Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Változókor

katusom
Létrehozva: 2006. Április 10. 09:17
Szeretném  ha elmondanátok ,hogy viseltétek a banyakórt.   
  1. 2010. augusztus 27. 19:3628151.

    Sziasztok!

     

    Bori, növöget a kisunokád?

     

    Katusom, egy  közös tornára én is beneveznék valahova, de nincs fogamra való és megfelelő időben...Gratula, hogy belevágtál, jól teszed, hogy magaddal is törődsz. Ha kicsit hűvösebb lesz, mi is újra elkezdünk túrázni.Nyáron se időnk, se hangulatunk nem volt..

     

    Gyerekek, ma du. 5-kor 33 fok volt a hátsó udvaron. Északi rész, mindig árnyékban. Remélem, csak eső jön és nem vihar, nagyon nyomott a levegő.

     

    Én ma eltettem 6 üveg lecsót...nem sok, de  párszor jó lesz.

    Befőttem, lekvárom nekem is van 4-5 éves is.

    Savanyúságot nem szoktam eltenni, mert rengeteg fogy, tele kéne rakni a speizot. Kertem nincs, ha a piacon veszem, nagyon drága.Káposztasalátát csinálok frisset télen is, szeretjük a céklát, az is frissen készül, szoktam venni kimérve a vecsésiektől paprikát, hagymát, dinnyét, mikor mit kívánunk.... uborka a LIDL-ből...aztán csak újra tavasz lesz...

     

    Képzeljétek , rászoktam a kenyérsütésre, már a 4. sült meg az előbb aug.20. óta, akkor sütöttem az elsőt. Örököltem egy kenyérsütő gépet( még a télen), alig használta a rokonom,  nem szerette, mert nem magyar feliratos. Vett másikat...én meg jól jártam!

     

    Ma délután volt egy kis izgalom is. Megkergült a villanyóránk, zúgott, mint egy trafó! Akkor is, ha mindent áramtalanítottunk.

    Kihívtuk az E-On-t, fél órán belül itt voltak, 10 perc alatt megcsinálták. Valami mágneskapcsoló akadt ki...

     

    Na, eleget dumáltam. 

    Mennem kell a tankönyveimhez!

    Jó hétvégét mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  2. 2010. augusztus 27. 16:2328150.

    Szia! Sziasztok!

     

    Katusom! Ezzel a hírrel ha nem is fektettél ki, de kiugrasztottál a bokorból, muszáj reagálnom rá!

    Nagyon-nagyon-nagyon nagy gratula a tornához! Drukkolok, hogy sikeres legyen a program, meglátod, jobban fogod érezni magad a bőrödben! Tök jó, hogy a húgodat és a barátnődet is sikerült elcsalni... "egy kis mozgás mindenkinek kell", remélem, rendszeres lesz ez a tornás buli.

    Velem nincs semmi újság, ezért inkább csak olvasgatni szoktalak titeket. Este legtöbbször csak a torna miatt kapcsolom be a gépet, néha csetelek egy keveset a lányommal vagy a barátnőmmel.

     

    Jó hétvégét mindenkinek!

    előzmény:
    katusom (28148)
    2010-08-27  12:46
  3. 2010. augusztus 27. 12:5528149.

    Szia TUlcsi!

     

    Ma még volt egy csavar menet a nyugdíj hivatal felé, mert a főnök asszonyom telcsizett , menjek el és ki fogják majd számolni mennyit kell még dolgoznom. Ott meg asszondták még egy évet várjak , akkor majd már szóba álnak velem. Annak ellenére kaptam papírokat amit addig kitölthetek és nézegethetem.

    Szerintem ők is annyit számolnak amennyit én, még 3 év meló.

     

    Majd csak elmúlik.     

