Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hólyaghurut-hüv elygyulladá

Torolt_felhasznalo_285819
Torolt_felhasznalo_285819
Létrehozva: 2007. július 22. 15:30

Sziasztok!

Azért indítom a topicot, mert már hosszú hónapok óta szenvedek ugyanattól a problémától, nevezetesen a húgyúti fertőzésről, vagy hólyaghurutvról van szó és az ehhez társuló hüvely-gyulladásról. Folyamatosan, szinte havi rendszerességgel visszatér, holott kezelésenként 10-15.000 Ft-ot költök gyógyszerekre. Novemberben volt egy műtétem, ahol vér-vizeletvételkor kiderült, hogy húgyúti fertőzésem van, amit baktériumok okoznak, a vizeletemben a legfelső határ kétszeresének megfelelő baktérium volt. A napokban jutott tudomásomra, hogy ugyanez a baktérium fel tudja fertőzni a nemi szerveket, így a hüvelyben pl. gyulladást okoz, és amennyiben egyszerre nem kezelik ki az urológiai és a nőgyógyászati részét, akkor kölcsönösen vissza-vissza tudja az ember fertőzni saját magát, nem beszélve arról, hogy a partnere is elkaphatja. Ezt nekem eddig egy nőgyógyász sem mondta, a kenetből mindig lejött,hogy baktérium és hagyták ennyiben, mindig felírták ugyanazt az orvosságot, aztán járhattam vissza rendszeresen ugyanazzal a gonddal, de érdekesen egyiknek sem jutott eszébe, hogy az igazi oknak utánajárjon, miközben nekem már a szexuális életem is teljesen ellehetetlenedett.

Miután egyik napon kezembe került egy ilyen témával foglalkozó újságcikk felhívtam a dokimat és elmondtam neki, hogy mit tudok erről, és persze hevesen helyeselt, mire rákérdeztem, hogy akkor nem lehetne, hogy végre rendesen kikezeljenek egyszerre mind a két problémából? Mire nagy nehezen rábólintott, hogy majd a jövő héten megnézi mit tehet. Normális az, hogy nekem kell felállítani a saját diagnózisomat és nekem kell megkérnem az orvost, hogy ugyan már normálisan kezeljen ki? Ráadásul az utóbbi időben már magánorvoshoz jártam, mert azt hittem ő talán majd valóban utána jár a dolgoknak, de csalódnom kellett.

Most olyan nők-lányok tanácsait várom, akik küzdenek, vagy küzdöttek már hasonló problémával és várok javaslatokat különböző gyógyszerekről, kezelésekről, kinek mi jött be, hogyan sikerült a gond végére járni stb. stb! Én már teljesen tarthatatlannak érzem a helyzetemet, és ezt már lassan 2 éve csinálom hónapról-hónapra, de most jutottam el arra a szintre, hogy ha nem sikerül véglegesen megoldani a problémát, akkor már inkább a szexről is lemondok. 

Várom az érintettek, vagy a témában jártas személyek segítségét, talán nem csak én szenvedek ettől a helyzettől! Előre is köszönöm a segítő hozzászólásokat!

  1. Torolt_felhasznalo_843881
    Torolt_felhasznalo_843881
    2007. július 31. 08:1851.

    Szia!

    Nem valószínű, hogy egy lépésben meg fog oldódni a problémád.

    1. Állj le az antibiotikumokkal, mert a jó bacikat is kipusztítja, és ezért fertőződsz újra.

    2. igyál medveszőlő levél teát, az húgyúti fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő

    3,. ne egyél cukrot és sok szénhidrátot, viszont tényleg rengeteg folyadékot kellene innod.

    4. szedjél vmi immunerősítős cuccot, multivitamint, v. aloe verát.

    5. és szerintem csak akkor irrigálj, ha már nincs gyulladás a hüvelyben, különben szétmarja a nyálkahártyádat a folyadék, ami megint gyulladást okoz.

    Javaslom a Floragyn kúpot, mert abban van gyulladáscsökkentő + sebgyógyító + lactobacilus.

    Biztosan több hétig fog tartani, de megéri.

