Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006-ban babát szeretnénk

BGabella
Létrehozva: 2004. március 19. 14:39
Bár még van idő bőven, de a 2005-ben babát tervezőknek is nagy sikere van. A kisfiam október 30-án lesz 2 éves. Valószínű, hogy 3 éves koráig itthon maradok vele, így utána még szeretnék dolgozni egy "kicsit", hogy a következő babával jó GYED-et kaphassak. Ez csak egy indok, de ezek alapján is, 2006-ban szeretnénk kistestvért!

Ha Te is erre az időszakra tervezed a babavárást, írj, és megbeszélünk mindent! Miérteket, kérdéseket, véleményeket és elhatározásokat! :)
  1. 2009. október 29. 10:15148976.
    SÉvi nagyon sok boldogságot kívánok születésnapod alkalmából!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. október 28. 23:27148975.

    Köszi csajok!

    Andi, ne sírj!

    Macsi, unokatesómnál volt, sőt néha van ez a tikkelés, valószínűleg a feszültebb, izgisebb időszakokban. Most 32 éves, csodás zenész, semmiben nem befolyásolja, de persze azt nem tudom, hogy vitték-e ezzel valahova, vagy kezelték-e, majd megkérdem. Hogy viselkedik mostanában Bebe? Foglalkozik vele valaki?

    Micó, tök ari vagy a ruhákkal! 

    Réka, jó lehetett a kirándulás! Én nem vagyok tv-ellenes,Oli rengeteg szót/kifejezést tanult a Thomas töténetekből, tök jól fordították, tele van klassz szófordulatokkal, nem mindennapi kifejezésekkel. Jimjamet szoktunk nézni, ott nincs erőszakos mese, régen meg Bebe tv-t néztünk, amiben nagyszemű állatok mászkálnak, tök egyszerű sztorikkal, babazenével. Annak ellenére, hogy ezeket szereti (Ja és régen a Kisvakondot), imádja a könyveket, szinte falja őket szerencsére. Néha muszáj egyedül játszania, vagy tv-t néznie, ha főzök, szoptatok, vagy ilyesmi. takarítani együtt szoktunk.

    Kit-kat, milyen multivitamint?

     Csajok van valami, ami étvágygerjesztő vitamin, vagy kaja? Oli elég hektikusan eszik és elég vékony...

    előzmény:
    macskafüle (148972)
    2009-10-28  13:09
  3. 2009. október 28. 19:32148974.

    Gigi ez nagyon édes történet volt.

     

    Macsi december még messze van. Imádom amikor időpontra egy vagy két hónapot kell várni. 

     

    Mi sem adatjuk be az oltást. Nem bízom benne. Szedjük a C vitamint a gyerek meg a multivitamint. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. október 28. 17:59148973.
    Sziasztok!!

    Micó!!KÖSZÖNÖM a csomagot!!Botond kapot Micóéktól sok sok ruhát :)

    Gigi:jaj decuki ez az Oli gyerek!Olyan jó látni rajtuk ha valaminek örülnek, megnyugodnak...

    Macsi::jajaj...ez nem hangzik túl jól, de azért várjuk meg az összes eredményt!!
    Egyébként tv-s, Botond igaz,még kicsi, de még nem néz tv-t. legalábbis előtte sose ült még, max. ha én bekapcsolom valamiért akkor játszás közben odasandít,de nem vagyunk nagy tv-k...mondjuk egyik tesómnál sincs tv, mi kilógunk a sorból...

    H1N1: én se adatom be senkinek, de én csak a kötelezőeket adtam be Botondnak azt is csak azért,mert muszáj...sokkal azok közül se értek egyet...de ezzel gondolom nem mondtam újat.

    Mi meg annyira jót kirándultunk a tesóimmal!11 gyerekkel mentünk és Botond szinte végig gxalogolt, csak a nagyon meredeken vettem fel a hátamra...pörgött ezerrel,mert ott voltak az unokatesói...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. október 28. 13:09148972.

