Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem bírom a kutyákat

Torolt_felhasznalo_618319
Torolt_felhasznalo_618319
Létrehozva: 2010. augusztus 16. 12:24

Tudom, hogy most sok kutyatartó nekem fog esni, de nem érdekel, ha akarja.

 

Őszintén kimondom:

 

Elegem van a kutyákból a városban!!!!!

 

 

Mi a francnak kell boldog-boldogtalannak közepes meg nagyobb testű büdös dögöket lakásban tartani????A kisebbeket megértem, de attól felfelé fúj!

Miért kell nekem elviselni, hogy póráz meg szájkosár nélküli kuyták rohangálnak velem szemben az utcán???!! Mint mikor kéretlenül belefújják a képembe a füstöt, a szabadon rohangáló, hülyére tenyésztett eb is veszélyes az egészségemre!

Miért kell eltűrnöm, hogy teleszaratják velük a szép zuglói parkokat?

Miért van lassan több joguk a kutyukásoknak, mint nekem, humanoid élőlénynek???

Minek tartanak ennyien kutyát, emberi barátságok kialakítására képtelenek??

És nekem miért nincs jogom szó nélkül pofánvágni azt, aki hanyagaul köti meg a nagy fekete loncsos buta biorobot kutyáját, aki elszabadulva habzó szájjal ok nékül majdnem megharapja a gyanútlanul sétáló édesanyámat és a 2 éves kislányomat?

Eddig se szerettem ezt a kutyaliberalizmust, de most már komolyan zavar. 

 

Szájkosarat és pórázt a dögöknek, és  a gazdival megetetni ebédre az otthagyott szarjukat!!!

Az állatvédőknek meg rongyosra haraptatni a valagát velük!

 

Én legalább kimondom, amit más nem mer, mert "ciki"!

 

 

 

 

 

  1. 2010. augusztus 22. 17:51901.

    Szia Éva!

    Valóban ez probléma! Sajnos vannak kóborkutyák és jogosan félti mindenki a gyerekét!

    .....de , vannak szabályok és helyzetek, amit kezelni tudni kell!..valszeg Te nem ismered ezeket, mert nem vagy kutyatartó!

     

    Ne haragudj, de ez ismét nem a kutya hibája, mármint, hogy van,él!

    Egy násik fórumon  olvastam, hogy megállt a kocsi, kirakott az útra egy dobozt és elhajtott! 2 kis kutya volt benne!A másik kocsi a dobozt elütötte , az egyik meghalt! Mennyi kutyát dobnak ki, mint egy szemetet!

     Most képzeld, ha nem lennének állatvédők, akkor ez a kutya, meg a többi, utcán nő fel, szaporodik és több kóbor kutya lenne!

    Tedd a szívedre a kezed! A kutya akit kidobnak testvéreivel együtt, tehet arról , hogy van!

    Sok szemét 2 lábú szerez kutyit, mert pici, meg édi, aztán mikor nevelni kellene, vagy, mert megnő: MEGSZABADUL TŐLE!!! ...ki így, ki úgy !!Sok felelőtlen gazdi nem ivartalanítja, mert pénzbe kerül, pedig nem az ösztönt írták ki az állatból, csupán a szaporodást gátolnják meg!

    Most, bocs, de külföldi példa, bár nálunk is így lenne, hogy nincs kóborló kutya! Állatrendőrség van! Az emberek kötelességnek érzik, hogy jelezzék, ha látnak csellengő állatot!.. és ha van, hamar "befogják"!

     

    Tudod, míg itthon  a gyerekeid biztonságosan nem mehetnek haza, itt nem a kutyákra gondolok,  mert félteni kell, hogy egy "akárki" akármi okból fegyverrel rohangálhat és a " nem tetsző" társát lelőheti és Isten őrizz, épp arra jár egy védtelen gyerek, addig nem a kutya okozza  legnagyobb problémát ! Lásd HÍRADÓ   ...kész horror!

    Vissza a témához!

    Pl. lenne egy kis kutyád, amit a gyerkőcök is szívesen vennének, szerintem!

    Sokat olvasnának a kutyáról, a tartásról, stb!

    Megtanulnák, a kutyák "jelzéseit", itt a kóborlókra gondolok,tudnák mit tegyenek, mit nem!Felvilágosító műsor ment a TV .ben gyerekek számára: hogy viselkedjenek, ha kóbor kutyával taliznak!

    ....nagyon sok okos dolgot mondtak!

    Emellett sok fegyelmet, kötelességtudatot tanulnának! Nem csak nevelnék a kutyát, Ők is tanulnának a kutyától!

    Remélem, hogy nem lesz szükség arra a  spray-re!

    (Soha ne nézzen a kutya szemébe,de jobb, ha a kutya felé se néz, mintha ott sem lenne a négylábú és soha ne fusson.)

     

     Remélem  enyhűl a gyűlöleted a kutyák iránt!

     

    üdv.........Ági

    előzmény:
    az örök Éva (870)
    2010-08-22  16:46
  2. Torolt_felhasznalo_740864
    Torolt_felhasznalo_740864
    2010. augusztus 22. 17:46900.

    te aztán komoly következtetést vonsz le.

     

     nem az van, hogy a magyarok milyen szinten tudnak gonoszak lenni? itt van ez az Éva...képes büntetést követelni a saját hülyesége miatt...képes gázspray-t fújni kutyákra, csak mert mániás. 

     

    hgy a parasztok az állattartásról csak a TV-ben hallanak? 

     

    (persze h nem mindről van szó, de főleg falun fordul elő, hogy a kutya úgy van tartva mint vmi utolsó szemét...még légpuskával is lövöldöznek a kidobott kutyákra )

     

    gondolkozz már el egy kicsit mielőtt fújod a magadét. Jaj, hát ez borzasztó, mindenki utál mindenkit! nem, csak egy páran utálnak minden élőt, a többiek meg őt utálják!

     

    Ez az álszentkedés baromi avas tőled is, meg mástól is. léphetnél egyet előre. 

     

    na jó haverkodást az Évával, aztán majd rájössz...ő a fő bréhiányos pihentke... aki faluhelyen beszarik a szomszéd kutyájától is.  

     

     

    előzmény:
    bbius (880)
    2010-08-22  17:05
  3. 2010. augusztus 22. 17:45899.
    Épp most alkottál Te is véleményt rólam , akkor most hogy is van ez?
    előzmény:
    Dapazso (894)
    2010-08-22  17:28
  4. 2010. augusztus 22. 17:43898.

    Szerintem félre értettél . Eltürni, vagy elfogadni, tudod ezek szavak.

    Szavak, mik önmagukban semmit ne érnek. 

     

     De semmi köze ennek a gazdátlan kutyákhoz.

     

    De, nem is erről van szó a topik nyítóban. Miért van az, hogy elbeszélünk egymás mellett!? Ne rosszindulatot szimatolj, kérlek. Látod, ezért nem tudjuk lekommunikálni ezt a témát. 

     

    Ne feltételezd rólam, hogy nem segítek nekik, hisz ez csak feltételezés, hisz nem ismersz. Látod van itt banán héj rendesen nem egyről beszélünk, csak úgy bele a nagyvilágba. 

    előzmény:
    Dapazso (896)
    2010-08-22  17:34
  5. Torolt_felhasznalo_740864
    Torolt_felhasznalo_740864
    2010. augusztus 22. 17:38897.

     sztem te ezt csak azért csinálod, mert szereted hergelni az embereket.

     

    Ilyen szinten húzzák az emberek agyát azok, akik szándékosan gerjesztik a nép haragját. 

     

    kíváncsiak arra, mit szólnak az emberek az ilyen hányadék hsz-ekre, mint amiket írsz.

    Mert az ilyen mocskos emberektől akad ki legjobban az emberek agya...ezért kezdem azt hinni, ez csak vmi beugratós játék.

     

    Igaz biztos nem lehet, mert ez vmi egészen különös és beteges rosszindulatról szólhat, ilyen gonoszságot, gyűlöletet, bosszút ember, (főleg nő) embernek, állatnak nem kívánhat! 

    előzmény:
    az örök Éva (878)
    2010-08-22  17:02
  6. 2010. augusztus 22. 17:34896.

    A zt írod nem gyűlölöd a parkban szemetelő hajléktalant ,megpróbálod elfogadni,hogy vannak,..l..hogy jön ez ide???

    Még jó hogy eltűröd.

    Szerencsétleneket nem eltűrni kéne,hanem törődni velük.Igaz ők nem szavazók,így egyik félnek sem érdeke,hogy tegyen értük,vagy az érdekükben.

     

    De semmi köze ennek a gazdátlan kutyákhoz.

    Azokat eltűrjük,de az embertársainkat mégse vegyük már egy kalap alá a kóbor kutyákkal..szerintem.

    előzmény:
    Prücsök8 (893)
    2010-08-22  17:25
  7. 2010. augusztus 22. 17:32895.

    Figyelj, Éva! Ha neked ez ad védelmet és nyugalmat, tedd ezt. Mindenki önmaga kovácsa, ezen se te, se én, se a többiek nem tudnak változtatni és szerintem nem is akar senki-senkit megváltoztatni, hisz ez képteleség. 

     

    Én azt írtam és ezt továbbra is fenntartom, hogy azt kapod vissza, amit adsz! 

     

    Mindenki szíve joga, hogy mit tesz, ha vállalja érte a felelősséget. 

     

    Én, minden tettemért vállalom és vállalni is fogom. Én vagyok én, Te vagy Te! 

     

    Lehet, hogy én sem ilyen vagyok, mint amilyennek látszom itt az írásaimból, lehet Te sem ilyen vagy ki tudja?! Egy biztos, alakultak már úgy a dolgok, hogy akik így utálkoztak egymással, azok egyszer csak valahol - valamiért találkoztak és beszélgettek, minek végeredményeképp, már nem gyülölködttek. 

     

    Ez a sors, ami ellen senki nem tud tenni, csak úgy jön !

