Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A harisnya, a csábítás esz

sophiee77
Létrehozva: 2006. november 29. 07:17
Tapasztalataim szerint a nylonharisnya igen csak vonzza a férfitekinteteket. Úgy vettem észre, hogy igen gyakran még a mély dekoltázsnál is jobban.

Ti vetettetek már be harisnyát kifejezetten hódítás céljából? Most nem kifejezetten arra gondolok, hogy a saját pasitokkal szemben.

Vannak olyan saját történeteitek, amikor felszaladt a (férfi)szem a harisnyátokon?
  1. Torolt_felhasznalo_977391
    Torolt_felhasznalo_977391
    2007. január 5. 10:34101.
    megerőszakolnak=tolakodóan bámulnak..
    PONT
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676703 (98)
    2007-01-04  22:42
  2. Torolt_felhasznalo_835785
    Torolt_felhasznalo_835785
    2007. január 5. 09:58100.

    Sziasztok!

    Ma láttam először ezt a topicot. Bevallom, én 99%-ban harisnyát viselek, legtöbbször combfixet. (nagyon sokáig nem hordtam combfixet, az elsőt egy volt barátom kedvéért vettem, azóta szeretem.) Szerintem a férfiak nagy része tényleg harisnyaimádó. Nyáron miniszoknyában és tűsarkú papucsban kevésbé néznek meg, mint télen, amikor a kabát alig engedi látni a harisnyás lábaimat. (Tetszik, ha megnéznek, de a bámulás és beszólás, meg fütty, meg sziszegés, már nem annyira!)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. január 4. 23:0099.

    Ja más is jutott az eszembe!

    Gácser Vera meteorologus milyen nöiesen adta el nekünk a másnapi idöjárást, halvány lila fogalmam se volt milyen lesz másnap az idö olyan jol nézet ki, pedig érthetöen beszélt, csak én és gondolom mások is néztük a Verát csak néztükés néztük a fülünk nem hallot csak néztün.  Miért? mert Ö mert ugy öltözni!

    Most nem tudom megszült e már?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. január 4. 22:4298.

    Mert gondolod ha szoknyában és harisnyában van egy NÖ!!! akkor már a pasik megakarják eröszakolni?! Nekem ez egy kicsit furcsa. Az más kérdés, hogy ugy néz rád valaki:-majd felfal a szemével,- érzed a tekinteéböl hogy vetköztetne le? ez még nem ok arra hogy eröszakoskodni akar. Nem akarok megint a témátol elkanyarodni, de ehez még anyit hogy ahová te jársz társaságba szorakozni valoszinü ugy itéled meg a pasikat hoy ök esetleg erre képesek. Ha az utcán mész biztos mindenki megnéz és igen lesznek olyanok is akik nyáladzani fognak, részemröl téma lezárva.

    Éljen aszoknya alól kivilano harisnyás lábak       

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_977391 (97)
    2007-01-04  19:28
  5. Torolt_felhasznalo_977391
    Torolt_felhasznalo_977391
    2007. január 4. 19:2897.
    Abban jobban tudok rúgni:D
    előzmény:
    sophiee77 (95)
    2007-01-04  16:26
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. január 4. 19:1196.

    Igazad van sophiee a rövid nadrág az nem véd meg az eröszaktol, de aban is jól mutatok természetesen hariban! Igen a pasiknak, legaláb is nekem a szoknya hossza nem számit csak vilantsátok ki a lényeget.Igaz láttam már olyan csajokat is akik olyan hosszú kabátban voltak leért a csizmályukra alatta meg franko harisnyás miniszoknyás lábak. Gondolom nem gond ha a pasiknak "cseppen a nyál" végül is azért van a nöi szépség hogy csábitsa a pasikat csak természetesen nem kihívoan.   

    Aida duplázd meg a den-ek számát,vagy a cipőbe (csizmába) vegyél vastag zoknit, boka harisnyát,kettös szigetelés 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2007. január 4. 16:2695.
    Ugyan már! Rövidnadrágban biztonságban érdez magad? Abban nem lehet megerőszakolni egy nőt? Azt sem sokkal nehezebb lerángatni, mint egy szoknyát!

    Szóval légy óvatos a rövidnadrággal. Az még nem védelem az erőszak ellen!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_977391 (93)
    2007-01-04  16:23
  8. 2007. január 4. 16:2494.
    Én is javítottam a harisnyaviselési arányon.

    Ha hosszú szoknyát húzol a nylonos lábaidra, nem lehet, hogy fázzanak. Tulajdonképpen még jobb is, mintha nadrás alá húznál nylonharisnyát, mert a szoknya alatt megreked a levegő, ami ugyebár szigetel.

    Persze a miniszoknyával, amikor ugyanis a szoknya és a csizma között van egy rész, ahol szabad préda a nylonos láb a felénk járó hideg szeleknek, nos, ilyenkor tényleg valós a fázás veszélye.

    Próbáld ki olyan szoknyával,ami ráér a szoknyára. Legfeljebb kevéssé lesz izgató férfikörökben. Bár aki beindul egy szép nylonos lábra, az szerintem mindenhogy beindul. Akkor is, ha csak keveset lát belőle.

    Vagy tán akkor még jobban? Hm, nem is tudom...

    Fiúk?
    előzmény:
    Aida84 (92)
    2007-01-04  15:30
  9. Torolt_felhasznalo_977391
    Torolt_felhasznalo_977391
    2007. január 4. 16:2393.
    Nekem ezzel csak az a bajom,hogy vannak bunkó férfiak is,akiktől nem viselem el,ha rámcsorgatják a nyálukat.. Úgyhogy utcára csak rövidnadrág alá veszek fel harisnyát,amiben szintén megnéznek,de legalább nem félek,hogy megerőszakolnak
    előzmény:
    sophiee77 (89)
    2007-01-04  07:31
  10. 2007. január 4. 15:3092.
    sziasztok
    én ma javítottam a nők harisnyaviselési statisztikáját, mert szoknyában voltam és testszínű, kockás 30 denes harisnyában. még most is fázik a lábam
    különben tetszik a topic, bár nem olvastam végig minden hsz-t.
    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17
  11. 2007. január 4. 15:0091.
    Az tényleg undorító, amikor fiatal lányoknak kilóg a hája a csípőnadrágból. Ami engem illet, én nagyon szeretek nylonharisnyát hordani szebbnél-szebb szoknyákkal. Sokkal szebb, nőiesebb és vágykeltőbb. Én szeretem, ha sikerem van.

    Más nők nem? Hogy vagytok vele?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676703 (90)
    2007-01-04  09:29
  12. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. január 4. 09:2990.

    Igen behalt de próbáljuk újra éleszteni!

