Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magányos vagyok.

VadVirág
Létrehozva: 2011. január 25. 16:46

Nagyon magányos vagyok. Mit tehet egy 37 éves nő, aki mindig üres lakásra megy haza? Akinek a barátai már családosok, messze vannak, kapcsolatban élnek. Akinek nincsennek szülei, a testvére is éli az életét. Állandó éjszakás , ezért a gyerekek az apjuknál szinte mindig. Hol találhat valaki barátokat akivel eljárhat néha szórakozni, beszélgetni? A társkeresőn szexet akarnak, barátságok nem hinném, hogy nagyon szövődnek. Barát kereső pedig nem nagyon van.

Szerintetek van megoldás?  Tornázok, zenét hallgatok, de igazából érzem, hogy egyre magányosabb és szomorúbb leszek. Pedig még csak 37 vagyok.

 

 

  1. 2011. január 28. 19:4676.

    Hát akkor boldog szülinapooot!

     

    És megünnepelted legalább?

    Ünnepelni kell, még ha számolni a gyertyákat nem is!

     

    előzmény:
    bilda (75)
    2011-01-28  19:41
  2. 2011. január 28. 19:4175.

    Szia, én pár napja vagyok 32 :)

    És éppen ma 3 hónapja, hogy magamra maradtam...

    (egyik napról a másikra elköltözött az ex...) 

     

    Egy multinál dolgozom... nekem sem az álmom, de 18 évesen még az volt, azóta meg ebből élek... :)

     

    Program terén nekem is jöhet - szinte - bármi: sport, kirándulás, színház, kiállítás, kávéházi beszélgetés, nyáron fesztiválok, stb.

     

    Táncolni is szeretek, de bevallom én is rég voltam.

     

    előzmény:
    zsebucska (74)
    2011-01-28  19:32
  3. 2011. január 28. 19:3274.

    Nos, akkor rövid bemutatkozás:

    még pár hónapig 32 éves vagyok, tehát szigorúan nem 33

    aktakukac vagyok, amit nem igazán szeretek, de sajnos csak ehhez értek.

     

    Két és fél éve elváltam, azóta volt egy két éves kapcsolatom, tehát fél éve kb. szingliként nyomom, ami nem túl rózsás, de ezt dobta a gép.

     

    Program szempontjából majdhogynem mindenevő vagyok, szeretem a színházat, kiállításokat, de legnagyobb szerelmem a tánc, szóval a kultúrált táncos szórakozóhelyeket is szeretem, bár társaság hiányában az utóbbi időben ritkán látogattam. Mostanában tervezek egy kis zumbázást, mert nagyon kellene a mozgás, elhanyagoltam az elmúlt néhány hónapban és ellustultam.

     

    És rólad mit lehet tudni?

    előzmény:
    bilda (73)
    2011-01-28  19:20
  4. 2011. január 28. 19:2073.
    :) és Téged mi érdekel? mivel foglalkozol?
    előzmény:
    zsebucska (72)
    2011-01-28  19:14
  5. 2011. január 28. 19:1472.

    Nagyszerű, akkor ketten már vagyunk!

     

     

    előzmény:
    bilda (69)
    2011-01-28  19:01
  6. 2011. január 28. 19:1371.

    Szia!

    Kérlek, én nem szeretnék ujjal mutogatni - csak együtt tudok érezni VadVirággal.

    Hidd el, annak, akinek nem egészséges a lelke, mert valami problémája van, sokkal érzékenyebben reagálja le az efféle "kiokosító" gondolatokat, amiket itt olvastam...

    És kérlek ne vedd zokon! én sem vitatkozni szeretnék! Békés estét Mindannyiunknak!

    előzmény:
    Aemit71 (70)
    2011-01-28  19:06
  7. 2011. január 28. 19:0670.

    Bilda!

    Kerlek mutassd meg, hol es ki bantotta ebben a topikban Vadviragot!! En nem talaltam ilyen hozzaszolast!

