Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ma inditom-várlak

Torolt_felhasznalo_638194
Torolt_felhasznalo_638194
Létrehozva: 2008. május 2. 13:12
sziasztok nagyon nehéz bekapcsolodni egy összeszokot topikba  szeretetel várok IDE mindenkit aki el mult 50 és imád netezni -barátokat keres :mert az a barát  kinek öröme az örömöd,bánata a bánatod, kinek barátságát  minden körülmények  között válalod mesélj!
  1. 2009. október 30. 12:2714276.

    Jó ebéd utáni pihenést.

    Remélem igazatok  lesz és jó fizetése lesz a fiamnak

    előzmény:
    Daisy48 (14274)
    2009-10-30  12:09
  2. 2009. október 30. 12:2514275.

    Hali!

    Marcsi a pendrive az egy  hordozható alkalmatosság, ugyanaz mint pl a cd, vagy flloppy lemez volt. Erre lehet tölteni a számítógépről mindent, mit elbír, tehát attól függ hány megabájtos. Van amelyik elbír már egy filmet is, akkora. Ezt 1000ft-tól több ezer ft-ig is lehet vásárolni. Annyi a különbség a cd-től, hogy arról nem lehet le és feltölteni dolgokat, erre igen. Ha ő egy telefont akar, nem lesz belőle baja, csak az plusz költség, mert kell majd rá tölteni ha lemerül a kártya.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (14272)
    2009-10-30  09:59
  3. 2009. október 30. 12:0914274.

    Sziasztok Lánykák.

     

    Hajnalban kitettem -t, szegénykém sírt, zokogott, kapart, de végül belenyugodott. 6-kor kinyitottam a hálót azonnal visszajött hozzám aludni.

    Kimentünk később sétálni, aztán apa elment a sogoromékhoz valamit a kocsin kell bütyizni és náluk van szerelőakna. 

    Én megfőztem a lebbencs levest jó kis házi kolbásszal, most hül a tányéromban De palit nem sütök. Apa úgyis kint ebédel Petiéknél. Ezért holnapra halasztottam.

    Anyám nadrágjából levágtam és felvarrtam, de ha már elővettem a gépet mást is varrogattam.

     

    A gyerek kint napozik a háló nyitott ablakában.

     

    Jaj Vera nagyon rátok jár a rúd mostanában, a férjed biztos nagyon el van keseredve. Biztosítás legalább volt a műhelyre?

    Az lenne a legjobb ha a mamát hazavinnétek a saját lakásába. Talán neki is és nektek is jobb lenne. Persze akkor meg oda kell szaladgálni.

     

    Izisz klassz munkája lesz a fiadnak

     

    Marcsikám valószínüleg figyelmetlen vagyok, nálatok apának mi a baja?

     

    Icukám nem irigyellek most az oltásoktól én nagyon félek. Na nem a szuritól, hanem a mellékhatásoktól

    KékÉvi Örülök hogy jól vagy, Csináltok ilyenkor töklámpást?

     

    Zsuzsám ha mész a profhoz tessék neki mindent elpanaszolni, de azt is mondd el hogy egész nyáron hajtasz mint az igásló. Ennek sajnos mindig később lesz meg a böjtje

     

    Pihis délutánt mindenkinek.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 30. 11:1214273.

    Sziasztok! Mamánk csak délután jön haza, mozgósítani kell az ismerettséget hogy fel tudják vinni azon az emeletnyi lépcsőn, ami a földszintre vezet. Az én kedves férjemnek semmi ilyesmi nem jut magától eszébe, édes Istenem, mi lenne ezekkel nélkülem. Élnek bele a vakvilágba, mint ATTilánk.

