Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jennifer Anistonek valnak

windycity
Létrehozva: 2005. január 10. 03:56
Pentek este a hollywoodi pletyka musorok jelentettek majd Szombaton pedig megerositettek hogy Brad Pitt es Jennifer Aniston Hollywood "arany parja" szetvalik 4 es fel evi hazassag es 7 eves egyuttlet utan..

LOS ANGELES (AFP) - Hollywood's golden couple Brad Pitt and Jennifer Aniston have reportedly formally separated after four and a half years of marriage. "We would like to announce that after seven years together we have decided to formally separate."

Ti mit gondoltok miert valnak szet?
Szerintetek ki a hibas ... Jennifer Aniston vagy Brad Pitt?
  1. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. január 11. 05:3326.
    Holtomiglan-holtáiglan
    Hogy állsz az elköteleződéssel? Mit gondolsz a válásról? Mit érzel ezzel kapcsolatban? Hogyan és miért alakulhat át egy kapcsolat az évek során? Hol a helyük a gyerekeknek az elképzeléseidben?

    Hűségben - vele megelégedve
    Mit jelent számodra egy párnak lenni? Mit gondolsz a hűségedről? Mennyi időt szeretnél együtt lenni a pároddal és mennyit külön? Mit osztanál meg vele és mit nem?


    Jóban-rosszban
    Hogyan tartanád meg az intimitást a kapcsolatban? Hogyan állapítanád meg a határaitokat? Mit tennél, ha nagy viták támadnának közöttetek?

    Egészségben-betegségben
    Bonyodalmakban, nagy bánatokban, hosszadalmas betegségekben hogyan tudnátok kitartó és lankadatlan segítséget nyújtani egymásnak?

    Gazdagságban-szegénységben
    Anyagilag mit jelent számodra a házasság? Képes lennél-e pl. állásváltoztatásra ennek érdekében?

    Tiszteletben és szeretetben
    Hogyan fogod kimutatni a szereteted/tiszteleted a házasságban? Mennyire fontos a szex a kapcsolatban?

    És ha ennyi nem volt elég, egyéb olvasnivaló:

    Párkapcsolat konfliktuskezelő magazin
    A Magyar Szexológiai Társaság honlapja

    Tanácsadás:
    Sz. Mikus Edit szexológus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. január 11. 05:0025.
    meg az állandó hajtás és stressz valszeg az se tesz jót a szervezetnek, hisz a tehetbeesés az ellazulásról, a befogadásról szól
    ezt nem én találtam ki:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. január 11. 04:5724.
    off, érdekesség
    képzeljétek a Pitt svédül fütyit jelent és ez halál komoly
    a Pippa meg pu. . it, ezt a ciki nevek topikban olvastam
    szal ha Pippa Pitt lenne a kislánya Bradnek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. január 11. 04:5323.
    gondolom azért Bradke is nyomott egy kis szteroidot
    a Trójánál, az is árt a potenciálnak

    zárójel:multkor idnult egy topik D. Tóth válásáról. akkor mindenki lehurrogta az indítót, hogy mért vájkál más életében, jelzem, most is vájkálunk
    keep smiling
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (22)
     
  5. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. január 11. 04:4922.
    akkor is ingadozott már a házasságuk, amikor kiderült HogyAniston fiatal korában masszázs-szalonban dolgozott
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (21)
     
  6. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. január 11. 04:4721.
    sok sztár azért nem esik teherbe , mert amig fiatal és épül a karrierje, addig állandóan abortál, multkor volt a Polonyi Göngyi a Nők Lapjában egy abortuszos cikkben, őmondta , hogy 18 és 24 között 4 abortusza volt, eMadonna nyilatkozta, hogy neki már fél tucat gyereke lehetne, Zalatnaynak köztudottan szétkaparták a méhét
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_536704 (8)
     
