Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Talán homokos?

Charis
Létrehozva: 2015. február 27. 20:07

Kezdem ott, hogy már régóta ismertem egy férfit, akivel több mint egy évtizede pár hónapja ismét találkoztam. Akkor anno semmi nem volt köztünk, csupán ismerősök voltunk, beszélgetni is ritkán beszélgettünk. Elég nagy a körkülönbség köztünk, de ennek ellenére egymásba szerettünk. Ő pontosan olyan emberi tulajdonságokkal bír, amiket soha más férfiben nem tapasztaltam, de mindig is vágytam rá. Elmondhatom, hogy úgy szeret engem, ahogy még soha senki. Olyanokat megtesz értem és kettőnkért, hogy az valami hihetetlen. Ez eddig álomszép is. De! Pár hónapja amikor szexre került volna a sor, enyhén szólva nem sikerült neki, pontosabban mondva  a behatolás előtt lelankadt. Azt mondta világ életében így volt ezzel, legyek türelmes, próbálkozzunk. (Neki állítólag volt hogy csak 5-6 alkalom után sikerült a behatolás, és kb 10 éve nem volt nővel, önkielégítést sem végzett!) Azt hittem a korával lehet a gond, csakhogy a későbbi "együttlétek" során ugyanez volt. Behatolás előtt lelankad, de addig semmi gond nincs, sőt más módon el is tudom élveztetni. Ami fura, az az hogy ha megpróbál behatolni, mindig egy olyan pózban amit én soha senkitől nem tapasztaltam. Valahogy "kiteker". Szóval ő engem másképp többször is eljuttat a gyönyörhöz, (egymás után is akár, és boldogan teszi, majdnem hogy követeli hogy megtehesse) de amint belém akar hatolni, a helyzet ugyanaz. Volt hogy önmagát elégítette ki és úgy élvezett el, én meg teljesen feleslegesnek éreztem magam. A másik az, hogy nagyon-nagyon furán érzékeny. Szinte kiköveteli hogy 3-4 óránként azt mondjam szeretem, mert ha nem teszem akkor célozgat rá hogy mondanom kéne már. A nap 24 órájából 18-at velem akar tölteni, pl rám ír folyton, szinte levegőt sem kapok. Állandóan megerősítésre van szüksége, De az állandóan az valóban állandóant jelent ez esetben. Szeretem őt nagyon, türelmes is vagyok vele az ágyban is, de már nem tudom hova tenni ezeket a fura dolgokat. Az is felmerült bennem, hogy esetleg a saját neme vonzza? Ha meg nem is, akkor sem tartom én teljesen helyén valónak a "dolgait". Szerintetek én reagálom túl? 

  1. 2015. február 28. 20:3326.

    Sztem azért nem kért orvosi segítséget, mert így rögzültek a dolgai, már megszokta, tulajdonképp ő is el tud élvezni, és nem neki "fáj" a dolog, hanem a partnernek.


    Kissé önző hozzáállás.


     


     

    előzmény:
    Charis (24)
    2015-02-28  20:20
  2. 2015. február 28. 20:3025.

    Hahó itt most tök mindegy, hogy ÉN mit tennék, én nem kértem ezügyben tanácsot.


    Nem mondom , hogy hibás vagy. Belekerültél egy helyzetbe és nem tudod eldönteni, hogy mit tegyél. A társadtól vársz megoldást. Az életünk zavaraira nem másokban van a megoldás, hanem önmagunkban.


    El akarod fogadni ezt az állapotot vagy nem? Akarsz egy ilyen pasit aki képtelen változtatni tenni önmagárt vagy nem? Szereted annyira, hogy túllépj a hibáin vagy nem?


    Döntened kell és ez ugye nem könnyű dolog.


    De tenni önmagadért csak te fogsz tudni, tőle fölösleges várnod.


     

    előzmény:
    Charis (23)
    2015-02-28  20:17
  3. 2015. február 28. 20:2024.

    Nem azzal van a gond hogy a szex mindent felülírna! A hozzáállásával van a baj! Ez a nem mindegy! Egyébként igazad van abban, hogy sosem fog változni. Én csak annyit kérdeztem tőle, ha ez mindig így volt kamaszkora óta, akkor miért nem kért orvosi segítséget? (másnem a partnerére való tekintettel)

    előzmény:
    próbacseresznye (22)
    2015-02-28  20:13
  4. 2015. február 28. 20:1723.

