Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kérd és megadatik

naju
Létrehozva: 2007. május 30. 16:09
Sziasztok!

Olyan emberekkel szeretnék beszélgetni, akik olvasták vagy már hallottak a következő című könyvet:
Esther és Jerry Hicks: Kérd és megadatik! (Bárki lehetsz, bármit megtehetsz, és bármire szert tehetsz!)
És van kedvük a tapasztalatokat megosztani egymással és velem.
Aki nem ismerné röviden leírom, mire számíthat, ha elolvassa. A vonzás törvényéről szól, amire gondolsz, azt vonzod be az életedbe. De ezen tudsz változtatni, ha akarsz és olyan dolgokat vonzol be, amire előtte nem is számítottál, avagy hogyan érjünk el bármit (bármit!), életünk bármely területén, élvezettel és könnyedén.
A könyvben nekem az tetszett a legjobban, hogy különböző gyakorlatokkal megmutatja, hogyan kell a föld fellett járni 5 cm-rel és boldognak lenni a cél eléréséig.
  1. 2009. február 8. 23:007101.
    Azt teszel bele amit akarsz és amikor akarod, sőt akkor is nézegeted vagy dobsz ki belőle valamit. Ha én nem találtam képet, kivágtam szavakat: pl. EGÉSZSÉG, REFORMTÁPLÁLKOZÁS stb. Szóval amire nem találsz esetleg konkrét képet. De pl. egy boldog mosolygós ember is szimbolizálhat bármit. Ezt te érzed, mit vált ki belőled egy kép.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_663437 (7100)
    2009-02-08  22:49
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 8. 22:497100.

    Jahaaj, mielőtt még elfelejteném, egy hülye kérdés a teremtő varázsdobozzal kapcsolatban, még nem csináltam meg, de már szinte minden együtt van ahhoz, hogy megcsináljam (még 1-2 apróság hiányzik). Mildo! Még egyszer leírnád, hogyan szimbolizálták az általad belerakott képek az elérni kívánt vágyaidat? És a munkahelyeddel kapcsolatban mit tettél bele, vagy hogyan kívántál? (Annyira jó és lelkesítő volt olvasni, hogy betűre pontosan valóra vált, amit ezzel kapcsolatban kívántál!)

    A másik kérdésem az lenne, bárkihez, aki tud erre válaszolni, hogy utólag, vagy közben is lehet még belerakni ezt-azt a dobozba, vagy mindent egyszerre kell?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 8. 22:447099.

    Ja, egyébként az üzenet maga, tehát a velem közölni kívánt információtartalma többrétegű és nagyon mély. És hogy is mondjam, valahogy pontosan tudta, aki feladta, hogy rám milyen oldalról lehet hatni, hogy földoldódjon a korábban rám jellemző, szorongásból adódó görcsös elzárkózásom. Tetejébe reggel még volt ennek egy "előkészítő fázisa" (egy általam kapott telefonhívás formájában), ami szintén teljesen rám szabott, megint csak pontosan tudta a feladó, hogy mivel lehet felpiszkálni a cselekvőképességemet. Aminek egyébként megint van egy előzménye, egy néhány nappal ezelőtti hülye ihlet formájában, hogy nézzek utána valakinek az iwiw-en. Aztán, hogy nézzem végig az illető ismerőseit.

    A két kulcsfogalom, amin keresztül hatottak rám ezek a dolgok: a (túlnyomórészt sosem külső tulajdonságokra irányuló) hiúságom és az utánzóképességem, illetve az utánzásra való hajlamom, amivel egy rendkívül erős beleérző (mások helyébe magamat beleképzelő) képesség jár együtt (hangsúlyoznám, hogy utóbbiból - ÖNKÉNTELEN és nagyon erős beleérzőképesség - eleddig inkább károm származott, az már önmagában plusz jelzésértékű, hogy ezek szerint e tekintetben is fordult a kocka, mostantól úgy tűnik, hasznomra tudom fordítani ezt a tulajdonságot).

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_663437 (7098)
    2009-02-08  22:35
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 8. 22:357098.

    Sziasztok! Most regisztráltam a canadahun fórumára. Már túl álmos vagyok, hogy belenézzek, de holnap majd elkezdek hozzászólogatni, nagyon tetszik. Köszi, biobio, ez jó tipp volt!