    Fél nyolckor kiugrottam az ágyból, mint akit lőttek, mert a csörgőórán nem látom a számokat, csak a mutatókat, és elfordítva tettem le este, azt hittem már fél 12. A nap is nagyon sütött, na, mondom, apa biztos elment korán, én meg jól elaludtam. Így már kész az ebéd, mert nagyon gyors voltam, most viszont valami írtó rossz érzésem van, az ismeretlentől félek, nem tudom elképzelni se, hogyan fogjuk megoldani ezt az egész helyzetet. Elvileg jobb lenne, ha idehoznánk, amíg megerősödik, meg nem is lenne jó. Ágyunk sincs, szobánk is csak anyué. 

    Teljesen meg vagyok lüttyedve a reggeli ijedségtől, hogy elkéstem a felkeléstől. 

    majd jövök valamikor. Ki tudja mikor.

    Pusz mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 30. 09:5914272.
    puszika mindenkinek minden gyógyulónak és szurira várónakIzisz biztos hogy  a fiad jó kis fizut fog kapni Apa kezd felocsudnikedden megy a sebészhez (addig megpróbálom pátyolgatni) nálunk kész az ebéd zöldség leves és marhapörkölt  készitettem milánóit is meg magamnak fokhagymás csirke májat  előre föztem mert holnap délelött megint le megyünk Bajára mivel az este nem hozta a futár vica cipőjét (érdekes módon nem hisztizett)Szabolcs nagyon be van melegedve (sajna nem tudom belőle kinevelni  az üzletelést ) volt egy MP3 ja azt elcserélte valami  prendájt-rafogal mamsincs mi az és azt most elakarja cserélni egy telefonra az a nagy baj hogy én ezekben a cserékben nem igen hiszekés félek hogy bajba keveri magát aztán meg minket Délután megyünk a temetőbe  apa készitett sircsokrokat én nem szeretek akkor menni amikor sokan vannak Verám mi van a mamával??Mindenkinek küldök egy gyógypuszit  legyen szép napotok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. október 30. 06:5914271.

    Kislányok, mindenkinek kívánok szép napot. És olyat amilyet szeretnétek.

    Nekem jöhetnének vevők- bár a hónap utolsó napjai lévén nincs sok reményem.

    Délben benézek, mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. október 30. 06:5714270.

    Szai Icu, köszi a kv-t. Már kettőt megittam

    Itt nem vettem észre esőt, de szél volt biztos- és hideg is van

    Jó munkát, és azután a szurihoz meg nem tudom mit kívánjak

    előzmény:
    kisarica (14268)
    2009-10-30  06:01
  8. 2009. október 30. 06:5514269.

    Hali! Köszi a gartulát a fiamnak, de majd akkor amikor már ténylegesen dolgozik- és tudja a fizetést is

    Örülök hogy jobban vagy. Így is kell.

    Fancsa nem fázott meg, de azt sem tudta hova feküdjön az este. Elaludt (velem együtt) tv mellett az ágyamon. Valamikor éjfél körül ebrudaltam le onnan- utána alg tudtam visszaaludni.

    Itt hála istennek nem divat a csoki osztogatás, képzeld el (magyarok lévén) mi lenne itt olyankor este ha ingyen csokiért be lehetne mindenhova csengetni

     

    Hideg ellen a meleg szobát tudom javasolni.

    előzmény:
    kekelefant (14264)
    2009-10-29  22:02
  9. 2009. október 30. 06:0114268.

    Jó reggelt kívánok!

    A férjem felkelt 4 kor és én meg nem bírtam visszaaludni.

    Pedig nincs olyan nagy izgulni valóm ma, csak az irodába megyek és utána az orvoshoz. vagy a tudatalattim dolgozik, hogy ma oltva leszek?

     Na legalább teszek ide a korán kelőknek friss kávét, meg teát.

     

    Az éjszaka itt volt eső, és ahogy érzem hüvös a reggel is.

      Mindenkinek szép napot, a betegeknek gyógyulást. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. október 29. 22:3714267.