     

     

     

     

    előzmény:
    az örök Éva (887)
    2010-08-22  17:21
  8. 2010. augusztus 22. 17:28894.

    Így igaz.

    De itt nem véleménycsere folyik már régen.

    A másik ember minősitése folyik olyan szavakkal amikhez senkinek sincs joga.

    Igen vannak akik nem szeretik az állatokat,és nem szeretik az embereket sem,és ??

    Bizonyosan meg van az okuk rá.

     

    Attól még hogy más a véleményem,nincs jogom a másik embert kiosztani csak azért mert arctalanul megtehetem.

    Szerintem .

     

    előzmény:
    drágamama (882)
    2010-08-22  17:11
  9. 2010. augusztus 22. 17:25893.

    Azért,  már bocsáss meg, de az eleje nem erről szólt, kérlek nézd meg mégegyszer. Én is írtam és eszem ágában sem volt bántani a topik indítót. Az elfogadásról írtam, az együttélés szabályairól. Még azt sem mondhatom, hogy húj, mekkora kutyatartó vagyok, mert ez sem így igaz.

     

    Próbáltam taglalni, hogy annyi minden van az életben, amit nem szeretünk, de "elfogadjuk", vagyis el kell, hogy fogadjuk. Én is szenvedek pld.  a parkban alvó hajléktalanoktól, akik szétdobálnak mindent, de, ettől még nem gyűlölöm őket, próbálom elfogadni, hogy vannak és ezzel én is nap, mint nap szembesülök, csak itt most nem róluk van szó, hanem épp a kutyákról, csak ennyi a különbség. Persze, a topik indító szíve joga, hogy írjon, képzeld el, ha én a hajléktalan ellenes szövegemmel és gyülölködéssemmel tenném úgyan ezt, akkor engem is támadnának - joggal-. Biztos van oka, hogy így élünk akkár vidék, akkár pest, de .. ítlkezni mások fölött nincs jogunk, szerintem.

     

    Élni és élni hagyni!  

    előzmény:
    Dapazso (881)
    2010-08-22  17:05
  10. 2010. augusztus 22. 17:25892.

    Biztos vagyok benne, hogy Budapesten is van jópár kutya aki éhezik. Egyszerűen vidéken meg lehet azt cisnálni, hogy ott van az udvaron, láncra kötve, és leszarják. Egy városban, ahol jó eséllyel lakásban tartják a kutyát, nem lehet leszarni a kutyát, ezért fogják, és kirakják az utcára.

     

    Nem helyfüggő, hogy ki-hogyan bánik a kutyájával. És hidd el, annak, aki vidéken lakik, nagyon rosszul esik, amikor azt írod, hogy ők szarnak a kutyájukra. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740864 (886)
    2010-08-22  17:20
  11. 2010. augusztus 22. 17:25891.

    Okos, jó anya vagy, jól teszed, hogy így neveled a gyerekeidet. Gratula.

     

    Hogy írtad?  "Na csá."

    előzmény:
    az örök Éva (887)
    2010-08-22  17:21
  12. Torolt_felhasznalo_593150
    Torolt_felhasznalo_593150
    2010. augusztus 22. 17:24890.
    szokta is használni a lányod a gázsprét? Nálatok ez ilyen fogyóezköz?
    előzmény:
    az örök Éva (887)
    2010-08-22  17:21
  13. Torolt_felhasznalo_593150
    Torolt_felhasznalo_593150
    2010. augusztus 22. 17:22889.

    dohányosokból, kutyásokból, graffitisekből is vannak normálisak, meg bunkók. a bunkóság emberi tulajdonság, ami ezektől független.

    itt általánosítás megy. 

    előzmény:
    az örök Éva (883)
    2010-08-22  17:13
  14. 2010. augusztus 22. 17:22888.

     Egyébként azt is ti kezdtétek, hogy gyerek, hajléktalan, stb. utálata.

     

    Lehet, hogy aki a kutyákat utálja, az magán kívül mindent és mindenkit utál? Nehogy azt írd, hogy ezt is én találtam ki és nem a ti agyatokból pattant elő!

     

    Én ilyeneket nem mondtam, csak az ostoba, rosszindalatú embereket nem bírom. Nem utálom, mint ti minket, csak nehezen viselem el.

     

     

    előzmény:
    az örök Éva (883)
    2010-08-22  17:13
  15. 2010. augusztus 22. 17:21887.

    Egyébként tényleg nem érdemes már ebbe a fórumba bármit is beírni, már mindent leírtam, ismételgetni nem fogom magam.

    A kutyaproblémát  itt úgysem oldjuk meg.

    A gázspray megvan, innentől nekem mindegy, mit irkáltok ide.

    Na csá.

     

     

    Ja, megígértem a lányaimnak, ha 10 gázspray elfogyott, veszek nekik gázpisztolyt, az jobban megéri, mert csak 200 Ft egy patron bele.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_740864
    Torolt_felhasznalo_740864
    2010. augusztus 22. 17:20886.

    Hát Hévízgyörk ugyan nem nagyon vidék, pestiek is laknak ott, de konkrétan a falu kutyáinak jó része éhezik és nagyívben szarnak a fejére.

     

    egyik öregcsaj lapáttal végzett a kutyával, m  a zsíros vizes kenyeres moslékot is elsajnálta az állattól s csóró kénytelen volt csirkét lopni. 

     ez volt a büntije...

    Hogy a barom mit sajnált azon, gőzöm nincs, bár magára is sajnálta a zsíros kenyeret is. Végül milliókat hagyott maga után, amit egy hirtelen felbukkanó idegen család örökölt...de a kutyától sajnálta a moslékot.

     

    ott láttam gyereknek először, hogy ilyen is lehet az állattartás, szart esznek és csontosak, hogy beléjük rúgnak, láncra verve élik életüket pedig Hévízgyörk nincs Magyarország csücskében, csak Aszód mellett.  

     

    Csak örülni kell annak, ha a távolabbi megyékben ennél kultúráltabb a helyzet. 

    előzmény:
    bbius (875)
    2010-08-22  16:56
  17. Torolt_felhasznalo_593150
    Torolt_felhasznalo_593150
    2010. augusztus 22. 17:19885.

    na ez a baj hogy álltalánosítotok.

     

    előzmény:
    az örök Éva (883)
    2010-08-22  17:13
  18. 2010. augusztus 22. 17:14884.

    Egyetertek minden szavaddal,kiveve a videki allattartasrol alkotott velemenyeddel.

    En videken lakom,egy nagyobb varosban,es szivesen latlak a kutya iskolankban,ahova sok sok felelos kutyatarto jar el.Akar csak egy alapkikepzes erejeig,akar agylitizni,vagy mas egyeb kutyaval uzheto sport szeretete miatt.

    Rengeteg mas videki kikepzot ismerek,akik sajat modszeruk mellett pl. Ceasar Millan modszerevel kepeznek,es rengeteg videki,jonevu kutyaiskola van,telis tele kutyakkal es gazdikkal.

    Pesten nincs ido a kutyakra,mert ott trend kutyat tartani.Szarnak szerte szet,videken azert a kutyapiszok felszedesenek is nagyobb a kulturaja.Ott nem latsz a jardan lepten nyomon kutya piszkot.

     

    Persze itt is,ott is vannak kivetelek,renegeteget dolgozunk hogy ez megvaltozzon,de kerlek ne degradalj le bennunket ennyire nyiltan.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740864 (866)
    2010-08-22  16:38
  19. 2010. augusztus 22. 17:13883.

    Rendőrnek.

    Tel. 107 vagy 112 vészhívó.

     

    És ne csúsztass már megint! Hogy sok a garázda ember, hangos bunkó stb. - miért pont a kutyák ellen hadakozunk?

    Már mondtam, hogy azért, mert ez a fórum erről szól.

    Ha akarsz, nyiss egy topikot, hogy

    Nem bírom a

    - hajléktalanokat

    - garázda fickókat

    - dohányosokat

    - grafittiseket

    - jehovásokat

    - ostoba, rosszindulatú embereket

    stb. akit akarsz, és akkor ott majd róluk lesz szó.

     

    De itt a kutyákat utáljuk.

    előzmény:
    drágamama (873)
    2010-08-22  16:52
  20. 2010. augusztus 22. 17:11882.

    Te írtad: "Mindenkinek joga van a véleményéhez,"

     Tehát annak is, aki egyetért és annak is aki nem.

    előzmény:
    Dapazso (881)
    2010-08-22  17:05
  21. 2010. augusztus 22. 17:05881.

    Visszaolvastam ,hogy mire jutottunk,..és be kell látnom,hogy mindíg kell egy szelep valakiknek.

     

    A topikinditó leírta amit akart,és passz.

    Aki egyetért vele az is,...akinek más a véleménye az is.

     

    De,hogyan??!!

    Aki idejött az olvasta a topikindítót,és ha idejött akkor valószínüleg ő is hasonlóan gondolkodik.

    Feltételezem,hogy ha ellenkező a véleménye akkor egy másik topikba ír,vagy nyit egyet.

     

    A téma adott,de  nem kéne egymást bántani azért mert másképpen gondolkodik dolgokról.

    Szerintem az a baj ebben az országban,hogy ha valaki homlokegyenest más véleményen van azt nem tudjuk elviselni.Azt azonnal meg akarjuk győzni a saját "igazunkról"..

    Nem kéne.

    Mindenkinek joga van a véleményéhez,joga van szeretni vagy utálni a kutyákat,gyerekeket,a másik embert,bármennyire is nem tetszik ez nekünk.

     

    Nem kell csak azért bemenni egy topikba ,hogy kiosszuk a topiknyitót,vagy megmondjuk a"tutit" .

    Az igazság az mindíg a mi igazságunk és ez vonatkozik mindenkire.

    Egyetértünk vagy sem..de nincs egyetemes igazság..

    Tiszteljük a másik véleményét is.

     

    Drágamama,bocs. de  te voltál legfelül akire klikkeltem.

