Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen autód van?

Szoljanka
Létrehozva: 2008. február 20. 00:38
Neked?
  1. 2008. február 23. 07:2876.

    Latod, megint kezded a regi meset...nem dolgozom.

    Nezd, ha neked ugy jo akkor hidd azt.Engem mar ez sem erdekel.

    Akkor sem meg igy sem tartozik rad...ugye?

    előzmény:
    kysslina (75)
    2008-02-23  07:26
  2. 2008. február 23. 07:2675.
    Ki nem szarja le, hogy mit irsz, vetetd, vagy kaptad... te mindent kapsz, tekintve, hogy semmit nem dolgozol.
    előzmény:
    ANDREA* (70)
    2008-02-23  07:12
  3. 2008. február 23. 07:2674.

    Ostoba?

       

    Jol keresnek a tancoslabu lanyok 

    Neked nincs sejtelmed arrol, mi nekem ez az auto.

    Pedig beszeltunk rola anno, hogy neked milyen erzes volt amikor beultel az Intrepidedbe.

    Nos nekem epp ilyen felemelo erzes.

    Nem dicsekszem, hanem buszke vagyok, hogy 5 ev alatt eljutottunk  oda, hogy vettunk egy majdnem uj autot.

    Neked is van mire buszkelkedned, es en nem is piszkalnalak erte, pedig tudom amit tudok, de atlepem, mert az nem az en eletem...

    Neked kellene legjobban megertened, miert vagyok buszke arra, ha veszunk valamit.

    Nem dicsekvesnek szanom, hanem megosztom az oromomet a barataimmal. Ok pedig velem egyutt orulnek. Tudod, ez nagyon jo erzes.

    Te is ezt tetted es teszed maig is, akkor nem ertem nekem miert ne lehetne. Miert kell nagy szavakkal jonni: statusz szimbolum meg hasonlok. Nekem nem fordult meg ez a fejemben de neked igen. Nos akkor kinek az az autoja ? Mert nekem nem az.

    Nezd en most hulla faradt vagyok.

    Ha gondolod valoban befejezhetnenk mar a sardobalast, mert ez nem jo sem neked, sem nekem.

    Gondolom neked is tele hocipod velem, es nekem is tele van hidd el.

    Szoval szolj ha egyszer kepes vagy velem normalisan beszelni, mert en hajlando lennek ra, hogy vegleg befejezzuk a kapcsolatunkat.  

    előzmény:
    kysslina (67)
    2008-02-23  06:55
  4. 2008. február 23. 07:2473.
    Latod, latod... errol beszeltem. Ostoba, dicsekvo liba vagy.
    2005-os amugy, de sebaj, ugyanolyan-), egykutya.

    A munkamban vagyok eppen-)) Ilyenkor dolgozom leginkabb 2-3 orat.

    Nem erdekel a hossza, kicsi. Egy busznak teljes belso tere van, mig egy szemlyautonak motorhaza, es csomagtere.., de majd elmerengsz ezen is.
    Nekem az Intrepid is kicsi volt, irtam, hogy miert.
    A tied foleg kicsi, mivel kissebb.
    De tudod, nem himtag ez, hogy a hosszat nezzem, mas meretekrol beszeltem te szerencsetlen.

    Es, hogy Wal-al szivozol..., hat ennyire ne legyel mar eszement. Neked otthon mid lenne?? Mid volt?? A szaros gatyad. Ha nem lennel itt kint, akkor most is csak az lenne. En legalabb nem az otthoniakhoz hasonlitgatom a kocsijaimat... Normalis vagy te??
    előzmény:
    ANDREA* (69)
    2008-02-23  07:06
  5. 2008. február 23. 07:2272.
    Ford Fiesta 2,5 éves sötétkék
    előzmény:
    kysslina (71)
    2008-02-23  07:13
  6. 2008. február 23. 07:1371.
    Menj at az autopalya masik oldalara, oda, ahol en laktam! Nezz szet azon hazakkzorul! Latoni fogod, hogy vannak ott hazak, amelyeknek csak a garazsajtaja dragabb, mint a te autod, de legtobb elott kozepkategorias, tucatautok allnak. Aztan gondolkodj el azon, hogy mennyire rohejes, hogy a parod ezen hazaknak is dolgozik ejt nappalla teve (most irtad a masik topicon, es nyavogsz, hogy nem fenekig tejfel az elet), mikozben a kis rentedben ucsorogsz, es Infinitit fogsz vezetni.
    Aki megtehetne, az nem razza a rongyot, az nem kivagyiskodik. Altalaban azok vesznek draga autot a kozepszeru, vagy az alatti elettel, akik azt hiszik, hogy ezzel stilust vehetnek maguknak. Jo kis parja a sistergos melegitos, mercis tipusnak otthon. Az elegancia nem a kocsinal kezdodik, hanem arra szuletni kell... a kocsi csak egy resze annak, kiegeszitoje lehet. Olyan orszagban elsz, ahol BARKI barmilyen autot barmikor megvehet. De az okosabbak tudjak, hogy a penzt ertekallo dolgokba kell tenni, nem a berelt lukbol aranyhintoval elhajtani a dollaros boltba.
    előzmény:
    ANDREA* (65)
    2008-02-23  04:01
  7. 2008. február 23. 07:1270.

