Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Makacs a barátom

Torolt_felhasznalo_897993
Torolt_felhasznalo_897993
Létrehozva: 2015. Április 4. 23:46

Sziasztok! ott kezdenem,hogy a kedvesem török..lassan egy éve vagyunk együtt,igazából ez tavkapcsolat egyenlőre..Eleg feltekeny természetű . De most nem


ez lenne a baj.Valamin össze vesztünk ,es ilyenkor mindig en irok neki eloszor..De most nem irok tobb mint egy hete,es o sem ir.( nagyon makacs a természete,es gondolom megszokta hogy mindig en irok eloszor ...Igazából amin osszeveszunk az hogy ritkán talalkozunk es en azt irt neki hogy elvárja hogy hűséges legyek,de találkozni n talalkozunk csak ritkán .Na most igy is feltekeny ,nem örült hogy Ezt irtam ,es ideges lett irta hogy ne legyél hűséges feküdjek le azzal akivel akarok:(Aztán annyit irtam hogy te is nyugodtan,es utana azt irta ne lassan valaszoljak(mert nem azonnal irtam)na ez volt a vége azota egyikünk sem irt..vélemény?Köszönöm

  1. 2015. Április 6. 14:4226.

    Figyelj a nicknevedből arra következtetek hogy 35 éves vagy


    szóval: ennyi idősen ne gyötörd már magad ilyen turkish loverekkel, keres egy komoly férfit és viselkedj komoly nőként


    ha 6 alkalommal találkoztatok akkor nem is ismered szinte


    más lenne ha azt mondanád hogy 4-6 naponta találkoztok már egy éve

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_897993 (1)
    2015-04-04  23:46
  2. 2015. Április 6. 14:3925.

    egy éve vagyunk együtt,igazából ez tavkapcsolat egyenlőre.


    Talalkozunk van testi kapcsolat,2-3 havonta egyenlőre.


     


    4-6 alkalommal találkoztatok és volt  testi kapcsolat közötettek? Ezt nem lehet kapcsolatnak  hívni ... Ezt más helyeken járásnak hívják


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_897993 (1)
    2015-04-04  23:46
  3. 2015. Április 6. 14:3524.

    Tegyük fel hogy csak téged akar és nem az állampolgárságod vagy az anyagi helyzeted miatt figyelt fel rád. Figyelj, lehet hogy szép nő vagy és egy hozzád hasonló nőt mondjuk a saját hazájában nem kaphatna meg (tudod az ilyen balkáni helyeken a szép lányokra mindig lecsapnak a  pasik)és nagyon boldog most hogy vele vagy.  Ahogy olvasom valamien internetes oldalon ismerkedhetetek meg vagy nyaralni voltál náluk törökben. Szerintem vigyáz magadra mert lehet hogy egy életművésszel hozott össze a sors, esetleg egy templom egerével aki a pénzed akarja vagy az állampolgárságodra pályázik. Annyira ne leégy biztos abban hogy Törökország területéről ki sem lépne, mert lehet hogy sokkal rosszabb körülmények között él mint ahogy te élsz Magyarországon. Nem vagyok muzulmán ellenes,úgy írom mindezt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_897993 (21)
    2015-04-06  01:00
  4. 2015. Április 6. 12:1723.

    Bocsi, de akárhányszor ennek a topiknak a címére téved a szemem mindig úgy olvasom, hogy macska a barátom

  5. Torolt_felhasznalo_897993
    Torolt_felhasznalo_897993
    2015. Április 6. 11:3522.

    1.nem vallasos egyaltalan...2.azt gondolod semmilyen torok nem el sexuális életet házasságig??ugye n


    gondolod komolyan?

  6. Torolt_felhasznalo_897993
    Torolt_felhasznalo_897993
    2015. Április 6. 01:0021.

    Hát ő Torokorszag területéről ki sem lépne,úgyhogy az biztos nem azért van velem,n a papir miatt....ez biztos..a másik azt hogy feküdjek le az elso férfivel azt idegességeben mondta...Ráadásul egyáltalán nem jóképű ..Nekem tetszik de tipikusan nem


    egy jóképű pasi...Talalkozunk van testi kapcsolat,2-3 havonta egyenlőre ..Akik csak bunkó kommentet képesek irni az leccives ne írjon..azért mert éppen muzulmán ellenes..

  7. 2015. Április 5. 21:1620.