    Szia ! Köszi az együttérzést, most este jobban vagyok, sőt...De olyan fáradt, kimerült vagyok, ategnapi roham miatt, mint aki egész nap kapált, kaszált....Fekszem is le, mert tegnap "kivetett " az ágy, csak üldögéltem .....

    Örülöök, hogy már Te is javulóban....

    Profomék is betegek voltak-mondta- talán jövő héte mátr nem fertőznek....Ők meg azt hiszem a kisunokáktól-3 csaj- kapják el mindig...

    A kontrollra akórházba megyek, az irodájába, tehát remélem nem nyalok meg semmit......Még csak ez hiányozna !

    Bucsuzom, bujok az ágyba, és sötétben hallgatom a rádiót, és vagy lekapcsolom, vagy hajnalig szól mellettem....

     

     

    előzmény:
    kekelefant (14265)
    2009-10-29  22:15
  11. 2009. október 29. 22:2814266.

    Vera, ugy latszik a j...nem tud a sejhajan megmaradni...En a grizes tesztan kivul csak a grannadirmarsot utalom jobban.

     

    En mar regen beaztatom a cs-mellet tejbe,de probaltad mar kefirbe[buttermilch]? Csuda jo,pikans.

     

    Te jo eg!! Bevoltatok biztositva legalabb,marmint az epulet??Ettol faj a Te gyomrid!!Viszont fajna mindenkie..

     

     

     

    Nyugodalmas joiccakat szepsegeim,utolag koszonom a jokivansagokat,vissza tertem az elok soraba!!!!!De ezen a heten nem megyek sehova,ugy uuuutalom a hideget,de nagyon

     

    Szombaton Halloween lesz,sotetedes utan jonnek a kolykok,irto edesek,9 korul becsukom a boltot,mert addigra minden csoki elfogy,akar mennyit is veszek,szerintem Frank dugdossa....

     

    En sem vetem meg...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (14249)
    2009-10-29  08:53
  12. 2009. október 29. 22:1514265.

    Zsuzsa, ha orvoshoz mesz,csak meg jobban ossze szedsz valamit, a vizes ruha ,gyogyszer jobb!!!En ejszaka nem tudtam aludni,csinaltam teat, es utana ugy vert a pulzusom, gondolom hulye fejemmel ossze tevesztettem a kamillat valami massal??De aztan gyorsan el is mult hala az egnek!!!

     

    Ha a profodhoz mesz azert az jobb,mint a ugyeletes,gondolom ott ismernek!!!!

     

    Pihenj amennyit tudsz!!!!!Az a legjobb,en is azt csinalom...hatha jobban leszel a viragtol.....

    előzmény:
    őszirózsa (14251)
    2009-10-29  11:57
  13. 2009. október 29. 22:0214264.

    Izisz, gratula  fiadnak!!!!Fancsanak van jo meleg bundaja!!!!Nem fazik meg.

     

     

     

    Marcsika,kosz a puszit ide ert rendesen,es mindjart jobban lettemKacorkiralynak  mondd meg ez mar semmi manapsag,de ha elvakarja,az nem jo,es mivel olyan helyen van ahol nem latja,jobb ,ha leveszik!!Gratula a verkepedhez!!!!!!!

     

     

    Daisy, jaj de megkivantam a savanyu kaposztat,ahogy mondod,pedig a kivanos koron mar tul vagyok,es akkor se sikerult,pedig 20 evig probalkoztunk...

     

     

    Ica, vagd oket kupan ,ha nem fizetnek!!!!!Mondd meg nekik,hogy Foniciaban 2000  eve fel talaltak a penzt,es azota is azt hasznaljuk!!!!!!

    előzmény:
    izisz47 (14247)
    2009-10-29  06:35
  14. 2009. október 29. 19:4714263.

    Sziasztok lányok, hazaértünk.Gyorsan visszaolvastam.