    Gondolom szilveszterkor élvezted a férfi tekinteteket és gondolom ök meg igen izegtek a székükön sajnálom, hogy én nem élveztem a látványt. Manapság nagyon kevés nö gyakorolja e fajta hoditást, a karácsony elött figyeltem milyen kevesen próbálkoznak szoknyába és harisnyába járni pl. a munkahelyi büfében ebédeltem és épen jöttek az irodista hölgyemények szintén ebédelni a létszámot nem számoltam de ötnél többen voltak és csak egy viselt e remek ruhadarabot fekete mintás amin a minta szép virágos és színes és fényes olyan félminiben magassarkú csizma,   lényeg nagyon jó látvány volt és a ffi.agy átköltözött. A többiek a hagyományos segretapadó bőszárú pantallo, de remélem valamelyik divat diktátor vissza szokatja a nöket.   A kérdésedre válasz ha harisnyás lábat látok érzem a tenyeremben a simulását, ha fenékre tapadt nadrág látványa nem hoz ki semit legfeljebb anyit mikor a kuffer nagy akkor látom némelyik hölgy izlésficamban szenved  .

    A mai fiatal lányok meg megvannak szédülve a csipőfarmerektöl és némelyik úszógumia akkora mint az enyém és azt hiszi milyen jól néz ki pedig rá nézésre szoknyába és harisnyába jobban nézne ki,de hát ez van. Nézd meg a csatolt képeket ez a lényeg.

    előzmény:
    sophiee77 (89)
    2007-01-04  07:31
  13. 2007. január 4. 07:3189.
    Valaki írta, hogy kicsit behalt ez a fórum. Hát, igen. Kicsit kevés a hozzászólás. Én kíváncsi lennék, hogy kinek milyen hódítási élménye van, mert azért aki igazán nő, az odafigyel a hatásra.

    Hogy kérdésedre válaszoljak, én egy szép egyszínű szoknyát vettem fel, olyan igazi csini-minit, alá pedig egy szép hátulcsíkos nylont, tudod, olyan retro stílusút, amilyet a század elején hordtak. (Harisnyanadrág volt, nem combfix)

    Hát mit ne mondjak, volt ám meredezés. Jó pár sorompó felnyílt. Volt sikere. Én nagyon szeretek szexi nylonokat hordani, tetszik ha sikere van. Mondom, aki igazán nő, az észreveszi a sikert. Aki meg igazi férfi, úgysem tudja eltitkolni, hogy legszívesebben szabad utat engedne a vasúti átjáróban!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676703 (87)
    2006-12-30  17:05
  14. 2006. december 31. 17:0588.
    "s ne felejtsétek nekünk is két lábunk van"
    Már akinek....

    De így is kellemes a harisnyanadrág viselete.
    B.U.É.K.
    előzmény:
    fázóAPUKa (85)
    2006-12-28  00:52
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 30. 17:0587.

    Sophiee!

    Kiváncsi lennék most Szilveszterkor milyen frankó harisnyával kápráztatnátok ti nök el a férfi tekinteteket.    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. december 28. 01:0486.

    Sziasztok hölgyek, lányok , asszonyok!

     

    Most szeretnék hozzá szólni a topic témájához férfi szemmel.

    Röviden, én lassan negyedik x felé taposom útjaim két családos boldog kiegyensúlyozott házastársi viszonyban élek a feleségemmel és két szép gyermekemmel. Számomra is  mint megannyi férfi társam számára a harisnya, harisnyanadrág az egyik legkedvesebb ruhadarab a világon. Fantasztikus esztétikai hatásai mellet a legpraktikusabb, és egészségügyi hatásait is fegyelembe véve számomra is közkedvelt viselet a mindennapokban is.

    A női lábakon eszméletlen finomságként tud megjelenni és rendkívül harmonikus már-már csábító tekinteteket vonz maga köré. Személy szerint én nagyon támogatnám azt, hogy a hölgyek többsége egyre többen, és többet hordják ezt a finom anyagot kecses lábaikon. Igen, igaz a férfiak többsége nagyon betudna gerjedni ezekre a dolgokra, csak hát vannak azok a férfiak akik nem merik felszínre hozni érzelmeik, igényeik. És vannak azok a férfiak akik ezen túl is lépnek, és mivel számukra rendkívül szép látványt és kellemes közérzetet nyújt, maguk is szeretnék illetve szeretik magukon viselni, érezni a finom anyag jótékony hatásait. Értem ezalatt a maximális komfortérzetet, az egészségügyi hatásait, (vérkeringés serkentőhatása és érrendszeri betegségek megelőzése), valamint a hideg időben a melegítő hatásait. Nevezhetjük ezt a dolgot akár fétisnek is bár semmi jelentősége, hiszen az ember a saját igényeinek és elvárásainak tesz eleget, nem a be skatújázot társadalmi akaratok igényének tesz eleget. Jó magam az utóbbi férfiak táborába tartozom és elmondhatom, hogy több évtizedes tapasztalattal rendelkezem a harisnyanadrág viselet tekintetében. Volt idő mikor szégyenre adott volna okot, és sóhajtva kérdeztem magamtól nekünk miért nem jár ez a kellem, hiszen egykoron a férfiak ruhatárához tartozott ez a finom ruhadarab amit a hölgyek le nyúltak tőlünk. De napjainkra sikerült vissza szerezni bár ezt még lehet, hogy nem tudják elegen. Akkor most megemlíteném, hogy 1998 óta gyártanak férfiak részére is vékony nylon harisnyanadrágot 15-200-den ig www.harisnya.lap.hu oldalon a középső ill  bal oszlop alján megtalálható az összes férfi termék és vásárolható is. Tehát szégyenre semmi ok és indok , mivel nekem nagyon tetszik a lányok mostani divatja a térdnadrág és harisnya csizmával. Így elhatároztam ,hogy férfias változatban én is kipróbálom ameddig lehet nem teszem el a térdnadrágjaim illetve tavasszal elsőként fogom hordani harisnyával . Így is tettem és mondhatom kellemes viselet. Hölgyeim lehet sokaknak ez nem tetszene, de elhihetitek sok dicséretet kaptam sőt volt olyan is ,hogy 10 emberből 8 észre sem vette. Ekkor vettem elő a sötétebb színeket, és a tapasztalat kellemes csalódás. Tehát ha ilyent láttok a tavasz tájékán ne csodálkozzatok

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. december 28. 00:5285.

    . Egyébként volt szerencsém éppen ma látni egy urat a benzin kúton térdnadrágban és nagyon tetszet az öltözéke. És ne felejtsétek nekünk is két lábunk van, és ha ti lányok a férfiak ruhatárát szinte kivétel nélkül használhatjátok akkor mi miért ne. Tudom lesznek eltérő véleményeitek, de ezen a tényen nem fog változtatni semmit.

     

    Üdv és Búék minden támogatónak és ellenzéknek is.

     

     

    előzmény:
    sophiee77 (66)
    2006-12-01  08:45
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 27. 19:3984.
    Akorr most sophiee77 már nem is érdekel a harisnya ugy látom most már le állt mindenki ennek a kérdésnek a boncolgatásával.   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. december 21. 13:3283.
    Helló!

