Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hajkisimító XXX

evelynette
Létrehozva: 2008. február 4. 10:28
Tudom, ez már a sokadik hajkisimító készülékes topik...De segítséget szeretnék kérni Tőletek!

Szóval le szeretném cserélni a mostanit, ami egy Babyliss Wet & Dry 2170E készülék. Muszáj lesz váltanom, mert nem vagyok vele megelégedve, egyrészt kicsi a teljesítménye 75 w (vagy csak nekem van túl sok hajam) , másrészt nem vasalja ki tökéletesen simára a hajam (vagy csak akkor, ha nagyon sokszor áthúzom vele, de akkor már nagyon roncsolja a hajam), és a vasalás után csak 1-2 napig bírja a hajam, utána visszahullámosodik az eredeti állapotába. Pedig hővédő és egyenesítő krémeket is használok hozzá (Tigit és Alfaparfot)

Egy olyan készüléket szeretnék, (és az ára most másodlagos), ami nagy(obb) teljesítményű, viszonylag kevéssé roncsolja a hajat, és tartósan sima marad tőle a haj.
Ha lehet konkrét márkát és típust várnék, főleg olyat, ami már általatok is tesztelt!

Köszi Mindenkinek!
  1. 2008. február 21. 23:0455.
    Köszi!
    előzmény:
    birek2 (54)
    2008-02-21  16:15
  2. 2008. február 21. 16:1554.

    teljesítmény ügyében nem tudok segíteni, nekem fogalmam sincs az enyém mennyi (vmelyik remingtonom van)

    amikor kitaláltam hogy veszek, megkérdeztem a fodrász barátosnőmet, és ő ezt mondta: remingtont vegyek, csak keskeny laposat, mert a szélessel nehezebb dolgozni, könnyebben megégethetem magam és minimum 3 féle hőfokot lehessen rajta állítani. vettem egyet 5e ft-ért, szuperül bevált.

    előzmény:
    tália (52)
    2008-02-20  00:07
  3. 2008. február 20. 19:2453.
    Sehol senki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. február 20. 00:0752.
    Szia!

    Köszönöm, közben megtaláltam..45w. Közben írtam is egy másik fórumba egy hosszabb monológot tele kérdésekkel, de ha itt ekkor az élet bemásolom, hátha hamarabb kapok választ:D Fodrászom szabin van, csak jövő héten tudom felhívni, de nem hagy nyugodni a kérdés Szóval a bemásolt rész:

    Hajkisimítót szeretnék venni, ki is néztem, remington s2004..De megláttam, h csak 45W a teljesítménye, és sokan mondták, h legalább 50-65, vagy inkább 70 legyen, de a keskeny lapos professional vagy protect&shine típusú remingtonok közül - amik a honlapon vannak - 51W a legmagasabb teljesítmény...Akkor ezek nem jók? Ateljesítmény nem az,h mennyit fogyaszt? Energia osztva idő, vagy vmi hasonló Mert pl a mostani hajegyenesítőm 80w-os, keskeny lapos,de mégis "csak" 200 fokosra tud melegedni szemben az s2004-el, ami 220-ra . Meg gondolom csak egyre jobbakat dobnak piacra,szóval ha rosszak, akkor miért tennék? A széles laposak nagy teljesítményűek,de azokkal úgy hallottam nehezebb "dolgozni". Na, tehát a monológ végén a kérdés: Szerintetek? Hogy van ez a teljesítmény dolog?Tapasztalat? Ill: keskeny v széles lap? Remélem válaszol valaki, ha már ennyit írtam
    Köszi előőre is!!
    előzmény:
    Pintyőkeee (48)
    2008-02-19  22:44

Címlap

top