Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Malek Miklós válaszol

adrijan
Létrehozva: 2010. november 8. 16:22
Kedves fórumozók!

Malek Miklóst, hála a népszerű tehetségkutató műsornak, már itthon sem kell bemutatnunk.

És most még egy klassz hírrel is szolgálhatunk: jövő héten hétfőn, azaz november 15-n, délelőtt 10:30-tól 11:30-ig élőben válaszol a kérdéseitekre, bentről, a szerkesztőségből.

Addig is gyűjthetitek a kérdéseket! 
  1. 2010. november 15. 10:4951.

    Szia.

     

    én azt szeretném megkérdezni,hogy  a döntés miért  nem az kezükbe van., mert sokszor bizony olyanok esnek ki akiknek még nem kellenne.

     

    hiszen  a  szavazások azon is mullanak,hogy ki- kinek szimpatikus - és nem maga a hangot -éneket dijjazák.

     

    Mint most is mutatja, a példa. 

     

    Dorka maradt bent, pedig aztán igazán csak nyekergett. nem birta már a magas hangokat sem.

    idézet:
    Cinkepanna (6)
    2010-11-08 16:55:15
    A műsor többek közt azért érdekes, mert annak ellenére, hogy a mentorok készítik fel és értékelik a versenyzőket a közönség mondja ki az utolsó szót a szavazatokkal. Hogy miért? Azért mert a CD-d sem a mentorok veszik meg és a koncertekre sem csak mi négyen megyünk el 
    előzmény:
    Cinkepanna (6)
    2010-11-08  16:55
  2. 2010. november 15. 10:4250.

    Kedves Miklós!

     

    Bár már írtam kérdést,szombat este megint felmerült egy bennem. Miután kiesett a Non Stop, Geszti Péter esetleg elmondta,miért nem bízta a közönségre a döntést (boríték)? Két kiváló párbaj-produkciót láttunk, két szerethető előadóval.

     

    Köszönöm a válaszát.

    Üdvözlettel:

    Norina

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  3. 2010. november 15. 10:4249.

    Én azt szeretném kérdezni:

     

    Ki kereste meg a lehetőséggel, hogy szerepeljen az X-faktor zsűrijében?

     

    Tudja, hogy miért gondoltak őrá?

     

    Mi a három fő ok, amiért elvállalta?

    idézet:
    kerge_zsiráf (5)
    2010-11-08 16:54:30

    Ki kereste meg a lehetőséggel, hogy szerepeljen az X-faktor zsűrijében?

    Ördög Nóra keresett meg telefonon.

     Tudja, hogy miért gondoltak őrá?

    A Nórira??  

    Mi a három fő ok, amiért elvállalta?

    1. Az X-Faktor műsor egyedülálló lehetőséget ad arra, hogy tehetségek között szemezgessek és ez egy producernek nagyon érdekes dolog.

    2. Nekem fontos volt az, hogy vissza is hozzak az országba valamit és remélem, hogy azok akik énekléssel akarnak foglalkozni és a műsort nézik, meghallanak egy pár jó mondatot ami előreviheti őket.

    3. A családomat az elmúlt években csak Karácsonykor láttam és ez egy remek lehetőség arra, hogy több időt töltsünk együtt. 

    előzmény:
    kerge_zsiráf (5)
    2010-11-08  16:54
  4. 2010. november 15. 10:3848.

    Adrián!

     

    Nem kötözködés, de tényleg rakjatok már a vendégek mellé egy olyat aki tud gyorsan gépelni!

    Rövid az egy óra és lassan jönnek a válaszok!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  5. 2010. november 15. 10:3747.

    bocsi .

    Kérdés :

    Mit csinál ha vége lesz a műsornak? Fogja a kapcsolatot tartani a "gyerekeivel"? Mennyire zavarja, hogy "mosolygós gyilkosnak" nevezték el? 

    idézet:
    p.agi75 (4)
    2010-11-08 16:52:42
    Az X-Faktor után először is kipihenem magam, mert sokkal több munkát jelent ám ez mint aminek a műsorban kinéz! Aztán nekiállok, hogy befejezzem a szólólemezemet gyorsan amíg el nem kezdek valami nagyobb lélegzetű projektet megint... A "mosolygós gyilkos" eposzi jelzőt pedig kifejezettem szeretem, mert arra utal, hogy őszintén elmondom a véleményem. 
    előzmény:
    p.agi75 (4)
    2010-11-08  16:52
  6. 2010. november 15. 10:3446.

