Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Forgács Intézet

Torolt_felhasznalo_386118
Torolt_felhasznalo_386118
Létrehozva: 2003. szeptember 11. 20:39
Mit tudtok róla? Milyen tapasztalatotok van?
  1. Torolt_felhasznalo_252275
    Torolt_felhasznalo_252275
    2004. március 11. 12:2526.
    Sziasztok!

    3. szuri után is élek, bár tegnap elég erősen görgyöltem este.
    A beadásra vasárnap kerül sor, szombaton ultrahang. Én is izgulok, hogy sikerülni fog e.
    Nem nyaralni megyek, csak hosszú hétvégére. . . . a 15-e miatt most 3 nap van! És hurrráááá végre a párom sem dolgozik szombaton! Szóval egy kis kikapcsolódás a hétköznapok gondjaiból!
    Majd jelentkezem holnap is!
    Élesszük fel ezt a lapot, tessék írni lányok!!!!
    Zsuzsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. március 10. 16:5925.
    Szia Zsuzsi!Én is ezeket a szurikat kaptam. Megmondom őszintén hogy én nem tudnám beadni a szurikat, nekem van egy kedves ismerősöm aki orvos mellett aszisztens és ő teljesen mellettem van és bármikor mehetek hozzá. Neked javasolták ezeket a vitaminokat amit szedtek. Nekem már párnap mulva már feszült a hasam a hormonoktól. Az a helyzet hogy nekem a beültetés után jött fel pár kiló. Nekem a prolaktin szintem volt magas és ezért nem volt peteérésem. Most erre szedek gyogyszert már december óta. Sajna az első nem sikerült, de 22-én eldől hogy mikor lesz a következő. Már nagyon várom. Neked pedig nagyon szurkolok. írj mindig hogy mi van veled. Te mész most nyaralni?Mert valaki megy!Na szióka Móni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252275 (23)
     
  3. Torolt_felhasznalo_248464
    Torolt_felhasznalo_248464
    2004. március 10. 12:5324.
    Sziasztok!

    Manó! Móni! Köszi a bíztatást!
    Manó!
    Megdöbbentem, mikor olvastam, hogy néhány éve elta-
    nácsoltak, mondván túl fiatalok vagytok. . Bár talán más
    felfogást képviselt akkoriban az egészségügy.

    Már várom a pénteket, akkor megyünk az Intézetbe!
    Igazság szerint kb másfél éve próbálkozunk, idézőjelben szerencsém van, hiszen jelentkezett ez a probléma Nálam, és így viszonylag hamar kerültünk ide.

    Drukkolok lányok, majd felnézek a Lombik Topicra.

    Pussz

    Mufi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_252275
    Torolt_felhasznalo_252275
    2004. március 10. 12:3123.
    Szia Móni!

    Merionalt és Fostimont kaptam. Ma már túl vagyok a 2. injekción is. Gondolod a lombikos topicon olvastad, magamnak fogom majd beadni. Bár ezt még én sem tudom igazán elképzelni. . . .
    Egyenlőre nem érzek semmit, szedem a bogyókat is a párommal együtt. Természetesen gyógynövényes dolgokat, cinket, e vitamint, folsavat. . . . . nem bízzuk a véletlenre.
    Neked elsőre nem jött össze? Forgács csinálja neked?
    Mikor mész megint? Hol tartotok most? Mi a gond nálatok?
    szióka
    Zsuzsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_738966 (22)
     
  5. 2004. március 9. 17:4522.
    Szia Zsuzsi!Hát örülök hogy ide találtál, mit írtak milyen szurit?Igen én is nagyon sokat nézelődöm a lombik forumon. Nekem is volt már 1 lombikom. Üdv. Móni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252275 (21)
     
  6. Torolt_felhasznalo_252275
    Torolt_felhasznalo_252275
    2004. március 8. 20:5821.
    Sziasztok Lányok!

    Épp ma voltam a II. konzultáción. Kiváltottuk az első adag gyógyszert és holnaptól kapom az injekciókat, szombaton UH:

    Mufi!
    Ne félj az átjárhatóságitól, nekem már 2x csinálták. Az elsőt 10 éve, az nagyon szörnyű volt a Délpestiben csinálta a Jávorkai doktor. Most januárban a Sipi a II. női klinikán és nagyon dícsérem őt! Fájdalom nem volt, viszont sajnos kiderült, hogy el van záródva a bal oldali.

