Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kedves c@fésok!

azott
Létrehozva: 2003. június 28. 01:13
Zsu, nem nezned meg, bele van-e irva a csillagokba, hogy leszek-e en valaha urino, vagy inkabb ezt szokjam meg, ami van???
  1. 2003. június 28. 02:4226.
    Anyosom nagyon egyszeru, parasztesszel-es logikaval mukodo szemely, nagyon szeretem. Nemreg mutottek, hatalmas vesekove volt, elkuldtuk a penzt az operaciora es nagyon sirt, azt mondta, ilyent tobbet ne csinaljunk, mert ugy erzi, mintha a gyerekektol lopta volna el. Kepzeld. Kinek jutna ilyesmi eszebe
    előzmény:
    Prókátor13 (23)
     
  2. 2003. június 28. 02:4125.
    Mostmár tényleg mennem kell, mert a lekvár mehet a kutyáknak, ha ma sem fejezem be. 2 óra mulva meg indulnom kell.

    Szia. (azért szegény fiuval csak óvatosan-)))
    előzmény:
    azott (21)
     
  3. 2003. június 28. 02:3924.
    Igy kellene lennie, de nagy a pangas az utobbi idoben, nekem is ket ures lakasom van a 16ra, az nagyon sok, sose volt, mindig kiadtam tiz perc alatt, mert nagyon jo helyen vagyunk. Biztos talal maganak egy bunkert. Foleg hazakban, alberlokent
    előzmény:
    Prókátor13 (20)
     
  4. 2003. június 28. 02:3923.
    Hát a Te anyósod, meg az én anyám szép kis páros lennének együtt-))
    előzmény:
    azott (21)
     
  5. 2003. június 28. 02:3822.
    Ja az jó. MOndjuk husvét utáni kedden, meg hamvazó szerdán. Mert kb annyiszor eszem évente lekvárt. De akkor aztán nagyon jót akarok enni-))
    előzmény:
    azott (18)
     
  6. 2003. június 28. 02:3721.
    Anyosom meg egy egesz sult kacsat kivagott a kutyanak. A tata ugyanis lekanyarintott belole egy falatot a kutynak, anyos megsertodott es odatette eleje az egeszet, es nezhettek. Maig is megkerdezik, mit adhatnak a kutynak enni
    előzmény:
    Prókátor13 (19)
     
  7. 2003. június 28. 02:3620.
    Nálatok nem veszik ezt szigoruan? Itt ha valaki nem fizet, megnézheti hol tud lakást bérelni legközelebb. A credit lapon elkiséri évekig.
    előzmény:
    azott (17)
     
  8. 2003. június 28. 02:3419.
    Anyu egyszer a bekevert palacsintát hajitotta ki az udvarra, tálastul. Ő sütötte, mi meg a háta mögött jártunk lopkodni. Százszor szólt, hagyjuk abba, de hát melyik gyerek tudja azt megtenni. Ő meg szép nyugodtamn kihajitott mindent az udvarra. Gonosz anya-)) Azért voltm érges, mert egy csomó mindent főzött, és mi még ebéd elött lopkodtuk a palacsintát. Már pedig nálunk az evés szent dolog volt, addig fel nem állhattam az asztaltól mig nem volt üres a tányér:((
    na, próbálná ezt a fiammal megcsinálni-)))
    Többen kérdeztétek evett-e a tortából? Nem, de Ő vágta fel-))
    előzmény:
    azott (13)
     
  9. 2003. június 28. 02:3218.
    Ha kedden meg szerdan eszed, dietas, a tobbi napokon az ellenkezoje. Jo a beosztas, vagy korrigaljuk?
    előzmény:
    Prókátor13 (15)
     
  10. 2003. június 28. 02:3117.
    Nem bajom. Csak illene kihuzni belole valamit. Bar ahogy elnezem, en tudom, mit tudna csak kihuzni. . .
    előzmény:
    Prókátor13 (14)
     
  11. 2003. június 28. 02:3016.
    Bezony. Fako epret is kerjel hozza, meg legyezot, hogy ne legyen meleged se, mert dehidralhatsz, az meg senkinek se jo. Ilyenek is mar akkor jutnak eszembe, amikor megszultem, akiket kellett. Akkor meg szules elotti nap felmasztam az otodik emeletre meg attoltam a butorokat, nehogy a szemem ne azt lassa, amit kell. Olyan hulye voltam
    előzmény:
    Prókátor13 (12)
     
  12. 2003. június 28. 02:3015.
    Vettünk mi , mindig meg is penészedik a hütőben egy idő után. Nagyon édesek. Én ugy szeretem a baracklekvárt, ha jó darabos, és kevés benne a cukor. Csak ugy lehessen kanalazgatni. Mert olyan jó diétás-)))
    előzmény:
    azott (13)
     
  13. 2003. június 28. 02:2814.
    De az nem a Te bajod, ha Ő nem fizet-ugye?
    előzmény:
    azott (7)
     
