Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2015. november 18. 08:07242451.

    gabiék ágijának én is nagyon boldog születésnapot kívánok!

  2. 2015. november 18. 07:24242450.

    Jó reggelt kívánok kedves mindnyájatoknak!


    Borongós,szeles az idő nálunk,de mintha derengene kelet felől az ég alja. Az este elkezdtem nézni a Fashion Kinget. Nagyon izgalmasan indult.Várom az estét,hogy folytathassam.


    Ma főznöm is kell,-szilvás gombóc a terv,meg vmilyen leves is lesz,és vasalnom! Halogatom már egy hete...ma neki ugrok. Ha elkezdtem már megy fütyülve-dalolva,de hozzá fogni nagyon nehéz.


     


      Ma  :  2015  november  18  szerda  van, 


    Jenő,Jolán,Jónás,Odó,Ottó,Pál,Péter  napja.


     


         Gabi!  Ágitoknak kívánunk BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! 

    előzmény:
    BORS (242448)
    2015-11-17  19:36
  3. 2015. november 17. 19:58242449.

    Nem véletlenül fogja megtudni, én vagyok, aki nem tudja, hogy mit fog kapni tőlem, talán valami ruhafélét. Évek óta ők veszik maguknak az ajándékaikat, mert így akarták. Ezelőtt mindig kaptak valami kis lepetést is mellé, azt mi vettük meg, de most már az se könnyű, mert másokra vagyok utalva a vásárlással.


    Néha megmondja, hogy mit szeretne kapni, akkor persze én vettem meg, de idén nem tájékoztatott.

    előzmény:
    BORS (242448)
    2015-11-17  19:36
  4. 2015. november 17. 19:36242448.

    Veronikám, ..profi vagy! ! Nahát, ...tényleg! ..Meg sem próbálom utánozni! Tiéd a képzelet beli piros ponty!  : - )


    Köszi, hogy kézbesítetted az én  gratulációmat is. Mit kap tőled ajándokot? ..jaj de butácska kérdés volt. Törölve. Na még ahhiányzik, hogy véletlen megtudja!


    Lányok, úúúgy fájdogál a fejem. Olyan csendeskén. Időváltozás, vagy mi lesz? Meg kéne nézni. ...Ja, még hogy is jártam! ..(egy álomvilágban élek, mióta egyedül maradtam)  szóval ..a telefonomat meg hagytam lemerülni. 6 hívásom volt - állítólag. Ezt is Áronka vette észre. Reklamáltak az enyémek, mondtam: jól van, jól....biztos nem hallottam a csingetést. 


     

    előzmény:
    veracsek (242440)
    2015-11-17  18:17
  5. 2015. november 17. 19:02242447.

    A Word-ben lehet ilyen játékot játszani.


    Te nagyszerűen szórakozhatsz most, és izgulhatsz is eleget, a Pékkirály egy csúcs sorozat. Én most elkezdtem a Producert, érdekes ugyan, de egész más, mint a megszokottak, szinte dokumentum film. Nagyon nagy sikere volt, és tanulságos. Attól a falra mászom, hogy egy producer hogy pofozhatja fel a munkatársát, és miért kell földig hajlongani. Persze ez nem újdonság, már megszokhattam volna, de nem tudom.

    előzmény:
    potymama (242446)
    2015-11-17  18:56
  6. 2015. november 17. 18:56242446.

    Borsika


    hú, de ügyes vagy.


    Vera meg már professzor..még csicsás betűkkel is tud írni!!!


    Én is filmezek..nézem a "pék királyt"..

  7. Torolt_felhasznalo_101801
    Torolt_felhasznalo_101801
    2015. november 17. 18:46242445.

    előzmény:
    veracsek (242440)
    2015-11-17  18:17
  8. 2015. november 17. 18:33242444.

    Szervusztok!


    Isteni meleg a szobám, úgy rákaptam a csempe kályhára. Marika és Zsuzsi is gyűjtik nekem a papírt, feldolgozom és azzal fűtök. Csempébe ideális, mert  amíg izzik a samot felforrósodik a kályha, utána meg ontja a meleget. A huzatra kell figyelni, hogy ne lobbanjon el hirtelen. Nagyon élvezem, hogy működik a kisgép, bár kevés időm van a gép előtt ülni. meg kell csinálni még Boldi párnáját. Már rárajzoltam a vászonra, rá is tettem a mintát..holnap jön a "neheze" a vizeskedés. Nem kell főzzek...ja,most jut eszembe, hogy reggel 9-re visszük Sziszit ivartalanítani. Itt szokott ülni egy hatalmas vörös kandúr..most tudtam meg, hogy nincsen ivartalanítva. Na, ezután majd nyugodtan haverkodhat. 


