Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellrák beszéljünk róla

Torolt_felhasznalo_829010
Torolt_felhasznalo_829010
Létrehozva: 2006. január 9. 23:31

Sziasztok!

33 éves leszek a napokban augusztus elején tapintottam a mellemben egy dudort.

A háziorvos mellambulanciára küldött ami munka mellett elérhetetlen volt se de se du csak 12-15 között amire sehogy sem értem oda.

így maradt a magánkórház ott sem mammográfia mert ahogy a koromat hallották csak az ultrahang volt lehetséges.

Ott már megijedtem mert rögtön mintavételre utalt sos másnapra a kórházba.

A kórházban természetesen a megszokott kép. Előző nap a doki telefonon szólt hogy ezt sos nézzék meg mert neki nagyon nem tetszik. Ott 1 órán keresztül azon tanakodtak , hogy megtegyék e mert aznap ilyen vizsgálat nem volt. Egy semmilyen beosztású kis asszisztensnek köszönhetem hogy a harcias kiállásának köszönhetem hogy mikor már úgy döntöttek hogy megcsinálják 10 perc sem sok az ultrahangos főorvos mellett ott volt a patológus is.

1 hét után az eredmény lehangoló volt mert a mintavétel is sok kifejezetten folyadékra utalt így a patológus is megdöbbent hogy rosszindulatú a duzzanat.

2 hét mulva műtét először csak a duzzanat és kis mértékű környékét távolították el egy fantasztikus sebész. És műtétkor az első nyirokcsomót nézték. A műtőből teljes hónalji nyirokcsomó eltávolításával kerültem ki mivel oda volt áttét.

újabb 2 hét konzultáció teljes az oldali eltávolítás biztos ami biztos alapon mert tul nagy volt a daganat. Az egyetlen biztos pont hogy az első nyirokcsomón kívül a többiben nem volt semmi.

Annyit mondtak, hogy akkor jó ha abban az eltávolított teljes részben nem lesz semmi. Ez be is jött. De tele vagyok kérdéssel én is talán egymás között megbeszélhetnénk. Már kerestem onkológus válaszol de ilyet nem találtam névtelenül olyan sokan sokfélét lehetne kérdezni szerintem. Így arra gondoltam, hogy tapasztalatcserére kérlek titeket. Én is szivesen adok számot a tapasztalataimról.

A kezeléseket soha sem tagadtam meg a műtétbe beleegyeztem 2 gyerekem van 9-12 évesek. Jelenleg kemoterápiára járok 6-ból2 van hátra. Sugár majd a kék golyóban dől el hogy kapok e kb februárban.

Én már mennék dolgozni és várom hogy nőljön a hajam.

Várom a kérdéseket tapasztalatokat sos félek. A háziorvosom próbált pszichológust keresni mondván Bp. nem nagy ügy de igen csak a kék golyóban foglalkoznak daganatosokkal az meg tul messzi van. Kibirom de tényleg az elején jó lett volna valakivel beszélni róla.

Most nőgyógyászt keresek de már csak magánkórházban mert az előzőben 10 évig bíztam. Évente legalább egyszer jártam nála persze tb alapon nem magán. Ő soha sem nézte én kb 3 évvel ezelőtt kérdeztem rá a mammográfiára mosolyogva annyit mondott maga még ahhoz tul fiatal.

Hozzáteszem igy hogy tudták, hogy gáz van is csak a műtét előtti napon kerültem ilyen vizsgálatra.

Bocsi tul hosszu voltam kérdezzetek segítsetek köszönöm.

