Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lombik ICSI

eva74
Létrehozva: 2007. Április 25. 09:12

Sziasztok,
Szeretnék kérdezni töletek.Most kezdem a lombikot. TESE ICSI-nk lesz. Idáig csak olyanokkal találkoztam, akinek nem sikerült, negatív véleménnyel voltak a sikerességről. Van köztetek olyan akinek ilyen módon összejött a gyerek?

Köszi  a segítséget

Évi

  1. 2018. február 18. 09:3955.

    Szia.Mi Tese Icsisek vagyunk.2.beültetés után vagyunk.3 db 5napos embriót kaptunk vissza.halkan mondom csak  a terhessčg létrejött most szerdán megyünk az első uh ra.bármi kérdésed van ěrj nyugodtan.kb.4hetesek vagyunk.

  2. 2011. február 20. 19:0254.

    Köszi!

    Nagyon kedves vagy! Várok türelemmel!

    előzmény:
    Nyuszika85 (53)
    2011-02-20  16:40
  3. 2011. február 20. 16:4053.
    Szia Emma, szerintem még nagyon korai volt a teszt...Ha jól számolom ET+6.... Minimum ET + 12-ig érdemes várni. Ha akkor is -, az nem jó, de addig semmit ne adj fel!!!!!
    előzmény:
    emma84 (52)
    2011-02-20  16:22
  4. 2011. február 20. 16:2252.

    Sziasztok!

     

     Sajnos nekünk is csak ICSI jöhet szóba, most 14-én volt a beültetés.

    De mikor megtudtuk, hogy a pixisben nem egysülnek a sejtjeink, nagyot csalódtunk, ráadásul csak 1 nappal később bökték meg őket, ami szintén rontja az esélyt a megtapadásra.

     Ma (20-án) teszteltem egy rohadt nagy negatívat és azzal próbálom magam hülyíteni, hogy biztos csak túl korán volt. 

     

    Félek, hogy az egészet még végigjátszuk mégegyszer, csak nem tom a főnököm mit fog szólni hozzá. Mivel most 2 hét táppénzen vok.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top