    Kitartást, és sok sikert!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285819 (1)
    2007-07-22  15:30
  2. Torolt_felhasznalo_498783
    Torolt_felhasznalo_498783
    2007. július 31. 08:0250.
    A betegtájékoztatóban votl, és még részletezték is, hogy csak a "hüvely környékének lemosására lehet használni 1:2 arányban higítva." Aztán felhívtam egy gyógyszerészt, aki szintén azt mondta, amit te írsz, hogy ez csak azt jelenti, hogy szájon át nem használható. Később megkérdeztem egy másikat, ő meg azt mondta, hogy irrigálásra ez a szer nem használható. (A régi terméken az volt, hogy külsőleg 1:2 higításban, irrigálásra 1:15 higításban.) Szóval most már fogalmam sincs. Nem kezdek közvélemény kutatásba a gyógyszerészek között. Mindenesetre a betegtájékoztató nem sokat ér.
    előzmény:
    gszekeres (49)
    2007-07-30  22:20
  3. 2007. július 30. 22:2049.

    Szia!

    A külsőleg nem azt jelenti, hogy irrigálásra nem lehet, hanem hogy szájon át nem alkalmazható!!! Az nem nagyon volt gyógyszerész, aki ilyen butaságot mondott, hogy a külsőleg az nem az...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_498783 (41)
    2007-07-29  22:32
  4. 2007. július 30. 22:0748.

    SZia

    Nem olvastam vissza minden hsz-t, ezért bocs ha ismétlek valakit. Nekem komplikált hólyaghurutom volt, annyira fájt 2 hétig hogy azt hittem elkaparom magam. A baktériális fertőzésre antibiotikuot kaptam ( Ciftan 10 nap + Aktil 6 nap - mindkettő nagy dózisban), utána jött egy kis hüvelygomba amre Klion-D. írt ki  az orvos. A baktériumot szerintem csak antibiotikummal lehet kiírtani. A tőzeg áfonya és egyéb szerek szerintem ezután jól jönnek mert helyre állítják a károsodott nyálkahártyát és nem hagyják újból megtelepedni a baktériumokat. ( utána nekem a húgycsövem fájt, ezen a tőzegáfonya segített)

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285819 (1)
    2007-07-22  15:30
  5. 2007. július 30. 21:1147.

    Kedves Kraszy!

    Én erre a problémára a Nano Silvert ajánlanám, belsóleg is és irrigálni is. Nekem is volt hasonló problémám, és segített.

    Amit a Nano Silverről tudni lehet:

    Nemesfém a gyógyításban Az ezüst
    Az ezüst ősidők óta alkalmazott nemes fém. Az emberi szervezet számára nélkülözhetetlen nyomelem, jótékony hatásait már az ókori görögök és rómaiak is hasznosították. Italaik az ezüst edényekben jóval hosszabb ideig frissek maradtak. Az amerikai telepesek ezüstdollárt tettek a tejbe, így az hosszú ideig nem savanyodott meg. Miért gyógyító hatású az ezüst kolloid oldat fogyasztása?
    Kutatási eredmények bizonyítják, hogy kb. 650-féle kórokozóval szemben van ellenálló hatása, azokat kb. 6 percen belül elpusztítja- a Science Digest magazin (1978/03.) Közlése-. Ezzel szemben egy antibiotikum legjobb esetben is csak féltucatnyi organizmust képes elpusztítani! A vastagbélben lévő hasznos baktériumokat nem károsítja, mert a vékonybélben szívódik fel.
    Az ezüst külső és belső felhasználására alkalmas méretei szerint megkülönbözetünk
    -ezüst kolloidot
    -nano ezüstöt
    -ezüst proteint.
    Ezen oldatokat egy speciális elektromos készülék segítségével készíthetjük el. Nano és olloid ezüstöt víz-, ezüst proteint fehérje- közegbe tudunk készíteni. A Nano Silver Koncentrátum külsőleg alkalmas arra, hogy a lakókörnyezete higiéniailag kritikusabb helyeit ékszertiszta, mellékhatás mentes, antibakteriális védelemmel lássa el. A kertben a növények bakteriális és gombás betegségeit kezelheti vele. Használhatjuk ivóvíz fertőtlenítésre is. A jó minőségű ezüst oldat fogyasztása pl. a következő betegségek gyógyítása esetén bizonyult hatásosnak:
    -Lyme-kór
    -tüdőgyulladás
    -candida
    -szem-fül-száj és torokgyulladás
    -herpesz
    -gyomorfekély
    -külsőleg sebekre, ekcémára, viszkető kiütésekre, csípésekre, szemölcsökre, szem és bőrgyulladá- sokra is kitűnően alkalmazható.
    -immunrendszer erősítés
    -magzati fejlődés elősegítése
    -csont regeneráció
    Az ezüst oldat belsőleg való alkalmazás kúraszerűen javasolt.
    A jó minőségű ezüst oldatnak soha semmilyen mellékhatását nem tapasztalták! Más gyógyszerekkel nem lép kölcsönhatásba, hatásukat nem befolyásolja. Az ezüst kolloidot együttes napi használata támogatja és erősíti a szervezet természetes védekező rendszerét az immunrendszert, növeli a vitalitást és az élettartamot. Hogy maximálisan felszívódjon, evés előtt 5-10 perccel fogyasszuk el.Használja Ön is otthonában a természet adta lehetőséget az ezüst oldatot gyógyulása, vagy környezete tisztántartása céljából.