    Miert irtam volna hogy kaptam egy autot. Vettuk csak epp akkor volt a szulinapom es afiuk ezzel humorizaltak. Mi ebben a rossz?

       

    előzmény:
    kysslina (67)
    2008-02-23  06:55
  8. 2008. február 23. 07:0669.

    Latod, latod ... a hazug embert hamarabb utolerik, mint a santa kutyat.

    Hiaba van neked Ford Windstarod, mert az csak

    Vagy itt van osszehasonlitaskent a

    Pontiac Garnd Prix 2005

    Buick Allure 2005

    Lexus ES 2005

    Itt a tablazat

    Nezd meg a hosszusagukat is.      meg az arukat is

    Es itt a ti "uj" autotok a 2003-as Ford Windstar

    Ahhoz kepest hogy bealltatok egymas melle, es idezlek:

    "mintha ott se lett volna, de egy szemelykocsi is allt ott, annal is kissebb. Kinek, mi a nagy...Nekem az Intrepidhez kepest kicsike..."

    Ahhoz kepest a ti nagy autotok, ami kisbusznak felel meg alig      80 mm-el vagyis 8 cm-el hosszabb. / Hasfogos rohogos jel kellene ide. 

    Na itt az osszehasonlitas a Pontiac es az Intrepid kozott. Mit ne mondjak, nem olyan sokkal hosszabb az sem:

    Csak bő 8,5 cm

    Pontosabban 87 mm

    Na az aztan sokkal hosszabb. / ujabb hasfogosrohogossmile...
    Meg ha egymas melle allnak sem biztos, hogy feltunik barkinek is!!!   

    Szegeny kis europai Volkswagen Passat, meg teljesen eltorpul mellette. Pedig az is nagyon jo auto, es itt is sokan szeretik.

    Na most magyarazd meg a bizonyitvanyodat. Csak dobalod a szavakat egymasra es nem nezel utana dolgoknak.

    Tudod en Nőből vagyok, de mindig is erdekeltek az autok. Nem csak a szinuk meg az hogy nyomjam a gazpedalt. Sokan vagyunk ilyenek, ugy hogy most kicsit vegeyl vissza a nagy lenduletedbol...majd ha megerkeztel a munkabol... 

    A piros betuk alatt tablazatok vannak kesz tenyekkel, arakkal, Loerokkel, hosszusaggal-szelesseggel...

    Nos Wal, a tied is ekkora? Meg mindig olyan kicsinek ve'led?
    Hidd el nekem ez sokkal nagyobb, mint gondolnad...

    Ez a foldresz arrol is hires, hogy rettenetesen nagy hosszu "hajokat" gyart...  , es torekszik a komfortra, ezert kevetartto es konyoktamasz minden autoban van.

    AZ en "kis" Pontiacom, pedig a 200 LE-vel valami szeduletes ... nekem 

    előzmény:
    kysslina (63)
    2008-02-23  03:03
  9. 2008. február 23. 07:0668.

    A kovetkezo mar tuti hogy kicsi lesz.

    Lehet szavazni kinek melyik tetszik

    A Pontiac vagy az Infiniti

    De ne gyertek azzal, hogy az Audi vagy a Dodge mennyivel jobb...

    Itt az Audi ara

    Az nagggyon sok 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (59)
    2008-02-22  11:18
  10. 2008. február 23. 06:5567.
    Ha ugy vezetted fel, hogy katal egy autot, aminek nagyon orulsz, neked nagyon kedves, kenyelmes, akkor nem is szoltam volna.. de nem igy tetted. Amugy a "hulye liba" nalad mar szalloige, ha igy emlegetsz valahol, ne lepodj meg, ha megjelenek, es adok.

