Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Koromreszelgeto...

Prókátor13
Létrehozva: 2010. február 26. 05:54

Koromreszelgeto. 

Csak ulunk, reszelgetjuk a kormunket es mindent, mindenkit jol kibeszelunk. .

Vagy ki tudja...egy igazan eles korom neha egesz jol jon.

Tema? Kotetlen. Az asztal alatt hever, csak le kell erte hajolnunk.

Tagok? A regi NLC/s jatszotarsak, uj Facebookos ismerosok, egyebkent pedig barki, akinek mondanivaloja, velemenye van.

Szoval ki vele, ne tartsd veka alatt, mert lejar a szavatossaga.  

  1. 2012. Április 12. 04:059401.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2012. Április 12. 04:059400.

    http://www.star          tlap.hu/webjava/#25636404

     

    Nem tudom mire jo ujabban ez a szorakozas. Aki a cikket irta, azert irta, hogy minel tobben megnezzek. Sok olyan oldal van amit egyszeruen nem lehet betenni, mert nem jelenik meg.

    Tettem bele jo nagy szokozt, vegyetek ki.  

    előzmény:
    PG13 (9399)
    2012-04-12  04:03
  3. 2012. Április 12. 04:039399.

     

    Szaz eve sullyedt el a Titanic. Ez egy jo kis osszefoglalo a cikk a Titanicrol. Mutatnak 51 korabeli fotot, koztuk a kapitany fotojat is. Megdobbento, hogy a Titanic cimu filmet mennyire jol keszitettek el. A filmbeli kapitany tokeletes masa a eredetinek, a vizalatti felvetelek mintha a valodi Titanicot mutattak volna.....erdemes megnezni.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2012. Április 12. 03:559398.

    -)))***

     

     

    előzmény:
    kysslina (9395)
    2012-04-11  23:04
  5. 2012. Április 12. 02:299397.
    utanna lattam lejjebb Bocs   kozben meg ossze is irtam a szavakat
    előzmény:
    brampton (9396)
    2012-04-12  02:27
  6. 2012. Április 12. 02:279396.
    Nem latni aszoveget"))))
    előzmény:
    kysslina (9393)
    2012-04-11  23:00
  7. 2012. Április 11. 23:049395.

    OK. lassan feladom, hogy formázzam itt..

     

     Végrendelet


    Kőbe vésve nevem: 
    születtem, haltam 
    közte a gondolatjel, 
    míg életben maradtam... 
    Ne tedd ezt velem! 
    Márványba ne nyomj, 
    ne zárj kalodába, 
    puszta létem, 
    ne testemmel hagyjam e világra! 
    Ne járj majd hozzám, 
    s ne is keress, 
    élj ha szerettél, 
    mert azért születtél, 
    hogy szeress. 

    Ne könnyezz majd meg, 
    de mosolyom kísérjen, 
    ne fájdalmat hagyjak, 
    de csókomat a szélben
    előzmény:
    kysslina (9394)
    2012-04-11  23:03
  8. 2012. Április 11. 23:039394.

    Nem látszik, most másképpen:

     

    Végrendelet Kőbe vésve nevem: születtem, haltam közte a gondolatjel, míg életben maradtam... Ne tedd ezt velem! Márványba ne nyomj, ne zárj kalodába, puszta létem, ne testemmel hagyjam e világra! Ne járj majd hozzám, s ne is keress, élj ha szerettél, mert azért születtél, hogy szeress. 
    Ne könnyezz majd meg, de mosolyom kísérjen, ne fájdalmat hagyjak, de csókomat a szélben
    előzmény:
    kysslina (9393)
    2012-04-11  23:00
  9. 2012. Április 11. 23:009393.

    A témához: ez az én Végrendeletem:

     

     Kőbe vésve nevem:

    születtem, haltam
    közte a gondolatjel,
    míg életben maradtam...
    Ne tedd ezt velem!
    Márványba ne nyomj,
    ne zárj kalodába,
    puszta létem,
    ne testemmel hagyjam e világra!
    Ne járj majd hozzám,
    s ne is keress,
    élj ha szerettél,
    mert azért születtél,
    hogy szeress.

    Ne könnyezz majd meg,
    de mosolyom kísérjen,
    ne fájdalmat hagyjak,
    de csókomat a szélben.

    2005. október.20.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2012. Április 11. 21:039392.

    Nekem anyu tavaly osszel halt meg. Nem tudtam hazamenni a temetesere. Nagyon prozai oka volt, egyszeruen nem talaltam a zoldkartyamat. 

    Sajnalom, hogy nem tudtam hazamenni, de nem doltem a kardomba miatta. Amit igazan nagyon sajnalok, az az, hogy nem tudtam hazamenni akkor amikor meg korhazban volt. Ahogy mulik az ido, egyre kevesbe banom. Beszeltunk telefonon. Timi mondott szornyu dolgokat, hogy nezett ki anyu, en nem lattam. En csak ugy latom magam elott, ahogy harom eve, mikor otthon jartam. Kitakaritottam nala, lefestettem az ajtokat, fozott nekem kavet, ebedet, beszelgettunk, nevettunk. A temetes veglegesiti a dolgokat. Nem voltam ott. Fura, mert ugy erzem, minden maradt ugy ahogy volt. Mintha meg mindig ott lenne, es nem laknanak idegenek a lakasaban. 

     

    Ah, persze a temetes nagy kepmutatas. Anyue is az volt. A testvereim mar nem tudtak, hogy szoljanak meg miatta, hogy nem voltam ott. Megkertem egy baratnomet, hogy vegyen a nevemben egy koszorut, es vigye oda, csak legyen ott helyettem, mintha en lennek. Megtette. Aztan elmeselte a ram vonatkozo megjegyzeseket. Nagyon tanulsagos volt-) Pl a noverem mar akkor mondta, mikor anyu meg csak a korhazban volt, hogy ha meghal akkor en ugysem fogok hazamenni, mertaz apam temetesen sem voltam ott. Talalt, sullyedt, remelem lesz neki lotto otose is, nagyon bele tud talalni a dolgokba. Szemembe nezni nem nagyon mert a draga-) Kint jart Amerikaban, a szomszed varosban volt latogatoban az ocsemnel. Mikor kijott, felhivtam telefonon, nem hivtak vissza. Ezzel le is zartuk, reszemrol leptem egyet, a tobbi nem az en dolgom. Azt, meg hogy nem hivtak vissza, nagyon megtudom erteni. Gondolom volt ra okuk alaposan, neki is meg az ocsemnek is. Anyam osszes aranya az utolso honapokban atvandorolt valahogy a noveremhez. Ocsem vitte a lakasat, ami igy helyes, mert felaron megvette evekkel elotte. Semmi gond nem is lett volna vele, ha nem a lanyomra fujnak mindketten, mint ket mergeskigyo, irigyeltek tole, hogy anyu segitett neki lakast venni. hahahaha-)))) Szoval tenyleg van okuk ra, hogy haragudjanak ram-)))) Szethordtak mindent villamgyorsan. En nem kertem semmit. A lanyom igen. A Tamara. Annyit kert az ocsemtol ,amikor az ment haza, hogy hozzon mar neki emlekbe anyu poloi kozul egyet. Az ocsem meg mondta neki, hogy huuu, az nagyon zuros dolog!  Egy darab polo-)))))  Tenyleg az volt, nagyon zuros, megfogtak anyu osszes ruhajat es kihordtak a szemetbe.

