Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi lesz a kapcsolattal?

daisyreydley
Létrehozva: 2016. november 28. 11:48

18 vagyok, egy hónap híján egy éve kapcsolatban. az első találkozásunkig 7 hónap telt mert, mert a barátomnak nem volt ideje (meg, ha engem kérdeztek az is benne volt, hogy félt, mert számára is én vagyok az első). az első időszakokban betegesen féltékeny volt, de ezeket úgy ahogy átvészeltem és azóta szerencsére megjavult a helyzet, két találkozás közbeni időszakban pedig több veszekedésünk is volt, sajnos nem belőlem fakadóan. úgy nézett ki, hogy fel tudok menni a fővárosba tanulni, de az anyagi helyzetünk ezt nem teszi lehetővé, és bár elmondtam neki, hogy miért csúszik ez a dolog, rossz napjain képtelen felfogni és elborítja az agyát valami. volt már, hogy lehordott mindenfélének, sírtam és nagyon rosszul esett, de aztán bocsánatot kért, kérte, hogy értsem meg és voltaképpen továbbgördült a dolog. bár nem felejtettem el őket, úgy voltam vele, hogy ezek csak hullámvölgyek. rengeteg jó időszakunk volt, alapvetően kedves és ritka fiú, tényleg szeret. aztán három héttel ezelőtt találkoztunk ismét, és bár készültünk komolyabb dolgokra is, ez több próbálkozás után nem jöhetett létre, valószínűleg a kezdeti feszültségek miatt. ennek ellenére jó nap volt, csakhogy ezután valami megváltozott. úgy volt, hogy a találkozást követő héten sikerül felutaznom Budapestre, de váratlan kiadások jöttek, és ez nem valósult meg. a hangulata viszont tartósan rossz, sokszor nem válaszol, mufurc, hiányoznak a régi viccelődős meg fesztelen beszélgetések, és ha rossz kedve van, folyton azzal jön, hogy az anyja megmondta, hogy én egy komolytalan lány vagyok (ami nem igaz, csak ő egy kissé undok nőszemély, a fiával sem valami jó a kapcsolata). aztán 3 nappal ezelőtt eljutottunk oda, hogy már nem is válaszolt. két napot végigstresszeltem, dacból nem írtam rá és aggódtam, úgy gondoltam, hogy már abszolút nem kíváncsi rám, aztán tegnap írt, hogy sajnálja nagyon, de rengeteg dolga volt. eddig is elfoglalt élete volt, de közel egy év alatt ez volt az első eset, és nem esett jól, hogy egyszerűen csak nem akart írni egy szabad másodpercében sem (ő ezt tagadta, de ez nyilvánvaló). aztán felhívott, elmondta, hogy nagyon szeret és csak nehéz a helyzet(e), és ő megint az volt, aki eddig, csakhogy bennem valami húr elmozdult. szeretem, de ezek a hangulatváltozások kiborítóak. elmondtam neki, tudja, hogy bármiben számíthat rám és őszintén szeretem, de ez rengeteg alkalommal kitörlődik a memóriájából. pénteken találkozunk, akkor szeretném elmondani neki, hogy már csak pár hónap és felköltözöm, illetve erről is szót akarok ejteni, de ezeket egyszerűen nem tudom kitörölni. nekem is voltak/vannak hibáim, de rengeteg dolgot lenyeltem már tőle, és bár fontos nekem, ez az egész csak nagyon rosszul esett. megéri egyáltalán vele lenni? 

  1. Torolt_felhasznalo_390829
    Torolt_felhasznalo_390829
    2016. november 28. 19:5926.

    Meg rossz kedve is lett, bizony, amiért nem tudtak találkozni. Hát mit képzel, faragatlan fráter, hogy rossz kedve lett!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (20)
    2016-11-28  19:38
  2. Torolt_felhasznalo_390829
    Torolt_felhasznalo_390829
    2016. november 28. 19:5625.

    Két napig nem írt üzenetet!!! Persze lehet, hogy közben embert is ölt, de az nem számít, mert arról nem tudunk, mivel csak távkapcsolat, ettől még működhetne.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (20)
    2016-11-28  19:38
  3. Torolt_felhasznalo_390829
    Torolt_felhasznalo_390829
    2016. november 28. 19:5324.

    Hát végülis az ő dolga... ahogy számolom, 90 évesen már talán eljut a gyerekvállalásig... Ha addig az orvostudomány megoldást talál a szaporodóképesség meghosszabbítására. A lényeg, hogy semmit nem kell elsietni, úgyis jön a következő vonat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (23)
    2016-11-28  19:45
  4. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. november 28. 19:4523.

    Szerintem zárd le a témát , felejtsd el őt, és két sorban írd ide, hogy sajnálod hogy ennyire lüke vagy, és  tanultál az esetből


    Kissé éretlen vagy,  vagy ha csak kamu az egész akkor az meg nagyon gyenguszka történet.Mert ilyen hülye nem lehet egy 18 éves lány.


