Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babatervezés :)

Torolt_felhasznalo_289759
Torolt_felhasznalo_289759
Létrehozva: 2010. november 8. 17:04

Tudom, hogy már számtalan ilyen és hasonló témájú topic indult, de egy összeszokott csapatba szinte lehetetlen bekerülni.

 

Szeretettel várok ide mindenkit, aki a közeljövőben babát szeretne, és már gőzerővel tervezget, vagy már bele is vágott a baba-projektbe!

  1. 2014. június 24. 15:3220901.

    Sziasztok!


     


    En bizom benne Rianka, hogy neked sikerult!!! Es persze mindenki masnak is drukkolok!! Bocsanat, hogy egy ideje eltuntem, de elegge elmerultem az onsajnalatban....hajlamos vagyok ra,pedig tudom hogy nem szep dolog. Ahogy az irigyseg se, de egyszeruen nem erzek mast, amikor mindig meglatok egy ujjabb ismeros csajrol pocakfotot a facebookon. Total magam alatt vagyok ettol, hogy mindig ennyire elteved a golya :( aki megerdemli es vagyik kisbabara attol Isten ments hogy sajnaljam, de sose ilyet latok. Remelem korunkben hamarosan elmondhatom,hogy ez nem igaz! Vigyazzatok magatokra! Mielobbi pozi teszteket!

    előzmény:
    Rianka (20899)
    2014-06-24  09:11
  2. 2014. június 24. 09:5720900.
    Szia RiankaNem szeretélek letörni, de nekem egyszer volt így amikor a tabit abbahagytam. Megjött rendesen 2x aztán a 3. késett. nagyon megörültem. Felhívtam a dokit, hogy mi a helyzet ilyenkor. 7 napja késik és semmit nem mutat a teszt. Azt mondta erre, hogy egy hét után már mutatnia kellene akkor is ha későn fogant.. de vannak persze csodás kivételek és jó lenne ha nem igazolódna be ismét a doki állítása, de nekem rá pár napra valóban megjött.. Semmi stressz, semmi nem volt az életemben. Erre szokták azt mondani, hogy az ember nem óraműként működik... :(Szerintem vagy kimarad ez a menszid vagy késik sajnos.. :( de ha gondolod és szeretnél 1000%-ot menj el egy vérvételre kb 1800 ft körül megvan és pár órára rá elküldik emailen az eredményt. Ha ott a HCG 5 alatti akkor sajnos nincs baby. Ha van akkor meg boldogság!! :)
    előzmény:
    Rianka (20899)
    2014-06-24  09:11
  3. 2014. június 24. 09:1120899.

    Nálam semmi változás menstruáció nincs, ma csináltam egy tesztet ez is negatív... tehát nem tudom most mi van... ma van a 7. nap hogy késik....


     


    Mit gondoltok ilyenkor mi van ?

    előzmény:
    sucev (20898)
    2014-06-24  08:54
  4. 2014. június 24. 08:5420898.

    Sziasztok!


     


    Ildi sajnálom hogy mi mindenen keresztül kell menned, és szorítok neked hogy meg legyen ennek a pozitív eredménye.


     


    Rianka nálad mi a helyzet?


    Teszteltél megint?


     


    Nálam semmi extra. Telnek a napok, még semmi nincs, és a hétfő még messze van.

  5. 2014. június 23. 16:4020897.

    Szia Ildi!


     


    Hát nem jó olvasni amit írtál.. sajnálom, hogy így kellett átélned.


     


    Most lelkileg összeszeded magad és hidd el minden jó lesz .. Kitartás..

    előzmény:
    ildigy01 (20896)
    2014-06-23  16:07
  6. 2014. június 23. 16:0720896.

    Sziasztok


    Túl vagyunk a 7. Inszemináción. Szégyen nem szégyen de elsírtam magam a vizsgálósztalon. Másnak 5 perc a beavatkozás, nekem 20 percig tartott. Megkínzott...včrzek..fájt. úgy érzem magam mint akit megerőszakontak. Nem tudom mi lesz, de ezt nem bírom ki már sokszor... ma együttnkellene lennünk,mde bekönnyezik a szemem ha arra gondolok, hogy úgy hozzám ér.. mind1. Tudom, hogy valamivel kiérdemeltemmezt abszenvedést. Még nem tudom mivel, de biztos rá kellett szolgálnom, mert ez már lassan elviselhetetlen mind lelkileg jind fizikailag.