    Szerintem mag a klavit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (19)
    2015-04-05  20:54
  8. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. Április 5. 20:5419.

    Alighanem törököt fogott ezzel a törökkel.

    előzmény:
    Nikita 666 (17)
    2015-04-05  19:24
  9. 2015. Április 5. 19:4918.

    Honnan ismered ezt a török "úri embert"? A távkapcsolaton mit kell érteni, kifejtenéd? Szoktatok találkozni van köztetek testi kapcsolat is?


    Hány éves az "úri ember" és jelenleg hol él?


    Személyes véleményem hogy hagyd a törököket,ez egy hatalmas ország ahol vannak a nagyon gazdagok és a hihetetlen szegények is. Isztambul még "európainak" mondható de ha az ország belsejébe utazol hihetetlen dolgokkal találkozhatsz.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_897993 (1)
    2015-04-04  23:46
  10. 2015. Április 5. 19:2417.

    Lefeküdnél bárkivel, ha lenne rá lehetőséged, igaz?


    Egyébként az egyik ismerősömnek is török írdogál, nem ugyanaz a férfi véletlenül?


    És amit nem tudsz, a török nők gyönyörűek.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_897993 (1)
    2015-04-04  23:46
  11. 2015. Április 5. 17:3316.

    Ja, kérem ha ilyen igényes vagy


    Lemerem fogadni magas tétben, hogy módfelett maradi vagy és a szemtől-szembe kapcsolat híve vagy.


    Ez már nem divat. Mostanság az internetes kapcsi a divat, sosem találkoznak mert a paskó pakisztáni, marokkói vagy fene tudja, de viszont mélyen szerelmes és természetesen bőszen féltékeny a sosem látott nőre.


    Most akkor nem mindegy, hogy miben klaffog strand papucsba meg lyukacsos trikóba?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (15)
    2015-04-05  16:47
  12. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. Április 5. 16:4715.

    Ha most már annyira belejöttem az írásba, akkor  folytatom tovább.


    Például el nem tudnám képzelni azt sem hogy valaki - férfi - mellettem tornacipőben csoszogjon, slattyogjon.Na és azok a beszarós gatyák........, pókhasak és sörszag......


    Egy férfi járjon bőrcipőben, klassz minőségi nadrágban - nálunk  nincs a házban egy szem farmer sem - legyen ápolt,  legyen kevesebb cucca de azok mind jók.


    Gyűlölöm a kínai mosogatórongyokat.


    Ilyen kekec vagyok!


     

  13. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. Április 5. 16:4014.

    Lehet hogy  így van ahogy mondod.


    Az én környezetemben nincsenek ilyen " egzotikus" pacákok,párok.De, életem korábbi szakaszában  elég sok vegyes-párossal találkoztam.Stabil szociális hálóban  éltek, így nem volt baj.Itt, most,  azt gondolom, hogy a gazdasági helyzet is alaposan belejátszik a nők meghunyászkodásába.


    Bár nem értem, mégis miért.Ilyet elképzelni sem tudok............


    A  férfiakról írtakkal nagyjából egyetértek.Sajnos, így van.De, nagy kár ez.Nem csak nekünk nőknek, hanem nekik is.


    Néha bizony találgatni kell, hogy az előttem lévő emberformájú valaki vajon férfi e avagy nő.


    Na, ezt nagyon nem csípem!!!!!!!!

    előzmény:
    Lédienn (12)
    2015-04-05  13:57
  14. 2015. Április 5. 14:5013.

    Hat akkor ebben maradtatok, fekudj le avval, akivel akarsz, o is tegyen igy, ahol eppen leledzik, oszt ne irkaljatok egymasnak, valos sszerelmetes szexualis elmeny sokkal tobbet er mint virtualis hajbakapasok-szerintem legalabbis

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_897993 (1)
    2015-04-04  23:46
  15. 2015. Április 5. 13:5712.

    Nekem más a tapasztalatom ezzel. 


    Egyre több nőnek bejön és sajnos már keresik is ezeket a pasikat. Ugyanis ezek a nők rosszul értelmezik a férfiasság fogalmát is. 


    Az európai és/vagy fehér pasik pedig egyre jobban elnőiesednek,elkorcsosulnak minden tekintetben. Már a nők udvarolnak a pasiknak,hízelegnek,leszólítják őket,szabályosan rájuk másznak. Nem hagyják a nők - kevés kivételtől eltekintve - hogy a férfiak cserkésszék be őket. A férfiakat megfosztották a "vadászat" élményétől is. 