     


     

    előzmény:
    daisyreydley (21)
    2016-11-28  19:40
  5. 2016. november 28. 19:4122.

    hát a leszólások, amikről eleve írtam. és nagyon, nagyon kellemetlen szavak. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (20)
    2016-11-28  19:38
  6. 2016. november 28. 19:4021.

    találkoztam volna én előbb (tartottam magam ahhoz, hogy elsőre neki illik lejönnie), de mindig kibújt, hogy nincs ideje, és az tény, hogy tényleg rengeteg a dolga. és most eszemben sincs védeni. az előző alkalmakkor is ő utazott le hozzám, egyébként 2 órányira lakik, most mennék először ezen a pénteken. de persze értelek...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (19)
    2016-11-28  19:37
  7. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. november 28. 19:3820.

    Milyen kihágása voltak:átment a piroson?


     


     

    előzmény:
    daisyreydley (18)
    2016-11-28  19:34
  8. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. november 28. 19:3719.

    pénteken lesz az 5. alkalom)


     


    Na, ez csodás.Tehát 1 év alatt már 4x találkoztatok. Mert a pénteki az csak a  "lesz" kategória.


    Mégis milyen kapcsolatról beszélsz te?


     


    Szerintem meg dumcsizzatok továbbra is a neten, és ha 1 évben már csak 1x találkoztok akkor ez nagyon hosszútávú kapcsolat lehet.


    Közben  szépen megkapod a letolásokat is , és a pacák ki is tombolhatja magát veled együtt az űri régiókban hogy azé' jól érezd magad.

    előzmény:
    daisyreydley (11)
    2016-11-28  18:07
  9. 2016. november 28. 19:3418.

    ki beszélt itt a szexről? számomra ez még nem egy olyan központi dolog, ami nélkül meghalok. és semmi bajom nem lenne a távkapcsolattal, ha nem lettek volna ezek a kihágásai. 

  10. Torolt_felhasznalo_390829
    Torolt_felhasznalo_390829
    2016. november 28. 19:2117.

    És ehhez semmi köze annak, hogy ki milyen ember... egész egyszerűen nem szexelhetsz az elektroszmoggal, amit a laptopod áraszt! Bár lehet, hogy maradi vagyok...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390829 (16)
    2016-11-28  19:19
  11. Torolt_felhasznalo_390829
    Torolt_felhasznalo_390829
    2016. november 28. 19:1916.

    Milyen kapcsolat? 


    Legközelebb olyannal kezdjél, akivel tudsz is találkozni (legalább hetente egyszer). Ennek a bénázásnak semmi értelme. És semmi alapja. Ezzel az erővel egy nemlétező földönkívülibe is lehetnél szerelmes.

  12. 2016. november 28. 19:0615.

    "... a családi háttere nehéz, épp ezért is tartottam/tartok ki mellette..." Hát ezért NE tarts ki mellette. Szánalomból soha. Legyél ennyire önző! 18 éves vagy, ne szívjál már senki mellett! Lépj tovább, lesz jobb.

    előzmény:
    daisyreydley (11)
    2016-11-28  18:07
  13. 2016. november 28. 18:4414.

    Gondold át, hogy ha vele maradsz, ez lesz öt-tíz-húsz éven át. Szerintem segít majd dönteni. HA én lennék a helyedben, ez a faszi már csak a porfelhőt látná mögöttem.

    előzmény:
    daisyreydley (11)
    2016-11-28  18:07
  14. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. november 28. 18:3013.

    jól értettem? még el se sütögette a csajt


    akkor miről beszélnek? kapcsolat

    előzmény:
    évi* (10)
    2016-11-28  14:56
  15. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. november 28. 18:2612.

    az álmoskönyv szerint is azonnal lapát az olyan akinek a szava nem ér sokat


    ebbe te is és a faszi is beletartoztok


     

  16. 2016. november 28. 18:0711.

    végigolvastam a kommenteket, és ez az, amire vártam. a megerősítésre azzal kapcsolatban, amit eddig is gondoltam.. nem vagyok ebben a kapcsolatban boldog. tényleg nem sokszor találkoztunk (pénteken lesz az 5. alkalom), de amikor igen, azok jók voltak. és chaten keresztül is voltak, vagy amikor felhívott, mert megértett és mellettem volt, végre azt éreztem, hogy kellek valakinek. bár alapvetően sok bókot kaptam már életemben, ezek nem olyanok, amikből kapcsolatilag lehetne építkezni, így úgy hiszem, hogy ezért is vagyok még vele. sokat voltam már egyedül, és tudom, hogy bután hangzik, de nem merem meglépni ezt a lépést. bár, ha tegnap nem írt volna, megléptem volna már.

    a fiú egy évvel idősebb, mint én. világ életben magányos fajta volt, a családi háttere nehéz, épp ezért is tartottam/tartok ki mellette.. bár az én életem sem egy aranybevonat. na mindegy.
    tudom, hogy ez így nem jó. egyszerűen nem tudom kiverni azt a sok dolgot a fejemből, amiket mondott már nekem és a tudatot, hogy csak akkor ír mostanság, ha ő akar. ha találkozok vele pénteken, ezt mindenképpen meg akarom neki mondani.. lehet, hogy szakítás lesz a vége. már nem bánom. 
    köszönöm az eddigi hozzászólásokat, tényleg sokat segítenek. esetleg valami tipp? 