    Nekem tök jól sikerült a mai napom, ami rendkívüli módon meglepett, mert annak alapján, amit terveztem, azt hittem, egy tök gáz lesz az egész. Pont az ellenkezője történt, sőt!

    Továbbá, fura jelet (vagy üzenetet?) kaptam egy könyv formájában, amit sosem olvastam még, noha már 3 éve megvan. (Úgy nyomtatták ki, és egyáltalán nem ezoterikus témájú.) Nagyon rövid idő alatt bekattant a dolog! Mármint az üzenet. Tök jól érzem magam egyébként ettől.

    Jellemző egyébként, hogy annyira személyre szabott ez az egész, hihihi. Mármint az üzenet. Pont olyan stílusú, mint amilyen az én alaptermészetem. Nagyszájú, tekintélyelvet tagadó, járatlan utakat kedvelő, és nagyon profán. Ja, igen, és vicces.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. február 8. 22:287097.
    Nekem is ez a mondat válik be. Megnyugtató, hogy elhiszem, mindíg van mindenre pénz amire szükségünk van. És ez így is van. Rájöttem, hogy ha tényleg azt is érzem amit mondok, akkor működik a dolog. Hiába mondogatnám ezt a mondatot, ha közben azon járna az eszem, hogy na, jó, de mi lesz ha..., honnan lesz akkor pénzem stb. Tulajdonképpen már nem is gondolkodom ezen. Elhiszem, hogy így van és kész.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (7094)
    2009-02-08  20:38
  6. 2009. február 8. 22:247096.
    na, ne má! légyszi ne lépjél le tőlünk. nekem is vannak negatív napjaim, meg szerintem mindenkinek. Az a lényeg, hogy fokozatosan egyre jobban el tudjál bánni a negatív gondolatokkal. Nem kell rájuk haragudni, mert felnagyítod őket. Van amikor azt mondom: Jé, látlak ám benneteket! Most pont az ellenkezőjére fogok gondolni. És kitalálok valami jó pozítívat helyette. Elküldtem neked a jólét kútját. vedd rá magad és írd le mindennap 10-szer a vágyad. Hidd el, hogy megnyugtat és egyre inkább elhiszed, hogy amit leírsz az igaz is. Én mindíg valami köszönetmondatot fogalmazok meg: " köszönöm, hogy az Isteni rend szerint egészséges vagyok én és a családom tagjai. És ez így van!" Vagy ami fontos neked, bármi. Mindenkinek más a fontos, nem kell mások értékrendjével törődnöd. Minden reggelt ezzel kezdek, nem hagyom ki sosem. Mindenkinek van rá öt perce ha akarja.
    előzmény:
    ragaszto (7093)
    2009-02-08  20:38
  7. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. február 8. 20:527095.
    Szeretet meg félelem. Ez arányán ha javitotál már előrelépés. Milyen előrelépést vársz. Tul sok az elvárás magadtól is bukta.
    Nekem a vizualizáció nem megy még ,biztos az ehez szükséges agysejtjeim hiányoznak - de kifejlesztem(Olyan mind az akváriumhalak pusztulás előtt.)
    Néz szembe azzal amitől félsz,vond le belőle a tanulhatót mert csak ugy iktathatod ki ha tudod a miértet. Minden rossz  ( mármint amit mi anak tartunk) tanitt valamire. Tanulságot levonjuk félelem elillan.
    előzmény:
    ragaszto (7093)
    2009-02-08  20:38
  8. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. február 8. 20:387094.
    Persze ,hogy értem Mostanába töbször volt igy. Mikor vásároltam megkaptam amit akartam és még melléje . Hol leárazás miatt fizetem kevesebbet mind amit kellett volna,hol még kapta melé valamit ajándékba. A varázsige. " Mindenre elég a pénzem amire szükségem van. És egy jó ideje nincsenek anyagi gondjaink. Pedig volt egy halom pluszköltség . Táborba voltak a gyerekek 1 hétig.
    előzmény:
    szivárvány50 (7089)
    2009-02-08  11:15
  9. 2009. február 8. 20:387093.

    Sziasztok,

    jo hogy ennyit irtatok, mert a mai napom kisse felre csuszott. Benneteket olvasgatva sikerult  vidamabb allapotba kerulnom.

