Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Divat 2008

harmony001
Létrehozva: 2007. december 27. 12:43
sziasztok!

Mivel lassan lezárjuk a 2007-es évet, ezért arra gondoltam, hogy megnyitom ezt a topikot. Beszélgessünk a divatról, akár ruháról van szó, kiegészítőkről, cipőkről, hajdivatról, minden jöhet, ami belefér...

Divatra fel!
  1. 2010. február 5. 17:463776.

    Háhh...én nagyon várom a jó időt!!!Igaz híztam,és takargatni meg jó magam

    De eszty-től már rendeltem rövidnacit is Én mindig 2 hónappal előre vásárolok...kicsit beteg dolog, na és akkor??   Tökre szeretem "bebiztosítani" magam..tényleg beteg vagyok...

     

     

    Vasárnap megyek a vőlegényemmel Pestre,szétnézek,megint.Ugyanis most kitaláltam,hogy ha úgyis akció van a Retroban,csak nézek még 1 pulcsit is Hiszen azt tavasszal,meg ősszel is hordhatom majd

     

    Pénzem meg alig,dehát...basszus mi lesz velem,ha majd spórolni kell??!!

     

    harmony,te együtt élsz a pároddal nem?Vagy rosszul emlékszem?Majd küldj ide hasznos tanácsokat,hogyan lehet megélni,és vásárolni is...én még nem jöttem rá,mindig túlköltekezek

    előzmény:
    harmony001 (3775)
    2010-02-05  14:08
  2. 2010. február 5. 14:083775.

    baba te aztán pozitív vagy.... hol van még a tavasz-nyár?

     

    de jó értelek, én viszont még akarok pulcsit ill. nacit, mert az a helyzet hogy nekem a téli pulcsik azok tényleg télik, tavaszra nem jók, így kell 1-2 db olyan ami kicsit vékonyabb és csinosabb a dzseki alá. már ki is néztem teszen őket csak olyan rohadt drágán adják....

     

    a tavaszra való csizmám már megjött és jó is, tetszik is.... 

    képzeljétek amit vettem barnát télre, tudjátok a deichmannban, az totál szétjött már, csúnyán feljött róla a műbőr, szóval még egy telet sem bírt ki.

    pedig sok cipőm volt már onnan, de ez az első ami ilyen rövid időt bírt....

     

    baba képeket majd tessék felpakolni...

     

    Makika: hát igen, ez van...de ez még nagyon kislány... mi lesz így belőle? na mind1, nem húzom fel magam megint...

    mit vacilálsz még a kabáton?

    nekem is kell vmi átmeneti kabát, ami csak kb. fenékig ér... most a retro tollkabátom hordom, meg van egy szürke szövetkabátom, de azt kezdem hosszúnak érezni és gondoltam jó lenne vmi rövidebb fazon arra az időre mikor tavaszodik....

     

    de mikor lesz már tavasz?

     

    egyébként miért tűnt el innen mindenki? a tél miatt?  

    előzmény:
    baba.87 (3773)
    2010-02-03  09:58
  3. 2010. február 3. 18:553774.

    Szia!

    Én is ledermedtem a multkor hasonló szitun!

    Csak én középiskolás lányokon láttan azt a bőrhatású cuccot, egy kis kabát, a leggings meg bokacsizma.....jó nekem is tetszik jól néz ki....egy buliba például!

    Ráadásul tegnap!!!!!Én ott álltam, rajtam husszú térdigérő kabát, sál, sapka, kesztyű, 2 kötött pulcsi, plusz egy véknyabb, vastag harisnya, hosszú nadrág, plusz még egy zokni, csizma!És már majdnem kékre fagytam....ők pedig...mikor rájuk néztem sztem lilultam is!

    Szóval lehet h én vagyok már túl öreg....de egyszerűen annyira fázok, hogy inkább kihagyom ezeket a szerkókat....persze az más ha buliba megyek, a kocsiból ki-beszállni már nem olyan dermesztő, mint ácsorogni a buszmegállóban!

    Egyébként én is tavaszi cuccokat nézek már, még mindig a kabáton vacillálok, láttam már cipőket is....és egy nagyon vastag lila derékövet....1200 Ft volt, azt muszáj lesz megvennem!

     

    előzmény:
    harmony001 (3772)
    2010-02-03  08:31
  4. 2010. február 3. 09:583773.

    Hmm...Én ált. iskolásokon láttam ezeket a bőrhatású cicanacikat,térdig érő csizmával.De nem nagyon lepődök meg,mert eddig a 20 évesek öltöztek 25-nek,aztán a 15 évesek 20-nak,és ez megy egyre lejjebb!