    Sziasztok!!

     

    Jaj Gigi ez annyira szívmelengető sztori volt!! Nagyon édes lehetett!!  :))))))))))

     

     

    Voltunk dokinál, aki elküldött minket neurológushoz, meg szemészhez, de ő is a pszichés okra tippelt, de ki kell zárni nincs e szervi ok!

    Elmentünk a madarászba időpontokat kérni, szemészetre csak december közepére kaptunk (röhej) Meg azért lebaszott a szemész dokinéni kapásból, hogy a gyerek miért néz egyáltalán tv-t! Ne nézzen!

    Neurológián is voltunk ahol beszéltünk is pár szót, de lesz majd egy szervi vizsgálat is, különböző feladatokkal.. ez majd november közepén.

    A neurológián azonnal mondta is a nő hogy tikkel a Bebe, amikor beszélt hozzá látta a tüneteket.. Beszéltünk arról hogy ezt mi hogy váltja ki, nagy valószínüséggel a tesó az ok és Beni szorongó, érzékeny gyerek, rosszul reagál az új helyzetekre és így jön ki rajta.. azt is elmondta hogy ez időről időre hol elmúlhat vagy újra ki fog jönni, ha valamilyen új helyzet áll fenn, akár ovi, akár suli, vagy bármi előidézhet nála új esetleg más tikkeket is.. :(((( ettől függetlenül meg fogják vizsgálni! Kérdezték még az elevenségét, mennyire szófogadó, kezelhető-e, vannak e magatartási problémák, volt e fejsérülése, a szülésnél volt e bármi stb..

     

    Eléggé elkeserítő.. :(((((((((((

     

    Mi sem adatunk be h1n1-et, egyrészt mert 3 év alatt nem is oltanak másrészt meg én is a nem felé hajoltam amúgy is, de ezzel el is dőlt a kérdés! Próbáljuk megelőzni!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. október 28. 12:46148971.

    vgigi

    előzmény:
    vgigi (148970)
    2009-10-27  23:12
  7. 2009. október 27. 23:12148970.

    Hello!


    Oli hetek óta fél egydül elaludni éjjel. Nagyon szeretjük Marék Veronika meséit, például a Laci és az oroszlán címűt, amelyben egy kis piros oroszlán megtanítja Lacit a bátorságra. Elhatároztam, hogy veszek egy ilyen kis oroszlánt Olinak, de sehol nem találtam még hasonlót sem, de szerencsére egy lelkes anyuka megvarrta nekünk.

    Ma megtörtént az átadás.
    Fürdés után elolvastuk neki a mesét, aminek az a vége, hogy az oroszlán írt egy levelet Lacinak, hogy  elmegy egy másik kisfiúhoz, hogy őt is megtanítsa a bátorságra. A férjem kérdezte Olit: Lehet, hogy te leszel az a kisfiú?
    Oli: Nem, nem és nevetett.
    Közben én belógattam az ajtófélfánál az oroszlánt, aki ott kukucskált Olira. Mikor észrevette, az csodálatos volt...a döbbenet, a csodálkozás és az öröm ötvöződött a nézésében, és tátva maradt a szája...
    De!- mondta
    Megfogta, forgatta, csodálta: Jó!- suttogta és mosolygott.
    Jó.
    Felállt az oroszlánnal a kezében, majd leült, majd újra felállt...szemmel láthatólag nem tudott mit kezdeni ezzel a csodával.
    -Most már nem fogsz félni éjjel?-kérdeztük
    -Nem.-mondta
    És lőn...
    Hetek óta először nem kellett az ágya mellett virrasztva várni az álmot.
    Fantasztikus élmény volt az egészet megélni szülőként is. Azt hiszem, ezekért a pillanatokért élünk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. október 27. 21:45148969.

    H1N1: mi nem oltatunk. Egy percig sem gondolkodtunk rajta.

