Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyni vágyók ide :):)

Torolt_felhasznalo_668628
Torolt_felhasznalo_668628
Létrehozva: 2011. január 25. 19:34
Ezt a topic-ot a http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdese k__1491221 oldalon válaszolóknak nyitottam :)
  1. 2012. január 17. 11:352426.

    Cilangi:

    Szia! XD Nem azt írtam, hogy ne bejegyzést listázzon, hanem hogy ne kétmilliót egy oldalon! XD

    Hiába nézem jó gépen (amin mondjuk régi már a windows...), nehéz rajta navigálni. Jó, tudom, hogy ez a divat, és ez csak az én véleményem, viszont megvan az az előnyöm, hogy fejlesztettem egy időben, és tudom, mit dobna vissza egy megrendelő. :D

     

    A képeid nagyon jók, így én mondjuk a fejlécben is téged tennélek ki, mert sokkal hitelesebb lesz tőle a blogod. Így a felületes szemlélő azt mondja, hogy valaki lehalászott valami bigéket a netről, de úgy meg azt mondaná: bazz, itt egy csaj, aki leírja, miért néz ki így! :)

    Mert jó alakod van különben, nagyon.. :)

     

    Amit betettél felülre, nem rossz.

     

    Rosi:

    Két dolog szent. 1.: Biblia. 2.: Bunny a body.building-ről. :D

    Én nem vágom az L-Karnitint, de a helyedben ott néznék körül!

    Oda kell figyelni nagyon, hogy kinek a szavára adsz,  mert sok önjelölt csodatevő van ezen a területen, és el tudnak vini a susnyásba! Csak hiteles forásból fogadj el infót!

     

    Luti:

    Hát szomorúan olvasom a történteket. :(

    A kaja amit írtál, az a narancsos akármi, szerintem tök jó, bár ha tej nélkül is le tudod gyűrni, akkor csináld azt! A zabpehelyben rohadtul sok szénhidrát van, bár a glikémiás indexe alacsony. Még alacsonyabb, ha kését csinálsz belőle. Viszont a fehérjére nagyon figyelj oda! Ha megteheted, tegél bele egy kicsit! Már vannak tök olcsón fehérje koncentrátumok! Akár szójafehérjét is lehet használni szerintem, aminek azért barátságos az ára.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2012. január 16. 20:142425.

    Sziasztok!

     

    Már többször hallottam az L-karnitin jótékony, fogyást elősegítő hatásáról. 

    Most utána olvastam a dolgoknak, és nem igazán értem, hogy az egyik féle kiszerelést edzés előtt, a másikat pedig edzés után ajánlják. 

    Pl. a Biotech USA-nak vannak ilyen termékei. Az Ultra Loss Shake-re azt írják, hogy edzés után kell meginni. Ezzel szemben tabletta formájában arról lehet olvasni több helyen, hogy edzés előtt fél órával kell bevenni.

     

    Nos, mi az igazság? Érdemes egyáltalán ilyen szerrel felturbózni az életmódváltást?

     

    Ezzel kapcsoaltban nyitottam egy külön topicot is, de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is! 

    Egyik ismerősöm kezdet most életmódot váltani, és ő kezdett szedni L-karnitint. Ilyen jött az ötlet. Hülyeséget és egészségre káros dolgokat nem akarok csinálni (beszedni), depróbálkozok egy kis "erősítéssel". Valamit most nagyon ki kell találnom!   

     

     

     

    előzmény:
    Liberty1 (2417)
    2012-01-14  00:12
  3. 2012. január 16. 10:202424.
    Változtattam a blogon, fent kiemeltem, hogyan tudja az olvasó könnyebben kiismerni magát. Ha esetleg ránéznél és megírnád, hogy ez segített-e rajta, nagyon-nagyon megköszönném!! :)  Talán egyszer vásárlok domain-t is, de előbb inkább komolyodjon be a dolog és legyenek olvasók és felhasználók, én egyre inkább komolyítani fogok rajta...
    előzmény:
    Liberty1 (2417)
    2012-01-14  00:12
  4. 2012. január 16. 09:572423.

    Szia!

