Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lerántotta a leplet házasságáról Vajna Tímea

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 1. 05:18
Vajna Tímea a Blikknek elárulta, mi fogta meg a nála 40 évvel idősebb Andy Vajnában.

Nők Lapja Café: Vajna Tímea lerántja a leplet Andy Vajnához fűződő kapcsolatáról
  1. 2014. október 2. 13:3326.

    Nem állt már mögötte Vajna, de ismert volt. Ez meg elég volt ahhoz, hogy utána sem tűnt el, hanem élt a kapott feladatokkal és építette karrierjét. Szóval ilyen szempontból mindegy lett volna, hogy mesél-e vagy sem. Hisz hány ismert ember is szépen kipakol az elválást követően. Nyilván ő is megkapná a hideget és meleget, ha ő lenne most Vajna párja, de biztos nem annyit mint Palácsik.

    előzmény:
    mambo28 (25)
    2014-10-02  13:23
  2. 2014. október 2. 13:2325.

    Nyilván egyrészt visszafogottabb stilust képvisel, mint Vajna Timea, másrészt viszont az ő helyzetében bölcsebb volt, ha nem teregetett, elvégre hazajött és nem állt a háta mögött Vajna.


     


    De ha most ő lenne Vajna mellett itthon, valószinüleg akkor is fújnának rá, ha nyilatkozik, ha nem. Legalábbis azok, akik gyomorforgatónak találják a Vajnával való házasságot.

    előzmény:
    *Diorella* (23)
    2014-10-02  12:45
  3. 2014. október 2. 13:0124.

    Ha az en nagyanyamnak kereke lett volna.


    O biztosan dolgozna szinesznokent, meg nem kerepelne allandoan a penzerol. Elfoglalna magat valami hasznos dolgokkal.


    Ha timeanak igy jo az elet,elvezze. Mi koze ahhoz masnak? Ha dolgozni nem szeret, akkor uljon otthon az ezustkandallo mellett es hallgassa a tuz dudoraszasat. Pl. Mit mire kolt? Meg adakozik $100-t. Hat ne tegye.

    előzmény:
    mambo28 (15)
    2014-10-01  20:51
  4. 2014. október 2. 12:4523.

    Ez nem lett volna akadálya, hogy ha nem is napi rendszerességgel, de felvágjon. Az újságokat szerintem akkor is foglalkoztatta, sőt szerintem többen kíváncsiak voltak arra, hogy sikerül-e végül befutnia. Amikor meg már hazajött, ő utána is diszkréten kezelte a kapcsolatukat és azóta sem nyilatkozott pár általános -mint barátok maradtak...- mondatnál többet.

    előzmény:
    mambo28 (22)
    2014-10-02  12:35
  5. 2014. október 2. 12:3522.

    Nem nagyon vagyok képben a celebek világában, csak nlc-s szinten. De nekem úgy rémlik, hogy amikor Dobó Kata Vajnával élt, akkor kint volt vele Amerikában. Ha jól emlékszem és tényleg igy volt, akkor nem meglepő, hogy nem nyilatkozgatott a hazai sajtónak.

    előzmény:
    *Diorella* (21)
    2014-10-02  12:22
  6. 2014. október 2. 12:2221.

    Dobó Kata volt olyan intelligens, hogy amíg együtt voltak -és az volt vagy 6-7 év- addig sem nyilatkozgatott a magánéletükről, pedig nem hiszem, hogy ő ne kapott volna drága ruhákat, ne vitte volna el nyaralni drága helyekre, ne találkozott volna sztárokkal, így nem hinném, hogy ha őt vette volna el, akkor ez változott volna és most teregetné az életüket.

    előzmény:
    mambo28 (15)
    2014-10-01  20:51
  7. 2014. október 2. 12:1920.

    Lehet, hogy nálatok csak akkor hallasz róla, ha bekapcsolod a netet. Itt elég ha elmész az újságoshoz és már ott van a címlapon. Elég a képet és címet is látni, nem kell a cikket elolvasni, hogy az ember  lássa, hogy már megint feltűnési viszketegsége van a nőnek. Szóval nem, ez nem mindig választás kérdése ha az ember nem az erdőben él, hogy értesül-e valamiről vagy sem.