    Borsikát megharapta a kutya!!! Ejnye bejnye...bizony vissza kellett volna harapni. 


    A papírok között volt egy csomó színes újság, receptekkel, rejtvénnyel..lesz mit csinálni. És még filmezni is kell.n

  9. 2015. november 17. 18:23242443.

    Jó, hogy jelentkeztél. Te is beálltál a színesek táborába. Jól tetted. Ügyes vagy.


     


     

    előzmény:
    BORS (242439)
    2015-11-17  17:58
  10. 2015. november 17. 18:22242442.

    Mingyáááá gondotam.


    Jaj annyira édes rész volt.


     

    előzmény:
    ancsa46 (242438)
    2015-11-17  17:51
  11. 2015. november 17. 18:21242441.

    Igen én is kedvelem. Ráadásul még ilyen szépet is mondott.


    Ne menj a Hwajungért, nem lesz a héten felirat. Biri nem ér rá.


     

    előzmény:
    veracsek (242437)
    2015-11-17  17:28
  12. 2015. november 17. 18:17242440.

    Lackófiacskámnakdélutánelmeséltem, hogymindenkigratuláltneki, és aztüzeni, hogymindenkinekköszöniszépen!

    előzmény:
    BORS (242439)
    2015-11-17  17:58
  13. 2015. november 17. 17:58242439.
    Szia Ildike! Mindenkinek köszönök. Sziasztok, Szép estét!
    Csak 1 órája van gépem, a gyáliak dolgoznak, Áronnak meg tegnap és még ma is elfoglaltsága volt. Nem tudták megnézni mit nyomtam el véletlenül. Nem indult be, de szabályosan kilépni sem tudtam. Áron ma megnézte, és azt mondta, hogy két dolgot is rontottam, nem vártam meg míg a frissítéseket befejezi, és lecsuktam a tetőt, ÉS- szerinte - amikor a kapcsolatot kereséltem, repülési módba tettem. Tőlem kitelik, de ez a kettő kicsit magas nekem. Mindegy, fő, hogy megint megy. Örömömben adtam neki egy doboz Macskanyelvet. Majd pótolom, még Mikulás előtt. 
    Visszaolvasni csak 100 hsz.-t tudtam, nem láthattam Anikó szépséges unokáját. Szívből gratulálok az ifjú jegyeseknek. 
    Veronika Lackó fiacskádnak Boldog Születésnapot kívánok!
    Ilike kismenyének Melindának Boldog Névnapot kívánok szeretettel!
     
    Láttam gyakoroltátok a színezést! Nagyon tetszik, ..ki is próbálom. 
    Én megvagyok, fenti bosszúságaimon kívül más bajom nincs, csak az, hogy múlik az idő felettem.Meg köhögök is egy kicsit. Tegnap főztem, mit tudom én már mit is, de az viszont tény, hogy sütöttem túrós rétest, mert  a felét meg is ettem. Még jó, hogy nem kaptam gyomorrontást. Ma egy zöldbab levest csináltam. 
    A lüke Nuti/Nutella/ kutya egy kicsit megharapott. Aztán én üldöztem, hogy visszaharapom, de nem értem utól. Az új kutyát  M i c i n e k   nevezték el. 
    Mondtam, micsoda buggyant név, nem való német juhásznak. Meg csak akkor jut majd eszembe, ha a Mici néni két élete c. film jut eszembe előbb. 
    Erika sajnálom, hogy romlik a szemed, nekem is olyan tüneteim vannak, mintha könnysátor lenne előttem.Feküdjünk be együtt a kórházba! Jut eszembe: ..hiszen nem is kell bentmaradni műt.után.
    Szeretlek Titeket, és bizony hiányoztatok.
    Én most kiszinezem, amit akarok, 
    elmentem
    és megpróbálom 
    betenni a Menedékházam írólapjára. Kívánjatok szerencsét, OK? 
    előzmény:
    franci47 (242419)
    2015-11-17  13:38
  14. 2015. november 17. 17:51242438.