     

    Ez egy blog, így nehéz megszerkeszteni úgy, hogy ne bejegyzéseket listázzon... de próbálkozom nem döcögőssé és átláthatóvá tenni. Jobb oldalt vannak a címkék, felül pedig egy szerintem elég látható link, hogy ott kezdjed. Egyelőre csak alapdolgokat írok táplálkozással kapcsolatban, ha már az meglesz, akkor bonyolítok.

     

    Majd lesznek új videók is.

     

    Üdv,

    cilangi

    előzmény:
    Liberty1 (2417)
    2012-01-14  00:12
  5. 2012. január 15. 17:372422.

    Sziasztok!

     

    Hugi, köszi a blogot. Betettem a kedvencekközé, majd ha időm lesz, akor jobban beleményedek. Most csak belekukkantottam. Gratulálok a csajnak! 

     

    Most pedig irány mozogni!!! Még nem tudom, hogy mit fogok mozogni, most már az a baj, hogy annyi minden van, hogy nem is tudom, melyikhez van kedvem! :)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2420)
    2012-01-15  00:13
  6. 2012. január 15. 09:572421.

    Szia! Köszi hogy elküldted a blogot, elfogom olvasni az egészet, meg azokat is akiket megjelölt hogy olvas, ott is lehet sok információ. Azt hiszem a receptek jó részét kiírom, bár nem mindegyik szimpi. Ha találok valami hasznosat akkor azt megírom

     

    A napi 1200 kal tarthatónak tűnik  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2420)
    2012-01-15  00:13
  7. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2012. január 15. 00:132420.

    Szia Luti, 

     

    tudom ajánlani neked egy lánynak a blogját, akit személyesen ismerek, és nem 5-10 kilótól szabadult meg, hanem jóval többtől, és még tovább megy az úton. Ő 1200 kalóriával kezdett, és azóta is azt tartja. 

    Itt írja le a történetét: http://prettywitch.blog.hu/2011/11/03/elozmen yek_169

    És ez a blognak a címe: http://prettywitch.blog.hu/ 

     

    Remélem, tudnak segíteni neked a bejegyzései, vannak fent alacsony kalóriatartalmú finom kaják és édességek receptjei is, én ezeknek is adnék egy esélyt:

    Almás rétes: http://prettywitch.blog.hu/2011/10/30/ossz

    Ra blóhús: http://prettywitch.blog.hu/2011/11/20/osszegezes_4 64

    Borjúpörkölt: http://prettywitch.blog.hu/2011/10/2 9/osszegezes_es_r

    Görög sali: http://prettywitch.blog.hu/2011/11/01/indiai_csirke

    Tökfőzelék, körözött: http://prettywitch.blog.hu/2012/01/05/regebbi_r eceptek

    Töltött káposzta: http://prettywitch.blog.hu/2011/12/29/ujult_ero vel_858

    Csirke, tzatziki: http://prettywitch.blog.hu/2011/10/15/ebed_478  

     

    A receptekhez pontos mennyiségeket és kalóriákat ír. Valamint, ha írsz neki e-mailt, biztosan szívesen segít az elindulásban, nyugodtan hivatkozz rám (mondd h Nóri, így tudni fogja ki vagyok). 

     

    Sok sikert! 

    előzmény:
    lutien2 (2419)
    2012-01-14  13:34
  8. 2012. január 14. 13:342419.

    Lássátok, hogy komolyan gondolom

    Kedvenc reggelim, persze azokon a napokon mikor nem megyek dolgozni

    Narancsos zabkása ( 1 adag)

    3 dl tej,  1,5 % -os

    4 evk apró szemű zabpehely kb 4 dkg a régi mérlegen

    1 narancs 10 dkg-nak számoltam

    folyékony édesítő, fahéj

     

    tejben megfőzöd a zabpelyhet addig amíg nem pösszög, bele tehetsz kevés édesítőt és fahéjat.

    Meg a megpucolt és felkockázott narancsot, a levét is ha kifolyt.

    Mire ehetőre hűl addigra a megfelelő szilárdságú lesz

    Ebben : 326 cal, 48,02 szénhidrát

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. 2012. január 14. 13:022418.

    Mit szeretnél tudni, azt nem írtad meg.