    Bővebben olvashatsz erről a www.ossejtterapia.com oldalon.És rendelni is tudsz közvetlenül a gyártótól.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285819 (1)
    2007-07-22  15:30
  6. Torolt_felhasznalo_129836
    Torolt_felhasznalo_129836
    2007. július 30. 20:5546.

     

    nekem is ezt mondták, hogy bevonták a forgalomból az irrigálót is és a folyadékot is, mert hogy kiderült, hogy veszélyes...múlt héten láttam a DM-ben én is valami folyadékot, ami úgy nézett ki, mint a régi, de nem tanulmányoztam jobban...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_498783 (41)
    2007-07-29  22:32
  7. Torolt_felhasznalo_878193
    Torolt_felhasznalo_878193
    2007. július 30. 16:3145.

    Szia!

    Szerintem mindenképpen válts nőgyógyászt, ha ilyen balfék. Egy nő számára szerintem az az egyik legfontosabb orvos, aki nem éppen mindegy mennyire veszi komolyan a dolgokat.

    amit írál a mostaniról elég gáz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_972974
    Torolt_felhasznalo_972974
    2007. július 30. 15:2744.

    Lenkei immunerősítő:

     

    Összetétel: C-vitamin 1000 mg, Béta-karotin 3 mg, Cink 5 mg, Fokhagyma kivonat (szagtalan) 250 mg, Echineace levél és gyökér 250 mg, Andrographis gyökér 200 mg, Bioflavonoidok 200 mg, Bodzavirág 200 mg, Suma gyökér 150 mg, Goldenseal gyökér 50 mg, Zöld tea kivonat 15 mg, Szőlőmag kivonat 15 mg.

     

    Keresgéltem az összetevők után a neten. Az Echineace, az Andrographis, a Goldenseal leírásában említik kifejezetten a húgyúti fertőzéseket is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_283377
    Torolt_felhasznalo_283377
    2007. július 30. 13:2043.

    Íme az én tuti hólyaghurutűző tanácsaim:

    Jóga: földön ülsz, talpakat össze, kezeket a lábfejedre, és húzni magad a talaj felé.

    Talpmasszázs: a vese, húgyvezeték, húgyhólyag zónáit masszírozni.

    Rengeteg folyadék, és rengeteg pisilés, akárhogyis fáj! Legutóbb, mikor éreztem a kezdődő tüneteket, lehúztam 1 üveg sört, szerintem az segített egyébként meg gyógyteák: csipkebogyó, medveszőlőlevél, zsurló, kamilla, stb.

    Lelki okok vizsgálata: ha van valami az életedben, amit nem tudsz, v. akarsz elengedni.

    A szexről nem kell lemondani, de nagyon fontos, hogy előtte és utána is próbálj meg pisilni, ezzel eltávolítod az esetleges bacikat.

    Az antibiotikumos kezelés azért kockázatos, mert kiújulhat tőle a betegség, lehet, hogy nálad is ezért jelentkezik a dolog újra meg újra...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285819 (1)
    2007-07-22  15:30
  10. 2007. július 29. 22:4342.

    Nem olvastam el az előző hsz.-ket, ezért csak a tapasztalataimat írom le. Kb 2-3 évig szenvestem hüvelygyulladástól (illetve gomba volt) Néha előjött a hólyaghurut is.

