Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Külföldit szeretni!

Torolt_felhasznalo_112551
Torolt_felhasznalo_112551
Létrehozva: 2002. Április 15. 09:49
Ankoka, Te azért maradsz, ugye?? Úgy látom, kettőnk párbeszédévé vált a téma. . . Szóval szerinted is megközelíthető a dolog erről az oldalról?
  1. 2016. szeptember 10. 17:3766668.

    Ördögien. De nem volt szándékos, így alakult.


    A születési évszámomban ugyanígy benne van a három 6-os, akadtak már akik rámeredtek az iratokra, majd rám.


    Köszönöm, koccintok veled duplán virtuálisan... én nem iszom alkoholt egyáltalán.

    előzmény:
    Sheriff-2 (66667)
    2016-09-08  20:23
  2. 2016. szeptember 8. 20:2366667.

    Érdekesen alakult a hozzászólásod száma.

    előzmény:
    Nikita 666 (66666)
    2016-09-08  19:25
  3. 2016. szeptember 8. 19:2566666.

    Te Jolán. A negyvenes férfiaknak már nem kellesz, nem áll nekik fel rád?


    Sőt, a kiskakasoknak sem kellesz, akiknek tulajdonképpen még mindegy hogy hová, csak ürítsenek?


    Hát ez brutál jó! Itt olvasgatlak a másik topicon is, fel vagy háborodva hogy némelyek beszóltak neked. No, még nem akadtál emberedre hogy ennek hangot mertél adni. Készülj fel Mozdonyra és rám is.

    előzmény:
    zoya.delic (66663)
    2016-09-07  04:05
  4. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. szeptember 7. 07:1866665.

    En az USaban elek, 40-es , rendezett korulmenyek kozt elo no. Nagyon szeretnek ismerkedni 20-as pasikkal, de sinte lehetetlen olyat talalni, aki nem a zoldkartya rmenyeben ismerkedik, hanem mert bejon neki egy elt 40es es szerelemet, kalandot, izgalmat keres. Van eselyem ? Van, de hol talalok ilyen pasit?

    idézet:
    zoya.delic (66663)
    2016-09-07 04:05:12

    Nekem az ugrik be , kisanyam, hogy Te itt eppen dolgozol.... megy a fizetos hot telefon szama priviben ?
    Ez a fenti szoveg nem parosithato jol az epp most nyitott topikoddal....
    Itt van:


    Sziasztok
    Par eve mentem (rosszul) ferjhez ujra 16 ev utan.
    Volt elotte egy par szingli evem, es hosszu tavu ( 8 eves) kapcsolatom is, de rajottem, az ido elrohan, es a sex fontos.
    A ferjem mellett nem jon ossze, egy gyomorrak mutet miatt, 3 eve impotens.
     Huseges voltam, probalkoztam, de vegul erdeklodes hianyaban, feladtam es mas utat talaltam, vagy inkabb az talalt ram.


    Ma mar szint csak 20-n eves pasikkal randizom, es jol erzem magam.

    Van koztetek is ilyen helyzetben levo no vagy epp pasi?

    Kivancsi lennek, i hogy elitek meg, hol talakoztok, hogyan randiztok stb.Jelenleg az USA-ban elek, szoval aki estleg erre el, meg jobban erdekelne a velemenye :)
    Udv: Olivia

    előzmény:
    zoya.delic (66663)
    2016-09-07  04:05
  5. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. szeptember 7. 07:1566664.

    Nekem az ugrik be , kisanyam, hogy Te itt eppen dolgozol.... megy a fizetos hot telefon szama priviben ?
    Ez a fenti szoveg nem parosithato jol az epp most nyitott topikoddal....
    Itt van:



    Sziasztok


    Par eve mentem (rosszul) ferjhez ujra 16 ev utan.

     


    Volt elotte egy par szingli evem, es hosszu tavu ( 8 eves) kapcsolatom is, de rajottem, az ido elrohan, es a sex fontos.

     


    A ferjem mellett nem jon ossze, egy gyomorrak mutet miatt, 3 eve impotens.

     Huseges voltam, probalkoztam, de vegul erdeklodes hianyaban, feladtam es mas utat talaltam, vagy inkabb az talalt ram.


     


    Ma mar szint csak 20-n eves pasikkal randizom, es jol erzem magam. Van koztetek is ilyen helyzetben levo no vagy epp pasi?

    Kivancsi lennek, i hogy elitek meg, hol talakoztok, hogyan randiztok stb.


    Jelenleg az USA-ban elek, szoval aki estleg erre el, meg jobban erdekelne a velemenye :)

    Udv: Olivia


    előzmény:
    zoya.delic (66663)
    2016-09-07  04:05
  6. 2016. szeptember 7. 04:0566663.

    En az USaban elek, 40-es , rendezett korulmenyek kozt elo no. Nagyon szeretnek ismerkedni 20-as pasikkal, de sinte lehetetlen olyat talalni, aki nem a zoldkartya rmenyeben ismerkedik, hanem mert bejon neki egy elt 40es es szerelemet, kalandot, izgalmat keres. Van eselyem ? Van, de hol talalok ilyen pasit?

  7. 2010. május 28. 15:2266662.
    Külföldit szeretni... veszélyes
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_112551 (1)
    2002-04-15  09:49
  8. 2009. május 7. 00:4666661.
    reina, mi ujsag, megvolt az eskuvo? babaval minden rendben?
    előzmény:
    reina (66656)
    2009-03-05  22:32
  9. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. március 19. 13:1066660.
    Milyen volt a sieles?
    előzmény:
    banyoci1 (66654)
    2009-03-03  14:21
  10. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. március 19. 13:1066659.
    Banyo, kerdezted, szoval kb. 85 fo lesz, fele-fele aranyban
    előzmény:
    banyoci1 (66654)
    2009-03-03  14:21
  11. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. március 19. 13:0966658.

    Ios, nincs a tavaszi kertedrol egy fia kep sem? Itt ket hete szep ido van, napsutes, 20 fok korul a teraszon... Nem panaszkodom.

     

    Reina, talaltal ruhat? Hogy vagytok a bebivel, volt mostanaban valami vizsgalat? 

     

    A baratnom 7 honapos terhes es voltak 3d ultahangon most kuldte el a kepeket, hihetetlen mennyire jol lehet latni mindent. 

     

    Nem tudom neztetek-e de Missticknek elindult a honlapja (gondolom nem haragszik meg erte ha megirom) www.froodies.com

     

    Reina, a ketnyelvuseget legalabb ket tolmaccsal szeretnenk megoldani, meg egy kis itokaval. :-) A vacsora is kotetlen grillparti lesz, hogy ne legyen feszenges, a masodik feles utan pedig szerintem mar senkit nem erdekel, hogy milyen nyelven karattyol a masik. 

     

    Nekem is tetszik a hozzaallasod, manapsag eskuvo cimszo alatt barmit rad akarnak sozni es azert mindennek hatart kell szabni. Lattam eskuvot, ahol roptettek galambot, pillango, este faklyas roptetes... :-)) 

     

    Mi is ott sporolunk ahol tudunk, szeretnenk ha jo buli lenne, ha jol ereznenk magunkat (mi azert majd megprobaljuk) es a vendegek is jol ellesznek attol fuggetlenul, hogy nem lesz belszin, meg kaviar. 

     

     

    előzmény:
    reina (66656)
    2009-03-05  22:32
  12. 2009. március 8. 00:2066657.

    hehe, Reina, majd meglatjuk, egy ev mulva te mennyire surgeted a kistesot...:) egyebkent meg az javasoljak az orvosok, h csaszar utan erdemes egy evet varni a kov terhessegig, kell annyi a regeneralodasra, meg en megprobalnek masodszorra normalisan szulni, ha lehetseges, azert sem mindegy, mennyire gyogyult a hasam.

    Birom, ahogy reagalsz az eskuvoi lehuzasokra, teny, h rengeteg penzt el tudnak kerni mindenfele hulyesegre...

    előzmény:
    reina (66656)
    2009-03-05  22:32
  13. 2009. március 5. 22:3266656.

    Banyoci, nahat mit álmodtál...egyébként tényleg voltunk Vácon tavaly nyáron, T. megmutatta az ovodáját, iskoláját, és még a szüleid házát is, mert pont ott mentünk el...

     

    Baxo,

    a kistesóval miért vártok nyárig? Szerintem már most hozzá lehet kezdeni, bár lehet hogy elsőre sikerülne, és akkor még a 2 év különbség se lenne meg a gyerekek közt. 

     

    Tami,

    én nagyon  kiváncsi vagyok az esküvőtökre. Igy hogy a társaság fele spanyol, hogy fognak tudni vegyülni a magyar vendégekkel?

    Nem fog 2 részre szakadni a társaság? Ez  a szervezés szerintem elég fárasztó, és nagy a felelősség. Azt tapasztaltam hogy nem is tudja igazán elengedni magát a pár, mert izgulnak hogy minden jól menjen.

    A kolléganőm szervezi a 80 fős esküvőjét, már fogyott 4 kilot az idegességtől....

    Szerencsére nekünk nem kell szervezni semmit. Találtunk egy éttermet a Várban, közel a hivatalhoz, 8500 ft / személy  az ebéd, itallal együtt.

    Adtak 2 menü ajánlatot hogy válasszunk, elég jó mind a kettő, meg vagyok elégedve.

    Na persze megpróbált a tulaj ránksózni plusz költségeket, pl. ezüst evőeszköz és zsolnay porcelán étkészlet 850 ft pluszköltség fejenként, mi a fenének, egyszerü ebédet akarunk nem kell a felhajtás. Ráadásul ha porcelánból akarok enni akkor eszek itthon, mert anyám nagy gyüjtő, tele vagyunk herendivel zsolnayval.

    Na meg 650 ft/ fő üléshuzat a székekre...ezen még gondolkodom, T. szerint nem kell.

    Megkérdezte kell e lovaskocsi, mert akkor intézkedik ez ügyben, 15 ezerért a hivataltol elhoznak kettőnket az étterem bejáratáig.

    Ez sem kell nekünk. Azt a 200 métert gyalog is meg tudjuk tenni.

    8000 ft ért tesz az asztalra 2 db virágcsokrot, vagy valami speciális diszt, nem értettem pontosan....na még ez talán belefér, legyen valami disz is.

    A polgármesteri hivatalban is felajánlották hogy akarunk e plusz pénzért galambokat eregetni. Hát nem akarunk.

     

    Szóval már csak a ruha kiválasztása van hátra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. március 5. 09:2466655.

    Reina, jol bedobdtad ide a nagy hirt es eltuntel! gyere legyszives meselj, hogy vagy, hogy vagytok, igaz lett-e, hogy nem kell tuloraznod. Hogy allsz az eskuvovel? Talaltal ruhat?

     

    Kepzeljetek itt tegnap megint elkezdett esni a ho. :-( Mar ket hete tavasz volt, napsutes, jo ido, a tulipanok kezdtek kibujni erre tessek... 

     

    Ios, tehetnel fel valami jo kis tavaszi viragos kepet a kertedrol, az mindig felvidit rossz ido eseten :-)) 

     

     

    előzmény:
    banyoci1 (66654)
    2009-03-03  14:21
  15. 2009. március 3. 14:2166654.

    Sziasztok!

     

    Holnap megyünk síelni,anyuék,tesómék jönnek otthonról,mi innen és kb. félúton Ausztriában találkozunk.Egy faházat béreltünk,vasárnapig maradunk,már nagyon várom.

     

    Ios:érdekes mindenki mást mond,a szeme tényleg az enyém,a többiröl meg megoszlanak a vélemények.;-)Andival még régebben váltottam egy-két email-t,amikor kiköltöztek Németo-ba,nem is laknak annyira messze Ulmtól,kár hogy mi meg elköltöztünk.Aztán nemrég láttam az iwiw-en,hogy babát vár.Elkezdted már a kertészkedést? Hóvirág van a kertedben?

     

    Tami:engem is ez idegesített a legjobban,hogy a vendégek nem voltak képesek válaszolni/dönteni,aztán mégis lett valahogy.;-) Szóval nyugi. Egyébként hány vendégetek lesz? Milyen lesz a spanyol/magyar arány?