    Kezdjük az egyszerűbbel, kb október közepén volt egy áram ingadozás és túl áramtól ( legalább is így gondolták a szervizben ) elszállt a vincseszterem, a merevlemezem hogy más is értse és a routerem, együtt. Kb. 1,5 hónapig volt szervizben, majd némi pénz elköltése után visszakaptam, miután újra tettem a gépet szomorúan tappaszaltam hogy a lapos sajnos nem a régi, valószínűleg a többi alkatrészének sem tett jót az túl áram. Egyelőre nem tudok újat venni.  

    Ami velem történt az a neheze, nem akarok panaszkodni és mentegetőzni sem, egyszerűen leírom ahogy volt. Augusztus végén kezdődött számomra az év legrosszabb része az allergia szezon. Parlagfű allergia + asztma. Szeptember második hetének elején 3 éjszakát töltöttem ülve félig alva félig éberen. A gyógyszerek hatására október elejére testem-lelkem lerobbant állapotba került. A mellékhatások fáradság, álmosság, koncentráció zavar. A pajzsmirigyem beállt vagy leállt ahogy nektek tetszik. Ennek eredménye 4 plusz kiló, napi 12 óra alvás. Ez még fokozta hogy a lapos miatt senkit nem értem el az interneten ( egy idő után már nem tudnak a barátok olyan egyszerűen találkozni mint fiatal korunkban) azt szoktam mondani hogy az elmém fogja lettem. Nem szeretek vitamint szedni mert az általában nem úszom meg plusz kilók nélkül de úgy döntöttem hogy magnéziumot szedek ami jó volt, mind a testemnek mind az idegállapotomnak. És természetesem 5 kilóval is megörvendeztetett.

    Erre az évre azt tűztem ki célomul hogy a kalóriákat számolgassam, az elgondolás az hogy ha magam főzök magamnak az alapanyagok alapján kitudom számolni hogy az ételben mennyi van. Végül is minden alapanyagnak meg van az értéke. Az első lépésben be kel szereznem egy rendes digitális mérleget. Azt még nem tudom, hogy menyi kalóriára és szénhidrátra kel beállítanom magam, hogy sikerem is legyen.    

    Letöltöttem a RR add újra önmagad, ez nekem nem jó, olyan kéne amiben nem használ semmit legfeljebb a gumiszalagot, abból porosodik itthon több is. De egy sztepplépcsőt ezért én nem veszek

     

    Aki tud segítsen: amire szükségem van egy RR dvd, és eldönteni hogy mennyi szénhidrátot és kalóriát fogyasszam

     

    Ja, és a biciklivel jól elvagyunk, 45 perc a napi penzum

    előzmény:
    Liberty1 (2417)
    2012-01-14  00:12
  10. 2012. január 14. 00:122417.

    Juhééééé! :D

     

    Már pókhálós volt az azonosítóm! :D

     

    Steli:

    Asszem téged kedveltelek meg annyira régen... vagy az más volt...? :D:D:D

    Az 1 dolog, hogy fejjel lefelé vagy, de hát mikor méred magad, akor ne álljon rá a barátnőd is, mert úgy tényleg mutathat 90-et! XD

     

    Őszinte vélemény kell?  Jól nézel ki! És mérd meg magadat megint, mert tuti nem vagy 90! :D

    (Ja bazz, az 60 volt, csak tudod, a 6-os fejjel lefelé 9-es. XD)

     

    Luti:

    Mondj el mindent!

     

    Hugi:

    Tudom én, hogy mikor kell jönni! :D

    Kül. nem gondoltál még rá, hogy elmenj grafikusnak?? A képfeldolgozásban verhetetlen vagy! XD

     

    Brutál jók az eredményeid! És ez meglátszik a képeken is! Pl. ahogyan kevesebb szabálytalan árnyékot vet a fény a bőrödön, mert szabályosabb vagy alatta. :D Meg a formák tekintetében is! :D

     

    Rosi, Tiara, és mindenki más:

    Sziasztok! :D Aki még nem fogyott le, annak irgum-burgum! :D

     

    Cilangi:

    Nem szoktam csak úgy blogokra kattintani, mert nagyon utálom, hogy senki nincs tekintettel az olvasóra, és tizenkilencmillióháromszázhatvanötezerkilencszáznyolcvanhat bejegyzést listáz egy oldalon XD de mégis megtettem. :D

    (Ez nem nyafi; tényleg döcögős tud lenni.) Nagyon tetszik, hogy saját képeket és videókat készítesz!

