Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. január 18. 09:03130026.

    Alighanem ő lesz. Nem örülök. Gondolatban végigpörgettem az összes régi szereplőt, de ő eszembe se jutott. Azt is csodálom, hogy valamelyik fk-író emlékezett rá. Sosem említik, ha "a gyerekekről" beszélnek, akkor sem kerül szóba a neve. Csak Timit és Tónit emlegetik, a képük is kint van a polcon.


    Balázst sosem szerettem, legalább olyan jellemtelen, mint az apja, de inkább túltesz rajta. Persze lehet, hogy azóta belőle is földre szállt angyal lett. Bár ha egy szóra vállalja, hogy beáll üzletkötőnek a Berényi Kft-be, akkor nem lehet valami rendezett élete, biztos állása, mert azt nem hagyná ott.


    Már csak Vanda hiányzik a csapatból. Most, hogy Ágnes Berlinbe költözött, nem maradt egyetlen minden hájjal megkent sz.keverő hölgy sem. Csak pitiáner pletyafészkek meg ostoba libák.

    előzmény:
    lidika49 (130021)
    2018-01-17  22:11
  2. 2018. január 18. 08:48130025.

    Most 2003 ban  írok...oda visz vissza állandóan. de remélem a jelenben ér célba. Köszönöm a tartalmat. Tegnap elbénáztam a kezdési időt az Éjjel nappalra ültem le...nagyon mérges voltam magamra. De reggel olvastam és képben vagyok. Nagyon csúnya volt amit Emilivel tettek..jól lejáratták. Én ezt róla nem tételeztem fel..nem azt, hogy mérgében leissza magát, tegye, otthon, ha ez oldja a feszültséget. De egy ilyen tanult ember, aki "életvezetési" tanácsokat is ad adott esetben, nem tudja kontrollálni magát, nyilvános helyen beszéli ki a titkokat, ordítozik, kifordul magából...lehet, ha én látom, nem megyek hozzá privát kezelésre. Mert ugye börtönbe csak nem kerülök, ott ingyenes a tanácsadás.

  3. 2018. január 18. 05:00130024.

    Szerintem jol lattad.


    Natasa hazatamogatja az anyjat miutan megtalalja a kormanynak dolve, alva a kocsiban. Emilia emlekezteti hogy nincsenek is joban de Natasa leinti hogy hagyjuk most ezt. 


    Itt is nagyon fuj. 

    előzmény:
    Jujoka (130023)
    2018-01-18  01:04
  4. 2018. január 18. 01:04130023.

    Az esti videó.


    "Összejön-e újra Aliz és Krisztián? Gigi végül beszáll Hanna és Péter videós projektjébe. Júlia meggondolatlan kijelentést tesz Miklóssal kapcsolatban."


    Hanna és Peti elviszik vásárolni valamilyen ruházati boltba Hedviget, ahol Hanna keres neki valami megfelelő ruhát, de mérgesen jön egy eladónő és rászól Hédire, (én már csak így hívom) hogy mutassa meg a szatyrát. Hanna közbelép, és udvariasan visszakérdezi az eladónőt, hogy ez mire jó, ővele van a "hölgy", miért vonja felelősségre. Ő fogja kifizetni a megvásárolni kívánt darabot. Az eladónő továbbra is felháborodottan közli, hogy nem maradhat a boltban egy csöves, mert elriasztja a vevőket. Peti is rászól az eladónőre, hogy hiszen rajtuk kívül senki sincs az üzletben, mire Hanna ragaszkodik ahhoz, hogy kéri a panaszkönyvet. Hédinek ez láthatóan nagyon megalázó helyzet, ezért el is mennek az üzletből. Később a Rózsa teraszán isznak valamit, Hanna rákérdez, hogy miért nem abban a ruhában jött el Hédi, amit Gigitől kapott, amire azt válaszolja, hogy azt sajnos el kellett adnia, mert éhes volt. El is köszönne, mert nem szeretné lekésni a levesosztást. Peti ezek után meghívja, hogy egyen velük, Hanna is megerősítette, hogy itt nagyon finomakat főznek. Hédi elfogadja a meghívást.


