Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csomó a hónaljban 2x?

EpresTej
Létrehozva: 2020. január 15. 20:12

Sziasztok. Korábban volt egy kisebb csomó a jobb hónaljamban ami eléggé fájt, és elmentem vele dokihoz aki azt mondta rá, hogy sima szőrtüsző gyulladás, utána pár napra ugye el is múlt, mindenféle gyógyszer használat nélkül. Na viszont pár héttel ezelőtt, megint észrevettem egy kisebb csomót mintha ugyanott lenne, csak most nem fáj egyáltalán. Sőt ha megtapintom akkor olyan mintha egy éren helyezkedne el vagy ínen (nem tudom pontosan). Mintha picit nagyobb is lett volna, de lehet beképzelem. Megjegezném, bal hónaljamban egy sem volt eddig, ezek a jobban voltak,vannak. Valaki tapasztalt hasonlót? Kicsit megijedtem. Hogyha simán tartom a karom lent akkor épphogy érezni, de ha felemelem akkor eléggé kitapinthatő, ne mozog, ovális alakú, puhácska. Mitől lehet, mi bajom van? 


  1. 2020. január 20. 21:543.

    Szerintem nem a csomó a probléma, hanem az, hogy itt keresi a megoldást ahelyett, hogy orvoshoz menne.


    Szia Csend Ike! Teljesen kiábrándító a fórum az ilyen bugyuta topikokkal.  

    előzmény:
    Csend Ike (2)
    2020-01-15  20:24
  2. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. január 15. 20:242.

    Egy sereg oka lehet:


    Nem gondoltál rá, hogy  ezeket az oldalakat átnézd:


    https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Csom%C3%B3+a+h%C3%B3naljban


     


    De, bárhogy is van, ne várj arra hogy néhány vajákos mamika elmondja neki mije  volt és mije nem volt.


    Irány az orvos. Először a házi majd ne hagyd magad lerázni, küldesd magad tovább valamilyen szakrendelésre. 


    Azt már majd ő tudja hová.


    Egyszóval indítsd be az alapos kivizsgálásod.


     


     

Címlap

top