    Vera, még nem tudjuk a fizetést, azt még nem lenne okos dolog megkérdezni, még nem tartanak ott, de ezt külföldről finanszírozzák és  nagyon nagy a költségvetés. Rögtön vettek új technikát, drága kamerákat- tehát azt nem a fiamét fogják használni, nem amortizálódik. Azt hiszem havonta fogja majd leszámlázni a  költségeit, ezt így szokták- majd amennyit  megbeszélnek.

    Szörnyű az az irodatűz, de tulajdonképpen erről sokat nem tudok. Mekkora  a ti károtok?? Mert hogy az összes nagyon nagy az biztos

     

    Zsuzsi az nem migrén volt neked. Olyan tipikus amit leírtál- hányinger, rosszullét, fény, hang zavaró és csak kizárólag ágyban- az olyan migrén volt mint a pinty.

     

    Marcsika, nem is gondoltam hogy rossz lett volna az eredmény

     

    D.Évi sok boldog szülinapot anyukádnak

    Icu, Te legalább már kaptál fizit

     

    Kislányok, ennyi voltam mára, reggel jövök.

     

    Holnap a vejeméknél forgatnak a vacsoracsatások. Ott fog vásárolni a számomra abszolut ismeretlen meg nem értett szinész. A nevét sem hallottam még soha- de nem is tudom. 3 órát forgatnak egy bevásárláson, akkor  gondolhatjátok mennyi idő alatt forgatnak le egy ilyen hetet. Haptákban kell állni mindennek, mindenkinek.

     

    Jó pihit, jó éjszakát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 29. 19:1214262.

    Igen, kenyeret, és sózni, esetleg 1-2 babérlevél, borókabogyó, anyum nem tett rá ilyeneket, mégis nagyon finom volt. Főzött egyszer egy spenótot is,l az is ilyen emlékezetesen finom volt.

    Hú, de megijedtem, le akartam engedni a rolót, és tiszta erőből felrántottam, alig akart lejönni, na mondom, most kikapok, de aztán sikerült leereszteni.

    Most megiszom a maradék házitejet kekszel, ha már úgyis fáj a gyomrom, oly mindegy.

    Vacsicsata van!

    előzmény:
    Daisy48 (14259)
    2009-10-29  18:33
  16. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 29. 18:5714261.

    Láttátok a hiradót? az irodaház tüzet? az nem csak irodaház volt, hanem műhely, raktár. Ott égtek J:::::: gépei is benne. A másik kollegának sokkal több, cucca, még ki se fizette őket, bizományban voltak nála. Neki aztán mindene ráment erre. Egyenlőre még nem tudja fölfogni, most csak néz ki a fejéből. Több iroda, meg vállalkozás bérelte , teljesen elolvadt a vasszerkezet, beroskadt az egész, meg se lehet közelíteni. Nem jól oltották el az első tüzet, a tetőszigetelés még belül izzott, és már elmentek. Itt is volt pár éve sréhen a hátunk mögötti utcában háztűz, azt se oltották el rendesen, másnap a szomszédok ugráltak be slagokkal, és oltották tovább, mert kezdett megint nagyon füstölni. A tulajok elmentek valami rokonhoz aludni, aztán épp nem voltak itthon. De hogy ez mennyire égett! J::::: ott volt délelőtt, már nem is kesereg. Annyi gubanc van, olyan váratlan dolgok, ez már teljesen érthetetlen. Bevonzom én a változást a Titokkal, kiváncsi leszek mire megyünk vele. Azt mondja, hogy olyan gyarapodásom következik ezután, ami senkinek nincs a kárára. Hát meg nem sérült senki, de, hogy lesz nekem ebből gyarapodás?

    Mama nincs kibékülve a kórházi sötétítő függönnyel, azt hiszi, hogy otthon van, és mindenáron rá akarja venni J:::t, hogy igazítsa meg. Nagyon kedves  mintájú függöny, még nekem is feltünt, hogy olyan otthonos érzése van tőle az embernek.