    Maximálisan egyetértek!!!!!!!!

    előzmény:
    franci47 (242436)
    2015-11-17  17:02
  15. 2015. november 17. 17:28242437.

    Nem tudom, csak megérzés volt. Én most naponta megyek oda, mert a Hwajung feliratai figyelem.


    A viccet sokkal hamarabb találtam, mint ahogy a Te sztoridat olvastam, színtiszta véletlen a témája. Keresztrejtvényt fejtettem ebéd után és annak volt ez a megfejtése.


    Azt egyik nagyon kedves színészemet hoztad ide, bár én nem tudom a neveket, a férfire gondolok.

    előzmény:
    franci47 (242436)
    2015-11-17  17:02
  16. 2015. november 17. 17:02242436.

    Vera, kösz a viccet. Egyik gondolat, vagy szó hozza a másikat.


    Honnan  gondoltad, hogy én fogom hozni a közmondást? Talán egyszer hoztam onnan. Nem  járok ott minden nap, és nem is jövök reggel, csak később.  Igaz már ezt reggel megláttam.


    Én is lombseprést végeztem, még mindig nagyon sok a diófa levél. Pedig már jó sokat elégetett Gábor és én is küldtem a zöld hulladékosokkal.


    Na.... indulok dézsatündérkedni, utána szórakozni.


     


    Borsika, hol tartózkodsz? Lehet, hogy nincs, vagy nem jó a géped. Remélem jól vagy.


     


    Mit szóltok a véleményhez?.............................


     


     


     

    előzmény:
    veracsek (242427)
    2015-11-17  16:02
  17. Torolt_felhasznalo_101801
    Torolt_felhasznalo_101801
    2015. november 17. 16:50242435.

    Még mindig szégyellem magam a csodálatos vásárlásom miatt. Csak fokozza az előítéleteimet a nem az idén lebarnultak iránt. Soha többet nem üzletelek velük!

    előzmény:
    erry (242425)
    2015-11-17  15:45
  18. 2015. november 17. 16:29242434.

    Köszönöm szépen Anikó a jókívánságaidat,átadom! Sajnálom,és együtt érzek,hogy olyan sokat kellett mászkálnotok.Mi is azt csináltuk ma Árpival,és itt is sétányt köveznek,építenek végig a főutcán,a párhuzamoson meg kanalizálnak,szóval nem volt ma egyszerű sem a parkolás,sem a gyalog közlekedés nekünk sem.


    Annuska!


    Nagyon szépen köszönöm,...és a MELINDA névnap december 2.-án lesz,akkor lesz Pici Julika Melindájának is a névnapja.Ez most az enyémnek a szülinapja. Neki is minden személyes ünnepe az év utolsó 5-6 hetére esik,mint Bandikának is.


    Erika!


    Nagyon köszönöm a jókívánságaidat,-átadom a leányzónak. Azt hiszem a szürke hályog alkalmatlankodik nálad,-nekem is voltak ilyen átmeneti szimptómáim,amik csak úgy maguktól eltűntek,leálltak,-majd a homályos látás,szem könnyezés állandósult,míg meg nem műtöttek. Mostanában is van olyan,hogy reggelente,könnyezek,homályosan látok,-majd lassan,lassan helyre áll a látás,-persze szemüveggel,hisz nekem a jobb szemem nagyon rossz,de még nem érett műtétre.


     

    előzmény:
    ancsa46 (242421)
    2015-11-17  15:10
  19. 2015. november 17. 16:14242433.

    Köszönöm Neked is, Erika!

    előzmény:
    erry (242425)
    2015-11-17  15:45
  20. 2015. november 17. 16:13242432.

    Köszönjük, Annuska, minden jókívánságot átadtam neki.

    előzmény:
    Nusimama (242424)
    2015-11-17  15:36
  21. 2015. november 17. 16:12242431.

    Köszönöm szépen, Anikó!


    Éppen az előbb írtam Ilikének, hogy Lackó még nem jelentkezett, de mire elment a hsz.-em, telefonált. Úgy volt, hogy ma, vagy holnap felém lesz dolga, és akkor eljön kicsit, de változott a menetrendje, ezért csak a hét végén találkozunk. Viszont átadtam a gratulációkat.

    előzmény:
    ancsa46 (242421)
    2015-11-17  15:10
  22. 2015. november 17. 16:06242430.