    Én semmit nem rakok el. Évek óta nem kell nekik a befőtt , a savanyúság az üvegből. Igaz a mama tesz el, de mi abból is kevesebbet fogyasztunk. Mivel van frissre mindig lehetőség , inkább azt csináljuk, vagy vágjuk a savanyú pofát a pörihez. Lekit azt főzök , de majd ha bejön a hideg, addig nyugodtan el van a baracklekinek való a fagyóban.

    Tegnap le ellenőriztem fiókám olvasó naplóját, és örömmel vettem, hogy tényleg figyelmessen olvasta az egri csillagokat. Aránylag jó kis naplót hozott össze belőle.

    előzmény:
    tulipanfa (28147)
    2010-08-26  21:10
  4. 2010. augusztus 27. 12:4628148.

    Szia Égike!

    Na szóval el voltam a nagy okításon. Megmérték a zsír, víz, izom raktáramat.  Képzeld az izom mennyiségem a testemnek csupán 20%.a. Meg lett állapítva, hogy 1400-1700 kalóriát ehetek meg egy nap. Tudtam, hogy valami ilyesmi lesz a buli, tehát vehetem elő a jó öreg füzeteimet, és méricskélhetek. Na de sebaj, minden a normális cél érdekében. Egyébként az 1500 kalt fogom meg célozni. Na és amitől Bori kifekszik , tegnap már tornázni is vooooooooooooooltam. Egy héten kétszer van torna. Nekem persze kímélő, mert a műtétem az alhasi tornákat még nem szeretné. Nagyon aranyos a társaság. Sokat nevetgéltünk, de nem egymáson. Magunkat rögyögtük ki. Volt ott olyan is aki csupán csak a formáját akarja tartani, de ilyen nagy se@@ is volt mint az enyém Húgomat és barátnőmet is el csaltam, ők is végig csínálták a tempót. Most aztán van mindenféle izomláz. Egyrészt a festéstől ami nálunk zajlik , más részt a megmozgatástól. Igyekszem a hétvégén befejezni mindent. Jövő héttől meló.

    előzmény:
    égedelem (28146)
    2010-08-26  18:04
  5. 2010. augusztus 26. 21:1028147.

    Szia!

    Hihetetlen amit írsz,nálatok nagyon jól működik az iskola.Itt bizony ilyen nincs.....a két gyereknek csak a tanszercsomag 30 ezer vol,igaz ebben benne volt egy táska Botinak és egy sport cipő is,mínusz 13 ezer akkor a 30-ból .A könyveket majd megkérdezem,hogy mennyi lesz,de azt hiszem,hogy az is mintha 30 körül lenne.A táska 7 ezer volt,mert olyan hát akármiset vettek,nem jut eszembe az a kifejezés.....ma egyébként a csavarhúzónak sem jutott a neve eszembe...aztán rövid idő múlva bekattant.

    Én nem teszek el lecsót,mert ilyen áron drága.Nálunk a piacon már egy hete 5oo Ft körül volt a pari,így meg sem fordult a fejemben,hogy lecsót tegyek el.Itt lassan már olyan piaci árak lesznek,hogy savanyúság sem lesz elrakva,talán csak káposzta lesz.Holnap megyünk a gyerekekkel tornacipőt és nadrágot venni,mert ez még nincs meg,mert piros színű nadrágot nem lehetett kapni amikor vásárolni voltak.Azt én sem értem,hogy miért nem lehet a könyvet a következő gyereknek újra felhasználni,a mi időnkben működött!!

    Megyek én is zuhanyozni,reggel a gyerekek jönnek és hamar virrad.....

    előzmény:
    égedelem (28145)
    2010-08-26  18:02
  6. 2010. augusztus 26. 18:0428146.

    Katusom,  fogyókúrás tanácsadás nekem is jöhet.

    Sok mindent elvégeztem, amit beterveztem a nyárra, de fogyni nem sikerült!