  7. 2005. január 11. 03:0920.
    Van úgy, hogy egyszerűen csak nem bírják elviselni egymást. . nem nagyképűség kérdése. A sztároknak is van lelkük, hibáik, erényeik. Olyan nincs, hogy az egyik fél tökéletes és a másik csak a hibás. Lehet ennyi idő kellett ahhoz, hogy rájöjjenek nem tudnak együtt élni . . mások az életcéljaik. . . A szüleivel nem mindenkinek jó a kapcsolata, sajnos. Legalább felvállalja és nem képmutató. "Ez van, ha elítélnek érte akkor. . . " Felfogás.
    előzmény:
    windycity (14)
     
  8. Torolt_felhasznalo_454885
    Torolt_felhasznalo_454885
    2005. január 10. 22:2019.
    Én nagyon örültem, mikor ők összejöttek, olyan szépek voltak együtt. Brad Pitt mellé mást el se tudnék képzelni. Pont ezért (se) bírták ki együtt. Mindkettőre állandóan vadásznak ilyen - olyan emberkék. A hírnévről már nem is szólva. Jennifer kicsit hisztis, gondolom nem csak a gyerekről van itt szó, hanem a férje amellett hogy szép férfi, még igazán jó színész is, ő meg szinte "csak" a Jóbarátoktól lett híres.
    előzmény:
    kószáló (18)
     
  9. 2005. január 10. 20:3718.
    Én is nagyon sajnálom őket, mert ők speciel szimpatikusak voltak nekem.

    A gyerek miatt meg mindenkit sajnálok, akinek nem jön össze.
    De azért titokban azt is gondolom, hogy kevés olyan házasság van a földkerekén, aki egy ilyen sztáréletmódot kibirna (két hónap itt, fél év ott, meztelen pasikkal smárolok a hecc kedvéért, partik. . . ), és valahol ezek a párok úgy döntenek, hogy a sztárság fontosabb, mint a kapcsolat. Aztán ennek meg is lesz a következménye.

    De ez nem csak sztáréknál van igy, körülöttem is sok házasságban érzem, hogy minden fontosabb, mint a partner, aztán csodálkoznak. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971900 (17)
     
  10. Torolt_felhasznalo_971900
    Torolt_felhasznalo_971900
    2005. január 10. 20:3217.
    Sziasztok!
    čn csak anyit mondanék, h ehez a doldoghoz, h mindegy ki kicsoda ök is emberek ahogy már elöttem valaki irta, és csak rajtuk mulott a dolog. én annyit monok, h nem lehet meglepö ha egy házasság nem bir ki két vetéleset. mert volt 2 vetélése Jennifernek, Hidjétek el ismerek embereket akik már egy vetélés után is elváltak. Nem mindenki birja ezt megemészteni, van akiket összehoz van akikket eltávolot.
    én sajnálom, h nem jött nekik össze sem a házaság sem a gyerek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. január 10. 20:2516.
    ÉÉÉÉÉÉs ezért olyan jó találgatni!:)))
    előzmény:
    Bölcssali (15)
     
  12. 2005. január 10. 19:1915.
    Távol álljon tőlem, hogy védjem- nem is akarom, nem is érdekel, de amit a lapok írnak az max egy ezredrészben igaz. Általánosságban persze. . . . . . .
    Lehet, hogy ez most 138 százalékig igaz, de a teljes igazságot soha nem fogjuk ám megtudni.
    előzmény:
    windycity (14)
     
  13. 2005. január 10. 12:5114.
    Sztem a Jennifer tul nagykepu, fejebe szallt a dicsoseg. . . Tobb olyan apro dolgot irtak rola ami arra utal hogy tul nagykepu es nagyon haragtarto. Nem "mindenki" rajongott erte.
    A sajat anyjat meg sem hivta az "alom" eskuvojere. . . de most legalabb meghivhatja a sajat valasara. . .
    előzmény:
    Bölcssali (13)
     
