Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Olcsó nyaralás-SEGÍTSÉÉÉG

csigahulla
Létrehozva: 2012. július 15. 16:33

Sziasztok! A segítségetekre van szükségem!!!

Tudtok-e olyan oldalakat, v ötleteket mondani h hol lehet olcsón nyaralni külföldön, ami még jónak is mondható???!!!

Kérlek segítsetek!!!!! Köszönöm!!! 

  1. 2012. július 31. 15:4626.
    Az eléggé jó hely :)
    megértem, hogy nem bántátok meg! Ha jól sejtem akkor a ClubAligában ugye? Ott mi is visszatérő vendégek vagyunk :D
    előzmény:
    Fimok (25)
    2012-07-19  12:41
  2. 2012. július 19. 12:4125.
    Külföldön is és itthon is lehet olcsó helyeket találni. Én mindig azt mondom hogy először az ember a hazáját ismerje meg utána ráér külföld...persze ez nem jelenti azt hogy egy évben egyszer ne mennénk külföldre:) Balaton szállás terén elég olcsó, ezt tapasztalat mivel régen mi is adtunk ki házat. Balatonon csak az étkezés és a szórakozás drága...de ez máshol is így van. Hoteleknek szoktak jó ajánlatai lenni. Mi idén a családdal Aligán voltunk...nem bántuk meg. Aktív pihenés volt:)
  3. 2012. július 18. 15:4424.

    25% kedvezmenyt ajanlok fel teljes aru vonat- es buszjegyekhez.

    A kedvezmeny feltetele, hogy ossze kell egyeztetnunk, mikor utazol velem, s hova. Gyakran utazom orszagon belul, legtobbszor nagyvarosokba, mint Nyiregyhaza, Pecs, Sopron...

     

    Kerdessel, felkeressel varom az e-maileket.
    BN

     

    25szazalek@gmail.com

  4. 2012. július 18. 11:5923.
    Sajnos tévedsz. A szíved csücske nagyon drága.Mi 4 éve voltunk utoljára Görögországban. Egyénileg utaztunk, tehát inkább a szomszédokat mondom, akik last minute-tal jöttek, a busz és az egyhetes apartman került nekik fejenként 23ezer forintba.
    előzmény:
    Kolompárka (22)
    2012-07-18  11:26
  5. 2012. július 18. 11:2622.
    Hát olcsón szerintem mindig is csak belföldön lehet. Szerintem nagyon kipihentető és mindig lehet új helyeket találni! Ha hegyekbe vágysz akkor ott van a mátra, nagyon jó szállásokat lehet találni és nem kerülnek sokba, ha meg vízpart akkor a legjobb a balaton! Nekem mindig is a szívem csücske marad :)
    előzmény:
    csigahulla (1)
    2012-07-15  16:33
  6. 2012. július 15. 22:4721.

    még annyit..

    horvátországban 2006 ban,voltam .trogir ciovon..mikor lementünk(szálloda-fél panzió)..akkor megdöbbentett hogy tele és tele volt kiadó apartman,és szobával végig a tenger mellett haladó út.kb mint itthon a balatonnál.és nem hazudok 10-15 ero árakon..még mondtam is a barátomnak hogy kár volt szállodát foglalni!!!!!

    most néztem az irodák miket kínálnak.pl oda..és tudom hogy bizony mindenki rátesz.meg nyilván aki hírdetget az is drágábban ad ki..mikor lementünk főszezon volt,és mégis tele volt hírdetéssel kitéve hogy kiadó szállás

    szóval ha külföld én horvát országba mennék le,és kocsival,mert lehet hogy ott most még olcsóbb a benzin mint itthon.enni meg iszonyat olcsón lehet,ha ügyes vagy

     

    szervezett utazási irodával,meg last minut utak vannak nagyon jó árban.ha all inclusivat választod pl mert gyerek van és egy nagyétkű férj a legjobb..egész nap eszel-iszol..tehát a költő pénz tényleg csak költő pénz lesz

     

    ha magadtól utazol..nem biztos hogy olcsóbban meg fogod úszni.sok helyen nem iható a víz,az étkezés sem olcsó,a vonatjegyek sem,autópálya díj...stbbi

    előzmény:
    genre24 (20)
    2012-07-15  21:54
  7. 2012. július 15. 21:5420.

    olzso husnak hig a leve....

     

    JO  es  KOZEP-aru  hoteleket talalsz  mindenhol.

     

    Menj el egy  valoban  JO  utazo-irodaba.

     

    Itt,  hiaba  erdeklodsz,  mert  ahany izles  annyi  mas... 

    előzmény:
    csigahulla (1)
    2012-07-15  16:33
  8. 2012. július 15. 19:4119.

    Szia!

     

    Figyeld naponta a buy and fly (google)lehetőségeket, már 50.000.- Ft/fő áron is találsz ajánlatokat.

    Nézdd meg a Wizzair, Ryanair, easyjet járatait, gyakran akcióznak, szállást pedig találhatsz a Hostelbookers, booking.com, stb., oldalakon.