    Minden hónapban min. 1-szer (de volt hogy 2-szer is!)jelentkezett a gomba. Szinte napra pontosan, a ciklus ugyanazon napján. Fog. gátlót szedtem akkor most is (ugyanazt) Mindenféle kúpot, kenőcsöt próbáltam, de csak ideig-óráig volt eredményük. Aztán egyszer olvastam egy olyat, hogy ez idegi alapon is jöhet, az ember előre fél tőle, és kialakul a gomba (én is előre paráztam, ha már a hónapnak azon napja körül tartottam , aztán persze jött is a dolog. )

    Azt írták, nem kell rágondolni, úgy kell tenni, minthe soha nem is lett volna. Megpróbáltam, és valahogy az egész elmúlt. A mai napig nem értem, hogy mitől. Most ott tartok, hogy évente 1-2-szer azért még előjön, de összességében ez sokkal jobb, mintha havonta szenvednék tőle.

    Én még azt csináltam, hogy a tünetmentességem elején, hiába nem volt panaszom, menzi után 3 éjszaka használtam a pimafucin hüvelykúpot megelőzésképp. Hogy ettől szűnt-e meg, vagy attól, hogy nem gondoltam rá (vagy esetleg a kettő együtt) soha nem fogom megtudni, de szerintem egy próbát mindenképp megér Nektek is! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_498783
    Torolt_felhasznalo_498783
    2007. július 29. 22:3241.
    Én is használtam a lactycid feminát, de amit most vettem a gyógyszertárban, annak a dobozán az volt, hogy csak külsőleg. Rákérdeztem, és azt mondta a gyógyszerésznő, hogy már nem gyártják azt, amivel irrigálni lehetett. (Amúgy az összetevői - ha jól néztem - ugyanazok, a doboz szintén, felirat: higiéniás folyadék.) Szerinted komolyan kell venni?
    Én nem mertem öblíteni vele, ezért most kamillateával öblítettem, és úgy tűnik, hogy ez is jó.

    Különben a tőzegáfonya kapszula és a rengeteg folyadék tényleg beválik!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_129836 (40)
    2007-07-29  19:11
  12. Torolt_felhasznalo_129836
    Torolt_felhasznalo_129836
    2007. július 29. 19:1140.

    Sziasztok!

    Nekem évek óta visszatérő problémám volt a hólyaghurut, ráadásul nekem a hüvelyemre is állandóan átterjedt és ott is csípett. Aztán kiderült, hogy candidám van, 1 évig diétáztam, és februárban végre teljesen egészségesnek bizonyultam. Én a thuja occidentalis CH nevű homeopátiás szert ajánlom mindnekinek, gyógyszertárban 495 körül van, amikor már érezni, hogy előjön, akkor 4 bogyócskát kell elszopogatnil, majd amíg nagoyn csíp 2-3 óránként ez megismételni, naponta 5x nyugodtan lehet. A homeopátinak nincs mellékhatás, terhesek is szedhetik, esetleg az elején egy kicsit felerősíti a tünetet. Amióta ezt használom, már elő sem jön. És rengeteget iszom, az ultrahangos pasi azt mondta, erre nem gyógyszer kell, hanem egyszerűen inni kell, minden órában egy pohár vizet. Azóta naponta megiszom 2-3 litert, sokkal jobb a közérzetem is. Valamint lactacid feminával szoktam ilyenkor öblgetni, az szinte azonnal megszünteti a hüvelyben a csípő érzést. Antibiotikumot semmiképp nem szabad beszedni, az csak a tünetet kezeli, és újra vissza fog jönni, nálam az indította el a candidát, nem kívánom senkinek azt az 1 évig tartó kálváriát, amit végigjártam, csúcskoromban 3féle teát, 2 féle cseppet és 6 féle bogyót, kapszulát szedtem, különböző adagolásban...jól lehetett vele lakni, és jó kis program volt reggel és délben. Azóta csak természetes alapanyagú cuccokat szedek, tisztitó teákat, táplálék kiegészítőket, nagyon jó a grapefruitmagkivonat is immunerősítésre, mert minden betegség alapja, hogy legyengül az immunrendszer.Bár én azelőtt is orvosellenes voltam, csak egyszer voltam orvosnál ezzel a felfázásos dologgal is,meg is lett az eredménye...a mai orvosokat arra képezik ki, hogy hogy kezeljenek tünetileg, nem arra, hogy magát a betegséget megszüntessék, az antibiotikum tönkreteszi a természetes bélflórát, ahol a védekezőrendszer 70-80%-a van, úgy hogy azt semmiképp nem szabad bevenni. Jó szívvel ajánlom a homeopátiát és minden természetes alapú cuccot, mert ezek midennél többet érnek, nem olyan drágák, és tényleg segítenek. Nekem tavaly 6-szor jött vissza, amióta homeopátiát használok és sokat iszom, semmi bajom. Volt, hogy éreztem, hogy valami fura lent, elszopogattam pár adag bogyót, és ki sem jött. Remélem sokaknak tudtam segíteni, hogy megszabaduljanak ettől a makacs problémától.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_285819
    Torolt_felhasznalo_285819
    2007. július 22. 22:5439.

