Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miért nem kötelező az apas

inves99
Létrehozva: 2010. november 30. 16:08
Miért nem kötelező az apaság vizsgálata szülést követően? A bizonytalankodó férfiakat ez meggyőzné és megóvná őket a "kakukkfiókáktól".

 

Érthető hogy korábban nem volt ilyen törvény, hiszen biztosra vehető eredményű vizsgálat sem volt. De most már van és egyre olcsóbb. Én egy bűntető törvényt is hoznék az olyan nők ellen, akik ebben megtévesztik a férjüket.

 

Szerintem egy normális, tisztességes nő, akinek nincsen félnivalója ez ügyben nem tiltakozik egy ilyen vizsgálat ellen, hanem elnézően mosolyog.

  1. 2012. június 6. 15:11879.

    A sokak által itt kollektív rágalomnak minősített felvetésemet időközben ellopta egy televíziós csatorna, alkalmazkodva az élet azon változásához, hogy egyre kisebb összegbe kerül egy vizsgálat.

     

    Az eltelt időben történt vagy 20 családírtás is, ezen ok miatt.

     

    Még mindig úgy gondoljátok, hogy felvetés elhibázott volt? 

    előzmény:
    inves99 (1)
    2010-11-30  16:08
  2. Torolt_felhasznalo_552514
    Torolt_felhasznalo_552514
    2011. február 21. 07:11878.

    Koszonom.

     

    Persze nyilvan van olyan hiszen azert nem mindenki elvetemult gazember es kamaszkorban is kialakulhat a szulo es gyerek kozott a megfelelo viszony. En az olyan extrem esetekre gondolok ahol az apa semmi szeretet vagy erdeklodes nem mutat evek soran a gyereke irant, ott nem gondolnam hogy vezet valahova is egy ilyen talalkozas. Kesobb ha mar a gyereke kamasz akkor maskeppen tudja megelni ha esetleg o akar talalkozni es nem jol sul el mint mondjuk egy par eves kisgyereknel. 

    előzmény:
    vwzzs (875)
    2011-02-20  23:44
  3. Torolt_felhasznalo_552514
    Torolt_felhasznalo_552514
    2011. február 21. 07:07877.

    Nekem szerencsere nincs ilyen gondom, de a csaladunkban voltak idosebb norokonok akik termeszetes modon ugy eltek le az eletuket hogy nem talaltak oromet a sexben. Biztosan rossz lehetett nekik, vagy talan csak egyszeruen igy fogtak fel az eletet? Nem tudom, annyira sokat azert nem beszeltunk ilyesmirol. 

     

    Ma mar mas vilag van de a szineszkedes sokaknal fennmaradt ma is.

    itt a neten is sok notol lehetett olvasni, hogy elviselik mert a ferjuknek szuksege van ra de ha lehet kibuvokat keresnek. Nem lehet konnyu az eletuk, en sajnalom ha valaki igy el, de ezt mindenkinek maganak kell eldontenie. 

    előzmény:
    vwzzs (876)
    2011-02-20  23:56

Címlap

top