     

    Meg elolvastam a bemutatkozást is, amit rendesen kitettél jobbra.

    De az, hogy az étkezéshez mennyi alapod van, az nem derült ki belőle. :/ Én meg nem akartam tovább keresni. :D

    Lehet, hogy még visszanézek rá.

     

    ÉN:

    Háááát... :D Van egy olyan zseniális tulajdonságom, hogy eltüntetem a pénzemet, és nem marad. :D:D:D Ez hónapok óta van így, tehát nem tudom fedezni a fehérje szükségleteimet, így tehát nem is csinálok semmit, a minden napi kerékpározáson kívül. :D

    Ha sikerül talpra állnom ilyen téren, folytatom a kemény edzést.

    Nagyon okádékul néztem ki 80 kiló alatt diéta után. Most 81-2 lehetek, nem sok zsírral, de a hasamon megint van, hogy csessze meg!

     

    Na mindenki lépjen oda, NEM B.SZAKODNI, MERT BAJ LESZ! :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2012. január 13. 21:462416.
    Sziasztok! Töltöttem fel pár hasznos infot meg saját videót a lent idézett blogomba. Remélem, haszonnal nézitek majd és meg is próbáljátok :)  Próbálok majd minél többet készíteni, és ehhez nem árt tudnom azt sem, ki mit szeretne, ehhez van most jobb oldalt a szavazás...
  12. 2012. január 9. 22:432415.
    Én augusztus óta a stabil 87-ről felmásztam 93-94-re, és az elmúlt 2-3 hónapban több dolog is történt velem, aminek nem nagyon örültem/örülhetek, illetve nyugtalanít.
    Ami pozitív: hitel miatt nem kell, hogy fájjon a fejem. Ez is valami.  :)

    Pusszantás mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. 2012. január 5. 18:012414.

    Sziasztok!  Nagyon régen nem voltam, ennek több oka is volt. 1 A lapos szervizben volt majdnem 2 hónapig, igaz mondták hogy nagyon sok munkájuk van de ez ép elég volt kivárni. 2 teljes depresszióba süllyedtem aminek része volt az önrombolás minden formája köztük az is hogy telezabáltam magam. Ezt nem lehet szebben mondani. Ennek meg is van az eredménye. Most kezdem összeszedni magam. Kezdem megint helyes alapokra tenni az étkezést és a mozgást megint az életem részévé tenni. Nem mindig sikerül. De muszáj türelmesnek lenni magammal mert csak így jutok valamire.

     

    Most hogy kisopánkodtam magam. Mindenkinek boldog újévet kívánok.  Kívánom hogy valósuljanak meg a vágyaitok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2012. január 5. 13:262413.

    Sziasztok!

     

    Boldog új évet kívánok mindenkinek!

     

    Sajnos nem úgy sikerült az ünnepi időszak, ahogy elképzeltem. +2 kg-ot mutatott a mérleg a végén, de azóta 1,5-et már leküzdöttem. Igazából nem is volt küzdelem, mert nagyon nem éreztem magam jól a 2 kg plusszal, jól telekajálva. 

    Most meg visszatértem a normál étkezésemhez, ami egyáltalán nem küzdelem, és meg is van az eredménye.

    Viszont muszáj lesz szigorítanom, mert 66 kg-on megrekedtem már hónapok óta. Arra is gondoltam, hogy most végre kipróbálom a Lifetilt-es diétát, de ahhoz meg lusta vagyok. Külön készítgetni magamnak, azért elég macerás. Tudom, ez kifogás.

    A héten már tartottam egy gyümölcsnapot, amibe végül sajnos kicsit beleettem, de jó volt egy kicsit pihentetni a szervezetemet. 

    Mozgásnak változatlanul megmaradt a heti 1 spinning, azt nagyon imádom. Mellette tornázok alkalmanként. Van, hogy beindulok és 2 naponta, aztán amikor nincs annyira időm (pl. most éves zárás van a cégnél, semmi energiám rá), akkor szinte csak az marad. Megvettem Béres Alexandra A legjobb formád c. dvd-jét. Nagyon jó sztem! Szóval itt az céges hajrá után újra nekiállok rendesen (értsd: 2 naponta) mozogni. 