    "Ilike.....Melinek én a menyedet gondolom őt is szeretettel köszöntöm... "


     


    Igen Sárikám! Nagyon jól gondolod,-Meli,az az Melinda a Mesi anyukája a menyem. Nagyon szépen köszönöm a jókívánságodat,,,-és itt jegyzem meg,hogy Gabiét,Verocskáét is,...át fogom adni neki! Látom ám,hogy még javítottatok is!


    Ma sikeresen elintéztünk mindent,kivéve Janikának és Viktóriának (a két iker) az ajándékát,-az még várat magára,nem láttunk semmi érdemlegeset,viszont az Árpi ablakára vettünk egy szép téli függönyt,hogy a virágok zavartalanul élvezhessék a fényt. Hallod Erikám? (még a végén én is függönymániás leszek)


    Ma jó napom volt a klubban,-nekem csillogott az arany,ha nem is olyan fényesen,mint múltkor Árpinak. Most neki jutott az ezüst érem!


    Saci!  Igen rossz hatással tud ám lenni az emberre,ha játék közben kételkedéseket,elírásokat kell tisztázni. Én mindig nagyon rosszul érzem magam ilyen helyzetekben.Azért remélem nem vette el teljesen a játékkedvedet! Magdi!  Elképzeltem hogy araszoltál a felhalmozott bútorok között.  :-)))Köszönöm neked is Melindámnak küldött jókívánságaidat,...és persze neked Julikám! 


    Erika!


    Várom mit mondanak a szemedre,-mi is a tulajdonképpeni gond ?...a szürke hályogon kívül.


    Pötyike!


    Ma Vera Lackójának a 45 az én Melindámnak a 46. szülinapja van.


    Névnapok Csak nálam előre hozva lesz a Katalin nap szombaton,mert akkor jönnek Hódmezővásárhelyről Katikáék,(aki Kati húgom  "kislánya") a 3 gyerekükkel,köztük az ikrek. Mivel rég nem találkoztunk,nagy családi banzáj lesz,-otthon laknak húgom Ottó fiáék is,-szóval sokan leszünk.


    Ildi!  Köszönöm,át adtam Melindának az üzidet a többivel együtt. Most skypoltunk.


     


     

    előzmény:
    silinga (242398)
    2015-11-17  09:10
  23. 2015. november 17. 16:04242429.

    Nem csodálom, mert mindkét sorozat abszolut kedvenc nálam!!!

    előzmény:
    fili48 (242423)
    2015-11-17  15:23
  24. 2015. november 17. 16:03242428.

    Feltétlenül átadom, Ilike és Árpi! (Csak ma már írtam is neki, és telefonon is kerestem, de még nincs válasz semmire)

    előzmény:
    fili48 (242422)
    2015-11-17  15:20
  25. 2015. november 17. 16:02242427.

    Ezen a Biri-idézeten én is jót mulattam, de gondoltam, hogy Te fel fogod tenni!


    Helyette itt van egy aranyos vicc:


    A házasság harmadik hetében megkérdezi az újdonsült férj: Drágám, hol van a tea?


    Jaj, ti férfiak semmit sem tudtok megtalálni! dohog a feleség, majd így folytatja: A könyvespolcon van egy kakaós dobozban, amire az van írva, hogy só. (Bizony Isten nem a Te sósztorid miatt hoztam, ezt kásőbb olvastam, de plusz vicc, hogy só is szerepel benne)

    előzmény:
    franci47 (242419)
    2015-11-17  13:38
  26. 2015. november 17. 15:53242426.

    Annuska!


    Melinda nap december 2.-án van. Elsején Elza, utána Melinda. Így van a naptárban, mindig így tartottuk.


    Erika!


    Ezt már olyan sokat mondtuk..és még mindig igaz


    Jött haza Timi, köszönt, és mordultam valamit és tovább néztem a monitor hátulját. "Ezt hogyan mondom el a varrónőnek?" motyogtam. Anya, jól vagy,? kérdezte Timi. A monitor védő paramétereit akartam megadni, ami nekem igen nagy feladatnak bizonyult. ...kiderült sokkal egyszerűbb mint ahogy én képzeltem.

    előzmény:
    Nusimama (242424)
    2015-11-17  15:36
  27. 2015. november 17. 15:45242425.