    Es nem igaz, hogy bantjuk egymast, en pl. a napokban inditottam egy topikot egeszsegugyi problemaval kapcsolatban es annyi vigasztalast, szeretet kaptam, hogy magam is elcsodalkoztam rajta!!! Igenis sok a kedves ember es joszandekuak, csak nem mindig tudja mindneki jol megfogalmazni amit mondani szeretne!

    előzmény:
    bilda (67)
    2011-01-28  17:56
  8. 2011. január 28. 19:0169.

    szia!

    igen, régebben én is tagja voltam egy ilyen kis csapatnak... itt neten naponta beszélgettünk, és időnként szerveztünk közös programokat, találkákákat... jó buli volt :)

    aztán, mint az élet egyéb területein, itt is jött más elfoglaltság (új munkahely, párkapcsolatok... és szépen lemorzsolódtunk)

    a társaságból már csak kettecskén maradtunk... de körülöttünk is sok minden változott, és sajnos többnyire telefonos, e-mail-es maradt a kapcsolat

    jó volna újra egy ilyen beszélgetős, összejárós kis csapat :)

     

    előzmény:
    zsebucska (68)
    2011-01-28  18:54
  9. 2011. január 28. 18:5468.

    Úgy látom vagyunk itt egy páran (sajnos úgy látom tényleg csak kevesen), akik megértik és átérzik Vadvirág helyzetét.

    Annak idején volt egy szingli topik, ott ha jól tudom egészen összecsiszolódtak s jó kis társaság alakult.

    Ezen felbuzdulva, és remélve, hogy Vadvirág sem adja fel szerintem elkezdhetne összeverbuválódni egy újabb kis csapat.

     

    Nekem ugyan nincs gyerekem, de sajnos még kutyám és pasim se. Utóbbi persze jön-megy, de egy barátra mindig szükség van.

     

    Szóval kinek van kedve valami csajos programhoz?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  10. 2011. január 28. 17:5667.

    Szerintem VadVirág barátokat keresne (itt is), erre Ti itt jópáran nekiestek, belerúgtok a jelenleg amúgy is ézékeny lelkébe... szomorú!

     

    Én régebben itt a c@fé-ban is több tartalmas barátságot találtam. Mostanság is aktuális volna, mert az Élet messzi sodort bennünket egymástól, és más levélben /telefonon tartani a kapcsolatot és más volna személyesen találkozni, beülni, eljárni ide-oda...

    Viszont hiába figyelem, olvasgatom a fórumokat, mindenhol csak az egymásnak ugrás van... ez engem is elszomorít.

     

    Pedig gondoljatok csak bele... ha nem mindenki olyan öntudatos és nyitott (mint itt egyesek), akkor hogyan volna bátorsága elindulni egy idegen helyre egyedül?! (én sem mindig merek... - és most éppen ebben a stádiumban vagyok)

     

    Nekem is jó volna egy barát(nő), akivel néha elmászkálhatnék, beszélgethetnék egy bögre tea, egy pohár bor mellett...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  11. 2011. január 28. 16:3666.
    Nem minden csaladossal lehet am beszelgetni!!!! Nekem a baratnoim kozul egy maradt meg igazi baratnonek attol fuggetlenul, hogy gyerekei vannak. A tobbivel csak a gyerekerol lehet beszelgetni, atvaltoztak nobol anyava......
    előzmény:
    larablack (65)
    2011-01-28  16:13
  12. 2011. január 28. 16:1365.