     

    Nekem ez az oltás túl gyors, ki tudja milyen szövődményei lehetnek. A sima influenzával sem oltattunk SOHA és nem is fogunk, mert ezer féle változata van, ugyanez lehet ennél a H1N1nél is, mire világjárvány lesz - ahogy mondják, hányszor mutálódhat addigra, akkor meg az oltás nem sokat ér.....

     

    Szóval én tömön őket, napi 1000 mg !!!!! C vitaminnal , meg plusszban multivitaminnal is.

     

    Azért azt nem mondom, hogy tök nyugodt vagyok, de bízom.......

    előzmény:
    macskafüle (148968)
    2009-10-27  20:53
  9. 2009. október 27. 20:53148968.

    Sziasztok!

     

    Köszi a tanácsokat, remélem holnap mond valami értelmeset a gyerekorvos..

    Minden esetre a helyzet változatlan! Beszéd közben mindig csinálja, ma másnak, ismerősnek is feltűnt! Nagyon idegesítő, de próbálok nem figyelni rá! :(((

    Nagyon remélem hogy csak valami mulandó dolog..

    Valaki kérdezte hogy csinálja: erősen hunyorogva pislog 2-3-at meg mintha fintorogna olyan fejet vág, de nem tűnik direkt, erőltetett mozdulatnak.. figyeltem akkor is csinálja ha nem néz a szemembe.. egyébként az is fura, hogy nem nagyon szeret a szemünkbe nézni csak rövid időre.. inkább elfordul, vagy elnéz máshova!

    Biztos hogy nyáron még nem csinálta ezt a pislogást, ezt tuti észrevettük volna.. ez egy 2-3 hetes dolog lehet max!!!

    Mi azért a szemészt sem zárjuk ki, bár nem látom játék közben hogy rosszul látna..

     

    Kitkat. jaj de jó már félidő?? :))) Gyorsan megy az idő!!

     

    Andi: Szegény férjed.. nem irigylem!! :(( jobbulást neki!!

     

    Jucó: hol ez a játszóház? elmennénk? Nincs kedvetek jönni?

     

    Cancan: Jaj ne is mond ezt a fodrászdolgot, remélem Szandinak rendbehozzák a haját!!... Én is 1 éve szenvedek ezzel a témával! Van egy (volt) tök tuti fodrászom évek óta. A húgom kitalálta hogy fodrásznak készül és Feri a fodrászom felvette tanulónak (van nála 8-10 tanuló) én hülye beajánlottam hozzá. Nah ebből az következett hogy a hugim szólt hogy vágná festené a hajam, hogy gyakorlojon.. nah mondtam jó oké, de.. ügyes-ügyes, de nulla kreatívitás, gyakran én mutattam meg mit hogy vágjon, a festés meg katasztrófa.. szőkíteni nem könnyű, mert nehéz hamvasítani, könnyen szürke lehet vagy sárga maradhat! Na eddig akárhányszor festett foltos, hol szürke hol sárga lett! Múltkor annyira elszarta hogy emlékeztek befestettem barnára egy dobozossal! :(((( Kínomba elmentem egy vadidegen fodrászhoz sutyiban, aki jól megcsinálta, de ebben a srácban meg nem szimpi az hogy mindig tele van, nincs helye, váltott műszakba dolgozik csak, és baromi drága, 9-10 rugó..

    Ferihez meg nem merek bejelentkezni, mert milyen már hogy nem a hugomhoz megyek, sajnálom szegényt! A húgom elől meg bújkálok, nem merem megmondani hogy Ferihez mennék inkább.. szegény meg kell egyszer tanulni a szakmát, nekem is rosszul esne fordított helyzetben.. :(((( úgyhogy 1 éve nyüglődöm, pedig régen a kedvenc havi programom volt a fodrászat!!!

     

     

    és a nagy kérdés: Beoltatjátok a gyereket az influenza ellen? H1N1? Magatokat?

    nem tudom mi legyen.. mert izgulok, mi van ha azzal teszek rosszat ha beoltatom, vagy ha azzal ha nem?? Félek kicsit ettől a járványtól.. vajon tényleg kell aggódni?? Magunkat beoltassuk?? Nem tudom mi legyen..