     

    Baxo:remélem azóta már meggyógyultatok. Mi kistesót elöször úgy terveztünk mint ti,vagyis kb. 2 év korkülönbséggel,aztán közbeszólt W. új munkája,esetleges költözés,így most nyáron kezdünk majd mi is próbálkozni.Aztán majd meglátjuk.;-)

     

    Reina:ma éjjel veled és T-vel álmodtam.;-) Összefutottunk Vácon,de még nem volt meg a kisfiatok.;-) A névválasztás tényleg nem egyszerü,de biztos találtok mindkettötöknek tetszöt. Még van idötök.Egyébként hogy vagy? Mekkora a hasad?

     

     

    előzmény:
    ios (66646)
    2009-02-12  12:53
  16. Torolt_felhasznalo_880327
    Torolt_felhasznalo_880327
    2009. március 2. 12:1966653.

    Erdekes elet tortenetek, tanacsot adnak es adhatsz Te is. Jo forum:

     

    http://www.parkapcsolatok.hu/forum.php

    előzmény:
    baxo (66651)
    2009-02-25  15:39
  17. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. február 26. 18:0566652.

    Latom mindenhol vegisopor a betegseg, gyogyuljatok meg hamar mindnyajan!

     

    Az eskuvoszervezes igen erdekes ez teny, foleg figyelembeveve, hogy a nasznep fele spanyol, azaz: Ejj raerunk arra meg.... Persze tudom hat honap van meg az eskuvoig, nadehat repjegy, szallas, buszberles stb.... De ezt ok nem fogjak fel. En meg nem eroszakoskodom :-)

     

    Misstick kesz van mar az uj honlap?

    előzmény:
    baxo (66651)
    2009-02-25  15:39
  18. 2009. február 25. 15:3966651.

    Reina, nagyon orulok a hireidnek!:)

    Banyo, Adam nagyon edes...ti mikor akartok tesot? mi sztem megvarjuk az 1 eves szulinapot, aztan nekiallunk, oreg vagyok mar, nem akarom sokaig huzni az idot...aztan majd meglatjuk mikorra jon ossze, Zsofi sem egybol sikerult ilyen jol...
    Tami, izgi lehet az eskuvo szervezes, ilyen tavolbol plane...:) en mar nem is emlekszem a mienkre, olyan regen volt...
    sajna minket is utolert az influenza, vagy legalabbis egy ilyen hulye kohogos taknyos korsag, mar egy hete tart, nagyon unom..szegeny Zsofi meg teljesen ketsegbeesik, mikor rajon egy kohogoroham ejszaka....
    es nagyon varom, h tavasz legyen mar!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66650)
    2009-02-16  09:20
  19. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. február 16. 09:2066650.

    Lement az orult hetvege, sok munkaval de mar vege... ujra itt a forumon. :-)

     

    Banyo, nagyon huncut az Adam, a fogmosos kep kulonosen jopofa. Csaladi esemenyre oltoztetek ki ennyire? Nagyon elegans volt az Adam!! 

     

    Ha szerveztek talalkozot en is szivesen mennek (ha otthon leszek) majus vegere, junius elejere tervezzuk a hazautazast..

     

    De persze nelkulem is lehet, majd ha mar biztos lesz mikor megyek, akkor pedig kozosen is szervezunk. 

     

    Nalunk az eskuvoszervezes az kesz cirkusz, bar egyenlore jol viseljuk (nem csinalunk semmit) Nagyvonalakban minden le van foglalva ezen nem izgulok. A kedves spanyol vendegeink pedig mentalitasukra jellemzoen ejh, raerunk arra meg felkialtassal nem nyilatkoznak mikor jonnenek, melyik nap (hogy tudjam a tolmacsot, buszt, szallast stb.) szervezni, szoval egyenlore all a dolog. Ez azert bosszant csak, mert szerettem volna szep nyugisan szervezni mindent, idoben, ezert szoltunk 11 honappal elotte. Igy mar latom magam juliusban is repjegyek utan futkosok majd es nem lesz meg szallasunk sem... :-))) 

    előzmény:
    banyoci1 (66645)
    2009-02-11  14:13
  20. 2009. február 12. 21:4266649.

    Adam annyira aranyos, mutattam T.nek is a fotokat,neki is nagyon tetszik. Szerintem a gyerek tiszta apja!

    A párod hogy érzi magát az uj munkahelyén? Tulajdonképpen miért váltott munkahelyet?

    A nevem nem fog változni semmit, mert én még gyerekkoromban eldöntöttem hogy semmilyen "né " nem leszek, a vezetéknevét sem veszem fel mert nem tudnám már megszokni, tehát én igy akarok maradni ahogy vagyok. Na meg nagyon nincs kedvem minden hivatalos okmányomat lecserélni.

    Neveken gondolkodtunk, nem is olyan egyszerü. Nagy nehezen összeirtunk 10 nevet, ami mindkettönknem tetszik. Nagyon nehez, mert a nevek 90 % -a használhatatlan, kimondhatatlan, nevetséges. Nagyon kacifántosat nem akarunk, de tul hagyományosat sem. ( T. nek amugy nagyon  tetszik az Adam nev) Ilyen nevek jöttek számitásba, pl Daniel, Dominik, Vince, nekem tetszik a Benjamin mert azt Ben-nek lehet becezni es az pont jo.

    De persze a vezeték nevét is figyelembe kell vennünk...

     

    előzmény:
    banyoci1 (66645)
    2009-02-11  14:13
  21. 2009. február 12. 21:2866648.

    Ios, ugy érzem te is hamarosan hasonlo jo hireket mondasz, én nagyon szurkolok. Olyan kár hogy nem tudtunk találkozni a nyáron...egyszerüen ugy erzem hogy annyira rohan az idő, mintha hamarabb eltelne egy nap mint régen...de lehet csak nekem tünik igy.

    Mindenesetre  ha szerveztek valami talit szolj, a házra is kiváncsi vagyok!

    Most nem futok, nem tornáztam idáig, de a lustaságnak vége, jövő héttől kismama jógára fogok járni! Bár futni is lehet mostmár, na persze nem 10 km-t.

    Körülöttem sokan elkapták az influenzát, én viszont nem szerencsére.

    Bár allitolag a doki kiirja ilyenkor a kismamát , hogy biztonságban legyen. Mondjuk az én háziorvosom, aki egy nő, egy kicsit furcsán áll hozzá, elöször voltam nála, mert tőle kellett kérnem beutalót EKG ra, meg egyéb labor vizsgálatokra ( teljesen felesleges szerintem, nemrég voltam  , a cegünkhöz jönnek rendszeresen)

    szóval azt mondta a dokinő, hogyha a nögyógyászom táppénzre akarna küldeni, akkor alaposan indokolja meg az okát, mert nem lehet csak ugy táppénzre menni manapság. Ezt többször is kihangsulyozta, ugyhogy ez a dokinő engem ki nem ir az tuti. Azt gondoltam hogy ebben a korban simán kiirják az embert ha ugy szeretném, de ugy látszik nem. Tehát ha majd az utolsó 2 hónapban itthon akarok maradni, akkor azt is gondolom részletesen meg kell indokolnom. Szóval a háziorvosom nem szimpatikus, remélem soha nem lesz vele dolgom. A nögyógyászom viszont jó fej.

    előzmény:
    ios (66643)
    2009-02-10  09:31
  22. 2009. február 12. 21:1366647.

    Még nem nagyon kezdtunk el szervezkedni, bar nem is nagyon van mit...van egy étterem közel hozzánk, ezt nagyon szeretjük  , ugyhogy valoszinü ott foglalunk, ez kb. 15-20 percre van gyalog a hivataltol. Mert azt sem akarjuk hogy a varos másik végén legyen.

    Gondolom nektek sokkal több fejtörést okoz  a szervezés...bár te már profinak számitasz!!

    A baba nemét akkor lehet tudni ilyen korán, ha megmutatja magát. állitolag a fiuk könnyebben széttárják a lábukat mint a lányok, ezért derül ki hamarabb ha fiu a baba.

    Olvastam hogy körülöttetek is sok a kismama, ugy látszik most ilyen kisbabás időszak van mindenhol, azt mondta a védőnő hogy ennyi kismama még soha nem volt mint most.

    A szük kör azt jelenti hogy a szülők es a testvérkek. Meg nekem egy gyerekkori barátnőm, plusz T. nek egy baratja.Tehát nemsok ember.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66642)
    2009-02-09  08:59
  23. ios
    ios
    2009. február 12. 12:5366646.

    Megnéztem a képeket. Ádám szeme pont olyan, mint a tied. Az arca pedig egyre jobban hasonlít W-re, korábban inkább téged láttalak benne. Olyan érdekes látni, ahogy változnak az arcvonások. És milyen komolyan olvastok :-)

     

    Andi nickje Hanah volt. Ők Németországban élnek? Még arra emlékszem, hogy Bécsbe költözött, mert ott dolgozott a vőlegénye, azóta már férje. Jól vannak egyébként, mit tudsz még róluk?

    előzmény:
    banyoci1 (66645)
    2009-02-11  14:13
  24. 2009. február 11. 14:1366645.

    Sziasztok!

     

    Túl egy jó kis betegségen (Ádám és én) ill. egy szuper otthon töltött 1 hét után újra itt vagyok,és látom,hogy mennyi jó hír vár.

     

    Reina:szívböl gratulálok neked ill.  nektek (kérlek add át T-nek is),örülök,hogy így egymásra találtatok. Nemrég lestem meg az iwiw-en mindkettötök bemutatkozó oldalát.;-) Gondtalan,szép babavárást kívánok. Neveken gondolkodtatok már? Tényleg téged hogy fognak hívni április után?

     

    Tami:most itt is tiszta bolond az idöjárás,vasárnap hó esett,tegnap esö és 10 fok,ma megint esik a hó ill. most éppen kisütött a nap. Én is nagyon várom már a tavaszt,olyan jó lesz melegben ülni a játszótéren. Bár én most örülök a télnek,mert március elején megyünk a családommal síelni.Futni nemrég újra elkezdtem,de lebetegedtem,így most megint kihagytam 2 hetet,de jövö héttöl újra szeretnék menni.

     

    Misstick:de jó,hogy ti is belevágtatok,szívböl kívánom,hogy tényleg ne legyen szükség orvosi beavatkozásra és hamarosan jöjjön a baba.

     

    Erröl jut eszembe,hogy Andi (a nick-jére nem emlékszem) is terhes,itt lakik Németo-ban a párjával.

     

    Baxo:Zsófi tündéri baba és látom ö is nagyon fitt,hogy már ilyeneket csinál. Tesód mikorra terveztek?;-)

     

    Ios:akkor te is több okból is várod a tavaszt.;-) W egyre szokja a munkáját és a bejárást is,sajnos mi is kevesebbet látjuk öt. Elméletileg itt nem kell majd olyan sokat utaznia,de majd ha beindul az egész,meglátjuk.

     

    Teszek fel egy-két új fotót,ha unjátok szóljatok.;-)

    előzmény:
    ios (66620)
    2009-01-27  16:56
  25. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. február 11. 09:2166644.
    mar megint esik a ho... ilyen tel miota itt elek 5 eve nem volt.. Minden masnap esik a ho, vagy az eso (inkabb ho) a napot nem lattuk hetek ota, hideg van.. Mindjart eljarom a tavasztancomat hatha hasznal... Mennem kellene plakatozni (a hetvegi harom napos rendezvenysorozatot, amit mi szervezunk) de gondolhatjatok, hogy szakado hoban nincs nagy kedvem.. :-(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. ios
    ios
    2009. február 10. 09:3166643.
    Nagyon-nagyon gratulálok nektek! Vigyázz magadra ebben a hülye influenza járványos időben.  Emlékszem, amikor nyáron a babásodásról beszélgettünk, és aggódtál. Aztán milyen könnyen sikerült. Úgy örülök nektek. Írjál rendszeresen, hogy hogy vagy. Nevek vannak már?
    előzmény:
    reina (66641)
    2009-02-08  12:18
  27. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. február 9. 08:5966642.