    Időközben megérkezett Gigi is, és leül melléjük. Elmondják neki, hogy melyik boltban voltak, és hogy egyszerűen az eladónő kidobta őket Hédi miatt. Gigi csodálkozik, hiszen ő ott szokott vásárolni, és vele mindig nagyon kedvesek. El is tervezi, hogy visszaviszi Hédit a boltba. Őt valóban nagyon szívesen fogadja az eladónő, és amikor rátér arra, hogy egy kedves barátnőjének szeretne vásárolni, de nem tudja a méretét, ráadásul kiderül, hogy a kedves barátnő itt van, akkor behívja Hédit is, és persze vele együtt Hannáékat is. Az eladónő teljesen ledöbben, amikor meglátja, hogy ki is Gigi legkedvesebb barátnője....


    Juli és Miki összeszólalkoztak, miután Juli hazament. Máté szeretett volna beszélni vele, de ezt Juli elhárította, hogy most nem aktuális. Attilának elmondja, hogy Miklóssal van gondja, mert ragaszkodik a dobozos projekthez. Ezt Attila is támogatná, ám Juli ellenáll, mert nem tartja helyesnek, hogy ilyen hamar ekkora kiadásba kezdjenek, mivel még nem indult be az üzlet. Szegény Máté nagyon szomorú, de Attila próbálja megvigasztalni. Elmondja Máté, hogy mit szeretne, mire Attila elmegy és beszerzi a terepasztalhoz való lapot. Átrendezi Mátéval a nappalit, és elkezdik a terepasztalt kialakítani, amikor Juli ismét megjelenik, és csodálkozik, hogy mit csinálnak. Persze most sincs kedve társalogni, Attila ugyan őt is vigasztalja, Máté pedig bemegy a szobájába. (Lehet, hogy rosszul írom ezeket, mert csak felibe'/harmadába' láttam a tévét kétszer is, mert fújt a szél, és ilyenkor el-elmegy a tévé percekre. Az RTL Moston sem tudom megnézni, mert nincs hang sajnos a gépen.)


    Juli mondja Attilának, hogy abban a bizonyos ötösben ő is részt kíván venni, amit Máté szeretne kapni a terepasztal kialakítása miatt. Na majd meglátjuk, hogy mi lesz ebből.


    Aliz és Krisztián az irodában/raktárban beszélgetnek, Krisztián majdnem megcsókolja Alizt, amikor Zsolt belép......


    Nos, ennyi, majd kérek segítséget/korrekciót, mert lehet, hogy a fent említett okok miatt (is) félreértettem valamit. Bár enélkül is előfordulhat természetesen.

  5. 2018. január 17. 22:54130022.

    Szerencsetlen Mate. Meg jo hogy ott van neki Attila. Mert ahogy elnezem Juli eppen azon spekulal hogy maradhatna o a fonok. 

  6. 2018. január 17. 20:42130020.

    A beharangozó  elég talányos - majd meglátjuk 


    http://sorozatwiki.hu/articles.php?article_id=37677

  7. 2018. január 17. 20:40130019.

    A FB-on találtam...


    Érdekes volt látni pár ősrégi "villanást".


    https://www.facebook.com/Baratokkozt.rajongoi/videos/821 184604648196/

  8. 2018. január 17. 19:21130018.

    Nézem a BK-t, nézem. Látom épp teázós korszaka van valakinek - forgatókönyvírónak, rendezőnek, kellékesnek - mittttoménkinek...  DE... hogy az egész házban mindenkinek ugyanolyan teáskészlete van - na ezt nem gondoltam volna 


    "Kérek egy jó erős kólát, lime-mal!"  Ez tetszett!


    Ööö - nem vagyok "szakértő"   de az a lávalámpának látszó  "izé" engem nem emlékeztetett egy amolyan segédeszközre... Hacsak nem találtak fel egy szivárványszínekben villogó, csilingelő változatot...


    Az utolsó részből csak Emíliát emelném ki - nem-semmi, ahogy felhúzta magát és "szépen" berúgott... Remélem, nem fog balesetet szenvedni az autóval! Bááár - azt hiszem, hogy pont erre játszanak  fk íróék


     


     

  9. 2018. január 17. 19:01130017.

    "Nem értem, hogy miért kellett ilyent rendelniük, de mindegy."


