Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Üvegfestés

hannaluca
Létrehozva: 2003. augusztus 19. 16:16
Sziasztok! Nem érdekel valakit üvegfestett dísztárgy, váza, gyertyatartó?

Ezzel foglalkozom hobbi szinten, a környéken, ahol élek két virágboltot már ellátok ilyenekkel. Ha érdekel jelentkezz, tudok küldeni esetleg fotókat!

Köszi előre is!
  1. 2012. május 30. 12:131334.

    Kedves Üvegfestők!

     

     

     Budapest, XXIII. kerület.Soroksári Kreatív 40nm-es műhelyben oktatóknak, előadóknak lehetőséget biztosítok, különböző foglalkozások, tanfolyamok megtartására, "bérleti-óradíjért cserébe" ...A Reklámozásban, hírdetésben segítek az oldalaimon, valamint plakátokkal a Művelődési Házban , Könyvtárban és környező iskolákban, Óvodákban.
    Ha valakit érdekel írjon üzenetet privátban! Számlaképes vagyok! Megköszönöm, ha ezt megosztjátok....És azt is megköszönöm, ha itt maradhat a felhívásom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2012. május 21. 16:051333.
    2mm-es síküveg 500ft/n2-es áron kapható:  +36-1-310-4116
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2009. december 28. 10:131332.

    Köszönöm az elismerést!

     

    Igaz, ide már nem irogatok, csak néha-néha visszanézek... Munkáimat láthatjátok a honlapomon, ott frissítgetem a képeket... 

     

    www.bmaya.eoldal.hu

    előzmény:
    anika19 (1331)
    2009-12-27  18:54
  4. 2009. december 27. 18:541331.

    Sziasztok!

    Szomorú vagyok, hogy csak most találtam ide, mikorra ennyire leült a topik.  Végigolvastam az összes hozzászólást, eleinte egy kicsit zavaró volt, hogy a matrica- és az üvegfestés keveredett, de látom többen vagytok akik mindkét "műfajban" otthon vagytok, illetve matricával kezdtetek.

    Az aktívabb tagoknak megnéztem az oldalát, remélem nem gond, de jó látni mennyi szépet alkottatok.

    Hilad: Nagyon tecc a képeid, az Eisteined, de hiába néztem nem tudtam rájönni, hogy kontúrral vagy anélkül készült-e!?

    Bonzi: Mi már taliztunk az indexen és azóta is elbűvölnek a képeid!

    Stuci: Szépek az alkotásaid, a kutyád meg zabálnivaló!

    BMaya: Azok a képek amiket itt megmutattál egyszerűen gyönyörűek, az "én színeimet" használtad!

    Egyszóval gratulálok nektek és a többi topikos kollégának is az alkotásaikhoz!

    Én kb.másfél-2éve kezdtem üvegfesteni, először képeket készítettem, most karácsonyra festettem előszőr mécseseket, poharakat a családnak, kollégáknak.

    Remélem elindul egy kicsit errefelé az élet és vissza-visszanéztek ide, mert egy fecske nem csinál nyarat! Én szeretem megosztani másokkal a tapasztalataimat és persze nem a saját káromon tanulni is (bár ha én valamit a fejembe veszek).

    A mielőbbi viszontlátásra, Anita.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. július 7. 14:461330.

    sziasztok!

    szeretnék kérdezni Tőletek valamit: adott 2 nagyobb (ablakméretű) üvegtábla és felvetődött az ötlet,hogy üvegfestéssel lehetne elkészíteni reklámtáblának. a kérdésem az lenne,hogy a napsütés,eső,hó,fagy...stb  mennyire károsítja a festéket? merthogy ezek a táblák aztán a szabadban lennének. válaszotokat előre is köszönöm!

    olgis. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_481033 (1)
    2003-08-19  16:16
  6. 2008. december 21. 22:261329.
    huha, sikerült megtalálnom:) egy német oldalon volt fent, pedig magyar oldalra emlékeztem:)
    előzmény:
    alamelphan (1328)
    2008-12-21  22:13
  7. 2008. december 21. 22:131328.
    Sziasztok!Segítségeteket szeretném kérni! Pár hete találtam egy nagyon jó kis sablonos oldalt, ahol voltak foglalkozásról/munkáról képek. Úgy emlékeztem hogy beraktam könyvjelzők közé, de most nem találom:'( Nem tud valaki olyan oldalt ahol ilyen sablonok vannak? Páromnak szántam volna egy vicces képet, de ez így nem fog összejönni:( Köszönök előre is bármilyen segítséget! :(:(:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. július 31. 21:091327.
    Az is jól lehet. Hobbi boltokban szoktam azt is látni. könnyebb a használata mint a kontúrnak.
    előzmény:
    zokni17 (1326)
    2008-07-31  17:44

Címlap

top