    Gratulalok reina, a babahoz elsosorban es az eskuvohoz is! :-)))) egyreszt orulok, hogy visszatertel ide, masreszt, hogy micsoda hirekkel.

     

    A baba neme ilyen koran ki szokott derulni? 

     

    Jo, hogy igy fogadtak a munkahelyeden, sot vege a tuloraknak is elmeletileg (gyakorlatban ezek szerint nem mindig sikerul) 

     

    Hany fos lesz az a szuk koru eskuvo? Az ebedet hol tartjatok? Talaltatok mar helyet?

    előzmény:
    reina (66641)
    2009-02-08  12:18
  28. 2009. február 8. 12:1866641.

    Sziasztok,

     

    Nem tuntem el, csak el voltam foglalva egyeb dolgokkal.

    Nalunk az a hir hogy babat varunk, hetfon leszek 14 hetes. Eddig ugy tunik  minden rendben van.Voltam gendiagnosztikan is, az eredmeny negativ lett, persze ez csak 95 % pontossagu, bar azt gondolom hogy az eletben semmire nincs garancia.  Tulajdonkeppen eleg hamar sikerult teherbe esni, a probalkozastol szamitva az 5. honapban. Augusztus 10 . korul kell megszuletnie.

    Mar a 12. heten kiderult egyertelmuen hogy fiu. Tesomeknak van 2 kislanyuk, kaptunk sok mindent, babaruhat is, van is 2 nagy szatyor rozsaszinu babaruhank.....

    Voltunk karacsonykor a Kanari szigeteken, ott kaptam gyurut is, tehat eskuvo is lesz. Eloszor a baba szuletese utan akartuk,de ugy dontottunk hogy legyen elobb. Szoval bejelentkeztunk aprilis 18. ra a hivatalba. Nagy felhajtast nem csinalunk. most csak szuk csaladi korben, kesobb meg majd szervezunk valamit a baratoknak.

     

    Tulajdonkeppen meg semmit nem szerveztunk. Az idopontot du. 1 orara foglaltuk, utana ebed  es kesz. A ruha kivalasztasa jelent egy kis problemat, mert csak elotte 1-2 hettel tudok bármit is felprobalni, tehat nem tudom elore megvenni. Nem akarok hagyomanyos menyasszonyi ruhat, azt soha nem is akartam inkabb valami nagyon alkalmit, es feheret sem akarok.Mar kineztem egy szepet, az vilagos arany szinu.

    A munkahelyen bejelentettem,eleg kedvezoen fogadtak. Megtudtam hogy terheseknek nem szabad tulorazni, erre a honap zaraskor 9 ig maradtam.Direkt kesz lettem a hataridos meloval fel 6 ra, de a fonokom csak fel 9 kor nezte at, utana meg megjegyezte hogy nem kene ilyen sokaig maradnom. Hat mit gondolt, miert siettem , azert hogy nezze at 6 ig. Na mindegy. De szerencsem van, mert kijelentette hogy ezentul legkesobb 6 kor haza kell mennem, es le is akarnak venni rolam olyan munkat ami stresszes es idoigenyes.

    Ugy gondoltam hogy majus vegeig dolgozom, mert jol vagyok, nem akarom itthon nezni a 4 falat.

    Szoval nalunk roviden ennyi a hir.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2009. február 6. 23:3566640.
    csatlakozom, fittball szuper, nekem is van, bar most nem hasznalom, csak az elozo elotti munkahelyemen vettem, mikor mar nagyon fajt a hatam... allandoan mozogni kell rajta, nem merevedsz bele egy bena pupos tartasba...
    előzmény:
    ios (66639)
    2009-02-04  17:43
  30. ios
    ios
    2009. február 4. 17:4366639.

    Na ugye, hogy ugye ... mondtam én :-)

     

    És igen, a fitballt én is csak ajánlani tudom.

    előzmény:
    misstick (66638)
    2009-02-04  17:34
  31. 2009. február 4. 17:3466638.

    http://www.gearfire.net/10-reasons-to-use-an-exercise-ball -as-your-chair/

     

    elso nap fel ora utan mar fajt a hatam de szep lassan raszoktunk a kolleganommel. o babat var neki is jo. az amszterdami irodaban a cegtol kapott egyet mindenki! van ahol a TB is tamogatja.

     

    folyamatosan mozog a derekad, dogloznak a hat es hasizmaid :-) es muszaj egyenesen ulni kulonben eldolsz :-)

     

    froodies lett ma este kiderul vegleges-e a pamenafame-t senki nem tudta helyesen leirni :-(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66637)
    2009-02-04  17:14
  32. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. február 4. 17:1466637.

    Te fitballon ulve dolgozol? Hogyan? marhogy nem tudom elkepzelni, hogy az miert jo a hatnak... nekem is van fitballom itthon de sosem gondoltam ra mint uloalkalmatossagra...

     

    Majd ertesits melyik lett az igazi a nevek kozul!

    előzmény:
    misstick (66636)
    2009-02-04  17:02
  33. 2009. február 4. 17:0266636.

    a froodies nem jelent semmit a masik meg azt h menjunk egyunk. kajas blog lesz sok keppel olyan mint a masik csak angolul :-) na meg joval tobb kaja... es szepen profin megcsinalva :-)

     

    gerinces dolog: akkor faj ha nem egyenesen ulok de miota fitballon ulok tok jol helyreallt :-) mindenkinek javaslom!!!!

    előzmény:
    baxo (66634)
    2009-02-04  14:18
  34. ios
    ios
    2009. február 4. 16:2666635.

    Én a másodikra szavazok, praktikus okokból. Szerintem akkor jó egy honlapcím vagy bármi ilyesmi, amit be kell írni valahová, ha rövid és könnyen megjegyezhető, minimalizálva az elírás esélyét. Az elsőt még végigolvasni sem egyszerű szerintem.

     

    Mi ez a lyukas a gerinced dolog? Fáj is? És mit lehet csinálni vele?

     

    Baxo, kérek szépen majd fotót a szoknyáról. Édes lesz a csaj, biztos.

     

    előzmény:
    misstick (66632)
    2009-02-03  15:54
  35. 2009. február 4. 14:1866634.
    Tami, nagyon szep ez a ruha!
    Misstick, mit jelentenek ezek a nevek? es milyen blog lesz? beleolvastam a ciprusiba, tenyleg jol irsz, kedvem tamadt nekem is leugrani Cipusra, plane, ha ilyen szuper ido van, unom mar a sok oltozkodest...hat meg Zsofi :)
    mindjart megyunk babazsurba, szoknyat kell venni :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66633)
    2009-02-04  09:22
  36. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. február 4. 09:2266633.

    PameNaFame, reszemrol, komolyabban hangzik :-) Jobban illik hozzad.

     

    Ios, megertem a turelmetlensegedet, nekunk is listank van arrol mit lehet majd tavasszal elvegezni a lakason. Persze nem olyan nagy dolgok mint nalatok. Pl. a furdoszobapolcok tuzpirosra festese es felszerelese (addig dobozokban vannak a cuccaink), a furdoszoba tukor keretenek szinten pirosra pingalasa, a nappali egy falanak tapetazasa (absztrakt mintas sotetbarna) 

     

    Akad azert meg tennivalo, aprankent haladunk :-)

     

     

    előzmény:
    misstick (66632)
    2009-02-03  15:54
  37. 2009. február 3. 15:5466632.

    na lanyok szavazas a leendo blogom cimerol, utolso 2 befuto:

     

    PameNaFame

     

    vagy

     

    Froodies

     

    mi legyen a blog cime?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  38. 2009. február 3. 10:2766631.

    20 fok van ill efolott :-) napkozben. ejjel lemegy 10ig is neha...

    az a terv h nincs terv. alkalmazkodunk. a valsag betett mindkettonknek. ill nekem meg mindig pangas van, Jnek mar van munkaja (allasunk van csak munkank nincs - es igy nehez orszagot valtani) meglatjuk... legjobb lenne ha nyaron lennek terhes akkor telen mehetnenk gorogbe.

    előzmény:
    ios (66630)
    2009-02-03  10:09
  39. ios
    ios
    2009. február 3. 10:0966630.

    Na véget ért a krém történet, tényleg küldtek ajándékot. Lehet még optimistának lenni.

     

    Baxo, nagyon hideg volt nálunk. Kb úgy képzeld el, hogy amikor otthon voltunk karácsony körül és január első napjaiban, naponta 3x adtam a kutyiknak friss, meleg vizet. Napközben is csak úgy tudtam kiönteni a csont keményre belefagyott vizet, hogy tettem rá egy kis forrót, vártam, és mint a gyerekek a homokozóban, kiborítottam a formát. Ezután a kemény fagy után jött az ónos eső. 

     

    Szia, Misstick! Tüchtig vagyok? Köszönöm. Én nem mindig érzem így, de azért próbálok a káosz közben is rendet tartani. Csak az tartja bennem az erőt, hogy minden nappal kevesebb van hátra a télből, és aztán megint lehet olyan munkálatokat végezni, amihez jó idő kell. És egyszer csak rend lesz megint. A múlt héten megvettük a zuhanykabint, fürdőszobabútort, kapcsolókat, konnektorokat, fürdőszobai apróságokat. Kicserélték a villanyóraszekrényt, kaptunk 24 helyett 32 A-t. Szóval haladunk, de sokszor olyan türelmetlen vagyok. 

    Babás képek tényleg jók. Drukkolok nektek is baba ügyben. Most mik a tervek a jövőre? Ha jön a baby, maradtok Cipruson? És hogy megy újra az együttélés?

    Nálatok biztos nincs ilyen hideg. Irigykedni akarok, mondd meg, hány fok van most napközben :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. február 3. 09:5266629.

    Hola Misstick, vegre elokerult a leanyzo!

     

    A blogodat en is olvasom, es rettentoen elvezem, nagyon jok a kepek, nagyon jo a szoveg. Mindig ha itt szakad a ho, vagy rosszkedvem van eszembe jut es olvasgatok belole, feldob. 

     

    előzmény:
    misstick (66627)
    2009-02-03  08:53
  41. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. február 3. 09:5066628.

    Baxo, hihetetlenul jopofa a Zsofi, azokkal a grimaszokkal, hogy el az arca! :-))

     

     

    előzmény:
    baxo (66626)
    2009-01-31  17:00
  42. 2009. február 3. 08:5366627.

    hello lanyok :-) vegre egy kis forgalom! baxo mondta h nezzek be, kerek szepen jelszot en is!

     

    ios ha eszembe jutsz mindig eszembe jut milyen kis tuchtig vagy, irigyellek ezert en vagyok a kaosz mintakepe...

     

    baxo babaja nagyon edes es ra is meg banyora is vonatkozik h orom ilyen jol sikerult babakepeket nezegetni es nem azokat a tipikus elmosodott, telibevakuzott szornyusegeket ahol a kep minosege levesz az elvezhetosegbol :-))

     

    edespofak a picik, lassan mi is gyurunk, de ugy "ovatos duhaj" mondjara. mielott komolyan raallnank  a dologra, ugy dontottunk adunk egy kis idot a termeszetnek (PCOm van) igy barmi megtortenhet. az elso honapot vegig idegeskedtem mert kozben kiderult h van egy luk a gerincemen es agyon gyogyszereztek meg rontgeneztek. vettem fitball-t azon ulok, sokkal jobb mar nem szedek gyogyszert ugyh nem izgulok. lesz ami lesz... aztan ha iden semmi akkor a jovo evet dokinal kezdjuk... de vmi azt sugja h arra mar nem fog sor kerulni - olyan jol erzem magam itt, kivul-belul, nem latok ra okot miert ne jonne ossze :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2009. január 31. 17:0066626.
    sziasztok, koszonjuk az erdeklodest, mi jol vagyunk, Zsofi mar 7 es fel honapos, ugyesen maszik, semmi sincsen biztonsagban tole fel meter magassagog...legujabb hobbija az allas... van ket foga, varjuk a tobbi erkezeset...
    Banyo, nagyon edi Adam!
    Tami, kerek jelszot en is, meg lecci, a Misstick blogjanak a cimet si, kivancsiva tettetek!
    Ios, en nem emlekszem, h ilyen hideg lett volna tobb hetig, vagy Erd ennyire hideg hely? vagy lehet, h a szoptatassal pusztultak el az agysejtjeim? arra emlekszem, h par napig jeges volt nagyon, akkor nem mentunk ki...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66625)
    2009-01-28  16:48
  44. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. január 28. 16:4866625.
    Koszonom :-) Raadasul a latszat ellenere igen kenyelmes (mar amennyire lehet) nem szaz kilo mint sok eskuvoi ruha, amit probaltam...
    előzmény:
    ios (66624)
    2009-01-28  15:33
  45. ios
    ios
    2009. január 28. 15:3366624.
    Hello Tami, köszi a jelszót, megnéztem a ruhát. Telitalálat. Naggyyon csinos vagy!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66623)
    2009-01-27  20:31
  46. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. január 27. 20:3166623.