    Kedves Miklós, kicsit offolok...

     

    Megmondanád a Ferónak, hogy akit ő leakváriumozott, az szerintem a ma élő tán legjobb hangú énekesnő? ( Ch. Aguilera)

     

    Üdv mégegyszer!

    P.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  7. 2010. november 15. 10:3245.
    HURRÁ_HURRÁ!
    előzmény:
    adrijan (43)
    2010-11-15  10:26
  8. 2010. november 15. 10:3044.

    ja igen, a kérdés

    a nyári lányokkal fog valamit kezdeni műsoron kívül? munka téren gondoltam:)

    idézet:
    Passenger (2)
    2010-11-08 16:35:55
    Minden mentoráltjaimnak fogom egyengetni az útját, ahogy tudom. A lányok roppant tehetségesek és biztos sokat fogunk még róluk hallani!
    előzmény:
    Passenger (2)
    2010-11-08  16:35
  9. 2010. november 15. 10:2643.

    Sziasztok!

     

    Már itt ül velem szemben Malek Miklós, úgyhogy készítsétek a klaviatúrát, kezdődik az egy órás élő sztárfórum!

     

    Üdv:
    Adrián 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  10. 2010. november 15. 10:2542.

     

    Én nem akarok kérdezni semmit, csak annyit mondok - mint aki már akár a nagymamád lehetnék - hogy szuper pasi vagy, imádnivaló, egyébként a nővéredet is szeretem, jól sikerült gyerekek vagytok, biztos büszkék rátok a szüleitek, csak igy tovább.

     

    Varázslatos a mosolyod, pasis és mégis kisfiús, nagyon bejön.

     

    Ezt üzeni öreganyád !

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  11. 2010. november 15. 10:2541.

    Na ki ne maradjak a sorból így én is kérdezek a X-Faktorról!

     

    Itt is igaz az a mondás, hogy "Színház az egész világ"?

     

    Döbbentem bámultam a tévét az utolsó adásban. Valóban megvisel benneteket ez a dolog?

     

    Persze az ember megkedvel embereket, de hát akik kiesnek azoknak sem áll meg a világ. Ha valaki igazán jó, annak már megnyíltak eddig is a kapuk.és felfigyeltek rá, akik erre szakosodtak.

    Mi értelme van például eljátszani a hattyú halálát, gondolok itt Keresztes Ildikóra. Nagyra tartom, de azért aki lelkileg ilyen instabil az ne vezessen olyan műsort, ami ekkora stresszel jár!

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  12. Torolt_felhasznalo_308966
    Torolt_felhasznalo_308966
    2010. november 15. 10:1740.

    Kedves Miklos!

     

    A nov. 13.-i dontobol idéznék pár mondatot Toled: (utána jon a kérdés)

     

    Engem is borzasztoan meglepett ez a szituáció és mielott bármit is mondanék, azt szeretném mondani, hogy eloszor is megkoszonném a Non Stopnak és a kozonségnek, hogy ezzel a mufajjal egyáltalán foglalkoznak.

    Az a capella dolog az egy nagyon nehéz dolog, hálátlan szerep és ok mégis felvállalták és a nézok ezt támogatták, hogy eddig eljutottatok ebben  és ilyen jol produkáltátok magatokat, ilyen szintre felhoztátok magatokat.. gratulálok és nagyon buszke vagyok rátok.Semmi rosszat nem tudok rád mondani Nikolas,nagyon jol énekeltél a párbajban,mindig nagyon jo szintet hozol, nem azért foglak most hazakuldeni,mert nem voltál jo,hanem mert nekem muszáj támogatnom a saját csapatomat. ok az én egyetlen megmaradt csapatom. ...................... 

     

     

    Az X-faktor arról szól,hogy kinek a csapata jut tovább, vagy esetleg azért indítoták el a versenyt, hogy kiszűrjék a legtehetségesebbeket ?

     

    Ha Nikolas lenne a Te embered, akkor a Non Stopot küldted volna haza, csak azért mert a saját versenyződet kell támogatnod?

     

    Miért küldted haza a jobb versenyzőt?