     

    Ez is  egy vélemény a topik hangneméről,az enyém ,magáról  a témáról már írtam  még  napokkal előbb.

    További jó topikolást.

    előzmény:
    drágamama (869)
    2010-08-22  16:44
  22. 2010. augusztus 22. 17:05880.

    Hát anyám borogass, ami ebben a topikban megy.

    Mindenki megőrült, vagy mi van? Próbáltam normálisan hozzászólni, de itt nem lehet. Megy a gyűlölködés mindkét oldal részéről.

     Ugyanolyan általánosítás, ha valaki a kutyákat, a magyarokat, vagy a vidékieket gyűlöli/szidja. Komolyan mondom, eszem megáll. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_144923
    Torolt_felhasznalo_144923
    2010. augusztus 22. 17:03879.

    Javasoltam, hogy vigyenek magukkal egy nagy botot, azzal járjanak az utcán és jól vágják fejbe a dögöt - de nem képesek ilyesmire, sosem verekedtek még.

    Úgyhogy kénytelen voltam venni nekik egy-egy gázspray-t, most azzal járnak.

     

    Hát te aztán......

    nem botoznak, mert még nem verekedtek? Akkor ezek szerint gázsprayt rendszeresen fújdogálnak. Te normális vagy? Tudod mi lesz, ha magukat találják el véletlenül?

    előzmény:
    az örök Éva (870)
    2010-08-22  16:46
  24. 2010. augusztus 22. 17:02878.

    Múltkor az egyik kigyúrt fickóra rászóltam, ne szálljon fel a villamosra szájkosár nélküli kutyával. Felszállt, és még neki állt feljebb. Erre jeleztem a villamos vezetőjének, aki nem szállította le, hanem azt mondta, majd akkor szóljak, ha vér folyik.
    Vicces, nem?

    Egyébként utána felírtam a jármű számát és a villamos-végállomáson írásbeli panaszt tettem a vezető ellen.
    Azt írta vissza nekem a BKV, hogy jól megbüntették.
    De azóta is látok nap mint nap szájkosár nélkül közlekedő kutyákat.
    Azoknak a gazdáit miért nem büntetik?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144923 (865)
    2010-08-22  16:38
  25. 2010. augusztus 22. 17:01877.
    Én is igy vagyok vele ennél már csak a kutyájuk seggét nyaló, neveletlen kutya mániás gazdáktól undorodom jobban. és egyet értek a kutya undor leginkább a gazdáktól jön.....(nevelés hiánya) ja nekem nyuszim van.  és csöndes és csak nekem szarik....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_618319 (1)
    2010-08-16  12:24
  26. Torolt_felhasznalo_593150
    Torolt_felhasznalo_593150
    2010. augusztus 22. 16:59876.

    Itt még mindig ez a műsor megy?

     

     

    Gratulálok nagyon okos vagy!

     

    Normálesetben a gyerekeidet leszarják a kutyák, de ha bottal hadonásznak a kölykök ne csodálkozz ha nekik megy minden kutya!

     

    A botos embert sose szeretik a kutyák! A nyugis kutyák is megijedhetnek egy bottól!

     

     

    A gyerekeid meg inkább féljenek az  EMBERTÁTSAINKTÓL.

     

    Utcán kóborkutya nemjódolog, de az sem hogy ilyen náci gondolataitok vannak!

     

    Ezt kéne már belátni.

     

    előzmény:
    az örök Éva (870)
    2010-08-22  16:46
  27. 2010. augusztus 22. 16:56875.

    Azért ez a pest-vidék párhuzam elég érdekes... Értem, hogy a kis eldugott faluka gondolsz, ahol láncon van a kutya, de az ország nem Budapestből és a maradékból áll...

    Mi is vidéken lakunk, de nem szarunk a kutyára. Attól még, hogy nem nonstop a lakásban van, hanem a kertben is, foglalkozunk vele. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740864 (857)
    2010-08-22  15:56
  28. 2010. augusztus 22. 16:54874.
    Kitartás, türelem, sikerülni fog!
    előzmény:
    gyöngyharrmat (872)
    2010-08-22  16:51
  29. 2010. augusztus 22. 16:52873.

    Kimaradt az előzőből:

     

    Én meg szeretném, ha nem lennének  ostoba, rosszindulatú emberek. Most botot hurcoljak, vagy vegyek egy gázspray-t én is? És a sintér helyett kinek szóljak?

     

    előzmény:
    az örök Éva (870)
    2010-08-22  16:46
  30. 2010. augusztus 22. 16:51872.

     

    Drágám!

     

    Sajna az "a ronda , nyálas dög" nem akar nyávogni!  Képzeld!  Csipogni sem akar, pedig itt a fiamék papagája és hall csipogást!  SŐT!!

    Ropi a madár , beszél is , folyamatosan, de ez az átok kutya azt sem akar!

    Csak a "disznó" odajön, ha szomorú vagyok, vagy valaki megbántott és a nagy buksitát az ölembe hajtja , próbál vigasztalni! ...hát nem szörnyűűűűűűű?

    előzmény:
    drágamama (864)
    2010-08-22  16:33
  31. 2010. augusztus 22. 16:48871.
    Gratulálok a gyereknevelési módszeredhez!
    előzmény:
    az örök Éva (870)
    2010-08-22  16:46
  32. 2010. augusztus 22. 16:46870.

    Nem neveltem őket kutyagyűlöletre, csupáncsak azt szeretnénk, ha nem lenne mit gyűlölni!

    Ha nem találkoznának egyetlen kutyával se. 

    Nem zavar, ha az állat szépen csöndben elvan a kertben, és onnan nem jön ki.

    De mit csináljak, amikor a lányaim nem tudnak hazajönni a buszmegállótól, mert egy kutya állja el az útjukat az utcán és fenyegetően morog?

    Számtalanszor előfordult, ilyenkor visszafordulnak és nagy kerülővel jönnek haza, és még szerencséjük van, ha a kutya nem követi őket.

    Kihívtuk már a sintért is, de az nem találta, amikor állítólag kijött.

    Javasoltam, hogy vigyenek magukkal egy nagy botot, azzal járjanak az utcán és jól vágják fejbe a dögöt - de nem képesek ilyesmire, sosem verekedtek még.

    Úgyhogy kénytelen voltam venni nekik egy-egy gázspray-t, most azzal járnak. Szabadon vásárolható, tartható és viselhető. Nagyon drága volt, de legalább biztonságot ad.

    előzmény:
    gyöngyharrmat (859)
    2010-08-22  16:12
  33. 2010. augusztus 22. 16:44869.
    Nem szeretnék egyikőjüknek sem a helyében lenni!Lelkiszegénység.... nagyon rossz lehet.
    előzmény:
    gyöngyharrmat (868)
    2010-08-22  16:41
  34. 2010. augusztus 22. 16:41868.

    Szia!

     

     

    Nem semmi ez a fórum!

     

    Ennyi gyűlölettel nem találkoztam a több mint  62 évem alatt !

     

    Ne  reagálj olyanra, ami arra sem érdemes!

     

    A lényeg , hogy mi több szeretetet kapunk azoknál , akiknek ua. gyereke, unokája, párja barátja van, mint nekünk!

    MERT NEKÜNK VAN KUTYÁNK IS!!!!

     

    cupppppppp...........Ági

     

    előzmény:
    drágamama (860)
    2010-08-22  16:19
  35. 2010. augusztus 22. 16:39867.

    Nagyon vigyázz arra, nehogy idővel rajtad vihorásszanak, hogy milyen szerencsétlen az öreglány, nincs senkije. (még egy kutyája sem)  Vicces lenne, ugye?

    Te biztos vagy benne, hogy soha nem leszel egyedül? Erre azért mérget ne vegyél! Senki nem tudhatja, mit hoz a jövő.

     

    Azoknak az idősebb hölgyeknek -akiket most leszólsz -, legalább van valakijük!

    előzmény:
    V eszeva (836)
    2010-08-22  11:07
  36. Torolt_felhasznalo_740864
    Torolt_felhasznalo_740864
    2010. augusztus 22. 16:38866.

    ha, hogy te vidéken laksz.

     

     

    Hogy a kerítés mögül rád morog az azért van, mert a vidéki állattartás egyenlő a nullával...és a képlet mutatja, hogy vidéki lány létedre semmit sem tudsz a házőrzőkről.

     

    annyi ismereted a kutyákról, hogy minden ugatás egyforma.

     

    szájkosár nélkül volt és nem harapott meg??

    Ha mincs rajta szárkosár, valszínűleg életében nem evett embert. 

    ha mész az utcán, minden második kutya fenyeget?  folyamatosan az életedért küzdesz, mi?

     

     és mi lesz neked a szőrétől? galandférged? 

     

    vagy egy kutyaszőr a nadrág szárán máris elfogathatatlan. Belemegy a mosógépbe,juj!

     

    Sztem te frankón egyedül élsz, azok a nők ilyen furák, akiknek rég nem volt egy kiadós...kapcsolatuk.

     

    kissé merev vagy...már egész megbízható kis kütyüket lehet beszerezni egyik-másik shop-ban!

      

     

    ennyi pihent lelket... 

     

     

     

    előzmény:
    az örök Éva (856)
    2010-08-22  15:56
  37. Torolt_felhasznalo_144923
    Torolt_felhasznalo_144923
    2010. augusztus 22. 16:38865.

    Ha ezért a kutyákat gyűlölöd, az a te primitívségi bizonyítványod.

    Azért kíváncsi lennék, hogy csak itt vagy nagypofájú, vagy esetelg közölted-e a kutya gazdájával ott helyben, hogy szálljon le a villamosról, mert nincs a kutyáján szájkosár?

    Itt téped a szád ennyire, vagy ha látsz kutyáját szarató és végterméket fel nem szedő gazdát, akkor rászólsz vagy elsündörögsz?

    Drágaságom, ha kertes házas övezetben mászkálsz, akkor nagy eséllyel van a kerítés mögött kutya. Ha a pici agyaddal ezt még nem sikerült memorizálni, arról sem a kutyák tehetnek.