    Mondjuk az ocsemtol nem is vartam mast. Nem vagyunk jo viszonyba, amiota kulon mentunk az Endrevel. Elintezte a draga, telenyalazta az ocsem fulet, odajart panaszkodni...draga ocsem meg itelkezett az en kapcsolatomban. Nincs hozza joga, en ot nem bantottam. Es nem itelkeztem felette. Sem akkor amikor vegigkefelte a felesege baratnoit, sem akkor amikor megkefelte a baratai feleseget!

    Igy nalunk klasszul zarult minden. Anyura ugy emlekszem, mint ahogy volt, nem halt meg, ott van meg mindig abban a lakasban, csak mostmar nem beszelunk telefononm. A ket remek testverem nem testverem tobbe, es meg kell mondjam, nem vesztettem vele semmit, ami sosem volt, azt nem lehet elvesziteni.

     

    Ennyit a temetesi cecokrol, es az alszenteskedesrol. Nem kedvelem a temeteseket. Nagyon gondolkodom rajta, hogy a sajat temetesemen egyszeruen nem fogok megjelenni. Idonkent egyeb kajan dolgok is eszembe jutnak. Ideje lenni nekikezdeni egy vege erhetetlen video felvetelnek. Nem kell, hogy barki is beszedet mondon, majd en elmondom amit akarok. Tan ugy kezdenem, hogy az egyszeruseg kedveert, akik rohognek, foglaljanak helyett balra, a bogok pedig jobbra....aztan evrol evre felsorolhatnam, hogy kivel mi a fene bajon, vagy eppen kit kedvelek.

    Egyszeeruen nincs kedvem ehhez az egesz hulyeseghez, tenyleg nem nagyon akarok elmenni. Amugy egyre jobban ramtelepszik amit latok magam korul ott az oregek otthonaban is. Nem nagyon akarom ezt a seggtorlosdi jatekot. Meg azt sem nagyon szeretnem, hogy a maradvanyaimat mosogassak, oltoztessek, taperoljak, ide oda dobaljak. Ha valaszthatnek, (es remelem lesz ra lehetosegem), akkor csak beusznek az oceanba. Jol uszok, szerintem lazan osszehoznam az elso huszonnegy orat. A tobbit pedig osszak be maguknak a halak, nincs temetes, nincs virag.....azert egy kib@szasbol egy videokazettat meg lehet kapnak tolem.  

    előzmény:
    kirandulas (9387)
    2012-04-11  12:33
  11. 2012. Április 11. 20:299391.

    Kata, en is az vagyok, es raadasul feledekeny is. Ahanyszor meglatom a tokmagokat eszembe jutsz, es tudom, hogy mar szazszor nekiindultam, hogy megkoszonjem, de meg mindig nem tudom, hogy vegul is leirtam e!

     

    Akkor most leirom (lehet, hogy nem elsore), megerkeztek a magok, nagyon szepen koszonom-)

     

    A leirtakkal pedig egyetertek.  

    előzmény:
    brampton (9386)
    2012-04-11  05:11
  12. 2012. Április 11. 20:279390.

    Sajnalom a barataidat Misi, oszinte reszvetem. 

     

     

    (Nyugi, en meg mindig itt vagyok, es kitartok akkor is, ha lassan mindenki kihullik melloled. Bar amint latom a veled valo baratkozas eleg veszelyes. ) 

    előzmény:
    roccoma (9385)
    2012-04-10  22:53
  13. 2012. Április 11. 20:259389.

    Cseszd meg Misi, hat te kotozkodsz velem!!!

    Na jo, ha harc, hat legyen harc!

     

    Jol figyelj! A sracok elloptak a kozert elol a kitett kakaot! Na ehhez mit szolsz? En ugyan nem, de ott voltam, igy a pontos meghatarozas bunsegedi bunreszes, tovabba felbujto is, mert amikor megittam reszemet akkor mondtam, hogy en innek meg, es hoztak meg!

     

    Egyetlen meccsre sem logtunk be....ellenben amikor a Gyori Balettnek a Nepstadionban volt a Cirkusz cimu eloadasa, akkor a futo szoktetett be minket...igaz csak a lepcson tudtunk ulni es hulyere izgultuk magunkat, hogy nem kerdez e ra valaki, hogy miert nincs szekunk, de akkor is megerte!

     

    A meccsekkhez csupan annyi kozom volt, hogy jo uzletet lattam benne. A romak arultak a szotyit a stadion elott, nagyon jo penzt csinaltak belole. Gondoltam nosza, ilyet en is tudok. Hat osszealltam a barataimmal, beruhaztam 100 forintot, az Apiszban vettem feher zacskokat, tovabba 5 kilo szotyit, kizacskoztuk es ki alltunk vele. Egy csomaggal sikerult eladnunk a meccs elott, tovabbi ket csomagot pedig az aluljaroban hazafele menet, tehat visszajott a penzembol 9 forint. A romak persze hulyere kerestek magukat. Tolunk nem vett a kutya sem. Szerencsere, mert lehet meg is vertek volna. Jo kis takarmany szotyit talaltam a piacon, olyan apro volt mint a rizs, es meg ferges is. A romaknak persze jo nagyszemu volt, fene sem tudja honnan loptak. En mindenesetre ragcsaltam a sajatomat vagy harom honapig ejjel nappal.

     

    A kukorica uzlettel is hasonloan jartunk. Megtamadtunk egy kukorica foldet. Veszelyek kozott betakaritottuk a termest. Nagy nehezen tobb atszallassal hazacipeltuk. Orakon keresztul tobb fazekban foztuk.....kicipeltuk a Hatar uthoz......nah, hat onnan nehanyszor elzavartak bennunket....de nehanyat sikerult eladni. Szerencsere nem tul sokat, igy aztan nem kellett, hogy felpofozzanak minket a kemeny, oreg kukorica miatt. Azt hittuk beletorik a fogunk mire megettuk az osszeset! 