     

    Szerinted ez a zsűri objektiv? őszintén..

     

    Megasztáros zsűriről mi a véleményed? 

     

    Szerinted melyik versenyben vannak tehetségesebb énekesek? /tudom,ez nehéz kérdés, könnyebb volna, ha lenne saját csapatod, mert akkor rögtön rávághatnád, hogy természetesen a saját csapatod a legjobb/

     

    Várom a választ. 

    Szép napot!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  13. 2010. november 15. 10:1139.

    Kedves Miklós,

     

    az lenne a kérdésem, hogy szemtől szemben milyenek voltak a Nyári jégcsapok?

    Merthogy kifelé csak az látszott, hogy két érzések nélküli kikent l..., akik még egymással sem  tudnak együttműködni, csak próbálják egymást is túlénekelni rengeteg fölösleges hajlítgatással.

     

    Üdv,

    szép napot, 

     

    Phalaenopsis

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_874733
    Torolt_felhasznalo_874733
    2010. november 15. 09:5238.
    hang + karakter + imazs
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_874733 (37)
    2010-11-15  09:51
  15. Torolt_felhasznalo_874733
    Torolt_felhasznalo_874733
    2010. november 15. 09:5137.

    Szia!

     

    Itt megkapod a kerdesedre a valaszt, epp errol beszel:

     

    http://www.youtube.com/watch?v=XMg-s6bTddM&feature=related

    előzmény:
    Ditta73 (36)
    2010-11-14  22:21
  16. 2010. november 14. 22:2136.

    Szia Miki!

     

    Ez sajnos nekem nem jött át. -------> 

     

    http://www.youtube.com/watch?v=CdCa2Cvi2ss&feature=related

     

    Lehet az én hibám, hogy egy férfitől kicsit erőteljesebb dolgokat várnék el zenében. Bocsánat a kritikáért.

     

    Hogy érzed magad most, hogy "független" zsűritag lettél?

     

    Kinek írnál zenét, kivel dolgoznál legszívesebben a haza zenei életből - akinek/akivel eddig még nem? 

     

    Nekem az x-faktorban sok bírálat nem tetszik. Nem azért, mert mondjuk szakmai szemmel nem állja meg a helyét, hanem:

     

    1. Mert nem profikról van szó, hanem civilekről, akikre egy hét alatt kellene ráragadnia a profizmusnak, mégis többet várnak el tőlük, főleg külsőségekben.

    2. Túlságosan hat a zsűrire az énekesek személyisége is. Ami nem baj, de itt tehetségeket keresnek és nem édi-bédi anyucit vagy épp bugyinedvesítő tekintetű pasikákat.

     

    Szerinted volna értelme egy olyan versengésnek, ahol a zsűri nem látja az előadót, csak a hangját hallja?

     

    Nem tudná, hogy alacsony, kövér, sármos vagy sexy. Csak a hangját hallaná, ami a lényeg. Az előadás után döntenének, hogy megfelelt-e az elvárásoknak vagy sem.

    Én szívesen látnék egy ilyen műsort is. A nézők láthatnák az előadókat, a zsűri nem.Nem kellene a stylistoknak sem eszüket vesztve borzalmas ruhakölteményekbe csomagolni kényszeresen az előadókat, mert nekem pl egy ing és farmer bőven megfelel egy jó hang mellé. Ha pedig nem sármos vagy épp sexy az előadó, akkor is mindegy. Tudom...

    The show must go on! 

     

    Köszönöm a válaszokat! Szép napot kívánok Neked!

     

    Di

     

     

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  17. 2010. november 14. 17:0835.

    Kedves Miklós!

     

    Nagyon sajnáltam,hogy szombaton kiesett az utolsó csapatod is.Szerintem ők voltak azok akik picit "kilógtak" az énekesek közül.Pedig különlegesek voltak,így együtt is és amilyen stílust képviseltek az sem volt a megszokott. Remélem még fogunk hallani felőlük, ezek a fiúk megérdemlik a törödést/odafigyelést!

     

    Neked is szeretnék gratulálni,mint mentor és az új arcodhoz is,mint énekes.

    CSak így tovább,sok sikert.

        

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  18. 2010. november 14. 14:3434.

    Nem sok mindent tudunk rólad, ki vagy, hogyan kerültél a műsorba?