    Tok jo Banyo, hogy kerdezted, en nem mertem.. :-) A kornyezetemben mindenki babazik vagy babat akar, a batyamek is rajta vannak, a legjobb baratnom othonapos terhes (ez kulon sokk volt szamomra... harman vagyunk nagyon jo baratnok es eddig meg se eskuvo se baba sehol, de ebben az evben ez nagyon valtozik es erezzuk, hogy telnek az evek..) a masik is rajta van a teman a parjaval.. Itt Spanyolorszagban is a legjobb barati par babat var szeptemberre.. Hirtelen jo sokan lettek.

     

    megelozom a kerdest: mi meg nem :-)) 

     

    Banyo, az utinaplot meg csak most keszitem, amint megvan atkuldom. 

     

    Ios, remelem azert annyira rossz ido nem lesz mint itt, szornyu volt, hovihar, hatalmas szel, azt hittem elviszi a tetot a fejunk felol. 

     

    Sieles: hat azota nem probalkoztam csak egyszer, nincs kivel. A parom ott dolgozik a szabadnapjan nincs sok kedve velem benazni a palyan, velem egy szinten levo barat ismeros meg nincs. Most belteri sziklamaszast kezdek... Majd meselek, hogy tetszik-e. 

     

    Banyo, te jarsz meg futni? 

     

    Ios, ez a kremes tortenet nem egyszeru, velem meg sosem fordult elo, meg jo hogy irtal nekik!!

    előzmény:
    ios (66622)
    2009-01-27  16:59
  47. ios
    ios
    2009. január 27. 16:5966622.

    Na még egy kérdésre válaszolok, aztán futok. Baba: még várunk, és nem vagy indiszkrét :-)

     

    Jó utat hazafelé, és érezd magad jól a szüleidnél. Boldog szülinapot.

    előzmény:
    banyoci1 (66619)
    2009-01-26  15:06
  48. ios
    ios
    2009. január 27. 16:5766621.
    Tami, a havazás, erős szél most jön ide tőletek. Visszatér a tél, pedig olyan jó enyhe idő volt a napokban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. ios
    ios
    2009. január 27. 16:5666620.

    Sziasztok!

     

    Banyó, azért magas a számla, mert heteken át -20 fok volt. A szigetelést nyáron megcsináltattuk, az teljesen jó. Először megijedtem, gyorsan körbekérdeztem ismerősök között, és másnak is ennyi a fogyasztás egy ekkora ház esetén. Hát ez van. Tavaly négyszer emelték a gáz árát, várható volt, hogy szép számlák lesznek.

    Hajrá költözés és új ház. Ügyesek legyetek. Milyen új állása van W-nek? Tetszik neki? Most is sokat fog utazni?

     

    Akartam a múltkor mesélni, hogy sikerült egy olyan kézkrémet vennem, amit kinyitottak az üzletben, a fedő fólia fel volt gyűrve, és hiányzott a krém fele. Mindezt persze otthon vettem észre, pár nappal később. Írtam egy szép levelet a Unilevernek és a Tesconak is. A Unilever azonnal hívott, nagyon elnézést kértek, és elkérték a postacímemet. A párom szerint csomagot akarnak küldeni, szerintem meg egy elnézést kérő levelet. Én nem vagyok olyan optimista, mint ő :-)

    A Tesco persze két hétig hallgatott (nem is vártam tőlük mást, ismerve a vevőközpontúságukat), aztán írtak egy emailt, miszerint ők rendszeresen ellenőrzik a dolgozókat, és tuti, hogy a vevők a hibásak. De ha megvan a blokk, vigyem vissza a krémet, blokkot, és a levelüket, és visszaadják a pénzt. Hát a blokk már nincs meg, nem szoktam megőrizni, csak ha garanciális dolog van rajta, a krémet is kidobtam, mert nem akartam semmilyen bőrfertőzést összeszedni más koszos keze után.  Ezt ismét megírtam nekik, azóta csend van. Igazából nem a pénz miatt reklamáltam, hanem azért, hogy figyeljenek már oda egy kicsit a vevőkre. A honlapjukon is jellemzően egy darab kontakt email cím van, jól kihangsúlyozva, hogy ezt a sajtó részére tartják fent, ide ne írjon senki piszlicsáré ügyekkel. Egyébiránt tessék befáradni egy üzletközpontba. Köszi...

     

    Tami, kérek szépen jelszót, naná, hogy kíváncsi vagyok a ruhádra. Ügyes vagy a szervezéssel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2009. január 26. 15:0666619.

    Sziasztok!

     

    Tami:de jó,hogy ennyi mindent el tudtál intézni míg otthon voltál. Mikor mész legközelebb? Tényleg te a síeléssel hogy állsz,szoktál még menni? Az elsö síelös kalandodra még emlékszem.;-) Én kérek egy jelszót,sajnos nincs már meg a régi.

     

    Ios:még szerencse,hogy így meg tudjátok oldani a fogorvosi költségek kiegyenlítését,borzalmas árak vannak.Én is voltam októberben fogorvosnál,sajnos kellett tömni is,én is otthagytam egy vagyont,mert müanyag tömést kértem. A gázszámlátok miért olyan magas? A nagy hideg miatt vagy rossz a szigetelés? Babával vártok még? (csak ha nem vagyok indiszkrét,ha nem akarsz ne válaszolj)

     

    Ádám tényleg nagyon élénk,mozgékony,így mi még a nagy hidegben is mentünk ki,kint imád lenni,egyedül esöben nem viszem ki,de hóesés,hideg nem akadály,mindenhez megvan a megfelelö ruhája.;-) Az akaratossága abban jelentkezik,hogy ha nem az van amit ö akar,akkor jobb esetben csak sikít,rosszabb esetben (mostanában) karmol is. Persze ez mind életkori sajátosság,de ö tényleg elég temperamentumos.

     

    Igen,ha költözünk,akkor szeretnénk valami sajátba költözni,már nézegetjük is az ajánlatokat,de szeretnénk megvárni,hogy kiderüljön mennyire jön be W-nek az új munkája. Álmunk egy új építésü passzív vagy alacsony energiájú ház,de meglátjuk,hogy az anyagi lehetöségeink végül mit tesznek majd lehetövé.

     

    Pénteken repülünk haza, a születésnapomat otthon szerettem volna ünnepelni,W csak hétvégén marad velünk,mi pont egy hetet leszünk otthon. Mi is és a nagyszülök is nagyon várják.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66618)
    2009-01-25  19:47
  51. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. január 25. 19:4766618.

    Sziasztok!

     

    De jok ezek a kepek az Adamrol! Nagyon mozgekony gondolom igy a hideg telben biztos nehez ot lekotni... Hoval kellene most koltozni? nezelodtok mar uj lakast, vagy meg csak terv szinten van?

     

    Ios, hogy all a felujtias? Nalad akkor tenyleg jol indul az ev, gratulalok! Latszik, hogy elismernek a munkahelyeden.

     

    Hu, tenyleg en is bekukkantok Misstick blogjaba, nagyon szeretem en is azt ahogyan ir! 

     

    Eskuvoszervezes. Most otthon voltam ket hetig (csutortokon jottem haza) es sikerult sok mindent elintezni, helyszin (sipito pihenopark) ez mondjuk mar megvolt, de szemelyesen is akartam veluk talalkozni, pappal beszeltem, anyakonyvvezeto ok, fotos lefoglalva, videos lefoglalva, zene felig megoldva, fenyek megoldva, es a RUHA LEFOGLALVA!!!! :-))) a bemlapomon van rola kep, a jelszo nem valtozott, bar elkuldom ha keritek. 

     

    En is varom mar a tel veget, itt is szornyu ido van, tegnap szo szerint hovihar volt, hatalmas szellel, szakado hoval, ma is esett a ho, hideg van, fazom... Remelem hamar eljon a tavasz. 

     

    Baxo, ha olvasod mi ujsag veled, hogy vagytok??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  52. ios
    ios
    2009. január 23. 10:3966617.

    Sziasztok lányok!

     

    Örülök, Aneis, hogy írtál. Kicsit bővebben tessék, olyan nincs, hogy nem történik semmi. Jól vagytok, te és az embered is?  A Vezúv Pompei kirándulás szuper lehetett, nekem nagyon tetszett. Hű, de régen volt már.

     

    Banyóci, Ádám olyan nagyfiús már, és a hintamoci szuper. Az ilyen játékokat szeretem, a csicsamicsa színes műanyagokat meg nagyon nem. Miket tud már Ádám? És mi az, hogy akaratos? El sem hiszem, így ránézésre egy angyal.

     

    Tami, hogy álltok az esküvőszervezéssel? Mesélj a részletekről.

     

    Kicsit magunkról: párom tegnap fogorvosnál kezdett. Ez már a második kezelés volt, és még egyszer mennie kell. Valami apró dolognak indult, aztán 87 000 ft lesz a vége. Még jó, hogy az egészségpénztáras biztosításunk fedezi, és visszakaptuk már. A doki előre kiadta a számlát. Kaptam fizetésemelést, és jutalmat, jövő hétfőn utalják mindkettőt; igazán jól indul az év. Úgy örültem neki :-)

    A rossz hír viszont, hogy a gázszámlánk az egekben van most, hogy -20 fok volt kb 3 héten át. Szó szerint ilyen hideg volt, minden reggel néztem a hőmérőt. Most meg esik napok óta, szürke trutyi idő van. Áááá, vége lehetne már a télnek, napsütést akarok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  53. 2009. január 12. 20:1966616.
    És akkor az ígért képek.....
    előzmény:
    banyoci1 (66615)
    2009-01-12  14:49
  54. 2009. január 12. 14:4966615.

    Sziasztok!

     

    Én is el voltam veszve,pedig még jó okom sincs rá,de most már összekapom magam és próbálok rendszeresen írni.

     

    Mi jól vagyunk,Ádám nö,fejlödik,akaratos,központi személyiség,nagyon hasonlít rám,én föleg a belsö tulajdonságaiban veszem észre,mások szerint külsöre is inkább rám hasonlít.

     

    W. múlt szerdán elkezdte az új munkáját,egyenlöre még ismerkedik a hellyel,a kollégákkal,még számítógépe sincs,gondolom beletelik 1-2 hónapba,míg kiderül,hogy mennyire tetszik neki.

     

    Több,mint valószínü,hogy el kell költöznünk,egyikönk se szeretné,hogy huzamosabb ideig ilyen sokat (napi kb. 1,5 óra) kelljen utaznia,bár itt már nagyon megszerettük a helyet,barátokat is találtam,de hát valamit-valamiért.

     

    Tami:gratulálok az esküvö idöpontjának kitüzéséhez. Az utinaplótokra is nagyon kíváncsi vagyok,elküldenéd majd a címét.Van aki segít az esküvö szervezésében? Nekünk a bátyám nagyon sokat segített,jó ha van egy otthoni összekötö személy,akit akkor is tudnak keresni,ha te nem vagy otthon,meg aki ránéz néha a dolgokra.

     

    Aneis:szerintem is jó hír,ha nincs semmi különös,azért ha van kedved tehetnél fel egy-két új képet is.

     

    Ios:nem semmi,hogy úgy építetek át,hogy bent laktok,le a kalappal elöttetek,én ezt nagyon nem bírnám,persze gyerekkel és úgy hogy egész nap otthon vagyok,azért kicsit más.