    Szervusztok!


     


    Legelőször is Vera Lackójának és Ilike Melijének minden jót kívánok!!!!!!!!!


     


    Megjöttünk a sétából, kellemes az idő.......


    Holnap reggel mehetek a laborba, meg van a beutaló........Francika ha majd konkrétabb dolgot tudok okvetlen elmondom. Ma például egészen jó volt a szemem, most is szemüveg nélkül írok....Ma távolra is jobban láttam, mint tegnap. Nem tudom mi a csudától van ez, de nagyon idegesít.....Néha olyan homály van a szemem előtt, olyasmi mintha könnyes lenne.....


    Gabi, nem a Mária utcába járok, itt a kerületben van a szemészet, egy ugrásra tőlünk.....csak az a baj, hogy hétfőn és kedden rendel.....így csak jövő héten tudok biztosat......


     


    Sacika, hogy te milyen ügyes vagy, már tanítasz is......bizony még sokan vannak akik nálunk tapasztalanabbak.....Ja, és az egyik virágmag, amit elültettem most kezdett kibújni.....már legalább egy centisek.....remélem a hideg nem fog ártani neki.....Jó az ha betakarom falevéllel? A másik elültetett magnak nyoma sincs.....


     


    Julika milyen kár, hogy nem lakunk közelebb, mindent megvarrnék neked....Most semmi varrnivalót nem találok.....A Gabi féle lepedőt akartam kisebbre venni, de nem érdemes fáradni vele.....Átöblítettem, csak úgy kézzel és egy csomó szál kihúzódott belőle.....igaz vasalással valamennyire lehetett rajta segíteni, de nem lett szép.....majd a telekre jó lesz.....


     


    Megyek a konyhába tevékenykedni egy kicsit, a holnapi gulyásba való csipetkét csinálom meg.....ha a kedvem úgy hozza lehet, hogy a gulyást is megcsinálom és akkor holnap elmegyek vásárolgatni......fehérnemű kellene mindkettőnknek......Ernőnek pizsama....illatgyertya.......füstölő.....ilyen apróságok......


    A szekrény rámolásnál találtam egy csomó kazettát......most azokat hallgatom.....Korda, Vámosi, Zárai. Máté Péter.....nosztalgiázok.....A CD-ket úgysem tudom, mert bedöglött a lejátszó......


     


    További szép napot!!!!!!!!!

  28. 2015. november 17. 15:36242424.

    Szervusztok


     Itt borus, szomoru idő van.


    Veronka Lackójának szüli napjára, jó egészséget, sok boldogságot kivánok.


    Ilike Melindájának nagyon sok boldogságot és jó egészséget


    Julika, a te Melindád nem most tartja a névnapját?


    Erika, ejnye, Te is be állsz a szemesek közé?


    Sacika, tanitónéni jó tanulást, mivel aki tanit az tanul is.


    Délelött a lombokat sepertem. Igyekeztem az esőt megelözni.

    előzmény:
    ancsa46 (242421)
    2015-11-17  15:10
  29. 2015. november 17. 15:23242423.

    Megkevertem Vera! Az a Secret Love Affer...és kevertem a Save T.L. Danceval  hi-hi-hi!  

    előzmény:
    veracsek (242387)
    2015-11-17  07:51
  30. 2015. november 17. 15:20242422.
    Lackónak szívből kívánunk  BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! 

    Kérlek szépen add át,ha beszéltek...

    előzmény:
    veracsek (242386)
    2015-11-17  07:49
  31. 2015. november 17. 15:10242421.

    Szép napot kívánok.


    Ilike Melindáját, és Veronika Lackóját sok szeretettel köszöntöm, minden jót kívánok.


    Jól megjártattuk magunkat, az egész városon keresztül gyalogoltunk, a főutcát javítják és nem járnak a buszok, meg egyébként is volt dolgunk itt-ott. Nekem a villanyosoknál volt 455 Ft.-os hátralékom, valamikor elfelejtették kiszámlázni?????? Ezt lerendeztem mielőtt még rájönne a késedelmi kamat. Tegnap egyik gyógyszeremet nem tudták kiadni, ezért is be kellett menni.