     

    Csak azt ne mondd, hogy ne egyek!
    Éhesen morcos és nyűgös vagyok!

    előzmény:
    katusom (28144)
    2010-08-26  13:13
  7. 2010. augusztus 26. 18:0228145.

    Sziasztok!

     

    Kár, hogy a valóságban nem vagyunk ilyen közel, mint itt a neten, Tulcsi , szívesen adnék kis gyümölcsöt.

    A piac nálunk is eszméletlen drága, ma ott vettem paradicsomot egy nénitől, mert lecsót akarok eltenni és a kerti paradicsom úgye jobb, mint a bolti. Hát képzeljétek, 400 ft volt kilója! A paprikát már a Tescoban vettem meg hozzá. Ott a paradicsom is olcsóbb lett volna, na de nem olyan jó...

    A görögdinnyét én se szeretem, szoktak is rajtam csodálkozni...a sárga az jöhet! Azt meg a férjem nevezi töknek!...

     

    Még csak két napot dolgoztam, de már fölment a vérnyomásom...annyi hülye új rendelet van---tök fölöslegesen--hogy az ember csak kapkodja a fejét.Ráadásul mi az idén nagy--3 hónapos--ellenőrzést is kapunk, így nagyon fontos lesz a perecíz adminisztráció----csak maj tanítani nem marad idő meg energia. A gyarekek is htrányukra változtak az elmúlt 34 évben, de a körülményeink...az már katasztrófa. Pont az veszik el, ami fontos---a gyerek.

     

    Katusom, nálunk a legdrágább tankönyvcsomag volt 11 ezer ft. Sok függ a tanároktól, milyen könyveket rendelnek. Aztán meg nálunk pl. az énekkönyv, a matekkönyv, az atlaszok könyvtári példányok--tilos beleírni--ősszel kiosztjuk, év végén visszaszedjük.( Németországban ez évtizedek óta így van, csak a munkafüzeteket veszik meg a kölykök. Pedig ők gazdagabbak , mint mi.)

    Nálunk pl. rajzcucc se kell. Év elején beszedünk ( úgy emlékszem ) 200 ft-ot, abból veszünk másfél osztálynyi cuccot, ecseteket, festékeket-víz, tempera stb., egy csomó papírt, filceket, aztán az ott van a rajzteremben, és mindig azok használják, akiknek épp órája, szakköre van.

    Ugyanígy technikán ott az olló, a papír, fonalak...Persze néha előfordul, hogy kérünk még valami apróságot, szívesen fogadunk minden otthoni használható maradékot, néha üzemektől is kapunk. De ez így a szülőknek akkor is sokkal olcsóbb.( Mégis hányan háborognak!)

     

    Pályázati pénzen vettünk egy csomó ollót, számológépet, vonalzót, körzőt...minden van órán. Sajnos, vannak, akik  nem becsülik, és tönkreteszik, de azért a többség vigyáz a holmikra.

     

    Na, megyek vacsorázni, aztán  elkezdek tanmeneteket írni, már minden könyvet hazahoztam a nagy cél érdekében. Mire kezdődik a suli, vissza kell vinnem őket, hogy órán ott legyenek.

    Szép estét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  8. 2010. augusztus 26. 13:1328144.

    Szia Tulcsi!

    Lassan de biztossan elindul a suli. Lacus nagyot nőtt, már majdnem akkora mint én.

    Igyekszem majd a munka könnyebbik végét megfogni.

    Ma megyek konzultációra fogyókúra ügyileg.

    Majd mesélek.

    előzmény:
    tulipanfa (28140)
    2010-08-25  21:34
  9. 2010. augusztus 26. 13:1028143.

    Azért csak lessél be, ha gépnél csücsülsz  mert tudod , várunk.