 

 

 

  1. 2006. szeptember 27. 20:24451.

    sziasztok

    most kaptam meg a mamo eredményt és találtak az egyik mellemben valamit ami nem oda való,2-án megyek ultrahangra

    a kérdésem az lenne hogy a tűbiopsziát úgy csinálják-e,hogy közben nézik ultrahanggal hogy hova kell bökni?

    itt győrben többen panaszkodtak,hogy a doki csak úgy körülbelülre vágta bele a cicijükbe a tűt

    előre is köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380977 (450)
    2006-09-23  19:09
  2. Torolt_felhasznalo_380977
    Torolt_felhasznalo_380977
    2006. szeptember 23. 19:09450.
    Olyan aranyos vagy! Nagn kellettek a szavaid, hidd el!
    Assezm, az volt írva a papírjára, hogy oestrogen 90-98 % nem tudom ez mit jelent. Meg egy másik hormonra is nagyjávól ezek az értékek voltak írva.
    Ez jó..most a kemo előtt egy cukor oldatot löktek bele, annyira le van gatyásodva. Sok gyümölcsöt eszik, szerencsére. Nagyon keveset eszik amúgy. Issza az Isosource-t, az jó legalább.
    Ma reggel haza mehetett, jövő pénteken kapja a következő kemot. Most hetente fog kapni. Holnap megyek hozzá.
    Tudod, az a nagy baj, hogy Anyu 4 évig aszalta magát, mire szólt nekünk! :-(( májusban kezdődött a kemo. Most volt 6 hét szünet, mert várni kellett erre a másik szerre.
    Őszintén remélem, hogy sikerül életben tartani akárhogy is.
    Nagyon örülök, hogy sikeresen vetted az akafályt, és kívánom, hogy fel tudd nevelni mind a négy fiadat!!!!
    Ha valamiben tudok segíteni, szólj...de tényleg!
    Puszi Eszter
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971046 (449)
    2006-09-22  17:58
  3. Torolt_felhasznalo_971046
    Torolt_felhasznalo_971046
    2006. szeptember 22. 17:58449.

    Szia, nagyon sajnalom hogy anyukad most gyengebb, valoszinuleg a kemo hatasa es hamarosan jobban erzi magat. Ne torodj a mutettel, ha attetek vannak olyan mindegy hogy megvan-e meg az elsodleges tumor. Sot !!! Van olyan elmelet miszerint az elsodleges tumor kicsit "kezben "tartja az atteteket.

    De errol mar irtam. Most azt szeretnem kerdezni hogy hormonerzekeny tumorrol van-e szo. Ha igen, akkor meg hosszu evekig nagyon jo gyogyszereket kaphat !!!

    Ezen kivul nagyon fontos a taplalkozas, lehetoleg kerulje a cukrot, hust, egyen sok-sok gyumolcsot es (ha a gyomra birja nyers) zoldseget. En 2 evig csak nyerskoszton eltem, nem volt konnyu, de sokat segitett.

    En is meg csak 46 eves vagyok, egyedul nevelek 4 kiskamasz fiut, igy mindent megteszek. Es mar 6 eve sikerrel !!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380977 (448)
    2006-09-22  16:02
  4. Torolt_felhasznalo_380977
    Torolt_felhasznalo_380977
    2006. szeptember 22. 16:02448.
    sziasztok!
    Anyum ma bevonult. És az orvos beszélni akart Apuval. Igen...nagy a baj.
    most egy gyengébb kemot kap, mert eddig a legerősebbet kapta, de a súlya miatt most nem kaphatja azt, mert többet visz, mint hoz.
    Áttéteket is mondtak, a cicje megint folyik, mármnt a szépen beheggedt sebek újra levezni kedztek. Ugye 6 héten át nem kapott kemot, csak a csontvédelmet. De most legalább járni tud. Komolyan mondom, olyan, mint egy öreg anyóka. A szívem hasad bele. És abba is, ahogy Aput nézem.
    Nagyon remélem, hogy ez a kemo kicsit segít a daganatott öszzébb húzni, és akkor utána asszem sugarazni fogják.
    Az sem biztos, hogy egyáltalán megműtik sztem. De ha így lesz, akkor is...könyörgöm, ne kelljen még elmennie!!!
    Biztosan van valami módja, hogy szinten lehessen tartani, vagy mittomén...bocsi lányok de kicsit ki vagyok most.
    Azért nektek nagyon szép hétvégét!
    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_972303
    Torolt_felhasznalo_972303
    2006. szeptember 22. 13:20447.

    Köszönöm a segítséget! 

    Most már tuti utánnajárok... 

    Jó hétvégét nektek! 

    előzmény:
    DBori (446)
    2006-09-22  09:36
  6. 2006. szeptember 22. 09:36446.
    Szia!