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. október 27. 20:27148967.
    Nem fotozást akartam írni hanem foltozást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. október 27. 20:27148966.

    Andi ez a dobhártya fotozás nem hangzik túl jól. Belegondoltam és megborzongtam.

    Nem tudom én imádok sétálni. Majdnem minden nap megyünk kb két órát sétizünk be a központba ott játszótér aztán vissza. Bár szerintem ha nagyon hideg lesz akkor nem fogunk menni. De amit szeretek hogy karácsony előtt kirakodó vásár van a sétáló utcában és azt imádom. Oda minden nap elsétáltunk eddig is. 

    Interneten nem néztél állásokat?  Szoktak küldeni nekem két helyről is állás ajánlatokat, de ahogy nézem nem tudom mi lesz majd. Igaz van még két év és remélem hogy jobb lesz addigra a helyzet. 

     

    Egyébként március 15.-re vagyok kiirva. Pont nővérem szülinapjára.

     

    Cancan én már elve eldöntöttem hogy ilyen helyre nem viszem a gyerekeket amilyen balesetek mostanában voltak. Majd ha már nagyon nagyok lesznek mondjuk 20 évesek akkor elmehetnek. Na jó ez csak vicc volt. 

     

    Elmentünk ma könyvesboltba. Ati imádja mert az Európarkba mentünk ott meg van mozgólépcső. Nagyon szereti. Az állatkereskedésbe is bementünk azt is imádja meg persze a könyveket is. Annyi mesekönyv van hogy az ember nem tud választani. A tv-ből sok mese könyvben, meg egyébb. Csak hát árak is vannak rendesen. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. október 27. 17:13148965.

    Sziasztok!

     

    Voltunk egy nagy kört sétálni Danival babakocsival. Úgy ásítozott végig, de elaludni nem bírt. Nagyon el van szokva a babakocsitól, mndig csak biciklivel megyünk mindenhová. Nekem se esett túl jól, nem bírja a lábam a hosszú gyaloglást.

     

    Sévi, kit-kat és mikorra vagytok kiírva?

     

    még két nap, és jönnek haza a gyerekeim anyósoméktól. Már alig várom. Verust már elég kicsi korában vitte anyósom pár napra, alig várta, hogy már ne szopjon, asszem félévesen vitte. Nándit már később, persze a kettőt együtt. Dani még eddig nem volt úgy náluk, hogy ottaludt volna, azért a 3 már sok lenne nekik egyszerre.

     

    Voltam ma a munkaügynél, hát nem sokra mentem. Kaptam egy lapot, amin az állásajánlatok vannak, volt rajta 4 db. HOgy mi lesz így, nem tudom.

     

    Sévi

    A férjem dobhártyáját műtötték pár éve(vagyis újat ültettek be neki), mert a sorozatos gyerekkori fülgyulladások miatt sz@rrá ment már neki mindkettő. most a bal fülében a dobhártyán megint maradt lyuk, azt akarják "befoltozni" vagy mi. Amúgy ő anyagmozgató, zárt térből ki-be járkál, ezért könnyen megfázik.

     

    Macsi

    sztem tényleg jobb lenne, ha nem idegesítenéd magad a hunyorgáson. Azt mondtad, a múltkor is volt már, és elmúlt. Védőnőt kérdezted, hogy mi ilyenkor a teendő? Vagy nem olyan a védőnőtök, hogy segítene?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. október 27. 16:10148964.

    Jöttem egy uffra..... hogy élünk.

     

    Én nem tudom, nem is dolgozom, de állandó időszűkében vagyok......

     

    Nagyon mérges vagyok, mert Szandival voltunk ma fodrásznál, és akinél voltunk már, ma nem ért rá, de a másik kis fodrászcsajra is azt mondták ügyes. Na, ehhez képest úgy vágta le Szandus haját, mintha én tettem volna. Úgyhogy csütörtökön megyünk kijavíttatni máshová

     

    Holnapra be lett nekik ígérve az aquaworld, de mindketten taknyosak, nem tudom még, elmegyünk-e. Meg amióta történt ott az a tragédia, valahogy nem vágyom oda.