    Nyilván van rá kereslet, ha nem is ugyanaz a célközönség, mint a hátmasszírozó párnára vagy a reumakenőcsre. Látod, pikk-pakk el is adtak kettőt.

    előzmény:
    gerdamama (130015)
    2018-01-16  23:16
  10. 2018. január 17. 17:26130016.

    Gerdamama köszönöm a kiegészítést, egyáltalán nem találom "kekeckedésnek", sőt teljesen igazad van. Én is félreértettem volna, ha elolvastam volna, amit leírtam, éppen ezért időnként kérem is, hogy javítsatok, és egészítsétek ki, amit leírok.


    Nem értem, hogy miért kellett ilyent rendelniük, de mindegy. A többivel is teljes egészében egyetértek.

    előzmény:
    gerdamama (130015)
    2018-01-16  23:16
  11. 2018. január 16. 23:16130015.

    "Lucáék Miklós lakására mentek elintézni a dolgot, ahol azonnal kettő gazdára is talál."


    Mármint gyorsan csinálnak egy webáruházat, és azon keresztül adnak el két darabot. Bocs a kiegészítésért, nem kekeckedni akarok, csak ha nem láttam volna, úgy érteném, hogy Miklós lakásán kelt el rögtön két darab. Mondjuk épp ott volt Nóra és Juli, és lecsaptak a kincsre.
    Bözsi mama hogy fel volt háborodva, hogy Luca azt hitte, véletlenül rendelt ilyen "játékszereket". Különben is Vili bácsi mondta, hogy bővítsék a kínálatot!
    Nem tudom, hogy működik egy ilyen webáruház, de biztosan nem úgy, hogy veszek olcsón egy csomó mindent, aztán jókora haszonnal eladom. Gondolom, adózni kell a haszon után. Még egy darabig megy ez a téma, aztán jön az APEH, és Kertészék megint versenyt óbégathatnak. Mint mikor a halastóval kapcsolatban megbírságolták őket.



    Egészen elképesztő volt, ahogy Emília részegen őrjöngött a Rózsában, és üvöltve ismertette a jelenlévőkkel a szolgálati titkot képező eseményeket. Azt hittem, Nóra bírósági cirkuszát nem lehet alulmúlni, de sikerült. És ők mindketten a szakmájuk elismert képviselői. Milyenek lehetnek a többiek?

    előzmény:
    Jujoka (130011)
    2018-01-16  21:59
  12. 2018. január 16. 22:34130014.

    Ma csak bekukkantottam, mert két napja vendégjárás miatt nem láttam a BK-t. 


    Holnap remélem, pótolni fogom, és akkor jövök majd...  

  13. 2018. január 16. 22:34130013.

    Ma csak bekukkantottam, mert két napja vendégjárás miatt nem láttam a BK-t. 


    Holnap remélem, pótolni fogom, és akkor jövök majd...  

  14. 2018. január 16. 22:31130012.

    Bocs - nem voltam pontos - este nem volt fórum. 

    előzmény:
    gerdamama (130003)
    2018-01-15  12:58
  15. 2018. január 16. 21:59130011.

    Ez a mai videó.


    "Bandit és Lucát összehozza a közös küldetés. Ádám megpróbálja kibillenteni Gigit a depressziójából. Mivel Zsolt perrel fenyegeti a börtönt, Emília szemben találja magát a munkahelyével."


    Magdikával tökéletesen egyetértek, semmi értelme nem volt ennek az esti műsornak szerintem sem. Borzasztó, hogy mindig mindenki úgy beszél bárki háta mögött "titokban" persze, hogy feltétlenül meghallja. Ha már Ádám megkérte Hannáékat, hogy vegyék be Gigit is a filmezésbe, legalább ne Gigi előtt köszönné meg nekik. Természetesen "titokban".