    én is 37 vagyok, elváltam két gyerekkel, nincsenek szüleim, de egyáltalán nem vagyok magányos. és sztem ez a szó nagyon negatív, és te is felejtsd el. használd helyette azt, h ,,barátokat szeretnék".

    azért, mert a barátaid családosok, már nem lehet beülni velük vhova? biztos nekik is szükségük van időnként egy gyerek és férjmentes estére.... új barátokat szerezni bárhol lehet, nyitottság kérdése... ha azt mondod, magányos vagy, ezzel el is döntötted. én a legjobb barátnőmmel itt az nlc-n ismerkedtem meg egy kismamás topikban, 6 évvel ezelőtt! egy másik barátnőmtől egyszer újságot vettem és megígérte h elteszi a következő számot, beszélgetni kezdtünk, és évek óta barátnők vagyunk... nem haver: barát!

    fel a fejjel!

    puszi: Lara

     

    jjja, és a társkereső oldalakon a pasik egy része valóban szexet keres... de a többség jó szóra vágyik... ilyet is, olyat is találtam már, sok levelezős, beszélgetős barátom van pl a love-ról

    előzmény:
    VadVirág (1)
    2011-01-25  16:46
  13. 2011. január 28. 16:0964.
    jó ez a vicc
    előzmény:
    Aemit71 (61)
    2011-01-28  14:11
  14. 2011. január 28. 16:0263.

    ezt a viccet nem ismertem, de engedelmeddel lenyúlom és kirakom a facebookra, hadd szórakozzon más is :)))))

    egyébként meg a mondanivalója se semmi..... sült galamb effektus....

    előzmény:
    Aemit71 (61)
    2011-01-28  14:11
  15. 2011. január 28. 14:1562.

    Jaj, az "idosebb" szot azt ugy ertettem, hogy 35-40 koruliek. Bocsi, en is 40 vagyok, remelem nem serto. Termeszetesen fiatalok vagyunk, csak megse huszonevesek. Remelem senki nem bantodott meg rajta!"!

    Puszi mindenkinek

    előzmény:
    Aemit71 (61)
    2011-01-28  14:11
  16. 2011. január 28. 14:1161.

    Szia!

     

    Azt javaslom, iratkozz be valahova valami tancra. Pl. salsa, boogi-woogi, akarmi. Eleg ha heti egyszer eljarsz, par honap alatt tartozlo majd egy kozesseghez, neha beultok majd valahova, eljartok esetleg klubbokba. Igazi baratokra lehet talalni, de mondom, honapok kellenek hozza, mig egy ismeretlen kozosseg osszekovacsolodik.

    III. Ker. San Marco utca, minden vasarnap este gorog tanchaz. Szupi hangulat, sok idos!! korodbeli lannyal!!,  9 til fel 11 ig jartam regebben en is, ennyi idom volt ra. 

    Szuper meg a nyelvtanfolyam is, vagy barmi klub, ahova altalaban idosebb emberek jarnak. 

    A lenyeg, hogy idot kell szakitanod magadra!!!

    Ismered a viccet, amikor a cigany evekig imadkozik istenhez, hogy ajda meg neki, hogy megneyerje a lotto 5ost??? Majd par ev mulva az isten megelegeli es leszol neki:

    Segitek en Cigany!! Csak vegyel mar egyszer egy kurva szelvenyt!!!

    :)))))))))

    előzmény:
    VadVirág (1)
    2011-01-25  16:46
  17. Lya
    Lya
    2011. január 28. 12:5760.

    Mindenkepp ki kell mozdulni otthonrol,

    barhova , ahol emberek kozott vagy .

    Aki kezdemenyez, annak nyert ugye van , igy ne varjad, hogy mindig masok vegyenek eszre :)

    előzmény:
    VadVirág (1)
    2011-01-25  16:46
  18. 2011. január 28. 11:1059.
    Én megpróbálnék 1. a gyerkőcökkel többet lenni , akár állás- vagy szakmaváltoztatás árán. 2.Állásváltoztatás akár új kapcsolatokat is hozhat, a tanulás szintén, hisz ott is velem egykorúak vannak zömében, ha nekem való oktatási lehetőséget választok, ott is lehet ismerkedni. 3. Nyitni kell vhogy, szóba elegyedni akár szomszéddal akár a sorban mellettem állóval stb. és rögtön jönnek új ismeretségek, ha más nem beszélgetések.
    előzmény:
    Wmelone (57)
    2011-01-28  11:02
  19. 2011. január 28. 11:0758.