     

    Jövőhéttől már nekem is be havazódik.

    előzmény:
    mamamacoka (28142)
    2010-08-25  21:52
  10. 2010. augusztus 25. 21:5228142.
    Jó estét, mindenkinek!  Bizony le vagyok terhelve, és keveset tudok ide is nézni, mindenkinek köszi aki gondolt rám időnként, fogok én majd gyakrabban is erre járni, de most nagyon sok a teher, főleg az adminisztráció, nem tudom, mikor érem utol magam, bár határidős, szóval minden jót mindenkinek ,majd egyszer jövök !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  11. 2010. augusztus 25. 21:4528141.

    Szia Anikó!

     

    A herpeszre azért szoktam a tablettát,mert ha a szervezetbe benne van a vírus,akkor ez kizavarja .Jártam már úgy,hogy kentem és utána nem olyan sokára ismét megjelent,ekkor ajánlotta a gyógyszerész.

    A gép miatt,most ide - oda kapcsolok az explorerrel csinálom a farmot a többit a firefox-al.A jövő héten talán már dolgozik a mester.....A férjemnek nincs türelme a hibák kijavításához és hamar abba is hagyja,inkább rám bízza.Amikor dolgozott ha gond volt ,akkor helyette kijavították a hibákat,viszont ha akkor skubizta volna ,hogy mit csinált az operátor,akkor ez most néha jól jönne.A betűket is keresi,pedig Ő is tanult gépírást,mint én annak idején.

    Elköszönök,jó pihenést,megyek mert mindjárt virrad......

    előzmény:
    mimoza1oo (28135)
    2010-08-25  09:01
  12. 2010. augusztus 25. 21:3428140.

    Szia Katusom!

     

    Gyönyörű barackotok termett,nálunk azt lehet mondani,hogy a termés majd nem nulla.Ma kiment a tóhoz a férjem,hogy csinálnak-e már valamit a vízzel,de semmi,magától lement egy lépcsőfokot,de ez még nagyon kevés.Hozott haza pár szem szilvát,lehullott a java,körtével is így jártunk.Paradicsomot hozott vagy 6 db-ot.....Szóval nulla lett az árvíztől a kert és a tó is.Ma már láztalan volt Adél is,így hárman,de inkább ketten Adéllal a szobájukat rendezgettük,a könyveiket pakoltuk személy szerint,így át is suvickoltam kencével,hogy ne porosodjon annyira.Boti már alig bír magával,holnap muszáj lesz már valamerre járkálni is,kötekedős kedve volt .Holnap olvasni kell a két Lottit,egyik szülő mondta a lányomnak.......Hangos olvasás lesz és figyelnem is kell,mert néha mást olvas.....

    Nálunk hála senki sem dohányzik,a férjem sem volt nagy bagós,elég volt neki 2 napra 1 dobozzal,de olyan 10 éve már abba is hagyta.A többiek sosem dohányoztak.

    Az izzadás lehet most a műtét velejárója is.Felénk is mondtak esőt,de csak sötét fellegek voltak és utána elmentek valamerre.A gyümölcsök közül az egyik kedvencem az őszibarack,tulajdonképpen amit nem nagyon szeretek az a görögdinnye,a többi jöhet.Most majd jön a szőlő zsíroskenyérrel.....Ameddig tudud,maradj otthon,mert a munkahelyen nem igazán figyelnek oda a másikra,tisztelet a kivételnek,mert van ilyen is.A két gyereknek itt két különböző időpontban adják a könyvet,Adélnál most ráadásul nem is volt összeszedve,sokat kellett várni amíg darabonként akkor szedte össze a szülőknek.

    Megyek most már zuhanyozni,nehezen alszom a héten,este még éjfélkor ébren voltam,reggel a férjem költött negye 8-kor,hogy nem akarok menni a gyerekekhez?

    Puszillak Tulcsi,vigyázz magadra,csak óvatosan a munkákkal

    előzmény:
    katusom (28133)
    2010-08-24  22:44
  13. 2010. augusztus 25. 17:4228139.

    Szia Égike!

