Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magánnyomozói vélemények

Denci
Létrehozva: 2008. július 1. 22:26

Sziasztok!

 

Kíváncsi lennék, hogy kinek mi a véleménye egy magánnyomozó felgoadásáról, esetleg van-e valakinek tapasztalata, esetleg valami fórum erről, mert sehol semmit sem találok...

Egyik ismerösöm feldogadott egyet és eléggé nem végzi  jól a munkáját, tapasztalatokat várok...

Kiváncsian várom a véleményeteket...

  1. 2017. szeptember 22. 22:4728.

    Azonnal kirugnam azt aki ilyen aljas modon kemkedne utanam 


     

    előzmény:
    Nemeth_ibi (27)
    2017-09-22  10:00
  2. 2017. szeptember 22. 10:0027.

    Azt szerettem volna, ha mások is okulnak a történetemből! Egy nagyon "izgalmas" és durva időszaka volt ez az életemnek. Bevallom egy picit örülök, ha ezzel segíthetek másoknak és picit Jung úr malmára is hajthatom a vizet.


    Igazából az egész történetem ennél sokkal bonyolultabb és le tudnám írni háromszor ilyen hosszan is, de a lényegre szerettem volna rávilágítani. Arra, hogy mire érdemes odafigyelni a kapcsolatodban és hogy mit tapasztaltam mikor kapcsolatba kerültem a magánnyomozás világával! Én nem bántam meg, viszont tényleg nem mindegy kit bízunk meg!


    Tehát ez nem olyan egyszerű, hogy ne bízz meg magánnyomozót, mert az neked rossz lesz! Persze meg kell nézni kivel találkoztál, hogy tényleg el mered-e neki mondani a párodról amiket kérdez, meg a kapcsolatodról, amit tudnia kell, mert nagyon nehéz megnyílni, sőt tényleg nem mindenkinek beszélnék ezekről a dolgokról. Itt már könnyebb volt utólag leírni a történteket.


    Szóval a végén jól jártam. Ha ezzel csak egy embernek is segíthettem, már érdemes volt elmesélnem.


    Béke!

    előzmény:
    Nemeth_ibi (25)
    2017-09-22  01:12

Címlap

top