Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Slim Ball

norani
Létrehozva: 2008. szeptember 7. 21:03

Most olvastam a Storyban az egész oldalas hirdetést. Slim Ball= növényi gyomorlabda, valaki próbálta már?

  1. 2017. március 5. 00:2533.

    Szia :-) Kerhetnem az oldal linkjet,ahol tudok rendelni?Koszonom.Angela

    előzmény:
    P.Éva (26)
    2008-11-19  11:58
  2. Torolt_felhasznalo_278668
    Torolt_felhasznalo_278668
    2009. május 16. 10:2632.
    szia. tudnál valamit mondani a slim ballról?sajnos elég rosszakat olvasok róla.de a napokban fodrásznál jártam és ott viszont egy hölgy kipróbálta 1 hónapig szedte tavaly októberben napi 3x1et és 13 kilót adott le és azóta 1dkg nem jött vissza neki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_610108 (29)
    2008-12-28  17:10
  3. Torolt_felhasznalo_628593
    Torolt_felhasznalo_628593
    2009. február 2. 22:5331.

    Kedves Hölgyek és Urak !

     

    A fenti témával kapcsolatban "SLIM BALL" abszolut friss infoim vannak! Férfi létemre bevállalom, én is beszaladtam a csőbe, és megrendeltem ezt a baromságot..  SENKI NE VEGYE MEG ! Ez a bogyó nem más mint egy egyszerű cukorka, konkrétan : francia drazsé ! Semmiféle gyomortömítő hatása nincs ! A leírás szerint 50 x-ére dagad !! HAHAHA :-) Kipróbáltuk egy tál vízben: simán szétázott, először a kék cukormáz olvadt le róla, majd a csokirészecskék estek szét, végül maradt egy kemény apró cukormag - amire gyűjtik golyót. ÁTVERÉS az egész !!!!!!! 20 db 10.000.-Ft-ba került - elég drága bonbon volt. Kockázata valóban nincs, még ha "túladagolod" akkor se... :-) Többet árt ha megeszel egy zacskó "Dunakavicsot" .

    Most megpróbálom visszaküldeni a forgalmazónak azzal az izléstelen 2 pálcás bazári medállal együtt amit "ajándékként" hozzá adtak.. Nem hiszem hogy visszaadják a pénzt, mivel ez egy nyilvánvaló átverés.. Mindenesetre ÜDVÖZLETEM A NŐK LAPJÁNAK is - ahol ezt oldalakon keresztül hirdetik !! Hogy vállalhatnak fel egy ilyen nyilvánvaló csalást !!!???

    Egyébként az elv jó lenne, én is ezért vettem meg- ha valóban a gyomorban megdagadna mint egy gyógynövény golyó - az telítettség érzést okozna, kvázi az ember kevesebbet zabál.. - de itt szó sincs erről !! Gondolkodom még azon is hogy feljelentem őket, - nem a pénz miatt - inkább csakúgy sportból !! :-( 

     

    Üdvözlettel : Zsolt  email: felbo@freestart.hu  

    előzmény:
    norani (1)
    2008-09-07  21:03
  4. Torolt_felhasznalo_232176
    Torolt_felhasznalo_232176
    2009. január 15. 16:4830.

    sziasztok kedves fogyni vágyó társai!

    én kipróbáltam a gyomorlabdát!megrendeltem tavaly decemberben.meg is jött a 2.csomag.szépen meg mértem a nagy fogyás show elött a súlyomat.leirtam a naptárba.mikor beszedtem az utóls szemet is.rá áltam megint a mérlegre hogy lássam megint a súlyomat.sajnos a sirógörcs jött rám.a súlyom az még 2kg val több volt mikor elkezdtem volna a szedését.vissza is küldtem a csomagot.várom hogy vissza adják a pénzemet.felhivtam őket hogy mikor várhatom hogy vissza küldik a pénz.erre azt a választ kaptam.3-4 hónap.más cégeknél 30 napn belől kell vissza fizetni mondtam.és ha nem kaom vissza az árát.akkor majd a sajtóban én fogok irni egy cikket eről a nagy fogyás showról!ami átvágás az egész.mindenkinek csak mondani tudom hogy ne rendeljétek meg.ha pedig megrendelte és nem érkezet meg még az ne is vegye át a csomagot!most elküldtem analizisre egy szem gyógyszert hogy mi is van benne valójában?!ha pedig olyan dolgot kapok meg eredményül akkor az a tvben és az újságokban is benne lesz.kérek mindenkit senki ne rendeljen belőle!mert felesleges pézkidobás.sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_610108
    Torolt_felhasznalo_610108
    2008. december 28. 17:1029.

    Kedves Éva!

     

    60 db-os kiszerelésben lehet kapni, postaköltség nélkül, átküldöm az oldalt

    Én is gondoltam hogy kipróbálom, csak nem tudom, mennyit és hogy kell szedni naponta. A 60 db mennyi időre elág? és mennyit lehet fogyni tőle.

    Ha megírnád a tapasztalataidat nagy örömet szereznél. 

    Üdvözlettel

    Klári 

    előzmény:
    P.Éva (23)
    2008-10-30  13:02
  6. Torolt_felhasznalo_635646
    Torolt_felhasznalo_635646
    2008. december 18. 17:0928.

    Szia Évi

    Nagyon szeretném megrendelni én is. De telefonszámot nem tudok megtudnád nekem adni? Vagy elküldeni az email címemre: beuska85@citromail.hu. 

    Köszi szépen 

    Üdv:Bea 

    előzmény:
    P.Éva (26)
    2008-11-19  11:58
  7. Torolt_felhasznalo_612595
    Torolt_felhasznalo_612595
    2008. december 9. 12:2627.
    Ha valaki még figyeli ezt a fórumot, akkor javaslom, hogy ne dobjon ki feleslegesen pénzt. Én megrendeltem, nappal és éjszaka is olyan éhség rohamok törtek rám, amik előtte sosem, így még nehezebb volt a fogyókúra, és persze nem fogytam semmit tőle. Pár nappal azután, hogy elfogyott, jött a csomagküldő szolgálat és hozott még egy adagot úgy, hogy én nem rendeltem. A feladó neve teljesen más cég volt, de az ár és a súly stimmelt, tehát biztos, hogy ez a sz.r volt. Természetesen visszaküldtem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top