     

     

    Macsi, én is inkább lelki okokra gyanakodnék Bebével kapcsolatban, de az a biztos, ha doki látja. Addig is próbálj meg nem idegeskedni és NE OLVASS össze mindenféle "marhaságot" a neten. Gyilkos tud lenni. 

     

    Gigi: nagyon szépek az apróságok

     

    Ildi: tyűha, Nálatok is akkor vége a babakornak...... Sok sikert a bölcsihez és még több a lombikhoz!

     

    Megyek, mert ébresztenem kell Benit, mert megyünk Szandiért - egy kis barátnőjénél van. Még ma rendbe akarom rakni a szobájukat, 2 napja nagy ruhaválogatásban vagyok. Annyi sok szép kinőtt ruhájuk van, úgy sajnálom őket csak úgy odaadni, de már nem tudom hova tenni......  Én is kiválogattam egy nagy ikea zsákos nem használt ruhahalmot. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. október 27. 06:21148963.
    Sziasztok!
    Egy reggeli kávét?:)(Nem rakja ki az ikonját)
    Hú pocakosok,hogy rohan az idő!MÁr mindenki félidő körül jár!

    Macsi: kiváncsi vagyok mit mond a doki...amit micó írt - rossz szokás- szerintem simán lehet, logikusnak tűnik és talán ez a diagnózis lenne a legmegnyugtatóbb...

    Botond is szokott pl. lábujjhegyen járni,ami ha gyakran van,elvben baj lehet, de szerencsére ő is "csak" viccből csinálja. Mondjuk tudjátok én nem vagyok az a mindenért orvoshoz rohanjunk.DE amit MAcsi írt,az engem is aggasztana és elvinném valakihez.

    Mi jól vagyunk,holnap jönnek tesómék és elmegyünk kirándulni ide Pákozd környékére már nagyon várom!
    előzmény:
    micó* (148959)
    2009-10-26  15:35
  15. 2009. október 26. 20:43148962.
    Vagy 20+1? Már nem is tudom
    előzmény:
    kit-kat (148961)
    2009-10-26  20:42
  16. 2009. október 26. 20:42148961.

    Blankának

     

     

    Ja igen egyébként jól vagyunk, gömböcke egyre többet mozog, én meg gömbölyödöm. Rajtam már most van +5 kiló. Remélem azért nem fogok nagyon elszállni a kilókkal. Próbálok vigyázni azért.

     

    20+0  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. október 26. 20:40148960.

    Macsi grimaszok? Kiváncsi vagyok mit fog mondani a doki.

    Nővéreméknél a kisebbik csinálta a szemösszehuzásokat, de annak egy ovonő volt az oka. Idegi alapon jött neki elő. Mióta nincs az az ovonő azóta nem csinálja. 

     

    Betegeknek jobbulást.

     

    Youcó csak hiányoztatok neki és így mutatja ki szerintem.

     

    Réka remélem hogy férjed hamar talál munkát. 

     

    Gitti remélem hamar rendbe jössz, aztán jöhet a vegyes páros.

    A mandula műtét, ha nem altatták akkor ébren volt? Érzéstelenítést kapott? Azt hiszem én nem bírtam volna ki. 

     

     

    Vigig mennyivel előbb intézted a tgyást? Majd februárban szeretnék váltani. Addig a gyes, de előbb jó lenne a tgyás mert az mégiscsak több pénzben. 

     

    Virágokat már levittem a pincébe telelni azzal nincs gond. 

     

    Ma voltunk ringatón. Ati szerintem élvezi. Hazafelé még énekelt is. 