     

    Allandoan ilyen es hasonlo vallalkozasokon tortem a fejem gyerekkoromban, nem valami nagy sikerrel....a legjobb  meg talan a papir gyujtes volt, mert azert csoppent nemi nemu kp, es raadasul megnyertuk az iskola papirgyujto versenyet-)  

    előzmény:
    roccoma (9385)
    2012-04-10  22:53
  14. 2012. Április 11. 12:409388.

    Egyedul az 'etetes' ismeros a tobbit jo hogy leforditottad a szokek kedveert is :))

     

    A "nezd mar meg hogy tollas-e a hatam?" ismeros nalatok?! akkor buheralni,vagy fusizni tudod mit jellent?

     

    Reg volt mikor meg a slang-et hasznaltam, teljesen elfelejtettem oket :)))

    előzmény:
    roccoma (9385)
    2012-04-10  22:53
  15. 2012. Április 11. 12:339387.

    Tudod en nagyon rosszul viselem a kepmutatast. Az emberek nagytobbsege pedig ugy el. Kifele mutatnak valamit es belul meg teljesen mas a kep.... Hogy a temetesnel maradjunk. Nagyon sokkan alig varjak hogy az illeto meghaljon, a temetesen pedig tepi magarol a ruhakat, ordit 'fajdalmaba'. Nos en is tudnek orditani az undortol......

    Szerintem a gyasz teljesen privat kellene hogy legyen. Mindenki maskepp eli meg es mindenki maskepp dolgozza fel a szeretet elveszteset.

    Mikor nagymama meghalt en csak a temetesen voltam feketebe oltozve (hogy ne szoljanak meg) de utana meg fekete szallagot sem hordtam. Sokkan megszoltak (majdnem mindneki) sot meg azzal is vadoltak hogy en nem szerettem nagyikat. Absolute nem erdekelt ki mit mond. A gyaszom vagy fajdalmam nem abban van hogy feketebe oltozok mint a varjak....nem ... a fajdalmam a szivemben van es senkinek semmi koze hozza.

    előzmény:
    brampton (9386)
    2012-04-11  05:11
  16. 2012. Április 11. 05:119386.

    Gyerekek olyan lusta diszno vagyok jovok olvasok es irni mar nincs lekierom a temeteshez szolva    neked adok igazat  ha meghalok fujhatnak 6 kilo libatollat a hatsomba az se erdekel  Nekem ott ne jajjgasson sirasson senki  " hogy milyen jo ember volt  milyen kar erte  "  amikor elt akkor meg le se tojta vagy a hata mogott dumalt rola   vagy akarmi    a masik a virag  eszmeletlen arban vannak a koszoruk  Es az nem a halottnak van hanem az ott levo eloknek  hogy lasatok?? en mejkkorat hoztam neki  ?/ aki ott fekszik annak mar tok mindegy  Na ebbol kiindulva a vegrendeletemben kikotottem  nuku temetes    egessenek el [ugyis olysn egetni valo vagyok] n es a gyerekeimnek megmondtam ha a lelkiismeretuket meg akarjak nyugtatni vigyenek el [a poromat] egy urnaban a templomba szenteljek meg es vigyenek ki eszakra valami mtoba etessek meg a halakat   

    Ez nem vizcc azt kertem minden ceremonia kizarva [funeralhome  meg minden] sima egetes es szorjak szet a hamvaim  

    Sir nem kell [oszinten ki jarna ki??] Biztos nem lenne vasarnapi program hogy megyunk a nagyinak viragot vinni   Mindegy hol lesz a porom a lelkem oda megy ahova akarom[remelem]  A fiam kedezte  nem akarom hogy haza vigyenek  ?? Minek?? kerdeztem  akkor mar tok mindegy minden   semmi felhajtas  hogy utanna nyogjek az arat   Lattam anyosom temetesenel micsoda osszegeket kellett kifizetni mindenert 

    előzmény:
    kirandulas (9383)
    2012-04-10  12:45
  17. 2012. Április 10. 22:539385.

    Tudja valaki mit jelentett az a szó egy gyereknek , hogy " cseréptörés " .

    Kirándulás talán nem , de a pestiek biztosan. Persze lányok nem kerülhettek be a bűnbandába így csak a sarokról skubizhattak benünket.

    De amíg eljutottam a többessszámig , nagyon sok erőpróbán át vetzetett az út.

    Lopni ? Ja kérem az olyan alapfeltétel volt , mint az akácfa tövébe klottgatyából kivéve az izénket pisilni.

      A Bosnyák téri piac esténként 10 után hemzsegett a hozzánk hasonló apró suhancoktól és lesve az öreg megfáradt hevesi parasztokat , hogy végre a megivott boraikat követve édes álomra elaludjanak , akcióba léptünk.

    Gondosan - még meg is kocogtatva - kiloptuk a ponyvájuk alól a görögdinnyéjüket , majd a sarokra befordulva a földhöz csaptuk és a tört darabokat majszoltuk. Folyt végig meztelen hasunkon a dinnyelé és ragadtunk , hogy csak úgy jöttek rá a legyek. Aztán ahogy belepte a por , később szépen kirajzolódott a ragacs.

    Na persze ez megtörtént a KÖZÉRT - ben is , csak ot a MELBA szelet landolt a nadrágzsebbe. Kellett , hiányzott a siker , hogy megmutassuk a nagyobbaknak , mi is képsek vagyunk megcsinálni.

    A Rózsavölgyi kertszínpadra csak és kizárólag palánkbérllettel ( kirándulás : bemászni - pesti szleng ) jártunk a bemutató filmekre , mind láttuk. Ma sem ismerem , hogy milyen volt egy jegy. Szégyenemben elsüllyedtem volna , ha egy rangdóra a Népstadionba nem besodródtam volna , hanem 3 Ft - os diákjeggyel álltam volna meg a jegyszedő előtt ( Na persze akkor még 100 ezer néző volt kíváncsi az aranylábú gyerekekre )

      Az olasz  neorealista filmek  a fasorba nem voltak ahhoz amit mi trükként elkövettünk. Amarcod - Emlékezem ( sic )

    Mindezek után felnőtt fejjel megllapítható , hogy igen hasznos iskolának bizonyult ez a sok csínytevés később az élet minden területén.

       Az , hogy a 3,60 - as kenyeret hazavíve mindig véletlenül elfelejtettem a visszajáró 1,40 - et odaadni jó drága anyámnak , az már természetes volt.