    Te igazán szigorú vagy a bagósaidhoz. Én is be vezetem majd. Kiültetem őket a lépcsőre a bejárathoz. Úgy is magasföldszinten vagyunk, hamar leérnek Egyszer elkezdték az erkélyt haználni, de amikor hideg volt akkor nem akarózótt nekik kabátba bújni a bagózáshoz. Így a konyha maradt.

     

    Én is bent voltam a melózóba, de mivel még táppénzt élvezek így nem maradtam bent. A könyveket megvettem , mivel kisfiókám tartósan beteg , ezért nem is volt olyan egetverő az ára, de majdnem hanyatt vágtam magam amikor az előttem állóét meghallottam. Biztossan kettő csemetéét vehette meg , mert 42000.-ft-ot fizetett. Nem semmi, jól olvasod nem hibáztam a nullákat. A miénk 17000 lett volna , de feleződött.

     

    Na és még nem is vettem meg a füzeteket. Szerencsére toll ,színes ceruza, tási és toltartó van. Meg más egyéb felszerelése is még jó.

    Szóval elképesztő. Majd csupán cipőt kell próbálni, csak férjek már oda a cipős szekrényemhez.

     

    előzmény:
    égedelem (28138)
    2010-08-25  14:37
  14. 2010. augusztus 25. 14:3728138.

    Sziasztok!


     Kérem szépen, dolgozó nőként jelentkezem ma már!!!!Annyi határidős feladatot kaptunk a nyakunkba!

    Ma már korrepetálni is kellett a bukottakat, mert nyáron természetesen nem pótoltak semmit. Nem tudom, másutt szokás-e, nálunk ez a gyakorlat és nagyon utálom.

    Én nem szeretek buktatni, millió lehetőséget adok javításra. De aki semmit nem csinál, azt muszáj...aztán jön a bohóckodás ilyenkor aug. végén...

     

    Jobbulást a betegeskedőknek!

     

    Katusom, nálunk csak a teraszon lehet dohányozni ....a vendégeknek és  a fiaim haverjainak is. Télen is! Legalább addig is jó levegőn vannak, míg bagóznak!...

     

    Tegnap délután füvet nyírtam, de jó, éjjel zuhogott, ma is többször esett már, ma nem tudnék.

    Már sok munkát hazahoztam---pl. tanulmányozásra az új ötödikes könyvet.

     

    Búcsúzom is, ma én maradékot ettem, de holnap szabadnapos lesz a fiam, kell előre főznöm, ogy legyen ebédje---meg nekem is, ha hazaérek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_855465
    Torolt_felhasznalo_855465
    2010. augusztus 25. 09:5028137.

    a képeket meg lehagytam....

    a szilvából talán felet,  lehet enni, ilyen jégvert mind .

    a szőlönk szárad, nem tudom jövőre kihajt-e?

    sok fa kiment, vagy legalábbis alig van rajta levél.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_855465
    Torolt_felhasznalo_855465
    2010. augusztus 25. 09:4428136.

    Sziasztok, szép napot mindenkinek!

     

    először is, a betegeknek jobbulást kívánok.

     

    Katusom olyan szép az a barack,legszivesebben belehapnék.

     

     

    Anikó, azért óvatosan azzal a munkával, ne hajsd tul magad.

    aztán a takarózásra meg figyeljél már oda, vagy apa takargasson...legalább.

     

    Ági, én is játam már igy, írok egy regényt és hússss!!

    Pécsre szeretnék egyszer elmenni, már készültem sokat de csak összejön valamikor. jó kis programokba volt részed.

    dolgozol már vagy még tart a szabid? a menyemnek már hétfőn kezdeni kellett meg kirándulása is lesz,ami nem könnyü a középiskolásokkal...

     

    Mamammacóka,látom megkezdted a dolgoss hétköznapokat,igen agusztus 20 után olyan mintha elmult volna a nyár.

     

    bocsánat akit nem soroltam,eddig olvastam vissza.