    "Lépd át" a provokatív megjegyzéseket!! Ötlet nincs, csak idétlen megjegyzés!

    Sok szerencsét.

    Üdv:M

    előzmény:
    csigahulla (1)
    2012-07-15  16:33
  9. 2012. július 15. 19:1618.
    Erdely? mi ott voltunk 3 eve Parajd Gyilkosto Bekasiszoros feljartunk mindent a kornyeken nagyon szep volt iden is csak erre futja hacsak nem nyerek a lotton bar ki tudja ? 
    előzmény:
    csigahulla (1)
    2012-07-15  16:33
  10. 2012. július 15. 19:1017.
    szia baratek tavaly all inclusive voltak Bulgariaba 500 euro volt az utat ok rendeztek. harman voltak a gyerek ingyenes volt. azt mondtak ok nem is nagyon koltottek semmire. az ut +500 euro az sok?
    előzmény:
    csigahulla (1)
    2012-07-15  16:33
  11. 2012. július 15. 18:1216.
    Ez sajnos nem jött át az előbbi hsz-edben...((( Azt hiszem ma sokakat érdekel a topiknyitó kérdése...hiszen a pihenés mindenkinek jólesik, azaz jólesne.
    előzmény:
    mosolyka (15)
    2012-07-15  18:07
  12. 2012. július 15. 18:0715.
    Sosem mondtam, hogy jómódú lennék, de mikor az voltam-sem ráztam a rongyot, és sosem felejtettem el, hogy honnan jöttem:DD
    előzmény:
    eda-1952 (12)
    2012-07-15  17:33
  13. 2012. július 15. 17:3514.

    szerintem is..

    nyilván sokan itthon úgy szoktak nyaralni hogy lemennek az ismerős,ismerőséhez akárhová..ott főzöcskéznek,vagy kis kajáldákban esznek.mi régen így csináltuk,meg volt beutaló anyukámék munkahelyéről..azóta én itthon nyaralni nem voltam.az volt a nyaralás hogy hazaruccantunk egy évben egy-kétszer.el is költöttünk,strand,kajaszórakozásra olyan 300 ezer körül alkalmanként

    2006 ban voltam utoljára nyaralni,mert meghívtak

    a mai árakon,egy itthoni kiskeresetű család nem tud nyaralni menni.csak a benzin,kaja,pia,strand belépők,vagy látogatások pl állatkert,vidámpark,múzeum,kalandtúrák..ezek olyan napi 10 ezerbe vannak alsó hangon kettőnk plussz a gyerek..ezt beszorzom egy héttel,hozzádobom a szállás költségeit..akárhogy néztem,számoltam..egy mezei kempingbe se tudnánk 100 ezer alatt lejutni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_139892 (9)
    2012-07-15  17:22
  14. 2012. július 15. 17:3413.
    Egy hétre mennék, aug-ban....busszal v repülővel.....eu-s ország, m nincs útlevelem....
    előzmény:
    lustadög (2)
    2012-07-15  16:48
  15. 2012. július 15. 17:3312.
    A magad problémáját ne rám
    idézet:
    mosolyka (10)
    2012-07-15 17:26:36
    Ez a régóta megszokott elég értelmetlen mondatod, de  a  témában nem tisztességes!Ha te olyan nagyon jómódú vagy, hogy csak "fullosan" nyaralsz, akkor örülj neki, de ne szólj le másokat, akiknek nincs annyi pénzük, vagy csak nem szeretik elszórni.
    előzmény:
    mosolyka (10)
    2012-07-15  17:26
  16. 2012. július 15. 17:3011.

    Nem érted: Ha a görög tengerpart olcsóbb, mint a Balaton, akkor oda megy az ember, ha a pénz is számít. Márpedig olcsóbb, nekem elhiheted. És mi az, hogy fillérezgetni? Enni ott is kell és egy tál ételt összeütni az apartmanban attól nekem nem esett le az aranygyűrű az ujjamról, s ez nem is volt pluszköltség, hiszen itthon is eszik az ember. Ha megnézek valami szép tájat, épületet, az nem kerül pénzbe kinn sem. Ha megengedheted magadnak az itthoni egy hét fullos ellátást menjél, de akinek erre nem telik, az is szeretne nyaralni. Ami azt illeti, ilyenre nem is vágyom, mert mászkálósak vagyunk és soha nem szerettem volna, ha időhöz vagyunk kötve. Tekeregtünk is és többnyire sikerült kibökni olyan kis kajáldákat, ahová  a helyiek jártak. Drága étteremhez képest úgy jóllaktunk fillérekért és olyan körülugrálós kiszolgálást kaptunk, meg barátkoztunk, hogy az maga is élmény.