    Így van rengeteg ilyen oldal van a neten. IMHO a probléma az ezzel az egésszel, hogy sokan titkolják, vagy szégyellik. Itt MO.-n rögtön lefetisiztázzák vagy lebuzizák az embert, vagyis elítélik. Persze sokan a fogalommal sincsenek tisztában. Ugyanúgy van kesztyű, vagy bugyiimádat, mint harisnya. Addig nincs is baj ezzel amíg nem megy a másik "rovására"
    hanem puszta örömszerzésre irányul.

    további szépnap'! és merry x'mas :-)
    előzmény:
    sophiee77 (81)
    2006-12-19  12:25
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 19. 15:5582.

    Képzeld el én olyan vagyok ettöl mint mikor a bika elöt legyez a toreádor és most itt a képgalériában istaláltam olyan képet ami láttán be indul a fantáziám és az eszem fentröl leköltözik. Nézd meg a csatolt képet,eleve a gyártok már igy reklámozzák.Ja és igen én már rendeltem magamnak férfi harisnyát.

     

    előzmény:
    sophiee77 (81)
    2006-12-19  12:25
  21. 2006. december 19. 12:2581.
    Naná, hogy tudom! Hát pont azért vetettem fel a témát, mert látom, hogy mennyire izgytja a pasikat, és kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen személyes tapasztalatai vannak ezen a téren.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676703 (80)
    2006-12-19  10:09
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 19. 10:0980.

    Sophiee!

    És tudod te hány férfit foglalkoztat a kérdés. A neten regeteg ilyen web oldal van jó magam is szoktam ezeket látogatni.szép formás nöi lábak,fenekek.

    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17
  23. 2006. december 11. 08:0079.
    Én is hoztam egy remek fazont szerintem a hatás tuti  
    előzmény:
    sophiee77 (78)
    2006-12-11  07:43
  24. 2006. december 11. 07:4378.
    Örülök, hogy nem csak én látom így. Szerintem is teljesen le lehet nullázni egy férfit egy szép nylonharisnyával.

    Vetted már észre a hatást másokon is, vagy csak a barátokon? Volt már olyan, hogy valahol észrevetted, hogy hódító vagy a nylonharisnyáddal?
    előzmény:
    Skipsike (77)
    2006-12-09  10:15
  25. 2006. december 9. 10:1577.
    Nagyon kevest viselek harisnyát, ha valami olyan helyre megyünk csak akkor, de mikor a barátom meglátt benne, ki van készülve:D
    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17
  26. Torolt_felhasznalo_327994
    Torolt_felhasznalo_327994
    2006. december 9. 10:0376.
    Ha csábításról van szó akkor én mindig a body-t részesítem előnyben, szerintem annak egyik férfi sem tud ellenállni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. 2006. december 9. 09:2875.
    Helló!

    Szerintem is, akár a combfix vagy a harisnya a nőiesség kifejezése
    Nincs is annál szebb, amikor a kecses női lábak harisnyába vannak "becsomagolva".A kissebb esztétikai hibákat is elrejti.Nembeszélve arról,hogy egy szép combfixel, vagy harisnyatartóval akár teljesen lelehet "nullázni" egy férfit, és csak úgy kocsányon lógnak a szemei.
    ...én is ezt tettem és megleptem a kedvesemet "mikire" egy szép Azurokék
    Sarah Borghi combfixel, és örült,bár kissé belepirult....dehát viva la revolution
    ...hát most akkor ugye nem vagyok önző ))

    Szépnap'!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2006. december 4. 09:2074.
    A férfiakat minden izgatja, ami nőies (és persze szép). A harisnya kiváltképpen az, (hiszen a modern kori történelemben ez így alakult), ehhez szocializálódtunk. Mondjuk SZVSZ ezért undorító, és férfiatlan a férfiak harisnyaviselése... (Én már kb. 7-8 évesen sírtam, amikor az anyám egyszer harisnyanadrágot adott rám, pedig akkor még kevés fogalmam volt a férfiasságról, és a nőiességről.) Szóval a harisnya nőiesség egyik jele, azt hangsúlyozza, emeli ki, és ezért vonzó a férfiaknak. Ráadásul azon a testrészen van, amelyik önmagában is az egyik legszexisebb. Amúgy nekem a harisnyanadrág is tetszik. Sőt, még az is, amikor a lábból csak olyan 5-10 cm látszik, a szoknya és a csizma között...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2006. december 2. 17:4273.
    A férfiakat izgatja a szexi fehérnemű, és ezek közül valamiért a nylonharisnya az első helyen áll. Azért valljátok be lányok, nem jól esik nekünk, amikor sikere van a harisnyás lábainknak?

    Jól esik, amikor a fiúk utánunkfordulnak. Amikor látjátok, hogy csak úgy lopva, titokban mernek elidőzni a nylonos lábainkon. Azonnal beindul a fantáziájuk,hogy vajon combfixben vagyunk-e.

    Látni azt, amikor egy férfit elbűvölünk a harisnyánkkal. Ilyenkor elég csak elkezdeni simogatni a harisnyás lábainkat. Látszólag úgy téve, mintha mindennel foglalkoznánk, csak a harisnyával nem. Pedig ennek is csak az a célja, hogy odavonja a férfiak tekintetét. És az egész betetőzéseként csak keresztbe kell tenni a lábainkat, persze úgy, hogy közben egymáshoz érnek, és a harisnya sercegő hangot ad.

    Szerintem ezek a csábítás apró trükkjei. És nem csak a kedvesünkkel szemben. Persze mást nem kell elcsábítani, de azért jól esik a női büszkeségünknek, ha sikert aratunk.

    Ti is így gondoljátok? Vagy nem? Nektek más jobban bejön? Én eddig úgy vettem észre, hogy minden közül a harisnyának van a legnagyobb sikere.
    előzmény:
    CsillagZs (72)
    2006-12-02  12:32
  30. 2006. december 2. 12:3272.

    Köszönöm...nekem is nagyon tetszik  .

    Visszatérve Sophie kérdésére:

    Sokszor van olyan (főleg télen), hogy az ég világon semmim nem látszik ki (mondjuk a kabát alól) csak a vádlim egy cipellőben, egy szép harisnyával és többen megnéznek, mint a strandon fürdőruhában.

    Tényleg csábítóak a harisnyák...  

     

    előzmény:
    Lilith_ (70)
    2006-12-01  16:41
  31. 2006. december 2. 12:2471.

    Vastag meleg harisnyában, ami melegíti az izmokat. Nagyon jól mutat rajtuk, csak egy picit furcsa mert az ember ehhez nincs hozzászokva...mármint, hogy ffiakon harisnya van.

    Amúgy igazad van sportolásnál vagy akár hidegben teljesen normális, hogy harisnyát vesznek fel...pl.:síelés.

    előzmény:
    sophiee77 (66)
    2006-12-01  08:45
  32. 2006. december 1. 16:4170.

    Férfiláb harisnyában, epilálva? Nekem ez már sok.. 