    Egy egzotikus pasi meg kellően rámenős,erőszakos,nem hagyja magát,ő parancsol ( a nő meg eleinte azt hiszi,hogy ilyen az igazi férfi) és a nőt csak a tulajdonának tekinti,a pasi pedig ezt a tényt naná,hogy nyílvánosan tagadja. Ezekben a vegyes kapcsolatokban aztán a nő szív és minél tanultabb,öntudatosabb,annál inkább! Egyre több ilyen van sajnos. Nagyon nehéz aztán egy tanult,öntudatos nőnek is egy ilyen pasitól ép lélekkel megszabadulni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (11)
    2015-04-05  13:29
  16. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. Április 5. 13:2911.

    Nem gondolom hogy a legtöbb nőnek bejönnek.


    Van egy réteg - és mindig is volt - a nők között is, akiknek minden mindegy.Önálló gondolkodásra képtelen alakzatok ezek.Akik nek minden jó ha valaki egyáltalán hozzájuk ér.


     Mindent elhisznek, ami nálam egyenlő a butasággal és önfeladással.Bár!Az is elhet hoyg semmit nem adnak fel, mert soha nem is volt olyan.

    előzmény:
    Lédienn (10)
    2015-04-05  13:15
  17. 2015. Április 5. 13:1510.

    Ok,de a legtöbb nőnek ezek az egzotikus,százkét vakítóan fehér foggal mosolygó,hízelgő és általában azért jóképű pasik nagyon bejönnek. Ezek úgy tudnak udvarolni,szépeket mondani,ígérgetni,hogy még a legcsúnyább és az idős nők is gyönyörű,fiatal királynőnek érzik magukat mellettük. A miénktől nagyon eltérő,behízelgő mentalitásuk a legtöbb nőnek bejön és őszintének hat. Ilyet európai civilizációban szocializálódott férfiak már nem tudnak nyújtani.


    Ezek az egzotikus pasik mindezt pontosan tudják és maximálisan ki is használják ezt a képességüket-többnyire sikerrel!


    Amúgy nekem sem jött be soha ez a típusú pasi akkor sem,ha európai volt.

    előzmény:
    Amarynda (8)
    2015-04-05  12:38
  18. 2015. Április 5. 12:399.

    harmasban


     

  19. 2015. Április 5. 12:388.

    Engem sose tudott volna ilyen hatas erni, erdekes modon fiatalon is irtoztam az araboktol torokoktol es szabalyszeruen undorodtam meg a gondolattol is hogy muzulman ferfi kozelitsen hozzam.


    Egy idoben eleg sokat jartam tancolni egy bizonyos egyetemre ahol nagyon sok kulfoldi diak tanult. sose felejtem el volt egy fura elmenyem. felkert egy sotet boru fiu es mivel a baratnommel akkor eppen karmasban ultunk az asztalnal nem akartam megserteni elmentem vele tancolni. amig gyors volt a zene nem is volt gond, ellenben amikor lassura valtott a fiu a hatamra tette a kezet. olyan ruha volt rajtam hogy nyakba akasztos es hat nelkuli. sose felejtem el az undortol csupa libabor lettem es mondtam hogy faj a labam es visszamentunk az asztalhoz. akkor megfogadtam magamnak hogy soha meg udvariassagbol se megyek el tancolni igy, amikor tudom magamrol mennyire taszit a kozelseguk.


    a vallasukkal meg pont igy vagyok. szamomra undorito es ijeszto a bigottsaguk, es hazugnak tartom minden megnyilvanulasukat.


     

    előzmény:
    Lédienn (7)
    2015-04-05  12:12
  20. 2015. Április 5. 12:127.

    Az az egyszerű oka,hogy az ázsiai török,muzulmán,arab,déli stb. pasik úgy tudnak hízelegni,udvarolni,szépeket mondani,ígérgetni fűt-fát egy nőnek,akár naponta százszor is szerelmet vallani,ahogy ilyesmire európai férfi sem nem képes,sem nem hajlandó.


    Ezek a pasik mindezt annyira hihetően,akár évekig is kitartóan és alázatos "kiskutyaként" adják elő a kiszemelt európai és/vagy fehér nőknek,hogy azok a nők is előbb-utóbb beájulnak ezektől akik eleve kétkedők,intelligensek,tanultak és maximálisan óvatosak voltak. Nincs olyan szeretetre vágyó nő,aki ne adná be a derekát egy ilyen pasinak. Ilyen,akár évekig is kitartó ostrom után nem létezik olyan nő,aki egy idő után ne hinné el a többnyire érdekből vallott "szerelmet"!