    Erika, jó hogy nem találtak nagyobb elváltozást a szemednél, a cukor meg biztos jó lesz ha Te már eleve felügyeled.


    Sacikám köszönjük szépen a gratulációt. Örülök hogy a tanító kategóriába léptél. Én is a divatkirályt nézem, szívem szerint egyfolytában nézném, most tartok a 14.résznél, de már sajnálom hogy a vége felé haladok.


    Veronika, nagyon megható a levél. Nagy tisztelet és együttérzés az írójának. Szomorú hogy ilyet kell megérni az emberiségnek.


    Julika, nagyon ötletes és hasznos ajándékokat találtál ki, én sajnos még csak rémüldözök hogy mindjárt itt vannak az ünnepek.


    Ildi, jó a közmondás.

  32. Torolt_felhasznalo_568468
    Torolt_felhasznalo_568468
    2015. november 17. 13:52242420.

    Nagyooon jó!!!!

    előzmény:
    franci47 (242419)
    2015-11-17  13:38
  33. 2015. november 17. 13:38242419.

    Megjöttünk Zegről.


    Nekem a postán és a boltban volt dolgom.


    A boltban nagyon mérges lettem, mert az Erdélyi só már nincs. Helyette van valami más, ami kifehérített anyag, de csomósodásmentesítő nincs benne. Az jó, ha nincs benne, de miért lett tisztított és hófehér. A másiknak igazán jó íze volt. Na mégis kell enni a mérget, egyszer amikor megláttam, és amikor az ételbe teszem.


    Gyógyszertárba menet, Millgammáért, és szemcseppért - most kivételesen nem hoztam mást - ez is elkerülte az 5 ooo ft-ot.


    Erikám várom a választ szemészet ügyben, tudod most nagyon érdekelt vagyok ebben a témában. Azért megrajzoltam amit akartam, és még egy hátra van, ma dolgozom rajta egy keveset.


    Diót is kellene pucolni, már megtörtem tegnap.


     


    Itt most olyan esőre álló idő van.


    Sok szeretettel köszöntöm  Melindát.


     


    A mai  nap gondolatát Biritől loptam, nagyon "ütős"  ahogy mások is írták.


    "Amikor gyógyszernek kell a kutyaszar, akkor sehol sincs."


    /koreai közmondás/


     


     

  34. 2015. november 17. 12:51242418.


    Akkor valami hiba van nálad... gondolom úgy csinálod, ahogy eddig... kijelölés, másolás, itt a topikban, pedig beillesztés. Nem is értem, hogy ajánlhatja fel a link beszúrást. Valami nagyon nem gömbölyű.


    Most kérdeztem meg Zsuzsitól, hogyan csinálta nálam?


    Ctrl-a másolandó szöveg. aztán ahová szeretném Ctri+v


    Így másoltam


     


     


     

  35. 2015. november 17. 12:49242417.

    Köszönöm, Pötyike!

    előzmény:
    potymama (242413)
    2015-11-17  11:52
  36. Torolt_felhasznalo_101801
    Torolt_felhasznalo_101801
    2015. november 17. 12:39242416.

    Akkor valami hiba van nálad... gondolom úgy csinálod, ahogy eddig... kijelölés, másolás, itt a topikban, pedig beillesztés. Nem is értem, hogy ajánlhatja fel a link beszúrást. Valami nagyon nem gömbölyű.

    előzmény:
    Picivirág1 (242415)
    2015-11-17  12:06
  37. 2015. november 17. 12:06242415.

    Nekem nem kínálja föl a beillesztést, csak a bilincset.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101801 (242410)
    2015-11-17  11:40
  38. Torolt_felhasznalo_101801
    Torolt_felhasznalo_101801
    2015. november 17. 11:57242414.

    Már nem is zavar annyira a jobb alsó sarok. Végre egy nemes cél ez a szavazás. Azért jó lenne tudni, hogy aki nyer a szavazáson kap-e az erkölcsi győzelmen kívül esetleg valami pénzbeli juttatást is? Mindenki megérdemli kivétel nélkül, nehéz a választás.

  39. 2015. november 17. 11:52242413.

    Sziasztok!


    Már megint a reklám...de hát gondolom az nlc is a pénzből él.


    Most akkor kinek van névnapja..vagy születés napja?..Összezavarodtam!