     

    Misstick:mindig lesem a blogodat,láttam vannak új beírások,nagyon bírom a stílusod,így mindig olvasgatlak is.;-)

     

    Baxo:Zsófi nagyon helyes,igazi lányos lány,örülök,hogy ennyire kitölti a napjaidat az anyaság.

     

    Most csak ennyire futotta,Ádám közben felébredt.Majd ma még igyekszem képeket is feltenni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66614)
    2009-01-09  10:49
  55. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. január 9. 10:4966614.

    Boldog Uj Evet!!

     

    aneis, jo hallani rolad, meg ha nem is tortenik semmi "erdekes"

     

    En most vagyok itthon, a szuleim toltottek nalunk az unnepeket es veluk egyutt jottem vissza tegnapelott. Most itthonrol szervezkedem az eskuvovel kapcsolatban.

     

    A szilveszter csendesen telt, negyesben a parommal es a szuleimmel, jo volt, bar a parom belazasodott, rosszul volt. Igy nem volt nagy unneples.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_239106 (66613)
    2009-01-02  11:04
  56. Torolt_felhasznalo_239106
    Torolt_felhasznalo_239106
    2009. január 2. 11:0466613.

    Boldog uj evet mindenkinek egy elveszett baranykatol!

     

    Olvasgatlak titeket, de nincs nagyon mirol irnom, bar erre az angolok azt mondanak: no news - good news. Az eletunk a szokasos mederben zajlik, semmi nagy esemeny, mint pl. koltozes, lakasfelujitas, kisbaba, eskuvo, stb. Neha kicsit kiruccanunk par napra valahova, osszel itt voltak a noveremek, es egyutt elmentunk Pompeibe, a Vezuvot is megmasztuk. Aztan dec. elejen megneztunk egy igazi hagyomanyos adventi vasart Eszak-Olaszorszagban, Trentoban. Karcsonykor Magyarorszagon voltam, de a szilvesztert mar itt toltottuk. Igaz, influenzasan jottem vissza, ezert ki sem mozdultunk itthonrol, csak kettesben koszontottuk az uj evet.

     

    Nektek hogy telt a szilveszter?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. december 25. 14:2366612.

    Jol hangzik a menu, biztos finom volt :-) Mi a parom szuleinel toltottuk a szentestet igy nem kellett foznom :-)

     

    Igen, tegnap rendes munkanapja volt, ma pedig fel napot (2-ig) dolgozik. Sajnos a sipalya nem zar be karacsonykor.

     

     

    előzmény:
    ios (66610)
    2008-12-24  15:30
  58. ios
    ios
    2008. december 24. 15:3066611.
    Ja, és nem esik ám a hó, pedig úgy vártam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  59. ios
    ios
    2008. december 24. 15:3066610.

    Irok én, ha van időm - most éppen van. A jól megérdemelt szabadság, ugye ..

    A menü végül nem kacsa lesz, mert a napokban voltunk vendégségben, és ott kacsa volt. Helyette göngyölt hús a főfogás, már elő van késztve, hamarosan betolom a sütőbe. Az ebéd mákos guba volt, egész jól sikerült, bár egyikünk sincs oda érte. Évente egyszer éppen elég :-) 

     

    A párodnak rendes munkanap volt? Vagy meddig dolgozik ma?  Úgy sajnálom, akiknek ma is dolgozniuk kell, a készülődés helyett. Az új szekrényhez gratulálok.

     

    Még egyszer mindenkinek békés karácsonyt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66609)
    2008-12-24  08:14
  60. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. december 24. 08:1466609.

    Nalunk is alakul a karacsonyi hangulat, tegnap ejfelig szekrenyt szereltunk, (20-an vettunk egy bohom szekrenyt a haloszobaba) mindenhol dobozok, sehol a takaritas, se beigli... :-)

     

    De a mai nap jol indult :-) a paromnak reggel fel hetkor szol az ebresztoje minden nap, en altalaban tovabb alszom, de ma felebredtem vele, es elkezdtunk fat disziteni, o mikozben oltozott a munkaba es reggelizett, fel-feltett egy egy diszt en meg segitettem neki es kozben karacsonyi dalokat enekeltunk. A szomszedok biztosan elveztek a hajnali koncertet.

     

    Most elkezdem a takaritast, a beiglisutest stb :-)

     

    Nagyon Boldog Karacsonyt kivanok mindenkinek!!!

     

    Ios, nem tudtam, hgoy otthon is van neted, mar nincs kifogas, hogy ne irj :-) Mi lesz a karacsonyi menu?  

    előzmény:
    ios (66608)
    2008-12-22  14:18
  61. ios
    ios
    2008. december 22. 14:1866608.
    Sziasztok, már a szabadságot élvezem, otthonról írok. Kezd karácsonyi hangulatom lenni. Csomagoltam, pakolásztam, most éppen ebédelni készülünk. Holnap már csak elugrunk bevásárolni, hogy feltankoljam a hűtőt és a kamrát, aztán jöhet az ünneplés.

    Iszonyú erős szél fújt tegnap egész nap, és nagyon nagyon hideg volt hozzá. Holnapra már havazást mondanak, várom, mint a gyerekek. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  62. ios
    ios
    2008. december 19. 13:4366607.

    Sziasztok Lányok, nekem ez az utolsó munkanap idén. Már tűkön ülök, és mennék haza. Nagyon rendes kislány vagyok, rendben hagyok itt mindent, még az asztalomat is letakarítottam.

    A múlt héten lezajlott a céges karácsonyi vacsoránk és utána a városnéző program. Idén Budapestre jöttek a külföldi kollegák, és egyedül szerveztem meg a programokat, reptéri transzfereket, minden lépést, mert időközben felmondtak az asszisztensünknek, amit már meséltem. Nagy munka volt, de élveztem.

    A lényeg, hogy reptéri sztrájk ide vagy oda, mert természetesen pont akkor volt a sztrájk, minden nagyon jól sikerült, és nagyon megdicsértek utána. Jó érzés volt.

     

    Tami, édes lehetett a bébi, és biztos jó volt a vendégség. Nekem sincs valahogy karácsonyos hangulatom, pedig már tényleg nincs sok hátra. Talán a jövő héten, ahogy közeledünk 24-éhez, jobb lesz. Hétfőre tervezem a csomagolást. Annyira jó lesz, mindketten otthon leszünk két hétig, és csak jövünk-megyünk, pihenünk, mozizunk. Nagyon ránk fér már.

    Szerintem nálam azért nem akar jönni az igazi karácsonyi hangulat, mert valami borzasztó idő van. 4 óra előtt besötétedik, napközben is borongós, mindig esik az eső. Ha már esik, legalább havazzon egy kicsit. Ez a nyúlós, trutyi idő a legrosszabb. 21-e a leghosszabb éjszaka, aztán mindig egy kicsit hosszabbak a nappalok, és legyünk optimisták, itt a tavasz mindjárt.

     

    Ezúton szeretnék minden fórumtagnak boldog karácsonyt és minden jót kívánni az új esztendőre.  Legyetek jók és vigyázzatok magatokra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  63. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. december 17. 10:5166606.

    Nem adom fel...

     

    Bar senki sem kerdezte, azert elmeselem, a vacsora jol sikerult, a bebi ejfelig nem volt hajlando lefekudni... nagyon edes volt, pakolaszott ossze-vissza (16 honapos)

     

    Most pedig a parom karacsonyi ajandekat kellene elkezdeni, de nagyon lassan megy ez nekem... valahogy nincs karacsonyi hangulatom, (semmilyen hangulatom sincs) es panikba esek ha azt gondolom, hogy egy het mulva szenteste!!!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  64. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. december 5. 15:2666605.

    Ezerrel takaritok, rendezgetem a lakast, ma negyen + 1 bebi jonnek vacsorara, a barataink es itt is alszanak!! Nagyon orulok neki mert reg nem lattam oket, de most rohangalok mint pok a falon. Takaritas, rendrakas ( az ut utan meg szanaszet minden) utana allok neki a vacsinak!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66604)
    2008-12-04  17:22
  65. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. december 4. 17:2266604.

    Te jo eg Ios ti aztan nem alltok le... A telet a felso szinten tolteni alul meg szetverve minden? Hihetetlen vagy :-) De biztos vagyok benne, hogy meg igy is gyonyoru hangulatos karacsonyt varazsoltok.

     

    Az APEH nem valtozik, ram is mindig a fraszt hozzak a spanyol megfeleloik, amikor hivatalos ertesitest kuldenek es menni kell erte a postara.. Aztan mindig valami hulyeseg (hala az egnek...) De a szivbajt hozzak ram.

     

    Baxo, Zsofi nagyon nagyon szep es biztosan okos is es ugyes is, nem vagy elfogult. Otthonrol dolgozol valamit, vagy most teljes egeszeben a csaladodnak szenteled magad?

     

    Mi a lakas belakasaban meg nem nagyon jutottunk elore, illetve ott tartunk mint nyaron. Az utazasunk elott hihetetlen nagy nyomas volt rajtunk, nem volt idonk semmire. Most hogy itthon vagyok, lehet majd festegetni a meg hianyzo polcokat es ilyesmit. Raadasul meg indok is van ra: 26-an jonnek a szuleim az unnepekre!!! Ilyen sem volt meg :-) Es januar 7-en egyutt megyunk haza. Otthon sok elinteznivalo van, foleg az eskuvo miatt, a helyszinnel, a fotossal (ezek le vannak foglalva) talalkozok, ruhaproba (ezt varom a legjobban :-) papirok elintezese, forditasa stb. Legkozelebb mar csak tavasszal megyunk majd a parommal.. A spanyol rokonok (kb 50 fo) programszervezeset is idoben intezni kell. De nem panaszkodom, egyenlore nagyon elvezem!!! 

     

    Itt meg mindig esik a ho, teljes a karacsonyi hangulat. teszem is a sutobe a gesztenyet, hogy jo illattok fogadjak a paromat ha hazaer..

     

    Ios, mikor is hagyod abba a munkat? Nagyon jo, nektek a menu is megvan mar :-)) Mi alig varjuk mar a karacsonyt az uj lakasban, hova is keruljon a fa, diszites, igy alakul otthonna egy uj lakas.  

     

     

     

     

    előzmény:
    ios (66599)
    2008-12-02  14:02
  66. ios
    ios
    2008. december 2. 14:3966603.
    Engem nagyon is érdekelnek a kismamás hétköznapok, úgyhogy írjál és tegyél fel képeket bátran.
    előzmény:
    baxo (66600)
    2008-12-02  14:20
  67. ios
    ios
    2008. december 2. 14:2466602.

    Elküldtem, hogy el ne tűnjön, de írok még:

    bébike nincs még, de fogok szólni, ha útban van. Most nagyon energikus vagyok, teljesen feldobott, hogy két hétig nem kell dolgoznom, és lesz idő pihenni, aludni, ide-oda elmenni. 

     

    Közben volt egy kalandom az apeh-hel is. Kaptunk tőlük két levelet, az egyik a férjem tulajdonrészére, az illeték korrekt módon kiszámolva, ezt ki is fizettük. Aztán jött az én részemre is, rosszul kiszámolva,  mert nem vették figyelembe, hogy egy másik lakás árát beforgattam ebbe. Reklamáltam, küldtem másolatban adásvételit. Erre jött egy válasz, hogy jó, akkor legyek otthon ekkor és ekkor, mert jönnek helyszíni szemlére. Mindezt egy jó bunkó hangú levélben.

    Aztán erre két hére jött egy újabb levél, hogy ok, igazad van, fizesd ki a 20 000 ft-ot és rendben is vagyunk. Kifizettem.

    Nem tudtam elérni az ügyintézőket telefonon, mert sosem vették fel, úgyhogy nem mertem megkockáztatni, hogy nem maradok otthon a szemle napján.  Azt gondoltam, hogy ezek után nem lesz szemle.

