Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elhagy a férjem?

addrika
Létrehozva: 2004. július 9. 13:42
Sziasztok, segitsetek.
8 éve ismerem a páromat, 4 éve a férjem. Igazi szerelem volt a kapcsolatunk és még most is szeret. De sajnos egy haramdik is felbukkant, a terhességem alatt. Most kiderült a dolog, közben a pici megszületett. Vagy én vagy a barátnő. Sajnos a férjem mindkettőnket szereti és most a döntés időszakát éljük meg. Tőle függ minden. Szeretném visszakapni a férjemet, ő szeretne maradni, de nem tudja, hogy képes lesz e rá? Mit csináljak?
  1. Torolt_felhasznalo_354914
    Torolt_felhasznalo_354914
    2004. július 9. 15:0026.
    Azert megneznem en azt a nyugaton elo not, amelyik mutettel segit magan, hogy nem legyen kover(ebb) a terhessege idejen. . .
    előzmény:
    tomi1978 (22)
     
  2. Torolt_felhasznalo_714950
    Torolt_felhasznalo_714950
    2004. július 9. 14:5725.
    Azért azt ne feledd el, hogy a külföldi nők nincsenek úgy lestrapálva mint mi.
    Jobban, sokkal jobban vannak megbecsülve társadalmilag is. Több mindent engedhetnek meg maguknak.
    Ennek ellenére itt sem hízik el mindenki és hidd el, hogy a gyermek után is csodás lehet az ember szexuális élete is.
    előzmény:
    tomi1978 (22)
     
  3. 2004. július 9. 14:5724.
    Igazad van Tomi. . . es a Szerelem??
    Hehhehe
    előzmény:
    tomi1978 (22)
     
  4. 2004. július 9. 14:5623.
    Azért tudja megcsinálni, mert rendkívül felelőtlen az ilyen férfi, és még nem elég érett a családalapításra. Meggondolt, feleségét tisztelő ember nem tesz ilyet!Nagyon-nagyon sajnállak Benneteket Lányok!,
    előzmény:
    bilibáncs (20)
     
  5. 2004. július 9. 14:5422.
    Holgyiem -Talan a problema ott kezdodik, hogy nagyon naivak vagyunk{mind ferfiak-mint nok}az olyan komolyabb dolgokban, mint gyerekvallalas es hazassag teren.
    Itt Usa ban nagyon megszokott dolog az, hogy evekig egyutt ell a 2 fel es ha ossze is passzol minden, akkor is csak 1-2 gyerekeket vallanak fel. Nem lenne szabad a gyereket mint celpont hasznalni, mert ez a legtobb ferfi ego-jat darabokra tudja torni es ettol {is}megy szep sok hazassag.
    A masik problema talan abban van, hogyha meg van a gyerek, a no eltavolodik a ferfitol es az anyasag kerul eloterbe, ezek utan csak hallkan lehet intim eletet ellni es sajnos csak akkor mikor a telapo jon{azaz egy evben egyszer:}. Ezeket Mo-on elo barataimtol hallom, mivel nekem sosem volt felesegem es gyerekem sem.
    Erdemes megnezni a nyugaton elo noket{nemetorszag vagy Anglia vagy Belgium}. . barhol, sok no nem hizik el es vigyazz magara es az alakjara is, ha kell mutattel is.
    Ferfi szemmel en igy nezem {par sorban}:}
    előzmény:
    dr.judy (19)
     
  6. Torolt_felhasznalo_707909
    Torolt_felhasznalo_707909
    2004. július 9. 14:5021.
    Szia. Ha szereted akkor nem tehetsz mást, mint vársz, éled (próbáld ) az életed, mintha semmi nem történt volna. Te most kényszerhelyzetben vagy, mert nem csak magadról kell döntened. Ő könnyebben veszi a kérdést. Sok ismeretlen tényező árnyalhatja a lehetséges döntéseket. Tehetsz néhány dolgot, de ha a harmadik a terhesség alatt bukkant fel, akkor ( hány hónapos a pici ? ) akkor ne csak anya légy. Használd a benned rejlő "nőt". A megfelelő hűvösséggel. Ne azt érezze hogy ő dönti el kit akar. Azt érezze, hogy tőled is függ maradhat-e.
    előzmény:
    addrika (1)
     