     

    Tegnap voltam vásárolni kicsit,New Yorkerben vettem 1 felsőt,Retroban 1 pólót (m csak 3000ft volt),meg egy szürke gatyót a Takko-ban.Mondjuk a méretemben vagy nagy volt az egyik,vagy kicsi,ez meg ilyen éppen jó,de mindig nyúlik fenékben,meg derékban is.Bízok benne legalábbis,hogy ez is nyúlni fogMég olyan kemény+friss,mintha ki lenne főzve!!

     

    Hó végén szeretnék szülinapomra ruhákat,mi mást?!

    Hosszú nadrágot már nem veszek,meg pulcsikat sem!Inkább tavaszi-nyári  ruhákat már...

    előzmény:
    harmony001 (3772)
    2010-02-03  08:31
  5. 2010. február 3. 08:313772.

    csajok, tegnap totál kiakadtam.....

     

    biztos velem van a baj de nekem ez már sok...

     

    tudjátok hogy most nagyon mennek ezek a latex meg műbőszerű leggings-ek stb..... nincs is ezzel semmi gond, jól néz ki...

     

    viszont megint szembesülnöm kellett azzal, hogy a mai gyerekeket is ugyanabba öltöztetik mint a felnőtteket és elég durván...

     

    van ugyanis egy kislány aki megy suliba akkor amikor én munkába... az anyukája nem egy nagy szám, abszolut még csak nem is divatos mert akkor megérteném..... szóval jön velem szembe tegnap a kislány ebben a műbőrszerű fekete fényes nadrágban, miniszoknyában. 

    kb. 4-es lehet, szóval olyan 10 éves!!!!!!!!!!!! 

     

    ledöbbentem teljesen.

     

    és ez még csak nem is az első eset. komolyan néha megérné lefényképezni a kiscsajt hogy mik vannak rajta.... jah és megjegyzem a csípőmig ér a kislány, szóval tényleg ilyen pindurka gyereket képzeljetek el....

     

    na most ha ezek után felhúz egy komolyabb 20 éves lány egy ilyen nacit, nem röhögik ki? hiszen már a 10 évesek is abban járnak...

     

    ááá....kivagyok akadva...aztán meg csodálkoznak ha már felsőben rájuk másznak a fiúk...

     

    mit szoltok? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_642827
    Torolt_felhasznalo_642827
    2010. február 1. 12:553771.

    Sziasztok!

     

    En mostanaban nem vettem semmit, mert nem nagyon vagyok semmire se.

     

    Viszont tegnap lattam egy tok szep türkiz taskat, azt meg akarom venni.

     

    Van valakinek vmi otlete, hogy milyen szinnel lehet hordani?

     

    Van fekete es szurke teli kabatom, azzal jo, de a tavaszi-oszi kabataim ilyenek, hogy lila meg piros, azzal viszont tul tarka.

     

    Meg nem tudom mennyibe kerul, majd annak fuggvenyeben dontom el sztem, hogy megveszem-e.

     

    Itt az elobb akkora szemekben esett a ho, hogy csak lestem.

     

    Hat igen, meg masfel honapig tart azert a tel, de majd csak bekoszont a tavasz.

    Nalunk jovo hetre mar 8 fokot mondanak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2010. január 31. 19:273770.

    hol vagytok lányok?

     

    baba: köszi. 

    kíváncsi leszek majd a menyecskeruhádra plussz a cipőre... a mennyasszonyid milyen lesz??? és mikor is lesz a nagy nap? 

     

     

    hát most nem nagyon kell csinosan öltözni, amiből már eléggé elegem van, reggel nem győzöm magamra rángatni a rétegeket aztán meg szinte gurulok.

    kben megjött a cipő, pont jó lett, csak magas a sarka... na de tavaszig még eldönthetem tudok-e benne menni

     

    írjatok

    előzmény:
    baba.87 (3768)
    2010-01-26  10:01
  8. 2010. január 26. 19:553769.

    Sziasztok!

     

    Ha különlegességre vágytok és szeretitek a szép divatképeket, akkor klikk ide:

    http://testilusod.hu/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2010. január 26. 10:013768.

    harmony,nagyon frankó a cipőd!!!!!!!!!!!!!

     

    Én túlestem a fogműtéten!Most kicsit bedagadt az arcom,kicsit fáj is.Maga a beavatkozás nem fájt,jó dokim volt,de...nem akarnék újra odaülni arra a 20 percre....