    Lányok jövök mindennap, de én a lombik baby program topicon nyomulok, ott nagyon sokat lehet tanulni. Nézzetek fel oda is!
    Puszi, várom a hozzászólásokat!!!
    Zsuzsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. március 8. 17:1620.
    Szia Mufi!Igen így már ismerős, de tudod már annyi szakszó kevereg a fejemben, hogy már néha azt sem tudom, hogy mi micsoda. Ne izgulj mert mindent megfog oldani a tanárúr, már amit tudod. Én legközelebb 22-én megyek Pestre orvoshoz. Számításaim szerint májusba lessz a következő lombikom, Már baromira várom. Ez a holt idő a legrosszabb. Fel a fejjel!Puszi:Móni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248464 (19)
     
  8. Torolt_felhasznalo_248464
    Torolt_felhasznalo_248464
    2004. március 8. 15:3919.
    Szia Móni! A PCO nem más, mint a policisztás ovárium szindróma. A lényege, hogy mivel nincs tűszőrepedés, bennragadnak, s apró cisztákká alakulnak. Ezek felszívódnak ugyan, de peteérés nélkül ugyebár nem lehet teherbe esni. Nem tudják miért alakul ki, Én úgy vettem észre hogy gond van, hogy elmaradt a mensi, miután abbahagytam a gyógyszert. Majd persze a hormonvizsgálat is kimutatta. Most ér véget a gyógyszeres kúra, kíváncsi vagyok, mit mond majd a doktor úr.
    Picit izgulok, de már várom is a pénteket!
    Te mikor kezdhetsz bele a következő lombikba?
    Üdv. :
    Mufi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. március 4. 18:0118.
    Szia Mufi. Hát örülök, hogy megtaláltál minket. Nekem csupa jó tapasztalatom van az intézettel kapcsolatban. Szerintem ne izgulj, nem lessz semmi gond. Nekem már volt egy sikertelen lombikom. 22-én megyünk konzultációra. Amugy mi az a PCO?Kérlek írd meg. Puszi:Móni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248464 (17)
     
  10. Torolt_felhasznalo_248464
    Torolt_felhasznalo_248464
    2004. március 3. 15:5417.
    Sziasztok!

    Örülök, hogy megtaláltalak Benneteket! Jómagam is a Forgách-ba járok, most voltam harmadik napi vérvételen nemrég, jövőhéten következik a 21. napi. , ill. azt követően a konzultáció.
    Nálam PCO szindrómát állapítottak meg korábban, gyógyszert szedtem, s most kíváncsian várom az eredményt. Eddig Nekem is nagyon jók a tapasztalataim, a Doktor Úr nagyon kedves, nyugodt ember.
    Picit izgulok, még hátravan a petevezeték átjárhatósági vizsgálat, amiről eddig csak rosszat hallottam, mármint, hogy eléggé kellemetlen és fájdalmas.
    Van esetleg Valaki, aki szintén PCO-val küszködik?
    További jó napot!

    Üdv. :
    mufi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. február 27. 17:2616.
    Szia Zsuzsi!Milyen stádiumban vagy?Én is ide járok és 100%-os a bizalmam. Én a Forgács doktorhoz járok 26 éves vagyok de soha 1 rossz szava nem volt azért mert fiatal vagyok. Mi is már 5 éve probálkozunk. Amugy a te doktorbácsid is nagyon aranyos. Puszi:Móni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252275 (15)
     
  12. Torolt_felhasznalo_252275
    Torolt_felhasznalo_252275
    2004. február 19. 22:4015.
    Sziasztok!

    Én is a Forgácsba járok!
    Irimo megerősítelek, - bár még én is kezdő vagyok - mármint itt, de tényleg nem kell várni. Nekem a Sipos a dokim, de nagyon csípem. Talán márciusban már sor is kerül az első beültetésre. Remélem ez lesz egyben az utolsó is!

    Egyenlőre rosszat nem tudok mondani, de Forgács urat még a Délpesti kórházból ismerem, ahol ő a lombik programból eltanácsolt, mert, hogy még fiatalok vagyunk. Ez kb. 8-10 éve volt, most itt állok elzáródott petevezetékkel 35 évesen. Nagyon bizakodom, hogy sikerül az első próbálkozás.

    Kitartás mindenkinek, mi már 10 éve küzdünk. . . . .

    Zsuzsi
    előzmény:
    virimo (7)
     
  13. 2004. február 6. 18:1414.
    Csajok én is a Forgácsba járok és nagyon örülök, hogy ide találtam. Írjatok mert minnél többet megszeretnék tudni az intézetről. 1 sikertelen lombikon átestem már. Móni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_229553
    Torolt_felhasznalo_229553
    2003. december 22. 22:3913.
    Szia!