    Bocs hogy lehúztam a hangulatot. Remélemmhamar összeszedem magam. Köszönöm, hogybgondoktatok rám ma.

  7. 2014. június 23. 08:2420895.

    Sziasztok!


     


    Nekem még van egy hét a menzeszig. Elég lassan telik az idő.


     


    Jó lenne ha sikerülne.


     


    Rianka kitartás! Ott lesz az a második csík!!


    Drukkolok neked.


     


    Ildi drukk a mai inszemhez!!!!


    Most sikerülni fog.


     


     

  8. 2014. június 23. 07:0720894.

    Szép jó reggelt Lányok!


     


    Ismét hétfő van, ismét kezdődik ez új hét és mehetünk dolgozni 


     


    Kinek, hogy telt a hétvége?


     


    Én szombaton reggel kozmetikussal kezdtem a napot, kicsit rendbe szedettem az arcom s délután emiatt a Páromtól bókot is söpörtem be. Délután elmentünk a keresztlánykánkat megnézni, májusban volt 1 éves, de most már megy,szalad igazi kis tündér 


     


    Tegnap pihi volt főzés.


     


    A menstruációm még nem jelentkezett...


     


    Blackat köszönöm a biztató szavakat, remélem, hogy nálam is hasonló fog történni 


     


    Szép napot!

  9. 2014. június 22. 13:3420893.

    Rianka,szerintem nyugodtan bizakodhatsz! Nálam is pont így volt,1 héttel a nemvárt  után lett csak pozitív a teszt! Akkor is elég halványan,és nem rögtön,csak 5-10 perc után.A nemvárt napján és utána pár nappal is negatívnak tűnt először,de 1 hét után mikor újra megnéztem, nagyon halványan ott volt! Én is odahívtam a férjem,hogy nézze meg,mert már nem tudom káprázik-e a szemem:)


    pár nap múlva többet tudsz!


     


    Ildi, drukkolok a tüszőcskédnek hogy tarson ki,mert lehet hogy pont ő lesz a befutó!


     


    Többieknek is drukk és kitartás:)


     


    Kislányom nagy nehezen elaludt éppen,már nem könnyű ringatni,6 kiló.De már azon jár az agyam hogy jöhet a következő....

    előzmény:
    Rianka (20892)
    2014-06-21  09:45
  10. 2014. június 21. 09:4520892.

    Hellóó!


     


    Reggel csináltam tesztet, hááát ismét negatív viszont ha fénynél jól megnézem mintha látni vélnék valamit nagyon-nagyon halványan.. de nem tudom eldönteni hogy odaképzelem vagy sem. Tehát ma se lettem okosabb... így várakozó állásponton vagyok jelenleg.. menzi még nem jelenktezett 4. napja késik.... Tehát türelmes leszek, tudjátok a türelem rózsát terem. Mindenesetre még bizakodom.. 

  11. 2014. június 20. 19:0620891.

    Sziasztok,


    Holnap várjuk nagyon a pozitív teszt hírét!


    Köszönöm az érdeklődést.  Van egy óriás 34mmes és egy 28mm a jobb oldon. Egy kisebb 15mm a balon. Azt mondta a doki még az is beérhet éy akkor 3esélyes tüszőcském lesz.  A nagy miatt már szombaton inszeminált volna de  em volt ember így marad a hétfő és csak remélem hogy kibírja a domináns is. Most fekszem egész hétvégén. ...drukkoljatok hogy sikerüljön megőrizni őt is ;)

    előzmény:
    sucev (20890)
    2014-06-20  14:15
  12. 2014. június 20. 14:1520890.

    Ildi.


    Mi a helyzet nálad?


    Mi volt a dokinál?

  13. 2014. június 20. 09:2920889.

    Szia!


     


    Sucev Köszönöm a drukkolást. Igen holnap fogok reggel csinálni tesztet. Nem jelentkezett még a menzi (szerencsére). Hasam néha fáj de nem vészes... plussz most kicsit jobban feszülnek a melleim... ja meg rengeteget pisilek. Nem tudom mi lesz a vége.. annyira kíváncsi vagyok.