     

    Azért persze jöttek, és teljesen nem értették, hogy minek kellett kijönniük szemlézni. Kérték, hogy mutassam már meg a leveleket. Megmutattam az egész történetet, ezek után elnézést kértek. Kérték, hogy írjam alá, hogy ők aznap ott voltak, és elmentek. A garázst (!) kellett volna szemlézniük, amiről egy szó sem volt a nekem küldött levelekben, ill. teljesen egyértelmű, hogy a házzal egyidőben épült, szerves része az ingatlannak, szerepel minden nyilvántartásban, engedéllyel épült, és a térképszelvényen is rajta van. Úgyhogy jó mérgesek voltak az ügyintézőkre. Én meg két hétig halálra izgultam magam, hogy mit akarnak tőlem. Pont tőlem, aki aztán minden fillért leadózik...

     

    Na mindegy, túlvagyunk rajta. Annyit mondtak, hogy ez az az eset, amikor a jobb kéz nem tudja, mit csinál a bal, és az ügyintéző nincs a helyzet magaslatán. Csak az a baj ezzel, hogy erre van idejük, az ügyeskedőkre meg valahogy nincs. Én inkább arra fektetnék hangsúlyt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  68. 2008. december 2. 14:2266601.
    jah es mememe, iwiwen megvagyunk egymasnak, ugyhogy ha akarsz, te is el tudsz erni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66594)
    2008-10-31  04:36
  69. 2008. december 2. 14:2066600.
    sziasztok, kozkivanatra irok, mar regen voltam erre, hehe..:)
    eloszor is Tami, gratula az eskuvohoz! Misstick, en is fent vagyok msn-en, irhatsz nekem is barmikor, ha nem erek ra, ugysem valaszolok...:) 
    rolam: Zsofi elegge elfoglalja a napjaimat, persze nagyon edes, meg okos-ugyes-szep, nem mintha elfogult lennek, masok is ezt mondjak...:)
    nem kell megijedni, a begubozason azt ertettem, h nem nagyon hagyom masra, elvagyunk itthon kettesben, persze jarunk baba-mama jogara, meg uszni is 4 honapos kora ota, a multkor parszor otthagytam anyukamnal,  vagy a nagymamamnal 1-1 orara, amikor apukamat mentem latogatni a korhazba, de szegeny Zsofi ugy orditott egy ido utan, mint akit olnek, aztan mikor visszatertem es meglatott, egybol abbahagyta...azota nem nagyon mertem otthagyni, csak az apjaval, vele jol elvan... majd lassan kell hozzaszoktatni a mas arcokhoz, de egyszerubb lesz, ha mar mast is ehet, nem csak anyatejet...
    most 5.5 honapos, eddig csak szopott, 6 honaposan kezdjuk el a hozzataplalast...2.5 honapos kora ota forog, a hasan is fordul korbe, lassan rajon a kuszas-maszas titkara is, egyenlore nem megy neki, es nagyon duhos, ha nem halad :) nezegeti kezet-labat, nagyokat vigyorog, kacag is, nyalbuborekokban meg mindig jo, mar varom, mikor kezd jonni a foga, mert nagyon nyaladzik...
    az uszast nagyon szereti, meg a  jogat is, ott foleg a sok masik baba erdekli, nagyon baratsagos es vidam baba...
    az ejszakak meg nehezek, a masodik feleben gyakran ebred es szopik is, ugyhogy a kisagyban kezdi fel tiz korul, aztan fel egy fele ebred, szopik, es aztan mar velunk alszik, igy konnyebb nekem, nem kell kiugralni folyton az agybol....
    most szegenykem nagyon taknyos, folyton szivni kell az orrat, amit persze utal....
    most meg csoda tortent, mar 2.5 oraja alszik az erkelyen, ennyit meg sosem aludt egyben napkozben, kivancsi vagyok, meddig birja...
    hehe, nem tudom mi erdekel meg titeket a kismamas izgalmakbol, rakok fel par kepet
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  70. ios
    ios
    2008. december 2. 14:0266599.

    Sziasztok lányok!

    Ismét itt vagyok, ezer éve nem léptem be a fórumra. Először is szeretnék gratulálni Tamiéknek az esküvőhöz. Sok boldogságot kívánok nektek, minden vágyatok váljon valóra, és éljetek ezer évig szeretetben, békességben.

    Engem feltétlen érdekel az útibeszámoló, majd küldjél légy szíves elérhetőséget, hogy meg tudjam nézni.

     

    Magunkról pár szót:

    ott hagytam abba, hogy szétvertük a földszinti fürdőszobát, és elkezdődött a fűtési rendszer felújítása. Ezen már túlestünk, aztán ha már úgy belejöttünk a rombolásba, akkor az egész első szintet elkedztük rendbe tenni. Felköltöztünk az emeletre, a bútorok nagy részét kipakoltuk a tárolóba. Lent most a konyha működőképes, meg hozzáférek a hűtőhöz is, de egyébként totál üres minden. Úgy képzeljétek el, hogy ahol kellett, véstünk, aztán kiszedtük a régi ajtókat, aztán emiatt javítani kellett, majd glettelni a festés előkészítésére. A glettelés utáni csiszolást utálom, száll a por, takarófólia ide vagy oda, sosem lennék festő, az tuti. Festve még nincs, mert még kell javítgatni, de most leálltunk ezzel egy kicsit. Egyrészt az időjárás nem kedvez az ilyen munkáknak,  rendesen kéne száradnia, másrészt még az aljaztot is ki akarjuk egyenlíteni, mert nem az igazi, és ahhoz is az kell, hogy az ablakok nyitva legyenek egész nap, stb stb.

    Szóval, most kibírjuk a felső szinten, és tavasszal folytatjuk.

     

    Már csak három hetet dolgozunk, aztán két hétig otthon leszünk. Pihenünk, kiválasztjuk a csempét, parkettát, egyebeket. 

     

    Készülünk lélekben a karácsonyra, már megbeszéltük a menüt (húsleves lesz négy féle husival, kacsasült, hagymás tört krumpli, párolt lila káposzta, apró sütemények és egy gyümölcs torta). Van egy adventi kalendáriumunk, nyitogatjuk rajta az ablakokat, olyan jó készülődni.

     

    Munkaügyileg meg nagyon várom már a szünetet. Négy hónapig volt egy asszisztensünk, mire betanítottam, és kezdett volna belejönni, úgy döntöttek, hogy mégsem az igazi, és keressünk mást. Úgyhogy most ismét keresgélünk. Kapom a rosszabbnál rosszabb önéletrajzokat. Volt olyan, akinek udvarias elutasító választ küldtem, és visszaírt,  'miazhogynemengemválasztanak'  stílusban. A legnagyobb probléma a szövegértelmezéssel van, teljesen egyértelműen összefoglaltuk, hogy kit keresünk, milyen feladatra, milyen tapasztalattal, és teljesen eltérő anyagokat küldenek. Mit gondolnak, hátha mégis jó lesz? A helyesírásukról nem is beszélve. A vége az lett, hogy megbíztunk egy ügynökséget, egy kisebb vagyonért végeznek előszűrést, keresnek nekünk embert. Meglátjuk, mi lesz az eredmény.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  71. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. december 1. 09:4466598.

    Sziasztok!

     

    Nem sokat kellett visszaolvasnom....

     

    Jelentem hazaerkeztunk. A 36 fokos Buenos Airesbol a hoesesbe. Az ut hihetetlen volt, a kapcsolatunk szintjen kozelebb hozott egymashoz minket, a sok stressz es munka utan csak egymassal foglalkoztunk, es hat jol erezni magad valakivel 30 napon keresztul 24 oraban, akkor az mar nagy szerelem kell legyen :-))

     

    Meg egy hir: 2009 szeptember 4-en eskuvo lesz :-)

     

    Kintrol jelentettuk be e-mailben a Ket osszeillo ember c. szamra csinaltunk egy fenykepes valogatast es ezt kuldtuk el. Nagy sikere volt, a csalad spanyol fele teljesen be van indulva, hogy vegre magyar eskuvo! (otthon lesz)

     

    Az utazasrol annyit tudnek irni, hogy tele lenne a topik velem, de mar dolgozom az utinaplon fenykepekkel, aki jelentkezik annak elkuldom ha kesz.

     

    Itthon pedig olyan teli a taj, minden hofeher, hogy mar a karacsony jar az eszemben. Meghivtuk a szuleimet ide az uj lakasba, remelem tudnak jonni... Ki hol, kivel tolti a karacsonyt? Baxo ti mit terveztek a picivel? Banyo, nalatok hogy lesz? Misstick hazautazol? Ios, mar latlak kis sutemenyeket sutve, a lakast diszitgetve... :-))  

    előzmény:
    misstick (66597)
    2008-11-24  17:10
  72. 2008. november 24. 17:1066597.

    na gyors visszaolvastam. baxo mi az a begubozas???  tessek legalabb irni :-) iossal neha beszelunk msn-en de te is irhatnal neha, tobbiek ti nagyon elvesztetek. facebookon nem vagytok? ott legalabb par kepet latni neha. en oda rendszeresen toltok.

     

    nalunk annyi van h J idekoltozott egyre inkabb csiszolodunk ossze ami persze surlodassal jar :-) de szep metafora :-) de megvagyunk. tanulom a gorogot, ma mar 2 percet hablaltam a szabonak hogy hogy varrja meg a farmerom.  felet angolul, felet gorogul. de itt konnyu tanulni mert a cipriotak jo parasztosan beszelnek, ezert ertem. porgetik az R-t es hangosak es artikulalnak mintha suket lennek, szoval nem nehez kihamozni mit akarnak....

     

    tami irgyellek a delamcsi utert, mi is terveztuk baratnokkel de le kelltt mondani mert vagy szabi nincs vagy penz, meg J is huzta a szajat....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  73. 2008. november 24. 17:0366596.

    szuzmariaedesanyam. hat bocs h igy belecsapok a lecsoba ismeretlenul de sztem te nem teljesen vagy ok.... Jol ertem, hogy feladtal mindent, nem beszelsz nyelvet,es egy nalad 10 evvel idosebb, kulfoldi pasival gyereken dolgoztok egy 3ik orszagban ugy h nem is igazan tudtok normalisan kommunikalni es csak o keres es o se sokat? sztem te nem bator vagy hanem nagyon nem komplett... megis mire szulsz gyereket? az o nem biztos fizujara??? ezt most ne ugy kepzeld el, hogy otthonrol a meleg fotelbol pampogok. 4 kulonbozo orszagban eltem, hol pasival hol enelkul, es mi is nagyon szeretjuk egymast  6 eve, de ahelyett h eszeveszett reprodukalasba kezdtunk volna, megtanultunk mindketten 2 idegen nyelvet es mindkettonknek volt nemetorszagban jol fizeto es biztos allasa. KULFOLDIKENT! ugyhogy ez a kulfoldi nincs megfizetve duma mese. a SZAKKEPZETLEN kulfoldi nincs megfizetve - ezt alairom. de akkor megint a kerdes: mire akarsz gyereket szulni?

     

    az h egyiptomi es 40 eves ki is hagyom a mesebol mert akkor azzal jonnel h eloiteletek meg rasszista vagyok, de ez mar csak hab a tortan! szakkepzetlenul es nyelvet nem beszelve kulfoldon mindig is a tarsadalom legaljan fogsz vegetalni. ezt fogadd el. semmi felelosseget nem latok a soraidban ugyh hiaba mondanam h tanulj nyelvet es dolgozz 3-4 evet es majd utana szulj, egyik fuleden be, a masikon meg ki, mert vakon bizol a pasiban...

     

    bocs ha kemeny vagyok, de nem vagyok jopofizos egyutterzo passzban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_480108 (66595)
    2008-10-31  17:31
  74. Torolt_felhasznalo_480108
    Torolt_felhasznalo_480108
    2008. október 31. 17:3166595.

    Szia.

     

    Talán lesz 1 éttermi lehetőség. Párom betévedt 1 algir étterembe és a koszt nem volt német szintnek megfelelő (szerinte)  Megmondta a tulajnak, aki most fogadja meg a tanácsait, és lehet csinálják majd együtt. (Párom írtó jól főz). Kiváncsi leszek a végeredményre. Na igen, nem adom fel, de neki kell állnom angolt meg németet tanulni agyvérzésig:) Köszönöm a jókivánságokat. Az EU kártyával kötelesek lennének ellátni, utánanéztem. De EU-n belül az EÜ-i országonkénti kompatibilitás nem biztos, hogy megvan pedig meg kéne.... Minden jót Neked! Vadoc

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66593)
    2008-10-31  04:28
  75. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. október 31. 04:3666594.