  14. 2005. január 10. 09:3913.
    Amúgy meg amit a pletykalapok írnak, annak ezredrésze ha igaz- nézzük csak meg a hazai sztárocskákról szóló híreket- ma ezt írják, holnap cáfolják, holnapután megint írják- ebből él a bulvársajtó. A Pitt-házaspár amúgy nem különösebben érdekel, felőlem azt csinálnak amit akarnak, de igaza van annak aki szerint ők is emberek- legfeljebb mások az életkörülményeik, de azért lehetnek gondjaik és ezek nem tartoznak senki másra.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_674343
    Torolt_felhasznalo_674343
    2005. január 10. 09:3912.
    Kár, hogy nem tudom sajnálni őket. :(
    Ha a gyerek miatt válnak, akkor miért nem mentek lombik bébi programra?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_233320 (10)
     
  16. Torolt_felhasznalo_255501
    Torolt_felhasznalo_255501
    2005. január 10. 09:3711.
    leiw, vitatkoznék veled: születésemkor édesanyám 40 év, apám pedig 60 év (!) feletti volt.
    Inkább ott látom a problémát (és nemcsak náluk), hogy sokan két végéről égetik a gyertyát, aminek a következményeivel nem számolnak. Sok szülőtől hallottam, hogy ők maguk biztatják a gyerekeiket, miszerint éljék ki magukat, bulizzanak, csajozzanak/pasizzanak. A szervezetet nem lehet becsapni, a lelki kiégésről nem is beszélve.
    előzmény:
    leiw (3)
     
  17. 2005. január 10. 09:2910.
    Azért akármilyen hollywood-i párocska, mégicsak emberek. Esznek, alszanak, stb . És szeretnek is. Biztos nekik is fáj, ami történik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_674343 (4)
     
  18. Torolt_felhasznalo_875209
    Torolt_felhasznalo_875209
    2005. január 10. 09:289.
    Várható volt. Szerintem az Angelina Jolie ügy is több volt barátságnál.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. január 10. 09:098.
    Szia Dóri,

    itt kell találkozzunk???????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. január 10. 09:017.
    Anistonnak állítólag a túlzásba vitt diéták (leginkább Atkins, ami köztudottan csökkenti a fogamzás esélyét) miatt nem lehet gyereke. Hja, a szervezetet nem lehet a végsőkig kizsákmányolni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. január 10. 08:486.
    off
    Ezt most komolyan gondoljátok, hogy a bulvárhírekre alapozva lehet azon tépelődni, hogy miért váltak el? Honnan veszitek azt, hogy 'azt írták róluk' meg 'köztudottan'? Blikk, Story?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_749878
    Torolt_felhasznalo_749878
    2005. január 10. 08:065.
    Lehet, hogy kicsit kevesebbet kellett volna füvezniük. . Köztudottan mindketten nagy marihuána rajongók. A fű meg nagyon nem tesz jót a spermiumoknak és a női fogamzóképességnek sem. . Erre már évekkel ezelőtt figyelmeztették őket.
    :-((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_674343
    Torolt_felhasznalo_674343
    2005. január 10. 08:054.
    Egyszer minden hólivúúúdi párocska elválik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. január 10. 06:063.
    Azt irtak roluk mindig hogy mindenuk megvan. . . penz, szerelem, boldogsag. . . . es hogy csak a gyerekaldas hianyzik mind a kettonek. . . . talan itt lehet a problema, -a ferfi 40en felul van, a no is betoltotte a 35-ot. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. január 10. 05:472.
    Szia. :)Nem mindegy a mi szemszogunkbol nezve, hogy ki a hibas?:)Minden kozos jatekhoz ketto darab jatekos kell. A poen az, hogy szetesett a harmonia, amiert odabamultunk rajuk, en legalabbis, meg meg sokan masok. . . . Keves bulvart olvasok, de ez a hir azert a szememet bokdoste, a Pittet odasorolom a fiatal jelentos szineszek koze, nem ugy, mint a Cruise-fiut, Isten bocsa'. Ok tudjak, miert valnak oszt kesz. Nincs errol mit temazni. Vagy van?;)
    előzmény:
    windycity (1)
     

Címlap

top