Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miért? Ne?

Mykee
Létrehozva: 2008. augusztus 9. 20:00

Jaj emberek, nagy az én gondom!

 

Hol is kezdjem? Szóval olvasgatom itt, hogy netszex és miegyéb, pedig így fogfájósan mi másra is gondolna az ember egy rendelői székben ülve, hogy "miért is ettem meg azt a mustáros bélszínt?"

 

Ráadásul úgy megtetszett az az asszisztens, hogy majdnem a taj számát kértem el a telefonszáma helyett, de megvan! Mármint a telefonszám, nem a csaj.

 

Úgyhogy épp randira készülnék, de nem tudom mit vegyek fel nyár közepén, mert a virágot mégsem egy kínai csiszicsoszi papucsban illik odaadni. Vagy éppen ne is vigyek virágot, hanem vigyem el étterembe, hazudjak szerelmet és mondjam azt, hogy ha a medencémben látna úszni, akkor biztosan megtetszene neki a bélyeggyűjteményem? Bár a gumival is baj lenne (az autóval nincs gond, a kotonra gondolok), mert már régen vettem. Milyet vegyek? Illatos szagosat, vagy zenélőset?

 

Na meg ha az ágyban vagyunk, akkor milyen ágyat vegyek? Ergonomikus matracost, ami a fengsui szerint északeletre nézzen, hogy reggel a szemünkbe süssön a nap, vagy éppen vízágyasat, ha a vízben voltunk előtte?

 

És különben is, hát az aktus után kidobjam a nőt, vagy szépen koptassam le, netán még hitegessem hónapokig, hogy "persze, szeretem, de mivel lassú az nlc, és felújítják, így ritkán tudok írni"? Esetleg hitegessem esküvővel, hogy ruhát nézzen, és tanítsam meg főzni? 

 

Ehhh... de sok bajom is van...  

  1. 2009. február 17. 12:54101.
    szia
    előzmény:
    Mykee (100)
    2009-02-17  12:43
  2. 2009. február 17. 12:43100.
    És... már meg is van az első 100-as!!!!!!
    előzmény:
    Mykee (99)
    2009-02-17  12:43
  3. 2009. február 17. 12:4399.
    1...
    előzmény:
    Mykee (98)
    2009-02-17  12:42
  4. 2009. február 17. 12:4298.
    Hát csujogassa szíp kendötek azt aki ebédelni vagyon! Na meg aki nem eszik, aztat is! Dejaztán nem ám irgykedés lészen másokra az étel jogossága miatt, mert odaharapok a kenyérbe, bicskával és szalonnával! Nosaztán.
    Mámmeg az itten a gond ímbörök, hogy esik az bizonyos havas lé vagy mi. Tehát épp hullik ez a fehérség, osztán sízni meg ki tunna már? Mert én biza nem valák egy nagy lécező, de ha ez szakadik egészen pitymallatig, akkor aztán megnézhetjük magunkat tükröstű. Na mennék is lapátóni, mer aztán ki se látok a munkábú. Néktek is aggyonisten!
    előzmény:
    Mykee (97)
    2008-11-11  11:15
  5. 2008. november 11. 11:1597.

    Ej de rég jártam erre!

    Ahogy itt olvasgatok mindenfelé, épp elgondolkodtam: lehet, hogy megcsalnak engem? Bár, hogy ki, nem tudom, de a jelekből ítélve tuti. Ha már minden második topikban erről folyik a szó és minden elsőben meg a szeretők, így elgondolkodom, hogy szerető volnék, vagy megcsalt? Esetleg ez utóbbi? Borzalmas lenne, nem is tudom hogyan akasszam fel magam egy súllyal a vízben, esetleg nyomozzam le a mobilját, íratkozzak fel mionden társkeresőre hátha? Mert akkor szerető lennék és nem megcsalt, de megcsalt szerető meg még úgy, mintha csak úgy egyszerűen lennék. Az olyan snassz. Na meg milyen ember vagyok (pfúj!), hogy nem vagyok már rajta a legismertebb párkereső oldalakon, hogy végigk****m a nőket. Komolyan mondom, lassan szégyellem magam, hogy egy nővel élek, miközben többel ios lehetne. Na de akkor ahány nővel élnék és mind megcsalna, többszörös csalás áldozata lennék és akkor áldozatből bűnös? Komolyan mondom kemény dió ez a megcsalás, hogy miként csináljam, hogy megtudjam, de mégsem és mégis jó legyen, de több nővel, és miért ne lehetne gruppenben egy swingerklubban egyszerre sokakat megcsalni és megb***ni?

