Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rontás

Torolt_felhasznalo_976565
Torolt_felhasznalo_976565
Létrehozva: 2004. február 1. 13:04
Sziasztok!
Ismertek olyan fehérboszorkányt, aki rontás levétellel foglalkozik Bp-en?
Mit gondoltok erről az egészről?
Egy ismerősöm nagyon meggyőzően mesélt erről, én eddig nem foglalkoztam vele. Kiváncsi lettem...
  1. Torolt_felhasznalo_464887
    Torolt_felhasznalo_464887
    2006. május 19. 19:2172.

    Szia Lili,

    Kérdezném, voltál-e rontás levételen, ha igen, mi a tapasztalatod, és mit kértek érte?

    köszi, Ági

    előzmény:
    l_i_l_i (22)
    2005-01-23  14:22
  2. Torolt_felhasznalo_893597
    Torolt_felhasznalo_893597
    2005. március 11. 18:5671.
    Sziasztok!
    A vőlegényemet tuti elátkozták és csak sejtésem van, hogy ki. Mióta velem van azóta (2, 5 éve) egyfolytában anyagi gondjaink vannak de nem egyszerű anyagi gondok!!!Van egy 4 hónapos kislányunk és nem tudunk nyugodtan élni!Ha valaki tud valamit segítsen!Köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_259089
    Torolt_felhasznalo_259089
    2005. február 5. 12:1670.
    hello!
    szerintetek mit csináljak ha rontás van rajtam? mert tuti h. van! Alighogy felkelek reggel, szinte egész nap csak balszerencsés dolgok történnek. Pl. 1 nap: először is elalszom (:( ), aztán zuhanyoznék, de nincs melegvíz. kinyitom a szekrényt, leszakad a polc, elgurul egy bögre. reggelente minden eltűnik, nem találok semmit. már késésben vagyok, úgyh. sietnék, de a lift a földszinten van elakadva. . . aztán lekésem a metrót, a mozgólépcsőn meg valaki rámköpi a cukorkáját, a suliban elveszítem (v. ellopják) a pénzemet, jövök haza erre kiderül h betörtek (hosszú sztori. . ) & csak az én cuccaimat lopták el. . wááá >:[
    most mit tegyek??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_649207
    Torolt_felhasznalo_649207
    2005. január 27. 20:0769.
    Ez tetszik! :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271575 (68)
     
  5. Torolt_felhasznalo_271575
    Torolt_felhasznalo_271575
    2005. január 25. 20:3268.
    Szia Drakhoni!

    Most próbálunk egy kalapmódszert, a következő módszerrel, leírom, de ne nevess ki. Most épp külön vagyunk én itthon ő dolgozik. Csináltunk egy lapot négy oszloppal. Igy néz ki:
    Álmon: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
    Megvalósítható így: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
    Ezért nem valósítható meg: . . . . . . . . . . . . . . . . . .
    Mit tehetek azért, hogy megvalósuljon: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
    Mind a ketten töltögettjük külön-külön, így legalább nem befolyásoljuk egymást.
    Ha így sem jutunk semmire, meg foglak keresni, és mégegyszer köszi a segítséget.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (67)
     
  6. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 24. 20:5767.
    Szia Bebecs!

    Tényleg csak azt szeretném, ha előbb mindenki a józan paraszti eszét használná, mielőtt sokezreket adna ki fölöslegesen kóklereknek. :0)

    Mondom, ha megvizsgáltatok mindent, és úgy gondoljátok, segítene rajtatok, szívesen megadom egy hozzáértő asztrológus elérhetőségét.

    Sok sikert és legyetek boldogok egymással :0)
    Drakhonis
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271575 (66)
     
  7. Torolt_felhasznalo_271575
    Torolt_felhasznalo_271575
    2005. január 24. 20:4866.
    Kedves Drakhonis!

    Köszi a jó tanácsot, lehet, hogy tényleg csak a dolgok mögé kellene nézni, így talán egyről a kettőre jutnánk. Én is úgy gondolom, hogy nagy baj nem lehet, hisz egy boldog házasságnál és egy gyönyörű gyereknél nem is kívánhat többet az ember. Megfogadom a tanácsod, és köszi, hogy válaszoltál.

    Bebecs
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (65)
     
  8. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 24. 11:2765.
    Szia kedves Bebecs!

    Látatlanban megint csak azt tudom mondani: a "szerencsétlenségek" nem feltétlen rontást jelentenek! Legtöbbször tanulási folyamat, "edzés" van a háttérben, esetleg azt mutatja, hogy rossz irányba próbáltok haladni.