    Költözz a BP-re a belvárosba, a legkisebb gondod a kutyák lesznek a nagy járműforgalomban.

    Ja, gondolom még nem szóltál a vonító kutya gazdájának, hogy csináljon a kutyájával valamit éjszakára, megint csak itt nagy a szád.

     

     

     

    előzmény:
    az örök Éva (856)
    2010-08-22  15:56
  38. 2010. augusztus 22. 16:33864.

    Kénytelen vagyok rávenni a nyávogásra, mert rettegést vált ki több emberből!

    Ezt minden kutya-tulajdonos megtehetné embertársai nyugalma miatt.

    előzmény:
    gyöngyharrmat (863)
    2010-08-22  16:30
  39. 2010. augusztus 22. 16:30863.

    Szia Drágamama!

     

    Ügyi vagy! ....nyávogni fog Rozika??????????????

    előzmény:
    drágamama (860)
    2010-08-22  16:19
  40. Torolt_felhasznalo_740864
    Torolt_felhasznalo_740864
    2010. augusztus 22. 16:20862.

    mert mindenki előre tudja, hogyan alakul az élete...

     

    ha jól látom, Te sem vagy boldog párkapcsolatban élő sok gyermekes anyuka...

     

    sosem tudni, mit hoz a holnap, uhogy jobb ha befogod és nem bántasz se öreget, se fiatalt, se magányosat, se özvegyet.

     

    ...úgyis csak addig teszed, míg a rossz szerencse meg nem talál...azután nem lennél ennyire vagi. 

     

    különben Te miért nem keresel vkit? ha az olyan könnyű...

     

    A magyarok többségének nagy a pofája, könnyen rúg oldalba olyanokat, akiknek nem egyszerű az élet.

    Mindig a gyengébbeket bántjátok?

     

    az öreg magányos embereket, akik tutujgatják az ebet? 

     

    Ha kárörvendeni lehet, ha még kettőt rúgni abba, aki már kapott párat, csak úgy hemzsgenek a hiénák. 

     

    Hol a búsban tanultátok ezt? 

     

    hogy a francba ez olyan jó érzés nektek? 

     

    vki elmagyarázhatná, mitől felemelő ez. 

     

    nem féltek, hogy egyszer ti is megkapjátok, hagy tanuljatok belőle? 

    előzmény:
    V eszeva (836)
    2010-08-22  11:07
  41. 2010. augusztus 22. 16:19861.

      

     

     A gyűlölet beteggé tesz, bentről sorvaszt!  Ne gyűlölködj!

     

     Haragudj a gazdikra!....nem mindre!

     ...és nem kell általnosítani!

    előzmény:
    az örök Éva (856)
    2010-08-22  15:56
  42. 2010. augusztus 22. 16:19860.

    Mit mondjak, éppen elég ok, amiért nem szereted a kutyákat és a gazdáikat az, amiket leírtál.

     

    Rendkívül félelmetes, amikor Rád ugat a kerítésen belülről. Te jó ég, micsoda stressz!

    Mi már tanítjuk a kutyát nyávogni, hogy ha Te, vagy a hozzád hasonlóan félősek elmennek előttünk, nehogy megrettenjenek. (Bár a macskanyávogás is hátborzongató hang!)

     

    A nedves orrát nem hiszem sok kutya dugná hozzád, mert okos állatok ám és érzik, ha valaki utálja őket, azzal nem is barátkoznak. Ugyanígy a szőrével sem hiszem, hogy gyakran megérintene, mert a kutya értelemes állat, ahhoz megy oda, akinél érzi a szeretetet.

     

    Aztán nekünk is figyelni kell, hogy bele ne lépjünk a végtermékbe, de erről nem a kutya tehet!

     

    Ha olyan helyen laknál, ahol éjjel autók, villamos, meg mit tudom én mik járnak, emberek énekelve, kiabálva kiesnek a szórakozóhelyről, akkor mit tennél? Vagy a kakas kukorékolása ébreszetene, akkor mi lenne? (utánoznád Jimmyt?) Ne hidd, hogy bármelyik kellemesebb zaj, mint a kutyaugatás. 

     

    Nem keltünk mi semmiféle gyűlöletet azzal, hogy van kutyánk! Nem hallottad még: "ha van kutyád, van szived...."

     

    Azt viszont még nem tetted meg, amit kértem, hogy nézd meg a tegnapi hozzászólásokat, amikre reagáltam és utána beláthatod egész nyugodtan, hogy nem én keltettem akkor sem a gyűlöletet, hanem a kutya-, a gyerek- és ember-ellenzők, utálók.

     

     

    előzmény:
    az örök Éva (856)
    2010-08-22  15:56
  43. 2010. augusztus 22. 16:12859.

     

    Szia Éva!

     

    A lenti sorokat írtam a fórum indítójának!

     

    Azt hittem, hogy Ő a leggyűlölködőbb  "ember" !

    Tévedtem! Itt akadt egy pár és sajnos Te is közéjük tartozol!

    Szörnyű ,ahogy egymással "beszéltek"  !!!

    ...és miért is?????  Azért, hogy ki mit nem bír elviselni a társadalomban?!?!

    Annyi tolerancia nincs a kétlábú lényekben, mint egy kutyában!

    Az idősebbek közé tartozom és tapasztaltam sok gonoszságot a hosszú éveim alatt!

    Nem szertném összehasonlítani az embert és állatot , de őszintén:

    az állatok nem gyilkolják egymást !...kivétel , ha a másik

    "táplálékként "szerepel az étlapján, a kölykeit felneveli, stb.

    Most mégis párhuzamot vonok!?

    ...és mi, mint a legfejlettebb emlősök?  Gyilkolja a másikat, mert nem szimpi, mert öreg, mert jó hecccccc,mert gazdag, mert szegény, mert kissebbség, mert vallásos, mert nem az,mert cigizik, mert nem, ...soroljam még???......és mindezt  könyörület nélkül teszi!

     

    Beteg voltam és a kutyám nem mozdult az ágyam mellől. Kertesházban lakom, nyitott ajtó mellett örzött!

    Otthon volt még két családtag! 

    Az én véleményem, szegényebb leszel, ha nincs vagy nem volt kutyád!

     

    ...de ez csak egy vélemény! További kellemesd napot Neked!

     

    .... "fórumhoz" tartozó válaszom az alábbi volt:

     

     

    Üdv fórumindító !

     

    Ennyi gyűlöletet nem ritkán olvasok! Végtelenül szomorú , hogy Isten által teteremtett élőlények között a legmagasabb inteligenciájúnak kikiáltott ,"embernek" nevezett élőlény  így beszél egy másikról, akinek ugyanolyan jogai vannak , mint a többieknek! Nem a kutya kérte , hogy szelidítsék meg a kétlábúak!

    Azt is kihasználásból tetteék!

    ....és a kutya társ lett !

     

    " A kutyám jön, hogy kitöltse a hűtlen barátok által hagyott űrt a szívemben.
    Nincs benne írigység, rosszakarat vagy gyűlölet.
    Nem árulja el a titkaimat, nem lesz féltékeny a sikereimre és nem leli örömét a bánatomban! ( George Eliot ) 

     

    Az utcán sétáltatom a szelid , kedves négylábúmat , kerülgetem a büdös. piszkos kétlábút, aki, ha nem lépek félre lehány!( Nagymező utca, "Színháznegyed") Péntek este a részeg, üvültő fiatalokat nem győzöm kerülni, stb!.......és, ha nem vagy szimpi, lelőnek!

    Az idősek már ki sem mennek 19h után az utcára!Rendörök sehol, majd ha vér folyik!!!

     

    Miről is beszélünk??????

     

    Abban egyetértek, hogy van sok szemét kutyatartó!

    A normális, felelőségteljes gazdik, nem hagyják ott a kutyaoiszkot!

    Ne a kutyát hibáztsd, hanem a hülye gazdát! Ne utáld a kutyákat, többet érnek, mint sok ember!

    A kislányodat sajnálom, mert milyen ember lesz az , akinek az anyja ennyire tud gyűlölni, gyűlölni a  védtelen kutyákat!

    Egy kutya támad, a GAZDÁJÁT szidd!

    A kutya annyival is különbb nálunk, ha marakszanak és a másik kutya megadja magát, nem bántjatovább a támadó!

    Bezzeg, hogy van a kétlábúaknál, ha a megtámadott a földön fekszik már, még képes mindig rugdosni, addig, amíg szuszog!

     

    Ne gyülöld a kutyát, tarts egyet és , ha Te neveled, meglátod, önzetlenebbül, jobban senki nem fog szeretni. Mindenki elhagyhat, ő csak ha meghal! Neki úgy vagy tökéletes , ahogy vagy!

     

    Nem várom el, hogy válaszolj,hogy megérts,  én idős vagyok, sokat tapasztaltam. Elég ha elolvasod és elgondolkozol azon, hogy hátha van benne igazság!

    Azt még leírom, hogy van egy családos 36 éves fiam és egy 22 éves lányom! Unokák 7 és 5 évesek!

    Ezt csa azért meséltem, hogy ne gondold, hogy egy hülye vén csaj vagyok,család nélkül!

     

    Nagyon szép a kislányod, ne nevelj belőle kutyagyülölőt!

     

    üdv.............Ágnes

     

     

    előzmény:
    az örök Éva (854)
    2010-08-22  15:30
  44. Torolt_felhasznalo_740864
    Torolt_felhasznalo_740864
    2010. augusztus 22. 16:09858.

    okos vagy, légy Magadra büszke.

     

    a barátaid többsége ha szükséged lenne segítségre, le se sz.rnának.

     

    "Jaajj, hát tudod, nekünk is milyen nehéz! Tudod jól, hisz ismersz engem, adnék, ha lenne...de most pponnnt nincs, bááármikor máááskor szíívesen segítek!"