     

     

    nekem most fáj a térdem,kapok rá inekciót.a másodiknál tartok ,ugy veszem észre jó lesz.

    egyenlőre nem mentem tápénzre ,remélem nem is kell, rendbe jön a járókám.

    a fogamal is kinlódok,vagyis gyökérkezelik,hát igy mulatom az időmet. az unokáim vasárnap mentek vissza, nagyon hiányoznak.

    megvan a fényképezőm,8 ezerbe került a zárat cserélték ki rajta.igy mutatok képet a termésünkről,meg a kiskutyusról is.a párom kinti papucsát nagyon szereti....

     

     

    tegnapi nap izgalmas volt a munkahelyen, élesbe ment a kiüritési gyakorlat.

    nem tudom olvastátok, vagy hallotátok-e,milyen vészhelyzet volt nálunk.

    kint voltak a tüzoltók, a Záhonyiak, a Várdiak,

    a katasztófavédelmisek, meg még sokan....

    2 óra várakozás után

    hazaküldték az embereket ,mi többeiek meg többiek meg dolgoztunk.

    a mi életünk nem volt annyira értékes biztos....

     

    mindenkinek kiívánok szép napot,pihetető estét.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  17. 2010. augusztus 25. 09:0128135.

     

     

    Szia Tulcsikám, jobbulást a kisuncsiknak.....

     

    Jó hogy mondod, eddig nem is hallottam, hogy herpeszre van valamilyen tabletta, csak a tapaszról rudtam.... mindegyis mert mulóba van, már ppenhogy csak látszik a helye, és száraz a szám.. jó lesz tul lenni már rajta.

     

    Nagyon rossz amikor a gépünk nem százas, én is eleget nyavalyogtam vele, aztán megcsináltattam, most majdnem minden uj rajta....müködik is mint a kisangyal, igaz hogy nagyon sokba került. dehát  ez van.

     

    Vigyázz magadra tulcsika, és ápold a gyerekeket, majd ha lesz időd, akkor jelentkezel....puszi neked,  és gyógyulgassanak a kicsik.

     

     

     

    Kellemes szép napot Mindenkinek   

    előzmény:
    tulipanfa (28131)
    2010-08-24  21:04
  18. 2010. augusztus 25. 08:5528134.

     

     

     

    Szép jóreggelt Mindenkinek

     

    Pusszantalak Katusom, látom ám én, hogy nagyon el vagy havazva... hiába egy ilyen nagy lakásátalakitás az nemsemmi....nálunk fél évig is eltartott....igaz hogy utána nagyon jó érzés, látni a kezünk munkáját, és a ragyogást.... igazad van az ajtók csak ugy viritanak a friss festés után.

     

    Nagyon nagy munka a festés, nekünk  szerencsénk van, hogy a fiacskám szobafestő-mázoló-tapétázó.....  - emlékszem amikor tanuló volt, mindig mondogatta, Anyácskám, sose lesz gondod a lakás tisztaságára, - hát be is váltotta, bármikor jön boldogan dolgozni nálunk és a Hugocskájánál is mindig ő csinálgatja  a munkákat. - nagy könnyebbség mert őrült sokba kerül még a hozzávaló anyag is, hátmég a munkadij.

     

    Lassan azért Ti is elkészültök.

     

    A benti dohányzást én teljesen beszüntetném, nálunk még a vendégek sem gyujtanak rá. nagyon egészségtelen nem csak annak aki szivja, hanem annak is aki kap a füstjéből.

     

     

    Látom a kis szabid alatt, még a nőgyógyhoz is menned kell..... biztosan rendbe van mindened...... csak ez a fránya izzadás mulna el nálad.

     

    Ma reggel én is megizzadtam, nagyon be voltam takarózva, biztosan hüvös volt az éjszaka, és én nyitott ablaknál alszom.....

     

    Azért pihizzél is, már nemsok ideig tart a finom kis nyaralás....

