Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Marsról jött ember???

lufi
Létrehozva: 2004. november 29. 18:31
Most láttam a Mónika műsorát. Hát, ledöbbentem. Nem az elejétől néztem, csak bekapcsolódtam a műsorba. Arról volt szó, hogy van egy nő, aki a Marsról meg más bolygókról jött, nem itt van a hazája. Amikor itt a Földön él, mindenkit meg tud gyógyítani. A környezete ezt elismeri. Valami furcsa nyelven is beszélt jó sokáig, hogy ez az össz-nyelv vagy mifene, hogy ők ott a Marson ezt használják... Arról sajnos lemaradtam, hogy mikor él a Marson és mikor a FÖldön... Szerintetek ezt el lehet hinni?
Ja, és kérdezte a Mónika, hogy a közönség soraiban lát-e valakit, aki szintén földönkívüli? És valóban látott, egy srácot kivitt a pulpitusra. Kérdezték a srácot, mit szól ehhez, és a srác közölte, igaza van a nőnek...borsódzott a hátam....
Lehet ebben igazság?
  1. 2004. november 29. 19:3026.
    Szerintem ez a mónikasó tényleg így működik, összeszednek az utcáról minél primitívebb embereket pénzért, hogy egymásra licitálva mondjanak még nagyobb hülyeségeket. Néha belenézek, de valami szörnyű, ami ott szokott menni. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_415794 (22)
     
  2. 2004. november 29. 19:2825.
    Ha van is, tuti, hogy sokkal értelmesebbek)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_415794 (22)
     
  3. Torolt_felhasznalo_239286
    Torolt_felhasznalo_239286
    2004. november 29. 19:2524.
    Nagy az Isten állatkertje. . . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. november 29. 19:2523.
    Huu, ez nagyon erdekes! Olvastad vhol, v. teveben lattad? Hol elnek Afrikaban?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_131132 (19)
     
  5. Torolt_felhasznalo_415794
    Torolt_felhasznalo_415794
    2004. november 29. 19:2522.
    Vagy mondjuk nem vette a lapot, hanem egyszerűen ez volt a szerepe. Pl. azt mondják neked: te, Hadasa, adok 10. 000 Ft-ot, ha rábólintasz, hogy igen, téged elraboltak az UFO-k. Vagy mi volt. Honfitársak. (kapcsolgattam) Rajtad áll, elvállalod-e, a gyerek bevállalta.

    PERSZE, ezzel nem akarok senki ellen beszélni, lehet, hogy van a Marson élet. Esetleg egy másik naprendszerben lévő Marson. Ahol két nap van, viszont nincs anyajegy. Talán csak én vagyok túl kevés hozzá.
    előzmény:
    Hadasa (16)
     
  6. 2004. november 29. 19:2321.
    )) Szerintem nem mert ellentmondani, félt, hogy baja lesz)))
    előzmény:
    Hadasa (16)
     
  7. 2004. november 29. 19:2320.
    Én a Balázsnál undorítóbb hapsit még nem láttam. . . Fúúúúj.
    (én is bocs az offért. )
    előzmény:
    Piperr (17)
     
  8. 2004. november 29. 19:2319.
    Van egy törzs Afrikában, a Dogonok. Réges régóta úgy tartják, és úgy mesélik az öregek, hogy ők a Szíriuszról származnak. És képzeljétek! A tudósok összegyűjtötték a meséiket, mondáikat, amiket évszázadok óta szájhagyománnyal őriznek, és olyan adatokat találtak bennük a Szíriuszról , amiket csak pár éve mértek be a csillagászok. Pl. a holdak számát, stb. . . És az afrikaiak évszázadok óta tudják. Ennek a törzsnek a tagjai nem néznek TV-t, és antennáik sincsenek, és csillagászati távcsöveik sem. NEKIK talán elhiszem, hogy az őseik valamikor anno a Szíriuszról jöttek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. november 29. 19:2218.
    Szegény férje teljesen belerokkant már a hülyeségbe. A nőn meg látszott, hogy megjátzsa rendesen. Néhány grimasz, szemmozdulat. . . Csodálom, hogy még szabadon van)))
    előzmény:
    lufi (10)
     
  10. 2004. november 29. 19:2017.
    Nekem is van term. gyogyaszom, es ezt a melegseget en is ereztem gyogyitas kozben. Nagyon erdekes volt.
    Hihetetlen viszont, h. Jakupcseket levettek a musorrol, merthogy nem volt eleg a nezettsege, ezt a p. . . at viszont meg mindig nyomjak! Ki nem allhatom a not, es nagyon utalom a musorat. Ugyanez a helyzet Balazzsal is. Bocs az offert.
    előzmény:
    lufi (9)
     
  11. 2004. november 29. 19:2016.
    Elég furi dolgokat beszélt a nő, az fix. . . de az is fix, hogy a Marson, Szaturnuszon, vagy hol tuttira nincs élet! Semmiféle. . . Én ott kezdtem főleg gyanakodni, hogy két nap van az égen "náluk". Mert akkor ugye ez a Naprendszer sem lehet, mivel akárhogy is nézem, ebben a rendszerben csak egy Nap van. . . És már maga a "papa" is be volt etetve, hogy egyszer a felesége 3 évig ki volt cserélve egy másik, ugyanolyan nővel, csak annak nem volt anyajegy a hátán. . . De, hogy a fiú, akit kivitt a csajszi, mint "honfitársat", szintén vette a lapot, az tényleg hajmeresztő volt!
    előzmény:
    lufi (1)
     