     

    a kutyád ott halna éhen a lábad mellett. Érted felmenne a kutyád a hegyre, kikaparna a mocsokból, segítséget próbálna hozni, kétségbe esetten sírna utánad, mert a gazdija vagy, a barátja, az egyetlen egy, akire számít és szeret, a barátaid tudod hova mennének érted? 

     

    a temetőbe. 

     

    A Te nagy híres barátaid. A magyarok. Mert Neked biztos világra szóló barátaid vannak, országos cimbik! Bármikor ott lennének...csak ne kerülj olyan szituba, hogy csalódj bennük:)

     

    Akik után pitizhetsz, ugrálhatsz, fejre állhatsz, akkor sem fognak kikaparni a mocsokból.

     

    Meglátnád hány "igazi kapcsolatod" lenne, míg fetrengsz.

     

    Ppppont mind nem érne rád veled foglalkozni, de bármikor máskor csak szólj...

     

    mert Te is ám végtelen jóindulatú ember vagy az ördög fejjel a hsz-ed végén. Nekem ennyi bőven elég bemutatkozónak Rólad... 

     

    Ha a barátaid is ilyenek, akkor b.szhatod.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_918489 (832)
    2010-08-22  09:48
  45. Torolt_felhasznalo_740864
    Torolt_felhasznalo_740864
    2010. augusztus 22. 15:56857.

    Miért keveritek ti a szezont a fazonnal??? 

     

    megkönnyítenétek a saját életeteket is, ha végre megtanulnátok (az emberek úgy általában) hogy ha a kutya csak úgy ugat, nem jelent semmit. Ha közel mégy hozzá, eldugul, meg is simogathatod, csak a szája jár... Csöndben mégsem lehet egy életen át. 

     

    Ha hátán áll a szőr, vagy agresszíven morog-ugat... akkor nem haverkodik. Az ilyen rohadtul ritka.  Viszont egy perc elég megnyugtatni azokat. 

     

    A parasztoknál van vad kutya, az tuti. Jó sok...de a paraszt sokszor még zsíroslét sem ad neki, jól megveri párszor, persze h megvadul.

    Sokszor a saját ürüléküket eszik meg éhségükben és uszítják őket idegenekre. 

     

    Sztereotípia, hogy a nagykutyák veszélyesek. A nagykutyák pont, hogy nem veszélyesek. Innen látszik, mennyire keveset tudtok, pedig naponta láttok utcán kutyát. Jó megfigyelők vagytok.

     

    Pesten tanítják a kutyákat, vidéken, falun szarnak rájuk. 

     

    ...persze van nyilván kivétel,főleg ha táskával akarsz elkergetni kutyákat a közeledből. Én is neked mennék, ha táskával szarakodnál az orrom előtt.

     

    Mondok egy érdekeset:

     

    a világ legnagyobb kutyája az ír farkas. 

    Az egyik leghűségesebb és legjámborabb kutya, akinek hátán még hülyegyerekek is mászkálhatnak, lovagolhatnak, meg sem nyikkan, annyira türelmes.  Gyönyörű szép, zsemle színű és majdnem akkora, mint én...a legkisebb típusa. 

     

    Ennyit a nagykutyákról:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_919412 (826)
    2010-08-21  21:05
  46. 2010. augusztus 22. 15:56856.

    Vicces a hozzáállásod, drágamama.

    Mi keltjük a gyűlöletet?

    De hát nektek van kutyátok, nem nekünk!

    A kutyátokat gyűlöljük, igen. Nem azért, mert nekünk valami személyiségzavarunk vagy bármi más lelki problémánk van, hanem mert ZAVAR A KUTYA!

    És ezt vegyétek tudomásul.

    Akkor zavar, ha nekem bármiféle kapcsolatban kell lennem vele.

    - ha fenyegetően közeledik vagy támad  az utcán

    - ha rám mordul a kerítés mögül, miközben gyanútlanul megyek a járdán

    - ha rám liheg vagy hozzám dugja a nedves orrát

    - hozzám ér a szőrével

    - ha folyton leszegett fejjel kell járnom, hogy bele ne lépjek az ürülékébe

    - ha szájkosár nélkül terpeszkedik a villamos padlóján

    - ha nem tudok nyitott ablak mellett aludni, mert egész éjjel vonít

     

    És még egy kedves szokás: ha a kutyát azért viszik sétálni, hogy  ne a saját kertjükbe piszkítson, hanem az utcán mások elé.

    Múltkor nem tudtam elképzelni, mi ez a borzalmas bűz az autómban, azt hittem, kintről jön be. De aztán rájöttem, én léptem bele a kutyasz.rba az utcán, még az autószőnyegbe is beletapostam.

     

    És akkor ezek után még szeressem is a kutyákat?

     

    Gyűlölöm, amelyiket csak látom!

     

    előzmény:
    drágamama (852)
    2010-08-22  13:19
  47. Torolt_felhasznalo_740864
    Torolt_felhasznalo_740864
    2010. augusztus 22. 15:38855.

    jjjaaajj azz isti! na, az még egy nagy ember! az is fél ám a kutyáktúúl!

     

    biztos egy igazi nagy ember az az Isti! Denekem Jancsika a cerelmem! kutyaszart akart belőlem csináni az a jó ember! Hát nem derék Férfi? jól meg tudja ám mondani, mellette nem félnék ám a sötétbe!

     Bárkit megátkozz kutyaszarral! Bááárkit, abban biztos vagyok.Mögém bújna, onnan átkozódna.

     

     

    de Jancsikát nem bántom, mert tudom, van egy kevés defektje, oszt azé inkább hagyom őt kibontakozni!

     

    Te se tedd! 

    előzmény:
    topánka1 (818)
    2010-08-21  19:30
  48. 2010. augusztus 22. 15:30854.

    Persze, mindent meg lehet magyarázni.

    És úgyis mindig a kutyatartóknak lesz igazuk.

    Az ebrendelet betartását nem ellenőrzi senki, a dicső gazdik pedig nem hajlandók tudomásul venni, hogy van, akit  ZAVAR A KUTYÁJUK!

     

    előzmény:
    drágamama (844)
    2010-08-22  12:31
  49. Torolt_felhasznalo_144923
    Torolt_felhasznalo_144923
    2010. augusztus 22. 14:01853.

    A sötétség megint kitört kedves fórumtársunkból, majd amikor 80 éves leszel és már nem nyitja rád senki az ajtót, akkor gondolj vissza az itt leírtakra, hogy miért is ajnározzák a kutyájukat. De mivel gondolom, te kutyagyűlölő vagy, max a fakanaladdal beszélgethetsz majd és élhettek boldog egyetértésben.

    Egyesek annyira primitív tahók, hogy nem is tudom, hogy tudnak létezni, ezzel a hozzászólással te voltál szánalmas.

    előzmény:
    V eszeva (836)
    2010-08-22  11:07
  50. 2010. augusztus 22. 13:19852.

    Miért nem válaszolsz? Csak vádolni tudsz? Nyugodtan megírhatod, hogy tévedtél, nem szégyen ám bevallani!

    Még Te beszélsz a rövid észről!

     

    A gyűlöletkeltők sajnos Ti vagytok és másokra akarjátok kenni.

    előzmény:
    az örök Éva (841)
    2010-08-22  12:21
  51. 2010. augusztus 22. 13:14851.

    A felelőtlen kutyatartással mindenki egyetért, a kutyarugdosással és seggbelővéssel már nem annyira. Csibemanó számára ugyanis az az egyetlen létező megoldás.

     

     

    előzmény:
    marcsika.. (788)
    2010-08-21  18:12
  52. 2010. augusztus 22. 13:10850.

    Nem ciki ezt kimondani,mindenkinek szive joga velemenyt alkotni.

    Nekem van kutyam,megis utalom az altalad leirt embereket,akik otthagyjak a kutyapiszkot,szajkosar,poraz nelkul hordjak az utcara a kutyajukat,es meg sorolhatnam.

    Viszont en meg ezeknel is jobban utalom az utcan a cigi csikkjuket eldobokat,mert tudtatok kedves dohanyosok,hogy a csikknek 50 ev kell hogy lebomoljon???

    Es utalom a gyerekuket a bokorba szarato anyukakat,meg a pelenkat a jattszoteri kuka melle dobo anyukakat is,akik siman bele cigiznek a gyerekuk arcaba,mikozben a jattszoteri padokon megvitatjak az elet-szamukra-fontos esemenyeit.

    Lehetne itt vitazni hogy ki kit utal jobban,de szerintem felesleges.

    Ja,es rengeteg baratom van,bar amiota kutyat tartok,rajovok hogy mennyivel ertelmesebbek sok embertarsamnal.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_618319 (1)
    2010-08-16  12:24
  53. 2010. augusztus 22. 13:08849.

    "Ti viszont minden embert semmibe vevő, habzó szájú kutyabuzik vagytok. Senkit nem bántottam, nem személyekedtem, leírtam a véleményemet, és egyiktek mocskosabb hangnemben ír, mint a másik."

     

    Ezt TE állítod itt többünkről?

    Menjél pszihiáterhez szerintem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
    2010-08-21  17:54
  54. 2010. augusztus 22. 13:04848.

    Embert én sem hagynék szenvedni, téged annál inkább.

     

    Esetleg seggbelőhetem a gyerekedet pirospaprikával?

    előzmény:
    csibimanó (778)
    2010-08-21  17:49
  55. 2010. augusztus 22. 13:00847.

    Attól még, hogy valakinek van kutyája, az nem jelenti azt, hogy nincsenek emberi kapcsolatai. Van családom, szüleim, testvérem, párom, barátaim, és emellé még egy kutyám is. És mindegyiket szeretem.

    Én is becézem a kutyámat, de ugyanúgy becézem a páromat, vagy a testvéremet. Azért becézem, mert szeretem.