    Luca és Bandi meglepődnek a csomag tartalmán, és megpróbálják eladni, mielőtt kiderül Bözsiék előtt, hogy mi van a dobozokban. Persze szám szerint nem stimmel, hiszen 11 dobozt rendeltek, és csak hetet találnak, mikor hazaérkeznek. Mivel Luca nincs otthon, ezért telefonálnak oda, ahol megrendelték, ahelyett, hogy Lucát hívnák fel. Lucáék Miklós lakására mentek elintézni a dolgot, ahol azonnal kettő gazdára is talál. Miklós hazaérkezik, ők meg elmennek. Miklós persze megjegyzéseket tesz Bandinak. Bandi a Lucával történő beszélgetések után elhatározza, hogy folytatja a tanulmányait. Persze valamikor útba ejtették a KisSzéket, ahol Milán természetesen hallotta a beszélgetésüket. Azt hiszem, akkor mondta Lucának Bandi, hogy folytatja a tanulmányait.


    Aztán, az sem volt éppen semmi, amikor Emília ivott valamit, és elkezdett kiabálni magából kikelve. Hiába csitítgatták, tovább kiabált, és még innia kellett egyet(?). Aztán eléggé kapatosan beült a kocsiba, és még akkor is mondta a magáét, fenyegetőzött, hogy majd ő megmutatja.... stb. Majd nem tudni, hogy mi történt, mert ez volt a zárójelenet.

  16. 2018. január 16. 20:26130010.

    Na nem mondhatjuk, hogy a mai részben nem volt semmi, de valahogy rám olyan idegesítően hatott minden. Hogy nekem már semmi sem jó!

  17. 2018. január 16. 11:18130009.

    Még hogy semmi érdekes nem volt tegnap! Az előbb, kávézás közben jutott eszembe, hogy mi csigázott fel tegnap a legjobban. Gyorsan meg is kerestem az RTLMost-on. Szerencsére lehet "tekergetni" előre-hátra, így is nehéz elkapni a megfelelő pillanatot a megállításhoz.


    Tóbiás és Kristóf teáznak. Jé, mondom, nekem is volt ilyen teáskészletem! Nem is tudom, hová lett, egy dobozban pihen valamelyik szekrény legfelső polcon, vagy elajándékoztam valakinek. 


    Snitt. Nóra és Zsolt teáznak. Pont ugyanolyan csészéből.


    Feltűnt valakinek rajtam kívül? Vagy csak én vagyok ilyen... sasszemű / bogaras ? (A nem kívánt rész törlendő.)


    A csúcs az lett volna, ha Juli és Tóbiás az irodában ilyen csészéből teázik, akkor megnyugodtam volna, hogy megvan a készlet minden darabja. De sajna ők egy fehér bögrét szorongattak.

  18. 2018. január 16. 08:36130008.

    Biztosan rendeltek, legfeljebb nem tudták, hogy mi az. Bár gondolom, nem lehetett nehéz kitalálni, nyilván van leírás a termékekhez, ábrával, használati utasítással és mindenféle tudnivalóval. Bözsi ész nélkül, lelkesen rendel, végül is bele lehet magyarázni, hogy ez is valamiféle masszírozó. Vili bácsit meg egyáltalán nem érdekli a dolog. Hiába hívja oda Bözsi a géphez, hogy ő is nézze meg, szerintem a kisöreg már be se tudja azonosítani.


    Akkora felhajtást csaptak a "csomagvárás" körül, ezzel telt el a fél műsoridő. Gondoltam, hogy valami huncutság lesz a vége.

    Luca "segítőkészsége" kiverte nálam a biztosítékot. Menjenek csak nyugodtan az öregek kereskedelmi mennyiségű szendvicset gyártani, aztán ácsorogjanak órákig a büfében, és szolgálják ki a diáksereget. Mindegy, hogy kedvük sincs, és leszakad a lábuk meg a derekuk. Majd ő lesz olyan kedves és ücsörög otthon, várja a futárt. Miért nem ő ment Milánnal a Wittenbergerbe? A Kisszéknek köszönhetően némi kereskedelmi gyakorlatuk is van, és a diákokkal is jobban megtalálnák a hangot. Az iskola szempontjából meg tök mindegy, ki helyettesít, ők Novákékkal szerződtek. Nem csodálkoznék, ha kirúgnák őket. Sose érnek rá, kiosztják a feladatot boldog-boldogtalannak.
    Mondjuk Bözsiék is maflák, ha hagyják, hogy Gizi ugráltassa őket. Még csak nem is családtag. Bocs, szomszédasszony, nem megyek, fáradt vagyok, kész.


