Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Agykontrollt végzettek

Torolt_felhasznalo_209330
Torolt_felhasznalo_209330
Létrehozva: 2004. március 29. 17:03
Sziasztok!
Ezt az új topikot főleg az agykontrollt végzetteknek indítottam, hogy olykor beszélgessünk, de bárki csatlakozhat, aki tud valamit az agykontrollról. Esetleg olykor gyakorolni is tudnánk, hiszen ez a dolog lényege.
  1. Torolt_felhasznalo_977041
    Torolt_felhasznalo_977041
    2011. január 6. 17:453001.

    Sziasztok!

     

    Én még nem végeztem tanfolyamot, de tervezem a jövőben, azonban nővérem tanácsára elkezdtem csinálni, hiszek benne nagyon (bár tudom, h nem hit kérdése, hanem működik és kész).

    Szóval sok kérdésem lenne felétek, boldog lennék ha válaszolnátok!

    1. úgy kell, hogy leülök, teljesen ellazulok, aztán kívánok az univerzumtól, pl. azt kívánom hogy ez meg ez történjen?

    2. olvastam, h lehet üzenni másoknak. Egyszer éjszaka lefekvés előtt kipróbáltam, h üzenek valakinek, aki nagyon messze van tőlem, és rövid idő után el is lazultam (ellazulásban jó vagyok) és magától jöttek a képek: hosszú pizsamaszerűben vagyok és benyitok a hálószoba ajtaján, odasétálok az ágyához, látom tisztán a szobát, ő fekszik az ágyban, én szeretetteljesen megsimogatom a fejét, mire ő felébred, felül, kisétál velem az erkélyére a szobának és beszélgetünk, majd megölelem.... ez normális? Nem én képzeltem, de innentől sokx képzelem esténként.

    3. Nagyon fucsa "látomásom" volt... tudom, h van ez a két tükör teknika, azonban nekem nem 100%osan működik, mert én automatikusan tükör nélkül látom a képeket, amelyek néha csak képek, néha pedig teljes események, mozdulatokkal...na most, amikor egy kérdésre koncentráltam a szerelmemmel kapcsolatban, akkor nem rögtön de pár perc múlva egészen elcsendesedett az elmém és hirtelen beugrott egy kép amely nagyon erős kép volt és fantasztikus érzéssel töltött el... Láttam magam kívülről, hosszú, copfba kötött hajjal (most rövid,de épp növesztem) és kb 4-5 hónapos pocakkal!!! amint a kedvesem velem szemben áll és mindkét kezét a pocakomon pihenteti és az egésznek őrültnek boldog és harmónikus érzése volt... A kérdésem az, hogy én most úgymond beleláttam a jövőbe v. ez az, amire a tudatalattim (annyira nem is tudatalatti) vágyik? Ezt még tudatosan sosem vízionáltam, szóval ez volt az első és nagyon spontán...ez jelenthet vlmt?

    Egyébként ilyen dolgok bevonzhatók...ha mondjuk 2 ember szereti egymást nagyon,de a jelenlegi körülmények gátlóak, de mind2 akarja egymást (effelől nincs kétség) akkor bevonzható hogy az akadályok megszűnjenek?

    4. bár ez lehet h 5.  hogy tanulással/vizsgázással kapcsolatban mi a technika, mit kell tenni? Nekem most angyon kéne hogy sikerüljenek a vizsgáim,de 1. energiailag iszonyúan le vagyok merülve, szó szerint olyna mintha haldoklanék, 2. hogy kevés az időm a tárgyakra... van valami ötletetek/tippetek?

     

    Köszi előre is!!!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2010. augusztus 29. 10:423000.

    Szia !

     

    Szerintem az agykontroll éppen arra szeretné megtanítani az embereket, ami ebben a rohanó világban a legnehezebb: a lazításra, befelé fordulásra, meditációra, önismeretre.