    Évek óta múlt héten volt először, hogy hiányoljam az életemből a futást. Szoktam ugyan ellipszis tréneren edzeni, vagyis az utóbbi időben előfordult az is), de futni már nagyon régen futottam utoljára. Pedig életem első fogyásának komoly pillére volt. És most újra hiányzik a friss levegő, meg hogy meghajtsam magam. Remélem, nem múlik el, mire lesz időm rá. 

     

    Hugi, gratulálok! A képeken egyértelműen látszik, hogy csinosabb lettél!!!! Viszont érdekes, hogy ilyen komoly diéta után is ennyi narancsbőröd van. Ezen csodálkozom. De az lehet, hogy a fényviszonyok nem voltak a legjobbak a fotózáskor, mert az első képen kevesebb narancsbőrt látok. Nehogy megsértődj nekem, nem bántásból írom!  

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2412)
    2012-01-03  04:05
  15. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2012. január 3. 04:052412.

    Sziasztok!

     

    Mindenkinek Boldog Új Évet! :) 

     

    Kicsit összegeztem a tavalyi évet, csináltam fényképet, stb...

     

    Íme a 4 hónap alatt elért eredményeim:

     

    - 8 kiló fogyás

    - mell: -7 cm (:S)

    - derék: -10 cm

    - has: -13 cm

    - fenék: -11 cm

    - comb: -8 cm

     

    A képek pedig oldalt -->

     

    néha látok változást, néha nem...

     

    Ti hogy álltok most?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2011. december 28. 17:532411.

    Sziasztok, karacsony elott reggeli uan merkoztem:) 53,9 igy nem kimeltem semmit...:) most viszont nem megyek a merleg kozelebe!.)

     

    Remelem Nektek is jol tetek ezek a szep napok es meg egy hajra az utolso nehany napra!

     

    nagyon BUEK!

     

    Tia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. december 25. 07:162410.

    Sziasztok.

    Boldog Karácsonyt. 

    előzmény:
    *Tiara (2409)
    2011-12-25  05:49
  18. 2011. december 25. 05:492409.

    Sziasztok!

     

    Aldott bekes, szeretetteljes unneoeket kivanok Mindannyiotoknak!

     

    Dagatt, keson szoltal, vagy en lattam keson:) keves bejglit tettem egy tepsibe es szetcsuszott, kirepedt, de az ize jo, no meg az almasak es makosak csinik is lettek, nem csak finomak.))))

     

    Merleg kozelebe se megyek:))) A vegen meg stresszhelyzetbe kerulok es az artalmas:))))

    Eszem inkabb sok finom halat, az egeszseges:))

    Ezer eve nem mertem magam, centiket tarthatom, derekban biztosan legalabbis, mert a nadrag, ami ma estere volt rajtam, mar 2x lett beszukitve es meg mindig, vagys ismet nagy... a tobbirol meg nem ejtek szot...

     

    De azt hiszem majd megis raallok a merlegre ha lesz idom....

     

    Jo pihenest Mindenkinek es osk finomat:) persze lehetaz egeszseges is!:)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. 2011. december 24. 23:352408.
    Boldog, békés Karácsonyt mindenkinek!
    Csínján a bejglivel!!  :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2011. december 13. 13:322407.

    sziasztok, már ha még emlékeztek rám :)

     

    sokminden helyzet nincs, maradtam az 56 kg-nál, centiket már jóideje nem mértem.

    az 55-öt valahogy az istennekse sikerül elérni, főleg most télen...

     

    egyszer majd rászánom magam a lifetilt-re, de annyira nincs kedvem meg erőm ahhoz, hogy csak ilyen kajákat egyek a jövőben.

    ráadásul vizsgaidőszakban edzeni sincs időm lemenni, meg egyedül amúgy is utálok.

     

    egyébként vicces, azt számolgattam, tavaly télen 62-63 voltam, most 56, és egyszerűen nem látok semmi változást. ez a 7 kiló azért meg kéne, hogy látszódjon, de se nekem, se másnak nem feltűnő... fura.

