Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Luxusprosti

Hottentotta
Létrehozva: 2010. október 13. 09:15

http://www.nlcafe.hu/szexesmas/20101013/egy_magyar_luxusp rostitualt_tortenete/

 

Én le is adtam az előrendelést a könyvre. Nagyon érdekesnek ígérkezik.

 

Szerintetek ki lehet a főszereplő?? 

  1. 2010. október 13. 20:04201.

    Nem ezt mondta....

    elsi1 mar szegyenlem, hogy lealltam veled vitatkozni, meg ugy is, hogy jo ideje felmertem mar ertelmi szintedet. 

     

    Mindenkinek: Nem eri meg prostinak lenni, minden film es tortenet ami errol szol ki van szinezve. 

    Ha nem tetszik a prostitucio, akkor figyeljetek oda a kornyezetetekben elo gyerekekre, kislanyokra, mert lehet, hogy valakinek segitsegre van szuksege MOST, es nem arra, hogy 10 ev mulva itelkezzetek felette.

    előzmény:
    elsi1 (199)
    2010-10-13  20:00
  2. 2010. október 13. 20:03200.

    Tudtam előre, hogy nem fogod megérteni, hogy mirők írok.

    De, nem baj. Ne, is akard.

    Tudod a sötétben minden tehén feketének tübik, de ha világos lesz, húúú mennyiféle.

    Ugyanígy az életben is van többféle életút, nem csak ez a takarítós/gyáros, mert valahogy semmi más választási lehetőség nem jut eszedbe. 

     

    Ha már számolsz, akkor csak pontosan, szépen, mert úgy érdemes.

    Nem tudom, hány órát dolgozik egy hónapban, de mindegy is.

    Azért a 27 millába, számold bele a költségeket, ami ez esetben azért nem kevés.

    Most nem írom le részletesen, mert kitört rajtam a lustaság.

     

      

     

    előzmény:
    elsi1 (196)
    2010-10-13  19:51
  3. 2010. október 13. 20:00199.

    Természetesen ő dönt ,arról

     

    Köszönöm.Ezt szerettem volna hallani!!

    Mi  a kényszer?Az is lehet kényszer,hogy csúfolnak a suliban,h nincsen ajpodom:)

    Tudod,ez úgy van,hogy valakinek belefér a normáiba,hogy kurválkodjon és akkor bármilyen kis indok elég,akár egy i-pod is.

    Valakinek meg nem és akkor sem megy el,ha a lét a tét.

    Elárulom,ismerek nőt,aki prosti és abszolút normális családból való,sem Láplotyola,meg panel,mégis az lett.

    Igen,nehezebb dolog tanulni,hajnalban kelni,dolgozni(sok-sok szegényleány tanul munka mellett,éjjel-hajnalban).

    Na.

    Frissanyós megoldása a devizahiteleseknek: nők,asszonyok, szexeljetek pénzért:))

    előzmény:
    frissanyós (197)
    2010-10-13  19:52
  4. 2010. október 13. 19:59198.

    Volt itt egy topic: MEgcsaltak cimmel.

     

    Szerintem ott egy sokkal nagyobb ferto volt, nok gyereket csinaltatnak maguknak, hazas, kisgyerekes pasikkal, es ok tenyleg igazolast kerestek maguknak, meg szidtak a felesegeket. 

    Az egesznek a vezetoje egy csupaszp. nevezetu oregasszony volt, aki valami fiatalabb pasival futott, akinek szinten volt felesege. Persze mocskolta a feleseget, meg a feherfolyasarol is beszamolt....stb. 

    Szeretok probaltak bebizonyitani, miert jobbak ok a felesegektol, miert volt igaza a jancsinak megcsalni az asszonyt veluk, de csak kinlodtak, mert  persze a pasik nem hagytak el a csaladjukat. 

    Szoval kelet-europai orszagokra szinten a legjellemzobben bemutattak, hogy ebben a moralis nyomorban no a nonek nem cinkosa, hanem farkasa, valamint, hogy prostitualtnak lenni nem is a leggusztustalanabb dolog.