    Tudhatta biztosan és jókat kacaghatott rajta.

    De ez így vol a BVSC strandon , a Vidámpark forgó kijáratát átbúva visszafelé és a hullámvasúton is. Az állatkertben az elefánt már előre köszönt.

    Élvezte az ember, hogy megeteti ( kirándulás : meghülyíti , pesti szleng )a másikat is.

     

    Te PG !

    Jobb is , hogy kürtös kalács nagyhatalmi törekvéseid vannak , mert ha pl. kávézót nyitnál , félő állandóan az lenne kiírva   ,mint unokabátyám antikváriumának ajtajára " rögtön  jövök " mondtuk is neki  " Iván , inkább azt írd ki : Ritkán vagyok "

    Elképzelem amint kóstolgatnád és magadban morognál : " a kolumbiai ezért , a brazil azért , a kubai amazért nem jó. Na és a főző sem az igazi - ennyit a Néni kérem hol lehet itt kávét inni - ről -"

     

    Aztán egyszer csak mehettünk egy kört a bringájukkal és azt vettük észre , hog a padon is felülhetünk a felső élére. Na ott már igazolni kellett hőstetteinket - " Igaz Kalinka ? ( Nagyapám úgy hívtak szabadon : kiskalinka )- és bólintottunk egymásra , némi túlzással , de sosem hazugsággal.

    Ott ihletett meg először a költői szabadság érzése. Vagy inkább suhintott meg a nagyotmondás öröme. Megj ..: Ez így természetesebb.

     

    Jóval később pedig már csak ennyi maradt : " Emlékszel , " - és mentünk , toltuk a gyereket.

    Ma megint két halottam van.

    Nekik írom ezt. Marcinak és Katinak. 55 és 57 évesek voltak. Rák végzett velük.

    Béke poraikra

    előzmény:
    PG13 (9384)
    2012-04-10  21:37
  18. 2012. Április 10. 21:379384.
    Ah feneket-)))) Itt voltam rogton, csak nem tudtam irni, mert ittam a kavet-))
    idézet:
    PG13 (9380)
    2012-04-09 19:21:53
    Na lattod ezert nem kuldok neked kavet tobbet :)))))))))))
    idézet:
    kirandulas (9382)
    2012-04-10 12:27:35

    Jah, hat ezert javasoltam a toronyorat aranylanccal, hatha van nektek egy teljesen felesleges a sublotban-))) 

     

    (hahaha, sublot....oriasi.....hurra regi Magyar nyelv...nem is tudom volt e valaha sublotunk, vagy ha volt, akkor milyen neven neveztuk....de Kirandulaseknak tuti van....aki kulon furdoszobat akar, annak igencsak kijar egy sublot is, amiben van egy elfekvo toronyora aranylanccal, nem????-)  

    előzmény:
    kirandulas (9382)
    2012-04-10  12:27
  19. 2012. Április 10. 12:459383.

    Szerintem a gyerekek nagyon onzoek. Ezert ami nem az ovek (mar tudjak a tulajdonjogot valamennyire) azt ellopjak. Szerintem azzal nincsenek tisztaban hogy a tetteknek kovetkezmenyei vannak. Ezert fontos a buntetes kiadasa amikor elkapjak oket valami rossz csinyen. Az O agyuk meg maskep mukodik (nagyon sokaig meg) mint a felnotekke. Naluk egyszeru a dolog. Nem kapom meg akkor elveszem :)))

    Mikor nagyobbak (teenagerek) akkor meg I dare, vagy pedig I do because I can mukodik. Meg akkor sem fogjak fel igazan a dolgokat hiaba varjuk el toluk. Fontos hogy kicsi kortol tanitsak oket es ne hagyanak ra mindent. Fraszt kapok azoktol a szuloktol akik nem szolnak ra a gyerekre akarmit is csinal mondvan hogy hadd legyen egy boldog gyerekora. Nos lehet hogy a gyerekora nagyon boldog lesz de mint felnot nem fogja megallni a helyet az biztos. Amennyivel kesobb vagyunk kiteve rossz dolgoknak eloszor annal nehezebben dolgozuk fel oket. Szerintem nem szabad meg a szeltol is ovni a 'palantat'.

     

    ..............

     

    Mink Jancsival a tegnap a temetes fontosagarol beszeltunk. Szerinte a temetesen valo reszvet az a tisztelet megadasa (ebben egyet ertunk) es akkor kiserjuk el utolso utjokon a szereteinket(nos ebben nem erttunk egyet).

    Szerintem a temetes a tuleloknek fontos hogy segitsen abban hogy elkezdjuk a mourning szakaszt. A halotnak mar olyan mindegy hogy kik es hanyan kiserik el a temetoig. szerintem sokkal fontosabb ott lenni a haldoklo melet es fogni a kezet hogy ne legyen egyedul amikor erre a nagy utra indul.

    Nektek mi a velemenyetek errol?

    előzmény:
    PG13 (9381)
    2012-04-09  19:36
  20. 2012. Április 10. 12:279382.
    Ah feneket-)))) Itt voltam rogton, csak nem tudtam irni, mert ittam a kavet-))
    idézet:
    PG13 (9380)
    2012-04-09 19:21:53
    Na lattod ezert nem kuldok neked kavet tobbet :)))))))))))
    előzmény:
    PG13 (9380)
    2012-04-09  19:21
  21. 2012. Április 9. 19:369381.

    Ez a gyerekkori lopkoraszas szerintem hozzatartozik az egyedfejlodeshez. Kivancsi lennek mit mondana errol egy pszichologus. Mondjuk a fiatalabb kor jellemzobb inkabb, mikor a haromeves zsebrevagja a baratja kinderfigurajat. Nincs meg kialakulva magantulajdon tudata....vagy ki van valamennyire, kulonben nem titokban csinalnak, de nem olyan magasak meg az erkolcsi gatak. Nah, hat nekem meg iskolas koromban sem voltak olyan magasak, igy megdezsmaltam a Balaton szeletet a kozertben. Ma mar vigyorgok rajta-) 

    Valami maradt belole, mert a viragok most sincsenek biztonsagban tolem meg az arboretumokban sem, ahol pedig ki van irva nagy betukkel, hogy illetlenseg hazahordani a hajtasokat.