    Valamit szerintem is rosszul csináltak. Én egy évig voltam táppénzen. Közben voltam bizottság elé és 100 %-ra leszázalékoltak időlegesen (akkor 40 éves voltam). A nyugdíjbiztosítónál azt mondták, hogy nem vagyok köteles igénybe venni a leszázalékolásomat, ha a táppénzzel jobban járok, így kimerítettem az egy év táppénzt és csak utána mentem nyugdíjba. Szerintem be kellene mennetek a területileg illetékes nyugdíjbiztosítóhoz és megkérdezni, hogy milyen lehetőségetek van, visszamehet-e esetleg táppénzre.
    Addig is szorítok anyukádnak!

    Borika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_972303 (444)
    2006-09-21  15:01
  7. Torolt_felhasznalo_961921
    Torolt_felhasznalo_961921
    2006. szeptember 22. 09:01445.

    Szia!

    Itt valamit nagyon nem jól csináltak anyudnál! Én 38 vagyok, mellrákom van, lejárt az egy év táppénzem, el kellett mennem I. fokú orvosi bizottság elé, akkor még csak kemoztak, és 100%-ra vettek, II. fokban, leszázalékoltak, ekkor szűnt meg a munkaviszonyom, és a rokkantnyugdíjam 49 000.

    Szóval szerintem valamit vagy nagyon elszámoltak, vagy rossz tanácsot adtak anyudnak, hogy mit csináljon. Táppénz alatt nem rúghatják ki, maradhatott volna tp-n, és utána rokinyugi. Nem tudom, de azt hiszem, előnyugdíjba küldték, nem? Az tényleg ilyen kevés szokott lenni. Próbáljátok meg visszacsinálni, és jobb megoldást keresni. A neten ha rákeresel a Szakbarbár -ra, egy tb tanácsadót találsz, lehet h ő tud jó tanácsot adni.

    A másik, hogy ha érdekel, sajna nagy gyakorlatom van abban, honnan lehet segélyeket kérni, és hogyan kell.

    Nagyon sajnálom anyudat!

    Bozsbozs

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_972303 (444)
    2006-09-21  15:01
  8. Torolt_felhasznalo_972303
    Torolt_felhasznalo_972303
    2006. szeptember 21. 15:01444.

    Sziasztok!

    Hmmm...vannak még ismerős nevek! Én gyakorlatilag a topic indulása után nemsokkal kapcsolodtam hozzátok-kb. január végén-. Akkoriban nagyon elvoltam keseredve, mert anyumat műtötték rákkal a mellében... Segítséget kértem azoktól akik már átmentek ezen a borzasztó időszakon, de tulajdonképpen mindenkitől aki tudott...Lehet még emlékeztek is rám, bár ennek a valószínűsége elég csekély. Sokáig nem jelentkeztem, bújtam a netet ennek feltérképezése kapcsán.

    Aztán 1x csak megint itt voltam, hogy anyum túlvan hál isten a kemón. Annak már mindnyájan nagyon örültünk, mert az utóbbi kezelések már teljesen kikészítették szegényt, addig egész jól "elvolt".

    Legfrissem infók, amiket megszeretnék osztani veletek az az, hogy ma ment sugár kezelésre. Állítólag a min.kezelések száma:6. Tehát kb. novemberre fogja abbahagyni legkorábban...

    Jó színben van tényleg! Már a haja is nővöget...  

    Viszont ami nagyon zavar az már nincs összefüggésben a betegséggel.  Mindinkább az egészségüggyel...Uis mivel több mint 3 hónapig volt "betegellátásban" így nyugdíjba vonultatták-45 éves-. Őszinte leszek. Ami nyugdíjat megállapítottak szinte már nevetséges. Össz.: 23-25.000-ft. Én majd hanyattvágtam magam mikor meghallottam... Sztem ez így nem korrekt.

    Volt 8nap a fellebezésre, de mivel nem nagyon voltak felvilágosítva, így ez az idő elment. És most ott állnak tehetetlenül.