    CsillagZs ez tényleg szép harisnya  

    előzmény:
    sophiee77 (66)
    2006-12-01  08:45
  33. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 1. 09:0469.

    Gyönyörű !  

    És Neked nagyon jól állhat. Csodaszép lehetsz benne.   

    előzmény:
    CsillagZs (65)
    2006-12-01  08:13
  34. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 1. 09:0268.

    A Nyugati mellett a Westend-ben az elsőn is, meg a másodikon is van egy egy nagyon jól ellátott fehérnemű bolt. Kicsit sokan vannak, de miután Te nő vagy, így nyilván nem fog annyira zavarni, mint engem.  

    Van máshol is, de pesten nem ismerek több olyat amit ajánlani tudnék.

    Sok sikert.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_372156 (59)
    2006-11-30  14:56
  35. 2006. december 1. 08:4767.
    De vissza az eredeti témához, hiszen itt mégsem a férfiak harisnyaviselete a téma, hanem a mi harisnyás hódításaink?

    Lányok, tudtok említeni olyan saját tapasztalatokat, amikor észrevettétek, hogy hódítotok a harisnyátokkal?

    Bevallom, nekem kellemes érzés, amikor sikerem van nylonharisnyában. Azért jót tesz a női hiúságunknak, nem?
    előzmény:
    CsillagZs (63)
    2006-12-01  08:02
  36. 2006. december 1. 08:4566.
    Figyelj! A közönséges mutogatás az élet bármelyik területén undorító. Az, ami kapcsolatban van a szexualitással, intim dolog, és a magánszférába tartozik. Nem arra való, hogy közszemlére tegyük.

    Dde mért ne horhatnának férfiak is nylonharisnyát? Mért kellene félniük a lelepleződéstől? Vagy attól, hogy kivillan a zokni alól? Egy férfiláb is lehet szép nylonban, persze epilálva. De hát a kerékpárosok is borotválják a lábukat, tehát ezek a dolgok férfiak körében sem ismeretlenek.

    Meg hát annyira be vannak indulva a fiúk a harisnyánkra, meg a nylonos lábainkra. Mért kellene,hogy ez tiltott gyümölcs legyen nekik?

    Azt hogy értetted, hogy balettórán harisnyában voltak? Milyenben? Nylonban? Én nem tudom, sosem balettoztam, nem tudom milyen harisnyát hordanak a balettos fiúk.
    előzmény:
    CsillagZs (63)
    2006-12-01  08:02
  37. 2006. december 1. 08:1365.
    Én ilyet vettem nem olyan régen..
    előzmény:
    sophiee77 (61)
    2006-12-01  07:22
  38. 2006. december 1. 08:0564.
    Balett órán sokszor találkozom vele...elég furcsa "picit" nőies ...mindenesetre én imádom a szép férfi lábat.
    előzmény:
    harisnyás (58)
    2006-11-30  14:34
  39. 2006. december 1. 08:0263.
    Persze értelek ...de sokan vannak, akik olyan közönségesen direkt mutogatják a dolgot...én azt nem szeretem...
    előzmény:
    sophiee77 (46)
    2006-11-30  07:19
  40. 2006. december 1. 07:3562.
    Én úgy tudom, hogy férfiak is egyre többen hordanak ma már nylonharisnyát. Valószínűleg ők sem akarnak télen fázni, kezdenek rájönni, hogy milyen kellemesen melegít, és hogy milyen kellemes viselet.

    Elég csak ránézni az ilyen témájú fórumokra. Mindig ott a legnagyobb a hozzászólások száma, és nagy érdeklődés van iránta.

    Szerintem nagyon sok férfi szeretné hordani, csak nem meri a társadalmi beidegződés miatt.
    előzmény:
    harisnyás (58)
    2006-11-30  14:34
  41. 2006. december 1. 07:2261.
    Hogy hol lehet nagyon szép harisnyatartót beszerezni? Megmondom neked a tuti tippet. Én tudok egy nagyon jó boltot Krakkóban. 20-30zlotyért nagyon szépeket lehet venni. Így sokkal olcsóbb, mint itthon, Magyarországon. Itthon sajnos nagyon drága. De itthon is van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_372156 (59)
    2006-11-30  14:56
  42. Torolt_felhasznalo_964799
    Torolt_felhasznalo_964799
    2006. november 30. 14:5860.

     Sziasztok!

    Terdig(ala) ero szoknyahoz is fel lehet venni combfixet? Telen ti milyen csizmaval hordjatok(tusarku?)? Koszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_372156 (59)
    2006-11-30  14:56
  43. Torolt_felhasznalo_372156
    Torolt_felhasznalo_372156
    2006. november 30. 14:5659.

    Én nagyon beindultam a témára Pont az elmúlt napokban vettem egy-két nagyon szép mintás harisnyát....

    Kérdés: Hol tudok szép harisnyatartót beszerezni? Lehetőleg nem horror áron 

    Tiara

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2006. november 30. 14:3458.
    Mondjuk, ha férfi visel harisnyát, akkor nem látható módon hordja, és nem az a célja, mint a nők esetében, az elkápráztatás - csábítás. Mert visszafele: Lányok, mit szóltok egy harisnyás férfilábhoz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2006. november 30. 14:1757.

    Gondolom nagy harisnya-szakértő vagy. 

    Szerencsémre, a feleségem is.  

    Egyébként, mint írtam, nagy hidegben én sem vetem meg...

    előzmény:
    sophiee77 (56)
    2006-11-30  14:07
  46. 2006. november 30. 14:0756.
    Kösz, hogy ilyen kedvesen tájékoztatsz. Azt hiszed, én nem hordok olyat? Csak említettem, hogy előfordult már véletlenül, hogy kilátszott.
    előzmény:
    harisnyás (55)
    2006-11-30  13:51
  47. 2006. november 30. 13:5155.

    Egyébként van olyan harisnyanadrág, aminél nincs a combnál erősítés... Meg amikor a nadrág rész eleve tanga fazonú...

    Az átsejlő bugyi, fekete harisnya - fehér bugyi.

    De a színes, mintás harisnyanadrágok is szépek, izgatóak.

    Vannak jó megoldások... csak meg kell keresni.

    előzmény:
    sophiee77 (54)
    2006-11-30  13:40
  48. 2006. november 30. 13:4054.
    Látjátok, pont erről beszéltem. Egy férfinak még harisnyanadrágban is szexi egy nő. Még ha magadnak nem is tetszel a tükörben egy szál nylonharisnyában, szoknya nélkül.

    Én is vettem már észre, hogy kicsit kivillant a harisnyanadrágom csíkja a combnál, és észrevették. Na, nem is maradt el a hatás. Egyébként, amennyire csak lehet, szoktam rá vigyázni, hogy ne látszódjon ki.

    Meg a nylonharis alatt sejtelmesen homályos bugyi is beindítja a férfiakat.
    előzmény:
    harisnyás (52)
    2006-11-30  12:56
  49. Torolt_felhasznalo_552357
    Torolt_felhasznalo_552357
    2006. november 30. 13:0453.

