Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Termográf vizsgálat

chrisné
Létrehozva: 2008. március 3. 06:59

 Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata a termográf vizsgál attal kapcsolatban?

Én most hallottam róla, de egy orvos az t mondta csak "varázslat". 

Engem azért érdekelne mik a tap asztalatok.

A válaszokat előre is köszönöm. 

  1. 2014. december 29. 01:0330.

    Hat ez diohejban lenne a lenyeg!Nekem csak az a gyanus,mikor valaki az  egyik  csaladtagjat [akirol mar lemondtak az orvosok]kezelte sikeresen.


    Es az is elofordul amikor orvos nyilatkozik valahol ,lehetoleg ott ahol aruljak a csodaszert,van az a penz.Aztan az is kiderult nem is olyan regen,[1-2 eve]hogy egy magat Dr-nak szolito egyen nyilatkozott valami hatasos lepedorol vagy takarorol aztan kiderult,hogy az illeto nem is orvos,sot.Nem irom le a nevet.

    előzmény:
    csutak51 (24)
    2014-12-11  17:38
  2. 2014. december 29. 00:4629.

    Itt a pont:az anyukajat kezelte,es csak o volt ott amikor hasznalta,ki tudja mi mast is hasznalt?Az orvostol felirt gyogyszert semmikeppen sem szabad abbahagyni  hogy kiegeszitonek hasznalja valaki aki hisz benne,az rendben.Sok a hipochonder is,akinek minden faj,alig tud jarni  es ime csoda a lampatol felugrott es megmaszta a Himalajat.


    Ismetlem,mert fontos,ne hagyja senki az orvos altal felirott gyogyszert abba,akinek nem irt fel es eskuszik ra ,mert komoly baja nincs az hasznalja tovabb is egeszseggel.

    előzmény:
    laszlo.vanko (23)
    2014-12-11  15:55
  3. 2014. december 29. 00:3928.

    Azert nem tudtak diasznokalni,mert ossze-vissza kuruzslod magad,es az orvosnak igenis tudnia kellene,hogy mikor mit hasznalsz!Vannak vitaminok ,es mas szerek,ami egyutt hasznalva kesz ongyilkossag,pedig kulon meg lehetne artalmatlan is.

    előzmény:
    chrisné (3)
    2008-03-03  08:12
  4. 2014. december 11. 20:2827.

    Vagy egy harmadik link, ugyanarról.


     

    előzmény:
    csutak51 (26)
    2014-12-11  19:51

Címlap

top