    Azok az idős hölgyek, akikről beszélsz, nem nevetségesek, hanem sajnálatra méltóak. Nyilván nem direkt nincsenek kapcsolataik. Meghalt a férjük, a gyerekeik messze laknak, magányosak, nem tudhatod, mi történt velük. És ha ezen segít egy kutya, akkor annak inkább örülni kell, hogy boldogabbá teszi egy idős néni életét. 

    előzmény:
    V eszeva (836)
    2010-08-22  11:07
  56. 2010. augusztus 22. 12:53846.
    előzmény:
    topánka1 (837)
    2010-08-22  11:24
  57. 2010. augusztus 22. 12:37845.

    Azt se felejtsd el, hogy a parkokban (ami úgy tűnik, minden kutyátlannak a szívügye......) nem ritka, hogy EMBEREK szarnak-hugyoznak, hánynak.

    Én spec. sose láttam, hogy egy-egy ilyen egyed összetakarított volna maga után (vagy urambocsá' a gyereke után, akire épp ott jött rá az inger)

    Aki utálja az állatokat, mindenképp szegényebb lelkileg.

    előzmény:
    SSszonja (840)
    2010-08-22  11:44
  58. 2010. augusztus 22. 12:31844.
    Soroljam az össszeset?
    előzmény:
    az örök Éva (841)
    2010-08-22  12:21
  59. 2010. augusztus 22. 12:31843.

    Mielőttt vádaskodsz, olvas el légyszíves, legalább ezt, amire válaszoltam a 786-os hsz-t:

     

     

    "Mindegy, jól felhúztam magam a sok hülyén. És még engem gonoszoznak le. Pusztuljon mind a hülye kutyájával együtt. Rúgom föl mind ahol érem, akkor is, ha mindegyik felhördül, és lefőgonoszoz. Letojom. Fölrúgom. Aztán siránkozhatnak. Amikor a nagyseggű nőt megkérdeztem a kutyafuttatóban, hogy "miért nem fut a kutyájával, az legalább látszana rajta" föl volt háborodva. Egyszerűbb üldögélni és cigarettázni két óra hosszat, a kutya meg hadd őrjöngjön egyedül, hogy játsszon már vele valaki.

    Szennyes ez a világ, nagyon sok minden van amit utálok benne, nem csak a kutyák.... "

    előzmény:
    az örök Éva (841)
    2010-08-22  12:21
  60. 2010. augusztus 22. 12:28842.

    Bizony vissza lehet olvasni, sőt még azokat is, amikre a válaszokat írtam!

    Az elkerülte a figyelmed? Akkor nézd már meg és azt is linkeld be!

    előzmény:
    az örök Éva (841)
    2010-08-22  12:21
  61. 2010. augusztus 22. 12:21841.
    Rövid az eszed, és még azt sem tudod, hogy a hozzászólásokat vissza lehet nézni? Máskor előbb olvasd vissza, mielőtt hazugságon kapnak.
     Gyűlöletkeltő, amiket írsz, és azok ellen a védtelen emberek ellen irányul, akik nem tudnak tenni semmit a kutyatulajdonosok agresszivitásával szemben.
     drágamama 2010-08-21 17:16786.

    Te egy undorító, mocskosszájú alak vagy! Nőnek biztos, hogy nem neveznélek, mert egy nő nem lehet ennyire aljas, gonosz, rosszindulatú, mint te.

     

    drágamama 2010-08-21 09:51668.

    Nagyon rossz lehet ilyen undok boszorkánynak lenni

    Én nem utállak, csak megvetlek.

     

    drágamama 2010-08-21 10:05671.

    Képzeld, még gyerekem is van és -most szörnyedj el- a kutya a lakásban alszik és ki-be járkálhat egész nap!

     Ja, meg nem pofozok, nem lőnék seggbe paprikával gyerekeket és nem akarok elaltatni kutyákat, még akkor sem, ha a másé.

     

     

    előzmény:
    drágamama (830)
    2010-08-21  22:33
  62. 2010. augusztus 22. 11:44840.

    Aki nem szereti az állatokat és gyűlölttel fordul feléjük annak valami nem stimmel odabent... szánalmasak és csak sajnálni tudom, hogy ennyire nem nyitottak a világra és csak szajkózzák a sok berögzült hülyeséget :))) (pl kutya betegséget terjeszt, meg scak lelkirokkantak tartják...)

    Én mindig jókat röhögök magamban az ilyeneken:))) meg mikor leordít a banya a házból a parkban szaladgáló eb gazdájának, hogy tegye pórázra:DDD mintha valami tárgy lenne. Neki ugyanolyan joga van játszani, szaladgálni mint bárki másnak. Mondjuk nálunk itt a ház mögött park tök üres senki nem járkál, mégis ki van utálva mindenhonnan a kutya különféle táblákkal. Mégis itt sétálunk a kis drágámmal és magasról leszarjuk:)))) mert mi nem csinálunk szemetet szemben pl a 20án ideözönlő sok barommal, akik után másnap én takarítottam és jónáhány sörösüveget! Az embernél mocskosabb, gonoszabb lény nem létezik, hálistennek vannak kivételek!

    Itt még a koszos büdös -állatokkal kolduló-állatot kihasználó-csövesnek is nagyobb az ázsiója mint az állatoknak, pedig tegyük már egymás mellé a kettőt....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_618319 (1)
    2010-08-16  12:24
  63. 2010. augusztus 22. 11:28839.

    A kutyatartás oka azért a legtöbb esetben nem a magány, hanem a szeretet.

    Persze, olyan is van, hogy valaki egyedül marad öregségére és a kutya nagyon sok szeretet ad. Ezt viszont meg kellene érteni. Nem véletlen, hogy betegek, öregek, mozgássérült gyerekek közé visznek be kutyákat -orvosok engedélyével-és azok felvidítják az arra rászorulókat, sőt lehet az állapotukon is javítani!

     

    Nekem is van családom, szerencsére nem vagyok egyedül! ( férj, gyerek, barátok és van kutyám is.) Ja és semmi gond nincs az emberi kapcsolataimban!

     

     

    Sokkal több lelkisérült van azok között, akik nem tartanak semmilyen állatot!

     

    Ahogy már írtam (többször is), kutyám a kertben végzi a dolgát, amit összeszedünk és pórázon visszük sétálni.

     

     

     

    előzmény:
    V eszeva (836)
    2010-08-22  11:07
  64. Torolt_felhasznalo_551656
    Torolt_felhasznalo_551656
    2010. augusztus 22. 11:27838.

    Azért elgondolkodtató, hogy az állatot nem szeretők mennyire nem tudnak különbséget tenni ember és állat között. 

    Párszor már le lett írva, aki kutyát, macskát, hörcsögöt, netán egy akváriumnyi aranyhalat tart, nem egy másik ember pótlására teszi.

    Ha ez így lenne, akkor az állattartó barátok nem tartanának állatot. Minek, hiszen nem vagyok egyedül, hiszen ott a barátom, a társam, a gyerekem, stb. Csakhogy ez nem erről szól.  Biztos vagyok abban, hogy akik azt a brutális baromságot képesek leírni, hogy csak a magányosoknak kell az állat, pontosan tudják, milyen szánalmas marhaságot akarnak itt elhinteni. Csak éppen nincsenek észérveik. Nem is lehetnek. 

    előzmény:
    V eszeva (836)
    2010-08-22  11:07
  65. 2010. augusztus 22. 11:24837.

    Tudod mi a  szánalmas?   Az öreg hölgyek,, akik becsülettel felnevelték egy, v. több gyeremeküket, és  vénségükre magukra maradtak, mert    ajnározott csemetéik feléjük sem néznek...

     

     Addig  volt jó  a mami, mig  felnevelte, kitanitta őket.....

     

      a saját környezetemben ismrrek több ilyen"szánalmas" és "nevetséges" idős hölgyet....  és tudod , ők tényleg hölgyek, mert  elviselik gyermekeik hálátlanságát... egyetlen panasz szó nélkül,, inkább elsírják a bánatukat az a pici kutyuskáiknak.. 

     

     ti állatgyülőlök másban sem tudtok gondolkodni, mint az elhibázott emberi kapcsolatokban,,,, mindig mindenért az állatartó a felelős,, ugyan már...

    előzmény:
    V eszeva (836)
    2010-08-22  11:07
  66. 2010. augusztus 22. 11:07836.

    Bizony szánalmas, és aki ebben a helyzetben van, annak fájdalmas is lehet, hogy a kutyán kívül senki más nem tartozik hozzá.

    Valamit nagyon elrontott az emberi kapcsolataiban.

    Borzasztó (sőt néha nevetséges) látni, amikor idősebb hölgyek úgy ajnározzák a pici kutyuskájukat, olyan szavakkal becézgetik, mintha kisgyerekük lenne. Senki sincs, akire áraszthatná a szeretetét, csak egy állat.

    Aki ennyire magányos, miért nem keres egy másik magányos embert?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_918489 (832)
    2010-08-22  09:48
  67. 2010. augusztus 22. 10:44835.
    Es inkabb azok ellene legyel felhaborodva akik lopnak, bepisilnek az aluljarokban vagy eppen annyira budosek,hogy nem lehet a buszon utazni veluk. Na ehhez mit szolsz? Vagy ez talan teged nem zavar mert kozejuk tartozol. Altalaban mindig a mucskos es civilizalatlan ember van felhaborodva a kutyak ellen
    előzmény:
    Lilly22 (834)
    2010-08-22  10:42
  68. 2010. augusztus 22. 10:42834.

     Eloszor is szerintem neked mas az igazi problemad es masodszor csak sajnalni tudlak mert sokat veszitel azzal,hogy utalod a kutyakat mert egy kutya sok oromet es szeretetet tud adni es sajnos neked ebben sosem lesz reszed mert egyszeruen tul reagalsz dolgokat.

     

      Kiskutyam par honapos volt , szegenynek pont cserelodtek a fogai tehat meg harapni sme tudott es amugyis annyira pici volt,hogy mint egy legyet el lehetett hajtani, de ugyis ha poraz nelkul vittem akkor sokan nyavajogtak es hisztiztek tehat nagyon ismerem a hisztis fajtadat!!!