  7. 2004. július 9. 14:5020.
    Nagyon sajnállak! Én nem ilyen, csak hasonló helyzetben voltam/vagyok, mármint, hogy maradunk-e együtt, avagy sem. Nem egyszerű dolog egyedül maradni egy babával, ráadásul egy teljesen picivel. Jobb esetben együtt vállalta az ember a párjával, és akkor meg otthagyják?? Miért lehet az ilyet megcsinálniuk a férfiaknak? Miért gondolják, hogy ők leléphetnek akkor, amikor akarnak, hogy lerázhatják magukról a felelősséget, visszatérhetnek a régi életükhöz? És miért mondja mindenki - most ne kövezzetek meg érte - hogy a baba kárpótol mindenért? Ez nem igaz, mert nem jó nap mint nap csak a kisbabával foglalkozni, és este nézni a négy falat, mert egyedül maradtál. És nehéz megszervezni egy-egy programot is apa/férj nélkül. Mert egy anya - én így gondolom -azért még nő és ember is marad, akinek vannak elképzelései, vágyai is.
    Szóval az ilyen férfiak. . . . pláne, azalatt lett barátnője, míg te terhes voltál. . . nahát. . . ha megcsalt, én nem tudnám visszafogadni. És igen, bízni sem tudnék már benne. Kitartást neked!
    előzmény:
    addrika (1)
     
  8. 2004. július 9. 14:3719.
    szerintem nem érdemel meg téged!!!
    előzmény:
    Domicácska (17)
     
  9. 2004. július 9. 14:3518.
    ne haragudj, este visszajövök, vagy írok privit, de nagyon rosszul van a Nagymamám! szia, és bocsi!!
    előzmény:
    Domicácska (17)
     
  10. 2004. július 9. 14:2117.
    Bizony csak a gyerek számít és az ő boldogsága. Ő pedig sokkal, de sokkal boldogabb így. Igaz, hoyg örületes megaláztatásokat szenved el az apjától. (Az új barátnője beköltözött az ő szobájába, ahova már be semm mehet és együtt kell velük aludnia - az alig 2 személyes - ágyukban. )
    előzmény:
    kacsuka (16)
     
  11. 2004. július 9. 14:1316.
    megdöbbentő. . . ! sajnálom, hogy így alakult az életed, bár gondolom a Kislányod bearanyozza a napjaidat, és sok szomorúságot feledtett!
    előzmény:
    Domicácska (13)
     
  12. 2004. július 9. 14:1215.
    Lehet igazad van pont én nem vagyok túl jó tanácsadó, amikor hasonló helyzetben voltam elszúrtam, de azthiszem pasija is válogatja. Az igazi baj az, hogy ha egyszer a bizalom elvész hát azt nagyon nehéz helyreállítani.
    Nincs itt egy pasi aki válaszolna?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_817255 (11)
     
  13. Torolt_felhasznalo_692308
    Torolt_felhasznalo_692308
    2004. július 9. 14:1214.
    Jesszus, amíg terhes voltál megcsalt és még ő válogat? Te ezek után tudnád szeretni és bízni benne?? És hogy mindkettőtöket szeret???????
    Szerintem gondolkodj egy kicsit, szállj magadba, és rá fogsz jönni hogy nem csak "TŐLE FÜGG MINDEN".
    előzmény:
    addrika (1)
     
  14. 2004. július 9. 14:1113.
    Szia! Én épp megtudtam, hogy terhes vagyok. A barátom, a gyerek apja, csak ennyit válaszolt: "Ja nekem meg barátnőm van. " Elköltöztem a közös lakásunkból és megszültem a kislányomat. (Most múlt 5 éves. ) Kb. 3 hónapos volt, amikor az apja viszakönyörögte magát. Gondoltam jobb, ha a gyerek "normális" családban nő fel, hát megpróbáltuk. Mostanra sikerült lakást vennünk, felújítottuk. (Igaz az ő szülei segítettek. ) Aztán egyre kevesebben járt haza. A telefonján elcsíptem egy üzenetet, amit a szüleinek írt ezzel a szöveggel: "Végre van új barátnőm!!" KIderült már hónapok óta tart a dolog. Többek között azért nem jött el velem megünnepelni a születésnapomat, és utaztam el eygedül a szüleihez, mert ő ezzel a lánnyal ment ide-oda. Felelősségre vontam, erre közölte pakoljak. Add 4 napot, hogy elköltözzünk a gyerekkel. Jól csinálta. Van egy lakása felújítva berendezve. (Többek közt az én munkám és pénzem által és szabad mint a madár. ) Már a gyerekért sem jár. Csak kb. 2 havonta egyszer.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. július 9. 14:0612.
    de undorító az ilyen, sajnos tapasztalatból. . . ! és kutyából nem lesz szalonna. . . ! én is sokáig hittem benne, hogy képes megváltozni egy pasi. . . ! én csak azt mondom, hogy addika ne felejtse el, hogy bármikor újra megteheti, és nagyon szemét a pasija, hogy ezekben a szép, boldog percekben nincs mellette, igazán megérdemelnék, hogy egy boldog Család legyenek!
    előzmény:
    ezisen (10)
     