    Én kérdeztem tőled valamit, nem válaszoltál rá. Én viszont válaszolok a kérdésedre: Igen, egy idő után nem elég a másképp való kielégítés. Nem vagyok tini, hogy beérjem a pettinggel. Egy ideig elmegy, de nekem szükségem van magamban éreznem is a másikat, mert akkor érzem úgy hogy igazán egyesülünk. Egyébként te rosszindulatú vagy szerintem, mert engem állítasz be hibásnak, holott nem érzem úgy hogy az volnék. Már ne is haragudj, de ha neked kamaszkorod óta ugyanaz a visszatérő gondod van, ami a társadé is lesz (mert egy idő után senkinek sem volna jó ez az állapot,pláne hogy tőled végtelenségig tartó türelmet kérnek) akkor hagynád az egészet a fenébe amíg csak élsz, és elütnéd annyival hogy aki egy idő után nem türelmes és elhagy azért nem kár? Holott te magad mit teszel meg azért hogy javuljon a helyzet, azon kívül hogy türelmet vársz el? 

    előzmény:
    próbacseresznye (21)
    2015-02-28  20:03
  5. 2015. február 28. 20:1322.

    A szerelembe szeretetbe sok minden belefér. Én csak annyit akartam kihozni ebből az egészből, hogy a sok álomszép dolog az tetszik, és ott NŐnek érzed magad?


    Mert egy szerelemben a jó és a rossz  kapcsolt áru, nem lehet kimazsolázgatni a csak jó dolgokat, és a rosszat meg kösz de nem kérni.


    Ha neked a rossz szex felülírja a csodás dolgokat akkor, hagyni kell az egészet a francba, mert neked a szex sokkal fontosabb. De nincs is ezzel baj.


    A pasi nem fog "meggyógyulni" erről ne is álmodj... Ha ez így rögződött évtizedeken keresztül, ez már így marad akármilyen türelmes is lennél. Valószínű ezt a pasi is tudja de szeret próbálkozni :)

    előzmény:
    Charis (20)
    2015-02-28  19:57
  6. 2015. február 28. 20:0321.

    Legközelebb sikerül, de mi? 


     "Szóval ő engem másképp többször is eljuttat a gyönyörhöz, (egymás után is akár, és boldogan teszi, majdnem hogy követeli hogy megtehesse) "


    Neked ez a  másképp gyönyör nem jön be?


     


     

    előzmény:
    Charis (19)
    2015-02-28  19:54
  7. 2015. február 28. 19:5720.

    Javítok: ha tévedtem, akkor elnézésed kérem. Plussz: ha nő létedre neked kéne udvarolnod egy férfinek (dicsérni, ajnározni, 3-4 óránként mondanod hogy szeretlek, hiányzol stb, mert ha nem mondod neki, akkor besértődik hogy már nem szereted) és még ilyen gondjai is vannak, akkor te egy idő után mennyire éreznéd nőnek magad mellette? 

    előzmény:
    próbacseresznye (18)
    2015-02-28  19:27
  8. 2015. február 28. 19:5419.

    Engedd meg hogy visszakérdezzek: ha túlvagy már egy férfivel jópár szexuális "együttléten", aminek mindig ugyanaz a vége, és mindig azt hallod, hogy próbálkozunk, majd legközelebb sikerül, akkor te egy idő után nem éreznéd magad úgy mint egy kísérleti nyúl? Bármennyire is szeretnéd, hidd el hogy frusztrálna az a tudat, hogy majd legközelebb sikerül, és folyton ezt hallanád. Akaratlanul is bizony úgy éreznéd sajnos, hogy egy kísérlet részese vagy. S hogy ezek után (a sokféle variáció után hogy szerinte mi okozhatja ezt nála kamaszkora óta) és a folyamatos majd legközelebb sikerül után neked sem volna túl sok kedved a szexhez. De ha téved, akkor elnézésed kérem. 

    előzmény:
    próbacseresznye (18)
    2015-02-28  19:27
  9. 2015. február 28. 19:2718.

    Mindig elgondolkozom, hogy ki mit nevez szerelemnek, szeretetnek.


    Szerintem benned a csírája sincs meg a férfi felé. Így persze, hogy felfoghatatlan számodra, hogy mit miért tesz. 


    ő szerintem legkevésbé sem homokos, csak egy segítségre szoruló férfi. (Bár az lehet, hogy még ő sem ismeri el magának)


    "Elég nagy a körkülönbség köztünk, de ennek ellenére egymásba szerettünk. Ő pontosan olyan emberi tulajdonságokkal bír, amiket soha más férfiben nem tapasztaltam, de mindig is vágytam rá. Elmondhatom, hogy úgy szeret engem, ahogy még soha senki. Olyanokat megtesz értem és kettőnkért, hogy az valami hihetetlen. Ez eddig álomszép is"


    Ez eddig szeretetnek tűnik.


    A következő soraid pedig szinte az utálatról árulkodnak:


    "Tudjátok, én már azon vagyok hogy lassan találkozni sincs vele kedvem, ahhoz meg végképp nincs hogy ágyba bújjak vele, mert most hátha sikerül, én meg mint valami kísérleti nyúl vagyok csak. 