     


    Én is szurkolok Neked, hogy ne csak a hormonok szórakozzanak, hanem más miatt légy szagérzékeny


     

    előzmény:
    sucev (20888)
    2014-06-20  09:14
  14. 2014. június 20. 09:1420888.

    Sziasztok!


     


    Ildi ma mikorra mész?


    Megy a drukk ezerrel.


     


    Rianka teszteltél vagy csak holnap fogsz?


     


    A drukk neked is megy.


     


    Nálam nincs semmi extra van egy-két tünet ami inkább csak zavaró, főleg a szagérzékenység, a legenyhébb szagokat is megérzem a párom meg csodálkozik hogy miket érzek.


    Remélem ez jót jelent és nem csak a hormonjaim szórakoznak velem.

  15. 2014. június 19. 23:2320887.

    Én ezt csináltam a MÁV kórházzal. Jó döntés volt. 


     


     

    előzmény:
    ildigy01 (20875)
    2014-06-18  08:33
  16. 2014. június 19. 10:4920886.

    Majd gyere az eredménnyel.


     


    Bár hétvégén ritkán vagyok de ha tudok jövök.

    előzmény:
    Rianka (20885)
    2014-06-19  10:31
  17. 2014. június 19. 10:3120885.

    Köszönöm az infókat, akkor szerintem hétvége táján csinálok egy tesztet

    előzmény:
    sucev (20884)
    2014-06-19  09:47
  18. 2014. június 19. 09:4720884.

    Mivel a hcg 2-3 naponta duplázódik így a tesztet is 2-3 naponta érdemes ismételni.


     


    Az hogy mikor mutatja ki a teszt a terhességet nagyon egyén függő.


    Általában a menzesz kimaradása után egy héttel mutat tényleges eredményt a teszt.

    előzmény:
    Rianka (20883)
    2014-06-19  09:39
  19. 2014. június 19. 09:3920883.

    Sucev, 17-én csináltam egy teszetet az nem mutatott semmit vagyis csak egy csíkocska lett. Lehet holnap vagy szombat reggel, ha addig nem jön még meg.. Szerinted mikor lenne érdemes csinálni ?

    előzmény:
    sucev (20882)
    2014-06-19  09:28
  20. 2014. június 19. 09:2820882.

    Köszönöm hogy drukkoltok neked.


    Még csak a 18. napon vagyok úgy hogy még 10 nap hátra van de  az előző terhességemnél is ilyentájt már voltak apró tüntek plusz a 24. napon már egyértelmű pozitív volt a teszt, igaz akkor ikreket vártam ami sajna nem maradt meg.


     


    A párom akkor is megmondta hogy baba van a dologban. A megérzései rendszernt bejönnek.


     


    És most is lehet esély van az ikrekre, én elég erősen érezni szoktam a pé-met és megint mindkét petefészkem erősem dolgozott.


     


    Rianka mikor akarsz újra tesztelni?

  21. 2014. június 19. 09:1520881.

    Szorítok sucev


     


    Mikkorra nem várod? Ez olyan izgalmas, nekem 17-én nem kellett volna megjönni, hát akkor nem is jött meg, viszont még (lekopogom) most sem jött meg... tünetek nincsenek maximum egy kis mellfeszülés. Lassan ismételnem kellene a tesztelést... 


     


     


    Ildi holnap gondolok Rád és szurkolok nagyon.


    Szép napot Nektek!


     


     

    előzmény:
    sucev (20879)
    2014-06-19  07:22
  22. 2014. június 19. 08:4020880.
    Mikorra nem várod? :)Megy a drukk ezerrel! ;) Reméljük a  párodban egy jós veszett el :P
    előzmény:
    sucev (20879)
    2014-06-19  07:22
  23. 2014. június 19. 07:2220879.

    Sziasztok!


     


    Furi ez az új NLC.


    Idővel biztos meg lehet szokni.


     


    Rianka szorítok neked!!!


     


    Ildi neked is megy a drukk péntekre!!


    Amúgy nekem a dokim a SOTE I-en dolgozik. De egy női dokin kívül én is mindegyikről csak jót hallottam


     


    Én még mindig várakozom, bár nagy furán érzem magamat. A párom nagyon bizakodó, ő úgy gondolja hogy most sikerült, én meg várom hogy majd mit fog mutatni a teszt. :)


    Majd valamikor jövő hét végén fogok csinálni.