     

    Egyebkent a gyerekeimnel is voltak ilyen idoszakok. A Chris negy eves lehetett amikor atment a szomszedba jatszani, vele egyidos gyerekek voltak ott. Egyszer jon, kisautokat pakol ki a garazsban. Aztan jon ujra, megint hoz kisautokat, de akkor mar ott alltam, hat adja a kezembe, hogy ezeket jol tegyem el. Az anyja uristenit, hat nem elkezdte hazalopkodni a szomszed gyerekek kisautoit!!!! Utana meg volt vele egy ket problema, de mar kinotte, rajott, mittudomen! A Martinal is volt valami csokolade historia egyszer. A Tamara egyszer elcsort egy ceruzat. A Timi meg a Metti piszok ugyesek voltak, ok sosem buktak le semmivel. Azt nem mernem allitani, hogy sosem ragadt semmi a kezukhoz gyerekkorukban, mert amugy talpraesett gyerekek voltak, es hat egy viragtolvaj anya mellett.....azert csak a genjeikben kell, hogy legyen, nem????

     

    Jesszusom, ennyi feketebarany egy csaladban-)))  

    előzmény:
    kirandulas (9379)
    2012-04-09  12:29
  22. 2012. Április 9. 19:219380.
    Ah feneket-)))) Itt voltam rogton, csak nem tudtam irni, mert ittam a kavet-))
    előzmény:
    kirandulas (9379)
    2012-04-09  12:29
  23. 2012. Április 9. 12:299379.

    Nem azert mondom, DE harom napba tellet mire a kave illatra elojottel..... innentol kezdve miert is teljesitsek toronyorat lancostol?! Hogy cippeljem harom napig?! Brrr....... :))))))))))))))

     

    En a lopasal probalkoztam. Egy koromlakkot loptam el. Nem emlekszem ra hogy hany eves voltam de arra igen hogy nagyon nagy lelkiismeretfurdalasom volt utana. Csak azert nem vittem vissza az arut mert feltem a megtorlastol. De viszont nem mentem lopni utana :)))

     

     

    előzmény:
    PG13 (9377)
    2012-04-09  06:44
  24. 2012. Április 9. 11:589378.

    Hat amikor hatodikos voltam akkor volt a fizika tanarom nagyon szerelmes a matek tanarnobe (aki mellesleg az osztalyfonokunk volt) Egesz fizika oran azzal volt elfoglalva hogy az osztalyt rendbe szedje mert a metek tanarno nem birt velunk......

     

    Mikor a tojasokat kivettem akkor szepek voltak, megtorolgettem oket es szalonaval bekentem hogy fenyesek legyenek. Olyan buszke voltam magamra a szep tojasok miat....... Orak elteltevel valtozot a kep. A tojasok nem voltak fenyesek tovabb es a pottyok megjellentek....

     

    En is szerettem azokat a locsolos idoket. En italt, sutemenyt es piros tojast osztogattam. ez utobbi sosem volt eleg, igy akiket jol ismertem (baratok voltak) azoktol a tojasokat elkunyeraltam. Garantaltan nekem volt a legszinesebb tojasos kosaram :)))) Kis tojas, nagy tojas, piros tojas, csunya tojas, amit eltudtok kepzelni. De jol manage-eltem a dolgot mert masnap midnig rakott krumplit csinaltunk :))))

     

    Nalunk is lehult a levego. Nincs hoeses de kellemetlen hideg szel fujj. Erdekes de mindig Husvetra lehull a levego, legtobbszor meg ho is esik.....

    előzmény:
    roccoma (9376)
    2012-04-09  00:08
  25. 2012. Április 9. 06:449377.

    Jottem, lattam, olvastam, szaladok tovabb. Irom a konyvemet-) 

     

    Ah, szerintem filmet nezunk majd! (apropo film....Lina, a multkor elmaradtam a valasszal.....Dr Seuss......jo volt....volt benne egy kellemetlen felora, akkor a fiam allandoan felebresztett....mar nagyon ciki volt, agyon drukkoltam magam, hogy ne aludjak mar el, de hat az ejszakazas meg az etterem elotte.....)

     

    Kirandulas nagy K-val! Koszonom a kavet-) Ez a gyors kivansagteljesites csak a kavera vonatkozik, vagy kerhetet toronyorat aranylaccal is????

    Nalunk jok a tojasok. Tettel a vizbe ecetet?

     

    Misi, ez oriasi-))) Egy olyan dolgot ideztel most fel, amit valamikor tudtam, de aztan athullott az ido rostajan mindorokre. Ha nem irod, mar sosem jutott volna eszembe. Szoval nekem is volt olyan "izem", szetnyithatos volt, ott volt a belyegek helye....szerintem a suliban is lehetett venni.

    Egy ideig gyujtogettem, aztan megjott az eszem, nem fogok en tokoreszni itt apropenzben!!!! Akkoriban szerettem bele a regi postai belyegek gyujtesebe.....sokkal egyszerubb volt elsikkasztani napkozi penzt, 120 forintot egyben, pont annyiba kerult egy tajvani sorozat. Valojaban ez mar a masodik alkalom volt, mert elotte valo honapban is elsikkasztottam a napkozi penzt, csak akkor megusztam. A belyegeknel viszont lebuktam, es oltari cirkusz volt belole, az osszes felnott nagyon izgatott lett! Igy aztan sajnos derekba tortek a sikkasztoi palyafutasomat....pedig nagyon fapofaval tudtam sikkasztani, muveszette fejleszthettem volna, ha nem veszik el tole a kedvem!

    Abban az idoben nagyon mellre tudtak szivni mindent a felnottek.  

    előzmény:
    roccoma (9376)
    2012-04-09  00:08
  26. 2012. Április 9. 00:089376.

    "ezek a potyok csak akkor jottek elo miutan a tojas kihult. Mikor a lebol kiszedtem akkor meg nagyon szepek es egyenletes szinuk volt"

     

    Hol voltál hatodikban fizika órán ?

    Hát persze. A tojásra ráragadt a buborék és csak akkor oszlott szét , amikor kivetted.:DDDD

     

    Nálunk mindenféle kacatot rak Andrea fel dísznek. Ajándék nincs . Ital nuku . Olyan nagyon puritánul ünnepeljük.

    Anyósom itt tölt két hetet. Csináltam 9 tányér kocsonyát. Jól elrontottam. De neki roppantul ízlik. 3 nap alatt megevett hetet. Jaj , maradjon még. Csak az a baj , hogy jön - megy a házban és mindent kisajátít magának egyedül , arra fogva , hogy közlekednie kell , mert ettől erősödik a lába. Menetel itt nekem föl s alá. A ládára szerencsére azért nem száll fel , mert az nincs.

       Ajándékba elvittem Andreát Visegrádra ebédelni. Közben leteszteltem az új BMW - t. Vagyis elvittem a BMW - t letesztelni és közben megetettem a vadállatokat is. :D 

    Én nem kaptam semmit , holnap pedig locsolok. A slag már előállt mikor leesett a hó . Bizony a hó . Itt a Kárpát - medencében.