    Fogd mar fel te ostoba, hogy nincs olyanod, amire irigy lehetnek. Az egyik baratnomeknek Porchejuk van, tobbnek Mercije, egyiket sem irigylem. Proki bartnom ugye, mar evekkel ezelott megkapta a Mustangjat, egy irigy megjegyzesem sem volt, orultem vele...
    Egyszeruen rohogok rajtad. Mire voltam en nagyra?? Az Intrepidre? Aminek a tengelyktoresenel azt irtam, hogy szeretem, mert legalabb elvitt odaig?? Mas a dicsekves, es mas, ha valaki szereti amije van. hhez azonban tudni kellene szeretni valamit..., esetleg egyaltalan tudni kellene szeretni.
    En az osszes trabimat szerettem, az egyiknek lyukas volt az alja, akkor is szerettem. Dicsekednek most a trabantjaimmal??
    istenem Andi, annyira nincs sejtelmed sem, hogy mirol beszelek, hogy felelmetes.

    Tudod, az iwiwes kepeid az igazi enedet mutatjak.. elso kepfelirat : En, a masodikon a fiaddal .. a kepen a gyerek csak probal beferni valahogyan mogotted a kepbe, lathatoan erosen nyujtozkodva, mig te feszitesz a gyerek ele allva a kameraba.., a harmadikon meg egy autora irod, hogy " En es a szerelmem", nos tokeletes jellemrajz rolad mindez.

    Nem erdekel, milyen autod lesz legkozelebb, engem az erdekel, hogy nekem mik a sajat terveim. Tolem mehetsz Anettkaval az Urbe is, legfeljebb csendben megjegyzem, hogy hatha ottmaradtok, de attol meg nem vagyom oda, azaz nem irigylem.

    Mint irtam volt, annyiert, amennyit en letettem a hazamra, elhozhattam volna a te autodat, de nem azt, hanem egy 2007-est. Nem kellett. Szar autonak tartom. Az Intrepid is szar kocsi, nehany evig jo, aztan nyomas lecserelni. De nem is dicskedtem vele. A Ford sem dicskedi valo, orulni lehet, de nem egy nagy szam.
    előzmény:
    ANDREA* (65)
    2008-02-23  04:01
  11. 2008. február 23. 04:1866.
    Most egy Opel Astra,de 5 éves, és nem is ceréljül le.Jó már ez nekünk öregeknek 
    előzmény:
    Szippancs (2)
    2008-02-20  00:54
  12. 2008. február 23. 04:0165.

    Epp azert irtam, mert olyan nagyra voltal vele    

    Tudod, mit, amit Selloke mondott a masikban.

    Leszarom mit irsz, ha neked ez kicsi akkor kicsi.

    Legyen.

    Ha ettol most jobban erzed magad.

    Meg tucat auto. Ja tele van vele Kanada. Eleg nagy orszag, jo sok lakossal.

    Nekem az az auto akkor is kedves. Ha neked nem tetszik akkor nem veszel ilyet.

    Amugy mar fenem a fogam a kovetkezore, talan Infiniti lesz...az is tucatauto, azt hiszem, a te szemszogedbol.

    Vehetnek en akar audit is, neked akkor is lenne benne kivetnivalod...mert az enyem. Irigy csuka vagy es en ezen ma mar jokat szorakozom.

    Elj boldogul a marha nagy eszeddel, meg a josagoddal. 

    Megyek, mert Selloke csalodni fog bennem... 

    előzmény:
    kysslina (64)
    2008-02-23  03:09
  13. 2008. február 23. 03:0964.
    "Ennek az ulese oldalt egy gombbal mozdithato elore-hatra es fel-le. "


    Huuuuha! ilyet meg nem is hallottam! Tenyleg?? Ja, most jut eszembe! Az en tucatautomban is detto

    cruise control: mar abban a szerinted reges-regi Intrepidemben is volt Montrealban ez nagyon hasznos, ahol minden 200. meteren Arret tabla van
    előzmény:
    ANDREA* (60)
    2008-02-22  18:48
  14. 2008. február 23. 03:0363.
    Az a kocsi Kanadaban is kicsi. Eppen ma allt egy a mienk mellett, mintha ott se lett volna, de egy szemelykocsi is allt ott, annal is kissebb. Kinek, mi a nagy...Nekem az Intrepidhez kepest kicsike...

    Ha szemelyauot vennek, akkor Volvot vennek, Lexust, vagy, Cadillacet. A turbo a gyorsulasnal fontos, biztonsagos elozesnel nem rossz, bar kanadaban a 100km/h a legmagasabb megengedett sebesseg meg autopalyan is, es annyira komolyan veszik, hogy lemeszelik az autokat rendesen, utana meg nem gyozi a megemelt biztositast fizetni a pontok utan, ugyhogy nem sok ertelmet latom a szaguldasnak.