    Szomszéd viszont mondta hogy nem fog járni mert úgy látja a fiát nem érdekli és így nincs értelme. Egyidősek a gyerekek de néha olyan furcsa az a kisfiú. Olyan kis magának való. Nem szeret játszani a gyerekekkel, meg olyan kis gonoszkodó. Erre nem tudok jobbat írni. Remélem hogy mire oviba mennek azért megváltozik egy kicsit. 

     

    Fütésről jut eszembe. A minap jött egy ürge hogy most át lehet lépni más társasághoz és 8%-al olcsóbban adnák a gázt. Mondom oké de azért erről így hirtelen dönteni nem tudok. Láttam is rajta hogy miután nem csinál velem üzletet már indulni is akart tovább hiába volt kérdésem hozzá. Mondta hogy másnap jön, azóta sem láttam. Nem is léptem át. Várok még kicsit mert ennyiért nem biztos hogy megéri és szerintem a főv. gáz műv is csökkenteni fog. Vagy már csökkentett. Nem vagyok otthon ebben.

    A lényeg hogy én egész évben szinte ugyanannyit fizetek télen nyáron. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. október 26. 15:35148959.

    Blankának boldog névnapot

    Adri
    Konkrétan milyen grimaszokat vág Bebe?
    A szemére én nem gondolnék...
    Arra esetleg inkább, hogy ez egy felvett rossz szokás. Mindíg találnak ki ilyet a gyerekek. Ha nem is tetszik másnak, de Ő maga élvezi akkor már egy indok amiért csinálja. Szóltál neki miatta? Kérdezted, hogy miért csinálja? Arra akarok kilyukadni, hogy lett e benne tudatosítva, hogy mit csinál...

    Mert ha igen, akkor érthető amiért most jobban rászokott. Tudja, hogy valami "gond" van ezzel, amiket meséltél róla abból meg azt gondolom, hogy Ő szeret olyat csinálni amit nem szabad.
    Nem hinném, hogy ha valami idegrendszeri dolgoról lenne szó akkor az napok alatt annyit romlana, hogy most már sokszor csinálja.
    De nem vagyok doki, és totál megértelek, de azt is tudom, hogy ha a szülő pánikba esik akkor sok mindent képes látni, hinni.
    Laci mit mond erről?  A férfiak higgadtabban tudnak megítélni dolgokat.

     

    előzmény:
    macskafüle (148957)
    2009-10-26  14:15
  19. 2009. október 26. 14:56148958.

    Adri, múltkor mikor írtad Beni hunyorgását, rögtön arra gondoltam, hogy a szemével lehet valami. Sok okosat sajnos most sem tudok mondani, a betegség, amiről írtál, még nem hallottam... :(

    A dadogásról meg csak annyit, hogy nővérem kislánya dadogott pár hónapig, ugye megszületett a kistesó. (most 3 éves)

    Bálint szintén dadogott jó másfél hónapig most nyár végétől, sokszor 4-5-ször futott neki 1-1 mondatnak, anniyszor elismételte a legelső szótagot. Azóta elmúlt. Az óvónőt kérdeztem, azt mondta, ez tök normális jelenség, amikor a gyerekek életében valami változás lép be. Ugye Bálintnál ez az óvoda volt. Azt is mondta, hogy gazdag a szókincse, de mégis sokszor a kis agyuk gyorsabban jár, mint ahogy meg tudnák fogalmazni a mondanivalójukat. Szóval emiatt meg ne aggódj előre fölöslegesen.

    Ha elmentem neurológushoz, majd írd meg, mi volt!

    Youcó, jó lehetett Németországba kicsit kiruccanni. Lehet, hogy én egy mártír vagyok, de nem tudnék több napra elutazni Bálint nélkül... Februárban voltunk egy hétvégén férjemmel, de egyfolytában őrajta járt az agyunk, hogy mit sinálhat, hol lehetnek a mamával... Lehet, hogy ez anyukabetegség? Meg múltkor egyik péntek este anyunál aludt Bálint, mert másnap reggel jöttek az ablakosok. Férjem aznap későn ért haza, és olyan üres volt a lakás egyedül....