  14. 2003. június 28. 02:2713.
    nem lehetne mindent kiloditani?Labasokat, barackokat. . . en is foztem neha otthon. Aztan Halasz mikor mar nem birta cernaval a befozeseimet, kiszamolta, hogy nem fizetodik ki, csinaljak valami mast, majd o vesz lekvart. Azota nalunk igy van
    előzmény:
    Prókátor13 (9)
     
  15. 2003. június 28. 02:2612.
    Este csak itt olvastam, olvastam, és a végén egyre jbban elhittem. )))

    Ma reggel már a tüneteket is produkáltam-)))

    Meg is mondom az embernek, hogy engem most kimélni kell, és tüsarku topánkát akarok, ha nem szeretné végignézni, ha jön a hiszti-)))
    Na.
    előzmény:
    azott (10)
     
  16. 2003. június 28. 02:2411.
    Nehogy azt mondd neki, hogy ha nem tud fizetni, adjon egy kis füvet-)))
    előzmény:
    azott (7)
     
  17. 2003. június 28. 02:2410.
    nem vesztem el. Te nem olvastal, csak irtal
    előzmény:
    Prókátor13 (9)
     
  18. 2003. június 28. 02:239.
    Na most meg jól elveszteél. Nekem is mennem kell, tegnap mig vártam, hogy a párom hazaérjen kimagoztam asárgabarackot, és elkezdtem főzni. Amikor 4x öntöttem át másik lábosba, mert feketére égett az alja, akkor ott hagytam a fenébe. Most aztán be kell fejezni, akár tetszik akár nem. Még jó, hogy csak én másztam fára, ha most több lenne, kihajitanám az egészet. Igy sincs már hozzá kedvem.
    Este megyek dolgozni, de nem 3 napra, változott a program. Csak ma éjjel leszek, reggel hazajövök, és vasárnap leszek majd reggel 10-től este 10-ig. igy aztán ma éjjel annyit irok amennyit akarok. Jaj, neketek-)))
    Jó hibás lesz, mert javitani utálok, a betüket meg nem taalálom meg:((
    előzmény:
    azott (3)
     
  19. 2003. június 28. 02:218.
    Eztan minden idegenre ra fogok kerdezni, hogy te vagy-e a Proki?Nagyon nepszeruek leszunk majd, te is meg en is, meglatod :))
    előzmény:
    Prókátor13 (6)
     
  20. 2003. június 28. 02:207.
    el ne menj. Micsoda dolog ez, nem terhesnek lenni, pedig olyan szepen bekeszitettunk mindent.
    Ez a legeny meg mindjart elpirul, amikor szolsz hozza. A termeszetet meg csak a fuvekrol ismeri. Le lehet ulni az ajtaja ele es jol beszivni ingyen, mert ott id erzik boven
    előzmény:
    Prókátor13 (4)
     
  21. 2003. június 28. 02:186.
    "Megyek, mert mindjart jon a Proki becsapni engemet mas neven.
    A Zsivany az is jol allna neki igy pentek este. . . . "

    ABBIZA JÖN ÁM, BEZONYÁM, JAJ, DE GONOSZKODOK MAJD-))
    előzmény:
    azott (2)
     
  22. 2003. június 28. 02:155.
    megittam az összeset egyedül, szenyázok egy kicsit jaja, de jó-)))
    előzmény:
    azott (3)
     
  23. 2003. június 28. 02:144.

    Szia azott!

    "En most jottem a melorol, aztan megyek megint, csak elobb kivadaszom itt az egyik legenyt, aki ki akar surrani a lakasbol es elkoltozni fizetes nelkul, labujjhegyen jar, hogy meg ne halljam. Csak azt nem tudom, mit csinaljak vele, ha megfogom. . . penze nincs, van valami otletetek igy ejszakara?"

    MONDD MEG NEKI, HOGY IGENIS AZONNAL FIZESSEN. HA MÁSHOGY NEM MEGY HÁT TERMSZETBEN-))))

    NYUGI, A TERHESSÉGTŐL NEM KELL FÉLNI, MÁR CORYK IS MEGMONDTA, HOGY SZÁJHAGYOMÁNY UTJÁN TERJEED-)))
    előzmény:
    azott (0)
     
  24. 2003. június 28. 01:233.
    Idekeszitem a koktelokat. A poharak bizony tele, akarmire is hasonlitanak
    Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y . . . es igy tovabb, es igy tovabb
    Azert unatkozom itt egyedul, magammal akarmikor ellehetek. Nem lepne be mar valaki???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2003. június 28. 01:162.
    Joccakat neked is, kedves Mammamia, jaj de hosszu a neved, Istenem. . .
    Mama mindenki szoloba jar ide. Megyek, mert mindjart jon a Proki becsapni engemet mas neven.
    A Zsivany az is jol allna neki igy pentek este. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_900834 (0)
     

Címlap

top