    Kedves regi forum tagok:

     

    Irtora sajnalom, hogy mar senki nem ir ide. Szerintem jo kis csapat voltunk es nekem hianyozni fog a topic, mivel missticken kivul senkivel nincs kapcsolatom mas mediumon keresztul. Ertem en, hogy minenki elfoglalt, meg a parjaval/gyerekeivel van, de azert akkor is szomoru, hogy ide jutottunk, hogy egy honapig nem ir senki.

     

    Ha estleg meg valaki megis ideteved, es olvassa ezt, kivanom mindenkinek a legjobbakat es orulok, hogy reszese lehettem ennek a virtualis tarsasgnak igy a vilag masik vegerol is

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  76. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. október 31. 04:2866593.
    Hello! Jo meresz vagy, hogy mindent feladva kikoltoztel a parodhoz, raadasul munka kilatasa nelkul, de talan pl. lehetnel baby sitter, azzal a nyelvet is tanulod es penzt is keresel igy kezdetnek.  En ugy tudom, az Eu-s kartya csak balesetbiztositasra jo (pl. nyaralas alatt). Sok sikert a babahoz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_480108 (66592)
    2008-10-26  21:38
  77. Torolt_felhasznalo_480108
    Torolt_felhasznalo_480108
    2008. október 26. 21:3866592.

    Sziasztok.

     

    3 hete költöztem ki a páromhoz Németországba. Ő egyiptomi, angolul beszélünk. Én feladtam itthon a munkám, illetve gyakorlatilag mindent. Németül nem tudok, de van 1 olyan sejtésem, neki kell állnom tanulni ezt a nyelvet. Nem tudom meddig maradunk itt, de így sanszom sincs itt melóra, úgy látom.

    Wurzburg mellett vagyunk. Ha valakinek van tanácsa, ötlete, jó szívvel fogadnám...Egyikünk angolja se tökéletes, de szeretjük 1mást. Én 28 vagyok, ő 40. Dolgozunk a babán...:)

    Jelenleg ő dolgozik, de elég kevés a fizuja (nem nagyon tolerálják itt a külföldi népeket).

    Másrészről még otthon megcsináltattam az EU (egészségügyis) kártyát, amit megmutatott a házidokijának, ő beolvasta valami gépbe, és az nem ismerte fel...Doki nem is tudta mi ez...Ha lesz baba, és mennem kell vizsgálatokra (fizetem haza a 4350 -t eü-re)

    Mit tegyek?Légyszi adjatok tanácsot.

     

    Köszönöm. Vadoc

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  78. Torolt_felhasznalo_428724
    Torolt_felhasznalo_428724
    2008. október 5. 22:2766591.

    Sziasztok,

    ne haragudjatok, hogy csak is betolakodom. en olaszorszagban elek, van esetleg a forumon vmi, aki szinten vagy olasz erdekeltsege van :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66590)
    2008-10-04  22:21
  79. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. október 4. 22:2166590.
    Ios hogy alltok a felujitassal?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  80. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. október 4. 22:2066589.

    Nem nagyon tervezunk elore az utazassal kapcsolatban, sajnos idonk sincs ra. En amugy nagyon tervezos vagyok, de ez most nem mukodik nalam, aludni nincs idom, nemhogy leulni a gep ele es orakat nezelodni... A parommal nevetve mondogatjuk, hogy leszallunk Buenos Airesben beulunk egy kavehazba es mivel ott mar se telefon se munka, se hataridonaplo nem lesz majd ott raerunk ezzel foglalkozni :-) Nagyjabol ugy nez ki, hogy Buenos Airesbol Mendoza fele vennenk az iranyt, es onnan mennenk at Chilebe, Santiagoba. Innentol pedig Patagoniaig es vissza Buenos Airesbe. De se szallasunk se semmink nincs.

     

    Majd lesz valahogy. Annyit teszek, hogy Isabel Allende konyveket olvasok (14 evesen lattam a Kisertethazat, majd olvastam tobb konyvet) most eppen a mi pais inventado (elkepzelt hazam szabadforditasban) c. konyvet olvasom, ami egy az egyben Chilerol szol. Amolyan hosszu monolog es az orszagat mutatja be a gyermekkoran es az emlekein keresztul. 

     

    Mexikoba mindenkeppen megyunk majd (egyszer :-) lakik ott egy nagyon kedves baratunk, aki tobbszor volt mar nalunk es a viszontlatogatas mar evek ota fuggoben van.  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66588)
    2008-09-26  03:39
  81. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. szeptember 26. 03:3966588.

    Hello!

     

    Tami> Tok jo, hogy meg van a jegy. Egy egesz honap utazas az nagyon klassz. Azert remelem legkozelebb jottok Mexikoba is Meselj a tervezesrol is, az egesz utat pontsan kitervezitek elore, vagy ha mar ott vagytok akkor improvizaltok bizonyos dolgokat?

     

    Banyo> Nahat ezek nagy hirek, akkor hamarosan koltoztok. Gondolom lassan kezditek is a keresgelest, hiszen december hipp-hopp itt van. Te lakast vagy hazat szeretnel inkabb?

     

    Ios> Nem semmi strapabirok vagytok ezekkel a felujitasokkal. A tesom most tatarozza a lakasat, es hat mind o mind anyukam elegge kivannak tole, pedig ok nem is bent lakva ujitanak, de naponta jarnak fol megnezni, hogy hogy all a dolog, es hat volt mar hogy ra kellett dorrenteni a munkasemberekre, mert semmit nem haladtak egy hetig...

     

    Nekem is van jo hirem: eloreleptem egyet a munkahelyi rangletran, es ezzel egy eleg rendes fizetesemeles is jart.

     

    S. ma tudja meg, o mennyi emelest ill. eloreleptetest kapott.....egy kicsit izgulok miatta, mert ha nem jo akkor nagyon szomoru lesz szegeny, es hat tavaly nem kapott tul sokat, meg a fonoke is eleg hulye.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  82. 2008. szeptember 19. 13:2366587.

    Sziasztok!

     

    Tami:szuper,gratulálok a repülöjegyekhez. Nem csodálom,hogy fel vagy dobva,biztos nagyon sok élményben lesz részetek. És az idöpont is tökéletes,így a karácsonyi készülödésre pont hazaértek.

     

    Baxo:Zsófi nagyon helyes baba,olyan igazi kislány,nagyon finomak a vonásai. Mit jelent,hogy begubózól? Nem nagyon jártok ki vagy csak,hogy nem nagyon találkoztok emberekkel? Babamasszázs,babaúszásra jártok/jártatok vagy mentek majd? Szerintem a kilók miatt ne aggódj,majd ha már nem szoptatsz,vagy nem csak szoptatsz szépen leadod.

     

    Ios:a betegséged nem nagyon hangzik jól,de még szerencse,hogy idöben elkaptátok. Jó,hogy elmentél kivizsgálásra.A benti felújítás miatt le a kalappal elöttetek. Babócát tervezitek?

     

    Mememe:akkor élvezd még ki ezt a nem "annyira" hajtós idöszakot. Nálatok most milyen idö van?

     

    Mi is nagy változások elött állunk, W. tegnap felmondott a munkahelyén,kapott egy jónak tünö ajánlatot, Münchentöl dél-keletre van a cég, elsö idöben be fog járni (jan.1-jén kezd),aztán szeretnénk házat venni azon a környéken. Kicsit félek, a költözös miatt,vérzik a szívem is,mert mostanra vannak barátaim is itt,persze nem a világ végére költözünk.Másrészröl meg nagyon örülök,hogy lezárult ez a keresgélös,bizonytalan idöszak és hogy talán lesz egy szép saját házunk/lakásunk amit majd szívünk szerint csinosíthatunk. Azért egy bérlakás/kert nem az igazi,azt az ember mindig csak átmeneti otthonának érzi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66586)
    2008-09-19  13:12
  83. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. szeptember 19. 13:1266586.

    Megvan a repulojegy!!!! trallalaa!

     

    Parizs-Buenos Aires okt. 27-tol nov. 27-ig :-))))))

     

    A tervek szerint Buenos Airesbol tovabbutazunk Santiago de Chilebe mert igazabol Chilebe akartunk utazni de oda sokkal dragabb. De igy is atszeljuk keresztben Argentinat, es az Andokot, hgoy Chilebe erjunk :-))

     

    Aprilis ota tervezgetjuk az utazast es vegre megvannak a jegyek!!! :-)))

     

    Teljesen fel vagyok dobva.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  84. 2008. szeptember 18. 22:0466585.
    hello, hat nem nagyon segitenek, de ez inkabb az en hibam, szeretek begubozni, el vagyunk Zsofival kettesben egesz nap, jatszunk, alszunk, setalunk, szopizunk, este apukaja furdeti, neha mosok, fozok gyorsan vmit, aztan takaritani hetvegen szoktunk a parommal kettesben, ill o vasarol, masra nem nagyon van szuksegunk...
    Tami, jol vagyok, koszi, csak fogyni kene kicsit, h megtalaljam a regi formam... jo vele itthon lenni, es latni, ahogy fejlodik, hihetetlen, de naprol napra okosabb es ugyesebb lesz...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66583)
    2008-09-18  03:06
  85. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. szeptember 18. 12:4166584.

    Micsoda huncut pillantas!!! :-)) Es az a kep az atlatszo furdokadban :-DDDDD Azzal a pocakkal. nagyon nagyon aranyos.

     

    Es te hogy vagy?

     

     

    előzmény:
    baxo (66582)
    2008-09-18  00:02
  86. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. szeptember 18. 03:0666583.

    Baxo! Nagyon aranyos Zsófi...micsoda nagy, szép szemek :-) És hogy telnek a napjaitok? Van segítséged (nagymama, nagynénik, stb.) vagy hosiesen egyedul? (na nem egyedul, de gondolom a párod dolgozik egész nap).

    előzmény:
    baxo (66582)
    2008-09-18  00:02
  87. 2008. szeptember 18. 00:0266582.
    na meg egy adag
    előzmény:
    baxo (66581)
    2008-09-18  00:00
  88. 2008. szeptember 18. 00:0066581.
    sziasztok, megvagyunk mi is, csak Zsofi elegge elfoglalja minden percemet...rakok fel nehany kepet, egyebkent meg mindjart 3 honapos lesz, nagyon edi, sok mindent tud mar, pl lelkesen fujja a nyalbuborekokat, sokat vigorog es gagyaraszik, mondja, h heo, meg ga, ha hatara tesszuk le, egy ido utan megunja, es atfordul a hasara, szeret furdeni, torulkozni mar kevesbe...ejszaka egesz sokat alszik...rakok fel par kepet
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  89. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. szeptember 16. 15:3566580.

    Hello mindenki!

     

    Ios, sajnálom hogy találták nálad ezt a problémát, de akkor úgy tunik, hogy ha kontroll alatt tartod, akkor azért nem annyira veszélyes ugye? Mondjuk ezt azért bírom mikor az orvosok minden bajra eloadják, hogy "stresszmentes életmód", mintha az annyira egyszeru lenne a mai világban.

     

    Banyó, tok édi Adam a motoron! Jaj én is kisfiút szeretnék, na jó meg egy kislányt is :-) Errol jut eszembe, Baxo, hahó, mi van veletek????

     

    Egyébként most normális tempó van a melóban (elvileg), a neheze mindig január-június kozé surusodik be. Mondjuk ettol fuggetlenul szombaton délben kaptam a hívást (pont a kozértben voltam) hogy kellene valami hétfore, a beosztottam elutazott hétvégére, úgyhogy csinálhattam én meg este, hogy hétfore kész legyen (bár hétfo nemzeti unnep...). Na de azért most mégis istenes, lehet pihenni :-)

     

    Most megyunk ki a disszemlére, az uram nagyon készult rá, remélem látok is valamit, ha ágaskodom heheheh.