    a_weaver!

    Köszönöm szépen neked is, csak arra lennék még kíváncsi, hogy ezt a bizonyos diétát milyen orvos állítja be és a kaukázusi kefírt tulajdonképpen hogyan is kell használni?

    előzmény:
    a_weaver (38)
    2007-07-22  21:31
  14. 2007. július 22. 21:3138.

    Ami nekem bevált:

    1. teafa olaj, borogatásra, kenegetésre, hüvelybe is fecskendezhető formában

    2. egy öreg róka doki, aki megtanított olyan diétára, amibe nem pusztulsz bele, viszont időnként megcsinálható - nekem konkrétan mindent kihúztak az étrendemből, ami addig benne volt, de hatott! 

    3. hüvelyzuhany helyett - kaukázusi kefir használata, az eredeti receptes forma alapján = a hüvelyflórát helyreteszi, igaz, hogy nem 3 nap alatt, hanem 10 vagy 14 nap kell neki, de hatásos

    4. ideje lenne diétáznom 

    5. NO CUKOR (ezt nehéz elkerülni) (+mert az táplálja a gombát, és terhelheti a kiválasztást)

    Üdv mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285819 (1)
    2007-07-22  15:30
  15. Torolt_felhasznalo_285819
    Torolt_felhasznalo_285819
    2007. július 22. 20:1737.

    Gyöngy 1961!

    Meglehetősen meglepődtem azon a naturjoghurtos megoldáson, de egy életem egy halálom, kipróbálom. Bocs, ezt nem rímekben akartam. Már csak azért is érdekel a dolog, mert a régi dokik még tudták hogyan kell gyógyítani, meg foglalkoztak is talán a betegekkel. Köszönöm a tippet!

    redbull: ennek még utánanézek, sajnos nagyon elültetted a bogarat a fülembe!

    Mindenkinek köszönöm az eddigi segítő szándékű hozzászólást, szorgosan másolok ki minden információt!

    előzmény:
    Gyöngy1961 (22)
    2007-07-22  16:58
  16. Torolt_felhasznalo_285819
    Torolt_felhasznalo_285819
    2007. július 22. 20:0936.

    Ayesa!

    Igen szedek, és már mondták, hogy ez bizony hajlamosító tényező, de sajnos nem tudom abbahagyni a PCOS miatt.

    Angela0914!

    Tudsz még valami közelebbit erről az ezüst kolloidról mondani? Nagyon érdekelne, hogy mit tud!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_470335 (19)
    2007-07-22  16:40
  17. 2007. július 22. 18:4535.
    szia,

    én 7 éve (!) küzdök mindenféle hasonló gondokkal, azzal a különbséggel, hogy bár fáj a hasam szinte állandóan, több a hüvelyváladékom is, soha nem találnak semmilyen baktériumot v. gombát. Legutóbb fetrengtem a fájdalomtól, olyan gyulladásom volt. Arra szedtem Yulong nevű (vagy valami hasonl&oacute cickafarkos cseppeket, amit DM-ben lehet kapni, annyira nem vészes az ára, 1200 körül van, és kaptam egy nagyon erős gyulladásgátlót, azt hiszem, Apranang a neve, vagy valami hasonló. A lényeg viszont, hogy elmentem egy kineziológushoz, akivel úgy néz ki, megfejtettük a betegségem lelki okát, és úgy tűnik, hogy sikerül is megszabadulnom tőle. Úgyhogy neked is merem ajánlani.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285819 (1)
    2007-07-22  15:30
  18. 2007. július 22. 18:3034.
    Én sem, de ez még nem zár ki semmit    
    előzmény:
    floryka (32)
    2007-07-22  17:54
  19. Torolt_felhasznalo_972871
    Torolt_felhasznalo_972871
    2007. július 22. 18:0033.
    Aaa de hülye vagyok ,sorry!