    ".Azt hiszem mégis igazam lesz hogy nem a nőkhöz vonzódik, vagyis látens homokos mégis, vagy szimplán nem normális. "


     


    Ha majd el tudod dönteni, hogy egyáltalán szereted vagy kiráz tőle a hideg, akkor majd talán jobban megérted a helyzetet is.


     

    előzmény:
    Charis (1)
    2015-02-27  20:07
  10. 2015. február 28. 19:0617.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (16)
    2015-02-28  17:57
  11. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. február 28. 17:5716.

    Na, milyen kis precíz a pasid.

    előzmény:
    Charis (13)
    2015-02-28  16:31
  12. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. február 28. 17:5515.

    Mert hogy nem tudom én hány évtizeddel ezelőtt úgy nézték vagyis vizsgálták hogy megbökték neki egy tűvel valami mintavétel miatt. Komolyan már röhögnöm kell, sőt fetrengek a röhögéstől. És hogy ez okozhatja az impotenciát. Ugyan már. Egyébként teljes mértékben engem hibáztat.Azt hiszem mégis igazam lesz hogy nem a nőkhöz vonzódik, vagyis látens homokos mégis, vagy szimplán nem normális. Egyre idiótább ötleteket hoz fel arra vonatkozóan hogy mitől lehet ez nála. 

    idézet:
    Charis (11)
    2015-02-28 13:45:29

    Aha.Kivasaltatni nem akarja?

    előzmény:
    Charis (11)
    2015-02-28  13:45
  13. 2015. február 28. 16:3514.

    S hogy mi az a rendkívüli amit megtesz, amit soha senki: figyelmes, udvarias, igyekszik a kedvemben járni, stb. Tehát emberileg teljesen korrekt, de férfiként már lassan nem tudom "hova" tenni. 

    előzmény:
    FullMoon (12)
    2015-02-28  16:12
  14. 2015. február 28. 16:3113.

    Nos, 30 éves már bővel elmúltam, 10 évig együtt is éltem valakivel, tehát ha szerinted tapasztalatlan vagyok, akkor arra nincs mit mondanom. A másik pedig a türelem: rám aztán nem lehet azt mondani hogy nem vagyok az, de azt igenis egy idő után nem tűröm hogy mindig mást jelöl meg a problémája forrásaként. Ezen kívül: látens homokossággal kapcsolatban, hogy miért merült fel bennem: roppant érzékeny, gyakran sír, dicsérnem kell (pl megsértődött hogy nem ajnároztam fodrász után hogy milyen csinos lett a haja) folyton elismerésre vágyik, amikor "szex" előtt leveti a ruháját, összehajtogatja, amikor én meg ott fekszem anyaszült meztelen. Szóval ha nem is látens, szerintem ezek akkor sem teljesen normális dolgok. (persze lehet hogy a hiba bennem van, mert még sosem találkoztam olyan férfivel, aki ahelyett hogy "akcióba" lépne, összehajtogatja a ruháját, és csak utána "tér át" a nőre.)

    előzmény:
    FullMoon (12)
    2015-02-28  16:12
  15. 2015. február 28. 16:1212.

    Te hány éves vagy 22-25?


    A pasinak önértékelési problémái vannak, nem kicsik... Homokosnak az elmondottak alapján nem gondolnám..


    Ha egyébként megéri a fáradtságot, mert ezt leszámítva álmaid pasija, akkor valóban türelmes lehetnél. Az önértékelésén  nem fogsz tudni segíteni, főleg nem azzal, hogy egy nyílt fórumon beszélsz a tökéletlen férfiasságáról, de javasolhatod hogy forduljon tényleg pszichológushoz, szexálterapeutához, akár utóbbihoz mehettek együtt, hogy kapjatok tippeket. Nekem lenne pár, de abból a pár mondatból amit leírtál elég szerények a szexuálistapasztalataid neked is, így valószínűleg csak a látens homokos gondolatmenetedet erősíteném akkor is, ha sikerrel járnál, pedig a pasi nem homokos.


    "Olyanokat megtesz értem és kettőnkért, hogy az valami hihetetlen."ezt azért még meghallgatnám bővebben...?Mi a rendkívüli ebben a férfiban...? Mert ha egy teljesen átlagos f.szi, jó önmarketinggel és rossz szerszámmal, akkor kár erre pazarolni a fiatalságodat, mert nagyon bizonytalan a kimenetel...

    előzmény:
    Charis (1)
    2015-02-27  20:07
  16. 2015. február 28. 13:4511.