    Igen, nagyon sok szép táj van itthon is. Nagyon sok pénzért, mert drága a szállás...(((

    előzmény:
    mosolyka (7)
    2012-07-15  17:15
  17. 2012. július 15. 17:2610.
    A magad problémáját ne rám
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_139892 (9)
    2012-07-15  17:22
  18. Torolt_felhasznalo_139892
    Torolt_felhasznalo_139892
    2012. július 15. 17:229.
    Ha egy hetet full ellátásban akar tölteni Mo-n, azon az áron simán utazhat külföldre is... látszik, h max a kertben napernyő alatt szoktál nyaralni, de még ott is napszúrást kaptál.
    előzmény:
    mosolyka (7)
    2012-07-15  17:15
  19. 2012. július 15. 17:208.

    ha olcsón szeretnél,akkor talán megúszhatod ha pl fiatal vagy,kinézel egy nem túl távoli uticélt pl svájc,olasz,görög,horvát ország.megfelelően tájékozódsz mi van a környéken,te mivel töltenéd az egy hetet.inkább várost néznél,buliznál,vagy parton pihiznél,vagy mind együtt.szerintem minden uticélnál vannak közép kategoriás hotelek reggeli-félpanzióval.de vannak hostelek fiataloknak szerintem nem rossz

    ha magadnak foglalsz én ezt pl nem mertem soha,több okból kifolyóan sem.az egyik.hogy utánaszámolva nem biztos hogy olcsóbban meg fogod úszni

    utazási irodából olyat érdemes választani ami híresebb nagymúlt_ al rendelkezik..sokszor van last minut akció..én ezt többször választottam már,és még soha nem ért csalódás.ilyenkor az eredeti ár majdnem feléért tudsz utazni.én álltalában félpanziót,vagy all inclusive szolgáltatást választottam.így nem kell számolgatni mennyi kéne még a kajára illetve az innivalóra

    appartmannban eddig egyszer voltam,és át is vágtak minket.ez saját foglalás volt ismerős álltal,netről..a medencében nemhogy víz nem volt,még kész sem volt..azért nem mindegy!!

    én tui travelt és neckermann-t ismerem.a többit itthon sajnos nem.én belgiumból jártam utazni a sunsnack-el,jet air el,sunjet el.ezek mind kiváló last minut utazási irodák.van 5 csillagos luxus szálloda illetve közép,és olcsó kategória,de autós utak,városnézések is

    ma már sok helyen meg van adva a szállás közvetlen tel száma pl skype al kombinálva,akár oda is tudsz telefonálni ha beszélsz a nyelvükön,vagy megkérhetsz ismerőst..

    ha a biztonságot kényelmet választod,én neckermannt tudom ajánlani,mindíg akcióznak.van utazás biztosítás,telepített képviselő

    nekem belgiumban mindíg volt egy kis ajándék,pl strand szatyor,vagy labda.a reptéren vártak..ezeket ha magadnak kell fizetned pl már fel is viszik az olcsónak látszó magán utazásod

    előzmény:
    csigahulla (1)
    2012-07-15  16:33
  20. 2012. július 15. 17:157.

    Ha már az ember külföldre megy, szerinted van értelme akkor fillérezgetni?Szerintem nincs.

     

    Akkor inkább belföldön töltsön el egy hetet-full ellátásban. Annyi szép táj van itthon is.. 

    előzmény:
    eda-1952 (6)
    2012-07-15  17:09
  21. 2012. július 15. 17:096.
    Miért, csak az nyaraljon, akinek van bőséges kerete rá? Egy last minute út, pláne utószezonban, ami a legjobb, olcsóbb Görögországban, mint akármelyik itthoni nyaralás, főleg a Balatonon.
    előzmény:
    mosolyka (3)
    2012-07-15  17:00
  22. 2012. július 15. 17:025.
    Görögo-ba tudok last minute-eket, persze mindig változik, épp hol van hely.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  23. 2012. július 15. 17:004.

    Mi első közös (párommal) külföldi utazásunk előtt bementünk őpár irodába, az egyikben az alkalmazott szimpi volt, mert nem csak "hozzánk vágta" a katalógusokat, hanem keresgélt is last minute utakat. Horvátországot céloztuk meg, átdumált Görögországra, ami annyira bejjött, hogy azóta csak oda mwegyünk.

    Voltunk last minute, előfoglalással, busszal, repülővel, autóval, irodával, egyénileg, de olcsóbban fogtuk ki, mintha a katalógusárat fizettük volna mindig. 

    előzmény:
    lustadög (2)
    2012-07-15  16:48
  24. 2012. július 15. 17:003.
    Úgy nyaralj, hogy van rá bőségesen kereted. Csóriskodni külhonba minek?:DD
    előzmény:
    csigahulla (1)
    2012-07-15  16:33
  25. 2012. július 15. 16:482.

    Ez kicsit kevés infó.

     

    Mennyi időre mennél, mi az "olcsó" számodra?

     

    Busz/kocsi/repülő?

     

    Preferált ország?

     

    Milyen fajta nyaralás? Tengerparton lustálkodás vagy aktívabb városnézős-kirándulós? 

    előzmény:
    csigahulla (1)
    2012-07-15  16:33

Címlap

top