    Viszont szerintem ha boldog házasságban éltek és van egy gyönyörű, egészséges gyermeketek, akkor egyszerűen nem igaz, hogy semmi sem sikerül! A legfontosabb dolgok már sikerültek.

    Tudom, ilyene setekben mások miket szoktak tanácsolni, az asztrológiai elemzéstől a kineziológián át a rontáslevételig, de szerintem ezekre csak különleges esetben van szükség.

    Mielőtt fölöslegesen dobnátok ki sok tízezer forintot az ablakon (hiszen szasza is 5000 Ft-ért vesz le rontátst, egy komoly, valóban hozzáértő asztrológus is elkérhet akár kétszer ennyit, nem beszélve a zsoldosvarázslókról, akiknél 15ezertől kezdve a határ a csillagos ég tarifák terén):
    ha még nem tettétek meg:
    gondoljátok végig, mi az, ami sikerült (a legkisebb siker is siker!), mondjuk az ismeretségetek óta.
    Nézzétek meg, mindaz, amit tenni akartok, és akartatok mennyire van összhangban vágyaitokkal, álmaitokkal.
    Nézzétek meg, van-e valamiféle közös jellemző a sikertelenségekben (bármiféle közös vonás fontos lehet).

    Ha ezek megvoltak, és tényleg úgy érzitek, hogy nem juttok az egyről a kettőre, keressetek föl egy hozzáértő asztrológust (ha gondolod, tudok ajánlani megbízható szakembert), aki párkapcsolatok elemzésével foglalkozik.

    De természetesen sokkal bővebben kéne ismernem az eddigi történéseket, hogy ennél pontosabb dolgokat javasolhassak.

    Üdv
    Drakhonis

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271575 (59)
     
  9. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 24. 11:1864.
    Kedves szasza!

    Ahham. . . tehát az árnyék megcsonkította a dns-t, a 12 dns-ből csak 2-t hagyott érintetlenül.
    Mindezt a 3. dimenzióban.

    Nos, minden bizonnyal te is tudod, hogy az első 3 dimenzió a tér három dimenzióját jelenti, a 4. az idő dimenziója (ami, meglátásom szerint abból a hibás elképzelésből fakad, mely szerint az idő lineáris. . . hiszen itt is van múlt, jelen és jövő, vagy pontosabban: lehetőségi idő és megvalósulási idő).
    a DNS jelentése: dezoxiribonukleinsav, az a kettős spirál, ami az élőlények genetikai állományát hordozza (a DNS osztódása az RNS segítségével történik).

    Az ember egy fajta DNS lánccal rendelkezik (amiből rengeteg van, hiszen minden sejtmagban megtalálható), mint ahogy minden ismert szén alapú létformának is egy darab egyedi DNS lánca van.

    Elég furcsa volna azt feltételezni, hogy egy ház egyszerre mondjuk három különböző tervrajz alapján épült föl, pedig hol van egy ház egy élőlényhez képest?

    Szóval ismételten butaságokat beszélsz. Sajnálatos.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (61)
     
  10. Torolt_felhasznalo_649207
    Torolt_felhasznalo_649207
    2005. január 24. 09:1463.
    Megbocsáss, de a harmadik dimenzió a térbeli kiterjedés. . .

    12-2 nem =8, ergo mit csinál a másik kettő, ha már itt tartunk?
    A félelmet hogy lehet stimulálni? És mit csinált a fény, amíg az árnyék csonkított? Nem addig van hatalma az árnyéknak, amíg a fény engedi?

    Az árnyék nem a fény mennyiségétől függ, hanem,
    hogy van-e ami vesse, és van-e amire vesse.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (61)
     
  11. 2005. január 24. 08:0762.
    Bocs! hog belekotyogok, de te beteg vagy, menj orvoshos, ne meditálgass! Ennyimarhaságot egy tanult embernek nehéz összehozni. Talán érdemesebb lenne, a történéseket a tetteiddel magyarázni, mint valami misztikus erőkre fogni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (61)
     
  12. Torolt_felhasznalo_101688
    Torolt_felhasznalo_101688
    2005. január 24. 07:4161.
    Ez itt a 3. dimenzióban lehetséges a fény és az árnyék. És itt és most az árnyék van uralmon, mert 3oo. ooo éve megcsokintotta az árnyék a genetikai állományt és a 12 dnsből 2 db-ot hagytak. 8 dns csak a félelemeket strimulálja.
    Ahogy egyre följebb mész a dimenziókban megfordul az arány és minél több fényt terem anál kevesebb lesz az árnyék. . . . Meditálj és megnézheted.
    Szeretettel. szasza
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_974623 (60)
     
  13. Torolt_felhasznalo_974623
    Torolt_felhasznalo_974623
    2005. január 23. 22:0760.
    Kedves Szasza!

    Nem kívánok Drakhonis-sal folytatott vitádba beleszólni, de a "Jól vésd az eszedbe: ahol fény van ott nincs árnyék! Árnyék addig van mig a fény megengedi. " mondatataidra reagálnom kell.