  24. 2014. június 18. 10:3920878.

    Sziasztok Lányok!


     


    Hát ezzel az új külsővel nem tudok mit kezdeni. :)


     


    Katabo, minden tiszteletem a Tiéd, azt a 8 évet kivárni, idegörlő lehetett. 


    Nálunk az a helyzet, hogy a férjem dolgozik egy olyan ember mellett, akit szerintem Én már régen elástam volna. Ő sokat stresszel, most próbálunk neki munkát keresni, amivel hasonló fizetést is kapna! :)


     


    Feladni nem fogom, az egészen biztos!!! :) De tény és való, hogy nehéz a várakozás és a sok csalódás...


     


    Őszintén örülök, hogy neked sikerült! :)


    Remélem, hamarosan Én is hasonló örömmel mesélhetek majd! :)


     


    Én amúgy Újpestre járok nőgyógyászhoz, ő sajnos szintén nem vezet már le szüléseket, pedig egy végtelenül türelmes, kedves ember. Őt szívesen választanám fogadott orvosnak. 


     


    Emlékszem, mikor legelőször voltam nála, az asszisztense úgy szólított be, hogy Aranka :D:D:D Andrea helyett. Mondtam neki, hogy Andrea vagyok, erre kikiabált, hogy nem gond Drágám, az is szép név! :))))) Első pillanattól kezdve kedves volt, látta rajtam, hogy mennyire szorongok ( Mint általában mindenki). 


     


    A Szent Imre kórházban szült a sógornőm, na arról tudnék mesélni, ha kíváncsi vagy rá.


     


    Üdv, Andi

  25. 2014. június 18. 09:5320877.

    Nagyon szurkolok😃

    előzmény:
    Rianka (20876)
    2014-06-18  09:38
  26. 2014. június 18. 09:3820876.

    Sziasztok, sziasztok!


     


    Hát lányok én is meglepődtem a nlcafe új külsején, személy szerint a régebbi jobban tetszett vagy lehet csak megszokás kérdése.


     


    Még mindig nem jött meg, remélem így tartja magát és hétvége fele látok 2 csíkocskát... reménykedem

  27. 2014. június 18. 08:3320875.
    Jesszus hogy néz ki az NLC.. :PNa mind1. Biztos ez is tetszik valakinek.. :)Pénteken uh. Már nagyon várom. Remélem szépen növögetnek a tüszőcskéim.Katabo sajnos nem tudok neked segíteni. Most meddőségi központba járok és még én sem döntöttem, hogy ha végere seikeül, ki fogja a terhesgondozást végezni, hol stb.. A kórház már körvonalazódik. A SOTEhez tartozunk területileg. Arra sok jót modanak. Lehet onan választok majd valakit..Lehet visszafelé is csinálni a helyet választod és ott keresl egy jó dokit.. :)
  28. 2014. június 17. 15:3820874.

    Köszi! Örülök, hogy csatlakoztam a fórumhoz, remélem, valaki tud majd segíteni.

     

    előzmény:
    Rianka (20871)
    2014-06-17  09:34
  29. 2014. június 17. 15:3620873.
    SZia! Mi bő 8 évet "vártunk" és nem volt könnyű időszak, de most végre sikerült! Legalábbis baba a pocakban, én jól, férjem velem örül. Még nőgyógyit keresünk, mert nincs fogadott orvosom (SZTK-ba járok és akihez járok, nem vállal szülést, mást meg nem ismerek). Nekünk fizikailag minden rendben volt, minden vizsgálat az mondta, oké, tehát lelki okok lehettek a háttérben. Egy éve munkahelyet váltottam, tényleg kevesebb a stressz, jobb a munkahelyi légkör, örömmel járok be dolgozni és ennek köszönhetően a baba is növekszik. Szóval a stresszt kell kiiktatni az életünkből, amit megvalósítani nagyon nehéz. Nálunk legalábbis bizonyára ez volt az ok. SZóval csak bátran, hajrá, fel a fejjel és ne adjátok fel! Take it easy!
    előzmény:
    Bogyobaboca (20854)
    2014-06-13  11:54
  30. 2014. június 17. 14:4420872.
    Rianka sajnalom!! Remeljuk ami kesik,mulik is egyuttal ;)
    Kata! En xi. Keruleti vagyok, a Tasit ismerem hirbol es egyszer voltam is nala ugynevezett rutin vizsgalaton,mert mindenki odaig volt erte.el kell hogy mondjam, nekem roppant unszimpatikus volt soha tobbet nem mentem hozza, jah es felre is diagnosztizalt,mint ezt kesobb megtudtam mas orvosoktol.. Igaz en sima sztk-s rendelesen voltam a xxii.kerbe,mert tudomasom szerint a mai napig ott is praktizal.nem lebeszelni szeretnelek,lehet hogy pocakosokkal maganrendelesen egy kis plusz penz remenyeben nagyon mezes mazos tud lenni :D a tobbiekrol nem tudok semmit mondani :(:(
    előzmény:
    katabo (20870)
    2014-06-16  21:23
  31. 2014. június 17. 09:3420871.