     

    előzmény:
    frissanyós (197)
    2010-10-13  19:52
  5. 2010. október 13. 19:52197.
    Vagy csak jól titkolják ezek a szép ,szegény kis ismerőseid....Nagyon leegyszrűsíted a dolgokat! Receptgyujto nem akar magyarázkodni, ahogy én látom , probál világosságot gyújtani a fejedben, hogy ne itélkezz olyan könnyen! Igenis vannak körülmények,amik odáig juttatnak egy nőt, hogy prosti legyen. Természetesen ő dönt ,arról, hogy felvállalja-e a cél érdekében, vagy (Receptgyujto esetében) tovább szenved a rossz szülők mellet, sőt még a gyerekét is kiteszi annak,hogy ugyanazt élje át a lelketlen nagyanyja mellett mint amit ő élt át...Igen,elmehetett volna gyárba dolgozni, vagy takarítani,de akkor a büdös életben nem szabadult volna meg a rossz körülményektől!És ez is egy kényszer....DE!Az sem biztos,hogy egy kis faluból kapott vona akár takarítói állst is!Mert ma Magyarországon egy-egy ilyen állásért is harcolni kell,és az van előnyben aki mondjuk nem vidéken, hanem a városban lakik....Örülj,hogy nem kerültél sose ilyen helyzetbe!Nem kívánom neked,de még kerülhetsz!Ha nem azért,hogy neked legyen mit enni, akkor esetleg azért,hogy mondjuk a gyereked tudja folytatni a tanulmányait!Az élet mindig tartogat meglepetéseket...
    előzmény:
    elsi1 (194)
    2010-10-13  19:40
  6. 2010. október 13. 19:51196.

    Jaj,már,megint ez a feleségnél tisztességesebb vagyok duma.tudod,azt nem értem,hogy egyszer sajnáltatják magukat,meg,hogy milyen szerencsétlenek,utána jön ez a "én vagyok a különb "-duma.Most döntsék már el,h mit akarnak?Panaszkodni,vagy sajnáltatni?Azért nem hagyják abba,mert imádják  a pénzt és ezzel lehet  a legtöbbet keresni.

    Egy átlagkurva keres havi félmillát,egy átlagdiplomás 120.000-et.

    Ahhoz,h egy diplomás fél millát keressen ,nagyon sokat kell dolgozni,az meg ugye...

    De már megkérdeztem,ok szegénység,megkeresi 1-2 év alatt a lakásra,ellátásra valót,miért maradnak benne évekig?Mert annyira megszokják a könnyen jött ,sok pénzt,hogy már nem képesek elmenni 120.000 ft-ért.Mert megszokják a milliókat és a luxust és itt már nem arról van szó,hogy éhen halnának,ha abbahagynék,hanem nem tudnak lemondani a heti fodrsázról,luxusmárkákról,luxusutakról.

    Pedig ,hidd el,a legtöbb ember ezért --120-150.000 ftdolgozik.

    Maradjunk a cikkben szereplő nőnél.

    Panelkörnyezetből jött(mégsem bádogvárosból).

    Kevés a pénze.

    Magyarországon  már 50.000.000 ft egy egzisztenciához,mondjuk.

    Keres óra/270.000-et.

    Ha 100 órát dolgozik egy hónapban(kb napi 3 óra),az 27 millió,2 hónap alatt megvan 52 millió.

    Mégis évekig benne vannak.

    Érted,hogy valahol nem kóser?::))

    Mi tartja vissza attól,hogy azt mondja,ok 21 éves vagyok,megvan a lakásra-kocsira-vállalkozás beindítására való?

    előzmény:
    melanna (193)
    2010-10-13  19:30
  7. 2010. október 13. 19:50195.

    Mert epp itt leirva, hogy nem szepseg, vagy penzugyi hatter a feltetele, hanem a csaladi indittatas.

    Bar nagyon feluletesek a meglatasaid, sok esetben igaz. De vannak esetek, ahol kifejezetten nem. Nagyon sok no nem a luxus elet miatt csinalja, csak az elet miatt. NEkik a nagy resze ha kapna segitseget, abbahagyna. Ismerek sok ilyet is.