    Sziasztok,

    Én is csupán erősiteni szeretném a túloldalt.  

    Gyönyörü látvány egy csinos, hosszú comb harisnyában, pláne, amikor kivillan a comb fix...
    Nyilván erre vannak megfelelő pillanatok.

    Szerintem erotikusabb, mint a dekoltázs, nekem legalábbis jobban tetszik.

    Üdv,
    Feri

    előzmény:
    T.X. (50)
    2006-11-30  10:35
  50. 2006. november 30. 12:5652.

    Nekem nagyon "bejött" a lányokon - nőkön a harisnyanadrág.

    Amikor felveszik, és a fekete harisnya alól áttetszik a bugyi körvonala.

    Amikor olyan rövid  a szoknya, hogy a vastagabb, nadrágrész is kivillan.

    Amikor olyan alacsony a szoknya/nadrág derék része, hogy ott kivillan a harisnyanadrág.

    Amikor rövidnadrág alá veszik fel.

    Egyébként pár évvel ezelőtt akkori barátnőm javaslatára vettem fel télire harisnyanadrágot. (mert amputálni kellett a lábam, és a csonkom eléggé fázott.) De a lányokon/nőkön teljesen más... hajrá lányok!

    Tehát van valami abban, hogy a harisnya-női test együtt adja ezt a csodálatos összhatást.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  51. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. november 30. 10:4451.
    Beszúrom mire is gondolok
    előzmény:
    T.X. (50)
    2006-11-30  10:35
  52. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. november 30. 10:3550.

    Oh !  Így teljesen igazad van.  A szép csipkés combfixnél nincs semmia mi erotikusabb lenne.  Több nagyságranddel emeli a látvány szépségét !  

    Sok férfi nem ismeri ezt el valamiért, de azt vettem észre a baráti körömben, hogy a férfiakra - még azokra is akik a dekoltázsról beszélnek - nagyobb hatással van a combfix.

    Valahogy nem "illendő" erről beszélni, vagy mi. Hát én nem tartóztatom magam. Nekem nagyon nagyon.

    előzmény:
    sophiee77 (49)
    2006-11-30  08:59
  53. 2006. november 30. 08:5949.

    Akkor helyesbítenék. Tényleg nem illik, hogy ezgy üzleti tárgyaláson kivillanjon a combfix. Nem az üzleti tárgyalást akartam az előtérbe helyezni, hanem amit írtam, csak példának említettem. Azért, mert írt vki egy vizsgával kapcsolatban, ahol a tanár megcsodálta a combfixét. Csak példának említettem, hogy egy szép harisnya nem csak egy egyetemi vizsgán jelentket előnyt, hanem az élet sok más területén is.

    Mert nem csak a tanárok bámulják meg, hanem bárki, aki férfiból van. Ti hol tapasztaltátok még, hogy végigszaladt a (férfi)szem a harisnyátokon?

    előzmény:
    T.X. (48)
    2006-11-30  08:32
  54. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. november 30. 08:3248.

    Jó a topikotok nagyon. És hála istennek reális is a látásmódotok. Csak megerősítésként szeretnék beledumálni egyszer mint a túloldal.

    Nagyon zavaró egy üzleti tárgyaláson a kivillanó combfix. Ez kétféle reakciót vált ki. Az egyik szerint a tárgyaló partnert kezdi az ember komolytalanul venni. A másik beindul az ember agya, miről akarják elterelni a figyelmem. Mert eltereli az biztos.

    Az erotika a párkapcsolatok tere nem az üzleté.

    Ja! És tényleg nagyon sok férfi számára sokkal fontosabb a combok, és a csípő, mint a látványos dekoltázs. Főként azokra van komolyabb hatással akik, hogyis mondjam, kedvelik a változatosságot

    előzmény:
    CsillagZs (45)
    2006-11-30  05:21
  55. 2006. november 30. 07:2247.
    Nem tudok képet beszúrni. Ilyet nem sok helyen lehet ma kapni, de nekem sikerült találni egyet. Ráadásul nem is az a fajta hátulvarrásos, aminek jól látható sarokerősítése van.

    Semmi sarokerősítés, és a csík hátul egészen a lábujjadtól a derekadig fut. A márkának MURA a neve.

    És ami a lényeg: nem olyan megerősített felsőrészű, hogy kivillan az erősített rész a combodnál egy miniszoknya alól, hanem T-vonalú. Mini alá is nyugodtan fel lehet venni, bár szerintem elsősorban nem ahhoz való, mert ez egy kicsit konzervatív külsőt kölcsönöz annak, aki hordja.
    előzmény:
    Lilith_ (41)
    2006-11-29  19:21
  56. 2006. november 30. 07:1946.
    Jó, üzleti tárgyaláson talán nem. De azon kívül mért ne vilanjon ki? Nem pont azért csipkés szélű, hogy ici-picit megmutassuk?

    A combfix pont a comközépig érő szoknyákhoz való. Tudod, ami alól elvileg nem látszik ki a csipke. Elvileg... De ha keresztbe teszed a lábadat, akkor kivillanhat.

    Na, pont az ilyen elkapott pillanatokra várnak (vágynak) a pasik. Ezért lóg kocsányon a szemük. Sokkal inkább ezért, mint egy csipkés melltartó látványáért.
    előzmény:
    CsillagZs (45)
    2006-11-30  05:21
  57. 2006. november 30. 05:2145.

    Szerintem egy combfix még sejtelmesen se villanjon ki...főleg egy üzleti tárgyaláson.

    előzmény:
    sophiee77 (34)
    2006-11-29  14:29
  58. 2006. november 30. 05:1944.

    Folyton a két véglet jelenik meg...vagy gusztustalan, elhízott, trampli vagy kigyúrt?!

    Én a köztes útra szavzok így 23 évesen. 

    Visszatérve a témához...

    nekem az a tapasztalatom, hogy a sima harisnyát utálják a pasik...telejsen más kateória, mint a combfix (nekik).

     

    előzmény:
    kisgondban (31)
    2006-11-29  13:12
  59. Torolt_felhasznalo_982002
    Torolt_felhasznalo_982002
    2006. november 29. 23:2743.
    Amit én észleltem az az amikor egy combfixben, börszoknyában és egy hozzá valo tüsarkú. Na ettöl minden férfi padlózik, föleg a pasim. :-)
    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17
  60. 2006. november 29. 22:4742.
    Lehet, hogy elmúltál 35 éves, de lila ködben élsz még. Ami nem baj.
    Hidd, ami neked jólesik.

    Szép virág a nárcisz, ugye?
    előzmény:
    kisgondban (29)
    2006-11-29  12:31
  61. 2006. november 29. 19:2141.
    Hátul csíkos retro stílusú harisnya?  Szúrsz be képet? 
    előzmény:
    sophiee77 (40)
    2006-11-29  16:17
  62. 2006. november 29. 16:1740.
    Szerintem nem csak a lábat figyelik. Inkább a nylont. Lehet, hogy ehhez hozzájárul az is, hogy erotikus filmekben is van a szereplőkön.