    Nem akartam, hogy ez a hsz. esetleg negatív sugallatként érintsen benneteket. Úgy értem nem az anyagiak hiánya miatt írtam. Csak érdekelne a véleményetek, hogy sztetek mit lehet tenni ilyen esetben??? V. már tényleg késő? Én nevetségesnek talállom ezt a nyugdíj megállapítást, ahhoz képest amin átment/átmentünk.

    Ti, hogy látjátok ezt? 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_380977
    Torolt_felhasznalo_380977
    2006. szeptember 19. 11:07443.

    Megkérdezte már az onkológusát, aki azt mondta, hogy MÉG nem műtik. Az áttétek, ha vannak, nem újkeletűek sajna. Azt a felvilágosítást kaptuk, hogy most olyan kemot fog kapni, ami az áttétekre is jobban hat.

    Mindenképpen először a meglévő primer tumort szeretnék összezsugorítani, és utána teljes maszektómiát csinálni. Eddig legalábbis ezt mondták.

    Nekem mindegy, mit csinálnak vele, csak éljen még sokáig!!!

    59 éves...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971046 (442)
    2006-09-16  17:57
  10. Torolt_felhasznalo_971046
    Torolt_felhasznalo_971046
    2006. szeptember 16. 17:57442.

    Szia, ne haragudj hogy kerdezes nelkul beleszolok. Azt irod hogy anyukadnal a csontra is atterjedt a rak, ha jol ertem.

    Nem szivesen irom, de attetes mellrakot nem mutenek. (attet alatt csont, maj, tudo, agy... attetet ertek, nem "csak honalji nyirokcsomot, azt a tumorral egyutt operaljak)

    Tudom hogy ez borzasztoan hangzik, nalam is ez sokkal roszabb hir volt mint a rakfene maga. A jo hir hogy 6 ev utan is makk egeszsegesnek erzem magam, a kondiciom atlagon feluli. Talan epp azert mert tudom hogy csak magam segithetek magamon.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380977 (439)
    2006-09-15  19:44
  11. 2006. szeptember 16. 10:43441.

    2006 október 31.-én 18 órakor lesz egy ingyenes ismeretterjesztő előadás a Békásmegyeri Közösségi Házban

    "Egy gyógyult rákbetegség tapasztalatai"

    címmel. Minden érdeklődőt szeretettel várunk. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_829010 (1)
    2006-01-09  23:31
  12. Torolt_felhasznalo_380977
    Torolt_felhasznalo_380977
    2006. szeptember 15. 19:46440.
    Ha valakinek kell, szívesen átadunk egy orig doboz CoD TEÁT, mert Anyunak nem bírja a gyomra. Nagyon kikészült a kemoktól, és sajnos nem tudjuk fogyasztani. Hátha valakinek szüksége van rá, írjatok bátran, nálunk csak itt áll. Jó lenne, ha valakinek tudnánk segíteni vele!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_380977
    Torolt_felhasznalo_380977
    2006. szeptember 15. 19:44439.
    Sziasztok!
    Rég voltam erre. Nálunk folyton történik valami. sajnos.
    Anyu csinálgatja a kemot, most éppen protokoll váltás lesz, közben kap csontra is,mert a CT szerint ott is van. Most éppen jól eszik, jó a kedve, viszont nehezen mozog.A műtét még mindig várat magára, nem tudom,ez jó vagy sem. A nyáron nagyon sokat szenvedett, mindig volt valami két kemo között, augusztusban kórházban is volt majd egy hetet, mert annyira lepukkant.
    Aztán nem tudom, írtam- asszem igan, a fiam karambolozott.
    Bokatörés, ínszalag szakadás(Gipsz,mankók,majd rögzítő és mankók,hasba szuri 20 napig stb.). Még mindig nem tökéletes a lába, dagad, fáj, de legalább nincs már gipsz, nincs már rögzítő sem rajta. Gondolom, jó sokáig fog gondot okozni neki.
    A lűányom a nyáron megtanult lovagolni, volt táborban, intenzív lovaskurzuson. Azóta minden héten megyünk. Imádja!
    Mivel júliusban a fiam fekvőgipsszel jött nyaralni, és végigfeküdte Rovinj-t, így aug. utsó hetében a suli előt elmentünk balcsira, kibéreltünk egy gyönyörű nyaralót. nagyon jól éreztük mgunkat, még hajókázni is voltunk, sokat fürödtünk is.
    Most meg suli, meló, és közben várakozás, hogy mi lesz Anyuval.
    Remélem, nálatok azért jobban alkulnak a dolgok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_292942
    Torolt_felhasznalo_292942
    2006. szeptember 15. 10:40438.