    De amig ilyen az emberek hozzaallasa mint a tied, mindenki egy kalap ala lessz veve, es semmi nem fog javulni.

     

    előzmény:
    elsi1 (194)
    2010-10-13  19:40
  8. 2010. október 13. 19:40194.

    Egyre több nő is vesz igénybe fizetős szexuális szolgáltatást férfaiktól Emancipáció van ezen a téren is,kérem szépen:))

    Recept,a gyári munka is fedezdte volna a megélhetésedre a a pénzt,azt ,hogy Te a luxusért bevállaltad a többet,az nem kényszer.

    Nekem sincs alapjáraton guccin-m,csak akkor lenne,ha kálkodnék:))

    Nekem tudod mi nem tetszik a k.-ákban?Hogy nem vállalják fel a felelősséget a döntéseikért,hanem mindig másra mutogatnak.

    Olyan jó anyuval,apuval,a gonosz médiával taakrózni.

    Közben nem bevallani,hogy különös tehetségem semmihez nincs,tanulni rühelltem  , dolgozni még inkább,luxuséletre vágytam és ezt csak p...ival tudom elérni.

    Miért nehéz ezt bevallani?Miért kell belkeverni a társadalmat?Ismerek nagyon szép-szegény lányokat,akik nem lettek prostik,vajon miért?

    előzmény:
    vérmatska (191)
    2010-10-13  19:19
  9. 2010. október 13. 19:30193.

    Tudod, nekem sokszor tisztességesebb egy kurva, mint egy "tisztességes" feleség.

    Ha, választani kell pénzes Ödön, vagy sóher Benő között vajon melyiket választja?

    De, attól még tisztességes marad ugye?

    Mert pénzes Ödönnek csak a pénze kell, de utána csalja sóher Benővel, meg a jánossal, várossal. Csak nincs kiszabott tarifája. 

     

    Munkámból adódóan sok kurvával találkoztam,  a nagytöbbség tisztességesebb volt mint sok feleség.

    Hogy jön a rossz gyerekkor a lecsúszáshoz?

    Nagyon egyszerűen. Nem minden gyereknek adatik meg a szerető, nevelő család. Ha, kiskorától kezdve, úgy nő mint a gaz, pont azt nem tanítják meg neki, hogy ami a legfontosabb lenne.

    Azt, hogy ő is ér valamit, sőt sokat is, csak ezt nem mondja meg neki senki.

    Mignem, majd egy "barátnő" ad egy címet, felutazik Láposlopotyáról a fővárosba, ahol egy strici várja. Aki először kedves, elhiszi, életében először, hogy öt is lehet szeretni........és így vezet egyenes út az utcára.

    Nem luxus vár rá, hanem kiégés, megalázottság és meggyötörtség.

    De, nincs kiút, mert nincs hová visszatérni, előtte se volt semmije, és nem volt senki. Legalábbis őt erre tanították. Azelőtt sem volt aki őt értékesnek lássa, most sincs.

    Tudod, minden ember egy történet, akár mi a foglalkozása, csak soha nem vesszük arra a fáradtságet, hogy végig hallgassuk.

     

    előzmény:
    elsi1 (182)
    2010-10-13  17:00
  10. 2010. október 13. 19:26192.
    Johnny Weir,ign a korcsolyázó,az ő képe a kis boleroban
    előzmény:
    frissanyós (188)
    2010-10-13  19:01
  11. 2010. október 13. 19:19191.

    Rosszul fogalmaztam. Úgy értem, hogy az ember az önzését leplezi-igazolja annak kinyilatkoztatásával, hogy "ha a férfi csinálja, az más"/"a férfit hajtja a vére, és kész". Van egy olyan érzésem, hogy azok a férfiak, akik ezzel takaróznak, a lelkük mélyén maguk is tudják, hogy nincs igazuk. Hogy a férfi vágyik a változatosságra, az persze igaz, de az nem, hogy képtelenség ellenállni. Olyan nincs, hogy "nem tudok hűséges lenni", olyan van, hogy "nem akarok".

