Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babavállalás vesebetegen

Mili26
Létrehozva: 2009. március 10. 18:33

Sziasztok!

 

Két éve próbáltam már ebben a témában topicot  indítani, de sajnos nem kaptam túl sok hozzászólást. Az azóta eltelt idő alatt történt egy - két dolog, de lényegében olyan lányokat, nőket keresek akik annak ellenére vágtak bele a gyermekvállalásba, hogy orvosuk vesebetegségük miatt ezt nem javasolta. Ha Te is ebben a cipőben jársz, döntési helyzet előtt vagy, írd le ezzel kapcsolatos gondolataidat, hátha együtt könnyebb megbírkózni a problémával...Nagy szükségem lenne tapasztalatokra...persze tudom, hogy minden eset más...

 

 

  1. 2018. október 16. 12:2529.

    Szia!


    Dializalt beteg vagy? Én 24 éves nő vagyok. Van vőlegényem és egyre többet gondolok a gyerekvallalasra. Nem most hanem 28-30korul. Policisztas vesebetegségem van, édesapám dializalt. Félek gyermeket vállalni mivel nem tudom ez mennyit rontana. Állapotom még kopkopkop teljesen egészséges semmi bajom. Csak a jövő... Félek mivan ha a terhesség annyit rontana hogy dialízis re szorulnek a jovoben amit lehet el tudnék kerülni. :(

    előzmény:
    PappSzaboOrsi (27)
    2018-05-10  10:03
  2. 2018. október 16. 12:2528.

    Szia!


    Dializalt beteg vagy? Én 24 éves nő vagyok. Van vőlegényem és egyre többet gondolok a gyerekvallalasra. Nem most hanem 28-30korul. Policisztas vesebetegségem van, édesapám dializalt. Félek gyermeket vállalni mivel nem tudom ez mennyit rontana. Állapotom még kopkopkop teljesen egészséges semmi bajom. Csak a jövő... Félek mivan ha a terhesség annyit rontana hogy dialízis re szorulnek a jovoben amit lehet el tudnék kerülni. :(

    előzmény:
    PappSzaboOrsi (27)
    2018-05-10  10:03
  3. 2018. május 10. 10:0327.

    Sziasztok,van esetleg valaki aki dializis mellett vállalt babát?Hátha....

Címlap

top