Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellgyulladás nem szoptato

iszt
Létrehozva: 2019. június 6. 08:47

Sziasztok ! 


Volt mar valakinek olyan hogy a szoptatason kivul volt mellgyulladasa.? Nem szoptatok..a gyerekeim 8 es 12 evesek. Reggelre teljesen bedurrant a bal mellem..feszit..a mellbimbom nagyon erzekeny..gondolom begyulladt..volt vslakinek mar ilyen? Hogy kezeltetek? 


Iszt

  1. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. június 14. 11:276.

    Mi újság?Voltál orvosnál?

  2. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. június 6. 22:305.

    Nem tudom,hogy volt e itt valakinek, de nem is érdekes.


     


    Ha ez így van ahogy írod, akkor sebesen poroszkélj el az orvoshoz.Nem lehet ilyennel játszani.Ne várj semmire,menj orvoshoz!!!!!!!!!!!!

  3. 2019. június 6. 16:294.

    ugye voltál már dokinál???akár magánban is? jobb félni...

    előzmény:
    iszt (3)
    2019-06-06  13:16
  4. 2019. június 6. 13:163.

    Koszi a valaszt..nem jon semni valadek..olyan erzes mint mikor szoptatas alatt begyulladt egyszer a mellem..

    előzmény:
    Amarynda (2)
    2019-06-06  11:54
  5. 2019. június 6. 11:542.

    ha semmi koze a szoptatashoz a dolognak akkor AZONNAL menj orvoshoz. rengeteg dologra utalhat, rosszindulatu tumortol kezdve  eldugult tejcsatornan keresztul mindenre. nekem egy eldugult tejcsatornabol lett a rak rendszeres ellenorzes mellett 39 evesen felnott gyerekkel. szerencsere teljesen felepultem , de nagyon fontos hogy azonnal orvos lassa es kezelje, mert ez semmikeppen nem normalis dolog. ha megnyomod jon belole valadek vagy valami?


    nagyon gyorsan menj az orvoshoz, jobb felni mint megijedni hidd el nekem. az anyosom keson ment orvoshoz 59 evesen halt meg mellrakban. nem ijesztgetni akarlak csak felhivni a figyelmedet arra hogy ilyen esetekben nem szabad meg napokat sem varni ezzel.

Címlap

top