    Ehhez alapjáratban is idő és türelem kell, meg persze elszántság, hogy rendszert képezzen az ember életében.

    Aztán, hogyha jön 1-2 lesújtó esemény, vagy nehéz életszakasz, akkor ezek automatikusan felborítják az ember életritmusát és lelki egyensúlyát. Márpedig stresszes állapotban még nehezebb leülni lazítani, mint amikor egyébként nem bánt semmi komolyabb dolog.

    Na, ehhez kell az erő, hogy igenis, alkalmazza az ember azt a technikát, amelynek éppen olyankor kellene segíteni, amikor a zavaros- gyászuralta hangulatban ez sokkal-sokkal nehezebb.

    Kívánok neked sok-sok erő ahhoz, hogy így vagy úgy, de sikerrel  túljuss minden nehéz életszakaszon!

    Üdv

    A.

    előzmény:
    bozsi999 (2999)
    2010-08-21  13:40
  3. 2010. augusztus 21. 13:402999.

    Sziasztok!

    4 éve végeztem el a tanfolyamot, egy darabig használtam is öngyógyításra főleg.

    Azután történt két olyan tragédia az életemben, ami nagyon megnehezítette az életemet és nem tudtam használni.

    Voltatatok már így, hogy amikor a legnagyobb szükség van rá, nem megy, mintha nem lenne elég energiám???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (1)
    2004-03-29  17:03
  4. 2010. augusztus 20. 19:222998.

    Szia!

     

    Itt találsz infot a tanfolyamokról!

     

    http://www.agykontroll.hu/tanfolyamok -felnotteknek

     

    Győrben úgy látom idén nem lesz, mi is valószínűleg Móvárra fogunk menni inkább. 

     

    előzmény:
    mannagy (2997)
    2010-08-20  18:35
  5. 2010. augusztus 20. 18:352997.
    Gyerekkoroman végeztem agykontroll tanfolyamot, és érdekes, akkor nem is nagyon érdekelt. És az utóbbi években kezdtem egyre inkább foglalkozni vele, és ma má egyre inkább a mindennapjaim részévé vált:-)! Esetleg tudja valaki mikor lesz Győrben tanfolyam?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  6. 2010. augusztus 20. 12:222996.

    Sziasztok!

    Ha van kis időtök, kedvetek nekem "rásegíteni", kérlek, programozzátok, hogy Liza és férje OTT VAN szeptember 19-én reggel a Papp László Budapest SportarénáBAN (bent!)  Őszentsége a Dalai Láma tanításán!

     

    Ez most lehetetlennek tűnik, tekintve, hogy a jegyárusító helyeken minden jegy elkelt - de én programozom, sőt, "bétában" is mindenfelé (közösségi oldalakon) "plakátolom", hogy keresem a jegyeimet.  Majdcsak sikerül, ugye?

     

    Ja! Ha közületek van valakinek átadó jegye, az inkább ne programozzon nekem, hanem írjon privát üzenetet

    Köszönöm mindenkinek, aki (így vagy úgy) segít!

    Liza

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (1)
    2004-03-29  17:03
  7. 2010. augusztus 19. 18:472995.

    Sziasztok!

    Most lesz egy éve, hogy komolyan agykontrollozni kezdtem. Előtte sok-sok évvel már elvégeztem a tanfolyamot, de nem meditáltam.

    Mire használom? Kezdetben csak arra, hogy a hangulatomat javítsam. Azóta egyre több dologra. A lelkemben lassan, de biztosan alakul a rend és ez a külső környezetemre is hatással van. Ezt úgy értsd, hogy többet mosolygok, bátrabban kommunikálok, képes lettem hosszú távon rendet tartani magam körül, sokat fogytam.

    Ha egy szóval kellene megfogalmaznom mi változott, azt mondanám: kinyíltam vagy épp nyílok.