    Köszi a segítséget. Közben és is felfedeztem a spanyolviaszt, azaz megtaláltam a honlapjukat.
    előzmény:
    ildimancs (11)
     
  15. 2003. december 21. 22:3312.
    Szia! Én ez év áprilisába Forgács tanárúrnál szültem, csak jót tudok mondani, nagyon elégedett vagyok. Igaz nehéz szülésem volt és a végén császármetszéssel szültem MIndenkinek csak ajánlani tudom. A második gyerekemet is nála szeretném szülni. Nagyon sok sikert. Üdv. Vancsesz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_229553 (10)
     
  16. 2003. december 1. 15:4611.
    Szia arwena!
    Mesterséges megtermékenyitést végeznek a Forgács intézetben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_229553 (10)
     
  17. Torolt_felhasznalo_229553
    Torolt_felhasznalo_229553
    2003. november 2. 11:2210.
    Sziasztok!

    A Forgács intézetről már hallottam, de senki nem tudta megmondani, hogy ott mit csinálnak. Ez egy családtervező intézet? Vagy mesterséges megtermékenyítést végeznek?
    Előre is köszönöm a válaszokat. Mi már jó fél éve szeretnénk babát, de eddig elkerület bennünket a gólya.
    Üdv
    Arwena
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. október 15. 08:299.
    Talán egy kicsit megkésve válaszolnék a kérdésedre, már amennyit tudok segíteni. Mi is voltun már Forgács tanár úrnál, nagyon szimpatikus és rettenetesen ért a szakmájához. Határozott, magabiztos, és én úgy érzem, hogy benne igazán meg tudok bízni. Remélem, nem gond, hogy válaszoltam. Én minden esetre bíztatlak, ha már régen próbálkoztok, akkor minden tekintetben csak ajánlani tudom őket. :o) Remélem tudtam segíteni. Minden jót, és sok sikert a babaprojecthez. Üdv. : Rétivirág
    Ui. : Ha bővebben érdekel, akkor priviben szívesen válaszolok.
    előzmény:
    bekeildi (8)
     
  19. 2003. október 3. 10:528.
    Szia olvastam a véleményedet. Nekem is mondanál róla néhány dolgot. Mennyi idő után jelentkeztetek ide?Mennyibe kerül?Kihez?ha nem gond várom válaszodat elöre is köszi. Beke Ildikó
    előzmény:
    ildimancs (2)
     
  20. 2003. október 3. 10:497.
    Sziasztok Lányok!

    Én is a Forgács Intézetbe járok. Még eléggé kezdeti állapotnál tartunk, most kedden szept. 30-án voltunk a 3. napos vérvételen. Október 17-én kell a következőre menni. Nagyon kedves mindenki. Olvastam már arról, hogy a Kaáli Intézetbe és a János kórházba is órákat (2-3) kell várni. Na itt ez nem divat. Időpontra mész, és nem kell várni. Ez már egy jó pont.
    Írjatok, kinek milyen tapasztalata van.
    előzmény:
    Retivirag (6)
     
  21. 2003. szeptember 29. 10:406.
    Szia !
    Igazából nem választottam orvost, mert nem is ajánlották fel. De szerintem a Forgács tanár úrhoz fogunk menni. Szerintem itt mindenkinek ő a fő kezelője. És milyen vizsgálatokon vagytok túl ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_386118 (5)
     
  22. Torolt_felhasznalo_386118
    Torolt_felhasznalo_386118
    2003. szeptember 26. 20:225.
    a forgácsba jelentkeztél be? és melyk dokihoz?
    mi csütörtökön megyünk apával kiskatona vizsgálatra
    előzmény:
    Retivirag (4)
     
  23. 2003. szeptember 26. 11:004.
    Szia Ildimancs !
    Köszönöm a választ. Tegnap előtt küldtem neked újabb privit. Remélem megérkezett.
    Puszi: Rétivirág
    Ui. : Bejelentkeztem, elég volt a várakozásból. Október 13-án megyünk először. Ha kiváncsi vagy a sorsunkra, akkor rendszeresen jelentkezni fogok. Puszka és vigyázzatok magatokra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. szeptember 24. 15:133.
    Szia Ildimancs !
    Küldtem privit neked, remélem megkaptad. Kiváncsian várom a válaszod ! Köszönöm előre is. Puszi: Rétivirág
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2003. szeptember 11. 22:192.
    Hello!
    Egyéve voltam elöször a ForgácsTanárurnál, mivel nemjött a baba. . . Most 8 hetes gyönyörü egészséges kislányunk van, a tanárur segitségének köszönhetően. Hálásak vagyunk érte!
    Minden tökéletes volt a 9honap alatt. Sehol nem kellett sorokat állnom, várogatnom, vagy az intézetben reggel levették a vért, ha a korházba mentemcsak szoltam, éstudtak rolam, már mehettemis be. A szülés is csodálatos volt, mindent biztositottak a páromnak és nekem. Amitöl életünk legszebb emlékünk lett. Utána egyágyas szobát kaptam, pihenhettem, ésismerkedhettem a babámmal. Minden csodás volt!Irj priviben is, ha kérdésed van.
    Üdv Ildi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_386118 (1)
     

Címlap

top