    Másrészt, fizikailag hűtlenkedni - mert a fizikai aktust nem tartja a delikvens megcsalásnak -, de mindezt "elfelejtvén" közölni a partnerrel: nos, ez a partner becsapása. A "de szerintem ez nem is megcsalás" szöveget ilyen esetben ezért tartom önigazoló (önfelmentő) dumának.

     

    A fentieket értsd feltételes módban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_313944 (187)
    2010-10-13  18:02
  12. 2010. október 13. 19:15190.
    Gondolta, ha már aberráltságról volt szó, akkor megmutatja, hogy ő sem különbözik azoktól a pasiktól, akik extrém dolgokat kérnek egy-egy luxuskurvától.:)
    előzmény:
    frissanyós (188)
    2010-10-13  19:01
  13. 2010. október 13. 19:03189.
    Akkor nem csak nekem furcsa :).
    előzmény:
    frissanyós (188)
    2010-10-13  19:01
  14. 2010. október 13. 19:01188.
    Elárulod miért tetted ide ezt a linket?
    előzmény:
    elsi1 (181)
    2010-10-13  16:53
  15. Torolt_felhasznalo_313944
    Torolt_felhasznalo_313944
    2010. október 13. 18:02187.
    mi az,hogy önigazolsz?
    előzmény:
    vérmatska (173)
    2010-10-13  16:16
  16. 2010. október 13. 17:44186.
    Ja, a korcsolyazo gyerek, nem???
    előzmény:
    elsi1 (184)
    2010-10-13  17:24
  17. 2010. október 13. 17:29185.

    Ha tudsz angolul, akkor ajánlom figyelmedbe a "secret diary of a call girl " sorozatot. Billie Piper a főszereplő. Nagyon jó kis sorozat!

     

    Itt tudod nézni online:

     

    http://tv.blinkx.com/show/the-secret-diary-of- a-call-girl/3wG6uDxUKUEanrkn

    előzmény:
    Hottentotta (1)
    2010-10-13  09:15
  18. 2010. október 13. 17:24184.
    A  fiút nem látod a képek felett?
    előzmény:
    receptgyujto2 (183)
    2010-10-13  17:01
  19. 2010. október 13. 17:01183.

    Ezek a kepek hogy jonnek ide????? Milyen gyar??? Ahova elmehettem volna, mocskos vonaton minden nap, utanna haza, gyerek es en anyam uralma alatt, meg eselyem sem lett volna kulonmenni, anyam levette volna a fizumbol amit tud, havi tiz-huszezerbol nezhettem volna jobb elet utan????

    Csak mert voltam tolmacs egy cegnel, bar csak par honapra kellettem, es tudom milyen volt. 

     

    Mivel kb  egy oraja magyarazgatom a buta felveteseidet, tok ugy nez ki, mintha a prostitucio mellett allnek, pedig ellene vagyok. Azzal a kiegeszitessel, hogy meg kellene nezni, hogy min kellene valatoztatni ahhoz, hogy a orszag moralis szintje csak egy kicsit is emelkedjen. Mert ez annal sokkal komplexebb jelenseg, minthogy csak a lanyokat lehessen okolni. 

     

    De ez a kep, amit feltettel... Egyaltalan hogy jon ez az oralszex kep ide???Ehhez prostinak kell lenni??? En pont igy neztem ki kb fel oraja, mikor a parom indult dolgozni, ket hozzaszolas kozott. Pedig mar nem vagyok prosti. Te viszont olyan vagy, mintha anyammal vitatkoznek. O szokott ilyen ertelmesen ervelni. 

    előzmény:
    elsi1 (181)
    2010-10-13  16:53
  20. 2010. október 13. 17:00182.

    A nőklapja többször foglalkozott már ezzel a témával,egyszer pl egy strici mesélte,hogy keres nőket külföldre: felad egy hirdetést és a lányok egymás sarkát tapossák.