    Láttátok a Bajnai Gordont? szerintem hasonlít a Barátok köztben az új Berényi testvérre, nem jut eszembe a neve.

    Fáj a gyomrom, hogy újat is mondjak.

    előzmény:
    Daisy48 (14259)
    2009-10-29  18:33
  17. 2009. október 29. 18:4614260.

    Sziasztok  !

    D.ÉvI , jelentem az orvos ügy folyamatban.....A Hegy jött a Mohamedhez, az előbb felhivott a profom-valami telefonszám és egyéb miatt-persze azért rámkérdezett hogy vagyok !!

    Mondtam, éppen tegnap nagyon rosszul, de nem részleteztem, jövő hétfőn reggel hivom a kórházban, és a naptárjából mond majd időpontot !!!!Most aztán nincs kecmec, mennem kell....Lehet, hogy küld kardiológus, vérnyomásoshoz is, mert ő gasztroentológus legfőképp....Azért a cur......tam el a controllal, mert a házim tévedésből egyszerre 2 doboz bogyót ir, igy van bőven..Azelőtt csak a kórházban ő irhatta, és napra ki volt számolva.......

     

    Délután 2-től 4-ig kis szünetekkel bóbiskoltam, meg aludtam is mint az ájult, mert még hülyeségeket is tudtam álmodni.....Most is ásitozok...csak éjjel nehogy böjtje legyen....

    Unokahugom és G. szépen elrendezték a temetőket 1. menetre, majd vasárnap sógorral lesz menés..Állitólag rengetegen voltak , vitték már a koszorukat, virágokat....Lassan ugy néz ki, hogy mindegy mire esik november 1, egész héten előtte már legtöbben kimennek....

    Vera  ! Voltak a süteményes boltban is, felpakoltak.....Meg leveles tészát, pizzatésztát is....A friss levelestészta 375 gr-

    mos 100 Ft volt csak, a nagy dobozos vegyes sütik/leveles, meg keltekből / az most 850 Ft, de kb.22-24 db volt minimum....Kettőben kalácsi is volt,azon rajt volt a rendes ár /300 /....Ibim egyik ikerfia is boldogan jött a fobozukért, már rákivántak, régen hoztunk, meg Áginak is hozattam, mert ő meg köti a rengeteg koszorut, álló diszt a garázsában, most nem ér rá sütkérezni.....Olyan ügyes,  mint unokahugom, ő is olyanokat csinált, hogy szebbek, mint az üzletben....

    Ja meg küldtek egy nagy zacskó diót-aki a házunkat megvették,  és üditő, kávé, szendvics, süti  volt.Nekik intéztem el most októberban a kislánynak a lánykollégiumot utólag, naponta bejárni hajnalban mégis  probláémás lett....

    Akkor holnap jön a mama???Majdcsak lesz valahogy........J.-t kell lenyugatnod, mert látom nem találja a helyét csak kajtat a munkába meg a kórházba, neki is sok lesz.....Azt hiszi , hogy tud segiteni ezzel, pedig sajnos már nem nagyon lehet, csak gondozni......

    Okos gondolatod volt, Hogy A-t kicsit mozgósitod majd, biztos  megcsinálja, szereti ő is a mamát  !!!!!

    előzmény:
    Daisy48 (14253)
    2009-10-29  13:02
  18. 2009. október 29. 18:3314259.

    Ha kovászolni akarnám akkor kenyeret kell rá tenni úgye?

    Én behoztam az üveget ide a szobába a radiátor mellé a sarokba ahol nincs útban senkinek, még a gyereknek sem. Kiváncsi vagyok mennyi idő alatt kezd erjedni, akkor majd leviszem a pincébe.