    Majdnem hogy szemrehányást érzek a szavaidból, ha valaki nem azt teszi, amit Te

     

    ???

     

    Rosszul gondolod. Mindenki úgy neveli a gyermekeit, ahogy jónak látja, hisz a szülőé a felelőség.Ő felel azért, hogy egészséges lelke lesz-e a gyereknek, vagy nem.

    előzmény:
    Wmelone (57)
    2011-01-28  11:02
  20. 2011. január 28. 11:0257.
    Azért mert Te ilyen gyerekcentrikusan látod a világot még nem jelenti azt hogy más is így látja, vagy így kell látnia. Nekem is vannak gyerekeim, de teljesen másként gondolkodom a témáról mint pl. Te. Majdnem hogy szemrehányást érzek a szavaidból, ha valaki nem azt teszi, amit Te. Nem vagyunk egyformák.
    előzmény:
    212121 (20)
    2011-01-25  17:33
  21. 2011. január 25. 21:4156.
    Igen,és ez a legfontosabb,hogy a gyerekek szeretetét ne veszítsük el.Ezt szerettem volna érzékeltetni a topic indítójával.Barátságok bármikor rátalálhatnak az emberre,de egy elhidegült szülő-gyerek kapcsolat soha nem áll helyre.Sok embert ismerek akik állandóan panaszkodnak,hogy a gyerekeik nem jönnek:"Pedig én mindent megtettem értük"......valóban mindent?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_449277 (53)
    2011-01-25  21:06
  22. 2011. január 25. 21:1655.

    Én még egyetlen egyszer sem hagytam őket magukra éjszaka, felügyelet(nagyszülő) nélkül. És ha jobban belegondolok még 10 évig nem fogom.

     

    De nem vagyunk egyformák, és mindenki úgy éli az életét, ahogy a lelkiismeretével el tud számolni.

     

    + mint emlitettem: az is más ha valakinek a házastársa dolgozik éjszaka, mig a másik felügyeli a gyerekeket, és az is más ha valaki egyedülálló és a kényszer viszi rá, és nincs segitsége. A szükség nagy úr.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_449277 (51)
    2011-01-25  21:00
  23. 2011. január 25. 21:1154.
    De érezze magát hibásnak és felelősnek, mert életet adott, akikért felelős míg él.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_244661 (50)
    2011-01-25  20:51
  24. Torolt_felhasznalo_449277
    Torolt_felhasznalo_449277
    2011. január 25. 21:0653.

    Akkor igazán szerencsés vagy.. Sajnos nem mindenkinek sikerül. Meg manapság mindenki valahogy begubózik az otthonába, nem járnak össze a munkatársak, a barátok, mert mindig csak a munka, a rohanás..

     

    Az én baráti körömet ex építette le, féltékeny volt rájuk. Az újak az övébe tartoztak, vele együtt távoztak. Mindent elölről kellett kezdeni. De én is ezt szoktam mondani: egyedülálló vagyok, de nem magányos. Bár soha nem is voltam egyedül, a gyerekek mindig mellettem voltak.

    előzmény:
    marcipan21 (47)
    2011-01-25  19:42
  25. Torolt_felhasznalo_783768
    Torolt_felhasznalo_783768
    2011. január 25. 21:0352.

    Nagyban  dul az  onsajnalat  nalad,  kedves!

    Menj ki a  hazbol, ha nem birod

    Peldaul  oriasi  szukseg  van  onkentesekre, mindenhol.

    Vagy iratkozzal  be  klubbokba.

    Jarj ossze munkatarsaiddal.

    Beszelgess  a  szomszeddal

    Menjel si-weekenre.

    Utazz  csoportokkal.

    Ha  senkisem  keresi  a  TE  tarsasagodat,  akkor csakis  benned  van  a hiba.

     

    A  vilag  kinnt  van  az  ajtod  elott!  Te  vagy  az  aki  elzarkoztal  mindentol!!

    előzmény:
    VadVirág (1)
    2011-01-25  16:46

Címlap

top