     

    Eredményes programozást mindenkinek!

    előzmény:
    hazassz (2992)
    2010-07-26  09:34
  8. 2010. augusztus 17. 09:032994.

    Szia Hazassz!!!

     

    Én tavaly télen végeztem el az agykontroll tanfolyamot, ami nagy hatással volt rám. S azóta is rendszeresen gyakorlom és vannak sikereim.

    Többször sikeresen üzentem éjszaka ismerősöknek, programoztam anyagi és kapcsolati vágyaimat és ezek is szépen lassan megvalósulnak, nem szabad feladni.

    A lényege, hogy rendszeresen kell csinálni és érzelmeket vinni a vizualizációba,elképzelni magad a jelenben, úgy hogy már megvalósult a vágyott célod.

     

    Ha a hétköznapok visszarántanak, akkor érdemes elmenni ultrára vagy pl a sikerkód tanfolyamra, mert az újra egy nagy löketet ad ahhoz, hogy folytasd és küzdj.akarj, higgy és elvárj!!!!

     

    Én 8 hónapja programozok egy vágyott célt és kicsit kezdtem elveszíteni a reményt, pedig nem szabad elbizonytalanodni. Elmentem a Sikerkód c. tanfolyamra és ott napi üzenetképpen mit húztam:

     

    "Nem az vall kudarcot akit legyőznek, hanem aki feladja."- egyszóval megkaptam az "üzenetet", hogy folytassam és meglesz az eredménye. Tudom, hiszem, akarom! :):):

     

    Egyre jobban!!:):):)

    előzmény:
    hazassz (2992)
    2010-07-26  09:34
  9. 2010. augusztus 16. 13:252993.

    Sziasztok!

    Nekem 15 éves beépült az életembe az Agykontroll, mint legjobb problémamegoldó módszer! Használom rendszeresen és vannak sikereim. Van egy cél-mappám, benne képek, pozitív állítások: mit és mikorra tervezek elérni. Iszonyú jó érzés kipipálni egy-egy megvalósult célt!!!:) Most egy 'nagy projekten' dolgozom és programozok rendszeresen, ehhez némi bőség bevonzása szükséges...de TUDOM hogy meglesz : egy saját kertes családi HÁZ a mostani célom!!! Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik!!! Én örök optimista vagyok és vidám!:)

    Sikereket!Egyre Jobban! Ági  

    előzmény:
    hazassz (2992)
    2010-07-26  09:34
  10. 2010. július 26. 09:342992.

    Sziasztok!

    Én két éve elvégeztem az agykontrol alaptanfolyamot, de igazából nem használtam soha, mert úgy gondoltam, hogy túl nagy átalakításokat kellene végeznem az agyamban, ahhoz hogy működhessen. Meg igazából eddig meg tudtam oldani a problémáim enélkül is. Viszont nagyon érdekel a dolog,mert kíváncsi vagyok az elme rejtett képességeire. Köztetek van aki rendszeresen és sikeresen használja az agykontrollt? Ha igen, mire?

    Üdv.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (1)
    2004-03-29  17:03
  11. Torolt_felhasznalo_986725
    Torolt_felhasznalo_986725
    2010. július 20. 12:262991.

    Sziasztok!

     

    Anyukám ma reggel kórházba került, úgy tűnik, súlyos az állapota.

     

    Ha valaki tudna segíteni a gyógyításban, kérem, írjon privit.

     

    Előre is köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  12. 2010. Április 16. 23:062990.

    Szia!

     

    Köszönöm a válaszod!

     

    Megpróbálok utána nézni a leírásának. Oh, nem tudtam, hogy alfahang is kell hozzá.

     

    ShineLove

     

    előzmény:
    arthemis (2989)
    2010-04-15  20:24
  13. 2010. Április 15. 20:242989.

    Szia!

     

    Sajnálattal látom, hogy senki "friss agykontrollos" nem válaszolt eddig.