     

    Azt hiszem a te férjed is olyan örökmozgó mint az enyém, nagyon ritkán tud a se..én ülni. Mindig valamit bütyköl. Veszem neki a keresztrejtvényeket mert akkor legalább fél óráig nyugis

     

    Kaptam jó ötletet Icukától. Holnap csinálok én is lebbencslevest virslival, vagy kolbásszal és esetleg sütök palit. 15-16 db-ot szoktam sütni, eszünk hárman és még délutánra is marad.

     

    Nagyon kellemes idő volt ma, délután sétáltunk egy jót, igaz azért sapkát is tettem biztos ami biztos.

    A környékbeli utcákat már megint feltúrták csak tudnám hogy mit csinálnak megint. Nemrégen fejezték be a Digi Tv-sek, és hozták helyre az úttesteket és a járdákat. Qrva sok pénzt elköltenek az ésszerűtlen nem összehangolt munkálatok miatt.

     

    Jót tracsiztam telcsin a régi munkahelyemen volt üzletág igazgatónőmmel.

    Utoljára Zsuzsa napkor hívtam, de már nem tudta elképzelni mi van velünk. Az utolsó munkahelyemen is dolgoztunk együtt csak ott már egyenrangú anyag- áruforgalmi ügyintézőkként. Tul.képpen 1965-2003-ig dolgoztunk együtt. Palit is nagyon szereti.

     

    Aztán Pali nővérével is beszéltem, semmi jó hírt nem tudott mondani. A lánya a 17 éves fiával hazaköltözött Jutkához, válnak a férjével és árulják a lakást.

    Nem lesz egyszerű az élete. Megszokta már az egyedüllétet, most meg odaköltözik tul képpen két felnőtt hozzá. Nem is tudom hogy fognak elférni. Lehet hogy az étkezőt csinálják meg még egy szobának.

     

     

    Kislányok Mindenkinek Kellemes estét, jó pihenést.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (14256)
    2009-10-29  17:53
  19. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 29. 18:3114258.
    jaj bocsi a tyukanyó  a nevszülő topikon van
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (14257)
    2009-10-29  18:29
  20. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 29. 18:2914257.
    beköszönök és elköszönök jó éjt mindenkinek Tyukanyó én egyetértek veled akkor én is maradi vagyok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 29. 17:5314256.

    Az anyu kovászolta a káposztát, az nagyon finom volt. Majd ha már állandóan fűtünk, lehet, hogy csinálok, mert annak állandó hőmérséklet kell.

    Én ma csináltam egyszer a mamának levest, meg grízestésztát, aztán nekünk hadirokkant csirkecombokat, csak az alsó  combok voltak meg, a mélyhűtőben találtam. Mivel a tejbe áztatott csmell nagyon bevált, most ezt tejben pároltam, utána bő olajban, mint a rántotthusit, megpirítottam. Jó ropogós lett, és nem száraz, meg minden. Hátvégére kipróbálom egy egész csireket bepácolok 1 napra tejbe, és úgy fogom megsütni. Biztosan az is jó lesz. " napja álomkóros vagyok, igaz korán ébredek, de egész nap álmos vagyok, de nincs időm lefeküdni délután. 

    J::::: megint bement anyájához, az se bír a seggén maradni. Hazajött a Lányoméktól, ott fúrtak faragtak a G::::al, közben délben bvitte az ebédet, most megvacsizott, és megint bement. Megint valami fél darab ruhaneműt hozott mosni, de most megvárom holnap mi lesz koszos, aztán egyszerre.

    Vasárnap 20 órakor az M1-n lesz  a Jane Eyre. Én szeretem.

    előzmény:
    Daisy48 (14253)
    2009-10-29  13:02
  22. 2009. október 29. 16:3614255.

    Szasztok!

    Ma voltam dolgozni is, ma fizetésért. 

     

    Amikor haza jöttem főztem lebbencs levest és káposztás tésztát.

     Itt is szomorú idő van, el van borulva de eső az még nem esett.

    Mindenkinek szép estét, a betegeknek gyógyulást. 

      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 29. 14:2014254.