    Nalunk a 3 gyerek melett meg ott a 2 kuty is, no meg a cucos, ugyhogy lassan a kisbusz is kicsi lesz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (59)
    2008-02-22  11:18
  15. 2008. február 22. 21:1662.
    Nekem pedig ő kellene..gyöngyörűűű 
    előzmény:
    Szoljanka (1)
    2008-02-20  00:38
  16. Torolt_felhasznalo_145006
    Torolt_felhasznalo_145006
    2008. február 22. 19:5861.
    Elöször is: Tucatautó
    Másodszor: Gyönyörű, és másik ilyen nem jön szembe (bár a rendőrök nem szeretik)
    Harmadszor: Gyors
    Negyedszer pedig: Abszolút nem nőies

    előzmény:
    Szoljanka (1)
    2008-02-20  00:38
  17. 2008. február 22. 18:4860.

    Akkor rosszul fogalmaztal. Azt kellett volna irni, hogy nektek kicsi.

    Persze neked meg a sarjaidnak.  

    Nekem ket gyermekem van, es az egyik mar 20 eves es epp a 3. autojat nyuzza.

    Igy mi csak 3-an megyunk tobbnyire mindenfele, vagy ok jonnek kulon a baratnojevel az o autojaval.

    Azert lepodtem meg, hogy ezt te kicsinek veled, mert aki itt el az tudja, hogy az amerikai tipusu autok mind joval, sokkal-sokkal nagyobbak az europai atlagnal: kivul is es a belso ter is. Szelesebb es sokkal hosszabb.

    En nem is akartam ezt a nagy autot, mivel en a kicsi ket ajtosokat szeretem, de most erre volt szuksegunk, mint biztonsagos es uj csaladi auto.

    Amugy a legfontosabb szempont az volt, hogy biztonsagos legyen, es belulrol is kenyelmes az en nagynovesu ferjem alig fer el a Toyotaban.

    Ennek az ulese oldalt egy gombbal mozdithato elore-hatra es fel-le. A ferjem nagyon magas, no en sem vagyok alacsony de joval kozelebb huzom az ulest es megemelem mert el sem hinned, milyen hosszu az auto orra, es csak akkor latok ki rendesen, ha az ulest megemelem. 

    Aztan sok szempont volt meg, mint cruise control es meg sorolhatnam...de azt hiszem felesleges. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (59)
    2008-02-22  11:18
  18. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2008. február 22. 11:1859.
    Nem jártam még Kanadában ez igaz. A kicsit ugy értettem, hogy három fejlődésben lévő sarjamra gondoltam. Az utastérre értettem, ahol hátul a három gyerkőc kényelmesen elfér...
    Tudod ők még fejlődésben vannak, és ahogy elnézem őket szép szál legénykék lesznek és a leányzóm sem lesz éppen apró termetü. Azonkivül ha kempingezni mennénk a felszerelésnek sem ártana egy kis hely. No én ezért gondolom kicsinek az általad berakott autót.
    előzmény:
    ANDREA* (57)
    2008-02-21  20:20
  19. 2008. február 21. 20:2258.
    Igazad van. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257414 (53)
    2008-02-21  17:19
  20. 2008. február 21. 20:2057.

    Kicsi?

       

    Mem jartal meg Kanadaban ...  

    Kicsi, ha-ha-ha    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (48)
    2008-02-21  10:23
  21. 2008. február 21. 18:4256.
    206CC
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. február 21. 18:4055.
    monnnyad csak Lina Te legalabb tudod hogy mit beszelsz

    gyonyoru csaladod van
    előzmény:
    kysslina (52)
    2008-02-21  16:05
  23. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2008. február 21. 17:3254.
    Jól néz ki. Lassan kicsi lesz a kocsink, ha a sarjak ilyen gyorsan nőnek....
    előzmény:
    kysslina (52)
    2008-02-21  16:05
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. február 21. 17:1953.
    Miutan most mar mindenhova freccsent a nyalatokbol, keresnetek egy masik harci mezot?

    Kosz.
    előzmény:
    kysslina (52)
    2008-02-21  16:05
  25. 2008. február 21. 16:0552.
    Ugyi?

    A tavaly augusztus elott keszult keek nincsenek a gepen, de majd felteszem azokat is, mert ez a no mindent igazoltatni akar velem... de a legnagyobb problemaja, hogy en mindent tudok is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (48)
    2008-02-21  10:23

Címlap

top