    Valamikor gazdag ember voltam húsvét után. Tele volt az iskolai takarékbetétkönyvem bélyegekkel. Csupa 10 Ft - ossal. Nem most. A 60 - as években.  " Gyerünk Rózsa nénihez , biztos egy tizes " - így jártuk be a környéket.

    előzmény:
    kirandulas (9375)
    2012-04-08  18:46
  27. 2012. Április 8. 18:469375.

    Mi ez a lazasag fiatalok? Sehol senki es semmit sem irtok?

     

    Csinaltam piros tojast. Komoly 5 darabot. Nem tudom nektek hogy szokott sikerulni az itteni tojas festekel de nekem minding problemat szoktak okozni. Hozzank a nemetekrol hozzak a tojasfesteket, garantaltan egeszsegre nem artalmas. Igaz sokszor a tojasra sem hisz festeni vele nem egyszeru. Most megfejtettem a titkot. Foztem benne a tojast vagy 20 percet es kaptam szep piros szint. Ami meg rejtely maradt az hogy miert lett itt-ott potyos a tojas (mint a strucc tojas) es ezek a potyok csak akkor jottek elo miutan a tojas kihult. Mikor a lebol kiszedtem akkor meg nagyon szepek es egyenletes szinuk volt.

     

    Mink mar az itten felvett szokasokat es az otthonrol hozzot szokasokat keverjuk ossze ebbol lesznek ami husveti szokasaink.

     

    Ki hogy unnepel?

     

    Misi ti szoktatok ajandekozni Passover-kor? Mink Jancsival nem adunk ajandekot Husvetkor

    előzmény:
    roccoma (9374)
    2012-04-08  03:47
  28. 2012. Április 8. 03:479374.

    Mert nem szoktam soha kampózni és a falnak beszélni.

    Tessék , tegnap elkezdtem és máris összehoztam. A világvallások karonfogva mennek megszüntetni a .........

    Igaz , egyenlőre csak itt az NLC - n. De Krisztus is csak 12 apostollal vágott neki.

    A remény hal meg utoljára. Aztán én. Szerénység , csak szerénység ! 

    előzmény:
    roccoma (9367)
    2012-04-07  11:51
  29. 2012. Április 7. 17:029373.
    Ja terveztünk menni egghunting-ra az egyik farmra, de olyan hűvös volt tegnap is, emg mára is elég áprilisi idő lesz, úgyhogy jobb lesz egyelőre itt, ha a gyerekk ki akarnak menni, akkor tudnak játszani az udvaron, de ha hűvös lesz, akkor itt bent is jó. Ott a farmon még hideg lenne egész nap. majd megyünk, ha jobb idő lesz.
    előzmény:
    kysslina (9372)
    2012-04-07  17:00
  30. 2012. Április 7. 17:009372.

    Mindenkinek a legszebbeket Húsvétra!!

     

    Nálunk minden a legnagyobb rendben, jönnek ma a barátaink, lesz egy kis együtt húsvétozás, amit mi áttettünk mára, azaz nálunk már tojt a nyúl is reggel, Noah éppen játszik az ajándékkal. Angry Bird játékot kapott, most a konyha asztalon lövöldözi a malacokat vele, később lesz a tojásfestés a kis barátjával.

     

    Én megkötöttem tegnap az első szerződést, méghozzá borítóra és 6 hónapra, magam is meglepődtem, hogy milyen könnyen ment, bár oda mentem, ahol nagy esélyem volt megkapni a store manager munkát (azóta sem vett fel senkit), nevettünk, hogy ők az első, mondta is, hogy akkor erre koccintani kell, mondtam, hogy majd nyugtával, azaz a hónap végén, ha tényleg ilyen jól megy minden. Mondta, hogy addig köti a szerződést, ameddig ott dolgozom, azaz mással nem-)) Mondtam, hogy legfeljebb akkor hagyom ott ezt a munkát, ha felvesz oda marketingesnek, azt mondta rendben, még beszélünk róla. Szóval jól ment. A cold calling jól megy, egyeztettem időpontot oda, ahová még senkinek sem sikerült, igazából én cold callingnál nem akarok semmit sem eladni, csak időpont egyeztetés miatt hívom akit hívok, és ebbe már nagyon bele tanultam annak idején, meglepő módon nagyon nyitottak. Csütörtök délután már nem sokáig dolgoztam, a hosszú hétvége miatt legtöbben gyorsan leléptek, úgyhogy hétfőn nyomulok tovább. 

     

    Tegnap csináltam itthon többféle salátát (cézárt, tabolue-t, tatzikit,meg ettünk tojást), de főleg pihentem, olvasgattam, meg filmeket néztünk, most megyek takarítani, mielőtt jönnek a vendégek, majd jelentkezem.

      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  31. 2012. Április 7. 15:039371.

    Van itt 1 elég hosszú cikk, de érdemes elolvasni.

     

     Selling You on Facebook - WSJ.com

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  32. 2012. Április 7. 14:219370.

    A zajló élet kevésbé unalmas.

     

    Sok függ az életfelfogástól. Kicsit könnyebb elviselni ha szem előtt tartjuk azt, hogy a fiatalság a természet ajándéka, de megöregedni művészet.

    előzmény:
    PG13 (9366)
    2012-04-06  20:27
  33. 2012. Április 7. 13:539369.

    Sziasztok.

     

    Kellemes húsvéti ünnepeket kivánok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  34. 2012. Április 7. 13:029368.

    Kellemes Unnepeket kivanok nektek legyen az Husvet vagy Passover :))

     

     

    Es PG neked hozzom a kavet mert keresed szamomra parancs.

    De ettol meg nyugodtan irjad a regenyt :)

    előzmény:
    roccoma (9367)
    2012-04-07  11:51
  35. 2012. Április 7. 11:519367.

    Látod ! Ezért mondom én már évek óta , hogy Nekem lapos a föld. Mert a hold és a nap tehet mindenről. Mi fenének tekeregnek ott a végtelen galaxisban. Maradnának a valagukon és akkor az a Pészah az mindig akkorra esne és a Húsvétot sem kellene kitűzni az első tavaszi holdtölte utáni vasárnap - hétfőre.

    Mert mi fenéket csináltak azok az egyiptomi meg zsidó csillagászok ?

     Unalmukban nézegették az eget és külömböző fikciókat tettek szűk agyukban hozzá. Az egész a szerencsétlen és tudatlan nép megszédítéséről szólt.