    előzmény:
    Mykee (1)
    2008-08-09  20:00
  6. 2008. szeptember 3. 10:0296.

    Áááá, annak kitanulásához már nincs időm, viszont ha már úgyis itt vagytok, egyszerűbb megkérdezni, mert tuti jönnek olyan válaszok is, akik azt mondják, hogy "amerre előre, arra oldalra, de mégis néha lefelé, ha felfelé áll."

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_920170 (94)
    2008-09-03  07:49
  7. 2008. szeptember 3. 10:0095.
    Na akkor érdekes jelenség lehetsz, ha a cipőd a miniszoknyáig felér, de ha már úgyis lesz a környéken egy kamerás mobilos, várjuk az elkészült művészi alkotást ide.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_983866 (93)
    2008-09-03  07:36
  8. Torolt_felhasznalo_920170
    Torolt_felhasznalo_920170
    2008. szeptember 3. 07:4994.
    Szegénykém!bimbó ügyben egy nagyon jó tippem van a számodra..menj el mamográfus asszistensnek, vagy dokinak.Ha ezt már meguntad, jöhet a nőgyógyász :)
    előzmény:
    Mykee (87)
    2008-09-02  15:43
  9. Torolt_felhasznalo_983866
    Torolt_felhasznalo_983866
    2008. szeptember 3. 07:3693.
    Merész elhatározásomat megvalósítva,miszerint miniszoknyát öltök távozásom alkalmával,húzok rá cipőt,ha esik az eső!:)))))))))))))))))))))))))))))))))
    előzmény:
    Mykee (87)
    2008-09-02  15:43
  10. 2008. szeptember 2. 16:0692.

    nekem is férfiagyam van, passzol a felfelé görbülő hímvesszőmhöz!   amúgy a topicötleteid tetszenek, volna még egy-két tippem:

     

    -ladát lopnék,hol vegyek pajszert?

    -hallottátok, hogy tünci mindig pukizik, ha mákos nudlit eszik a lájtkólához?

    -szerintetek tetessek szilikont a szemhéjam alá? 

     

    előzmény:
    Mykee (91)
    2008-09-02  15:55
  11. 2008. szeptember 2. 15:5591.

    Várj, odáig eljutottam, hogy klercici....

    Tudod utána a férfiagy kikapcsol és már csak ez jár a fejében.

    előzmény:
    bloodymary! (90)
    2008-09-02  15:53
  12. 2008. szeptember 2. 15:5390.
    ha jól látom, a tünetek alapján klercicitiszed van.
    előzmény:
    Mykee (87)
    2008-09-02  15:43
  13. 2008. szeptember 2. 15:4989.
    Dehogy nyitok! Itt gyűjtöm mindet egy helyen, ha egyáltalán valaki végig is tudja majd olvasni.
    előzmény:
    klercica (88)
    2008-09-02  15:45
  14. 2008. szeptember 2. 15:4588.
    nyugodtan nyiss egy külön topikot erre.
    előzmény:
    Mykee (87)
    2008-09-02  15:43
  15. 2008. szeptember 2. 15:4387.