    Volt már olyan, hogy testszínűben voltam, és majd kigúvadt egy kollégám szeme, hogy vajon van-e rajtam nylon. Meg ha van, akkor harisnyanadrág-e, vagy combfix.

    Igen, télen jobb a harisnyanadrág, combfixet csak átmeneti időszakban szoktam hordani. Meg szexhez.

    Ami meg szintén sikert aratott, az a hátulcsíkos, retro stílusú nylonharisnyanadrág volt. Egy szép magassarkúval nagyon hatásos.
    előzmény:
    Lilith_ (39)
    2006-11-29  15:17
  63. 2006. november 29. 15:1739.

    Egyetértek, szerintem is alapból a lábat nézik  A harisnya meg csak keskenyíti, egyenletessé formálja a virgácsainkat Meg mikor hord egy nő ilyet? Hidegben, kis szoknyával és hosszúszárú csizmával..az egész öltözet komplexen vonzó, nem maga a harisnya. Nézzetek csak be a tükörbe, amikor veszitek fel a nejlonharisnyát..amikor még nincs fölötte a szoknya..az szerintem minden, csak nem szexi  Én legalábbis úgy érzem magam benne, mint egy "Hupikék törpike"  De biztos ízlések és pofonok, meg persze egy csipkés combfix megint más kategória, én most csak a standard testszínű, üvegszálas harisnyákról beszélek  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_718071 (38)
    2006-11-29  14:59
  64. Torolt_felhasznalo_718071
    Torolt_felhasznalo_718071
    2006. november 29. 14:5938.

    nem lehet inkább az, hogy nem a nylon vonzza a férfitekintetet, hanem a formás láb? például megfigyelted-e, hogy nyáron is figyelik-e a férfiak a lábadat vagy tényleg csak a harisnyás lábat nézik? vagy egy csúnya lábon (ha van ilyen) is megnézik a nylont?

    mivel én szoknyapárti vagyok télen-nyáron, ezért hordok harisnyát szeretem is nagyon. te télen is combfixben jársz? én csak olyan átmeneti időszakokban: amikor már meleg van a harisnyanadrághoz, de még hideg van a mezítláb

    szerintem a férfiak szeretik a nőket szoknyában.

    előzmény:
    sophiee77 (37)
    2006-11-29  14:54
  65. 2006. november 29. 14:5437.
    Nem mindegyiket. Van aki a harisnyanadrágra is beindul. Meglát maga előtt egy nőt egy szép tűsarkúban, akinek feszül a lábán a nylon, és már mozdul is az a bizonyos egyenes függőleges irányba.

    Szerintetek mért buknak a férfiak annyira a nylonra? Azért mert szépen formálja a lábat? Vagy mert titokzatos számukra? Vagy mert ők nem hordhatják nyilvánosan?

    Az utóbbi időben egyre több fórumon téma a nylonharisnyaviselés férfiaknak. Az ilyen fórumokban a legnagyobb a hozzászólásszám. Úgy látom, hogy a nylonharisnya különösen izgatja a férfiakat.

    Nézzétek meg! Sokkal kevesebb fórum van, ami más fehérneművel foglalkozik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_841302 (35)
    2006-11-29  14:38
  66. Torolt_felhasznalo_841302
    Torolt_felhasznalo_841302
    2006. november 29. 14:4436.

    kisgondban. azért kérdeztem a korodat mert Apukám férfi létére mondott egyszer nekem egy nagy bölcsességet.

    míg fiatal a fiú, az számít, hogy jó , mutogatnivaló dekoratív nő legyen mellette

    aztán mikor benő a feje lágya, akkor az kerül előtérbe hogy milyen társ, milyen feleség és milyen anya.

    nos én is már túlléptem a 3 X-met. igyekszem tartani a formám. 49 kiló ugye nem sok? és mégis azok a fiúk tetszenek inkább akiknek van azért husuk. persze megnézem a szépfiúkat is. de amit a szemnek...azt csak a szemnek  

    előzmény:
    kisgondban (31)
    2006-11-29  13:12
  67. Torolt_felhasznalo_841302
    Torolt_felhasznalo_841302
    2006. november 29. 14:3835.

    nem. nem. én több helyről hallottam hogy a harisnyanadrág lelankasztja őket, a combfix meg beindítja.

    saját tapasztalatom is ez.

    előzmény:
    sophiee77 (34)
    2006-11-29  14:29
  68. 2006. november 29. 14:2934.
    Nem csak a tanárok nézik meg a harisnyát egy nőn. Az, hogy egy szexi harisnyával bevágódhatsz vizsgán, egy sztereotípia. Igaz, be lehet vágódni, de nem csak ott.

    Nagyon sok helyen előny lehet egy szép nylon.

    Egyetemi vizsgán sem csak azért lehet bevetni, hogy eltereld a tanár figyelmét. A combodra felragasztod a puskát, ráhúzol egy egész halvány testszínű nylont, és puskázásnál elég csak diszkréten felhúzni a szoknyádat. Határozott előny a fiúkkal szemben.

    Nem azért mondom, mert csináltam, de akkor is bevethető.

    De egy üzleti összejövetelen is el tudod terelni az üzleti partner figyelmét egy sejtelmesen kivillanó combfixszel. Meg harisnyanadrággal is. Úgy látom, a pasik nem is igazán arra buknak, hogy combfix van-e rajtad, hanem magára a nylonharisnyára.

    Nos, vélemények, saját tapasztalatok?
    előzmény:
    Szirki (4)
    2006-11-29  08:27
  69. 2006. november 29. 13:2933.
    Amugy, hogy mar az eredeti temahoz is szoljak, en imadom a harisnyakat fuggetlenul attol hogy a pasiknak tetszik-e vagy sem. A combfixet viszont utalom. Nekem a legjobban a vidam szines mintas harisnyak tetszenek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  70. 2006. november 29. 13:2732.

    Azert van sok fiatal lany/no aki igencsak rosszul tud kinezni.

    Szerintem amugy a fekete ing vmi jopofa csinos szines nyakkendovel es fekete élvasalt nadraggal, na az csinos. Meg a jo piha irmintas pulcsik, amikbe jo belebujni. Epp ezert utalom a borkabatot, az olyan hideg, pfujj 

    Keskeny csipo, szeles vall, formas fenek   

    előzmény:
    kisgondban (31)
    2006-11-29  13:12
  71. 2006. november 29. 13:1231.

    Na erről van itt szó.

    Az a helyzet, hogy a fiatalabb korosztály 18-30 közötti nők, (ugye ebben a korban elég nehéz "szarul" kinézni, (vagy éppen 30-kg. - ma túlsúlyosnak lenni, néhány kivétellel) ezért az ilyen nők, nyilván nem, sörhasú, pocakos, úszógumis kopaszodó típushoz vonzódnak...