    Terítettek volna meg a rómaiak is inkább bőséges lakomákat ,ne regisztrálgatták volna szegény Krisztus uratok keresztrefeszítését és az a Gergely pápa is jobban tette volna , ha bort présel a szőlőjében.

    Gondolj csak bele, milyen jó helyzetbe kerülnék ma , amikor azt mondja az adóhivatal , hogy R. máig utald át mert levonom.

    Én barom meg átutalom  , ő viszont azért mégis csak levonja. Aztán ha ugatni mersz , szétszed darabokra , mint majom a zsebórát. Kettőt fizetsz egyet kapsz - ot játszik. Bemennék és mondanám : Itt egy kis lóvé , ennyi van oszt jó napot.

    Meg egyáltalán. Chris csak ha kedve tartaná besétálna suliba, " Ja ! Történelemóra . Akkor megyek is. Ilyen lazán is élhetnénk a világot. A zsidó a keresztény és az iszlám egyház szépen leülne és megbeszélné kompromisszumos alapon , hogy kiknek mikor vannak az ünnepei és ehhez tartanák magukat mint Jalta után a nagyhatalmak.

    És akkor Kohn kinyitna , lenne kávé és vajasbúró és mindenki enne amit csak kedve tartja. Nem maceszből állna az étlap Kaliforniában.

     

    bon appeteite

    előzmény:
    PG13 (9366)
    2012-04-06  20:27
  36. 2012. Április 6. 20:279366.

    Kellemes Husveti Unnepeket mindenkinek!

     

    En egy kisse nehezem elem meg most az unnepet ugyan....

    Tegnap este elmentem dolgozni, szerettem volna kavet inni....erre kiderult, hogy eltuntettek az osszes tejet es bevontak a forgalombol cukrot a zsido care facilityben. Kerdem miert, hat mondjak Passover van. Ok, legyen, de attol en meg nagyon szivesen ittam volna kavet. Reggelre mar egy kicsit hisztis is voltam ez miatt, altalaban 4-5 kavet megiszok egy ejszaka. A sima fekete kavet viszont nem tudom meginni.

    Oke, akkor eszek valamit. Hat nem lehetett, mert bevontak a vajat es kenyeret is. Aham, Passover van! Legyen! Attol en meg nagyon szivesen ettem volna valamit!

     

    Aztan reggel a plafonig ugrottam, amikor kiderult, hogy ez a Passover ize nyolc napig fog tartani!!!!

     

    Hat most egy kicsit nyugos vagyok! Nem vagyok valami nagy kereszteny, a Husvet az piros tojas es kesz! Azt meg vegkepp nem ertem, hogy mit ugralnak a zsidok, keresztre feszitettek Jezust, ez egy kereszteny unnep, miert kellett a Passoverjukat pont Husvetra tenni???? ah, fenebe is pont forditva, miert passoverkor kell keresztrefeszegetni ???? Szep szep, hogy megunneplik a zsidok kivandorlasat Egyiptombol, de miert teszik pont Husvetra, maradtak volna inkabb otthon a fenekukon meg egy kicsit, es festettek volna piros tojast, akkor most nyugodtan kavezhatnek! Istenem, a kenyerem es vajam! Most komoly, hogy matzah/t kellene ennem???? 

    Mozes tehet mindenrol! Miert kellett neki atcsalagatni a zsidokat az asszir focicsapathoz, nem volt nekik jo egyiptomban????.....vagy legalabb vartak volna meg, mig nyaron szabadsagra megyek es nem akarok kavezni  

     

    Eddig nem volt veluk bajom, de nagyon kivancsi leszek, hogy hany napi kevemegvonas utan tor majd  ki rajtam az antiszemitizmus! 

     

    Egyebkent is bosszanto az egesz! Az ember legalabb mindig tudja, hogy pontosan mikor van karacsony meg az osszes tobbi, ellenben a Husvettal meg a Passoverral a zsidok meg a keresztenyek allandoan probaljak kicselezni egymast, es mas napra teszik minden evben, hogy a francba tudom en ehhez az egeszhez hozzaidomitani a kavezasi szokasaimat???? Tudom mire megy ki az egesz! Igy akarjak ravenni a zsidosagot arra, hogy rendszeresen internetezzen es ujsagot olvasson! Ha nem olvassak az ujsagot, akkor nem tudjak, hogy mikor van Passover mikor van Hanukkah....!

     

    Itt doglodom a kavem nelkul, ti meg mind vissza vagytok vonulva a gondjaitokkal. Nem baj! Ha nem jottok, akkor en most nekiallok regenyt irni. Rendhagyot! Beleirok mindenkit. Az osszes baratomat, nem baratomat, a virtualis ismeroseimet, a rokonaimat, mindenkit nev szerint! Nagyon duhos vagyok, hat a Passoverral fogom kezdeni. Aztan mikor kiadjak elkoltozom messzire, az operencias tengeren is tulra, meg az uveghegyen is tulra, hogy a felhaborodott ismeroseim ne tudjak leverni rajtam a sarkallatos velemenyuket.

     

    Ha valaki meg akar allitani, fozzon nekem egy jo eros feketet!!!!

     

    (az osszes vallasos es nem vallasos ismerosomtol ezennel elnezest kerek, meg mielott kitorne a topikon egy valodi vallasi haboru. Az elnezes keres egy komoly udvariassagi gesztus reszemrol, de korantsem jelenti azt, hogy nem kezdek bele eletem elso regenyenek a megirasaba-)))  

     

    Bye-)  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  37. 2012. Április 6. 19:359365.

    Falling Up! 

     

    Rossz lesz neki szembenezni onmagaval ha magahoz ter.  

    előzmény:
    roccoma (9364)
    2012-04-06  13:19
  38. 2012. Április 6. 13:199364.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  39. 2012. Április 6. 12:549363.

    Sziasztok !

     

    Zűrös napjaim vannak mostanság. Nem tudok koncentrálni a topikra sajnos. Összejöttek nagyon a dolgok sajnos.

    Kívániok mindannyiotoknak én is Nagyon Bolgog Húsvéti Ünnepeket.

     

    előzmény:
    PG13 (9362)
    2012-04-06  02:43
  40. 2012. Április 6. 02:439362.
    Egyenlore varom Misi valaszat, es ha nektek is megfelel, akkor kereshetunk arrafele valamit. 
    előzmény:
    brampton (9359)
    2012-04-05  05:43
  41. 2012. Április 6. 02:339361.

    Ugy legyen, Amen-)

    En kerhetnek esetleg a sok jo kivansag melle egy csokiizet is...lehet nyul vagy barany, mindegy, csak tejcsoki legyen!