    A gondok pedig már akkor kezdődnek,amikor a pasi kezdi elérni a célját és látja,hogy a nő beadja a derekát,kvázi "puhul". Ezután kezdődik eleinte csak az óvatos féltékenykedés,érzelmi zsarolás,majd hazudozás és fokozatosan durvul,akár tettlegességig is fajul a dolog.


    Ha a pasi túllő a célon és a nőnek kezd elege lenni,rájön a hazugságokra is,esetleg megpróbál kilépni a fojtogató kapcsolatból,akkor eleinte van a könnyes,térdreborulós,esedező,alázatos bocsánatkérés,a pasi anyagi helyzetétől is függő ajándékozás,mellyel igyekszik a nőt meggyőzni az iránta érzett,mindent elsöprő szerelméről. 


    Ez a "játék" évekig is tarthat és az így becserkészett,többszörösen megzsarolt,már saját akarat nélküli nő egy idő után már nem képes józanul gondolkodni,cselekedni. Tökéletesen kiszolgáltatottá,önálló akarat nélkülivé válik a nő. Az őt figyelmeztető családtagoknak,barátoknak a nő pedig már nem hisz,sőt!


    A pasi részéről az "agymosás" sokaknál odáig fajul,hogy a nő megtagadja a saját családját,hitét is(!) ha volt neki és teljesen aláveti magát a pasi akaratának. Ezek a beidomítot,agymosott nők aztán kezdik lenézni a többi fehér nőt,leszólják őket és azt bizonygatják mindenkinek,hogy bezzeg nekik milyen nagyszerű életük van,mennyire "szabadok" miközben szenvednek. Csak ezt már önmaguknak sem képesek bevallani.


    Ezeknek a pasiknak egyre kevésbé felel meg a saját nációbeli nő annak ellenére,hogy azok a lányok születésüktől fogva kimondva,kimondatlanul is úgy vannak szocializálva,hogy a férfiak alárendeltjei legyenek. Nekik ez a természetes!


    Tudom,hogy léteznek pozitív kivételek is,igazi érdek nélküli kapcsolatok,jó vegyes házasságok is,de nem ez e jellemző,sajnos! 


    A törökök pl. évek óta keményen kűzdenek az UNIOS tagságért,de valahogy mégsem sikerült eddig bejutniuk.

  21. 2015. Április 5. 11:526.

    Ebben a kapcsolatban neked mi a jó?


    Franc kínlóda egy ilyennel. Mehet a levesbe, jöhet a következő.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_897993 (1)
    2015-04-04  23:46
  22. 2015. Április 5. 10:055.

    Ne aggodj, az unios allampolgarsagod mindig ki fogja engesztelni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_897993 (1)
    2015-04-04  23:46
  23. Torolt_felhasznalo_139320
    Torolt_felhasznalo_139320
    2015. Április 5. 08:054.

    Ez nem egyszerűen makacsság, ez gyerekesség.


    Ha van kedved bajlódni egy ivarérett óvodással, vigyél neki habos kakót és simizd meg a buksiját, miközben bocsánatot kérsz.


    Vagy keress egy férfit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_897993 (1)
    2015-04-04  23:46
  24. 2015. Április 5. 05:573.

    Ne menj hozzá feleségül !!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_897993 (1)
    2015-04-04  23:46
  25. Torolt_felhasznalo_412193
    Torolt_felhasznalo_412193
    2015. Április 5. 01:362.

    Hát igen...


    Néhány probléma akad veletek.


    Miért te írsz mindig akkor, ha összevesztek? Nagy hiba.


    A makacs természet sem előny. Ugye azt a személyt nevezzük így, aki annak ellenére, hogy nincs igaza, ragaszkodik a rossz elképzeléseihez.


    A ritka találkozás sem erősíti a párkapcsolatot. Az pedig különösen furcsa, hogy bármelyikőtök felveti, hogy nyugodtan feküdjön le párja mással.


    Én attól tartok, hogy ez csak egy fellángolás. Egyébként a keleti népeknél a lányokat nem kezelik mindig megfelelően. Én kétszer is meggondolnám a folytatást.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_897993 (1)
    2015-04-04  23:46

Címlap

top