    Jó reggelt!

     

    Hát ma reggel csináltam tesztet, de negatív lett... akkor ezek szerint múltkor amit láttam csak ez az úgynevezett "száradási csík" volt. Viszont még nem is jött meg, mellfájdalom abszolút nincs néha kis hasfájdalom, nem tudom hova tenni a jeleket...

     

    Garvil gratulálok Neked, Örülök, hogy már pocakosodsz

     

    Üdvözöllek Katabo, Neked is gratulálok a Babához. Sajnos én nem tudok tanácsot adni, mert nem Feléd élek és arra nem vagyok ismerős. Hátha tudnak a többiek segíteni és a kérdéseidre felelni. 

  32. 2014. június 16. 21:2320870.
    Sziasztok! Jelenleg első gyermekemet várom 38 évesen. 19. hétben járó kismama vagyok Budapestről, a Szent Imre Kórházban szeretnék szülni. Az a helyzet, hogy még nincs fogadott orvosom, SZTK-ba járok, de szinte mindig más vizsgál meg, ezért is jött a döntés, hogy állandó orvost szeretnék. Ismerősi körben két orvost ajánlottak: dr. Tasi Róbertet és dr. Kocsis Évát. Mit tudtok róluk, mi a véleményetek róluk? Azt tudom, hogy nincs a XI. kerületben SZTK-s rendelésük, de magánrendelésük igen. Mik a tapasztalatok? Én is csak arra vágyom, mint mindnyájan: rendes, megbízható, tisztességes orvosra, aki EMBER is, aki lehetőleg odafigyel a babára és a mamára is és nem csak tessék-lássék módon... Akinek van véleménye, javaslata, tanácsa, örömmel fogadom az információkat priviben, ha lehet (dolgoznak-e állandó szülésznővel, vagy szülésznőt is én választhatok, mik az árak, stb.)... Milliónyi kérdés vetődik fel... Köszönök minden segítséget! Üdv, Kata
  33. 2014. június 16. 20:0920869.

    Kedves Babára Várók, azóta csendben olvasgattalak benneteket, mióta április elején feltettem kérdésem a több napos pozitív LH tesztről.

     

    Kedves tulipán23, akkor ezt írtad válaszul :  "Nekem egyetlen egyszer volt olyan, hogy a kontroll csik erosebb volt napokig a teszt csiknal az ovulacios teszten es utana a terhessegi teszt pozitivat mutatott"

     

    ... és valóban, már a 10-es érzékenységű teszt, a dpo utáni 10. napon pozitívat mutatott. Vasárnap töltöttük be  a 13.hetet, túl vagyunk az első trimeszteri kombinált vizsgálaton is.  Eddig minden a legnagyobb rendben!  Mi ugyan "csak" 8 hónapot vártunk, de az is örökkévalóságnak tűnt!  Hasonló jókat , mielőbbi pocakosodást kívánok Nektek!

     

     

    előzmény:
    tulipan23 (20677)
    2014-04-03  10:49
  34. 2014. június 16. 18:4920868.

    Sziasztok!

     

    Nálunk a kertészkedés volt a hétvégén, ebből a gyerekek is kivették a részüket.

     

    Nálam nincs semmi, egyenlőre várakozó állásponton vagyok.