     

             Mindenkinek, kellemes szép napot kivánok  

    előzmény:
    katusom (28128)
    2010-08-24  08:29
  19. 2010. augusztus 24. 22:4428133.

    Szép estét Tulcs!

     

    Most lett harmadszorra átkenve a konyha. Olyan randa volt a sok bagó füsttől, mert csak ott lehet bagózni a fiuknak, hogy pfúj.

    Hiába mondom nekik, hogy az a bagótól van , nem hiszik nekem el.Most még a nagyfiam is bajban van, mert eddig tudott a szobájában bagózni, de most kitiltottam onnét. Nincs bagózás, csak a konyhában , vagy ki mennek az utcára. Ennyi sok pénzt elkölteni , egy festésre  hát borzasztó, tehát vigyázniuk kell. Na szóval nem húzódott meg semmimm, viszont nem tudtam eldönteni miért izzadok annyira. Mintha szaunában lettem volna. Apim kente a sarkokat én meg hengereztem lentről felfelé a hosszú nyelüvel. Remélem holnapra már valamennyire a helyén lesz a konyha, bár nekem el kell mennem a kisfiókámmal a suliba a könyvekért, és a meló helyemre is be kell mennem, bár csak látogatóba, mert még szól a táppénzem. Idehaza ki tudtam kerülni, hogy ne emeljek meg semmit, mert a fiuk ugrottak, de ott más a helyzet.

    Aránylag a sebemet is úgy ahogy gyógyultnak érzem. Holnap a nőgyógyihoz is kérnem kell időpontot.

    Éjjelente jön rám ujból az izzadtságolás. Api nyakig betakarózva, én meg kitakarózva a nyitott erkélyajtó mellett.

     

    Most mondja a párom, hogy dörög és villámlik, én nem is hallottam. Na már megent egy kiadós zuhé közeledik. Ma vittünk virágot a temetőbe is két falszáradás között. Rengeteg a virág a kertben. Dáliától a legényrózsáig minden.

    Hoztam finom barackot még a fáról. Nagyon rákaptak a darazsak, ők is tudják mi a fínom.

    előzmény:
    tulipanfa (28131)
    2010-08-24  21:04
  20. 2010. augusztus 24. 21:0728132.
    Még képek,rengeteg pillangó és szitakötő volt...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  21. 2010. augusztus 24. 21:0428131.

    Sziasztok!

    Elnézést,amiért nem jelentkeztem,mentségem,hogy ismét vacakol a gépem,telepíteni kellene valamit ami nem sikeredett és a firefox használata nem működött rendesen,aztán az explorerrel sikerült,de ettől elszoktam és amikor itt telepítettem a flash akármit akkor mellé nyúlva akkora lett az egész kép,hogy csak tologattam a nyilakkal ,hogy valamit el tudjak olvasni.Most sikerült visszaállítani a méretet,szóval ismét hívni kell majd a mestert,de szabin van.....A fotóknál sem jön be egyből a kép,hanem külön meg kell jelölnöm ,hogy lássam,hogy mit is szeretnék feltenni.Mióta volt a vírusunk,azóta nem jól működik semmi.

    Botond születésnapjára megbetegedett,napokon keresztül magas láza volt,így csak az ajándékot adtuk át,majd a tortát akkor kapja,ha egészséges lesz,közben Adél is megfertőzódött,elég makacs vírus,több napok keresztül magas lázzal,az egész hétvége lázasan telt el nekik.Hétfőn még itthon volt a lányom,ma ment dolgozni,így ma náluk voltam már,még mindig lázas volt délután Adél.Remélem az iskola kezdésre össze szedik magukat.Mi bükki túrázást csináltunk két nap,nagyon elfáradtunk,sokat mentünk ,de jó volt,gombát is szedtünk mind a két nap.Tegnap elmentünk meleg vízhez,mert izomlázunk volt mind a kettőnknek.