    Hajnalban azt eszleltem, hogy rettentoen viszket a szemem, fel akartam kelni, de ugyanabban a pillanatban mar vissza is aludtam. Reggel a tukorbe nezve lattam, hogy veres a szemem, majd ramjott mindenfele panik a negativ gondolataimtol, egy ido utan meg mar azon vettem magam eszre, hogy elkezdtem santitani. Le voltam dobbenve. A szememen a kammila pakolas, en meg a labamra santitok! /Sajnos nincs egy rendes nevetos szmajli sem, mindegyik ugy nez ki mint amikor a kutya vicsorgatja a fogait!/

    Erosen gondoltam ratok- ezen mar regebben is elgondolkoztam, hogyan tudtok csak ugy egyszeruen 'lelepni' a negativ gondolatokrol?

    Nekem ilyenkor csak tovabbi negativumok jutnak eszembe.  Ma pl. az, hogy a kabatom belese alol halasztam ki egy honappal ezelott egy szemuvegfulet, lyuk sehol, mindossze a beles aljan egy, egymilimeteres. Kulonben sok osszeszurkalt fenykep meg nem felsorolhato vacak dolgok ide-oda bebujtatva kerultek napvilagra az utobbi evekben. Mindez eszembe jutott es rajottem, hogy  valamit 'nem akarok' vagy 'nem tudok' meglatni csak nem tudom magamnal vagy a paromnal mivelhogy o a tettes. Delutan mar hozott a fiam szemcsoppeket amitol kisse konnyebb lett es utana mar azt kezdtem el sajnalni, hogy orakon at tele voltam negativ gondolatokkal. Mar arra is gondoltam, hogy tobbe a topikba se irhatok, mert sehogy sem haladok, no, de mint mondtam is ujra batorsagot kaptam toletek es ismet neki gyurkozom...

    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09
  10. Torolt_felhasznalo_179820
    Torolt_felhasznalo_179820
    2009. február 8. 15:207092.
    Minden elismeresem a sikereidhez!!!  Nagyon jo volt olvasni a hsz-ed. Tovabbi jo szarnyalast!!
    előzmény:
    szivárvány50 (7086)
    2009-02-08  09:37
  11. 2009. február 8. 13:087091.

    http://avonzastorvenye.hu/aki_hisz_nem_fel.php

     

    Olva ssátok el, nagyon tanulságos és már oly sokszor beszéltünk róla!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. február 8. 12:547090.

    ▲ Nagyítás

    Értékelje Ön is!

    Robinson, Jonathan:Intuitív tisztánlátás azonnal - 200 válasz, mely elvezet álmaid életéhez

     

    Danvantara Kiadó, 2009142 oldal Kötés: papír / puha kötés ISBN: 9789639858039

    A következő üzenet mindig ott vár, ahol éppen tartózkodsz.

    E könyv felülmúlhatatlan módszert kínál ahhoz, hogy főszereplőjévé váljunk saját életünknek. Többségünk tudja, milyen a megfelelő életvezetés, ám túlságosan ritkán élünk ennek megfelelően. Legmélyebb vágyaink felfedésével és befolyásolásával életünket igazi mesterművé varázsolhatjuk! Könnyen beláthatjuk, hogy a boldogsághoz és a belső beteljesüléshez elengedhetetlen létrehozni azt az életet, amilyet valóban élni akarunk.

    E könyvben sajátos, különlegesen megfogalmazott kérdések megválaszolásával azonnali bepillantást nyerünk az élet minden fontos területére. A tudós író, Jonathan Robinson pszichoterapeuta egyszerű, mégis provokatív kérdéseinek megválaszolásán át tisztázódnak az olyan részletek, mint: a mélyebb, igazabb szerelem, a valódi hivatás, célkitűzés, kitartó következetesség, öröm és megelégedettség.

     

     

    Ez is jó könyv lehet! Mindíg azt gondolom, hogy már nem találok érdekes könyvet, de hát akkor rám találnak ők!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. február 8. 11:157089.
    A titok csekkem a pénztárcámban van. Bárhol fizetek, az az érzés van bennem, hogy még van pénzem. Január hónapban érdekes módon több pénzem maradt a kevesebből, mint előtte a többől, pedig nem mondtam le semmiről. Lehet, hoyg kevesebbet vásárlotam, de nem tünt fel számomra, hogy bármiről is lemondanák.Na ezt most jó leírtam, de biztos értitek.
    előzmény:
    biobio1 (7087)
    2009-02-08  10:08
  14. 2009. február 8. 11:097088.