    Még most volt a pé-m így még két hét van a menzesz napjáig.

     

    Nagyon drukkolok mindenkinek!!

     

    Rianka gyere holnap a teszt eredménnyel.

     

    Debean sajnálom, de tudod új hónap új remény. 

     

    Ildi megy a drukk neked péntekre. Szép tüszőid legyenek!!!

  35. 2014. június 16. 17:3520867.

    Sziasztok Lányok!

     

    A hétvége, végre pihenéssel telt, ami sajnos a hétköznapokban kimarad. Végre jut egy kis idő magunkra és egymásra is. 

     

    Rianka, reméljük a hasad csak azért szurkál, mert a kis manó így jelzi, hogy "Érkezeeeeem!" 

     

     

  36. 2014. június 16. 13:0920866.

    Köszönöm a biztatást csajok, szerintem holnap reggel csinálok egy tesztet... halkan megjegyezve "hátha"

     

    Debean sajnálom, na de majd csak nálatok is érkezik a gólya. Érdekes amúgy én kicsit babonás vagyok. S már két alkalommal volt úgy, hogy a kertünk végében keresgéli a gólya a kaját.. lehet ez is jelent valamit

     

    Ildigy szurkolok Neked pénteken, örülök, hogy pozitívan állsz ismét a dolgokhoz, jó volt olvasni a kis írásod.

     

     

  37. 2014. június 16. 12:5020865.
    Sziasztok Lanyok!

    Nekem a pentek 13 nem volt tul szerencses, mert megjott :( Egy par oraig magam alatt voltam, de aztan annyi programom lett hirtelen,hogy el is feledtettek velem a csalodast :) Pentek este koncertre mentunk, szombaton moziba, vasarnap meg a telekre videkre cserkot meg meggyet szedni :) reg volt mar -nem is tudom mikor- ennyi jo elmeny, progi. Az utobbi idoben nem mentunk sehova, mindig csak otthon voltunk, szoval nagyon rank fert ez a kis szorakozas! Sokkal jobb a kedvem is! Egyebkent vasarnap tortent meg egy erdekesseg, amit nem tudok hova tenni. Estere olyan volt,mintha mar nem is menstrualnek..furcsa sose volt olyan, hogy csak ket napig tartana. Lehet csak szunetet tart :D

    Rianka, Ildi mindkettotoknek megy a drukk! Rianka, bizzunk benne, hogy amiket leirtal jo jelek!! Te ismered a legjobban a testedet es ha barmi valtozik, az szerintem csak pozitiv lehet! ;)
    előzmény:
    Rianka (20863)
    2014-06-16  09:19
  38. 2014. június 16. 11:3820864.

    Szia

    Húú sütögetés sátrazás.. jól hangzik! :) Én fotos tanfolyamra járok, azzal telt a szombat nagy része. Vasárnap meg siklóernyőzni voltunk! Szenzációs volt. Szóavl nem mondhatom, hogy uncsi volt a hétvégénk. Már nagoyn ránk fért egy kis kikapcsolódás és ez nem is volt akár milyen :)

    Már várom apénteket. Akkor megyek meglesni hány tüsző növekedik..remélem kb 3 és mind a 3 meg is fog repedni és elég lesz a mérete hogy megfelelően kibújhassanak a kis psejtecskék :)

    Megy a drukk a holnapi teszthez.. MNErt ha jól emlékszem tesztelsz holnap :) :P

    előzmény:
    Rianka (20863)
    2014-06-16  09:19
  39. 2014. június 16. 09:1920863.

    Sziasztok Lányok!

     

    Mi újság, milyen volta hétvégétek?

     

    Nekünk elég jó volt. Szombaton felállítottuk a sátrunkat az udvarban és sátraztunk előtte meg nyársaltunk :D Tegnap elkezdtem a nagy takarítást( ablakpucolás, portörlés) s még a kis vendégszobát is átrendeztem :)

     

    Szurkoljatok elvileg holnap kellene nem megjönnie, kíváncsi leszek mi lesz most. Igazából az a fura, hogy egyáltalán nem érzem, hogy feszülne vagy fájna a mellem pedig nekem minden menzi előtt rettentően szokott fájni s onnan tudom, hogy megjön, hogy ez elmúlik egyik percről a másikra. Hasam se nagyon fáj csak kicsit néha szurkál.... Nem tudom mire vélni, de minden kiderül hamarosan.