  16. Torolt_felhasznalo_817255
    Torolt_felhasznalo_817255
    2004. július 9. 14:0411.
    Hát, ha a gyerekkel marad egész napra, akkor csak jobban menekülni fog. Akkor látja majd meg a macerát, a felelőséget, az elkötelezettséget. Így még szebbnek tünne a 3. !! Most az a léyneg, hogy otthon is jól érezze magát! (De azért nem kell a s*-t kinyalni!) Minden menjen nyugisan tovább. . . .
    előzmény:
    ezisen (3)
     
  17. 2004. július 9. 14:0210.
    Jaj azért mert pasiból van az ő gondolatkörébe simán belefér, hogy kettőt szeressen, boldogok azok a nők akiknek ez szintén belefér
    előzmény:
    kacsuka (2)
     
  18. 2004. július 9. 14:029.
    bocsi, addrikának szántam. . . ! de jó a hozzászólásod!
    előzmény:
    kacsuka (7)
     
  19. 2004. július 9. 14:018.
    szemet mocsok!!!!
    bocsi de normalis az ijen? ott a kisbaba most kene a legboldogabbnak lennetek. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2004. július 9. 14:007.
    és vajon, ha a most Téged választ, nem fogja újra megtenni?! ezt is végig kellene gondolnod! és tényleg szeret Titeket? tényleg sajnálom, hogy így alakult, ez iszonyatos lehet. mennyi idős a gyermeked? sajnos sok ilyen férfi van, és már egyre több ilyen esetről olvastam itt az nlc-n is. . . !

    szólj, ha tudok valamiben segíteni, és fel a fejjel!!
    előzmény:
    ezisen (3)
     
  21. 2004. július 9. 14:006.
    Igen!!! Nagyon jokat irtal! Igazad van!:o)
    előzmény:
    ezisen (3)
     
  22. 2004. július 9. 14:005.
    Szerintem nagyon fontos most, hogy adj meg neki mindent, amire csak képes vagy a jelen körülmények között. Szeresd őt és ezt mutasd is ki maximálisan, hogy érezze, mit veszítene. De azért adj egy záros határidőt a döntésre, mert a férfiak az ilyen helyzeteket szeretik nyújtani, ameddig csak lehet. . .
    előzmény:
    addrika (1)
     
  23. 2004. július 9. 13:594.
    Szegeny, akkor ez most a legrosszabb periodus:o(( De ha szeret a parod ketlem hogy ott tudna Teged hagyni a kisbabatokkal. Szerintem sajnos Te nem sokat tehetsz, csak turelem!
    előzmény:
    addrika (1)
     
  24. 2004. július 9. 13:573.
    Szerintem gondold végig, hogy ha Te győzöl fogod e szeretni továbbra is, ha igen akkor a kivárást ajánlom, semmiképp ne állítsd választás elé. Gondolom két szoptatás között úgy sem nagyon tudsz mit csinálni.
    Próbálj természetesen viselkedni, ne akarj túlságosan lapátolni, sem túl könnyedén venni. Csinálj magadnak halaszthatatlan programot amiről Ő is úgygondolja, hogy fontos elmenned és kérd meg, hogy vigyázzon arra a napra a picire, lehetőleg reggeltől estig tartson, hátha rájön milyen egy ilyen picivel egyedül maradni.
    előzmény:
    addrika (1)
     
  25. 2004. július 9. 13:542.
    szia! nagyon sajnálom! de, ha szeretne maradni, akkor miért nem marad?
    előzmény:
    addrika (1)
     

Címlap

top