    Nekem pl. a halálom egy tramli kövér nő...

    Az teljesen más lapra tartozik, hogy sok kopaszodó dagadék férfi viszont gyakran álmodozik a csinos, vonzó fiatal lányokról...

    csakhát semmi esélyük...és fordítva...

    előzmény:
    BLuca (30)
    2006-11-29  12:52
  72. 2006. november 29. 12:5230.

    Szia!

    Szerintem igazad van, en pl egyaltalan nem szeretem ha egy pasi elhagyja magat es pocakot ereszt. Szerintem az kifejezetten taszito. Mondjuk en 21 vagyok, de az idosebb pasik kozul is azokra szoktam rafeledkezni akik csinosak, jo kiallasuak, no pocak. Persze a kigyurt allatokat sem szeretem, mert azok csak magukkal foglalkoznak, ezert tudnak ugy kinezni, ahogy kineznek. Az a jo ha normalisan kicsit sportosan neznek ki es nem latszik rajtuk hogy egesz nap sörrel a kezukben ulnek a tv elott, hanem tevekenyen toltik a napjaikat. Szerintem ez fontos.

    Es szerintem igenis fontos hogy pl igenyesen oltozzenek. Akarki akarmit mond, de ha en tudok adni magamra akkor elvarom hogy akivel mutatkozom az is kinezzen vhogy. Ez nem azt jelenti hogy metroszexualis pasikat szeretek, de azert vmennyire erdekelje oket hogy hogy neznek ki.

    előzmény:
    kisgondban (29)
    2006-11-29  12:31
  73. 2006. november 29. 12:3129.

    Tulajdonképpen igazatok van...

    a következő esetben: macis, molett, vagy éppen idősebb túlsúlyos nők, nyilván ilyen pasikat keresnek, ilyeneken "akad meg a szemük..."

    ezt elismerem. Ezek az emberek valahogy megtalálják egymást....

    pont úgy, ahogy a jómegjelenésű, sportos, férfiak is megtalálják a csinos, vonzó, és jóalakú lányokat - nőket... (és nem a "grizlimedvéket," mert azokat meg ők nem veszik észre.. )

    szóval ilyen ez.....és így is van ez rendjén.

    újremény: én már 35-is elmúltam...sajnos...

     

    előzmény:
    PöttyManci (17)
    2006-11-29  09:47
  74. 2006. november 29. 11:2728.
    Én határozottan úgy vettem észre, hogy a harisnya sokkal jobban foglalkoztatja a férfiak fantáziáját, mint pl. egy melltartó. Mindegy, hogy combfix, vagy harisnyanadrág van-e rajtad, egy szép nylonos lábon hamarabb megakad a férfiszem, mint egy mély dekoltázson.

    Hölgyek, kinek van ehhez kapcsolódó saját sztorija, élménye?

    Nekem pl. kifejezetten magabiztosságot kölcsönöz, ha combfixben vagyok.
    előzmény:
    PöttyManci (24)
    2006-11-29  10:01
  75. 2006. november 29. 10:3427.
    Kicsit eltértetek a témától. Itt nem az a téma, hogy milyen pasik tetszenek nekünk, hanem a harisnya, mint a csábítás eszköze.
    előzmény:
    CsillagZs (26)
    2006-11-29  10:06
  76. 2006. november 29. 10:0626.

    Én akkor rossz nőket ismerek,mert egyik barátnőm sincs oda (és természetesen én sem) a kigyúrt szekrényekért... 

     

     

    előzmény:
    kisgondban (14)
    2006-11-29  09:38
  77. 2006. november 29. 10:0225.
     ...legyen ápolt...Ez azért gondolom te is elvárod egy nőtől 
    előzmény:
    kisgondban (11)
    2006-11-29  09:19
  78. 2006. november 29. 10:0124.
    Rossz az, ki rosszra gondol.
    Én leragadtam a csábításnál és a harisnyánál.
    A többi a folyt. köv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646184 (23)
    2006-11-29  09:59
  79. Torolt_felhasznalo_646184
    Torolt_felhasznalo_646184
    2006. november 29. 09:5923.

    Sajnos nekem elég perverz a fantáziám, tehát rögtön valami HÁTSÓ dolog ugrott be.)))))

    nem tudom mire gondolhatsz

    előzmény:
    PöttyManci (22)
    2006-11-29  09:58
  80. 2006. november 29. 09:5822.
    Hát, ha még le is tudom írni, hogy mindent!
    Érted Te miről van szó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646184 (21)
    2006-11-29  09:56
  81. Torolt_felhasznalo_646184
    Torolt_felhasznalo_646184
    2006. november 29. 09:5621.

    háát azért mindent nem de sokmindent.

     

    előzmény:
    PöttyManci (20)
    2006-11-29  09:54
  82. 2006. november 29. 09:5420.
    Beállhatok a sorba mögéd?
    Így van!

    Biztonság, nyugalom és nagyon sok szeretet.
    Sokkal, de sokkal fontosabb, mint a tökéletes test.
    Aztán jöhet a harisnya.... meg egyebek. Ilyen férfiért minent!
    Nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646184 (18)
    2006-11-29  09:52
  83. Torolt_felhasznalo_646184
    Torolt_felhasznalo_646184
    2006. november 29. 09:5319.

    kisgondban, megkérdezhetem hány éves vagy?

    előzmény:
    kisgondban (16)
    2006-11-29  09:44
  84. Torolt_felhasznalo_646184
    Torolt_felhasznalo_646184
    2006. november 29. 09:5218.

    nem nem tagadom és van igazsgág abban amit mondasz, csak épp nem igy.

    szerintem a nők ösztönösen a biztonságot adó férfi felé fordulnak ha családalapításról van szó. és a nők számára egy mackós pasi, aki szereti a kényelmet az ételeket, sokkal jobb perspektiva mint egy macho tipusú kigyurt nők kedvence.

    szóval szerintem ezért van hogy aki komoly kapcsolatra vágyik, sokan közülünk ösztönösen az ilyen pasit keressük.

     

    előzmény:
    kisgondban (16)
    2006-11-29  09:44
  85. 2006. november 29. 09:4717.
    Lehet, hogy benne van. Te onnan látod.
    De azért ez nincs teljesen így. Mindenkinek más tetszik.
    Nekem az ideális férfi kopasz és van pocakja. Imádom.
    Mindíg is az ilyenen akadt meg a szemem.

    El sem tudod képzelni, milyen nagyon jó megpihenni egy macipocin.
    előzmény:
    kisgondban (16)
    2006-11-29  09:44
  86. 2006. november 29. 09:4416.