     

    Debean mi újság Veled, mit hozott a hétvége Babó ügyben?

     

  40. 2014. június 14. 22:0920862.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm, a bátorítást. :)

     

    Én is úgy vagyok vele, ha (Ne adj Isten!!!) idén nem jön össze a baba, akkor visszamegyek a dokihoz és megmondom neki, hogy semmiképpen nem szeretném kivárni a 2 évet. Felesleges...

     

    Sok mindenkitől hallom, hogy nem szabad rajta görcsölni... hát ezt általában azok mondják, akiknek vagy azonnal összejött, vagy még nem is terveznek. :) Nem is a görcsölésről van szó, mert hónap közben gondolok ugyan rá sokszor, de mindig csak szép gondolataim vannak.

    Viszont mikor már érzem, hogy jön a nem várt, minden bajom van. Amikor meg megjön, egy napig teljesen magam alatt vagyok. Aztán eltelik a nap és eljön a "következő hónapban sikerül" érzés. Próbálok türelmes lenni, csak sokszor nehéz. A férjem is mellettem van 100%-ig, de látom rajta hogy csalódott, hogy nem jött össze megint.

     

    Azért a lelkemnek nagyon jót tesz, mikor kedves szavakat hallok, vagy ez esetben olvasok. :) 

  41. 2014. június 13. 18:2920861.

    Sziasztok,

    Üdv közöttünk Bogyo. :)

    Hát igazság szerint nagyon gáz aminaz egészségügyben zajlik. Mi kb 10 hónap után mentünk el spermaképet csináltatni, alap hormonsort és pár kisebb rutinvizsgálatot. Aztán teltek a hónapok és gyarapodtak a vizsgálatok. Pajzsmirigy, cukor, inzulin, amh,urológia,pct,hsg,torch és komplexebb és persze egyre drágább vérvételek...mert persze magán úton halad csak az ember.. sajnos ez így működik itt mo-n. Énnis azt ajánlom, hogy ne vŕrjatok max nagyon max egy évet.. azt us csak akkor ha mindig rendszeres a ciklusod, nem ingadozik a súlyod, nincs ismert autoimmun betegséged, a családban nincs örökletes betegség pl pajzsmirigy túl/alulműködés.. sorolhatnám. Mi makk szó szerint makk egészségesek vagyunk és csak 1,5 évre derült ki mi a probléma. Így is a fejem a falba vertem miét vártam ennyit a részletesebb kivizsgálással..1,5 évet elvesztegettem úgy, hogy minden könapban meghal egy kis részem és magával viszi a remény egy darabját is... :(

    Kívánom, hogy ne kelljen kivizagálásokra járni és hamar kerekedjen a pocakotok! ;) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_289759 (1)
    2010-11-08  17:04
  42. 2014. június 13. 17:1420860.
    Szerintem surgosen valts dokit. Sajnos manapsag rengeteg parnak van gondja a babavallalassal es szorul orvosi segitsegre (mi is kozejuk tartozunk). Ezeket a problemakat pedig sajnos nagyon hosszu idobe telik kezelni, nem ugy mukodik, hogy bekapok par tablettat es kovetkezo honapban mar terhes is vagyok. Mar maga a kivizsgalas is honapokat vesz igenybe. Ha valami gond van, akkor tok foloslegesen probalkozol evekig, igy en az alapvizsgalatokkal (hormonsor, inzulinrezisztencia, spermakep) biztosan nem varnek egy evnel tovabb, 30 eves kor felett meg plane nem.
    előzmény:
    Bogyobaboca (20854)
    2014-06-13  11:54
  43. 2014. június 13. 14:3720859.

    Üdvözöllek Köztünk Bogyobaboca

     

    Mi most vagyunk a 3. próbálkozós hónapban és majd 17-e körül fog kiderülni, hogy sikeres volt vagy sem ez a hónap. Utánaolvastam az interneten, s elég sok helyen azt olvastam hogy még az egészséges pároknál is lehet, hogy csak fél vagy egy év után jön össze a baba.