     

    Kellemes Husveti Unnepeket nektek is...... jovohetre.

     

    A Husvetot barmikor meg lehet tartani, csak akarni kell. Nalunk a karacsony volt igy. Nem keszult el a beigli, mondtam semmi gond, majd csinalunk meg egy karacsonyt. Azota sem keszult el a beigli, tovabbra is semmi gond, majd talan a nyaron es akkor majd hivunk hozza NyariMikulast! 

     

    Szuper, hogy eppen most van a koltozes-) Erre a Husvetra otven ev mulva is emlekezni fognak, nem supped be a tobbi koze.

     

    Mikor meg az operaenekeseknel dolgoztam, ott beszelgettunk a karacsonyrol. Mondtam nekik a legemlekezetesebbeket....ok is mondtak az oveket....volt sok jo, de amire a legjobban emlekeznek: ...Fiatalok voltak, mar megvolt a ket gyerek. Utahbol koltoztek Californiaba, ugy esett meghozza, hogy szenteste napjan. Megerkeztek a repuloterrol, aztan ultek a borondok tetejen a felig ures (vagy felig teli) lakasban. Unnepi vacsora nem volt, meg penzuk sem nagyon...hat kiuritettek az egyik gyerek perselyet, es rendeltek pizzat. Azt mondjak, az egyik legemlekezetesebb karacsonyuk volt, raadasul fiatalok voltak es boldogok-)  

    előzmény:
    Bogie (9360)
    2012-04-06  02:14
  42. 2012. Április 6. 02:149360.

    Kellemes Husveti Unnepet kivanok mindnyajatoknak :)))

     

    Nalunk megint 'fennforgas" van, nagylanyomek holnap koltoznek nagyobb lakasba, igy mind ott leszunk segiteni, valoszinuleg szombaton is, igy csaladi hatarozat szuletett.....egy hettel "elcsusztatjuk" a nyuszit :))

    Remelem ti "csusztatas" nelkul tudtok unnepelni, legyen mindenutt teritett asztal viraggal, sonkaval, kolbasszal es minden egyeb finomsaggal megrakva, uljetek korul szeretetben, erezzetek jol magatokat csaladotok koreben :))))

     

    Adjon a jó Isten

    boldog ünnepeket!

    Mindenféle jókkal

    lásson eltiteket.

    Az öreg nagyapám

    ily köszöntőt hagyott,

    örvendjetek vígan,

    Jézus feltámadott!

    Öröm ez tinéktek,

    énnekem és másnak,

    de én is örülök

    a hímes tojásnak!

    Adjanak hát nékem

    néhány piros tojást,

    hogy jó kedvvel menjek

    az utamra tovább.

     

    Love, Bogie :))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  43. 2012. Április 5. 05:439359.
    Na csak tervezz es ertesits mikor merre  aztan  meglatjuk   a vak is azt mondta    de akkor Linaek se tudnak jonni  gondolom  most kezd uj helyen     majd bekukucskalok hogy mit terveztel 
    előzmény:
    PG13 (9347)
    2012-04-05  03:25
  44. 2012. Április 5. 04:259358.
    A Dorka is Deepdiver volt. Latom tovabbra is nagy rajongo vagy-) 
    előzmény:
    whatsnewnow (9356)
    2012-04-05  04:23
  45. 2012. Április 5. 04:249357.

    Nincsenek itt mekak, csak egy, a szomszed, de az nagyon rendes. Az osszes tobbi american white trash, drog dealer, harlem fekak nelkul. 

    De jo ez igy, mert legalabb nem kell zarni az ajtot. A szomszedok nem szeretik az utcaba behajto rendorautokat, hat gondoskodnak a kornyek biztonsagarol.  

    előzmény:
    whatsnewnow (9354)
    2012-04-05  04:08
  46. 2012. Április 5. 04:239356.

    Nagymamához indul kosárral Piroska
    Ismeri a mesét, de vágyik a tilosba
    Mondja a rókának, milyen szép a farkad
    A farkas fejére varázsoljunk szarvat
    Mesél az erdő...

    /Hobo/

    idézet: dorka68 (25832) 2007-05-10 20:38:08
    előzmény:
    whatsnewnow (9353)
    2012-04-05  04:01
  47. 2012. Április 5. 04:219355.

    Ne fogd magad vissza, tudom, hogy aranylabut akartal irni-) 

     

    Indulasatol olvasom az NLC/t. Ha a World Newsra gondolsz, az is olvastam rendszeresen....kar, hogy tonkretettetek. Az alapotlet nagyon jo volt.

     

    Atneztem Hjuszton baratnodhoz, gondoltam hatra irt az ejjeli hurrikanrol, de nem lattam semmit. Olvastam az okfejtesed az erkolcsrol is. Nagyon mulatsagos volt, hahaha-)

     

    Az ujpesti baratom nem ujpesti mar regota, egyebkent pedig nem beszelgetni akarok vele, hanem a nyakaba ugrani. Nekifutasbol-) Hatha megolom-)

     

    Most pedig el kell mennem dolgozni, feltetlen el kell tennem nehany beteget lab alol! 

     

    Szia! 

    előzmény:
    whatsnewnow (9354)
    2012-04-05  04:08
  48. 2012. Április 5. 04:089354.

    ja,---ja,---
    Oaklandban a  Ping,  a  Singh,  es  a  Ching.....

      Latod  PG,  milyen  szep  nyugodt  elsz  ott  a  mexijaid  kozott? 

     

    Ne  is  menjel  semmi  talalkozokra,----

    azzal  a  rovidlabu  ujpesti  baratoddal  itt  is  beszelgethetsz.

     

     

    byefornow

    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  49. 2012. Április 5. 04:019353.

    Z-t  is  imadom,  es  kysslinat  is.

     

    Vegyel vajh  kis  idot  megadnak  es  olvass  vissza  kb.  10  evvel  ezelotti  dolgokat az erdeti  Magyarok Eszakamerikaban  topikban.

    Amulok  milyen naiv  volt akkor  meg  mindenki.

     

    Bolcs  kis Bagoly  az  egyetlen  aki  mar  akkor  is  mindenkit intellektualisan tulszarnyalt.

     

    No,  meg, persze  a Deepdiver  baratom, aki   azota  mar  egy  masik  REMEK  forumban  kiraly!!!

    ;-)))

     

    Szerintem  TE  egyaltalan  NEM  "provokalsz".  Foleg  azert,  mert nincs kit  provokalni.

     

     

     

    előzmény:
    PG13 (9350)
    2012-04-05  03:44
  50. 2012. Április 5. 03:599352.

Címlap

top