    Magam úgy emlékszem, hogy a vízprogramozáshoz folyamatos alfahangot kell hallgatni, melyet az "én időmben" még sima hangkazettán árulnak, ma már, gondolom, CD-n is hozzá lehet jutni. A többi instrukciót megtalálod az agykontroll tanfolyam számára szerkesztett könyvben, kicsit hosszú lenne ide bemásolni.

    Talán nézz szét az agykontroll.hu-n, hátha fent van,de a hanganyag mindenképp kell hozzá.

    Sok sikert!

    A.

    előzmény:
    shinelove (2988)
    2010-04-07  12:16
  14. 2010. Április 7. 12:162988.

    Sziasztok!

     

    Én még nem voltam agykontroll tanfolyamon, csak internetről ismerem a módszert. Szoktam hallgatni Domján László meditációit.

     

    Szeretnék vízet programozni. Tudnátok segíteni, hogy erre mi a speciális technika?

     

    Köszönöm,

    ShineLove

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_318686
    Torolt_felhasznalo_318686
    2010. március 27. 08:562987.

    Szia,

     

    Köszönöm a tippeket.

    Igen, a hírlevélre már feliratkoztam.

     

    A tanfolyamon nekem is sikerem volt az esettanulmánynál, teljesen magával ragadott, hogy mire voltam képes. :)

    Megnéztem ezt az esettanulmányos honlapot is.

    Valóban lehet kérni esteket, de ez mégsem az, mint amikor valakivel párban csinálod és visszajelzést kapsz.

    De gyakorolni kell és nem a kifogást keresni, igaz? 

     

    Van neked esetleg tapasztalatok vagy bárki másnak ezzel a honlappal kapcsolatban?

    Technikai trükkökre gondolok. Mert itt ugye az időben is vissza kell menni, hogy az illető állapotára tudjunk koncentrálni.

     

    Arthemis köszönöm a bátorítást és neked is hasonló jókat! :)

     

    Kívánok mindenkinek szép napot és, hogy egyre jobban legyen!

     

     

     

    Ada

    előzmény:
    arthemis (2986)
    2010-03-26  21:49
  16. 2010. március 26. 21:492986.

    szia!

     

    Igen, a hétköznapok sajnos visszarántanak!

    Van egy honlap: www.esettanulmanyok.hu - azt hiszem, itt lehet kérni eseteket, és a megoldásokat is elküldik!

     

    Nekem nagyon nagy sikerélményem volt ezzel kapcsolatban, amikor a tanfolyam végén ez volt a feladat (én 2003-ban voltam ), de azóta sajnos nagyon ritkán jut eszembe, és persze a siker is kisebb, hiszen nem gyakorlom rendszeresen. Pedig jó lenne...

    Ja, és iratkozz fel az agykontroll hírlevélre, ha még nem tetted!

    Ha másért nem is, de amikor megkapod az e-mailt, emlékeztet rá, hogy ezzel is kellene foglalkozni...(na, most elég pesszimista képet festettem, pedig nem ez volt a cél).

    Kézzelfogható sikerekben gazdag agykontrollozást kívánok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_318686 (2985)
    2010-03-26  14:04
  17. Torolt_felhasznalo_318686
    Torolt_felhasznalo_318686
    2010. március 26. 14:042985.

    Sziasztok!

    Én most márciusban végeztem el az agykontroll tanfolyamot.

    Újonc vagyok, de nagyon lelkes. A tanfolyam után 2 hétig teljesen pörögtem és lelkesen mentem laborozni, olvastam a kézikönyvet, a pozitív gondolatokra koncentráltam. Most kezdem úgy érezni, hogy a hétköznapok visszarántanak….. ezért is gondoltam itt talán kapok egy kis bátorítást. J

    Esettanulmányokat mindenképpen szeretnék gyakorolni és minden hasznos tanácsot szívesen veszek. J

     

    szép napot!

    A.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  18. 2010. március 25. 22:022984.