    Na ha már a férfiaknak tettem fel a kérdést, a nőket is megihletem ez alapján:

    http://www.nlcafe.hu/index.php?fid=441&topicid=203607 

     

    Szóval édes hölgyek, nektek is itt a komoly kérdésem:

    a bimbótok felfelé áll vagy lefelé, kifelé vagy befelé? Esetleg hidegben fel és utána le, netán a kanyarban ki és aztán be? Vagy csak csak úgy áll, mint hóember a fridzsiderben, esetleg konyulgat, mint a bánatos virág az alkohol felé? Vagy a gravitáció ereje oly nagy, gogy lassan térden lövitek magatokat, netán fejenállva még mindig feszes?  

    előzmény:
    Mykee (84)
    2008-09-02  14:24
  16. 2008. szeptember 2. 14:4786.
    Hát mi másért járjunk már ide, ha nem a Bugyimosás 40 fokon? vagy a Megette a tortát a macskám az esküvőmön! című topikokért?
    előzmény:
    csg (85)
    2008-09-02  14:46
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. szeptember 2. 14:4685.
    Végre  szórakoztató az nlc
    előzmény:
    Mykee (84)
    2008-09-02  14:24
  18. 2008. szeptember 2. 14:2484.

    Ha már ihletet kaptam itt:

    http://www.nlcafe.hu/index.php?id=1057&fid=441&topicid=203591

     

    Kedves férfitársaim, megkérdezlek ugyanmár titeket, mert úgy éget a vágy, hogy a szenvedély tüze fellobbanjon az iránt, vajh nektek hányszor sikerült egy nap? Ja, hogy mi? Mondjuk kapálni, autót mostni, de nem. Hányszorreptetitek el a lompost, a farkast, a fütyülőst, a fütyköst, a pimpilimpit, vagy más néven virslit.

    Én ojjjjjjjjjan, de ojjjjjjan kiváncsi vagyok, hogy ezért képes lennék még topikot is nyitni, de azért inkább mégse szennyezzük mások szemét, szóval... Na de tényleg, és ezt olyan komolyan gondolom, mint a vacsorát a Lánchíd pillérén.

    Tehát uraim, meséljetek, egy nap vajon hánszor cepegtetitek el, facsarjátok ki, öntitek szét, és locsoltok azzal ama bizonyos izével?  

    előzmény:
    Mykee (83)
    2008-08-22  13:01
  19. 2008. augusztus 22. 13:0183.

    Na de most komolyan mondom, lassan sikítva vetem le magam, mint Dugovics Tutusz, csak én a földszintről, mert nem akarok hülyék miatt meghalni. Hát a mostani új topikok terméseit látva, komolyan mondom, az alábbi topikok megnyitását javasolom, tuti befutók:

    - Milyen 12 évesen a szex? vagy Milyen 12 éves lánnyal szexelni?

    - Hány fűszál nő a Puskás Ferenc stadion gyepén?

    - Milyen gyereket adoptáljak: négert, romát, kínait, mondolt, esetleg eszkimót?

    - Nyúltak már fel neked villamoson?

    - A pedofil is ember

    - Fiúk, ti vettetek már fel combfixet?

    - Kit verjek ma meg?

    - Imádom a hasam és az is engem

    - Fogyjunk Etiópiában!

    - Vajon a nap vagy a szolárium a jobb?

    - Fürdőruhát árulnék nőknek

    - Imádom a piacot - egy zsebes naplója

    - Höhö... ki a király?!

    - A fa***m ku**a p***ját

    - Beszótá?

    - Hová jut ez a világ?

    - Melyik vallás a jobb... nekem?

    - Asszony, otthon a helyed

     

    Soroljam még? Lassan fáj beleolvasni egy nyitó hozzászólásba, úgyhogy aki van ilyen mazochista, akkor írom én a marhaságokat...

    előzmény:
    Mykee (82)
    2008-08-21  08:04
  20. 2008. augusztus 21. 08:0482.

    Kösz a tippet, majd felhúzom, mintha autóra tenném, aztán amilyen sebességgel nyomom a gázt, a nőt azért annál keményebben, mert ott mégsem jó a gyorsaság, hiába a száguldás, a port sem szeretem.