    Mint írtam ha a gyomra bírja, akkor az ő dolga, hogy hozzáment. Igen, többen hasonlóan cselekednek, hogy hozzámennek 30-40 évvel idősebb, vagyonos emberhez. Tegyék ha őket ez teszi boldoggá.  Csak tudod úgy tűnik vannak intelligens nők is, akik max. a saját gazdag köreikben versengenek, hogy ki éppen hol nyaralt és mit vett és nem érzik szükségét, hogy az egész világgal megosszák és kérkedjenek. Pontosan ezért sem mennek Amerikába, noha egyszer nyilatkozták, hogy ott nem ilyen rosszindulatúak az emberek és ezért oda fognak költözni. Ja, de ott nem hoznák le az újságok sem, hogy merre és mennyit költött. Bele is halna...

    előzmény:
    Amarynda (16)
    2014-10-02  10:05
  8. 2014. október 2. 11:4119.
    Egyik sem szerepel állandóan a lapok címlapján, és egyik sem kérkedik azzal, hogy éppen mit mire mikor költött.

     


     


    Kérdés, hogy ez kinek köszönhető: nekik, vagy a bulvársajtónak?


     


    Amúgy kérkedni valóban nem nagyon szoktak. Inkább kölcsönkapni, szülőktől, tizmilliókat.


     

    előzmény:
    maszi (18)
    2014-10-02  11:12
  9. 2014. október 2. 11:1218.

    Bármennyire is hülyén hangzik, egy magas állami beosztásban lévő ember feleségének illik úgy viselkedni, hogy ne hozza kellemetlen helyzetbe a férjét, és a férje beosztását.


    Andy Vajna a nemzeti filmipar fejlesztéséért felelős kormánybiztos.


    A felesége pedig nem úgy viselkedik. Nézzétek meg bármelyik kormánytagot, miniszteri biztost, és azoknak a családtagjait, hogy hogy viselkednek. Egyik sem szerepel állandóan a lapok címlapján, és egyik sem kérkedik azzal, hogy éppen mit mire mikor költött.


    Ha PT a pénzéért vagy bármi másért ment ehhez az emberhez, az az ő dolga, hogy mennyit költenek, az is az ő dolguk, családi ügyük, nem érdekel senkit.


    Viszont ha úton útfélen ezzel kérkednek, akkor ne csodálkozzanak azon, ha beszédtémák, és azon se, ha megszólják ezért őket. Sőt, azon se csodálkozzanak, ha az emberek megjegyzéseket tesznek, hogy éppen milyen vagyonból költöttek, az államiból, vagy a sajátból. 


    Andy Vajna és Timike nem csak közszereplő, hanem Andy V. közszolga, a kinevezését tekintve neki a közt kéne szolgálnia, mindannyiunkat.


    Szóval jobban tenné, ha hölgyike tanulna a többi nagyember nejétől!!!


     


     


     


     

  10. 2014. október 2. 10:5517.

    Én sem értem ezt a nagy felháborodást. Mintha egyedül lenne azzal, hogy nem egy gusztusos férfival dug, aki jóval öregebb nála. Elég sok nő lehet, aki hasonló partnert kénytelen elviselni, vagy alkalmanként a kedvére tenni,  kevésbé nivós körülmények között. Pl. munkahelyi főnök, egyetemi tanár, vagy akár egy férj is. Nem hinném, hogy Vajna Timea lenne ezért a "hp", ő legalább kap valamit cserébe.

    előzmény:
    Amarynda (16)
    2014-10-02  10:05
  11. 2014. október 2. 10:0516.

    Miert kellene tagadnia barmit? es miert kellene megtartani maganak? Ha szeret  vele dicsekedni nyugodtan tegye az o dolga. Ha teged nem erdekel nem kell a rola szolo hireket elolvasni.


    ebben a kapcsolatban mindenki megtalalta amit keresett, a lany a kenyelmet csillogast sok penzt amit szabadon kolthet (jol teszi) az idos ferfi a  jo testu fiatal not akiben orome van.


    meg 50-60 evvel ezelott is eleg sok hazassag kotodott anyagi alapon ezelott meg szinte mindegyik. en ebben semmi  rosszat nem latok, ha en most lennek fiatal es nem szeretnek senkit akkor pontosan ilyen alapon valasztanek hazastarsat magamnak. akitol megkapok mindent amire vagyom es o is megkaphat engem ennek elleneben.


     


    a hazassagok csak kb 100 eve kotodnek szerelmi alapon, az hogy ma is vannak kivetelek csak azt igazolja hogy vannak nok mint pl. ez a Timea is aki megkeri az arat a fiatal testenek.


    JOl teszi, kesobb ugyse er majd annyit, addig kell befektetni amit  van mit.


    Az hogy valaki nem szeret dolgozni nem egyedi dolog, en se voltam/vagyok a munka hose, ram is a ferjem keresett az elmult evtizedekben csak nem annyit mint a Vajna a felesegere.


     


     

    előzmény:
    *Diorella* (10)
    2014-10-01  12:08
  12. 2014. október 1. 20:5115.