    Rákos beteg vagyok ,harcomat, a küzdelmemet szeretném bemutatni
    egy külön rovatban elmesélve.
    Milyen utat választottam a gyógyulásomhoz.
    A családom és barátokon kívül kik segítettek.
    Melyik Alapítvány volt az,ahol közösségre leltem.
    Milyen táplálkozási útmutatót kaptam,
    ennek receptjeit mutatom be, a menü receptek rovatában
    A képzőművészeti hobbi során készült "alkotások" szerepe a
    gyógyulásomban.
    A kezdeti lépések láthatók a "Hobbi munkáim" menüpontban.
    Szeretnék másokon is segíteni azzal, hogy mindezt
    elmondom,bemutatom.
    Manyi

    www.gportal.hu/manyi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2006. szeptember 8. 08:29437.

    Köszi..................már járógipszem van,igy "teljes" az életem  

    Mindjárt  megnézem a blogodat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_816251 (436)
    2006-09-08  07:42
  16. Torolt_felhasznalo_816251
    Torolt_felhasznalo_816251
    2006. szeptember 8. 07:42436.

    Szia Ovics!

     Jobbuást és minden szépet + jót Neked!

    A blogom, amiben mindig leírom, mi van velem, tanulságos, ha lesz kis időd olvasd el, leírtam, mi van velem...

     A címe: http://maxpecs.blog.hazipatika.com

    Tamás

    előzmény:
    ovics (434)
    2006-08-21  10:03
  17. Torolt_felhasznalo_883824
    Torolt_felhasznalo_883824
    2006. szeptember 7. 15:20435.

    Átadnék egy doboz CoD teát. 4 adag hiányzik belőle - sajnos nekünk nem volt megfelelő.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2006. augusztus 21. 10:03434.

     

    Igenis,értettem.Vizszint............... 

    Nekem is magas mindig a sülyedésem...........de sikerült összeszednem pajzsmirigy alulműködést,miután mesterségesen leállitották a női hormon termelést............és ez állandóan gyulladásban tartja a pm-et.

    Nem szedek semmi étrendkiegészitőt.Az antioxidant-on kivül soha nem is szedtem.Személy szerint nem hiszek ezekben.Rengeteg gyümölcs-zöldség és törödni magunkkal.nem baj,ha néha önzök vagyunk.Mi megemgedhetjük.

    fekszem egész nap,mindent az ágyból csinálok,nem hösködök.Csak wc-re kelek fel és délutánonként megszúrom magam a trombózis elleni szurival.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_917689 (433)
    2006-08-21  09:26
  19. Torolt_felhasznalo_917689
    Torolt_felhasznalo_917689
    2006. augusztus 21. 09:26433.

    Szia Draga kis Bicebóca!

     

    Gyorsan vizszintbe!4 Ne légy vagány! Ha feküni kell , akkor fogadj szót szépen!!

    Gondolj arra , túl vagy a műtéten, már kifelé mész, és fürgr leszel, meglátod! Ugyám!

    Ovics Drága! Nem tudom miben higgyek, mármint az étrendkiegészítőkben?

    Te most mit szedsz folyamatosan. Én most semmi, de igyekszem minden nap vitamint fogyasztani, gyümölcsöt stb,

     A c 25-el több, de a v.sűlyedésem, mindíg 30 körül van.

    Nem rívok ám, csak mondtam. hát hogy sajnáljál, mert jól esik. 

    Gyógyulást és vidám Napot Neked és minden kedves idelátogatónak, és harcos sorstársnak!!

    előzmény:
    ovics (432)
    2006-08-20  18:38
  20. 2006. augusztus 20. 18:38432.