     

     

    Kérdezted, hogy hogy éljük meg. Hát én az első hónapban csináltam egy tesztet amin halványan ott volt a második csík (menzi előtt pár nappal) s én azt hittem hogy babás vagyok, de utána megjött és hát tudom, hogy mondják, hogy akkor kell csinálni ha már késik de nem bírtam ki.. s nagyon csalódott voltam és mikor megjött sírtam s magam alatt voltam. 

     

    Gondolom több hónap próbálkozás után még rosszabb, de csak pozitívan kell nézni a dolgokat azt tudom tanácsolni Neked. Fel a fejjel és előre nézz csak. Egyszer két kis csíkocskát fogunk látni

     

    Jó hétvégét! 

    előzmény:
    Bogyobaboca (20854)
    2014-06-13  11:54
  44. 2014. június 13. 13:2520858.

    Sajna ez a protokoll az egészségügyben.

    Ha hamarabb akar vizsgálatot az ember magán úton kell intéznie. 

     

     

    előzmény:
    SecreT (20857)
    2014-06-13  13:14
  45. 2014. június 13. 13:1420857.

    Tökre egyetértek veled, nem is értem, miért ne lehetne korábban kezdeni a kivizsgálásokat. 

    Ildi: tökre sajnálom, hogy ennyit kell küzdened. Lehet dobni kellene a hormonokat, pároddal jól berúgni és jóóóóóóól összebújni.  Amúgy ez szörnyű, ahogy összevissza hormonoznak... Úgy segítenék...

    előzmény:
    artismaya (20855)
    2014-06-13  12:41
  46. 2014. június 13. 12:5220856.

    Szia!

    Mi tavaly augusztus óta próbálkozunk bár közben volt egy vetélésem januárban de azóta már 4 hónapja újra kezdtük. 

    Nem egyszerű, de próbálom nem tragédiaként megélni ha megjön.

     

    Ha magándokihoz jársz érdemes beszélni egy-két apró vizsgálatról.

    Mint hormonsor és progiszint.

    Ez csupán két vérvétel. 

     

    De kitartás!!

    És ami még lényeges próbáljatok a pároddal sokat lazítani. :)

     

    előzmény:
    Bogyobaboca (20854)
    2014-06-13  11:54
  47. 2014. június 13. 12:4120855.

    Szia,

     

    Üdv itt :)

     

    Én nem várnék két évig... Mi kb. 10 hónap (vagy talán még kevesebb is) sikertelen próbálkozás után mentünk el orvoshoz (mindketten), és kiderült, hogy mindkettőnknél van valami, amin "javítani" kell. Persze, tudom, vannak dokik, akik azt mondják, hogy 1 meg 2 év után kell csak kivizsgálás, de gondolj bele, ha tényleg van gond, akkor 2 évig hiába próbálkoztál :( És csak utána kezded meg a kivizsgálást, az esetleges kezelést...

     

    Persze, lehet hogy tényleg nicns semmi gond és csak várat magára a pici :)

    előzmény:
    Bogyobaboca (20854)
    2014-06-13  11:54
  48. 2014. június 13. 11:5420854.
    Sziasztok! Még új vagyok itt. Igazából egy kis bátorításra lenne szükségem, mert 7. hónapja próbálkozunk a babával és nem szeretne még jönni. A dokim azt mondta, nyugodjak meg ez 2 évig normális. Az is jó, ha az 1. hónapban sikerül, meg az is ha a 24. hónapban... én már most ki vagyok... Ti hogy élitek ezt meg?
  49. 2014. június 13. 10:4120853.

    Ezt pontosan nem lehet tudni, de valami probléma áll mögötte.

     

    Ez állítólag egy nő életében sokkal többször fordul elő mint azt hinné, csak nem gondol terhességre mert pontosan jelentkezik a vérzés. 

     

    Ezért mondják az orvosok hogy nem érdemes a menzesz előtt tesztelni, mert csak csalódik az ember. 

     

     

    előzmény:
    Rianka (20852)
    2014-06-13  08:24
  50. 2014. június 13. 08:2420852.

    Köszönjük sucev a drukkolást!

     

    S ez mitől lehet, hogy létrejön a terhesség a terhességi csík mutatja is halványan utána meg mégis megjön? Mert szerintem első alkalommal nálam is ez volt.... 

    előzmény:
    sucev (20851)
    2014-06-12  15:32

Címlap

top