    Tudod mi a valódi oka ennek?...

    elmondom: az, hogy a feleségek és a "bebetonozott" élettársak szeretnék, ha más nő nem annyira érdeklődne a párjuk iránt! Ezt tudatalatt is csinálják, ugyanis ők már beleestek egyszer, neki csaknem mindegy hogy 10-15- kg. - val túlsúlyos a párja, nem törődik ilyesmivel, hiszen szereti...

    na de.....pontosan tudja, hogy más nőknél - legalább is az első benyomás óriásit számít - és ha valaki nagyon macis, vagy ilyen szempontból elhanyagolt, akkor klasszisokkal kisebb az esélye annak, hogy kalandjai legyenek....ugye érted?...

    Nekem is mondja a csajom, is párom is, hogy ne tréningezzek, ne fogyjak, ne kínozzam magam az edzőteremben...na persze, mert ők szeretnének "nagy macinak" látni, hogy más nő rám se nézzen...ugyanis nekik ez így ideális!!..

    Hidd el, benne van ebben ez is, még ha most talán le is tagadod...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646184 (13)
    2006-11-29  09:36
  87. 2006. november 29. 09:4215.
    Hála az égnek, hogy mások szeretik. Akkor legalább megmarad nekem a többi.
    De úgylátom más is szivesebben vonzódik a macis férfi felé.
    Nyami

    De az a "véletlenül" kigombolt férfi ingnyak... hát, igen. Az nagyon csábító.
    előzmény:
    kisgondban (14)
    2006-11-29  09:38
  88. 2006. november 29. 09:3814.

    Túlzásba estél...

    "arányosan izmosat" említettem...

    nem ólajtót...  - meg kockáshasút...az a másik véglet. (bár, el kell mondjam rengetegen szeretik őket is a lányok közzül... )

     

    előzmény:
    PöttyManci (12)
    2006-11-29  09:34
  89. Torolt_felhasznalo_646184
    Torolt_felhasznalo_646184
    2006. november 29. 09:3613.

    szerintem a fiúk eléggé nagy tévedésben élnek.

    tudod hány nő van oda a mackós típusért?

    magammal kezdem. én pl hízlalom az uram.legyen poci...imádnám.) és nem én vagyok az egyetlen.

     

    előzmény:
    kisgondban (11)
    2006-11-29  09:19
  90. 2006. november 29. 09:3412.
    Ez így hülyeség.
    Legyen ápolt, igaz. Tiszta főleg. Olyan, akihez oda kelljen bújni.
    Trampli ne legyen. /Vagy ne legyen tramplibb mint én? /

    De igen sokan kedveljük a macis férfiakat is. Úgyhogy nem kell mindíg a kockás has és ólajtónyi vállak.
    Nagyon nem lenne jó, ha csak ilyen plakátfiúk szaladgálnának. Nem kellene.

    előzmény:
    kisgondban (11)
    2006-11-29  09:19
  91. 2006. november 29. 09:1911.

    Nekem inkább egy nyakkendőtől mentesített kicsit kigombolt ing..egy kócos fiún

    ...persze, és ne legyen elhízott, trampli, legyen ápolt, és arányosan izmos ugye?...

       

    előzmény:
    CsillagZs (10)
    2006-11-29  09:16
  92. 2006. november 29. 09:1610.

    Ohh ez igaz...a nővérke cuccért is oda vannak a fiúk/ffiak .

    Nekem inkább egy nyakkendőtől mentesített kicsit kigombolt ing..egy kócos fiún .  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646184 (9)
    2006-11-29  09:12
  93. Torolt_felhasznalo_646184
    Torolt_felhasznalo_646184
    2006. november 29. 09:129.

    szerintem nem ritkábban, hanem ha megnézitek a pornófilmekben a főszereplőn)))))))))))hihi (bocsi) mindig van ilyen cucc... még jó hogy a pasik is a saját nőjükön ilyet szeretnének látni, hisz a film is tök izgató számukra.

    persze nem vagyok férfi. nem tudhatom.

    de lányok....nekünk nem izgató egy kantáros szerelőruhában kétkezi munkát végző pasi???nekem az))

    előzmény:
    CsillagZs (8)
    2006-11-29  09:05
  94. 2006. november 29. 09:058.

    Igen vettem már...de nem is a harisnya, hanem a comfix az , ami igazán "izgató" a pasiknak (szerintem).... 

    Totál oda vannak tőle...nem igazán értem mi olyan fene izgis benne... én is úgy veszem észre, hogy a melltartó meg egy szép bugyi az semmi ehhez képest..Talán ezzel ritkábban találkoznak?  

    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17
  95. 2006. november 29. 08:547.

    Az izléses szexi harisnya látványa gyönyörű...ha már leszaggattam a nőről, és belevágtam a fotelba...

        

    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17
  96. Torolt_felhasznalo_646184
    Torolt_felhasznalo_646184
    2006. november 29. 08:496.

    egyértelmű hogy vonzza a pasikat.

    az én férjem pl kifejezetten kéri hogy néha néha lepjem meg őt egy combfixes neccharisnyás csábítással.  pont tegnap égő vörös necc csipkeszélű combfix-szel és ugyanilyen színű alul nyitott (csábító vagy mondjuk csunyán dug&oacute bugyival, felül az ő imádott fehér ingével csábítottam el. épp tv-t nézet..nos nem sokáig gondolkodott hogy megnyomja e a kikapcs gombot

    szerintem nem feltétlen az a sexi és vonzó ami ma divat, hogy kirakni a hasat, mellet , feneket. szerintem apró trükkök vannak, ilyen igen a harisnya, még mindig a kivillanó térd mondjuk egy magasszárú csizmából és rövid szoknyából., egy váll... szerintem a pasik nem változtak akkorát. a lányok kirakják mindenüket, csak épp ezzel mindent meg is mutatnak ami van nekik....és már nincs titokzatosság... pedig az fontos.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607718 (5)
    2006-11-29  08:38
  97. 2006. november 29. 08:385.
     
    előzmény:
    Sunflower (3)
    2006-11-29  08:00
  98. 2006. november 29. 08:274.
    Ez nagyon jó   Milyenek a tanárok...
    előzmény:
    Sunflower (3)
    2006-11-29  08:00
  99. 2006. november 29. 08:003.

     

    No...harisnyás mese

    Azaz combfix, arasznyi csipkével

    Főiskolán, vizsgákon, első osztályú segitség volt, mindig számithattam rá Volt egy fekete, térden felül érő szoknyám, bal oldalon felhasitással,hogy legyen értelme a combfixnek ugyebár,  persze fehér ing hozzá, push up s dolgok 

    Utolsó éven, egyik tanárral aztán elkaptam a bogot Azt mondja:Kisasszony, maga gyonyörű, nagyon szivesen látnám a következő vizsga időponton is   Amúgy meg azt hiszem sosem éreztem kivánatosabbnak magam, mint mikor hazaértem és mérgemben oriásit szeretkeztem a barátommal, persze combfixben  

    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17
  100. 2006. november 29. 07:582.

    Szia!

    Még sosem, mivel mindig nadrágban járok.  Most hogy írod, lehet, hogy ezért nem tetszem a pasiknak?    No jó, csak vicc, van annak még más oka is, tudom.

    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17

Címlap

top