    Szia!

    Tudsz róla valamit, esetleg saját tapasztalat?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_802927 (2983)
    2010-03-25  21:40
  19. Torolt_felhasznalo_802927
    Torolt_felhasznalo_802927
    2010. március 25. 21:402983.
    5ezer Ft körül van.
    előzmény:
    arthemis (2981)
    2010-03-23  15:00
  20. 2010. március 24. 15:062982.
    Köszi szépen
    előzmény:
    arthemis (2981)
    2010-03-23  15:00
  21. 2010. március 23. 15:002981.

    Szia!

     

    Nekem jár az agykontroll hírlevél, mely nemrég a Moksa-elixírre hívta fel a figyelmem, végig is hallgattam a videót a youtube-on, és sok esetben a meddőségen is "segített".

    Így, amennyiben

    - nem jön össze a baba, és minden szervi okot kizártak mindkét félnél

    - nyitott vagy az agykontrollos dolgokra (bár gondolom, igen),

    akkor érdemes lenne kipróbálni.

    (Nem tudom sajna, mennyibe kerül, és nem is kapok jutalékot, csak ez jutott most eszembe, hátha segít...)

    A.  

    előzmény:
    iszt (2980)
    2010-03-23  11:22
  22. 2010. március 23. 11:222980.
    Sziasztok !


    Van valaki aki sokáig próbálkozott és végül az agykontrollt "bevetve" jött össze a baba? Várom a sikertörténeteket.

    Szép napot

    iszt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  23. 2010. március 9. 19:082979.
    az agykontroll melett keress egy jo terapeutát  nekem az autogén tréning segitett  igaz  nekem más  problémám volt. volt.  kicsit huzós mert alkalmanként volt egy ötezres
    előzmény:
    meli21xy (2978)
    2010-03-08  10:52
  24. 2010. március 8. 10:522978.

    Köszönöm azoknak akik eddig válaszoltak,én néha naplót írok,vagyis leírogatom mi történt velem aznap,ez is beválik néha de ugyérzem nem elég.amikor elkap az a nagyon nyomott hangulat akkor nincs menekvés,nem tudok kimászni belőle.De mivel tudom h ez is a gondolkodáson múlik ezért is gondoltam az agykontrollra h megváltoztassam a szemléletemet.

    várom a további ötleteket,szép napot mindenkinek.

    Egyre jobban és jobban:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  25. 2010. március 8. 09:082977.

    Szia!

     

    Legfontosabb leszögezni, hogy, amennyiben orvos által diagnosztizált depresszióról van szó, ill. úgy érzed, hogy orvosi segítségre van szükséged, de még nem mentél - elsődleges az orvosi kezelés! Ezt Domján László dr. is elmondja az előadásain, hogy az agykontroll NEM HELYETTESÍTI a szakszerű terápiát, viszont kiegészíti azt, sokat segíthet a gyógyulásban.

    Én 2003-ban végeztem a tanfolyamot, tehát technikák terén kicsit megkopott az emlékezetem - rengeteg féle gyakorlatot végeztünk a 4 nap során - igyekszem neked utánanézni a megfelelőknek, de addig is két dolog jutott eszembe:

    1.  írj le minél több pozitív tulajdonságot, ami magadról eszedbe jut - nem kell, hogy ma, minden nap írj a listához, közben olvasd át!

    2. Nekem megvan a Lelki Béke c. CD, melynek mindhárom gyakorlata természetesen nagyon jó hatással van az önbizalomra, de talán a Tükörképem c.-t szeretem a legjobban - ha meg tudod szerezni, szerintem sokat segíthet a rendszeres lazítás, meditáció.

     

    Egyelőre ennyi...

    Egyre jobban vagy(unk)...

    Minden nap jobb, mint az előző volt....

    előzmény:
    meli21xy (2972)
    2010-03-06  20:56

Címlap

top