     

      Egy dologban viszont igazad van,hogy en is meg etetnem a gazdikkal a kutyajuk kakijat mert az undorito mikor ott hagyjak. De megsugom ez csak nallatok Bp-en divat mert itt pl Olaszorszagban egyszer sem lattam pedig itt minden csaladnak van min. 1 kutyaja. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_618319 (1)
    2010-08-16  12:24
  69. 2010. augusztus 22. 10:29833.

    azta.. benned aztán nem kis düh van...

     

    kár hogy nem láttam meg előbb ezt a topikot, most már nem fogom visszaolvasni, úgyhogy nem tudom miket írtatok.

     

     

    De a véleményem:

     

    - Sztem ne te döntsd el, hogy ki milyen kutyát tart.

     

    - A nagytestű kutyák sokkal bárgyúbbak sokszor, mint az agyontenyésztett divatkutyák.

     

    - Nem kell elviselni ha szájkosár nélkül mennek, akkor szóljál rá. ott legyen szád szólni.

     

    - A kutya egyáltalán nem emberpótlék. Attól még az embereknek lehetnek barátai.

     

    - A kutya sokkal értelmesebb mint sok ember.

     

    - Megütni valakit sosincs jogod, de a szádat ki lehet nyitni ennél is.

    Amgy nem lehet h ti ijedtetek meg, és amúgy meg nem történt semmi?

    Sokan már attól beszarnak, ha feléjük fut egy kutya. Az nem azt jelenti, hogy rögtön megesz.

     

    És az utolsó jótanács: Tanulj valami stresszkezelő technikát :)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_618319 (1)
    2010-08-16  12:24
  70. Torolt_felhasznalo_918489
    Torolt_felhasznalo_918489
    2010. augusztus 22. 09:48832.

    Íme! Megnyilvánult egy antiszociális, embergyűlölő lény. Naná, hogy többre becsülöd a kutyáidat az emereknél, azok úgy ugranak, pitiznek, ahogy te akarod, ezekbe a "kapcsolatokba" minimális energiát kell fektetni, az emberi kapcsolatok meg olyan komplikáltak.

    Ez roppant szánalmas.  

    előzmény:
    rialamá (827)
    2010-08-21  21:10
  71. 2010. augusztus 21. 23:18831.

    Csibimanó - Hát, ez engem is felhúzna (amit a 813-ban írsz). Ezek az emberek akkor nem is szeretik az állataikat, hiszen az biztos nem jó a kutyának, ha nem foglalkoznak vele. Talán státusz szimbólumnak tartják?

    Nyilván a kertben tartott vagy kulturáltan, pórázzal sétáltatott kutyák kakaösszeszedő gazdákkal Téged sem zavarnának... csak abból találkozol kevesebbel. 

    előzmény:
    csibimanó (779)
    2010-08-21  18:02
  72. 2010. augusztus 21. 22:33830.

    Már írtam, hogy ha mindenki bólogatna, nektek az lenne a jó. Miért nem lehet emberi hangon vitatkozni? Mindenki elmondhatja a véleményét, még a kutyások is. (Ha nem tudnád, ez egy nyilt topik!!!!)  Csak nem úgy, nem olyan stílusban, mint ahogy itt elkezdték egyesek.

     

    Érdekesek vagytok, mert azt egyikőtök sem ismeri el, hogy ti kezdtétek a minősíthetetlen hangnemet! Talán nem ártana visszaolvasni, hogy megtudd az igazságot! Sajnos nagyon  utáljátok az embereket és a kutyákat, így csak egymásnak adtok igazat. Egy valaki elkezdte közületek a mocskolodó szöveget és azt is ránk kenitek!

    Mi csak a ti hangnemetekben próbáltunk meg válaszolni, mert úgy veszem észre, hogy az emberi szóból nem értetek semmit. Elismerem, hogy én is leereszkedtem hozzátok, a ti szintetekre, de nem voltam ordenáré, mint közületek egy páran.

    Azok a hozzászólások kimaradtak az olvasmányodból? Az nem tűnt fel neked sem és még rajtad kívűl pár embernek?

     

    Szűk a látókörötök, azt veszitek csak  észre, ami nektek a kedvező.

     

    Szeretném, ha megírnád, hogy melyik hozzászólásomban káromkodtam ordenáré módon, ahogy írod?! Nem szokásom sem beszédben, sem írásban! 

     

     

    előzmény:
    az örök Éva (828)
    2010-08-21  21:33
  73. Torolt_felhasznalo_751114
    Torolt_felhasznalo_751114
    2010. augusztus 21. 21:36829.

    Egyszer laktam a X. kerületben albérletben, de vissza nem mennék oda többé az tuti!

    már csak azért sem mert mindig tele volt az utca kutyaszarral, ott is boldog-boldogtalan kutyákat tartott a panelban, de amit a járdára piszkítottak már nem szedték fel utánuk

    Nagyon a lába elé kellett nézni az embernek hogy ne lépjen bele egybe sem.

    HÁlistennek hogy már nem lakom ott!

     

    Ettől függetlenül a kutyákat szeretem. A felelőtlen kutyatartókat viszont én is szívesen megruháznám 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_618319 (1)
    2010-08-16  12:24
  74. 2010. augusztus 21. 21:33828.

    Ez egyre jobb.

    Öregbanya, drágamama és társai, nem tudtok olvasni?

    Mi a topik címe?

    Az, hogy nem bírom a kutyákat! Erről szól.

    Erre mi történik? 

    Mindenkinek, akik nem bírják (alias nem viselik el, elegük van belőlük, utálják) a kutyákat, nekiesnek a drága, kutyaszerető gazdik és acsarogva igyekeznek darabokra tépni!

    Milyen igaz, hogy a kutyához hasonlatos a gazdája.

    Mi lenne, ha nyitnátok magatoknak egy kutyaimádó topikot, és ott megbeszélnétek egymás közt, hogy milyen aranyos untyulipuntyulitok van. De ide ne rondítsatok, mert akkor olyanok lesztek, mint amit a kutyáitok ürítenek a parkokba.

     

    És  fejezzétek be az ordenáré káromkodást, mert az ellenkezik a NLC felhasználási feltételeivel:

    Fórumszabályzat
    Küldetésünk, hogy oldalainkon a Felhasználói Tartalmak a kulturált, igényes, udvarias, egymás személyét és véleményét tisztelni tudó, megfelelő önuralommal bíró Felhasználóknak biztosítsanak lehetőséget a véleménynyilvánításra és tapasztalatcserére.

     

     

    Ezzel én is befejeztem a kutyatémát, a továbbiakban nem foglalkozom azzal, aki képtelen megérteni, hogy az ember előbbre való, mint a kutya.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  75. 2010. augusztus 21. 21:10827.
    "

    A társállat maszlagot nem veszem be, a kutya az egyik legostobább állat, társnak nem jó, csak alárendeltnek. Gondolom ezért szeretik olyan sokan.... Többnek érzik magukat. "

     

     

    Atyaég! már megint egy (nagyon-nagyon) halványan pislákoló fény egy igen sötét fejben!!

    A kutya az egyik legostobább állat? Na, erről mesélhetnék neked!

    100 körül van a dolgozóim száma, vegyes életkor, vegyes neműek, én aztán tudok különbséget tenni az emberek és a 3 kutyáim értelmi képességeiben! Nem is irigylem saját magamat! Nekem felüdülés hazamenni, magamra zárni a kertkaput és nem hallani emberi hangot, csak a kutyáimmal foglalkozni, játszani, sportolni.

     

    ......és igazd van! Alárendeltek voltak mindannyian amikor hozzám kerültek! De nézzük csak, miért is? Mert az ilyen ostoba nézeteket valló, sötét agyú egyedek szaporították őket, utcára, menhelyre kerültek és az naaaaaaaaaaagy, magasztos ember hibájából olyan szörnyű dolgokon mentek keresztül, ami miatt valóban alárendeltnek érezték magukat és csak kúszva mertek megközelíteni. De én nagyon hamar elértem mindegyik kutyámnál, hogy nálam emelt fővel járhatnak, félelem nélkül ehetnek, játszhatnak, örülhetnek, mert itt senki nem bántja őket és teljes mértékben családtagnak számítanak! Látni, ahogy kinyíltak, ahogy újra bízni kezdtek az emberben, számomra ez többet ér mindennél! Visszaadni nekik az emberbe vetett hitüket, amit azok meg sem érdemelnek! Ez igazi siker! Ők a társaim, a családom teljes jogú tagjai!

     

    .....és mielőtt megkérdeznéd: van gyerekem és unokám is és nagyon szerencsés vagyok, hogy ők is imádják az állatokat, a 38 éves fiam épp úgy menti a kutyákat, mint én és az unokám még egy hangyát sem taposna el szándékosan!

     

    Mivel ez a topic nem erről szól, ezért arról most nem mesélnék hosszasan, hogy az elesett embereken éppen így segítek, nem megyek el bajban lévő ember mellett sem.

    Aki az állatokat szereti, nagyjából mindenkinél így működik.

    Fordított esetben általában nem! Aki az állatokkal rosszul bánik, az az embereket sem nézi semmibe sem, csakis saját maga fontos a számára!

     

    A szüleid igazán remek embert neveltek belőled! Gratulálok nekik!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_391280 (704)
    2010-08-21  13:25
  76. Torolt_felhasznalo_919412
    Torolt_felhasznalo_919412
    2010. augusztus 21. 21:05826.
    Csatlakozom. Nekem is elegem van a lakótelepen és a városban az utcákon szájkosár és póráz nélkül sétáltatott nagy kutyákból. Engem is már több ízben megtámadtak kutyák a városban és csak kis híján nem lett bajom. Az egyik szomszédom egy kis fekete malacra hasonlító büdös szuszogó, csöpögő orrú kutyát tart. Ódzkodok elmenni mellette a lépcsőházban, mikor a karjában hozza azt a visszataszító kutyát és még ezért neki áll feljebb. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_618319 (1)
    2010-08-16  12:24
  77. 2010. augusztus 21. 20:56825.