    Téged zavar, hogy a többiek sokkal ismertebbek nálad? 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  19. 2010. november 14. 14:3233.

    Szia!

     

    Többször az volt az érzésem, hogy nem vagy otthon a hazai zenei világban - szerintem ez egy ilyen versenynél hátrány.. Te hogy látod?

     

     A többi zsűritaghoz képest bizonytalannak érezlek, mintha nem lenne önbizalmad az "öreg rókák" között. Tévedek?

     

    mintha nem is a saját véleményedet mondanád, csak mondasz valamit, hogy legyen véleményed. 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  20. 2010. november 14. 10:5532.

    Kedves Miklós!

     

    Az érdekelne, mi lesz az X faktor után, látunk-e, hallunk-e rólad?

    Nagyon szimpatikus, kedves és őszinte embernek tartalak és igazán jó látni ebben a műsorban, ahogy a mentorként emberileg viszonyultok a versenyzőkhöz!

    Szerintem neked volt a legnehezebb dolgod, mert biztos voltam benne, hogy csapat úgysem fog nyerni! A Non Stopot nem sajnálom, de a Nyári lányok hangilag nagyon ott voltak, csak ők nem voltak igazán szerethetők emberileg és emiatt buktak. Segíted őket tovább?

    Örülnék, ha nem tűnnél el:)

    Sok sikert neked!!!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  21. 2010. november 12. 12:0131.

    Kedves Miklós!

     

    Látok/látunk mi valamit a műsorból, ami talán a valóságban is igaz, mégpedig az, hogy a Faktorosok, a 12, mind minőségi ember!

    Követtem én más tehetségkutatókat, de ilyet még sehol se láttam, hogy ennyi jó fej és lelkileg gazdag, extra értékes ember gyűlt volna össze! Talán egy valakit tudnék kiemelni, aki kicsit zűrzavaros, meg egy párat, aki még nem alakult ki teljesen, de nekem úgy tűnik, hogy nagyon jó csapattal van dolgotok! Nem magamutogatók, nem a celeb-létbe vannak belebolontulva, komolyan veszik a dolgokat, intelligensek és az emberség mérlegén hihetetlenül sokat nyomnak!!! Ezeket hívom én minőségi embereknek! (az, hogy jól énekelnek meg a hab a tortán ugye)

     

    Feltűnt ez Neked is? A Te perspektívádból ez milyen? Kíváncsi vagyok, hogy Te hogy látod őket!

     

    Köszönöm,

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  22. 2010. november 11. 16:2930.

    Én arra lennék kiváncsi, hogy miért indult el Magyarországról? Úgy érzi: megérte, jól döntött? Ma esetleg más országot, lakóhelyet választana? Időskorát hol képzeli el?

     

    Milyen szakmai munka érdekelné még? Van olyan vágya a munkájában, amit még mindenképpen szeretne elérni?

     

    A tehetségek kiválasztásakor a tehetség mértékét vagy a piac aktuális igényeit érzi fontosabbnak? Most nem kifejezetten és kizárólag a magyarországi tehetség-kutatóra gondolok :) Vagy a piac tökéletesen reflektál a zenei tehetségre?

     

    Mi a véleménye a magyarországi zenei (könnyűzenei) piacról?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  23. 2010. november 11. 16:2129.

    Lát valakiben lehetôséget, hogy világ sztár legyen/lehet?

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  24. 2010. november 11. 16:1528.
    Én arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet, illetve hogyan tudja összehangolni a mentorkodást a zsűrizéssel? Nyilván a saját mentoráltjai közelebb állnak az emberhez, ez milyen szerepet játszik a működésében? Mennyire kell, nem kell szerinte ezt háttérbe szorítani? Én úgy látom, hogy elég komoly szakmai szemmel nézi a produkciókat, de azért a sajátjai mellett ki is áll, ami nem baj persze :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  25. 2010. november 11. 14:1827.

    Az x faktort nem nagyon kovetem, igy ha lehet en egyszeru kerdeseket tennek fel.

    Nem zavarja az ismertseggel jaro kellemetlenseg ? Hisz gondolom mar az utcara sem tud kimenni ugy hogy fel ne ismerjek.

    Mit szeret szabad idejeben csinalni? 

    Mi a kedvenc etele?

    Mit olvasott legutobb? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     

Címlap

top