  17. 2016. november 28. 14:5610.

    Szerintem is kuka!


    Minek szívni egy mufurc, bunkó faszival, ha nem muszáj? Márpedig miért lenne muszáj?


    Vágd ki a fenébe, sírasd meg (nem a kapcsolatot, mert az nem is létezett, hanem az ezzel kapcsolatos álmaidat), és lépj tovább.


    41 évesen, 3 gyerekkel sem tűrném el egyetlen pillanatig sem, hogy a férjem lehordjon mindennek...

  18. 2016. november 28. 14:189.

    Ez az egész kapcsolat, ami van köztetek, egy jó nagy semmi, részedről egy idealizált képpel a fiúról! Legalább is nekem az jön le, hogy szinte még alig találkoztatok személyesen. Úgy játsziik veled, mint macska az egérrel! Gondolkozz el rajta, hogy mit adott neked eddig ez a kapcsolat - már, ha egyáltalán annak lehet nevezni ? - ? Mi benne a pozitívum? Hányszor érezted jól magad, örömet , vagy csak szenvedést okoztak  a találkozások? Ez az állandó vívódás, rengeteg kérdés felmerülése, talán annak a jele, hogy nem igazán ez az igazi számodra! 

  19. 2016. november 28. 12:578.

    Volt egy ismerosom, tanarno. Erdelybol jott at, ferjhez egy pasihoz, akinek haza volt, es az anyjaval elt. Aztan egy napon tovabbtartott az ertekezlet az iskolaban. A no nem ert haza 5 orara. A kaput zarva talalta. A pasi kiszolt, hogy itt 5 orakor zarora, a not soha tobbe nem engedte be, hol kurvalkodott jelszoval.  Nem akarsz igy jarni? Hol van a lelki kozosseg, harmonia???

  20. 2016. november 28. 12:537.

    Ez az oriasi hangulatingadozas nagyon sulyos mental illness-re utal. Masreszt ugy banik veled, mint egy kutyaval. Ha kedve van, dob neked is egy kis veloscsontot, egyebkent ulj a sarokban. Ha akarsz tole valamit, menj a helyebe, nem veszed eszre? Te akarsz tole valamit? Mert eddig semmit nem kaptal. Ill csak rosszat. Jot ne is varj, az nincs. Vagy ha van, konyoradomany. Ebredj fel!!!

  21. 2016. november 28. 12:326.

    Röviden: nem. 


    Hosszabban: nagyon nem.


    Ahogy leirod, ez a "fiu" szerintem nem veled egykoru, hanem sokkal idösebb, igy teged ugy manipulal, ahogy neki jolesik. Nagyon fiatal vagy meg, es nagyon tapasztalatlen. A te korodban szárnyalnod kene, es meg nem belemenni egy olyan kapcsolatba, amit ha összeszamolsz, nem jön ki ket honap.


    telefonon meg chaten azt ir mindenki amit akar, te meg ugyx ertelmezed, ahogy neked jo. Egyik sem objektiv. Szerintem hagyd a csudaba, jobb lesz

  22. 2016. november 28. 12:315.

    Te komolytalan vagy? O meg az anyja meg komoly idegbeteg. A pasi miert nem megy teged meglatogatni? Nem tudtam, hogy manapsag kotelezoen a no udvarol egy pasinak. Jo kis leendo anyosnak meg idegbeteg pasasnak nezel elebe. Hagyd a francba. Vannak boldog eletek is. Nektek meg turbekolnotok kellene a rozsaszin felhoben, de mar ugy civakodtok, mint egy mocskos valofelben levo par. Hogy az anyja mit mond? Kit erdekel?

  23. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. november 28. 12:234.

    Figyu! Végleg szakajtd el az a húrt, mert vagy ő és családja az őrült vagy pedig te.

  24. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. november 28. 12:213.

    alapvetően kedves és ritka fiú,


     


    Hát, valóban az lehet. Már ha igaz a történet.


     


    Mondd csak, neked 18 évesen miért kell hogy a sárga földig lehordjanak, a baromságokat lenyeld?


    Vagy te is olyan ritka lány vagy aki  bikacsökkel vereti magát pusztán azért hogy legyen egy kapcsolata? Ja, még nem vert meg?


    Nyugi, ezek után majd az jön.


     


     

  25. 2016. november 28. 12:042.

    Nem. Meg semmi sincs, es mar kesz pokol az eleted. Jobbat nem tudsz? Akkor majd kesobb talalsz. Meg olyan fiatal vagy.

Címlap

top