    Ja, és sokszor van velünk is úgy (bár inkább Bálint kisebb korában), hogy mindenkivel vígan elvolt Bálint, nekem meg állandóan hisztizett...

    Andi, pontosan mi baja férjd fülének. És hogy már ebben az évben nem is dolgozik? Nehéz fizikai munkát végez?

    már a 23. hetet töltöm, a hasam óriási nagy (Bálnittal nem sokkal nagyobb hassal mentem szülni...) Amúgy 5 kg van rajtam (plusz 2 a versenysúlyomhoz képest.) És jövő csütörtökön megyünk 4d uh-ra, talán mág egyszer megerősítik, hogy kislányunk lesz!

    előzmény:
    macskafüle (148957)
    2009-10-26  14:15
  20. 2009. október 26. 14:15148957.

    Hali..

     

    Csak Beniről szeretnék most írni: Múltkor írtam, hogy tévénézés, meg koncentrálás közben grimaszol, meg pislog, meg hunyorog ugye.. Namost azóta vagy lehet előtte is csak nem tűnt fel, bár ezt kétlem, mert elég látványos, szóval akkor is csinálja amikor beszél hozzánk!!!! Nagyon sokat csinálja, egyre ijjesztőbb, tökre magam alatt vagyok, milyen lelki vagy egyéb okai lehetnek??? Ez nem egy kiütés ami holnapra elmúlik, annyira rettegek, hogy így marad, vagy még lehet majd dadogni is fog????!!! :(((((((((( Jó ezt már csak kitaláltam, de mégis mi válthatta ki?????

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. október 26. 13:40148956.

    Hát, sokszor a gyerekek az anyjuknak hisztiznek, ugye. :)

     

    Akkor kiélhettétek magatokat essenben. :)

     

    Férjem ma ment vissza kontrollra, de még mindig nem műtik a fülét, jövő hétfőn újra kontroll. Szegény megfázott, és teljesen rendbe kell jönnie, csak akkor lesz a műtét. MOst táppénzen van, azt mondja, az idén már nem is megy dolgozni.

     

    (nem tudom, miért nem teszi ki a szmájlikat.)

     

    Én meg készülök a munkaügyi központba, hátha mondanak valami okosat. De attól félek, hogy nem. :(

    előzmény:
    Youcó (148955)
    2009-10-25  20:24
  22. 2009. október 25. 20:24148955.

    Távirati stílusban, bocsi.

     

    Essenben (németország) voltunk Ferivel kettesben a társasjáték vásáron. Emma a nővérem családjával volt itthon. Nagyon jól elvolt nélkülünk, nagyon jó kislány volt, semmi rosszaságot nem csinált.

     

    Bezzeg ma, miután elmentek folyamatosan nyafogott, hisztizett, rosszalkodik, és nem eszik.

    Este pedig úgy lefejelte az asztal sarkát, hogy teljesen bedagadt. Épp hogy nem a szeme lett, a szemöldöke felett egy icipicivel lett a pukli.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. október 25. 14:40148954.

    Sziasztok!

     

    Macsi és Pöpi Blankájának boldogságos névnapot!

     

    Haladok otthon a pakolnivalóval, lassan a vasalnivaló kupac végére érek. Na meg tegnap én is beültettem a  virágokat, inkább bevittem én is a muskátlit, hátha a fagyok előtt már nem lesz idő.

     

    Réka

    hát igen, nyáron még csak elvan az ember, de itt a fűtési szezon. REmélem ti is egyenesbe jöttök hamarosan.

     

    Kiskanál

    de jó kis túra lehetett!

     

    Juc

    és ti merre jártatok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. október 25. 11:59148953.

    Itthon vagyunk... :)

     

    Blankának nagyon sok boldogságot kívánunk!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. október 25. 09:51148952.
    Köszönjük szépen! ;)
    előzmény:
    Rékaróka (148951)
    2009-10-25  09:10

Címlap

top