    Szia!

     

    Vetted, vagy letöltötted a könyvet? Ha letöltés, akkor honnan? Köszi!

    előzmény:
    jucu50 (7044)
    2009-02-07  23:34
  15. 2009. február 8. 10:087087.

    Hát ez nagyszerű! Az egész, amit írsz olyan lelkesítő. nagyon örülök neked, önző módon azért is ,mert te magad igazolod, hogy jó úton járunk.

    ha már itt tartunk, volt nekem is titok csekkem. Fogtam magam és ráírtam 1200000 Ft-ot. A pénz bejött, egy részét már leírtam, hogyan jutottunk a konyhához való pénzhez és még 2 részletben a többi. kiraktam egy jól látható helyre a csekket (a hűtőre hűtőmágnessel). Csak ránéztem naponta többször, mást nem csináltam, úgy értem nem gondoltam rá, hogy na, vajon honnan. Nem akartam negatívan befolyásolni magam. Az összes pénzt a lakásra költöttük, ráfért a felújítás, nagyon örülünk neki. Új csekket írok, el tudnánk költeni. Ja, kb. fél év múlva jött az első összeg.

    előzmény:
    szivárvány50 (7086)
    2009-02-08  09:37
  16. 2009. február 8. 09:377086.

    Közeledik a nap amikor az első jelet kaptam. Egy évvel ezelőtt egy februári napon rosszul lettem ami észhez térített, hogy ez így nem mehet tovább. Akkor kezdtem egy fogyókúrába magamtól aminek egy hónap után nem láttam az eredményét és a lelkesedésem odalett.Ekkor jött egy másik jel:olyan emberrel hozott össze a sors aki  megismertetett egy étredkiegészítő termékskálával, ami nem csak a fogyásomban segített, helyreállította a testem öngyógyító folyamatát is.

    Az eredmény kézzel fogható!Számomra bizonyított.Ebben nagy szerepet játszott a hitem is.Az orvosomnak elmondtam mit fogyasztok,azt mondta rosszat nem teszek de az eredményt nem látja garantáltnak. Ez az ember akitől az étrendkiegészítőimet kapom,akkor  felhívta a figyelmem a Mennyei prófécia c.könyvre. Azóta az életem megváltozott. Sorban jönnek a "véletlenek".Érzem, hogy valaki fogja a kezem, írányít.Itt vagytok Ti, akikre "véletlen" akadtam, mindig azt a könyvet kapom meg általatok amire épp a legnagyobb szükségem van. Hálás vagyok érte! Az az ember aki elindított ezen az úton a legjobb barátom lett. Hálás vagyok azért, hogy a barátja lehetek.Elvesztettem a legjobb barátnőm barátságát. Hálás vagyok, mert nem ragadtam le, továbbléptem.Ez is egy jel volt, hogy fejlődnöm kell.Annyi minden itt hever előttem, csak észre kell vennem.Elvették a rokkantnyugdijam mert meggyógyultam. Hálás vagyok a gyógyulásomért.Hetek óta az foglalkoztat, hogyan tudom a kieső bevételem pótolni. A napi 4 órás munkahelyem nem akarom lecserélni, szeretem ezt a munkát, örömmel csinálom, jól érzem magam, de ebből megélni nem lehet.És most jönnek a jobbnál jobb ötleteim,a lehetőségek itt hevernek előttem!A bőség zavarában vagyok.Már csak el kell döntenem, melyiket válasszam. Most ott tartok, hogy vizualizálom, melyik tevékenység okoz számomra nagyobb örömet.

    Mildo azt írtad, hogy szárnyalok. Igen, szárnyalok.Tele vagyok hittel, hiszem, hogy minden álmom valóra válik! A titok csekkemen gyűlik a pénzem, egy év múlva milliomos leszek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. február 8. 08:467085.

    Mosolygós szép reggelt Mindenkinek!