     

    Sok pénz,illetve minden pénzem most a fogaimra ment el...igaz télre már nem tervezek semmit,de tavaszra-nyárra annál inkább

    Kinéztem már most 1 szandit!De majd csak akkor csapok bele,ha már jó idő lesz...illetve április elején,mert akkor megyünk a menyecske ruhámhoz cipőt venni Ami pink,úúúgy várom a pink cipőt is hozzá

     

    Én is "hordok" műkörmöt,mert én lerágnám,ha nem lenne megcsinálva.Nem szeretem a hosszút,kis hegyes szokott lenni.

    előzmény:
    harmony001 (3767)
    2010-01-25  15:03
  10. 2010. január 25. 15:033767.

    1. leos bundi: azt hiszem ezt még fel sem tettem.... még decben vettem.... első látásra szerelem volt...

    2. a csizmát tegnap licitáltam le...

    3. ezzel a cipővel meg csomó ideig szemeztem, mert imádom a színes dolgokat, csak ugye tél van de féltem elviszik így megvettem ezt is...

     

    most imádkozok hogy jók legyenek a méretek...

    én szinte már csak netről vásárolok jópár éve... tudjátok hogy itt nálam nincsenek jó boltok csak kínaik... meg netről jobban megéri... 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2010. január 25. 14:573766.

    sziasztok!!

     

    Makika: köszönöm szépen, aranyos vagy... szép a mintád... csak nekem fura ez a köröm alak..... de vmi ilyesmi szín nekem is bejönne...

     

    FiatalVok: csak nevess ki, majd megtudod...

    Amikor már mindenhonnan azt hallod hogy te ehhez öreg vagy, meg ehhez is öreg vagy stb. és már a kakis pelust kellene cserélgetned akkor egy idő után kezded magad is elhinni hogy talán igazuk van...

     

    de nekem koromtól függetlenül tetszenek a fiatalos cuccok, bár tudom hogy nem illik már hozzám... múltkor egy baglyos pólót akartam teszveszről, erre párom beszól hogy mennyire gyerekes már...

     

    dehát én tényleg az vagyok... nemtudom néha zavar meg tudom illene felnőni de vhogy nem megy...

    előzmény:
    Makika (3764)
    2010-01-24  14:54
  12. 2010. január 25. 14:103765.
    Harmony, azért ne temesd Magad!
    előzmény:
    harmony001 (3763)
    2010-01-24  10:38
  13. 2010. január 24. 14:543764.

    Hello!

    Huu harmony nekem tetszik az a ruha, csak láttam M-es az nekem sztem nagy lenne!

    Hoztam képet a körmömről, igaz nem a legjobb minőség, és a körmöm sem a legszebb már, egy hónapja voltam körmösnél!

    Amugy a télből nekem is nagyon elegem van....tavaszt akarok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2010. január 24. 10:383763.

     tök jó ez a ruha... ha még járnék bulizni lehet bevállalnám... jah meg ha egy 10essel fiatalabb lennék...

     

    http://www.teszvesz.hu/item887864315_dogos _rock_os_mignon_szoknyas_miniruha.html

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2010. január 24. 09:223762.

    "Én már ugy várom a tavaszt....pedig azt rebesgetik hogy idén hosszú lesz a tél"

     

    nekem most kezd elegem lenni a télből... azt hittem bírni fogom idén, de most már hosszúnak érzem..... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2010. január 24. 09:203761.

    Makika: tennél fel képet a körmödről? lécciiiiiiiiii

     

    utolsó kép: nem jutok szóhoz...

     

    eszty: nagyon csinos vagy...és szép... köszi a képet. látom hegyeske körmöd van.... ügyes vagy hogy magadnak csinálod... tanultad? 

     

    jó sok ruhád lehet... hogy tárolod őket??? 

    ez a lila naci jó, mármint a mintája..más színben nem volt? 

    előzmény:
    Makika (3758)
    2010-01-23  14:50
  17. 2010. január 23. 16:313760.
    és ez a gatyó még...
    előzmény:
    esztyII. (3759)
    2010-01-23  16:26
  18. 2010. január 23. 16:263759.

    harmony:

    én a körmömet levegőre kötő porcelánnal csinálom....teszek fel képet a legutolsóról...tegnap előtt szedtem le...ez szilveszterkor készült...sajnos ennél jobb képet nem találtam...sehol nem látszik a körmöm :-(

     

    +új szerzemények

     

    az első kettő az inkább tavasz-nyár....hát a felső öve az kicsi, vagyis szorít (pedig gumis, ilyen jó széles)....az öv új gazdát keres!

    a naci az nyári lenes, bár nem túl vékony, picit magasabb derékkal.