     

    (egyszer majd váltok egy nicket, és talán képet is teszek fel, de mivel így is alig írtam még ide, nem hiszem, hogy érdekes ez rajtam kívül bárkinek is :D)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2011. december 12. 22:582406.

    Sziasztok! Érdemesnek találtam megosztani veletek (fő vonal az egészség, de a fogyást is érinti): http://www.youtube.com/watch?v=c7HEefK1res

     

    Egy nagyon jó könyve, ajándéknak is remek: http://www.libri.hu/konyv/ugy-egyel-hogy-jol-egyel.html

     

     

    Most húztam le egy liter teát. Őseim között elefántok is voltak valószínűleg...  :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2011. december 9. 00:182405.
    Én tömeget növelek, vagy 3 hónapja. Jól haladok.  :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. 2011. december 7. 22:452404.

    Sziasztok!

     

    Én is rég jártam erre. És én is szinten tartok úgymond. 

    Figyelek a kajára, de azért nem szigorúan, rendszeresen mozgok, de nem szigorúan 2-3 naponta. És ennek az eredménye a szinten tartás.

    Az az igazság, hogy engem is elért az a dolog, hogy sokan dicsérnek, kisebb ruhákat hordok, és így jobban elbízom magam, avgy legalább jól esik, és akármennyire is szeretnék még fogyni (10 kg-t), nem megy könnyen. Valószínűleg nem akarom igazán. Mondjuk most beteg is vagyok... Szóval van kifogás sajnos. De képzeljétek, ma voltam a háziorvosomnál, aki nem látott már vagy 1 éve, és nagyon megdicsért, hogy milyen csini lettem, és mikor mondtam, hogy még szeretnék 10-et, akkor azt mondta, hogy szte 5-nél többet már ne! Olyan cuki! Nőtt is az ázsiója a szememben! Pedig 35-40-es nőről van szó! :)Mondjuk ettől függetlenül úgy gondolom, hogy kell a 10 mínusz, akkor leszek bőven normális tartományban BMI szerint. 

    December 1-jén el is felejtettem megmérni magam. De aztán később bepótoltam, és centiben is szinten tartok! :) Arra gondoltam, hogy januárban elmegyek megint kineziológushoz. Lehet, hogy kéne egy kis "agymosás" megint ehhez a dologhoz. Nem ér röhögni! Nekem bevált, hogy egy kicsit tudok erről beszélni...

     

    Többiek mizu veletek? Jól kihalt a topic....,

     

    Steli! A képed fejjel lefelé van. Próbáltam itt gebeszkedni a képernyő előtt, és abból amennyit láttam, sztem sem tűnsz 92 kg-nak. Mondjuk a magasság az csalós!

     

    Üdv:

    Rosiene

    előzmény:
    *Tiara (2403)
    2011-12-05  06:31
  24. 2011. december 5. 06:312403.

    Sziasztok!

     

    Regjartam itt, de ugy veszem eszre Ti sem voltatok egy ideje... Remelem jol vagytok! Ovatosan a Mikulas zsakjaval:) Reg mertem magam, de a ruhaimon egyelore neme rzek kellemetlen valtozast, gondolom a szinetntartas megvan, habar jn a december, karacsony, szilveszter.....

    A melohelyen rendelek kajat, ami nemkimondottan az, amit szeretnek, sot iszonyu orsos, ezert szinte vadaszom az lyanokat, amik talan nincseneke elborsozva, avgy sozva.... na igen, ezek az edesebb jellegu etelek.... De egyelore rendben vagyok, rosszabb ne legyen, aztan hatha lesz majd idom erre is fogyelni, es en viszek magammal, de mostanaban alvasra is keves jut, igy marad a rendelt menu.

     

    Legyetek jok, tisztitsatok ki szepen a csizmacskakat:))

    Szep napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  25. 2011. november 19. 06:352402.
    megintéén.:D
    na,hát itt egy kép,ezen a legjobb barátnőmmel vagyok.
    igen,nem vagyok kis darab,de nem nézném magam 92 kgnak,de kiváncsi vagyok a ti őszinte véleményetekre is.
    (bocsi,kicsit sötét a kép.:S)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top