     

    "FEBRUÁR 8

     

    Az élet elvezet bennünket az ellentétünkhöz

     

    Legtöbbször nagyon könnyen elfogadjuk és kifejezésre juttatjuk valamelyik polaritásunk egyik oldalát, ám a másik oldalával már nehezebben boldogulunk. Az is előfordul, hogy megállunk a biztonságos középúton, mert nem merjük kifejezni egyik végletet sem. Ha azonosultunk az egyik oldallal, az élet mindíg az ellentéte felé taszít bennünket. Ha középen érezzük magunkat jól, az élet mindkét irányba taszíthat bennünket, vagy egyszer az egyik, aztán a másik irányba. Ezt sok esetben a kapcsolatainkon kersesztül teszi. Azok az emberek, akikkel kapcsolatban állunk, leginkább arra késztetnek bennünket, hogy kifejezhessük az addig számunkra ismeretlen részünket.

     

    *

    Mely tulajdonságaimat ismerem jól?

    Melyeket tudom kifejezésre juttani?

    Melyek az ezekkel ellentétes tulajdonságaim?

    Mennyire tudom kezelni ezeket?"

     

    További mosolygós szép napot Mindenkinek!

    Az enyém az!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. február 8. 08:197084.

    Sziasztok!

    Jó reggelt és hoztam pár finomságot!

    Ma is egy csodálatos napunk van!!!

    Jucus: örülök, hogy benéztél, ritkán jössz mostanában, és gyönyörű a családod!!! Én is megnézem ezt a könyvet amit említettél, amit Bio említett azt már le is töltöttem. 

    Hogy mennyit bírtok írni, és milyen baglyok vagytok

    Én tegnap este hamar lefeküdtem, mert párom megint rosszul volt és ilyenkor csöndre van szüksége, nem volt más választásom, vagy még beköltőzhettem volna a fürdő kádba olvasni, de az elég kényelmetlen.  Viszont már 6-kor felébredtem, hogy kialudtam magam.

    Tegnap este eldugtam pár játékot, mert soha nem pakolja el maga után a kicsi fiam, még nem vette észre, de azt mondom neki, hogy itt járt a lopó manó és elvitte. Hátha tanul belőle. 

    Most hogy Jucus tett fel képeket magáról, olyan jó lenne látni titeket is, hogy legalább legyen mihez kötni a neveket. Én egy nyílt titok vagyok, hisz a bem oldalamon elég sok kép van. 

    Én is sokat gondolkoztam azon, hogy hogyan lehetne megtudni merre van az én utam, vagyis azt tudom, hogy ebben a témában vagyok elég jártas és  ezzel foglalkozom a legszívesebben, de azt még nem tudom, hogyan lehetne ebből megélni. Vagy mi az a tevékenység ami örömteli munkának is jó lenne, bár ez a munka szó nem igazán tetszik, inkább a tevékenység. Jó lenne útmutatást kapni erre. 

    Tudjátok nemrég említettem, hogy van egy nagyon jó ötletem, csak még nem tudtam eldönteni, hogy tényleg szívből igazán akarom-e. Most várok egy jelet, hogy nekem tényleg arra kell-e mennem? Na majd megjön erre is a válasz.

    Legyen olyan napotok amilyet teremtettek magatoknak!!!