    Sajnos eléggé furcsán hangzik egy olyan embertől aki járatosnak mondja magát a misztikában. Merthiszen fény nélkül nincs árnyék és árnyék nélkül nincsen fény. Ha az egyik megszűnik létezni, a másik elveszti az értelmét, hiszen nem lesz ellenpontja vagy inkább viszonyítási alapja.

    Az dualizmus volt-van-lesz és nem véletlen hogy minden vallás, szekta és egyéb csoportosulás ezt tekinti a alaptételnek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (52)
     
  14. Torolt_felhasznalo_271575
    Torolt_felhasznalo_271575
    2005. január 23. 21:0859.
    Szia Drakhonis!

    Kicsit beleolvastam a topicba, engem ugyanis a "rontás" cím fogott meg. Úgy érzem nagyon otthon vagy a témában, talán tudnál nekem segíteni. Úgy érzem rajtam is rontás lehet. A férjemmel boldog házasságban élünk, van egy gyönyörő 1 éves gyermekünk, de bármibe belevágunk semmi sem sikerül, még a legapróbb dolgok sem. Szóval semmibe nincs szerencsénk. A férjem miattam vált el, talán ez lehet az oka. Kérlek írj majd, ne haragudj, hogy kérdésemmel zaklatlak, esetleg, ha tudnál valamiféle rontáslevételt szívesen megfogadnám a tanácsot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (56)
     
  15. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 21:0558.
    oks, csak nekem is gondolkodnom kellett, hogy ezt miért az én hozzászólásomra reagáltad :0DD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_649207 (57)
     
  16. Torolt_felhasznalo_649207
    Torolt_felhasznalo_649207
    2005. január 23. 20:0657.
    A te litániádat kivonatoltam. . . :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (56)
     
  17. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 19:4556.
    legközelebb ne nekem címezd ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_649207 (55)
     
  18. Torolt_felhasznalo_649207
    Torolt_felhasznalo_649207
    2005. január 23. 19:2355.
    Hadd kivonatoljam, amit írtál:

    Szasza Kedves!

    Miért írod:"
    Számomra érthetetlen dolgokat magyarázol bele evidens dolgokba és vádaskodsz olyanban amiben semmilyen rálátásod nincs. "

    Miből gondolod, hogy nincs neki?

    Egyellőre nem ő az, aki konkrét válaszok helyett rendszeresen vmi rózsaszín ködöt ránt elő. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (53)
     
  19. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 19:1854.
    Képzeld, vannak esetek, amikor "jogotformálhatok" arra, ki mit és hogyan ír.
    Van pár jogszabály is erre. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (52)
     
  20. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 19:1653.
    Azon a jogon írom, kedves szasza, mert egyrészt én is azt írok, amit akarok, másrészt a kommunikáció célja a megértés és megértetés.
    Ha nem bizonyítod állításaidat, azzal csak magadat járatod le, mert annak ellenére, hogy ezoterikusnak tartod magad, nem vagy tisztában azzal, hogy a levegőbe beszélés=hazugság, vagy, nevezzük így: füllentés.

    Állítasz valamit -ez idáig rendben is van. De ha nem bizonyítod, hogyan is képzeled, hogy bárki is elfogadja tőled? Csak mert te mondod? Nagy szó! Einstein egy kis senki volna, ha nem bizonyította volna állításait, teóriáit. Pascal, Paracelsus, Pythagoras, Platon, Aristoteles -mind-mind ismeretlenek volnának, ha nem bizonyították volna állításaikat (még ha cáfolhatók is az érveik egy része, ez nem változtat a tényen).

    Ha nem bizonyítod állításaidat, akkor mindenki teljes joggal fogja feltételezni, hogy csupán vetítesz, füllentesz -netán hazudsz.

    Látod, engem bárki bárminek elmondhat, de senki sem mondhatja rám, hogy ne bizonyítanám, amit állítok.