    Na megyek is akkor kiteszek magamért, vagy másnak teszem ki, na majd kiderül. Főleg, hogy mára nem mondtak esőt. Kellett nekem esernyőt hozni, inkább vittem volna... 

    előzmény:
    demagog (81)
    2008-08-19  17:56
  21. 2008. augusztus 19. 17:5681.
    a BARUM Radiál nem szakad......................
    előzmény:
    Mykee (79)
    2008-08-11  19:34
  22. 2008. augusztus 19. 17:3580.
    előzmény:
    Mykee (78)
    2008-08-11  19:16
  23. 2008. augusztus 11. 19:3479.

    Jah, van folytatás is!

     

     

    Annyira de diszkrét leszek, hogy elhívom a haveromat is, mert a csaj szereti, szeretné a két pasival csinálni, és hát ha már ennyire akarja, miért ne adjam meg neki ezt az örömet. És én se tudom milyen két pasivalés egy nővel, legalább kipróbáljuk és majd később esetleg oszutozkodunk kié a gyerek. Már ha kiszakad a gumi, mert az biza ha kiszakad, akkor gond van, meg gyerek. Pedig egy erős menetben miért ne történjen meg, de kit érdekel, ha már két pasival csinálhatja? Én olyan jó vagyok hozzá, hogy megadom neki, még ha engem ezért hátulról be is támad a haver. De remélem nem fog. Aztán ha megvolt a csaj, legfeljebb még msnen kamozhatunk és kamuzok is majd, de nehogymár úgy menjen férjehez, hogy ketten a haverral ne legyen meg.

    előzmény:
    Mykee (78)
    2008-08-11  19:16
  24. 2008. augusztus 11. 19:1678.

    Na megint megihletődtem egy topikban, sacc erről szól:

     

    Van egy lány, aki nem is lány, hanem már idősebb korosztály, de képzeljétek el, hogy annyira megtetszett nekem a szemöldöke a hitech felbontású webkamerán, hogy az a csillogó szeme elárulta: le akar velem feküdni. Igaz, még nem vált el, de majd fog, nem ment férjhez, de majd fog, és nem feküdt le velem, de majd fog.

    Olyan dolgokat éltünk át a messengeren, hogy nem is gondoltam volna, hogy ilyen létezik, és majdhogynem átnyúltam érte a monitoron, de mégsem mertem, nehogy megcsapjon az áram. Hát akkor csak néztem és néztem és már tudom, hogy lefekszik velem, ez már biztos és abban kérek tanácsot, hogyan ne tudja meg, és azt se, hogy várom. Na meg azt se, hogy tudom az igazi nevét, hogy Kovács Rozália, és a Kiscsók u.69-ben lakik. És mátr a házszám is arra utal, hogy összejövünk, de még egyelőre olyan jó a netszex, hogy azt sem tudom, magamhoz kapjak vagy a billentyűhöz. De már rájöttem, hogy mielőtt újra férjet találna, úgy megkapom ezt a nőt, hogy sikoltozását is messze hallják az utcában. De igyekszem azért diszkrétnek lenni.

    előzmény:
    Mykee (77)
    2008-08-11  15:54
  25. 2008. augusztus 11. 15:5477.
    Apropó! Kérdeztem már azt itt hótt komolyan, hogy létezik virtuális szerelmes szexes megcsalás? Mert hogy virtuálisan szerelmesnek lennik, miközben mégis a szexre gondolunk, az már megcsalás, ha a párom nem is tud róla, de mégis? Esetleg ha a virtuális helyett valódi szerelem lesz, de olyat dugunk, hogy a megcsalás ehhez képest holdralövés, és mégsem leszünk szerelmesek? Vagy dugunk szerelem nélkül, de aztán mégis szerelmesek leszünk, aztán kiderül, hogy az egész nem történik meg, hanem virtualizáció áldozatai lettünk? Vagy ki az aki ezután érti az emberi kapcsolatok mélységeinek esszenciális motívumait?
    előzmény:
    Mykee (76)
    2008-08-11  13:55

Címlap

top