    lemaradt a lenyeg..:-)

    minden 20 kg onkent..1 liter es azt felkerekiteni..
    Ne haragudj!!:-)
    előzmény:
    dorka68 (31)
    2007-07-22  17:53
  20. 2007. július 22. 17:5432.
    Én sem vagyok mai csirke, elmúltam 41. Szerintem nem a hozzázokással volt a gond, mert amit 12 év alatt nem szokik meg az ember azt már később se fog
    Én meg amúgy sem vagyok tisztasági mániás.
    előzmény:
    kisanna (28)
    2007-07-22  17:48
  21. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 22. 17:5331.

    Testsuly kg onkenet 1 liter folyadek a szükseges.Es lehet felkerekiteni!

    tehat 70kg-akar 4 liter folyadek

    Erdekes, nekem a kilogramminkent 1 liter az ket kilogramm eseten 2 litert, 10kg eseten 10 litert, 70kg eseten 70 litert jelent. Egy kicsit soknak tunik, napi tiz liter viz is halalos lehet! Nem vicc.

    Vagy masfajta szamtanorakra jarunk...?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_972871 (24)
    2007-07-22  17:28
  22. 2007. július 22. 17:5130.

    Szia!

    Tokeletesen at tudom erezni a gondodat!Nekem is volt ilyen problemam, legutobb tavaly !Nekem meg ver is volt a vizeletemben, annyira felfaztam!Ami nekem bejott, az az AUGMENTIN DUO!Igaz antibiotikumrol van szo ami a huvelyben elszaporodo gombas fertozest felerositi de a kinjaim 3 nap utan megszuntek!Utana dietaztam ami azt jelenti, inkabb, hogy kerultem mindenfele cukros dolgot, zsiros eteleket, helyette sok gyumolcs, zoldseg es natur joghurt vagy kefir, rengeteg folyadekkal(csapviz vagy asvanyviz).Ez kiegeszult huvelykuppal es keremmel!Ajanlom a Canesten Kombit!Nekem bevalt!Szoval igy otvoztem a dolgokat es mara mar helyrejottem!Visszallt az egeszseges huvelyfloram is!Csakis jol szellozo pamutbugyit hordok es attol fuggetlenul, hogy tisztan tartom a torolkozoimet is es nem 40 fokon mosom oket valamint rendszeresen van valtva is, nem torlom magam meg alul vele zuhanyzas utan!Rohogjetek ki de hajszaritoval szaritottam meg magam alulrol!Tokeletes bakteriumolo! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285819 (1)
    2007-07-22  15:30
  23. Torolt_felhasznalo_398948
    Torolt_felhasznalo_398948
    2007. július 22. 17:5029.

    Egyenlő az őrülettel.Fájdalmas vizelés,örökös viszketés.Hóna- pok óta csinálom.Gyógyszereim ára,maga a csillagos ég.Állitólag semmilyen fertőzésem nincs.Vállvonogatás,hormon hiány.

    Könyörgöm,ennyi lenne az orvosok tudománya?Nem igaz,hogy nem lehet kivizsgálni.Nőgyógyászat,urológia-és kezdődik újra a kör.

    Kívánom nekik,hogy érezzék át,amit egy nő szenved ezektől a tünetektől.   

    előzmény:
    mystic (25)
    2007-07-22  17:31
  24. 2007. július 22. 17:4828.

    Nem tudom Te hányéves voltá., de é nagyon sok és azt gondoltam, hogy itt a vége a szexnek   Még vesemedence gyulladást is kaptam, de nem ez volt a progéma   Az, hogy sterilitást a legmagasbb szinte viszük.   Egy korábbi baktérim tenyészet ami jómükötött a korábi párkapcsolatbank az most már nem jól   Meg kell szokni egymás baltáriumait és utána hajrá   Sokmindenen keresztülemntem és végre sikerült   

    előzmény:
    floryka (15)
    2007-07-22  16:02
  25. Torolt_felhasznalo_972871
    Torolt_felhasznalo_972871
    2007. július 22. 17:3227.
    olvasd el az összeset.

    nök 80% a nem tapasztal semmilyen tünetet...
    előzmény:
    mystic (25)
    2007-07-22  17:31

Címlap

top