    előzmény:
    jucu50 (7063)
    2009-02-07  23:58
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 8. 01:017083.
    Köszi! Most már én is megyek aludni, de holnap valószínűleg megejtem a dolgot. Egyébként ez tök jó!
    előzmény:
    biobio1 (7076)
    2009-02-08  00:27
  20. Torolt_felhasznalo_179820
    Torolt_felhasznalo_179820
    2009. február 8. 00:557082.
    Jo ejt! En is hasonlo jokat kivanok!
    előzmény:
    biobio1 (7081)
    2009-02-08  00:53
  21. 2009. február 8. 00:537081.
    Lassan én is megyek aludni, a leánykám gimis bálban van, egyre ér haza, már leesik a fejem az álmosságtól. Jó volt veletek beszélgetni, mint mindíg. Szép jó éjszakát mindenkinek, és minden vágyatok válljon valóra!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_179820 (7080)
    2009-02-08  00:47
  22. Torolt_felhasznalo_179820
    Torolt_felhasznalo_179820
    2009. február 8. 00:477080.
    Teljesen igazad van!!! Ez a helyes hozzaallas!!! Nem szabad rovid ido utan feladni, azzal, h "ugysem sikerul(het)"... El kell fogadni, h nem mindig megy egybol, de attol meg sikerul, vagyis hinni kell!
    előzmény:
    biobio1 (7079)
    2009-02-08  00:42
  23. 2009. február 8. 00:427079.
    Pedig ez a kulcsszó a hit. igen, ez hiányzik sokszor. Nekem pont ezért jó a vizualizáció, mert olyan mélyen beleélem magam, hogy el is hiszem. ez könnyebb nekem "kisebb" dolgokban. a nagyobbak, fontosabbak már nehezebbek, de már oda is eljutottam, hogyha nem sikerül akkor is tovább csinálom, és úgy fogom fel, hogy a jelen helyzetben valószínűleg ez volt a legjobb ami történhetett és a továbbiakban ez a kiindulóalap. nekem ez nagyon nagy előrelépés. Mindíg bízom továbbra is. Mit veszíthetnék vele?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_179820 (7077)
    2009-02-08  00:35
  24. Torolt_felhasznalo_179820
    Torolt_felhasznalo_179820
    2009. február 8. 00:377078.
    ...meg csak... 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_179820 (7077)
    2009-02-08  00:35
  25. Torolt_felhasznalo_179820
    Torolt_felhasznalo_179820
    2009. február 8. 00:357077.

    Igen, par eve vegeztem tanfolyamot, egy darabig csinaltam is, aztan jott egy zurzavaros idoszak, tul feszult voltam es abbamaradt a dolog.

     

    Nekem nem annyira a vizualizalassal van gondom, inkabb a hittel. Pedig meg a tanfolyam elott tortent, h dr. domjan Laszlo azt tanacsolta egy musorban (Puder) a tanfolyamot nem vegzetteknek, h elalvas elott gondoljanak vmre, amit nagyon szeretnenek. En meg is tettem, honapokig tartott, de megkaptam (pedig meglehetosen valoszinutlen dolog volt, ma visszagondolva hihetetlen, h megtortent).

    Olyan "nincs mit vesztenem" alapon csinaltam, ezert nagyon lazan, jatekosan fogtam fel a dolgot (azzal sem torodtem, h alfaban vagyok-e, megcsak eszembe sem jutott az alfa allapot), sztem emiatt sikerult.

     

    Ez hianyzik most: h lazan fogjam fel es igy el tudjam hinni, h bekovetkezik, amit akarok. Hogy ne tartsam gyerekessegnek. De ebben segitetek Ti. Nagyon jo olvasni a hsz-eiteket, megerositenek. A te mai hsz-eid pedig kifejezetten lelkesitoen hattottak ram, amellett, h "technikai jellegu" segitseg is volt... a vizualizalas fejlesztesehez kulon gratula! Mindenkinek: Koszi!!!!  

     

     

    előzmény:
    biobio1 (7071)
    2009-02-08  00:09
  26. 2009. február 8. 00:277076.
       Lemon! Itt egy kis ízelítő a könyvből, hogy legyen kedved regelni. Most töltöttem le, érdekesnek ígérkezik:PERSPEKTÍVÁK

     

    Amire a kutatók és orvosok ma képesek, ötven évvel ezelőtt még lehetetlennek számított. Még ma is, minél inkább feltárul előttünk az ismeretlen, annál szélesebb távlatok nyílnak meg mögötte. Kutatásaink elvezettek bennünket a Világegyetem határáig, felfedezték, hogy legalább 250 milliárd csillag alkotja Galaxisunkat, és bebizonyították, hogy ilyen csillagrendszerek billióiból épül fel az Univerzum. Csoda ez? Igen.