    Herpeszre lehet kapni tablettát,érdemes beszedni,ha kijön a számon,akkor én ezt alkalmazom.

    Katusom a festéskor nehogy meghúzd magad!Valami miatt csak ez az írásmód megy.....Észre vettétek,hogy lassan itt az ősz?Már más a levegő illata és hűvösebb az este is,ennek ellenére még nyitott ablakkal alszom,mert nálam is működik a verejtékezés,mint nálatok.Az évekkel ezelőttitől azért kevesebbszer van,kopp-kopp...

    Kellemes pihenést kívánok,mivel unokázom,nem tudom,hogy esténként lesz-e erőm jönni  Tulcsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  22. 2010. augusztus 24. 14:0228130.

    MAMAMACÓKA, neked találtam.

    Ha már ismered, bocsi...

    http://www.youtube.com/watch?v=Q0JOobzSl-I

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  23. 2010. augusztus 24. 08:4828129.

    Sziasztok!

    Hú, de mérges vagyok!!! Bejelentkeztem, jelszó, egyebek, írtam nektek egy hosszú levelet...erre mikor elküldtem volna, közölte a masina, hogy nem voltam bejelentkezve...és ez mostanában gyakran előfordul...

    na, mindegy, nincs időm újra regényt írni...szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  24. 2010. augusztus 24. 08:2928128.

    Szia Mimózi!

     

    Nem hanyagoltalak, csak látod annyira kevés az időm a masina előtt.

    Nálam már alakulóban van a lakás, bár még ha valaki bekopog , azt látja, hogy semmi sincsen készen. Tegnap neki estünk a konyhámnak is. Api olyan volt mint akit liszttel le öntöttek,amikor a konyhámat lecsiszolta. A festő októberre vállalta volna a konyhát, de én addig nem várok. Inkább most és kicsit lassabban legyek készen. Az ajtóim amiket saját kezülek festettem le , csak úgy virítanak. Most menek lekenem a falat diszperzittel. Nem megerőltető , mert hengerrel csuda könnyű a munka.

    előzmény:
    mimoza1oo (28127)
    2010-08-24  07:36
  25. 2010. augusztus 24. 07:3628127.

     

     

    Szép jóreggelt Katuskám....

     

    Nagyon régen irtál nekem, már nagyon hiányzott....

     

     

    A herpeszem helye már alig látszik, nagyon jó ez az átlátszó herpesz tapasz, éppen ajánlgatom Almuskánknak...

     

     

    Nem szivesen kóstolgattam ezeket a tengeri kütyüket, de nagyon guszták voltak, és a Kislányom kedvéért  rendeltem én is tintahal karikákat rántva.... nem is volt az rossz,  csak a sok sülthal füstje és szaga undoritott nagyon, igy nem tudom melyiktől  jött ki a baj a számon.

     

    Mindegy , tul vagyok rajta lassan,  és ugy érzem ez volt az utolsó tengeri utunk, kellemes volt, jó volt , de nagyon fárasztó, maradunk mi már itt  a saját kis országunkba, van itt is rengeteg ragyogó üdülési lehetőség, persze ha lesz rá  pénzünk.  

     

     

    Remélem TE teljesen rendbejöttél, és a fogyód is  tartani tudod.

     

    Engem most ujra elláttak munkákkal, de nem is baj, mert a páromnak most éppen nem adott a főnőke tennivalót, még kivárunk, aztán más hely után kell néznie, ha egyáltalán talál még valamit....

     

     Jővő héten kezdődik a suli ??? Mióta nincs iskolás gyerek a közelembe  nem nagyon érzem az iskolakezdést. 

     

       Használd ki még a hátralévő kis szabad időt, ja kérdem készen lett a lakás ?????? - teljesen? 

     

     

    előzmény:
    katusom (28121)
    2010-08-22  18:28

Címlap

top