    Mert hogy nem tudom én hány évtizeddel ezelőtt úgy nézték vagyis vizsgálták hogy megbökték neki egy tűvel valami mintavétel miatt. Komolyan már röhögnöm kell, sőt fetrengek a röhögéstől. És hogy ez okozhatja az impotenciát. Ugyan már. Egyébként teljes mértékben engem hibáztat.Azt hiszem mégis igazam lesz hogy nem a nőkhöz vonzódik, vagyis látens homokos mégis, vagy szimplán nem normális. Egyre idiótább ötleteket hoz fel arra vonatkozóan hogy mitől lehet ez nála. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (10)
    2015-02-28  13:18
  17. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. február 28. 13:1810.

     


    Amúgy, mi a frászért kell műtét a gyerekhez?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (9)
    2015-02-28  13:17
  18. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. február 28. 13:179.

    Aha.A mese-mese-mátka jutott erről eszembe.


    Kicsit lapos a történet.........


    Amúgy, mi a frászért kell ta gyerekhez?


    Ezt csak úgy kérdem


    (nem kérdezem, csak ideírom, hátha valaki megenné a szöveget és nyavalyatörése lenne ha gyereket akar, vagy, ha valaki pont ezért a hereműtétes mese miatt élne felelőtlen nemi életet!!!!!!!!!!!!).


     

    előzmény:
    Charis (8)
    2015-02-28  11:29
  19. 2015. február 28. 11:298.

    Ma már nekem szegezte a kérdést, hogy elfogyott a türelmem? De most komolyan, ez már nem normális, nagyon-nagyon nem. A másik: új variációja van, mégpedig az hogy anno hereműtétje volt mert gyereket akart a társával, és hogy a hereműtét következménye az impotencia! Na ekkor megint nem hagytam magam: mondom műtét előtt is voltak ilyen gondjaid azt mondtad, akkor hogy is van ez? Válasz: előtte pszichésen volt ilyen gondja az okozta. Erre én: most is az okozza. Tudjátok, én már azon vagyok hogy lassan találkozni sincs vele kedvem, ahhoz meg végképp nincs hogy ágyba bújjak vele, mert most hátha sikerül, én meg mint valami kísérleti nyúl vagyok csak. A legjobb: azt mondja ő már érzi a pozitív változást, én meg képes vagyok feladni mert elfogyott a türelmem? Most sírjak vagy röhögjek? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (7)
    2015-02-28  11:17
  20. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. február 28. 11:177.

    A kis huncut!


    Tisztában van vele, hogy nála minden csak ideig óráig tart.Mármint kapcsolati téren.


    ORVOS látta már?

    előzmény:
    Charis (6)
    2015-02-28  10:51
  21. 2015. február 28. 10:516.

    Azt elfelejtettem megírni, hogy azt mondja, emiatt szokták elhagyni a nők, de aki egy idő után nem volt türelmes azért nem is kár hogy elhagyta. 

  22. 2015. február 28. 10:435.

    Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Az a helyzet, hogy eleinte a korára fogta hogy azért nem megy neki, utána valami prosztata gondra, majd pedig végülis kiderült hogy mindig ilyen gondjai voltak, de legújjabban vérellátási zavarra fogja. Megmondtam neki hogy ezt azért ugyan már ne, mert ha az volna neki, akkor önkielégítéssel sem menne neki. Kizárólag behatolás előtt jelentkezik ez a gond. Türelmes vagyok, és valóban szeretem, de neki szegeztem a kérdést, hogyha világ életében ilyen gondjai voltak, akkor miért nem ment el pszichológushoz? (ugyanis van merevedése, de az mindig megszűnik behatolás előtt, és másképp el is tud élvezni) Valamint hogy az hogy türelmet kér végtelenségig egy nőtől, hogy egyszer majdcsak sikerülni fog, egy idő után önzőség. Túl kegyetlen volnék?

  23. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2015. február 28. 10:224.

    Elég betegnek hangzik.

    előzmény:
    Charis (1)
    2015-02-27  20:07
  24. 2015. február 28. 09:313.

    Ez cask rosszabb lesz hagyd a fenebe. mit lehet szeretni egy olyan pasin aki keptelen kozosulni egy novel?


    manapsag a vilag teli van ilyen lottyadt onbizalomhianyos ferfiutanzatokkal. ne pazarold ra az idodet, foleg ha sokkal idosebb toled akkor azert telepszik rad mert feltekeny.


    se dugni nem tud, oregebb is sokkal mit gondolsz milyen eleted lenne vele? lepj tovabb es keress egy EGESZSEGES  ferfit akivel nem kell kiserletezgetni. en megorulnek egy ilyen pasitol akkor is ha a csillagokat akarna lehozni az egrol.


    ne pazarold az idodet ilyen emberre.

    előzmény:
    Charis (1)
    2015-02-27  20:07
  25. 2015. február 27. 22:332.

    Nem hinném, hogy homoszexuális lenne. Sokkal inkább lelkileg sérült/ súlyosan önbizalomhiányos/ komplexusokkal küzdő/stb.


     

    előzmény:
    Charis (1)
    2015-02-27  20:07

Címlap

top