    Egy másik cikkben egy nő arról beszélt,hogy ugyan itthon is volt egész rendes keresete,mégis luxusra vágyott,amit másképp nem tudott elérni. 

    előzmény:
    Hottentotta (1)
    2010-10-13  09:15
  21. 2010. október 13. 16:53181.

    Ezt mondom én is,amit Te..ott volt a gyár és sok nő inkább elmegy oda,minthogy prosti legyen.

    Te nem ezt választottad,lelked rajta,de ne vitasd el,ho gy volt más lehetőség is.

    Magad mondtad.

     

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=bcg 35ofans5lopb5t92g.jpg

    előzmény:
    receptgyujto2 (179)
    2010-10-13  16:34
  22. 2010. október 13. 16:38180.

    Miert kellene odamennem? Keress a kornyezetedben egy nehez sorsu gyereket, kislanyt ha lehet, es vidd el azt pszichologushoz. Akkor tettel valamit, mert felismerted, hogy ez tarsadalmi szinten, es osszefogassal javithato.

     

    A Gucci-pizsamasokat en sem ertettem soha, de nem is probaltam. En csak mentem a sajat celom utan. Most egyutt vagyok a fiammal, nyugodt eletem van, boldog vagyok. Ha rossz almom van akkor nem a bordelyrol almodom, hanem otthon vagyok anyameknal....

    előzmény:
    elsi1 (177)
    2010-10-13  16:27
  23. 2010. október 13. 16:34179.

    Nagyon sok gyereknek van rossz gyerekkora.

    Ez nem ok.

    Jó,én is tudnék okot találni,apám csalta anyám és bosszút állok a férfiakon.

     

    Nem tudom ki akar bosszut allni, de ne haragudj, ha ezt mondom: de sok hulyeseget beszelsz. 

    Ha apad csalta az anyad attol tenyleg furi, ha kurvanak mennel. Az en esetemben nem ennyi volt. 

    En nem a nivos elet miatt lettem prosti, hanem mert menekulni probaltam zsarnok anyamtol, akinel ottragadtam, mivel ott voltam egy kicsi gyerekkel, es neki biztos otthon kellett, de hidd el anyam megkeseritett minden percemet, amit otthon toltottunk. Ha elmegyek takaritatni, akkor az eletben nem tudtam volna onnan mozdulni. De erzem, hogy nem a megfelelo emberrel beszelgetek....

    Szalloda??? Hol elsz te? A kis borsodi nyomorban, ahol en eltem, meg ha lett is volna szallodai munka a kozelemben, akkor is eleg lett volna arra, hogy elmenjek, napi mondjuk 8 ora, plusz ket ora bejaras, es nyugdijas koromig anyameknal eltem volna. 

    De az a baj, hogy magyarazkodossa teszed a topicot, en pedig altalanossagban szerettem volna beszelni rola. A lenezesed nem juttat sehova. 

    Jelentem feljott a 14-ik banyasz. 

    előzmény:
    elsi1 (176)
    2010-10-13  16:18
  24. 2010. október 13. 16:28178.
    Ja és ne feledjük: egy csomó prosti,hogy bírja a nyomást,nameg a bulikon mindig szem előtt van,rászokik a narkóra,általában a koxra,az meg viszi a pénzt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  25. 2010. október 13. 16:27177.

    Tudod,minden prosti erre hivatkozik:hogy,jaj,majd ha összejön  x milla,akkor abbahagyom és visszamegyek agrármérnöknek,vagy pincérnőnek,vagy mittudomén és ez  alehető legritkábban  történik így.

    Ehhez egy nagyon tudatos,nagyon intelligens és legfőképp szilárd embernek kell lenni és bocs,de ilyen a prostik között ritka.

    Azokat sem értem,akik sírnak,hogy jaj,de rossz élet,de nem hagyják abba,mindent abba lehet hagyni.

    Csak a gondolkodást kellene megváltoztatni és rájönni,hogy a Gucci-bugyi nem ér annyit...

    Menj el egy pszichológushoz,vagy egy drámacsoportba 

    előzmény:
    receptgyujto2 (172)
    2010-10-13  16:15

Címlap

top