    Saját testünk belsejébe pillantva, nem kisebb csodára bukkanunk. Hogy ősi, hermetikus elmélet szerint a részecskék világának működése hasonló elveken nyugszik, mint a csillagrendszereké. A (mikrovilág mércéjével mérve) hatalmas üres terek - amelyek az atomok magjait elválasztják a köröttük keringő elektronoktól - létezését a kvantumfizika megerősítette és folyamatosan kutatja. Az atomokból szerveződő molekulák, köztük az élet titkát rejtő DNS, felbukkantak az elektronmikroszkópok zölden világító képernyőjén. De hogyan rejti testünk "tervrajzát" a DNS "szövege", befolyásolja-e életkorunkat és betegségeinket? Megfejthetjük-e a titkot valaha? A válasz: igen!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. 2009. február 8. 00:127075.
    Na, ez az öröm! nagyon szép gyerek!! Puszi nektek!
    előzmény:
    jucu50 (7073)
    2009-02-08  00:11
  28. 2009. február 8. 00:117074.
    neked is szép álmokat, várjuk a holnapi, illetve mai üzenetedet!!
    előzmény:
    szivárvány50 (7069)
    2009-02-08  00:05
  29. 2009. február 8. 00:117073.
    Még 1 képet teszek fel,(igaz itt nem igen szokás),de azért az unokát is megmutatom
    előzmény:
    jucu50 (7070)
    2009-02-08  00:05
  30. 2009. február 8. 00:107072.
    Álmodj szépeket!!!
    előzmény:
    jucu50 (7070)
    2009-02-08  00:05
  31. 2009. február 8. 00:097071.
    ja, és nem tudom, hogy te agykontroloztál-e, de nekem egyre jobban megy a vizualizáció. eleinte igen erőlködtem, de aztán abbahagytam, mivel nagyon kellemetlenül éreztem magam. észrevettem, hogy napról napra fejlődik a képzelőerőm, ami igen a béka s..e alatt volt és már szinte mindent el tudok képzelni, jó részletesen és persze érzem is az örömöt stb, ami nagyon fontos.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_179820 (7067)
    2009-02-08  00:01
  32. 2009. február 8. 00:057070.

    Mondtam,hogy csak kicsikét!

    Na ,most már tényleg futok,mert reggel korán kelés,mert megyünk Isten tiszteletre!

    Puszi,és jó éjt kedveskéim!!!

    előzmény:
    biobio1 (7066)
    2009-02-08  00:01
  33. 2009. február 8. 00:057069.

    Húúúú, lányok ma már február 8 van! Hogy  fogok én reggel jelentkezni?Pedig lenne mit írnom, de meghagyom reggelre!

    Jó éjszakát mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2009. február 8. 00:047068.
    Akkor utánanézek, mivel letöltési lehetőséget nem találok. Bár az igazán jó könyveket jobb szeretem a könyvespolcomon látni.
    előzmény:
    jucu50 (7065)
    2009-02-08  00:00
  35. Torolt_felhasznalo_179820
    Torolt_felhasznalo_179820
    2009. február 8. 00:017067.
    Ezer koszonet!!! 
    előzmény:
    biobio1 (7062)
    2009-02-07  23:57
  36. 2009. február 8. 00:017066.
    Nem is öreg! Tessék dícsérni! a fiúkhoz gratulálok, négy gyerek az már nem semmi!!!
    előzmény:
    jucu50 (7063)
    2009-02-07  23:58
  37. 2009. február 8. 00:007065.
    Ja,és vettem,mert ma úgy gondoltam,hogy körül kell néznem , könyv ügyileg,és nem volt véletlen
    előzmény:
    jucu50 (7063)
    2009-02-07  23:58
  38. 2009. február 7. 23:597064.
    Nekem ez a legszebb ima az összes Murphy könyvből amit már volt szerencsém olvasni! benne van minden!
    előzmény:
    jucu50 (7061)
    2009-02-07  23:55
  39. 2009. február 7. 23:587063.

    Igen ,ennyit,ez az én csipet csapatom:))

    Négy fiú édesanyja vagyok!

    Apuka,csak egy cseppet öregebb

    előzmény:
    biobio1 (7060)
    2009-02-07  23:53
  40. 2009. február 7. 23:577062.
    Az a helyzet, hogy én nem végeztem agykontrollt. Eleinte igen idegesített, hogy fogalmam sem volt róla, vajon alfában vagyok-e. Mikor már nem érdekelt a dolog, akkor tudtam ellazulni, főleg meditáció közben. Én letöltöttem a virtuális szellemi kikötő lapjáról az "agykontrolltanfolyam után "c. CD-t és ezen van a képzeletkontroll vezetett meditáció is többekközt. Ezt napi szinten használom, és tuti, hogy alfában vagyok, teljesen beleélem magam az elképzeléseimbe.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_179820 (7059)
    2009-02-07  23:52
  41. 2009. február 7. 23:557061.