    *Jól vésd az eszedbe: ahol fény van ott nincs árnyék! Árnyék addig van mig a fény megengedi. *
    :0DDD
    Kedves szasza. . . had' emlékeztesselek rá, hogy fény csak addig létezik, amíg van sötétség, és árnyék nélkül nem volna élet a Földön.
    Egyébként pedig: kezdetben se fény, se sötétség, se árnyék nem létezett :0)

    *Hanem te magad, hiszen a tiéd, és saját magadat emészted fel vele. . . . *
    Ugyan már. . . egy kígyó sem hal meg a saját mérgétől (amely egyébként rendkívül fontos gyógyszeralap, nem véletlen a kígyó stilizált képe a gyógyszertárak cégéreiben), egy sárkány sem ég el a saját lángjától.

    ;)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (52)
     
  21. Torolt_felhasznalo_101688
    Torolt_felhasznalo_101688
    2005. január 23. 18:5452.
    Nem emlékszem, hogy valaha is jogotformárhatnál arra ki mit és hogyan ir. Milyen jogon irod érvelj, vagy halgass?!

    Jól vésd az eszedbe: ahol fény van ott nincs árnyék! Árnyék addig van mig a fény megengedi.

    Lángodtól nem én fogok elégni, kedves! Hanem te magad, hiszen a tiéd, és saját magadat emészted fel vele. . . .

    További jó és kellemes topicozást kivánok neked a fény áldásával!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (51)
     
  22. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 18:4651.
    *Ismét kiforgatod a szavaimat és mögöttes szándékot keresel bennük. Nem azt mondtam, hogy hanyagold a topicocat, hanem arra próbáltam rávilágitani, hogy annak ellenére lángolsz, hogy többen megkértek az ellenkezőjére, senkire és semmire nem hallgatsz, nem veszed a jelzéseket. Számomra érthetetlen dolgokat magyarázol bele evidens dolgokba és vádaskodsz olyanban amiben semmilyen rálátásod nincs. *

    Megint semmiféle bizonyítékot nem írtál, sem érvet. . . ezért ezen szavaid semmit sem érnek, és semmit sem számítanak. Üres fecsegés csupán.
    Bizonyíts, vagy hallgass.

    *Ezért mondtam, hogy nem olvasom el a hozzászólásaidat az angyalos topicon, átjöttem és itt láttalak, és ezért irtam, hogy lám-lám megint. . *

    Ez már megint másképpen hangzik, mint előbbi hozzászólásodban :0)
    Amúgy pedig: tényleg köszönöm, hogy megmutatod, milyen is vagy, amikor elveted a nyájas ezoterikus álarcát. . . Ebből elég sokan tanulhatnak (ha még az áraidat nem ismernék).

    *egyszerüen olyan energiáid vannak amire nem vagyok az interneten felkészülve*
    Nah, akkor sajnálattal közlöm, hogy az életben -ezek szerint- másodpercek alatt elhamvadnál, hiszen az interneten az energiáim töredékét használom csupán.
    Még csak a lángok távoli hőjét érezted.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (50)
     
  23. Torolt_felhasznalo_101688
    Torolt_felhasznalo_101688
    2005. január 23. 18:3750.
    Ismét kiforgatod a szavaimat és mögöttes szándékot keresel bennük. Nem azt mondtam, hogy hanyagold a topicocat, hanem arra próbáltam rávilágitani, hogy annak ellenére lángolsz, hogy többen megkértek az ellenkezőjére, senkire és semmire nem hallgatsz, nem veszed a jelzéseket. Számomra érthetetlen dolgokat magyarázol bele evidens dolgokba és vádaskodsz olyanban amiben semmilyen rálátásod nincs.
    És igaza volt annak, aki azt mondta a te lángodat mi okozzuk, akik "ugrálunk" az állitásaidra. Ezért mondtam, hogy nem olvasom el a hozzászólásaidat az angyalos topicon, átjöttem és itt láttalak, és ezért irtam, hogy lám-lám megint. . . . De tudod mit?! Maradok az eredeti elképzelésemhez.
    És köze nincs sértődésnek vagy nem tudom még mit magyarázol bele. . . egyszerüen olyan energiáid vannak amire nem vagyok az interneten felkészülve. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (31)
     
  24. Torolt_felhasznalo_519131
    Torolt_felhasznalo_519131
    2005. január 23. 18:3249.
    Én Szegeden tudok egy szuper Nőt erre, és nem vág meg pénzel sem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_469598 (47)
     

Címlap

top