     

    aztán a lila mintás farmer...már régóta szemeztem vele, de most le volt árazva és gondoltam na jó.... :-)

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2010. január 23. 14:503758.

    Közben nézegettem és találtam pár látnivalót a 2010-es tavasz/nyár kollekciókkal kapcsolatban....nekem tetszenek ezek a színes, mini cuccok, persze leegyszerűsitve, mert ha ezekben kimennék az utcára ufonak néznének!

    Igaz a kabátokkal kapcsolatban nem sok mindent találtam, de majd kiötlök valamit!

     

    1. kép: ilyen cipőt még venni akarok tavaszra, igaz ez is magassarkú, de nagyon tetszik hogy ott az a valami a bokánál!

     

    A 2.képen látható cipő vagy csizma vagy nem tudom minek nevezzem nekem nagyon bejön, de ezt tavasszal kell hordani, vagy télen?El nem tudom képzelni, de nekem akkor is kell egy ilyen!

     

    Még a műkörömhöz:nekem is van kb 1,5 éve, de én nem vettem észre hogy tönkretenné a körmöm, bár az enyém eddig is gyenge volt, sosem nőtt meg!De én imádom mert mindig mikor töltetem és újra díszíti a körmös szabadjára engedhetem a fantáziám!Most például tükizkék szinű-francia, és fűzőminta van benne!De nemsokára megyek újra és most piros-franciát akarok, kis pici porcelánvirággal!

     

    A linkek:

    http://trendi.totalh.com/2010-tavasz

    http://www.joy.hu/divat/9289_a_2010-es_tavasz-nyari_divatt rend.html

    http://lovefashion.blog.hu/2009/10/04/d_amp_g_2010_tavasz

    http://strange.blog.hu/2010/01/22/blumarine_tavasz_nyar_2 010

     

    Ja és hoztam még egy képet, ami sztem magáért beszél!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2010. január 23. 13:263757.

    Meira én innen néztem mind a 3-at:

    http://bonprix.hu/bh/offer.htm?cat=1.10.360.1.2.1.&pr=33009

     

    sztem a leopárdost mindenképp megrendelem a többit meg majd eldöntöm

    Olyan nehéz a választás, bár megtehetném hogy mind a hármat megrendeljem

     

    harmony: a cipőknek örülök, imádom a platformosokat!

     

    Én már ugy várom a tavaszt....pedig azt rebesgetik hogy idén hosszú lesz a tél

    előzmény:
    *Meira* (3754)
    2010-01-21  22:20
  21. 2010. január 22. 14:363756.

    itt lehet kicsit nézelődni

     

    http://fashionmagazine-best.com/category/fash ion-trends-2010/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2010. január 22. 14:323755.

    nikolka: jó látod... ez van...

    én egyre inkább filózok a körmön, de az is pénz...

    ha tennél fel képet a mellényről az megkönnyítené a segítségnyújtást...

    viszont ebben igazad van...mármint a passzoló színben.. mert ha nem pont ugyanolyan mint a farmerod akkor sose fog semmihez  se menni... sajnos.

     

    eszty: nekem is nagyon tetszik... 

    a körmöket hogy csinálod magad? 

    nagyon tetszik minden ruha bár magamon egyiket sem tudnám elképzelni, de neked tuti jól állnak...

     

    Makika: ugye hogy ugye... a 2010es divatot passzolom, láttam pár oldalt, nagy az egyveleg mindenféle stílust láttam...de kb. olyan 90es évek még mindig... cipőben platform lesz még sztem ill. a magastalp... meg az érdekes sarkak... 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_657899 (3750)
    2010-01-20  00:03
  23. 2010. január 21. 22:203754.

    ez mennyire jó!!!

    ez kell, de nekem így, királykékben!!!

    hol lehet szerezniii?:)

    előzmény:
    Makika (3753)
    2010-01-21  19:49
  24. 2010. január 21. 19:493753.
    A kép lemaradt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2010. január 21. 19:473752.

    Huuuu nekem nagyon bejönnek ezek a kék leos cuccok, főleg a cipő és a táska!

    Amugy nem lehet még tudni hogy mi lesz az új kabát és cipődivat tavasszal?Magassarkúim vannak, de kellene valami hétköznapi is!

    Egyébként találtam még egy kabátot, ez is van szürkében igy már végképp nem tudom hogy melyiket rendeljem meg!

    Bár sajna még ráérek vele mert ha igaz amit a meteorologusok beszélnek akkor március 20-ig ilyen havas téli időnk lesz!

    előzmény:
    harmony001 (3746)
    2010-01-19  19:49

Címlap

top