     

    Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  90. ios
    ios
    2008. szeptember 15. 13:5866579.

    Nem, gyógyszert nem kell szedni, és ellenőrzés évente egszer, teljes laborral, szívultrahanggal. Ha rosszul érezném magam, akkor hamarabb kell menni. De megfigyeltem, hogy akkor jön elő a zsibbadás, ha valamivel felbosszantanak, vagy stresszes napok vannak.

     

    A munkálatok úgy haladnak most, hogy szétvertük a földszinten levő fürdőszobát, teljesen tégláig, régi csövek kiszedve, radiátor kidobva, elektromos kábelek kihúzva. Ez utóbbi jó nagy káosz volt. Így most minden kötöttség nélkül újratervezzük az egészet. Veszünk egy új gázkészüléket, ami egyben adja a fűtést és a meleg vizet, a régi elektromos boylert elajándékozzuk. Mire beindul a fűtési szezon, kb egy hónap, bár most nagyon lehűlt, addig bekötjük ez az új készüléket, hogy tudjunk fűteni. A következő lépés a villanyszerelő, aztán a burkoló. Ötleteink vannak, de még alakul a dolog. 

     

    Próbálok rugalmasan állni a dologhoz. Szállt a por rendesen, folyamatosan takarítunk, hogy azért emberi körülmények legyenek. Nem egyszerű bentlakva felújítani. Közben dolgozom, este mindig van valami megbeszélni való, vagy jön valaki és ajánlatot hoz, vagy meg kell vennünk valamit. Legyen tiszta ruhánk,  kaja a hűtőben, hétvégén főzök többfélét, és még sorolhatnám. Most még az előttünk álló pár hét ilyen koszoska, aztán véget ér ez a fejezet, utána már tisztább részek jönnek. Addig meg majdcsak kibírjuk valahogy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66578)
    2008-09-13  09:42
  91. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. szeptember 13. 09:4266578.

    Szia! :-)

     

    Semmi gyogyszert nem kell szedned? Mikor kell visszamenned a dokihoz? Hala az egnek, hogy semmi komoly, de gondolom azert idoszakosan ellenorzik.

     

    Mit csinaltok a hazban, mibol all belso felujitas?  

    előzmény:
    ios (66576)
    2008-09-12  11:03
  92. ios
    ios
    2008. szeptember 12. 11:1666577.
    Nekem is sz.rakodott az nlc, nem hozta fel a fórumok listáját, nem volt elérhető, össze-vissza. Mostmár rutinos vagyok, amint megírok egy hozzászólást, azonnal Ctrl Insert, hogy ha eltűnne az éterben, csak be kell tenni egy újba.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66572)
    2008-09-11  02:52
  93. ios
    ios
    2008. szeptember 12. 11:0366576.

    Itt vagyok, itt vagyok, sziasztok. Elnézést, hogy ígértem, hogy jövök, aztán meg mégsem.

     

    Mememe, jó lesz a hosszú hétvége, nagyon kell már a pihenés nektek. Görögország szuper lehetett, a képek gyönyörűségesek. A cicát már biztos visszavittétek. Nem akarsz egyet? Olyan édesek tudnak lenni.

     

    Tami, gratulálok, hogy ilyen szépen helytálltál a hotelben. Nekem is az jutott eszembe, hogy ezek után a sajátotokat megszervezni sima ügy lesz.

     

    Banyóci, még mindig szépek vagytok. Ádám olyan nagyfiú már, és nagyon vagány a motoros képen. 

     

    Magunkról egy kicsit: van jó hír is, meg rossz hír is. A jó, hogy folytatódik a belső felújítás, mégis összejött annyi pénzünk, hogy haladunk tovább a benti feladatokkal is. Érdekes, így bentlakva, dehát ez van.

    A rossz hír, hogy találtak nálam egy kisebb szívproblémát. Elmentem egy teljes kivizsgálásra, mert időnként elnehezült, elzsibbadt a bal karom. Gondoltam, hogy inkább megmutatom egy hozzáértő embernek, mintsem diagnosztizáljak magamnak mindenféle betegséget :-)

    Vettek tőlem egy hordónyi vért, a végén majdnem leestem a székről. Aztán volt ekg, hasi ultrahang, hallgatózás, kopogtatás, üljön le, álljon fel, stb. A végén a szívultrahang igazolta a doki sejtését. Az egyik szívbillentyűm nem úgy dolgozik, ahogy kéne, és ez okozza a problémát. Veleszületett rendellenesség. Nem olyan komoly, mint ahogy hangzik, de stresszmentes, nyugodt életet írtak elő (ha-ha), és a nagy megerőltetésektől mentes sport mehet. Egyébként minden leletem tökéletes volt, szuper vérkép, meg is lettem dicsérve, hogy biztos jól étkezem.  Majd a terhesgondozáson be kell mutatni a kapott papírokat, hogy tudjon róla a szülész. 

    És jó volt ez a teljes kivizsgálás arra, hogy tudjam, alapvetően jól működik a szerveztem, jó karban vagyok, meg érdekes is volt a részletes ultrahang, kivétel a szív része, az azért elég horror, hallani a hangokat, ahogy dübörög, és áramlik a vér. 

     

    Hát kb ennyi újság van nálunk, éppen elég néhány hétre.

     

    Akik eltűntetek mostanában, írjatok pár sort.  Read-onlyk, halljátok? :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  94. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. szeptember 12. 09:1466575.

    Szia!

     

    Koszi az infot, ha mar biztos lesz hogy oda megyunk (szokas szerint az utolso pillanatig nem lehet tudni nalunk semmit) akkor biztosan lesz nagyon sok kerdesem.

     

    Ha a hosszu hetveget otthon toltitek az is jo, relax, keson keles, pakolaszas az is nagyszeru program tud lenni. Ebben az asz Ios, a kertjevel, a haz csinositasaval, kerti sutogetessel hihetetlen hangulatot tud teremteni meg a hetvegejenek elmeselesevel is :-)

     

    Banyo, nem faradsz el nagyon? a kisbabas mamakkal ha beszelgetek altalaban panaszkodnak, hogy jo lenne neha egyedul maradni... Vagy a parod segit ilyenkor?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66572)
    2008-09-11  02:52
  95. 2008. szeptember 11. 13:2366574.

    Sziasztok!

     

    Én is itt vagyok, és igaza van Taminak,ne hagyjuk kihalni a fórumot,nekem is nagyon fontos hely ez itt,tele számomra fontos emberekkel.

    Szóval elveszettek tessék jönni, Misstick milyen az élet Cipruson (ha a blogodban idönként bele is lesek,ide is írhatnál)?, Ancsa ne csak a fözös fórumokra írj,hanem gyere ide is, Reina mi van a babavállalással,beszéltetek róla, Baxo hogy vagytok Zsófival,Athenia együtt éltek már Magyaro.-n, Ios hogy vagytok és még sorolhatnám,gyertek csajok és írjatok,engem nagyon érdekel,hogy mi van veletek.

     

    Mememe:szuperek a fotók,gyönyörü lehetett a görög nyaralás,sajnálom,hogy S. nélkül. Jól hangzanak a terveitek a hosszú hétvégére (én is imádok néha csak úgy itthon lenni és semmi különöset se csinálni) ill. a tengerpart is. Mi is szeretnénk egy tengerparti nyaralást Ádámmal,de addig még annyi minden vár ránk.A munkád még mindig olyan pörgös,nagyon sok a túlórád? A tortát én sütöttem,egy kedves augusztusi babás barátnöm adta a receptet,mindenkinek nagyon ízlett,együltö helyünkben megettük.

     

    Tami:szuper csaj vagy,ahogy intézed a sok szállon futó életedet. A túrázós világjárás nagyon jól hangzik,addig csináljátok,amíg megtehetitek.;-) Mi majd ez 60 évesen folytatjuk,legalábbis ha akkor is még fittek leszünk és nem a kandalló elött akarunk majd ülni.Itt szerencsére soha nem volt olyan nagy höség,hogy Ádám ne tudott volna aludni,ha meg nagyon meleg volt,akkor éjszakára is nyitva hagytuk a teraszajtót. Egyébként nagyon izzadós fajta,föleg most látszik,hogy olyan "hosszú" a haja.

     

    Hétvégén itt volt bátyám,megnéztünk egy kastélyt, vasárnap meg a rossz idö miatt a BMW-Weltben (hatalmas autószalon) ill. a BMW-múzeumban voltunk,a fiúk imádták,de nekem is nagyon érdekes volt.

     

    Egyébként élvezzük az utolsó nyári napokat (holnaptól állítólag beköszönt az ösz), sokat vagyunk a játszótéren, ma strandolni megyünk, Ádám imádja ha nyüzsgés van körülötte,ettöl jól el is fárad és jókat alszik.

     

    Októberben az öszi szünetben jönnek anyuék,úgy néz ki akkor mi is el tudunk menni W.-vel 2 napra kettesben kicsit kikapcsolódni,furcsa lesz,de nagyon ránk is fér.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66573)
    2008-09-11  02:56
  96. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. szeptember 11. 02:5666573.

    Szupi, most sikerult irnom! Na, akkor igy, hogy a technikai problemak is elharultak, tenyleg irhatnatok....Ios, bejelentkeztel a mult heten de aztan nem irtal semmit....Athenia sem irt mar nagyon regen, nem is tudtuk meg, milyen sikerrel jart a parja a Bp.-i allasajanlatokkal.

     

    Nalunk jovo heten 4 napos hosszu hetvege lesz, mar irtora varom. Nem utazunk most sehova, mert tul keson kaptunk eszbe, viszont novemberben megyunk a tengerpartra megint, azt mar irtam? Eskuszom, ha nem lennenek ezek a kilatasok.....nem is tudom mit csinalnek :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343916 (66572)
    2008-09-11  02:52
  97. Torolt_felhasznalo_343916
    Torolt_felhasznalo_343916
    2008. szeptember 11. 02:5266572.

    Hello Tami!

     

    En egesz mult heten probaltam valaszolni az utolso hozzaszolasodra, de mindig rosszul jott fel a forum, es mikor irtam valamit es ranyomtam, hogy "mehet", minden eltunt nyom nelkul. Tobbszor is megprobaltam, es ugy latom ma fog eloszor sikerulni (legalabbis most olyan normalisan nez ki minden, a rajzok, stb) Csak nekem volt ez a problemam, vagy masnak is?

     

    Na szoval azt akartam irni, hogy november szerintem nagyon jo ido lesz a mexikoi turatokhoz. Addigra vege az esos evszaknak. Persze itt is ezek az ev leghuvosebb honapjai, ugyhogy ha hegyek koze mentek (gondolom igen) akkor azert vigyetek kabatot, de pl. a tengerparton ez a legjobb idoszak, mert nincs eso, es kellemesen meleg van, nem tul meleg. Ha barmiben segithetek, akkor ird meg legyszi, nagyon szivesen teszem.

     

    Az eskuvovel kapcsolatban meg azt akartam irni, hogy akkor ezek utan a nagy szervezesek utan a sajatod mar meg se fog kottyanni :-) Itt a munkaban egy csavonak novemberben lesz a tobb mint 400 (!) fos eskuvoje.....ahova meghivja a szeretojet is heheheh na az jo lesz, mondjuk ez mas kerdes. Engem mar most kiver a viz ha eskuvo szervezesre gondolok. Ha tehetnem eskuszom en titokban hazasodnek hehehe.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66571)
    2008-09-09  14:43
  98. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. szeptember 9. 14:4366571.

    Es ez a nagy csond? senki sem ir, erre meg a madar sem jar... Mindenki nyaral meg mindig?? Haaaahhhhhhhhhhhooooooooooo!

     

    Kar lenne ezert a forumert ha hagynank eltunni... Hat eve vagyok tag, nagyon sajnalnam ha kedvenc topikom es vele egyutt kedves baratok is eltunnenek az internet utveszojeben...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66570)
    2008-09-05  14:13
  99. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2008. szeptember 5. 14:1366570.
    Meselj Ios, reg nem voltal, merre voltatok?
    előzmény:
    ios (66569)
    2008-09-02  13:00

Címlap

top