    Ezt a napi imát,még régen Lencitől kaptam,bemásolom Nektek:

        Minden napi gyakori ima

     

    Istenben élek, mozgok, létezem. Isten bennem él, mozog, létezik. Szeretet, béke és jóindulat sugárzik belőlem embertársaim felé. Isten szeretete meggyógyít engem, és átjárja egész lényemet. Kijelentem, érzem, tudom és hiszem, hogy Isten szeret, vezérel és meggyógyít engem és családom tagjait, és örökké vigyáz ránk.

        Megbocsátok mindenkinek, Isten szeretete, békéje, jóindulata sugárzik belőlem mindenki felé. Lényem középpontja az Isteni béke. Ebben a csodálatos nyugalomban érzem az Ő erejét, útmutatását, szeretetét és az Ő Szent Jelenlétét.

        Isten vezérel minden utamon. Az ő szeretetének folyama keresztül áramlik rajtam Tudom, hogy problémáim mind megoldódnak az Isteni elmében. Kimondott szavaim bizonyítják, hogy mely forrásból erednek. Örvendezem, és hálát adok, mert tudom, hogy imám meghallgatásra talált. Úgy legyen

     

     

    előzmény:
    biobio1 (7057)
    2009-02-07  23:51
  42. 2009. február 7. 23:537060.
    nem is néztem át rajtad, éppenséggel, hogy nézegettelek benneteket!! Rá akarok keresni a neten. Te letöltötted vagy megvetted? Ennyi férjet tartasz??
    előzmény:
    jucu50 (7056)
    2009-02-07  23:50
  43. Torolt_felhasznalo_179820
    Torolt_felhasznalo_179820
    2009. február 7. 23:527059.
    Nagyon koszi!!!  Akkor mar csak egy hulye kerdesem lenne ezzel kaapcsolatban: Alfaban kezelted el vagy teljesen eber allapotban?
    előzmény:
    biobio1 (7045)
    2009-02-07  23:35
  44. 2009. február 7. 23:517058.
    Bocsi:ajánlottam:))
    előzmény:
    jucu50 (7056)
    2009-02-07  23:50
  45. 2009. február 7. 23:517057.
    Az a baj, hogyén leggyakrabban a képzeletkontrollt alkalmazom mostanság, de hát ebben az esetben nincs konkrét dolog amit elképzelhetnék. esetleg elképzelem, hogy mennyire örülök, hogy végre rátaláltam arra ami tényleg érdekel. egy próbát megér.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_179820 (7054)
    2009-02-07  23:46
  46. 2009. február 7. 23:507056.
    Olgikám,pont az elöbb ajánlotam egy könyvet,abban nagyon sok ilyen van,csak átnéztetek rajtam
    előzmény:
    biobio1 (7055)
    2009-02-07  23:48
  47. 2009. február 7. 23:487055.

    Ezt már páran megkérdeztük itt a fórumon, de nem igen tudta senki, pedig engem is nagyon érdekelne ( mi a francért írok állandóan más-más betűtipusban???) én most ott tartok, hogy megfogalmaztam egy imát, miszerint rábízom Istenre, hogy megmutassa az utat és hogy felismerjem a lehetőségeket. ha valakinek van jó ötlete, vagy bevált nála valami én is szivesen venném a segítséget!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_663437 (7049)
    2009-02-07  23:41
  48. Torolt_felhasznalo_179820
    Torolt_felhasznalo_179820
    2009. február 7. 23:467054.
    Agykontroll-tanacsadok?? Probaltad mar?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_663437 (7049)
    2009-02-07  23:41
  49. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 7. 23:447053.
    Oké, előbb-utóbb úgy is meg akartam volna tenni. Akkor majd fölmegyek, még nem tudom, mikor, de megejtem. Most húzok vissza vasalni, közben meg ánglius csepűrágókat (úm. popsztár) nézek a 80-as évek első feléből. De majd még visszajövök.
    előzmény:
    biobio1 (7050)
    2009-02-07  23:42
  50. 2009. február 7. 23:447052.

    én nagyon vágyom egy könyvre: Dr. Joseph Murphy: Tedd magad gazdaggá. nem találkozott vele valaki? én is szeretnék!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_697197 (7043)
    2009-02-07  23:31

Címlap

top