    Zsolt szenvedését már nem bírom nézni. Nagy marha volt, aki ezt a szerepet írta. Szerencsétlen Rékasi úgy-ahogy felépült, hosszú idő után visszatért a sorozatba. Nem biztos, hogy hónapokig azt kell játszania, hogy iszonyatosan fáj a lába. Pedig még sokáig ez lesz a téma, mert a bírósági procedúra sem lesz egy gyors lefolyású dolog.

    előzmény:
    barackmano (130006)
    2018-01-16  06:32
  19. 2018. január 16. 08:12130007.

    "Nos "félkómában" ennyi jutott el hozzám az esti adásból."


    Nem is volt benne több!

    előzmény:
    Jujoka (130004)
    2018-01-16  00:39
  20. 2018. január 16. 06:32130006.

    Milan valtozatlanul nagyon bunko Bandival aki szerintem a fejebe vett hogy bosszubol lenyulja a nojet. Igy felajanlotta Lucanak hogy segit.


    Szerintem en tudom mi volt az de 100%-osan en sem vagyok biztos. De ez valami nagy baki lehet mert Vilibaek tuti nem rendeltek ilyet. 


     

    előzmény:
    Jujoka (130004)
    2018-01-16  00:39
  21. 2018. január 16. 00:42130005.

    "Iszom is egy pohár pezsgőt, ha száraz."


    Én az édeset választottam. 

    előzmény:
    gerdamama (130003)
    2018-01-15  12:58
  22. 2018. január 16. 00:39130004.

    Az esti adás videója.


    "Tóbiás úgy dönt, hogy küzdeni fog Kristófért. Megérkezik Vilmos és Bözsi különleges szállítmánya. Vajon Zsolt perel végül, amiért maradandó károsodást szenvedett a börtönben?"


    Sajnos nem sok mindent tudok elmondani róla. Mindkét adást szinte átaludtam, alig láttam belőle valamit. Most meg majd reggelig kukorékolok..... aztán napközben ismét alszok. Jájjjj.


    Annyira emlékszem, hogy Zsolt elejtette a botját, ahogy nyúlt érte, elesett. Emília emelte fel, azt ugyan nem mutatták, hogy hogyan, de akkor már az ágyon feküdt, Emília vizet adott neki, és biztatta, hogy igenis vállalja, hogy feljelenti a börtönben történt dolgok miatt a börtönőrt, aki tudta, hogy mennyire utálták a többiek, mégis együtt engedte őket "sétálni".


    Bözsi rendelt valamit a neten, meg is mutatja Vilmosnak. Amikorra érkezne, akkor éppen beront Gizi, és kérné őket, hogy segítsenek szendvicseket csinálni az iskolai ünnepségre. Nem akarják, hiszen várják a küldeményt, de a megérkező Luca és Milán azt ígérik, hogy ők átveszik a küldeményt. Gizi ennek megörül. Aztán, nem tudom, hogy miért, amikor megérkeznek a csomagok, Luca és Bandi veszik át, vagyis Bandi segít Lucának behordani. Valamelyik csomagban hallanak valamit, Luca felbontja. Na ezt nem értettem, hogy mi volt benne, bocsi.


    Aztán a vége felé Zsolt felkereste Nórát, és megkérte, hogy mégis indítsa el a pert, mert nagy szüksége van a kártérítésre, meg iszonyatos nagy fájdalmai vannak.


    Nos "félkómában" ennyi jutott el hozzám az esti adásból.

  23. 2018. január 15. 12:58130003.

    "Juhhhúúú - újra van NLC fórum!  Tegnap ui nem volt."


    Dehogy nem volt! Többen is írtunk, például Te is. Még a képfeltöltéssel sem volt probléma.
    Újabb szép, kerek számot értünk el. Iszom is egy pohár pezsgőt, ha száraz. Jól csúszik a sárgarépa főzelékre.


     

    előzmény:
    vorii (130000)
    2018-01-15  11:12
  24. 2018. január 15. 11:18130002.

    Hűű - jókat írtatok - a kép is szép -meg a jó a hóember  sajna nincs kisRóka építeni egyet, pedig itt maradt hó. 


    A drukkkokat hálásan köszönöm - majd jövök ünnepelni a 100-at! 

Címlap

top