    Igen,túl vagyok a mütéten.................nem tudom,belevágnék-e mégegyszer,nagyon fájt 2 napig.Most olyan kis bakkecske vagyok,egy lábbal ugrálok a járókeretttel.De feküdnöm kell,nehogy trombózis legyen.Na meg injekciózni a hasamba,szintén kivédeni.

    A barátnőmnek 500-as tm-je van.........és most jobban néz ki,mint bármikor.Sőt! nagyon jól érzi magát.Igaz vigyázz az étkezésére.Én ebben nem hiszek,de ki tudja,ha velem is előfordulna ez,akkor valamiben biztos hinnék.Jelenleg a saját akaratomban és a gyógyulásba vetett hitemben.

    Nekem is volt,hogy magas volt a TM,de a többi jó volt.Néha gyulladástól is lehet.Persze nem 500....................

    Ne sirj,azzal nem mész semmire.Nézz előre és bizzál saját erődben.

    Ahogy rámeredek a gipszelt lábamra,én is ebben bizok 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_917689 (431)
    2006-08-17  10:47
  21. Torolt_felhasznalo_917689
    Torolt_felhasznalo_917689
    2006. augusztus 17. 10:47431.

    Szia Mindenkinek és kellemes Napot!

    Ovics Drágám! Már remélem túl vagy a "macerán" és jól vagy!

    Lessz majd jó és szép kis lábad is, nem csak előnyöd!

    Fel a fejjel! Pihizel, de ez is egy átmeneti állapot, gondolj arra!

    Én jól vagyok, most voltam ellenőrzésen, hát olyan tipitapi tudod Minden rendbe, de a vérképemnél magas a TM.

    Most ríjak?

     

    előzmény:
    ovics (430)
    2006-08-08  20:50
  22. 2006. augusztus 8. 20:50430.

    Szia! De örülök Neked!

    Nekem 16-án lesz egy bokainszalag átültetésem és 6 hét gipsz.Annyira tevékeny vagyokén is,nem tudom elképzelni,hogy lesz a mozgásnélküliség.De ilyenkor arra gondolok,hogy kipihenem magam és jókat olvasok,fel leszek mentve sok minden alól.

    Hawai az élet................. Minden rosszban van valami jóóóóó 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_816251 (429)
    2006-08-08  18:30
  23. Torolt_felhasznalo_816251
    Torolt_felhasznalo_816251
    2006. augusztus 8. 18:30429.

    Üdv Mindenkinek, szia Ovics!!!

    Újra itt vagyok! Sok minden történt az elmúlt 2 hónapban... Dolgozom 6 órában egy boltban, és mellette elkezdtem egy parfüm árusítást, ami -nem gondoltam volna- nagyon megy!
    Eddig a havi keresetem a nyugdíjam volt /27333 Ft/, a mostanit leírtam a blogomban:

    http://maxpecs.blog.hazipatika.com 

    Mostmár tudom, érdemes csinálni a dolgokat, nem csak beszélni róla.

     

    Minden eredményem jó, kinőtt a hajam, kutya bajom!!!

    Remélem itt is mindenki jól van, üdv:
    Max

    előzmény:
    ovics (428)
    2006-07-21  21:44
  24. 2006. július 21. 21:44428.

    Gratula......bizony nagy megkönnyebbülés lehetett.De jó lenne félévente megnézetni.ha plasztikáztatni akarod,irj privit.Tudok jó plasztikást,nekem 20 évesit csinált az egyik helyett,a másikat hozzá szépitette. Igy én vagyok az abszolut nő Nem mindenki mondhatja el magáról,hogy ebben a korban ilyen klassz mellei vannak     

    /a szerénységet magamra erőltettem /

    előzmény:
    ezanap (423)
    2006-07-17  21:54
  25. 2006. július 21. 21:41427.
    Remekül,köszi.Most jöttünk meg,leugrottunk a Tisza partra pizzázni Komolyan........................egy kis cukit képzeltem el,de sehun semmi.Végül ettünk pizzát és üditöztünk a Parton.Aztán vissza Budapestre.Holnap Balcsi,tali a fiamékkal ott........................ki sem mászok a Balatonból. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_917689 (426)
    2006-07-21  09:19

Címlap

top