    Olyan "kedves" ez a csibe!

     

    "A gennyláda két ny. Unintelligens bunkó. Ezek utén a véleményed is pont annyit ér, mint te. "

    Milyen szép mondat, bárkinek is írta! Őt minősíti.

     

    Direkt megnéztem a hsz-ait , aki nem hiszi, hogy ő kezdte ezt a stílust, annak ajánlom figyelmébe, hogy ne legyen rest és olvasgasson vissza.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  78. 2010. augusztus 21. 20:36824.
    Szép estét Neked is!
    előzmény:
    topánka1 (821)
    2010-08-21  19:41
  79. 2010. augusztus 21. 20:35823.

    BANYA AZ ESZED TOKJA! TE IS KEZDED? NEKED NEM OSZTOTTAM LAPOT, KÍMÉLJ MEG A STILUSODDAL, INKÁBB CSATLAKOZZ A VIZFEJÜEKHEZ.

     

     

    ADD MEG A TISZTELETETT, MERT FEJBE CSAPLAK NA

     

    A TE SZÁDAT MEG HASZNÁLD ARRA, AMIRE ÉN GONDOLOM, ÉDES FIAM, ABBAN LEGALÁBB ÖRÖMÖDET LELHETED, HA TUDOD HOGY KELL CSINÁLNI NEM VAGYOK ÉN ANNYIRA VÉN, MERT A LELKEM FIATAL MARADT.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_883086 (812)
    2010-08-21  18:55
  80. 2010. augusztus 21. 20:31822.

    IGEN LEHET AZT ÍRTA KI MERT A KÖZÉPSŐ NEGYVEN ÉVES ÉS NEM AKARTAM, HOGY ITT TACSKÓNAK NÉZZENEK, MEG NEM IS FIGYELTEM NAGYON ODA ERRE, MERT VANNAK DOLGOK, MINT AZ ÉLETKOR IS, AMI NEM MINDIG SZÁMIT. KÖSZÖNÖM A VIRÁGOT JÓL ESETT A LELKEMNEK.

     

     

     

     

    előzmény:
    topánka1 (821)
    2010-08-21  19:41
  81. 2010. augusztus 21. 19:41821.

    öregbanya,, akkor én néztem el valamit?  mert az  adatlapodon azt irtad születési évnek: 1970...   3x mentem vissza megnézni,, 

     

     és igen, igazad van,, nem kell eltürni..

     

     

     további szép csibe,  pista, és j.szög mentes estét kivánok... a normálisaknak...

     

     

    előzmény:
    ÖREGBANYA (820)
    2010-08-21  19:33
  82. 2010. augusztus 21. 19:33820.

    TUDOD DRÁGA, NEKEM HÁROM FIAM VAN ÉS 8 UNOKÁM, MÁR AZ ADATLAPOMON NEM TUDOM, HOGY ÉVEST ÍRTAM BE, DE KÖZEL VAGYOK A 78 ÉVES KORHOZ. A FIAIM SZINTE EGYTŐL EGGYIG AZ ÜGYVDI PÁLYÁN MARADTAK, VAN AMELYIK ÜGYVÉD, JOGÁSZ CSAK A KICSI LÓG KI, MERT Ő A HM VÁLASZTOTTA Ő EZREDES!

     

    DE EZT A STILUST ÉS HANGNEMET NEM TŰRÖM EL EGY VADIDEGEN KIS CSIBÉTŐL. 

     

    MÉG AKKOR SEM, HA A VÉLEMÉNYÜNK NEM EGYEZIK, EZ SEM JOGOSÍTSA FEL ARRA, HOGY SZEMTELENKEDJEN ÉS GUNYOS MEGJEGYZÉSEKET ÍRJON NEKEM, VAGY MÁSNAK ÉS JOGTALANNAK TARTOM, HOGY ITT ARC NÉLKÜL JOGOT FORMÁL ARRA, HOGY MINDENKIBE BELE RÚGJON. 

     

    JA, ÉS ARANYOS VAGY, NE AGGÓDJ ÉN SOHA NEM BOSSZANTOM FEL MAGAMAT, HA MÁST NEM IS, DE A TÜRELMET MEGTANULTAM ÉS AZ ÖNKONTROLT. 

     

    MÉG AZÉRT IDE VISSZA VISSZA FOGOK NÉZNI, CSAKHOGY NE LEGYEN ÖRÖME A CSIBÉCSKÉNEK! 

    előzmény:
    topánka1 (808)
    2010-08-21  18:35
  83. 2010. augusztus 21. 19:31819.

    Jancsiszeg, te tényleg fejenállsz! Hova tetted a szemed, mit olvastál? Miért nem használsz szemüveget? Akkor még látnád a betűket is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_883086 (812)
    2010-08-21  18:55
  84. 2010. augusztus 21. 19:30818.
    mami kedvence.... gyütt egy másik is,, a Pista....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740864 (814)
    2010-08-21  19:06
  85. 2010. augusztus 21. 19:22817.
        előbb is mondhattad volna,,,, nem irkálok akkor feleslegesen, uccse nem érti..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740864 (816)
    2010-08-21  19:09
  86. Torolt_felhasznalo_740864
    Torolt_felhasznalo_740864
    2010. augusztus 21. 19:09816.

    jaaaj, haggyad má! Jancsika egy kicsit kakukk, miatta igazán ne fáraszd Magad.

     

    előzmény:
    topánka1 (813)
    2010-08-21  19:06
  87. 2010. augusztus 21. 19:09815.
      vak vagy?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_883086 (812)
    2010-08-21  18:55
  88. Torolt_felhasznalo_740864
    Torolt_felhasznalo_740864
    2010. augusztus 21. 19:06814.

    naaa! hellóbelló! itt van mami kedvence! a 68as, aki kutyaszarral akart elátkozni!

     

    nem felejtettelek ám el, nyuszkó!  bírtam a humorod! remélem megint kitalálsz vmi ütőset, ne hagyj parlagon, Jancsikám!  ma szombat van és buli vaaan!

     

    monnyá vmi elméset megint!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_883086 (812)
    2010-08-21  18:55
  89. 2010. augusztus 21. 19:06813.

    én enm vagyok banya,, kikérem magamnak...

     

     

     és nem a banyák száját kéne hipózni...   mert tudni illik , nem ők kezdték ezt a "stilust"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_883086 (812)
    2010-08-21  18:55
  90. Torolt_felhasznalo_883086
    Torolt_felhasznalo_883086
    2010. augusztus 21. 18:55812.

    Csibimanó mivel hergelted fel ennyire a banyákat? Nagyjából átolvastam a hsz-eket, de semmi olyat nem olvastam, amiért ilyen ocsmányul  kellene reagálniuk. A szájukat ki kellene  hipózni!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
    2010-08-21  17:23
  91. 2010. augusztus 21. 18:50811.
    előzmény:
    heikee (810)
    2010-08-21  18:45
  92. 2010. augusztus 21. 18:45810.

    Nem állok senki pártján, csak eszembe jutott egy idézet Woody Allentől:

     

     

    "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."

     

    További szép estét mindenkinek! 

    előzmény:
    drágamama (809)
    2010-08-21  18:37
  93. 2010. augusztus 21. 18:37809.

    Meg is köszönheted, hogy még nem dobtak ki.

     

    Olvass vissza kiscsibe és ha jó a szemed, megláthatod, ki kezdte ezt a stílust!  Nem mi voltunk azok, csak a stílusodra másképp nem lehet reagálni, mert szerintem a normális emberi szót nem értenéd, mivel a közönségesség az éltetőelemed.

    előzmény:
    csibimanó (795)
    2010-08-21  18:19
  94. 2010. augusztus 21. 18:35808.
    hagyd a fenébe,,,  ennyit nem ér ez a nő.... sőt semennyit nem ér.... egy nagy büdös nulla...
    előzmény:
    ÖREGBANYA (805)
    2010-08-21  18:28
  95. 2010. augusztus 21. 18:31807.
    Próbálj meg leszakadni rólam! Megígérem, akkor én is leszállok rólad, mert úgyis unlak, de kegyetlenül!
    előzmény:
    csibimanó (793)
    2010-08-21  18:18
  96. 2010. augusztus 21. 18:29806.
    MOST EL MEGYEK MEDITÁLNI DE ÉDES CSIBIKE HOZZÁD FELTÉTLENÜL VISSZA FOGOK JÖNNI, MERT EZT ÉRDEMLED
    előzmény:
    csibimanó (795)
    2010-08-21  18:19
  97. 2010. augusztus 21. 18:28805.

    MAJD MÉG MEGGONDOLOM DE ELŐBB MÉG RENDEZEM SORAIM A CSIBÉCSKÉVEL MEG A SZÁJÁVAL AZT GONDOLJA HOGY NEM LEHET MEGTUDNI A SZEMÉLYAZONOSSÁGÁT DE TÉVED A DRÁGA MINT OLY SOKMINDENBEN!

     

     

     

    előzmény:
    topánka1 (803)
    2010-08-21  18:26
  98. 2010. augusztus 21. 18:27804.

    Én bizony nyugodtan belenézhetek, ellentétben veled!

     

     Rugdosd a kutyákat, hajléktalanokat, másnak a gyerekeit, majd visszaüt a "kedvességed", a "jóságod".

    előzmény:
    csibimanó (783)
    2010-08-21  18:06
  99. 2010. augusztus 21. 18:26803.
    igen, ez így van,, de hidd el, megéri...... nagyon is... és azért azt nem mondanám, h, egyetlen kis állat hatalmas pénz lenne....
    előzmény:
    ÖREGBANYA (800)
    2010-08-21  18:24
  100. 2010. augusztus 21. 18:26802.
    ITT MÉG NEM LÉPTEK A MODERÁTOROK
    előzmény:
    csibimanó (795)
    2010-08-21  18:19

Címlap

top