    Csak egy kósza gondolat: ha Dobó Kata ment volna hozzá Vajnához, akkor most ő lenne az ügyeletes ribi?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-01  05:18
  13. 2014. október 1. 16:5614.
    Mi fogta meg a p....t az öreg emberben: a PÉNZE !!!!
  14. 2014. október 1. 16:4613.

    Igen, igazad lehet. A pénznek elég nagy a jelentősége a mai világban. Na nemrég óta, csak egy olyan 100-150 éve. Én például nem röstellem bevallani, hogy igen, pénzből élek. És nagyon nem mindegy, mennyiből. Sajnos az én párom nem ilyen gazdag, mint A. Vajna. De ha az lenne, se szégyellném. Ez van.

    előzmény:
    Angyallány (3)
    2014-10-01  06:55
  15. 2014. október 1. 16:0112.
    "Volt, aki megkérdezte, a tisztelet elég volt-e ahhoz, hogy hozzámenjek Andyhez. Egy házassághoz kell szerelem, szeretet és tisztelet is! " Mondta Vajna Tímea,s nem röhögte el magát,vagy esetleg elszégyellné magát,vagy csak egyszerűen visszahúzódna,mint a ló....sz...! Nekem is csak úgy eszembe jutott;-"Létrejöhet-e szexuális kapcsolat egy majom,s egy nő között...???-Nos,kizárt dolog,mert a majomnak nincs pénze...!"
  16. 2014. október 1. 13:5211.

    Ez lepel volt?????

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-01  05:18
  17. 2014. október 1. 12:0810.

    Itt semmi szőlőről nincs szó. Palácsik akár tagadja, akár bevallja itt az anyagiasságról volt szó és nem a szenvedélyes szerelem hozta őket össze a közel 40 évnyi korkülönbséggel. Max. a pénzt és az abból adódó lehetőségeket szerette meg szenvedélyesen, hiszen nagy boldogan költekezik. Kellett neki a csillogás, hisz ha nem kellene, akkor nem érezné szükségét, hogy állandóan kérkedjen vele, -és ez az, ami az embereket irritálja- ill. az a biztonság, amit ilyen vagyontól megkap, hogy majd öreg éveiben nem kisnyugdíjasként kell élnie, ha már életében egy napot sem dolgozik. Csinálja, ha beveszi a gyomra, de tartsa meg magának.

    előzmény:
    Amarynda (9)
    2014-10-01  10:51
  18. 2014. október 1. 10:519.

    Na megint savanyu a szolo sokaknak


     


    ha az oreg uriemberkent viselkedik ehhez a vagyonhoz akkor az boven eleg egy hazassaghoz. Ha egy lanynak van ilyen lehetosege bolond ha nem el vele.


    igaza van Timeanak en is hozzamentem volna siman az oreghez ezert a vagyonert az o helyeben.

  19. 2014. október 1. 10:328.
    Láttam egy riportot, Joshi Barat vendége volt a P. Tímea. Kérdezte, firtatta a Joshi, hogy mi az, ami összeköti őt a Vajnával, hát mondott mindent, csak azt nem, hogy nagyon szereti. A szeretni el sem hangzott egyszer sem a szájából. Erről ennyit.

  20. 2014. október 1. 09:447.
    Ezt a sok rosszmájúságot! ............s mi van akkor, ha oly nagy a szeretetigénye, hogy csak az idősebb uriember tudja megadni? Az, hogy ehhez még pénze is van, az csak kész szerencse.
  21. 2014. október 1. 08:406.
    Még annyit fűznék hozzá az előzőekhez, hogy ha nem a pénz miatt mentél hozzá a Papához, akkor miért csak a pénzköltésről szól az életed, illetve azzal miért kell úton-útfélen dicsekedni. Ha valóban tisztelnéd legalább Papát, ezeket a posztolásokat nem teszed közzé, hanem megtartod magadnak, magatoknak.
  22. 2014. október 1. 08:385.
    Persze a pénz iránti "szerelem, szeretet" ami vonzotta Timikét, papa pedig persze, hogy úriember volt, hisz mást úgysem tudott/tud csinálni. Timike te csak a hatalmas vagyont szereted, mert azért azt nem árultad el, hogy ha a papa sima mezei nyugdíjas lenne, akkor is ennyire "szeretnéd"?
  23. 2014. október 1. 07:404.
    A buta q.....va,apránként adja el magát,az okos q...va egyben.
    Ennek a hozzászólásnak nincs köze a cikkhez,csak úgy eszembe jutott.:((
  24. 2014. október 1. 06:553.

    A   P É N Z !
    ! !


    Úgy látszik Andersen életre kelt a személyében. 


    S mondom ezt a cikk elolvasása nélkül is! 

  25. 2014. október 1. 05:182.
    hiszi a piszi..............

Címlap

top