  12. Torolt_felhasznalo_415794
    Torolt_felhasznalo_415794
    2004. november 29. 19:1815.
    És láttad, hogy nem tud lehajolni, vagy csak mondta?
    előzmény:
    lufi (9)
     
  13. 2004. november 29. 19:1814.
    Szerintem nem kell a Lipótra menned, mert az energia adása így működik. Én is átéltem. De melyik természetgyógyász hajtogatja, hogy a Marsról jött????? nem a melegséggel, meg a gyógyítással van gond, hanem a Marssal. . . .
    előzmény:
    lufi (9)
     
  14. 2004. november 29. 19:1513.
    Hát ez az. . . néha én is félek, ha belegondolok. . . Bár állítólag az ilyen zárt osztályos őrültek arányában sokkal kevesebb erőszakos bűncselekményt követnek el, mint az épelméjűnek titulált társaik.
    előzmény:
    Angel_fire (11)
     
  15. 2004. november 29. 19:1312.
    Figyelj, hiszen bárki megjátszhatja, hogy nem tud lehajolni, utána meg, jéé, mégis sikerül, meggyógyította a marsról jött nő. . . persze. Ez csak a színészi képességétől függ. . .

    A term. gyógyászat más. Bár ott is vannak sarlatánok, és az ember, ha nagyon akar valamit, be tudja képzelni magának, értem ez alatt, hogy ha te el akarod hinni, hogy melegséget érzel, akkor fogsz is. Ezzel nem az ismerősödet akarom bántani, félre ne érts, nem tudom, milyen term. gyógyász ő, és tényleg vannak jó term. gyógyászok.
    előzmény:
    lufi (9)
     
  16. 2004. november 29. 19:1111.
    Tavaly télen volt egy ilyen agyba ültetett chipes eset ha jól emlékszem. Fiatal srác ölte meg az anyját, a húga talált rá mikor már az anya halott volt, és a bátyus az agyában turkált, kereste a chipet. . .
    Az ilyen közveszélyes. . . basszus, mennyi hülye mászkál kint az utcán. . .
    előzmény:
    KisHobbit (8)
     
  17. 2004. november 29. 19:0910.
    A kérdést olyan félig komolyan, félig hitetlenkedve tettem fel. . . bevallom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. november 29. 19:079.
    Én nem mondom tutira, hogy nem lehetséges, ha nem is ez, valami hasonló. . .
    Volt egy csaj a műsorban, aki odament a nő elé, és az úgymond meggyógyította őt, hadonászott előtte, simogatta a ruháját. A nő azelőtt nem tudott lehajolni, most meg lehajolt és megérintette a földet az ujjával. A Mónika kérdezte tőle, mit érzett, míg kezelték. Azt mondta, melegséget.
    Na most, elárulok nektek valamit. Nekem van egy term. gyogy, nő ismerősöm, aki azt mondta, "energiát ad nekem". Hát adjon, egye fene, mit nekem. . . . Szemben álltam vele, kérte, csukjam be a szemem. Tehát, nem láttam, mit csápol. Viszont tényleg éreztem melegséget és bizsergést a fejbúbomtól a lábamig. . . Ha más mondja, esetleg el se hiszem, de magamon éreztem. . . És kb. egy hétig nagyon hepi voltam. . .
    Meg egy másik csaj is van, agykontrollos ismerősöm, nagy ufo-tudós. Ő is csinált hasonló aura-tisztítást nekem régebben. Akkor is éreztem, hogy meleg meg bizsereg. Most akkor mehetek a Lipótra én is? :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. november 29. 19:078.
    Én is sok hasonlót láttam/hallottam már - pszichiátria gyakorlaton. Az "otthonuk" a zártosztály volt, és sok érdekes dolgot beszéltek: kinek chip volt a fejébe ültetve, ki állította, hogy a város alatt kiterjedt alagúthálózatok vannak, amiket az FBI építtetett stb. , stb.
    Hát ez a nő is kb. oda való lenne, illetve biztos felvennék, ha jelentkezne. . .

    Ugye nem gondoltad komolyan a kérdést? :-)
    előzmény:
    lufi (1)
     
  20. 2004. november 29. 19:077.
    :o)))
    Nem néztem a mónikát, csak amikor csatornát váltottam, akkor pont az a jelenet volt, amikor a nő beszél. Én azt hittem beszédhibás. . . . de most már tudom, hogy ufo :DDDDDDDD

    Ezt a baromságot.
    előzmény:
    lufi (1)
     
  21. 2004. november 29. 18:566.
    ha igaz lenne, nem a Mónikasóba mentek volna. .
    Jézusom, ezt a szart még adja a tv???
    előzmény:
    lufi (1)
     
  22. 2004. november 29. 18:525.
    Miért pont a Mars???
    Egér a Marson. . . .
    előzmény:
    lufi (1)
     
  23. 2004. november 29. 18:524.
    Ahogy az amerikai mondja: Big B. S. , azaz nagy bullshit, azaz baromsag. Na jo, szerintem az. De mindig is azt vallottam, h. csak azert, mert nem tudok vmirol, azert meg nem jelenti azt, h. nem letezik. De hat ha a Marsrol jott, akkor hany eves, merthogy ott kimutathato idon belul nem volt elet. Vagy rosszul tudom?
    előzmény:
    lufi (1)
     
  24. 2004. november 29. 18:503.
    :DDDDDD

    (nem Téged, csak a műsort nevetem ki :) )
    előzmény:
    lufi (1)
     
  25. 2004. november 29. 18:482.
    Aha)) Most már legalább tudjuk, hogy a zártosztályt Marsnak hívják az ápoltak)
    előzmény:
    lufi (1)
     

Címlap

top