    Mindenkinek aki ma ünnepli a születésnapját, névnapját..e szerte a világban..annak sok boldogságot további kellemes napokat kívánok.


    Erika


    akkor még várni kell az eredményre, hogy tisztán láss!


    F.ngom sincs mit főzzek!


    Úgy, hogy most kivonulok a konyhába és számba veszem a készletet.

  40. Torolt_felhasznalo_101801
    Torolt_felhasznalo_101801
    2015. november 17. 11:46242412.

    Jókat játszadozom itt, amikor nincs semmi mondanivalóm...

  41. Torolt_felhasznalo_101801
    Torolt_felhasznalo_101801
    2015. november 17. 11:45242411.

    Ez egy próba, lemásoltam a piros szövegedet, kiváncsi vagyok hogy megy át.


    Szervusztok! Gyönyörű az idő de nagyon szeles. tegnap délután olyan álomkór jött rám, hogy ülve elaludtam...aztán húztam az ágyamba és jó nagyot aludtam. Timi aggódott, hogy mi lesz velem éjjel? Az lett, hogy a barátok után elaludtam és 7 ig aludtam reggel. Aztán Győző séta, begyújtás, a konyha és előszoba feltörlése. A fűtés bizony kissé szeméttel jár, de két napig nem gyújtottam be a kályhába és hiányozott a melege. Olyan jó hozzá bújni. Délután megyek a varrónőhöz, két párnát fejez be, varrja a hátulját é s a cihát, egy meg képernyő védő lesz. Sajnos a fényképezőm , ha sikerül megjavítani elég drága lesz. annyira nem hiányzik most ilyen kiadás. Ami öröm, hogy működik a kis gép, mindenhol veszi az internetet. Kicsit lassú, de nekem a hálóban így is jó. A Timi karácsonyi ajándékát megrendeltem, 3 napon belül megjön, aztán mindent feltelepít ami csak kell.


     

  42. Torolt_felhasznalo_101801
    Torolt_felhasznalo_101801
    2015. november 17. 11:40242410.

    Szerintem betetted a másolatot a link beillesztésébe (bilincs jel), és azért lett ilyen. Csak simán jelölt ki, kattints rá a jobb egérrel és másolás, majd itt beillesztés. Akkor simán át kell jönnie, eddig legalábbis ez volt.


    Most próbaként ide másolok a hsz-edből:


     


    Ezt a levelet véletlenül a barátokhoz küldtem, úgy hoztam át, azért van aláhúzva. Én nem értem, miért csinálja így? Tudtok valami okosat mondani, hogy csak úgy, simán átjöjjön?


     

    előzmény:
    Picivirág1 (242407)
    2015-11-17  11:08
  43. Torolt_felhasznalo_101801
    Torolt_felhasznalo_101801
    2015. november 17. 11:34242409.

    A fene enné meg! Nem volt elég a reklámból az oldal tetején, most megint megjelent valami szavazás a jobb alsó sarokban. Néhány hétig ott lesz.

  44. 2015. november 17. 11:16242408.

    Köszönöm az én ünnepeltem nevében!

    előzmény:
    Picivirág1 (242407)
    2015-11-17  11:08
  45. Torolt_felhasznalo_101801
    Torolt_felhasznalo_101801
    2015. november 17. 10:33242406.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101801 (242405)
    2015-11-17  10:30
  46. Torolt_felhasznalo_101801
    Torolt_felhasznalo_101801
    2015. november 17. 10:30242405.

    Bocsánatot kérek, nem Mesinek, hanem Melindának van a névnapja...


    Melindának is boldog születésnapot kívánok!

  47. 2015. november 17. 09:51242404.

    Köszönöm a nevében is, Magdikám!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_568468 (242399)
    2015-11-17  09:28
  48. 2015. november 17. 09:50242403.

    Köszönöm, Sacikám!

    előzmény:
    silinga (242398)
    2015-11-17  09:10
  49. 2015. november 17. 09:49242402.

    BOCSÁNATOT KÉREK,VÉLETLENÜL ÍRTAM MESIT MELI HELYETT, MERT UTOLJÁRA GABI GRATULÁCIÓJÁT OLVASTAM EL.

    előzmény:
    fili48 (242385)
    2015-11-17  07:20

Címlap

top