    Nekem meg egyből gyomorgörcsöm van, ahogy valami problémának akár a lehetősége is felmerül. Na ez olyan politikusi körmondat volt.

    Mamának végre ízlett az ebéd, pedig nem volt azon se zsír, se só, nem mertem. Csináltam csirkegombóclevest, petrezselyemmel ledaráltam a csirkemellet, tojás, féligfőtt rizs. Egy gyenge zöldséglevesbe belefőztem. Ezeket a gombócokat nagyon szeretem gyümölcsszósszal, de azt nem mertem csinálni a mamának. Grízestészta volt még, 1 merőkanállal, felét megette sósan, másik felét cukorral.

    2 akkora gombócot küldtem, mint a rigótojás, egy bögrényi levessel, meg az egy merőkanál tészta, és dudára ette magát, szerintem hagyott is. Egyébként is keveset eszik, na majd felhízlalom kicsit, mikor itt volt akkor is hízott. Igaz én jobban, mert napi 5x eszik legalább, mással se foglalkoztam, csak etettem, és ettem én is.

    előzmény:
    Daisy48 (14253)
    2009-10-29  13:02
  24. 2009. október 29. 13:0214253.

    Sziasztok.

     

    Ma zacsis leves volt, és maradék főtt krumplival csináltam krumplis tésztát.

    Ha lehet nem dobok ki kaját, mert akkor nagyon szégyellem magamat, hogy mások éheznek én meg kidobjak valamit.

    Nemsokára átmegyek anyámhoz és viszem a nadrágot amit szülinapjára vettünk. Kimostam és fel kell próbálnia hogy ment-e össze, aztán felvarrom a szárát. Jön a hideg lassan szüksége lesz rá.

     

    Apa is ma nagy nehezen odafért a polcunkhoz és felhozta a téli nadrágokat nekem, meg neki volt még lent egy csomó jó vastag pulcsi.

    Ha valamelyiket kinőtte, vagy nem akarja hordani, majd én felveszem.

    Savanyítok káposztát, délelőtt szeleteltem le. Nem sokat, csak kipróbálom. Összesen 1,70 kg volt. Az 5 literes befőttes üveg félig van. Ha sikerül és az ízesítése is jó lesz akkor eztán fogok itthon csinálni.

     

     

    Puszika mindenkinek és kellemes délutáni pihizést.

     

    Zsuzsa tessék elmenni a dokihoz Ne húzd az időt. Akkor kell menni amikor rosszúl vagy hogy lássanak úgy, és nem csak utólag elmesélni a dokinak hogy mi volt. Ezt a hibát én már elkövettem többször, de megfogadtam hogy eztán másképp lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 29. 12:5314252.
    pusz mindenkinek gyors helyzet jelentés A gépem meg javult valami szart kellet tölteni a Firefoxra jó a vérképem igaz a süllyedés 23 de ez még el megy Meg volt az ebéd a kacor pihen aztán mennie kell orvoshoz be is van tojva de határozottan léptem fel nincs pardon!!!!nagyon sok anyajegy van a hátán és én napok ota figyelem hogy az egyik elkezdett nőni és most már elég csúnya Mivel tudom hogy milyen gyáva nem szóltam róla de ugy gondolom most már nem szabad halasztani hogy orvos meg nézze- na padlón is van(férfi)ugy döntöttem nem  kell az sz.t.k.ba be költöznie több napi hideg élelemmel, fogtam a telcsit és kértem időpontot egy maszek bőrgyógyásztól délután fé 4 re várja ína pusz mindenkinek majd jelentkezem öszirózsa apának is fáj a feje már 3.napja és szerintem a vérnyomása vacakol na most végre elindult orvoshoz hátha eljut a háziorvosához is  mert már kettesével szedi az algopirintma diétázz csak semmi kacsasült lilahagymával
    előzmény:
    őszirózsa (14251)
    2009-10-29  11:57

Címlap

top